اکسیون کانون آوا در مرکزشهر کلن

اکسیون کانون آوا در مرکزشهر کلن

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیکانون آوا، بیستم آوریل 2014: … الان مدت دوسال است که حدود 3000 نفر از افراد مجاهدین برپایه توافق با دولت عراق و آمریکا از کمپ اشرف به کمپ لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد منتقل شده اند تا پروسه انتقال انها به خارج ار عراق توسط کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل انجام شود. سازمان مجاهدین توسط دولت کنونی عراق بدلیل همکاری با رژیم سرنگون شده صدام حسین بعنوان …

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیMojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran?

لینک به منبع

اکسیون کانون آوا در مرکزشهر کلن

روز شنبه 19 آوریل 2014 همزمان با مراسم عید پاک، اکسیون افشاگرانه کانون آوا در مقابل کلیسای دم شهرکلن (بزرگترین کلیسای آلمان) برگزارشد.

در این اکسیون از زانران کلیسا خواسته شد تا برای سلامتی افراد محصور واسیر مجاهدین در لیبرتی دعا کنند. درهمین رابطه اعلامیه ای بزبان آلمانی پخش شد که بسیارمورد توجه مردم عابر قرار گرفت.

بعضی از شعارهای اعلام شده در این آکسیون:

– هشدار نسبت به حضور یک فرقه تروریستی در آلمان “مجاهدین خلق”

– فعالیتهای تروریستی مجاهدین

– رجوی وصدام برادران خونی

هدف از برگزاری این اکسیون در مرکز شهر کلن المان رساندن صدای دوستان و همقطاران در کمپ لیبرتی عراق به گوش افکارعمومی جهان می باشد

الان مدت دوسال است که حدود 3000 نفر از افراد مجاهدین برپایه توافق با دولت عراق و آمریکا از کمپ اشرف به کمپ لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد منتقل شده اند تا پروسه انتقال انها به خارج ار عراق توسط کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل انجام شود. سازمان مجاهدین توسط دولت کنونی عراق بدلیل همکاری با رژیم سرنگون شده صدام حسین بعنوان یک سازمان تروریستی شناخته شده و به همین دلیل این دولت مایل به اخراج ساکنان کمپ لیبرتی به خارج از عراق می باشد.

کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل با همکاری با یونامی که شعبه کمیساریای پناهندگی سازمان ملل در عراق می باشد همراه با آمریکا در حال مذاکره با دولت عراق می باشند تا جای امنی در کشورهای دیگر برای این افراد پیدا کنند.

وضعیت امنیتی کمپ لیبرتی بسیار بحرانیست. تا بحال سه بار با راکت و خمپاره به این کمپ حمله شده 12 نفر کشته و بسیاری نیز مجروح شده اند.

کمپ اشرف نیز که 10 سپتامبر گذشته مورد حمله قرارگرفته بود درش بکلی تخته شد و 53 نفر در آنجا کشته شدند.

خطر ادامه این حملات تنها نگرانی ساکنان کمپ لیبرتی نیستند. عدم همکاری رهبری مجاهدین با سازمان ملل و دولت عراق مزید برعلت شده تا حتی در رفع مایحتاج ضروری روزانه نظیر آب ، موادغذایی و دارو نیز در مضیقه قراربگیرند. رهبری مجاهدین که جان این افراد ارزشی برایش ندارد، سعی می کند با نمایشاتی نظیر اعتصاب غذا که خطر جانی زیادی برای بسیاری از این افراد دربرداشت ، بخیال خودش فشار سیاسی به دولت عراق وارد کند. در حالیکه دولتی که نمی تواند از جان شهروندان خودش محافظت کند و هرروز بمبی در مرکز بغداد منفجر می شود، چگونه می توان از ان انتظارداشت که تا ابد از جان افراد یک سازمان تروریستی محافظت بکند.

لازم هست که که این افراد هرچه زودتر از عراق خارج شده و به جای امنی انتقال پیداکنند.

سازمان مجاهدین باید تمامی توان خودش را بجای هزینه کردن در شوهای بیحاصل معطوف به خارج کردن این افراد از عراق بکند.

تا بحال افراد کمی توانسته اند با کمک کمیساریای عالی پناهندگی از لیبرتی خارج شده وبه کشورهای غربی بیایند. تا انجاییکه اعلام شده 200 نفر به آلبانی، 97 نفر به آلمان و 7 نفر به ایتالیا رفته اند.

خواسته های ما اینست:

آلمان باید تعداد بیشتری پناهنده از کمپ لیبرتی بگیرد.

آلمان باید فشار روی کشورهای اتحادیه اروپا و آمریکا اعمال کند تا کشورهای دیگر افراد لیبرتی را بعنوان پناهنده بپذیرند.

توضیحات، عکس و فیلمهای این اکسیون در روزهای آینده بنظرشما خواهد رسید.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=9950

مریم رجوی منادی برده داری نوین انسان بویژه زنان می باشد نه منادی آزادی زنان

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، زنان ایران، هفتم مارس ۲۰۱۴: … من در اسارتگاه اشرف بودم و روابط این فرقه مرا بیمار کرده بود استراحت کردن برایم ممنوع بود روزی چندین زن تحریک شده به خوابگاه من  حمله کردند با زورمرا می خواستند به جلسه اجباری فرمانده تشکیلات اشرف به اسم فائزه محبت کار(مهنازمحبت کار)ببرند من مخالفت کردم آنها دستها وپاهایم را به زمین کشیدند وبا درد ورنج به جلسه۱۵۰نفری تشکیلات بردند …

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi

لینک به منبع

مریم رجوی منادی برده داری نوین انسان بویژه زنان می باشد نه منادی آزادی زنان

وقتی پیام مریم رجوی بمناسبت روزجهانی زن را خواندم هر جمله آن گویا شکنجه روحی واذیتی برای من وهرجداشده ازتشکیلات فرقه سازمان مجاهدین وخانواده ها وهرانسانی(مانند آقایان کریم قصیم وروحانی) که روزی با این فرقه کارمی کرده اند، است .

وقتی مریم جوی خود را منادی: آرمان برابری ،کانون رهایی،جنبش برابری ،مبارزه با زن ستیزی ،مبارزه با سرکوب زنان،و اکثریت عظیمی از زنان حتی صاحب جسم و جان و عاطفه و اندیشه و سرنوشت خود نیستند وزنان ازاداره سرنوشت خود حذف می شوند.

این جملات صدوهشتاددرجه متضاد با مناسبات وروابطی وسخنانی بود که در تشکیلات فرقه سازمان مجاهدین برمن وما گذشته واکنون متاسفانه همچنان حاکم بر روابط ومناسبات تشکیلاتی و برده داری نوین این فرقه می باشد .

درمناسبات این فرقه من فقط به چند نمونه از خاطراتم می پردازم :

من در اسارتگاه اشرف بودم و روابط این فرقه مرا بیمار کرده بود استراحت کردن برایم ممنوع بود روزی چندین زن تحریک شده به خوابگاه من حمله کردند با زورمرا می خواستند به جلسه اجباری فرمانده تشکیلات اشرف به اسم فائزه محبت کار(مهنازمحبت کار)ببرند من مخالفت کردم آنها دستها وپاهایم را به زمین کشیدند وبا درد ورنج به جلسه۱۵۰نفری تشکیلات بردند این درحالی بود که من ازدرد گردن وکمر وزانوهایم بسیار زجرمی کشیدم درآن جلسه من مخالفت کردم اجیرشدگان فرقه مرا برروی صندلی بازورنشاندن اجبارچنان بود که عمده لباسهای مرا ازتنم خارج ساختن وبرای مرعوب ساختن من گفتند ما داریم فیلم برداری می کنیم!!! ویک نفردستهایم را به طرف زمین می کشید با اینکارشدت درد گردنم بیشتر می شد هرچه اصرارمی کردم که گردنبند طبی مرا به من بدهند آنها ازاینکار برای شکنجه بیشترمن خوداری می کردندهمزمان فرمانده تشکیلات اشرف که پشت میزی نشسته بود ودربلندگوفحش وناسزا می گفت وبه این شکل نفرات حاضر درجلسه را علیه من تحریک می کرد یکی اززنان اجیر شده پدی راکه درگوش چپم که عفونت شدیدی داشت گذاشته بودم راخارج کرد ودرگوشم فریاد زد که توچه بیماری هستی که اینقدرمقاومت می کنی ؟!!! این شکنجه ها ۶ساعت طول کشید وبه زور ازمن تعهد نامه گرفتند این شکنجه ها فقط یک بار نبود روزانه با روشهای مختلف اعمال می شد ومشابه این شیوه شکنجه را چند بار درجلسه زهره قا ئمی که جانشین مسئول اول سازمان بود برروی من اعمال کردند روزانه هم زنانی اجیرشده بنام مهری علیقلی (حنانه علیقلی)وانیسه گلشاهی وفریبا شیروانی مرا کنترل می کردند مانع رفتن به نزد پزشک می شدند وشکنجه های بسیاری که بدلیل طولانی شدن این مطلب درآینده به آن می پردازم.

درواقع یک زندانی با اعمال شاقه روی من اعمال می شد حتی تا رفتن به دستشویی نیزمرا کنترل می کردند بدلیل اینکه فهمیده بودند من نمی خواهم درسازمان بمانم میخواهم فرارکنم .

آری این نمونه ای ازبرابری زنان و مبارزه با زن ستیزی مریم رجوی وفرقه اش بوده وهست .نمونه دیگری ازشخص مسعودرجوی میگویم درجلسه ای مسعودرجوی درساختمان ۴۹در اشرف ویژه زنان لایه دوم شورای رهبری برگزار کرد این جلسه درغیاب فیزیکی

وی وازطریق تلفن بود مژگان پارسایی جانشین مسعود رجوی اززبان مسعود رجوی درپاسخ به زنان معترض درون تشکیلات برروی تابلو نوشت : مسله اینست ناموس یا بی ناموس رجوی می گفت من شوهرشما همه زنان هستم اعتراض شما یعنی بی ناموسی !!! .مسعود رجوی با شیوه برده داری نوین وبا تحدید به زنان گفت اعتراض درون شما نشانه شیطان درون شما است وحول این موضوع صحبت کرد را با شیوه های چندگانه از مغزشویی وتحدید همراه بودوبا فضای رعب ووحشت نفرات را مجبور می کرد پشت بلندگو حرف های ساختگی ناشی از ترس بزنند به دنبال آن هم نمایش آوازخوانی برخی زنان را به راه انداختند که ازرجوی تمجید بگویند .

درهمین جلسه مارینا سراج با نام تشکیلاتی فا ئزه را درحالیکه ازشکنجه های قبلی وآمپول های درهم شکننده برای اوواعتراضش استفاده کرده بودند تعادل نداشت با همراهی یک زن دیگرپشت میکروفون آوردند ومسعود رجوی به او گفت حاضری با من کشتی بگیری ؟!! این درحالی بود که مارینا قبل ازاین خانمی ورزشکار وقوی بود بدین وسیله مسعود رجوی گفت این سرنوشت هرزنی درفرقه اش است که اعتراض کند وبخواهد سرنوشت خودش را خودش اداره کند !!! آری مریم رجوی همیشه گفته بود که شما متعلق به رهبری هستید ومتعلق به خودتان نیستید .آری اینگونه مریم رجوی منادی آزادی زنان این الگویی است که مریم رجوی ابتداء درفرقه اش بنام سازمان مجاهدین واشرف ولیبرتی اجراء کرده است وحال در سخنرانی اش برای زنان ایران وجهان الگو می کند .

خاطره ای دیگری ازعاطفه مریم رجوی برای زنان سازمانش دارم .

روزی سرور فقهی یکی از خانم های معترض شورای رهبری را در سالن غذاخوری اشرف با شوک وشگفتی دیدم که یکی از چشمانش فقط کاسه خون است از وی پرسیدم چی شده است ؟!!! این خانم با طنزتلخی گفت این محبت وعاطفه مریم رجوی است متوجه شدم این بلارا در جلسه شورای رهبری با دستور زهره قا ئمی برسراین خانم آورده اند .البته داستان این خانم معترض وشجاع مفصل است واکنون نمی دانم چه سرنوشتی ودر کجا دارد که انشاء الله آینده به آن می پردازیم وکشتن زنان ودختران معترض در سازمان با نام خودکشی که نمونه آن خانمها مهری موسوی ومینوفتح علی و…دختری بنام( فا ئزه) مرجان اکبری است .ونیزلیست ۱۰۰نفری اززنان مقطوع النسل شده در سازمان که قبلا به آن پرداخته ام والبته لیست بیش از۱۰۰نفر می باشد که در آینده باید آنرا تکمیل کردونمونه ها مانند یک جریان منسجم ازمغزشویی وبرده داری نوین دراین فرقه وبدستور مستقیم مسعود ومریم رجوی اعمال شده است که نیاز به کتابی قطوردارد .فقط دراین مطلب من خواستم به مثابه قطره ای از دریا چند نمونه از برده داری نوین مریم رجوی وفرقه مجاهدین را بیان کنم و الا این قصه سر دراز دارد.

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

دروغهای فرقه رجوی تحت نام هفدهمین برنامه همیاری

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، زنان ایران، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۴: …  چرا فرقه رجوی نیازمند ردیف کردن این دروغها برای اسیران فرقه درلیبرتی ودیگراسیران فکری هوادارفرقه است؟ این درزمانی است که فرقه رجوی با گرفتن هزینه سنگین ازاسیران فرقه مجبورشد اشرف این به اصطلاح پایگاه استراتژیک خود را ازدست

اقدام برای خروج سریع ساکنان لیبرتی !!!

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، زنان ایران، دوازدهم ژانویه ۲۰۱۴: … چرا تیم مانیتورینگ سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان نیز از حضور در کمپ لیبرتی خودداری میکنند؟ مگرمسئولیت آنها خروج ساکنان لیبرتی ازعراق نیست ؟!!!. ! قتل عام وحشیانه ۵۲ نفر از ساکنان اشرف در ماه سپتامبر و حمله اخیر موشکی ب

مسعود رجوی ومریم رجوی باید برای پاسخگویی خیانت و جنایت و برده داری نوین دردادگاه محاکمه شوند

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، زنان ایران، نهم ژانویه ۲۰۱۴: …  تاریخ تکرارمی شود. آری اینچنین بود اعتصاب غذای اجباری ۱۰۸روزه ومرگ تدریجی قربانیان درلیبرتی. وقتی عکسهای قربانیان مجبور به مرگ تدریجی بنام اعتصاب غذا را مشاهده می کردم آهی ازنهادم برمیخواستد وبغض گلویم را می فشرد عکس یکی ازاین

نامه خانم میرباقری از اعضای سابق کاندید شورای رهبری به شخصیتهای شرکت کننده در تظاهرات سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در شهر برلین آلمان

زهرا سادات میرباقری، زنان ایران، پانزدهم آوریل ۲۰۱۳: …  سازمان برای این گردهمائی در برلین خیلی از نفرات را از کمپهای پناهندگی و با وعده وعید و مسافرت و شیوه های مختلف گردآوری میکند که شیوه همیشگی او در راه اندازی سیاه لشکر است. این سازمان نماینده واقعی مردم ایران نیست، اعضای خود را مورد شکنجه و آزار قرار می دهد