اقدامات مذبوحانه فرقه رجوی بدنبال فروپاشی شورای دست ساز رجوی

اقدامات مذبوحانه فرقه رجوی بدنبال فروپاشی شورای دست ساز رجوی

زهرا میر باقریزهرا سادات میر باقری، انجمن نجات، مرکز تهران، شانزدهم اکتبر 2014: … ماده افزوده به آئین نامه شورا درباره استعفا در ادامه سیاست های خفقان آور و ضد دمکراسی فرقه رجوی می باشد آنچه که ده ها سال است در مناسبات خلافت اسلامی رجوی و فرقه ای سازمان در اشرف و لیبرتی داشته و دارد اکنون در شورا گسترش می دهد و در وحشت از استعفا های بعدی و آینده …

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویاستعفا از شورا, مبطل اتهامات رجوی علیه جداشدگان؛ «ترتیبات اجرایی استعفا» یا پیشگیری از ریزش !

لینک به منبع

اقدامات مذبوحانه فرقه رجوی بدنبال فروپاشی شورای دست ساز رجوی

خبر استعفای دیگری از شورای دست ساز رجوی را مطلع شدم ، در فیسبوک آقای شاهپور باستان سیر آمده است:

«در پی‌سوالات مکرر از طرف دوستان به وسیله تلفن و نامه که جویای صحت استعفای اینجانب از شورای ملی‌مقاومت ایران بوده اند ، باید عرض کنم که این موضوع صحت دارد و من متن زیر را اندکی‌پس از اینکه برای دبیرخانه شورا فرستاده شده بود روی صفحه فیسبوک خود گذاشته بودم یاد آوری می‌کنم که این یک تصمیم شخصی‌است و هیچگونه پاسخگویی را انجام نخواهم داد. « با تشکر »

به دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

با احترام ، اینجانب شاپور باستان سیر استعفای خود را از شورای ملی مقاومت ایران اعلام می‌دارم.

شاپور باستان سیر

۱۴ سپتامبر ۲۰۱۴ مطابق با ۲۳ شهریور ۱۳۹۳»

فرقه رجوی سراسیمه و وحشت زده برای آنکه بتواند بازتاب بیرونی این استعفاها را ماست مالی کند و مانع علنی شدن خارج از کنترل آنها گردد و نیز برای آنکه بتواند جلوی گسترش احتمالی استعفاها بیشتری را در آینده بگیرد ، به سرعت و با عجله یک “اجلاس میاندوره ای” شورای ملی مقاومت را راه اندازی کرد. اطلاعیه دبیرخانه موسوم به شورای مقاومت در قسمت پایانی اطلاعیه چنین می نویسد:

«اجلاس مياندوره ای به منظور تحكيم ”مبانی وحدت و انسجام شورا و پيشبرد اهداف آن“ كه در آئين نامه داخلی مورد تاكيد قرارگرفته است، در تكميل اطلاعيه 17 خرداد 92 و بيانيه تفصيلی 7 تير 92 به خاطر حداكثر شفافيت در مناسبات درونی خود و تمايز استعفای طبيعی و شرافتمندانه از چنگ انداختن رژيم ولايت فقيه بر متشكل ترين مقاومت تاريخی سازمان يافته ايران و تنها جايگزين دموكراتيك، يك ماده افزوده به آيين نامه داخلی شورا به شرح زير تصويب كرد:

ماده افزوده به آئين نامه داخلی شورا در باره استعفا

ترتيبات اجرايی استعفا از عضويت در شورا ، به شرح زير است:

الف- اگر علت استعفا شخصی است، طبق ماده 7 آئين نامه با دبير ارشد حل و فصل مي شود.

ب- اگر استعفا انگيزه و داعيه سياسی دارد ، عضو مستعفی در اجلاس شورا شركت و دلايل خود را توضيح مي‌دهد. گفتگوها ثبت و جهت اطلاع عموم منتشر می شود. فرد ذيربط هم‌چنين می تواند طبق ماده 7 آيين نامه داخلی متقاضی جلسات محدود شود.

ج- همزمان عضو مستعفی مسئوليتها و وظايفی را كه به عهده داشت به دبيرخانه شورا تحويل می‌دهد و طبق ماده 10 اساسنامه تسويه حساب مالی می كند.

اين ترتيبات ، استعفای طبيعی و شرافتمندانه را از ندامت ، خيانت ، خود فروشی سياسی و خنجر زدن از پشت كه مصداق چنگ انداختن رژيم ولايت فقيه به تنها جايگزين دموكراتيك است، متمايز می كند»

ماده افزوده به آئین نامه شورا درباره استعفا در ادامه سیاست های خفقان آور و ضد دمکراسی فرقه رجوی می باشد آنچه که ده ها سال است در مناسبات خلافت اسلامی رجوی و فرقه ای سازمان در اشرف و لیبرتی داشته و دارد اکنون در شورا گسترش می دهد و در وحشت از استعفا های بعدی و آینده در شورا و برای فرار از پاسخگویی رجوی می باشد، زنجیره استعفاهای شورا که در گذشته در سکوت بود اکنون به همت جدا شدگان و منتقدین فرقه مجاهدین ، در سایت ها و مقالات مختلف و مصاحبه ها که در باره افراد مستعفی شورا داشتند بویژه درباره استعفای آقایان محترم دکتر کریم قصیم و دکترمحمد رضا روحانی که در خرداد ماه 1392داشتند افشا گری بسیار شد وآقایان با روحیه بالاو بسیار شفاف و شریف دلایل خود را برای عموم اعلام کردند ، رجوی را بر این واداشته که مانند غریقی به هر خس و خاشاکی چنگ زند تا مانع شدت گرفتن و رسوایی هر چه بیشتر شود ، رجوی سراسیمه به افزودن ماده جدید به آئین نامه داخلی شورا رو آورد ، اما خوی وحشی و خلیفه گری داعشی رجوی کما فی سابق در پشت سر افرادی با اسامی مستعار و یا به خدمت در آمده با افراد مستعفی و جدا شده فقط با زبان لجن پراکنی و طرح اتهامات دروغ رو برو می شود. اکنون که آقای هنرمند گرامی باستان سیراستعفای خود را اعلام کرد.

با توجه به سابقه استعفای علنی آقایان قصیم و روحانی ، فرقه رجوی تلاش دارد تا با تصویب یک ماده افزده و با اضافه کردن فرموله بندی “استعفای طبیعی و شرافتمندانه به دلایل شخصی” به آئین نامه داخلی ، افراد مستعفی جدید را با ایجاد فشار روانی بطور به اصطلاح داوطلبانه به سکوت کشانده و آنها را به چشم پوشی از بیان آزاد نظراتشان سوق داده و مانع آن شود تا آنها دلایل استعفا یا انتقادات خود را با افکار عمومی در میان بگذارند. مصوبه ای با هدف زیر فشار قراردادن فرد جدا شده و ناراضی برای خود سانسوری است . افراد پس از جدائی از فرقه رجوی یا شورای به اصطلاح ملی مقاومت نباید سکوت کنند و نباید تسلیم خط و نشان کشیدن ها و ترور شخصیت رهبری رجوی شوند و نباید به حق السکوت و باج خواهی این فرقه تن داد. باید به روشن کردن حقیقت و روشنگری در مورد جنایات داعشی نوین فرقه رجوی کمک کرد. این حق مردم است تا از حقیقت با خبر باشند. این بخشی از تلاش برای تحقق ارزش های دموکراسی وآزادیخواهی وآزادی بیان و اندیشه است.

زهرا سادات میرباقری

***

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq


http://youtu.be/CEb5-ZBuk4k?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

مجتبی رشیدی: مریم قجر (رجوی) ونشخوار یاوه های تکراری

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

همچنین:

ازدواج فرخنده خانم زهرا سادات میرباقری و آقای حامد صرافپور مبارک باد

صرافپور میرباقری 2نقل از صفحه فیسبوک آقای حامد صرافپور، چهاردهم اکتبر 2014: … با توجه به آنچه گفته شد، من و زهرا تصمیم گرفته ایم برای ادامه تلاش های خود و برای زندگی کردن، ایران را برگزینیم. لذا هر دو آگاهانه از امتیازات موجود در اروپا دست کشیده و در ایران زندگی خواهیم کر

 رجوی جنایات داعش را بشکل نوین انجام داده است

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و هشتم سپتامبر 2014: …  باید گفت همین فرقه رجوی بودند که ازداعش تحت نام عشایر انقلابی پشت سرهم در سایت های خوداخبار پیروزی درج می کردند چرا آن موقع سکوت پیشه کرده بودید ؟! زمانیکه داعش درموصل ودردیگر مناطق عراق را تصرف می کرد ،اماکن مذهبی وتاریخی

ریشه کنی بنیادگرایی در ایران دستاورد مجاهدین یا خیانت و جنایت درحق چند نسل

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، هفدهم سپتامبر 2014: …  رهبری مسعود رجوی مناسبات سازمان را به اختناق وبی اعتمادی مطلق و آزادی کشی وستم بویژه در مورد زنان کرده است . در این فرقه ازدواج و مادر شدن که حق طبیعی هر انسانی است ممنوع است . دراین فرقه ارتباطات خانوادگی والدین ،خواهر،برادر و زن

تو اندرون خانه چه کرده ی که برون آیی؟ سخنی با فرقه زن ستیز رجوی

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، یازدهم سپتامبر 2014: …  وزنانی مثل مهری موسوی و مینو فتحعلی که ازشورای رهبری بودند بدلیل اعتراض به مناسبات فرقه ای وجنسی وتجاوزات مسعود رجوی که داشتند با اعمال شکنجه های بسیار وسرانجام با سیانور وروشهای دیگر کشته شدند ،عکس های آنها موجو