انتقاد شدیدالحن وزارت خارجه فرانسه از سازمان مجاهدین خلق

انتقاد شدیدالحن وزارت خارجه فرانسه از سازمان مجاهدین خلق

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران ایران، پاریس، سی ام ژوئن 2014: … هر ساله در چنین روزی، دستگاه رجوی اقدام به برگزاری نمایش پر هزینه مینمایند. در آن از سراسر اروپا سیاهی لشگر حمع آوری میکنند، عده ای را با دستمزد های نجومی برای سخنرانی دعوت میکنند و نمایشی ساختگی به راه می اندازند. ولی اینبار دستشان برای دولت فرانسه رو شد. بعد از برگزاری شوی ساختگی جمعه گذشته مصادف با ۲۷ ژوئن در ویلپنت …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIوزارت خارجه فرانسه، ژوئن 2014: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

لینک به منبع

انتقاد شدیدالحن وزارت خارجه فرانسه از سازمان مجاهدین خلق

باز هم خودنمایی پر هزینه و نمایشی پر سرو صدا.

هر ساله در چنین روزی، دستگاه رجوی اقدام به برگزاری نمایش پر هزینه مینمایند. در آن از سراسر اروپا سیاهی لشگر حمع آوری میکنند، عده ای را با دستمزد های نجومی برای سخنرانی دعوت میکنند و نمایشی ساختگی به راه می اندازند.

ولی اینبار دستشان برای دولت فرانسه رو شد.

بعد از برگزاری شوی ساختگی جمعه گذشته مصادف با ۲۷ ژوئن در ویلپنت-حومه پاریس- و سخنرانی مریم رجوی، عکس العمل های شدید الحن وزارت خارجه فرانسه را به دنبال داشت.

به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، رومین نادال، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه، با انتقاد از این گروه مخالف نظام حاکم بر ایران، مجاهدین خلق را به دلیل آنچه او «‪آرمان های غیردموکراتیک و خشونت آمیز‬»، «ماهیت فرقه ای» و «راه اندازی کارزارهایی شدید تبلیغاتی برای نفوذ و ارائه اطلاعات گمراه کننده» توصیف کرد، مورد انتقاد قرار داده است.

به نوشته اسوشیتدپرس استفاده از چنین لحن و القابی توسط دولت فرانسه در مورد این گروه اپوزیسیون بی سابقه است.

این نشان از شکست تصویر ساختگی از فرقه رجوی نزد بزرگان سیاسی دنیاست.

از اینکه دولت فرانسه چنین روشن از مخالفت خود نسبت به مواضع سازمان مجاهدین مستقر در فرانسه سخن می گوید،نتیجه جز موضع مخالف فرانسه در قبال سارمان محاهدین نمیتوان گرفت.

این مخالفت آشکارا با سازمان محاهدین از سوی مقامات رسمی دولت فرانسه، خشم سران فرقه رحوی را برانگیخته است. بطوریکه مریم رجوی، نیز در واکنش به انتقاد دولت فرانسه انتقاد از مجاهدین را «هدیه ای برای مُلاهای حاکم بر ایران» توصیف کرد. .

پرواضح است، که این تغییر موضع سیاسی وزارت خارجه فرانسه، برای سران فرقه بسیار شوکه کننده بوده و تمام تلاشهای آنها در انسانی جلوه دادن آرمانهای سازمان مجاهدین را خنثی نموده است.

علیرضا نصراللهی

انجمن یاران ایران-پاریس

***

همچنین:

رابعه شاهرخی (مادر رضوان)گزارش انجمن ایران ستارگان از آکسیون و گردهمایی ایرانیان و انجمنها و فعالان حقوق بشری در پاریس

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

آینده مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

جایگاه “تولد ترور” منصور قدرخواه

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، پنجم مارس 2014: …  فیلمی که با سرمایه مجاهدین تهیه شود، چگونه میتواند بیانگر چهره  واقعی سران فرقه و آرمانهای ضد بشری سارمان مجاهدین باشد؟! قدرخواه خاطر نشان میکند که: ” با کمبود منابع مالی جهت تهیه این مستند روبروست” به ذهن هیچ یک از خوانندگان، صحت این ادعا خطور

خط بطلان دیگری بر تارک فرقه رجوی

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، بیست و یکم دسامبر 2013: … باز هم سران فرقه رجوی در به چالش کشیدن آرمانهای دروغین خود، حماسه ساز شدند!!! بیش از ۳ ماه اعتصاب غذای اجباری برای باقیمانده اعضاء در لیبرتی و در نهایت طبل رسوایی شان که در سطح بین الملل به صدا درآمد. اعضاء اعتصاب کردند که رجوی ها بتوانند موضوع سازی کنند

جنایت روی جنایت:کارنامه سیاه مجاهدین خلق

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، نوزدهم دسامبر 2013: …  میزان قربانی چقدر باشد، برای سران فرقه رجوی هیچ هیچ اهمیتی ندارد. مهم این است که هر چند وقت یکبار به هر بهانه ای در جوامع بین المللی مطرح باشد. اینبار هم با اعتصاب غذای اجباری برای تتمه اعضای باقیمانده در لیبرتی که از همه جای دنیا بیخبرند و نمی دانند