اگر رئیس جمهور 72 دولت هم در شو مریم قجر شرکت کنند هیچ اتفاق خاصی در ایران نمی افتد !

اگر رئیس جمهور 72 دولت هم در شو مریم قجر شرکت کنند هیچ اتفاق خاصی در ایران نمی افتد !

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، ششم ژوئن 2015:… حرف اخر هم اینکه امسال هم همچون سالیان گذشته با اعلام شرکت رئیس جمهور و سناتور ؛ نماینده بیش از یک میلیارد نفر در شوی مریم قجر از طرف فرقه رجوی داعشی و با دروغ و دغل بازی و با بزک ؛ دوزک کردم مریم قجر بعنوان ریئس جمهور حسرت به دل شوء ویلپنت هم تمام خواهد شد و بعد از چند ماه تبلیغ حول مراسم ویلپنت و شرکت ریئس جمهور آلبانی در شوی …

کمپ بدنام اشرف تعطیل شدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsکلاهبرداری رجوی از سایتهای دویچه وله و رادیو فرانسه (نامه ۲۲۰ پارلمانتر هم جعلی بود)

https://iran-interlink.org

اگر رئیس جمهور 72 دولت هم در شو مریم قجر شرکت کنند هیچ اتفاق خاصی در ایران نمی افتد !

در چند روز گذشته در سایتهای فرقه رجوی داعشی خبری درج شد که گویا ریئس جمهور آلبانی پذیرفته در شوء سالانه مریم قجر در ویلپنت پاریس شرکت کند .

درپی آن انجمن ها و دوستان جدا شده نامه های افشاگرانه در رابطه با ماهیت فرقه رجوی داعشی خطاب به رئیس جمهور البانی نوشته اند که قابل تقدیر می باشد .

اما من می خواهم بصورت کوتاه از یک بعد دیگر به شرکت اقای ریئس جمهور آلبانی در این شوء مریم قجر بپردازم .

همه می دانیم قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر اعضاء نگون بخت در بیابانهای عراق زیر شدیدترین بمباران تاریخ رها کرده وبه همراه 200 تن از سران فرقه رجوی داعشی به فرانسه فرار و در ویلای اور سوراواز اتراق کرده و شخص رجوی داعشی هم از ترس جان نا قابل خویش 12 سال در سوراخ موشی خزیده وهر از گاهی با عربده کشی بر علیه خانواده هایی که خواهان ملاقات با عزیزان خود در اسارت رجوی داعشی می باشند و با تهدید ترور جدا شده ها اعلام وجود می کند .

مریم قجر هم برای سرپوش گذاشتن به شکستهای رجوی داعشی از چند سال قبل در اروپا به سیر و سیاحت و سفر به کشورهای اروپائی را بعنوان مبارزه به خورد اعضاء نگون بخت خود می دهد و هر ساله با خرج کردن ملیونها دلار برای برگزاری شوء های مختلف مدعی سرنگون کردن رژیم ایران می شود .

یکی از این شوءهای همه ساله در اطراف پاریس به مناسبت آغاز ترور؛ بمب گذاری و کشتار مردم ایران به دستور رجوی داعشی تحت عنوان 30 خرداد 60 می باشد ولی رجوی داعشی سعی می کند به ان رنگ لعاب دیگری بدهد و هر سال با عناوین مختلف این شوء را برگزار می کنند .

سران فرقه رجوی داعشی برای پر کردن صندلی های سالن برگزاری شوی مریم قجر صدها دانشجو را به بهانه تور سیاحتی به شرکت شرکت در برنامه مریم قجر و یک عده بی خانمان را با پرداخت 50 یورو و یک شب هتل و یک وعده غذا ؛ و یک عده افغانی ؛ عرب ؛ افریقائی را از کمپ های پناهندگی کشورهای اروپایی بصورت غیر قانونی به شو مریم قجر می اورند تا ادعا کنند بیش از صد هزار ایرانی در شو مریم قجر شرکت کرده اند !

امسال هم مثل سالهای گذشته ازفرقه رجوی داعشی از همان شیوههای سالیان قبل برای پر کردن صندلی های سالن ویلپنت استفاده می کند .

اما امسال با این تفاوت که گویا نماینده گان یک میلیارد !!! به اضافه رئیس جمهور آلبانی در این شوء شرکت خواهند کرد !

سران فرقه رجوی داعشی چنان تبلیغات می کنند که گویا با شرکت رئیس جمهور آلبانی در شوء مریم قجر تعادل قوا در کره زمین بهم خواهد خورد رژیم ایران سرنگون خواهد شد و از همان سالن ویلپنت مریم قجر سوار بر یک هواپیمای سفید بصورت مستقیم به سمت ایران پرواز خواهد کرد و از فرودگاه تهران بطور مستقیم به دفتر ریاست جمهوری خواهد رفت و بر صندلی ریاست جمهوری خواهد نشست !

اولا : همه می دانند مقام ریاست جمهوری در آلبانی تشریفاتی می باشد و رئیس جمهور هیچ قدرت اجرائی ندارد .

دومآ : فرض بر اینکه ریئس جمهور البانی مرد اول و آخر البانی و حتا دارای قدرت فوق العاده در البانی می باشد این اقای رئیس جمهور در مورد ایران چکار می تواند بکند ؟ شاید اقای رئیس جمهور البانی می خواهد ایران تحریم اقتصادی بکند ! و با عدم صدور کالاهای آلبانی به ایران مردم دست به قیام بزنند ! واقعآ که مخ منگولهای رجوی در انتخاب سوژه هم کلآ پوسیده و رفته اند سراغ امام زاده ای که شفا که نمی دهد هیچ کور هم می کند . سران فرقه رجوی داعشی در عالم تجارت و استخدام مزدور هم چشم بازار در اورده اند …

سومآ : کشور آلبانی یکی از کشورهای فقیر اروپای شرقی می باشد که هیچ قدرت اقتصادی و سیاسی مطرح در دنیا و یا منطقه نیست که بخواهد رئیس جمهور ان با شرکت در شوء مریم قجر تاثیر گذار باشد و حتا به جد میتوان گفت اقتصاد کل آلبانی نمی تواند با یکی از استانهای ایران هم برابری کند .

چهارم : رئیس جمهور آلبانی اگر قصد خدمت به مردم را دارد بهتر به فکر مردم خودش باشد که با گرم شدن هوا در اروپا هزاران البانیائی در پارک های جنگلی با زن و بچه های شیر خوار چادر می زنند و زندگی طاقت فرسائی را متحمل می شوند تا شاید با دریافت چند صد یورو در ماه بعنوان پناهجو از کشورهای اروپایی مقداری پول پس انداز کرده به البانی برگردند تا بتوانند در زمستان برای خرید ما یحتاج اولیه پولی داشته باشند !

اما انچه مهم حتمآ دریافت دستمزد چند ده هزار دلاری برای شرکت در شوی مریم قجر که طبعآ با توجه به وضعیت اقتصادی و میزان حقوق در آلبانی اقای ریئس جمهور می تواند با شرکت در شوء مریم قجر حقوق یکساله را یکباره از دلارهای خونینی که مریم قجر پرداخت می کند دریافت کنند تا برای اینده خویش پس انداز کند و مشکل خرج و دخل نداشته باشد .

اما نکته دیگر باید روی ان تاکید کنم سوء استفاده رجوی داعشی و مریم قجر از حضور رئیس جمهور آلبانی و … می باشد و مطمئن هستم مریم قجر در شو و یا بعد ازشوی ویلپنت چند ماه خوراک تبلیعاتی تهیه می کند و مدعی خواهد شد که با حضور رئیس جمهور آلبانی و چند نماینده لابی اسرائیل و مزد بگیران ثابت توازن قدرت بهم خورده ! فرقه رجوی داعشی پیروزیهای پی در پی کسب کرده ! توانسته بر مذاکرات اتمی تاثیر بگذارد ! و نهایت رژیم ایران با شرکت ریئس جمهور البانی در شو مریم قجر به لرزه افتاده ! و همین روزها باید چمدانها را بست وبه سوی وطن رفت !

در صورتیکه همه این ادا اطوراها و پرداخت هزاران دلار به سخنرانان و خرج هتل ؛ رفت و برگشت این افراد و…. تمامآ برای لاپوشانی شکستهای استراتزیک رجوی داعشی ؛ سر پوش گذاشتن به ماهیت اصلی تروریستی و جنایتکارانه رجوی داعشی و دیگر سران فرقه رجوی ؛ سعی در القاء پیروزیهای موهوم برای اعضاء نگون بختی که در اسارت فرقه رجوی تا مانع فرار و جدا شدن اعضاء شوند .

حرف اخر هم اینکه امسال هم همچون سالیان گذشته با اعلام شرکت رئیس جمهور و سناتور ؛ نماینده بیش از یک میلیارد نفر در شوی مریم قجر از طرف فرقه رجوی داعشی و با دروغ و دغل بازی و با بزک ؛ دوزک کردم مریم قجر بعنوان ریئس جمهور حسرت به دل شوء ویلپنت هم تمام خواهد شد و بعد از چند ماه تبلیغ حول مراسم ویلپنت و شرکت ریئس جمهور آلبانی در شوء مریم قجر دوباره همان رویه چرخش به دور خود ادامه پیدا خواهد کرد و با اطمینان کامل می گویم اگر رئیس جمهور 72 دولت هم درشوء مریم قجر شرکت کنند در ایران آب از اب تکان نخواهد خورد وملت ایران هر روز بیشتر از روز قبل از فرقه رجوی داعشی متنفر بوده وخواهند بود .

پاریس : محمد رزاقی

سقوط مجاهدین خلق فرقه رجویدست آورد فرقه رجوی (مجاهدین خلق) یک سال پس از خروج از لیست سیاه آمریکا !!

مریم رجوی داعش تروریسم چهره “عشایر انقلابی عراقی” باند رجوی را بهتر بشناسیم!

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18789

رخسار زرد ؛ زردی پشت شلوار رجوی از بهر چیست؟ بی پرده بگویم !

محمد رزاقیمحمد رزاقی، ایران اینترلینک، سی و یکم می ۲۰۱۵:…  این جواب شخصی ام هست به رجوی داعشی و مریم قجر قواد . فکر کردید اینجا هم اردوگاه بد نام اشرف یا قرارگاههای اهدائی صدام ملعون که اعضاء وسط بگذارید هر انچه لایق رجوی داعشی و مریم قجر قواد می باشد به اعضاء بگویید ؛ تف به اندازید ؛ بزنید ؛ شکنجه کنید ؛ سرکوب کنید ؛ زندانی و … کنید؟ کاملا اشتباه می کنید مسجد جای انکارها که فکر می کنید …

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی دوازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

https://iran-interlink.org

رخسار زرد ؛ زردی پشت شلوار رجوی از بهر چیست؟

تقریبآ بیش از یکماه رجوی داعشی با دیدن حضور چند خانواده در کنار کمپ لیبرتی و افشاگری های جدا شده ها از جنایات رجوی داعشی و سران فرقه رجوی داعشی به وحشت افتاده رخسارشان زرد و البته پشت شلوار تا مچ پا زرد کرده !

از واکنشهای جنون آمیز؛ فحش دادن ؛ جیغهای رنگی کشیدن رجو داعشی معلوم که افشاگریهای جدا شده ها و درخواست ملاقات خانواده ها رجوی داعشی به این روز مفلوک انداخته است .

بر اساس خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی داعشی بعد از حضور چند خانواده در کنار کمپ لیبرتی سران فرقه رجوی داعشی با برگزاری نشستهای پی در پی در صدد یافتن راهی برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء و یا جلو گیری فرار اعضاء می شوند و نهایت تصمیم می گیرند اعضاء نگون بخت مجبورکنند بر عیبه خانواده های خودشان مطلب بنویسند و یا از زبان انها در کمپ لیبرتی سران فرقه بنویسند تا در سایتهای فرقه رجوی داعشی درج شود واعضاء نگون بخت در تلویزیون فرقه رجوی داعشی که با اسم سیمای اسارت معروف می باشد با شیادی وادار به مصاحبه بعنوان کارزار و جنگ صد در صد کنند و به اعضاء نگون بخت گفته اند خودتان باید جواب خانواده هایتان را بدهید و سران فرقه داعشی درتوجیه اعضاء نگون بخت به انها اینطور القاء کرده اند که شما با دادن جواب خانواده هایتان به رزیم جواب می دهید اینها خانواده شما نیستند !

رجوی داعشی از ترس حضور خانواده ها در کنار کمپ لیبرتی و اینکه با حضور خانواده ها حتما جدا شده ها برای ازادی اسیران چنگال فرقه رجوی داعشی وارد شوند چند عضوء نگون بخت مامور کرده با درست کردن چند صحفه فیسبوقی و سایت مطالبی در سایت و صحفه های فیسبوقی خودشان بر علیه جدا شده ها درج کنند و انها را در شبکه داخلی کمپ لیبرتی پخش کنند تا باعث ترس اعضتء نگون بخت شوند .

از جمله یکی از ادا اطوارهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی گذاشتن عکس صحفه وبلاگ شخصی اینجانب و با گویی اینکه به کشف بزرگی دست یافته اند مدعی شده اند مطالب در وبلاگ رزاقی ثبت نشده بلکه وزارت اطلاعات به اسم ماموران خود مطلب می نویسد !

اگر قبل این فکر می کردم و به این نتیجه رسیده بودم که مخ رجوی داعشی پوسیده با درج این گونه مطالب صد در صد و با اطمینان کامل می گویم مخ رجوی و دارو دسته اش گو .. یده .

از مطالب مشمئز کننده که سران فرقه رجوی داعشی از زبان اعضاء نگون بخت درسایتهایشان درج می کنند و از زبان اعضاء نگون بخت خانواده ها را با مثلهای مشمئز کنند مثل :سگ ولگردی جلو شیر گرفت خواست کشتی بگیرد و …. اینها همه فرهنگ لمپنی چاله میدانی که خاص شخص رجوی داعشی می باشد و مطمئن هستم اعضاء نگون بخت از ته دل راضی به نوشتن و یا به زبان اوردن چنین کلماتی نیستند .

اما با پوزش از خواننده های این مطلب باید چند جواب بدون پرده به رجوی داعشی و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی بدهم .

رجوی داعشی با درست کردن چند صحفه و با گذاشتن کامنت فحش و یاوه گویی فکر کرده می تواند مرا و یا دوستان جدا شده را بترساند و ما را به سکوت وادار کند !

این جواب شخصی ام هست به رجوی داعشی و مریم قجر قواد .

فکر کردید اینجا هم اردوگاه بد نام اشرف یا قرارگاههای اهدائی صدام ملعون که اعضاء وسط بگذارید هر انچه لایق رجوی داعشی و مریم قجر قواد می باشد به اعضاء بگویید ؛ تف به اندازید ؛ بزنید ؛ شکنجه کنید ؛ سرکوب کنید ؛ زندانی و … کنید؟

کاملا اشتباه می کنید مسجد جای انکارها که فکر می کنید نیست ! اینجا دنیای ازاد قانون حاکم و باید در پیشگاه عدالت در دادگاه جوابگوی جنایتهایتان را در حق مردیم ایران ؛ عراق ؛ اعضاء و قربانیان فرقه رجوی داعشی باشید .

اما در جواب به فحش دادنهایتان به من و خانواده ام !

احمق الدوله ها و منگولهای مخ گو… یده رجوی داعشی اولآ شما اگر رجوی داعشی غیرت داشت با ان همه ادعا اردوگاه بد نام اشرف ترک نمی کرد ؛ دومآ قبر پدر من جایش امن و شما دستتان نمی رسد که فلان کار بکنید ! اگر رجوی داعشی و مریم قجر و یا هر کدام از سران فرقه رجوی داعشی غیرت داشتند و خیلی برای رجوی داعشی و مریم قجر قواد یقه درانی می کنند نمی گذاشتند قبر مادر مریم قجر قواد به فاضلاب سگان عراقی تبدیل شود بیشتر از این دهان ما را باز نکنید چون چیزهای زیادی برای گفتن هست .

اما در جواب اینکه ای بریده ؛ مامور و ….

همه ما می دانیم تکرار هزیانها و یاوه گویی های رجوی داعشی تماما ترس از جدا شده ها می باشد و ترساندن اعضاء نگون بخت در اردوگاههای رجوی داعشی لا غیر .

به رجوی داعشی و مریم قجر قواد و دیگر سران فرقه بگویم به خاطر بریدن از فرقه رجوی افتخار می کنم چون :

ــ مناسباتی که انسانها را با القاء مزخرفات رجوی داعشی به ربات و از حیوان پست تر برسانند .

ــ در مناسباتی که انسانها از خود هیچ اراده ای ندارند .

ـــ در مناسباتی که اعضاء مجبور هستند طوطی وار هر انچه سران فرقه می گویند اعضاء ان را تکرار کنند .

ــ در مناسباتی که اعضاء نگون بخت اجازه ندارند ابراز عقیده کنند .

ــ در مناسباتی رجوی داعشی باعث شده توالت که ( محل رفع حاجت ) تبدیل به تالار اندیشه مسائل جنسی اعضاء شود و اعضاء نگون بخت مجبور شوند از توالت بعنوان محل خور ارضائی استفاده کنند !

ــ در مناسباتی که حمام که باید برای استحمام و تمیز کردن جسم باشد ولی به برکت انقلاب مشعشع مریم قجر به محل خود ارضائی و … تبدیل شده !

ــ در مناسباتی که سران فرقه اعضاء را با نشستهای مختلف مجبور به اعترافات جنسی می کنند !

ــ در مناسباتی که به برکت انقلاب مریم قجر مردها با دیدن چاک روی درخت به مسائل جنسی فکر می کنند .

ــ در مناسباتی که سر تیم نگهبانی در جلولا در بالای مرده شور خانه هنگام نگهبانی در کیوسک نگهبانی عضو تیم خود را خفت گیری می کند .

*** حالا رجوی داعشی دل خوش و مدعی با این افراد می خواهد رژیم سرنگون بکند ! خخخخ

ــ در مناسباتی که زنها را مجبور به لخت شدن و رقص برای رجوی داعشی می کنند .

ــ در مناسباتی که به دستور رجوی داعشی برای سو استفاده جنسی رجوی دستور می دهند رحم زنان را در بیاورند .

ــ در مناسباتی که رجوی اعضاء به نقطه ای رسانده و در تنگنا نگه داشته که افراد مجبور هستند شورت ؛ زیر پیراهن ؛ جوراب همدیگر ار زوی بند رخت بدزدند !

ــ در مناسباتی که رجوی داعشی خود را جای خدا گذاشته و هیچ کس حق کوچکترین انتقادی به رجوی ندارد .

ــ در مناسباتی که خواهر و برادر حق ندارن حتا یک لحظه تنها با هم صحبت کنند و شخصا شاهد بودم ( محمد ــ خ ) را که خانواده اش مادرو خانم برادرش از ایران برای ملاقات امده بودند و خواهر این نگون بخت هم از اعضاء فرقه می باشد و گویا چند ساعتی در محل استقرار خانواده ( محمد ــ خ ) با خواهرش چند ساعتی تنها بوده و سران فرقه متوجه این شده بودند بعداز رفتن خانواده وی را در اتاقی انداخته و کتک می زدند و می گفتند ماندن تو با خواهرت در یکجا انگار پنبه و اتش در یک اتاق و سران فرقه می گفتند هر غلطی که با خواهرت کردی اعتراف بکنی و …! یعنی اوج پستی و بی شرفی رجوی داعشی و دیگر سران فرقه و…

ــ در مناسباتی که اعضاء به دستور رجوی داعشی و مریم قجر زندانی و شکنجه می شوند و در شکنجه گاههای رجوی داعشی جان می هند و حتا محل دفنشان مشخص نیست .

ــ در مناسباتی که اعضاء نگون بخت از دنیای بیرون هیچ خبری ندارند و بیش از ۳۰ سال در حصار ذهنی و فیزیکی به سر می برند و …

ایا بس هست یا صد ها نمونه دیگر را بیان کنم ؟

حال رجوی داعشی ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی داعشی فکر کرده دنیای ازاد هم مثل اردوگاه بد نام اشرف و یا اردوگاههای اهدائی صدام ملعون که با داد زدن و گفتن بریده ؛ مزدور و .. افراد بترساند ! احمق که شاخ ودم ندارد بفرمائید بطور زنده قابل مشاهده این همه احمق الدوله در فرقه رجوی داعشی ..

با سر سلندی و افتخاراعلام می کنم از این مناسبات رجوی داعشی بریده و جدا شده ام .

با افتخار و با صدای بلند می گویم و می نویسم :

من از رجوی وطن فروش ؛ از رجوی که در مقابل دریافت ملیونها دلاراز صدام ملعون مزدوری و جاسوسی می کرد ؛ از رجوی بز دل و ترسو که ترقه ای در نشده فرار و در سوراخ موش خزیده ؛ از رجوی که با پشت گرمی اربابان خودش روی سن برای اعضاء مشت اهنین نشان می داد ؛ از رجوی که به زنان نگون بخت تجاوز می کند ؛ از رجوی که با دیدن اولین سربازان امریکائی شلوارش را در اورد دامن پوشید ؛ از رجوی که برای ادامه حیات خائنانه خود در اردوگاه بد نام اشرف از بیضه های جنایتکاران جنگی امریکا اویزان شده ؛ من از رجوی داعشی که به خیال ابلهانه ؛ احمقانه خود با اسید پاشی روی صورت زنان می خواهد انقلاب خونین در ایران راه اندازی کند ؛ من از رجوی که در خدمت موساد برای ترور دانشمندان ایرانی در امده ؛ من از رجوی که برای تحریم ملت ایران به هر کس و ناکسی دلا راست می شود ؛ من از رجوی که بوزینه واربه هر ادا اطوار در اوردنی تلاش می کند تا به ایران حمله نظامی شود ؛ من از رجوی که از خدا ؛ خلق ایران بریده و دست به دامن جنایتکاران جنگی امریکا و لابی های اسرائیل شده ؛ من ار رجوی که با یک مشت مفنگ معتاد و دارنده فساد اخلاقی مثل گینگریچ و … دم خور شده ؛ من از رجوی داعشی که تروریستهای اموزش دیده های گارد جمهوری و فدائیان در خیابان اعضاء نگون بخت ترور می کند و ضرب و شتم می فرستد ؛ من از رجوی که برای یک مشت جیره خوار ماهانه هزاران دلار می پردازد تا وانمود کند شهر شهر فرنگ از همه رنگ ؛ من از رجوی که جان اعضاء برایش پشیزی ارزش ندارد ؛ و ….

با افتخار می گویم اری ؛ اری از رجوی بریده و جدا شده ام و با این بیت شعر اذری حرفم تمام می کنم .

انسانلارا ذلت گتیرن بیعت لعنت ……… مظلوملاری زنجیره چکن رجوی لعنت

کمپ اشرف فوریه 2015جشن ارتش و سپاه بدر در کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) در پی پاکسازی استان دیالی از تروریستها

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

همچنین:

رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی ۲ روی یک سکه . (۲)

مریم رجوی داعشیمحمد رزاقی، ایران اینترلینک، چهارم ژوئن 2015:… 35 سال پیش رجوی داعشی برای کسب قدرت عملیات انتحاری را در داخل ایران بر علیه امام جمعه ها توسط اعضاء خود انجام داد ؛ رجوی داعشی اولین بار از دختران کم سن وسال برای عملیات انتحاری استفاده کرد و گوهر ادب اواز دختری که در سن نوجوانی توسط رجوی

لطفآ ادرس محل مبارزه رجوی داعشی را بدهید ! . آفتابه لگن هفت دست ، شام وناهار هیچی ! ( ۲ )

مریم رجوی ایران اینترلینکمحمد رزاقی، ایران اینترلینک، نوزدهم می ۲۰۱۵:…  سایت فحاشگر فرقه رجوی داعشی با ساختن یک برنامه ( پرونده ) و سناریو ابلهانه و احمقانه مدعی شده کسانی که از فرقه رجوی جدا شده اند بعد از سرنگونی ارباب رجوی داعشی ( صدام ملعون ) تحمل شرایط سخت مبارزه را نداشته ان�

اعزام تیمهای ترور توسط شخص مریم قجر و مهدی ابریشمچی از اردوگاه اور سوراواز

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم می ۲۰۱۵:…   به اطلاع افکار عمومی و ارگانهای ذی ربط و امنیتی کشورهای اروپائی می رسانم که مطلع باشید تیمهای تروریستی رجوی داعشی با هدایت شخص مریم قجر و مهدی

محاکمه داعشی کرواتی فرقه رجوی ( مهدی ابریشمچی ) با نام مستعار مهدی تهرانی …

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم می ۲۰۱۵:…  البته این شروع رسیدگی به جنایات رجوی داعشی کرواتی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی می باشد و مطمئن هستم اگر فشارهای لابی های موساد وسیا از روی دولت عراق کنار برود رسیدگی به پرونده رجوی داعشی در عراق اغاز شود می تواند ابعاد زیادی از جنایات داعشی های کرواتی را به ن�

مریم قجر بعنوان قارا کنیز اسرائیل به هر رذالت دست می زند !

محمد رزاقی، پاریسف چهارم می ۲۰۱۵:…  اما واقعیت چیست ؟ هماهنگی کال کنفرانس مریم قجر با یک مشت لابی اسرائیلی توسط موساد اسرائیل ترتیب داده شد تا مریم قجر برای پاک کردن رد پای اسرائیل و شیوخ مرتجع عرب در ساختن داعشی های وحشی برای چند نماینده در یک جلسه فرعی کمیته نمایندگان سخنرانی کند . البته این کال کنفرانس

تا زمانیکه سران فرقه رجوی کنترل کمپ لیبرتی بعهده دارند ملاقات خانواده ها امکان پذیر نیست !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۵:…  چند روز گذشته شاهد حضور چند خانواده در کنار کمپ لیبرتی برای ملاقات با عزیزان خود بودیم ولی مثل چند سال گذشته خانواده ها بدون اینکه موفق به دیدار عزیزانشان شوند انجا را ترک کردند ! واقعیت اینکه تجربه سالیان گذشته سران فرقه جنایتکار رجوی را مجبور کر�