بازهم حرف مفت و بی مالیات مریم رجوی!

بازهم حرف مفت و بی مالیات مریم رجوی!

Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و پنجم مارس 2016:…  خوب گفته اند که حرف وادعای مفت ، بی مالیات است وخانم مریم رجوی، به نیابت ازسوی مسعود رجوی ودراصل با اشاره ودستوراو، هرچه حرف مفت به مغزش میآید و یا ادعایی که به ذهنش خطور میکند، به سادگی آب خوردن و درمعافیت ازمالیات، مطرح میکند! با شکست خوردن ونتیجه ندادن پیام های آتشین توخالی درمود چهار شنبه سوری ، که ابدا … 

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

مریم رجوی در حال مزخرف گوییسخن های پریشان از سر هول

https://iran-interlink.org

بازهم حرف مفت و بی مالیات مریم رجوی!

05/01/1395

خوب گفته اند که حرف وادعای مفت ، بی مالیات است وخانم مریم رجوی، به نیابت ازسوی مسعود رجوی ودراصل با اشاره ودستوراو، هرچه حرف مفت به مغزش میآید و یا ادعایی که به ذهنش خطور میکند، به سادگی آب خوردن و درمعافیت ازمالیات، مطرح میکند!

با شکست خوردن ونتیجه ندادن پیام های آتشین توخالی درمود چهار شنبه سوری ، که ابدا به بار ننشست ، این بار نوبت نوروز بود که این خانم منصوبه ازطرف مسعود رجوی، مابقی ترقه هایش را دراین روزها درکند که کرد وبه سیاق سالهای قبل مثمر ثمر واقع نشد!

علاوه برپیام نوروزی مفصل او که فقط زحمت خواندن داشت وشوقی را برنمی انگیخت، اوبه شرکت کنندگان مراسم نوروزی پارلمان انگلستان هم پیام فرستاد که از رسانه های رجوی میخوانیم:

” تاریخ :23مارس 2016:پیام رئیس جمهوربرگزیده مقاومت مریم رجوی به مراسم نوروزی در پارلمان انگلیس – دوستان عزیز در مجلسین انگلستان، حامیان ارجمند مقاومت ایران! – در آغاز سال نو ایرانی که با طراوت بهار همراه است، آرزو می‌کنم شما و خانواده‌های‌تان و ملت بزرگ بریتانیا سالی پر از پیشرفت و صلح و عاری از خطر تروریسم و بنیادگرایی داشته باشید “.

ماهم چنین آرزوهایی داریم ودراین مورد وجه مشترکی با بامریم رجوی پیدا کرده ایم وتنها به گفته های او این جمله را اضافه میکنیم که :

 دراین مورد بهتر بود که پارلمانتاریست های محترمی که ازتعداد وماهیت شان خبری نداریم، به دولت خود نیز فشار بیآورند که در بستن حساب های بانکی افراطیون که به عبث بنیادگرا نامیده شده اند، همت بخرج داده ودر شکست تروریزم که نتیجه ی غمض عین وحتی حمایت آشکار ونهان دولت های غرب و… نشو نما یافته اند، دربرابر اقدامات بشریت ترقی خواه  برای زدن ریشه های تروریزم، سنگ اندازی نکنند! 

این عزیز برادر، به پیام خود چنین ادامه میدهد:

نوروز به‌ چه معنی است:‌ نو شدن طبیعت، نو شدن سال، نو شدن زمانه، نو شدن دل‌ها و بینش‌ها و نو شدن سرنوشت. پس‌، نوروز فراتر از جشن سال نوست. این بخشی از نگرش مردم ایران به جهان است‌ “.

گفتن اینکه نوروز بمعنی نو شدن طبیعت و … است، تکرار واضحات است اما دلیلی ندارد که با شکفته شدن گل وغنچه، دل های سیاه و میل های طماع ، بیشتر به فکر سلطه گری وارتجاع پروری روی نیآوند!!

افکار نو ، حاصل بهتر شدن آب وهوا درایران وهرکجای جهان نیست واین دو ابدا ربطی ارگانیک، فلسفی ومنطقی با هم ندارند و طرح وجود این نقاط اشتراک دربهترین حالت آرزو بوده ودرحالت واقعی، شعاری بیش نیست!

باز ازاین مادر عروس بشنویم:

” ملاها می‌گفتند پس از برجام، زندگی مردم بهتر خواهد شد. اما پول‌های ناشی از لغو تحریم نصیب سپاه پاسداران و هزینه جنگ‌ها در یمن و سوریه و عراق شد و فقر بیشتر نصیب مردم. از نتایج پس از برجام هم‌چنین یک حمام خون دیگر علیه اعضای مقاومت در لیبرتی بود که اثبات کرد تا ملاها حاکمند، هم لیبرتی هم حقوق بشر ایران و هم زندانیان سیاسی در معرض حملات جنایتکارانه قرار دارند و دفاع از آن‌ها بی‌اندازه ضروری است “.

اجرای برجام نقطه ی آغازوسکوی پرشی برای مردم ایران است که در شرایط تاراندن سایه ی شوم جنگ تجاوزکارانه علیه خود و تبعات ویرانگر تحریم های بغایت ظالمانه ، درکنار دولت منتخب خود ، گام های تدریجی وپر صبر وحوصله را برای ساختن بنیان ها وزیرساخت های کشورشان بردارند و دراین مورد به مشکلات راه بخوبی واقفند.

هیچ جا وهیچ وقت قرار نبوده که با گذشتن یک ماه ازبرداشته شدن قسمت هایی ازموانع توسعه، مشکلات جامعه ای حل وفصل گردد!

 دیگر اینکه شما رجوی ها که کارنامه ی ننگینی در امور حقوق بشری دارید، صلاحیت دفاع از زندانیان سیاسی را ندارید وباشد که این دفاع مزورانه ی شما، نتیجه ی عکس داده و آنها را زیر سئوال برده و ازضا اسکنجبین صفرا فزاید!

دیگر اینکه ، حفظ جان اهالی لیبرتی بدست رجوی است که با انتقال آنان به اروپا میسر میشود وچون دراجرای این وظیفه تعلل قابل تاملی به چشم میخورد، این شما ها خواهید بود که مسئولیت هرگونه خطر احتمالی برعلیه این بردگان خود را دردوش خواهید داشت!

خانم رجوی درسیر وسلوک با افکار هپروتی خویش، با نوروز نباتی حرف زده واینطور فهمیده است:

“اما پیام نوروز این است که سنگ‌دلان رفتنی‌اند. پیام این عید هم‌چنین این است که از آورندگان نوروز تجلیل می‌کند و شما دوستان عزیزی که به‌دفاع از آزادی و حقوق بشر ایران و حفاظت اعضای مقاومت در لیبرتی برخاسته‌اید، شما نیز آورندگان نوروزید. من عمیقاً  قدر تلاش‌های سخاوتمندانه و شجاعانه شما را می‌شناسم “.

بفرض که اینطوری باشد!

آیا این قاعده شامل حال شما نیز – که با باصطلاح انقلاب خود هزاران خانواده راازبنیان برکندید- میگردد یا استثنائی دراین مورد وجود دارد؟!

بدین ترتیب، نوروز نه بیداری بهار طبیعت که مخلوق این پارلماتاریست های دوست مردم موهوم ایران است واینان که به  عدم انتقال این اسرای لیبرتی کمک کرده وسبب مرگ محتمل آنها میشوند وتداوم اسارت شان، ازنظر این رئیس جمهور برگزیده ی شخص کوته بین و بیمار احوال مسعود رجوی، انسان های سخاوتمندی هستند؟!

جل الخالق!

صابر  

*** 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

ارتش خصوصی صدام در فرانسه

فرانسه و آلبانی از برنامۀ روز زن فرقۀ رجوی در سالنهای عمومی جلوگیری کردند

العبادی روحانیحیدر العبادی: منافقین (فرقه رجوی) تروریست و جنایتکاراند. اقدام لازم را انجام میدهیم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24072

گذشته ی سخت و خانم مریم رجوی؟! 

 Maryam Rajavi terrorist syriaصابر از تبریز (امضا محفوظ)، ایران اینترلینک، پنجم مارس ۲۰۱۶:…  آیا نویسنده ی این سطور، در زمانی که هندوانه زیر بغل دیگران میگذارد، خود حاضر به زندگی درمناسبات رجوی میباشد؟ آیا خلع حقوق قانونی ازدواج ازهزاران نفر ودادن تمامی این حقوق ها به مسعود رجوی ، مورد پسند اوست ومیخواهد در این وضع قرار بگیرد: ” کرم نما وفرود آ که خانه خانه ی توست”! آیا این نوع زندگی ، دموکراتیک وخاص قرن ۲۱ است ؟! آیا درک ما از … 

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

https://iran-interlink.org

گذشته ی سخت و خانم مریم رجوی؟!

۱۵/۱۲/۱۳۹۴

بقرار اعلام رسانه های فرقه ی رجوی، یکی از تلویزیون های آلمان با خانم ” گیوم روکت از فیگارو مگزین ” مصاحبه کرده و وجواب های اورا منتشر نموده است.

حالا بدون اینکه فرصت برآورد هزینه ی این مصاحبه را داشته باشیم وبدون اینکه بتوانیم حساب کنیم که با این مبالغ به عبث هزینه شده چند نفر ازاسرای لیبرتی میتوانستند به اروپا منتقل شده وجانشان نجات داده شود،  فعلا بطور اجمالی هم که شده ، به نوشته ای ” گیوم روکت ” درمجله ی دست راستی فیگارو نظری افکنده وملاحظاتی درباره ی آن میآوریم:

” گیوم روکت از فیگارو مگزین: او رهبر جنبش مقاومت ایران است. زنی که گذشته ای بسیار بسیار سخت داشته است. و سرنوشتی فوق‌العاده داشته است. او یک دوست است . و کسی است که…. می‌دانید خیلی سخت است که وارد هدفی بشوید ولی قلبتان در آن نباشد. من در کنار او متعهد شدم چرا که فکر می‌کنم که این یک مبارزه بسیار سخت است و او پاسخی به بنیادگرایی دارد “.

ما درایران جنبش مقاومتی که رهبرش خانم رجوی باشد ، نداریم ومردم نظرات خود را درانتخاباتی که معمولا هردوسال یکبار برگزار میشود، پای صندوق های رای ابراز میدارند.

اینکه این ژورنالیست فرانسوی اعتقاد دارد که مریم رجوی روزهای سختی را پشت سر گذاشته، دروغی بیش نیست!

مریم خانم باوجودی که به طوایف نسبتا ضعیف قاجاریه  منسوب است ، با این حال دردوران ستمشاهی جزو اقشارنسبتا مرفه جامعه بوده وسختی کارش ازچه بابت باشد، برای خواننده روشن نیست!

سخت ترین کار اودردوران شاه ، شرکت در مسابقات دختر شایسته ی ایران بود که  طبق قواعد این نوع مسابقه ها- عرضه ی اندام خود درجلوی هیئت ژوری و تبدیل کردن خود به یک کالای تبلیغاتی- بوده است که اجباری هم برای نمایش لباس واندام درکار نبوده وبنابراین این خودنمائی های مانکن مآبانه ی او ، برخلاف میلش نبوده و نباید سخت باشد!

بعد ازانقلاب همسر مهدی ابریشمچی – پسر یک حاج آقا بازاری متمکن – شد که دراین مورد هم باز نباید زندگی سختی را تجربه میکرد!

منشی مخصوص مسعود رجوی بود که درسربزنگاه وزمانی که مشاهده کرد که مجبور به ترک دائمی میهن است وارث پدری مهدی ابریشم چی بدردش نمیخورد، باسرعت قابل تاملی خود را سه طلاقه کرده ودر کنار رجوی قرار گرفت که  رهبر بلامنازع مرفه ترین سازمان اپوزیسیون کشور بود  وازاین بابت هم نمیتوانست کم وکسری داشته باشد!

فوق العاده بودن زندگی این خانم ازآنجهت میتواند قابل قبول باشد که کمک های شایانی به شوهر دومش مسعود رجوی کرد تا تمام مردان باتجربه ی تشکیلاتی را از گرونه ی قدرت وتصمیم گیری براند  تا رجوی بی رقیب، قادر باشد همسران همکاران خود را که نمونه اش درتاریخ ایران  وجود ندارد، به تصرف فیزیکی وجنسی خود درآورد وهمطرازان مرد  مسعود را به اطاعات کامل ازاو مجبور کند که البته قسمت مهم این موفقیت ها را باید بحساب حکومت صدام گذاشت که چنین زمینه  وبستر ماسبی برای این زن وشوهر فراهم کرد!

“اینگرید بتانکور ” مینویسد:

” اینگرید بتانکور: آن‌چه که در سازمانی که او تشکیل داده می‌بینم این است که جنبشی است که یک جایگاه واقعی به زن می‌دهد. آنها مسلمان هستند. او به‌عنوان یک زن مسلمان حرف می‌زند. او تفسیر روحانی و خامنه‌ای از قران را به چالش می‌طلبد. او یک امکان واقعی به زنان نه فقط ایرانی بلکه زنان مسلمان می‌دهد که در دنیای مدرن زندگی کنند. در قرن ۲۱ ام زندگی کنند و از حقوقی برخوردار باشند که ما برخورداریم “.

آیا نویسنده ی این سطور، در زمانی که هندوانه زیر بغل دیگران میگذارد، خود حاضر به زندگی درمناسبات رجوی میباشد؟

آیا خلع حقوق قانونی ازدواج ازهزاران نفر ودادن تمامی این حقوق ها به مسعود رجوی ، مورد پسند اوست ومیخواهد در این وضع قرار بگیرد: ” کرم نما وفرود آ که خانه خانه ی توست”!

آیا این نوع زندگی ، دموکراتیک وخاص قرن ۲۱ است ؟!

آیا درک ما ازدموکراسی که عبارت از رای مردم است وآزادی های فردی واجتماعی درخور زندگی انسانی آنها ، کهنه شده وباید دنبال دموکراسی قرن بیست ویکمی آن مجری تلویزیون آلمانی واین نویسنده ی فرانسوی مجله ی فیگارو باشیم؟

چطور است که این دونفر، قبل ازتوصیه به مسلمانان ، به هموطنان وهم کیشان خود زندگی درسایه ی این دموکراسی را پیشنهاد کنند وآنگاه ما بادیدن درخشندگی آن، به پذیرش اش روی آوریم !

به عبارت دیگر ، آیا این دو آلمانی وفرانسوی جرات پیشنهاد اجرای چنین دموکراسی را به هموطنان خود دارند؟!

صابر

کرد.

http://www.youtube.com/watch?v=oScrIJO6q0M&feature=share&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ&index=6

بیانیه مریم رجوی اطلاعیه فراخوانگپی با سلطان فراخوان، مریم رجوی

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمدرخواست مضحک برگرداندن ده در صد سلاح زمینه سازی برای کشتار ساکنان لیبرتی

مجاهدین خلق بفرقه رجوی

سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنند

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23213

تبریز جای رجوی ها نیست !

صابر ازتبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، تبریز، بیستم ژانویه ۲۰۱۶:…  یعنی ازآزادیخواهان جهان خواسته میشود که ازنیروهای آمریکائی بخواهند در لیبرتی مستقر شده وجان لیبرتی نشینان را حفظ کنند!!! راستی چه رابطه ای بین آزادیخواهان ونیروهای آمریکائی که درعرض این دو سه دهه، به ۲۵ کشور جهان تجاوز علنی، مستقیم ویا غیر مستقیم نظامی کرده وآنها را بخاک وخون کشیده وویران نمودند، وجود …

رضا اکبری نسببازهم سنگینی وزن خانواده هاست که رجوی را له میکند!
(اقایان اکبری نسب، رحیمی و تقی پوریان، ائل گولی تبریز. بهمن ۱۳۹۳)

سوء استفاده باند رجوی از نام  سرداران ملی ایران

https://iran-interlink.org

تبریز جای رجوی ها نیست !

پس از انتشار بیانیه های جعلی چند وبنام پاره ای از شهرها واستان ها که با امضای هوادران مجاهدین صادر وتنها دررسانه های رجوی شرف انتظار یافت ، این بار نوبت به تبریز فرهنگ ساز، ضد استبداد وشهر اولین ها رسید که باند رجوی درحمایت ازخود!! وبنام گروهی ازاهالی اینجا که هوادار مجاهدین خلق؟! را هم یدک میکشند، بیانیه ای صادر کند که طی آن آمده است:

” بیانیه هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران در تبریز در مورد حفاظت از مجاهدان لیبرتی – … لذا احتراما از آزادیخواهان سراسر دنیا تقاضا داریم، بعد از هفتمین حمله جنایتکارانه مزدوران رژیم خونخوار آخوندی به اشرفیان لیبرتی دست روی دست نگذارند، برای امنیت و حفاظت لازم آن عزیزان که تنها توسط نیروهای انسان‌دوست با تجربه آموزش دیده و بی‌طرف بین‌المللی امکانپذیر است ” .

یعنی ازآزادیخواهان جهان خواسته میشود که ازنیروهای آمریکائی بخواهند در لیبرتی مستقر شده وجان لیبرتی نشینان را حفظ کنند!!!

راستی چه رابطه ای بین آزادیخواهان ونیروهای آمریکائی که درعرض این دو سه دهه، به ۲۵ کشور جهان تجاوز علنی، مستقیم ویا غیر مستقیم نظامی کرده وآنها را بخاک وخون کشیده وویران نمودند، وجود دارد؟؟!!

آیا سیستم آمریکائی هرگز دروضعیتی بوده است که بتواند وبخواهد که برای درخواست آزادیخواهان تره ای خرد کند؟؟!!

آیا این دعوت ازحضور نیروهای خارجی درعراق ، دخالت درامور داخلی عراق نیست که این هواداران تبریزی؟؟!! باند رجوی مرتکب به انجام آن شده اند؟!

تبریزی که اهالی اش طی قرن ها درکمک به انسان ها درتمامی عرصه های اجتماعی وفرهنگی شهره ی جهان است ، چگونه میتواند دیگران را دعوت به تجاوز به کشور همسایه کند؟!

مگر قرار نبود که کمپ لیبرتی بمدت حداکثر دوسال، حالت ترانزیت داشته باشد واین فرصت را رجوی بلااستفاده ازدست داد وحالا موقع دعوت از نیروهای خارجی برای حفظ این کمپ منقضی شده است؟!

یک تبریزی فهیم چگونه میتواند از نیروهای مسلح خارجی دعوت کنند که دوباره وارد خاک عراق شده ودرآنجا ولیبرتی به حفظ امنیت مشغول شوند؟؟!!

درجای دیگری ازاین بیانیه؟؟ تبریزی های ساکن اورسورواز و… آمده است:

” همه بهتر می‌دانند که رژیم آخوندی بعد از شکستهای پی‌درپی بین‌المللی و منطقه‌یی به سیم آخر زده چون تنها با بحران زنده است “.

اگر اینطور است ، این دست وپا زدن رجوی و دوستان خارجی اش ودرراس همه ی آنها صهیونیست ها وهابییون برای چیست؟!

جز این است که خود باین گفته ها اعتماد نداشته وبرای مصارف دیگر مطرحش میکنند؟!

درآخر این رسوانامه چنین آمده است:

” خلق جهان بداند مسعود رهبر ماست ارتش آزادیبخش پیام آخر ماست – قسم به‌جان جانان ایستاده‌ایم ” .

دراین قسمت خواسته شده که متن، بیسوادانه تر از سایر مطالب این گروه – که خود ازبیسوادی رنج میبرد- باشد که شاید مردم باورکنند که جوانان رویش یافته ای دراین شهر هستند که واقعا هم هوادار رجوی بوده واز سر صغر سن، انشا نویسی شان هنوز خوب نشده که بزرگ که شدند میشود البته!

” خلق جهان” یک اصطلاح غلطی است و در ۱۸۸ کشور جهان هزاران خلق زندگی میکنند و نوشتن “خلق ها” درست بود!

لابد این واژه ی غلط بدانجهت مورد استفاده قرار گرفته که چون مسعود رجوی رهبر کل جهان است، دیگر باید یک ” خلق ” وجود داشته باشد وصحبت از ” خلق ها ” موردی ندارد وباشد که استعمال این واژه گناه کبیره ای هم باشد !

همانطور که حرف زدن به زبان غیر فارسی در تشکیلات مافیایی رجوی، گناه کبیره است!

درهرصورت ، هرکه رهبر شما باشد، برادرتان صابر که لیاقت رهبری زا درخود نمیبیند، حسادتی نخواهد کرد وتنها ازاین بابت است که خیالتان جمع باشد!

صابر

تد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اند

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsفرقه رجوی بی وقفه مزخرف میگوید و تناقض سر هم میکند و دراخبار خود بیان میکند!

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19743

امتحانش مجانی است!

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیصابر ازتبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۵:…  این چه افتخاری دارد هموطن! دیگر اینکه خطاب به رهبر خاص الخاص ات میگویم که اگر واقعا تو درکمال آزادی بازهم این راه را انتخاب خواهی کرد و مسعود رجوی به این مسئله اعتقاد دارد، چرا این نوعش را انتخاب نمیکند که هم مجانی است وهم بادوباره برگشتن امثال تو رای اعتمادی هم از شماها میگیرد ومشروعیت پیدامیکند! …

ابراهیم خدابنده دسامبر 2014جریان مسئله داری در فرقه رجوی – قسمت ششم

https://iran-interlink.org

امتحانش مجانی است!

۱۹/۰۴/۱۳۹۴

امتحان انشائی که برای لیبرتی نشینان گذاشته اند ، برخلاف امتحان های متداول که درزمان و مکان معینی آغاز وبپایان میرسد، تبدیل به امتحانی هرروزه- شبیه عملیات جاری فرقه ی رجوی- شده وما تقریبا هرروز متن این انشاء ها را که درآنها بشدت تقلب ورونویسی شده ، در رسانه های مجازی این باند میخوانیم!

حالا نوبت به ” پرویز حیدرزاده ” ازاهالی لیبرتی رسیده که انشاء خود را ارائه دهد که باتوجه به متون قبلی منتشر شده دراین مورد، ازعهده ی این امتحان خوب بر نیآمده !

رونویسی کرده یا دیگران برایش نوشته اند که جرات اعتراض نداشته واینهم درمناسبات مستبدانه ی رجوی امری طبیعی بشمار میآید.

موضوع انشای وی ” درس وفا و ایستادگی بر پیمان ” نام دارد وارادتش به فرقه ی رجوی بعد از دستگیری درجبهه های جنگ عراق ویا تسلیم شدن بوجود آمده و ازاول، فکر وخط ومشی خاصی نداشته است!

اسیری بوده که طبیعتا چاره ای جز اطاعت از قرماندهان رجوی نداشته و افکار ادعایی اش را بطوری که خود اذعان دارد، نه درجریان یک تحقیق ومطالعه ی لازم ، بلکه ازطریق تلقینات یک طرفه صاحب شده است!

بعبارت دیگر، او مدام شنونده بوده وحق سئوال واعتراضی حتی درسطح یک زندانی نداشته و سوژه ی خوبی برای دستگاه تلقین ومغزشویی رجوی بشمار میرفته وخود را تماما دراختیار هیپنوزورهایی که براین تکنیک ها تسلط دارند ، قرار داده وشخصیتی را پیدا کرده که ملاحظه میفرمایید!

درقسمتی ازنوشته ی او ویا منتسب باو میخوانیم:

” … بعد از مدتی ترک تحصیل کرده و در یک کارگاه آلومینیوم‌سازی مشغول کار شدم و به این فکر بودم که به نحوی از کشور خارج شوم ولی به دلیل مشکلات مالی نتوانستم. از طرف دیگر به دلیل جنگ ضد میهنی پاسداران و کمیته‌ای‌ها مستمر دنبال شکار جوانان برای دستگیری و اعزام به جبهه‌های جنگ ضدمیهنی بودند که نهایتاً زیر این فشارها تصمیم گرفتم به خدمت اجباری بروم. در آن زمان که ارتش آزادی‌بخش تازه تأسیس شده بود و حملات مستمری به پایگاه‌های رژیم در نوار مرزی داشت…”.

خدمت نظام در قوانین کشور ایران اجباری است و طبیعی هم است که متخلف ازاین قانون را تعقیب کرده و وادار به تمکین دربرابر قانونش کنند واین مسئله درشرایط خاص آن زمان امری کاملا عادی بوده و جنگ هم که به ایران تحمیل شده بود و ایرانی تازه انقلاب کرده نه ادعای ارضی برعلیه کسی داشت، نه سرمایه ی فراوان که نتواند درداخل کشور خرج کند وبه تبعیت ازاستعمارگران بخواهد با اشغال کشوری، این سرمایه گذاری ها وسود برداری ها را درآنجا انجام دهد.

درمورد مسئله ی جنگ عراق برعلیه ایران به بیان این نکته که سازمان ملل متحد ، عراق ونه ایران را تجاوزگر خواند، بسنده میکنم.

آقا پرویز درمورد دستگیری ویا تسلیم شدنش درجبهه ی جنگ ونتایجش مینویسد:

” به‌هرحال بعد از حدود ۹ماه، بودن در جبهه‌های جنگ، ارتش آزادی‌بخش در منطقه کوشک عملیاتی انجام داد. من … از همین فرصت استفاده کرده خود را به رزمندگان ارتش آزادی‌بخش معرفی کردم ” …در مدت محدودی که در اردوگاه مجاهدین (که مجاهدین به آن مهمانسرا می‌گفتند و واقعاً هم همین‌طور بود) بودم، در ارتباط تنگاتنگی با کادرهای مجاهدین که مدیریت آنجا را به عهده داشتند قرار گرفتم، در تک‌تک آن‌ها خصوصیات و ویژگی‌های «قاسم» را می‌دیدم…در آنجا بود که تصمیم نهایی را گرفتم به ارتش آزادی‌بخش پیوسته و با دیگر یارانم رژیم خون‌آشام را سرنگون و آزادی را به ایران شعله‌ور برده و مردم رنج‌کشیده و زخمی را از چنگال این رژیم نجات بدهیم…”.

توجه داشته باشید که این انشاء نویس رجوی، در مدت ” محدودی” بدون اینکه مجال مطالعه وتحقیقی داشته باشد و بداند که مبارزه اصیل وتولید فکر برای آن به خوردن دود چراغ نسبتا زیادی نیاز است، تصمیم نهائی اش را گرفته که به ارتش آزادیبخش بپیوندد وتو گویی که گزینه های زیادی دربرابرش بود که این یکی را درکمال آزادی وآگاهی انتخاب کرده است!!!

آقای حیدرزاده مانند تمامی کسانی که این روزها ازاین نوع انشاها مینویسند، نوشته است:

” بعد از سالیان، وقتی به راه طی شده تا به امروز می‌اندیشم، از اینکه مسیر مجاهدت و مبارزه با رژیم آخوندی را انتخاب کرده‌ام غرق غرور و افتخار هستم. این راه اگرچه مسیر همواری نبود و در برابر ابتلائاتی که مستمراً با آن مواجه بودم باید برای لحظه لحظه آن قیمت داده و انتخاب می‌کردم ولی وقتی به وظیفه و مسؤلیتم در این رابطه فکر می‌کنم می‌بینم که اگر صدبار دیگر در معرض این انتخاب قرار گیرم بی‌تردید مجدداً همین را انتخاب می‌کنم “.

پرویز خان!

این مسیر مجاهده ومبارزه که باین سادگی وتحت تاثیر هیپونیزم وتهدید وتطمیع صورت گرفته، به کجا منتهی شده ؟ جایی جز اطاعت محض ازمسعود رجوی گریزپا که اونیز دریوزگی دربارگاه صهیونیزم وارتجاع جهانی ومنطقه ای افتاده که مثلا زمانی به ایران حمله کنند و اورا به قدرت درایران با زمین های سوخته برسانند؟!

این چه افتخاری دارد هموطن!

دیگر اینکه خطاب به رهبر خاص الخاص ات میگویم که اگر واقعا تو درکمال آزادی بازهم این راه را انتخاب خواهی کرد و مسعود رجوی به این مسئله اعتقاد دارد، چرا این نوعش را انتخاب نمیکند که هم مجانی است وهم بادوباره برگشتن امثال تو رای اعتمادی هم از شماها میگیرد ومشروعیت پیدامیکند!

این پیشنهاد من در رابطه با نیت شوم رجوی درمورد تک تک شماها، رابطه ای شبیه جن وبسم ا… را دارد واوهرگز ریسک این امتحان کردن را قبول نخواهد کرد!

حالا صحبت برسرموضوع اصلی که همان موضوع انشای مورد اشاره است مطرح میشود وشاه بیت تمامی پاراگراف هایی که این گروگان های رجوی مینویسند، همین است:

” بیچارگی و فلاکت خلیفه ارتجاع نیز در همین است که در مقابل خود هماوردی را می‌بیند که تا گشودن تاروپود رژیمش دست‌بردار نیست و به همین دلیل به هر خس و خاشاکی ازجمله مأمورانی که آن‌ها را خانواده می‌نامد چنگ می‌زند. در خردادماه امسال وزارت اطلاعات رژیم آخوندی یک سری از همین مزدوران و خود فروخته گان را اجیر کرد و تحت عنوان خانواده به مقر گروهان عراقی مستقر در لیبرتی آورد که خبرگزاری ایرنای رژیم نیز این خیمه‌شب‌بازی را پوشش خبری داد … کسیکه خودش را برادر من معرفی می‌کرد، از جمله کسانی بود که در این عربده‌کشی شرکت داشت و به‌زعم خودشان می‌خواستند که لیبرتی را نیز مثل اشرف بر سر ما خراب کنند. یادآوری می‌کنم که من دو بار در سال ۸۲ با خانواده‌ام که توسط همین رژیم به اشرف آورده شده بودند ملاقات کرده‌ام و در همان موقع به آن‌ها تأکید کردم کسی که دست در دست این رژیم بگذارد دیگر خانواده من نیست “.

بله ! ازاین جهت که رجوی ازاول انقلاب جز به قدرت تمام وکمال وانحصاری راضی نبود ، کاملا درست است ومسلما هررژیمی که باشد درمقابل این قدرت طلبی بی درمان ونامحدود، خواهد ایستاد.

اما اقدام خانواده ها برای درخواست ملاقات درهیچ قانونی منع نشده واتفاقا نمایشگر عاطفه ی انسانی وروحی متعالی است که البته با نیات وشخصیت رجوی قدرت طلب و بری ازاعتماد بنفس لازم نسبت به خود و اعتماد بشما، همخوانی ندارد واین تنها گناه این خانواده هاست و شمارا مجبور میکنند تا بدون اینکه اجازه ی رویت قیافه های آنها راداشته باشید، برعلیه آنها فحاشی کنید!

مابقی حرف ها اهمییتی ندارد ومسلم است که حکومت ایران بخواهد اخبار این ملاقات ها و …را دربرابر دشمن ولوناچیز خود، منتشر کند واتفاقا سطح انتشار این اخبار بسیار پایین است و درحد قواره ی باند رجوی میباشد!

برابر مدارک متقن، شخص رجوی از سال ۸۳ درب اشرف وسپس لیبرتی رابسته اعلام کرده وشما ها ابدا نقشی دراتخاذ این تصمیم ندارید وبیهوده بخودتان بهتان نزنید!

نامبرده بعد ازتوهین به برادرش – برادری که که مسلما اطلاع بیشتری از آینده ی شوم این نوع اقامت درلیبرتی دارد- حرف همیشگی رجوی را عینا تکرار کرده وکسانی را خانواده ی خود معرفی نموده که انسیتی درحد ” اپسیلن” با این باند ندارند:

” خانواده واقعی من همان کسانی هستند که در زندان‌های این رژیم محبوس‌اند و کسانی که براثر فقر و نداشتن سرپناه در گوشه و کنار این میهن … آواره هستند. آری ما بر آنیم که ریش و ریشه این رژیم را از خاک ایران‌زمین برکنیم و این به دست ما محقق خواهد شد “.

به سخنان خنک کننده ی دل تب دار رجوی اززبان این قربانی توجه کنید:

” علاوه برآن تشکیل ائتلاف منطقه‌ای در مقابل این رژیم، تمام موجودیت او را به خطر انداخته است. آن روی سکه این شکست‌های پی‌درپی پیروزی‌های چشمگیر مقاومت سازمان‌یافته در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی است که به‌عنوان اصلی‌ترین مانع در مقابل پیش برد خط ولی‌فقیه عمل می‌کند و حالا رژیم می‌خواهد با استفاده از مزدوران عراقی و با شکنجه روانی و به‌کارگیری مأموران گشتاپویش با تنها هماورد خویش در عراق مقابله کند و دوباره ما را بیازماید هرچند که از قدیم گفته‌اند: «آزموده را آزمودن خطاست”.

آیا ائتلاف تشکیل شده مترقی است یا ارتجاعی؟!

جوابتان هرچه که باشد ، دلایل خود را توضیح نداده اید والبته که نمیتوانید توضیح دهید:

بعد از افزایش استخراج نفت توسط آمریکا- بدون توجه به مسائل سوء محیط زیستی همراهش- عربستان نقش استراتژیک اش راازدست میدهد واین ائتلاف و لشکر کشی ها برای نشان دادن این امر به آمریکاست که ما هنوز هم وجود داریم ولطفا باما درحد دستمال یکبار مصرف برخورد نکنید!

این ائتلاف ازنظر براه انداختن جنگ بین سنی وشیعه اهمیت دارد که البته مورد نکوهش هرانسان باوجدانی است!

ایجاد جنگ بین شیعه وسنی اقدام خبیثانه وخطرناکی است که بیشتر ازهمه بنفع دولت راستگرای اسرائیل است واکثریت ۹۵درصدی جهان ازآن بعنوان یک جنگ برادر کشی، ضرر میبینند !

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

***

همچنین:
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت
.
.
 

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا
 

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م
 
 
مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی
 
 
مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د