برق موضعگیری سخنگوی مجاهدین!!!!! (اصرار رجوی بر مشروع کردن خون کهنسالان کمپ لیبرتی، چرا؟)

برق موضعگیری سخنگوی مجاهدین!!!!! (اصرار رجوی بر مشروع کردن خون کهنسالان کمپ لیبرتی، چرا؟)

sarrafpour03012015حامد صرافپور، صفحه فیسبوک، سوم ژانویه 2015:…  نیاز شدید مریم و مسعود رجوی به تبلیغات پوچ به حدی زیاد شده که انتقاد مخالفان به ایشان در مورد درخواست سلاح برای مشتی آدم پیر و بازنشسته را با ذوق و شوق بدین گونه تعبیر کرده که ولایت فقیه از آن به هراس و رعشه افتاده است!!!! مریم قجر تصور می کند با یک تز درخواست سلاح، الان سیل جنگ افزار از آمریکا به لیبرتی … مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

لینک به منبع

برق موضعگیری سخنگوی مجاهدین!!!!!

نیاز شدید مریم و مسعود رجوی به تبلیغات پوچ به حدی زیاد شده که انتقاد مخالفان به ایشان در مورد درخواست سلاح برای مشتی آدم پیر و بازنشسته را با ذوق و شوق بدین گونه تعبیر کرده که ولایت فقیه از آن به هراس و رعشه افتاده است!!!!

مریم قجر تصور می کند با یک تز درخواست سلاح، الان سیل جنگ افزار از آمریکا به لیبرتی روانه می شود و اعضای پیر و فرتوت فرقه ایشان که قریب به هشتاد درصد آنها از بیخ حاضر به ماندن در عراق نیستند، بناگاه مبدل به سربازان زبده جنگی شده و سرنگونی موهوم ایشان را محقق کرده و با شعار کذایی “مریم مهر تابان، میبریمت به تهران”، وی را بر دوش های خود حمل کرده به تهران خواهند برد!…

این بانوی کهنسال جنگ و ترور که سال ها در حسرت رسیدن به تهران، حسرت ملکه الیزابت را بر دل دارد، از یادش رفته که ده سال قبل با آنهمه توپ و تانک اهدایی صدام حسین که نیروهای نسبتاً جوان او در دست داشتند، شهامت جنگ نداشت و یاران خود را زیر بمباران رها کرده و به فرانسه گریخت. و اینکه با چند کلاشینکوف و کلت نمی تواند ارتش بازنشسگان را سامان بخشیده و جمهوری اسلامی را به هراس افکند.

sarrafpour03012015عکس از سایت مجاهدین خلق (فرقه رجوی). مشروع کردن ریختن خون کهنسالان کمپ لیبرتی. چرا؟

به این بانوی سرکوب و ترور باید گفت:

این برق موضعگیری به حدی بی سو و بی رمق است که اگر شخصاً هم به عراق بروی دیگر نمی تواند حتی یک شمع را هم کم سو کند چه رسد به اینکه کسی را بترساند. بهتر است این رجزخوانی ها را برای مراسم تشییع فرقه ات ذخیره کنی. اصلاً بهتر است به عراق بروی و با شورای مرکزی جدیدی که قرار است تولید کنی، موسسین پنجم را هم بنیانگزاری کنی چون از موسسین چهارم شما که سال گذشته ادعا می کردی در شهرهای مختلف دارند تشکیل می شوند هم بخاری در نیامد. شاید از موسسین پنجم با حضور خودت در لیبرتی بتوانی سنگ قبر خوبی برای به خاک سپردن تشکیلات مافیایی خود بسازی.

گزارش کمپ لیبرتی 6مسعود رجوی_ از گله وشکایت از ارباب جدید ( امریکا ) تا تقاضای اسلحه برای سالمندان لیبرتی ( ! )

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15127

خانم رجوی، روضه خوانی آمریکایی ها یا تکدی گری از آمریکایی ها؟

حامد صرافپور، صفحه فیسبوک، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۴:…  اما نکته دیگر اینجاست که رجوی با بی شرمی هرچه تمام تر مدعی شده که درخواست “نفی عضویت” برای انتقال داده شدن به آمریکا را “اعضای فرقه اش” نخواهند پذیرفت و تن به این “ذلت” نخواهند داد. عجبا! کسی این حرف را بر زبان می آورد که برای انتقال خود به فرانسه نه تنها رهبریت فرقه مجاهدین از سوی خود را نفی نمود که حتی مجاهد بودن خود …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

لینک به منبع

خانم رجوی، روضه خوانی آمریکایی ها یا تکدی گری از آمریکایی ها؟

مریم رجوی چند روز قبل توسط یکی از سخنگویان خود مدعی شده که آمریکایی ها در مورد داعش و خطرات آن، برای مجاهدین “روضه خوانی” می کنند و می گویند به دلیل این خطر نمی توانند نیروی نظامی برای حفاظت از فرقه مجاهدین اختصاص دهند.

مشخص نیست که اگر آمریکایی ها به قول وی سالهاست که خلف وعده می کنند به چه علت ایشان در طی این ده سال همچنان مشغول ماله کشی سیاست های غرب و آستانبوسی لابی های صهیونیست خود هستند و لحظه ای از کنار درب ارباب بی مروت دنیا کنار نمی روند و به دریوزگی از این ارباب مشغول هستند؟

مریم رجوی حامد صرافپور 1

اما نکته دیگر اینجاست که رجوی با بی شرمی هرچه تمام تر مدعی شده که درخواست “نفی عضویت” برای انتقال داده شدن به آمریکا را “اعضای فرقه اش” نخواهند پذیرفت و تن به این “ذلت” نخواهند داد.

عجبا! کسی این حرف را بر زبان می آورد که برای انتقال خود به فرانسه نه تنها رهبریت فرقه مجاهدین از سوی خود را نفی نمود که حتی مجاهد بودن خود را هم کتمان کرد. و شگفت اینکه تمامی سران این فرقه که از اشرف به اروپا گریختند حتی اسم و فامیل خود را نیز تغییر دادند که شناخته نشوند اما امروز وقیحانه از اعضای اسیر خود در لیبرتی می خواهند که مجاهد بودن خود را نفی نکنند و آنرا ذلت خوانده و مدعی می شوند حتی اگر همگی کشته شوند چنین شرطی را نخواهند پذیرفت…

خانم مریم قجرعضدانلو‍!

آیا شما هیچ از این سخنان متناقض و شرمسار نیستید؟ البته سالهاست که اثبات شده شما معنی شرم را نمی دانید اما آیا حداقل پیرامون شما هم از شرم خبری نیست که به شما متذکر شوند که پیش از همه هویت خود را انکار کرده اید، چرا از دیگران می خواهید که انکار نکنند؟

آیا مسعود رجوی در نمایش گزینش شما به عنوان ریاست جمهوری که در باقرزاده برگزار شد رسما اعلام نکرد که عضویت مریم در فرقه مجاهدین به حالت تعلیق درآمده و رسماً اعلام نکرد که همه اعضای شورای رهبری مجاهدین که به همراه شما به اروپا سفر می کنند نیز عضویت شان در فرقه به حالت تعلیق در می آید؟ آیا آنروز به دروغ و برای اینکه کسی متناقض نشود مدعی نبود که اینکار بخاطر عضویت در شورای ملی مقاومت است؟

براستی که شما مادون هرگونه شرم و شرف انسانی هستید. برای نجات خودتان رسماً عضویت خود در مجاهدین را نفی کردید در حالی که رهبر مجاهدین بودید اما برای اعضای اسیر در لیبرتی مدعی می شوید که اینکار ذلت بار است و به قیمت جان هم نباید پذیرفت!!!! مگر جان شما الان در خطر است که برای ساکنان لیبرتی این شرط را قائل می شوید؟

چرا وقتی از عراق فرار کردید به یاد این اقدام ذلت آور نبودید و خود به اینکار دست زدید؟

شما به این هم بسنده نکرده و درخواست داده اید که حداقل ده درصد سلاح های شما را بازگردانند تا در برابر مهاجمین ایستادگی کنید!!! البته اینرا از قول خودتان نمی گویید بلکه از اسیران می خواهید چنین کنند. شما در امن و امان فرنگ هستید. از یک طرف از نیروها می خواهید که هویت مجاهد بودن خود را نفی نکنند و از طرف دیگر سلاح می خواهید که در داخل عراق با آن، مشتی پیرزن و پیرمرد جلوی نیروهای تروریست مهاجم را بگیرند!. یعنی دقیقاً جهت به کشتن دادن آنان… این اوج بی وجدانی شماست. چرا رهبران فرقه را با نفی هویت و حتی با تغییر اسم به اروپا منتقل می کنی اما زمینه را برای ماندن اعضای ساده در عراق مهیا می کنی و می خواهی آنها را به جنگ بکشانی که همگی کشته شوند؟

هموطنان عزیز توجه بفرمایید، این بانوی تزویر و ترور در ادامه از زبان سخنگوی خویش می گوید که ۱۷۰۰۰ قطعه از سلاح های تحویل داده شده به ارتش آمریکا “انفرادی” بوده و “خود” خریده اند!!!. وی در جای دیگر مدعی شده که آنرا از “ارتش عراق” خریده اند و مدارک آنهم موجود است!.

مریم رجوی حامد صرافپور 2

خانم مریم رجوی،

این سلاح ها از “ارتش عراق” خریداری نشده و شما آنرا نخریده اید بلکه همگی از دیکتاتور سابق عراق یعنی “صدام حسین” به هدیه گرفته شده تا علیه مردم عراق و ایران بکار گرفته شود و بارها در این رابطه مورد استفاده قرار گرفته است. مردم عراق امروز شما را دشمن خود و از اعضای حزب بعث عراق می دانند. همه چیزهایی که از صدام هدیه گرفتید و برای آن سند و مدرک جعلی درست کردید متعلق به مردم عراق بوده است. همان مردمی که امروز در حاکمیت هستند. لذا شما هیچ حقی بر خودروها و زمین ها و جنگ افزارهای معدوم شده ندارید. اگر هم پول و ثروتی اندوخته اید همگی متعلق به همان اسیرانی است که می خواهید به کشتن دهید و یا به کسانی تعلق دارد که از جور و ستم شما فرار کردند و امروز در نقاط مختلف زندگی می کنند. شما یک سارق مال و ناموس هستید و به همین علت از سارقین و جنایتکاران دفاع می کنید. شما اگر در یک نقطه شرم برایتان باقی مانده باشد در این نقطه است که جرأت ندارید بگویید مواجب بگیر صدام بوده اید و در لفافه مدعی هستید که از ارتش عراق سلاح خریده اید… کدام ارتش عراق؟ منظور شما دقیقا ارتش صدام حسین است. جز صدام حسین و ارتش صدام چه کسی در آن زمان به شما سلاح و جنگ افزار فروخته است؟ مگر خرید و فروش جنگ افزارهای سبک و سنگین مجاز است که هر گروه تروریستی آنرا براحتی از یک دولت رسمی در جهان خریداری کند؟

خانم رجوی،

به مکر و جنایت خود پایان بده، تو دیگر قادر به فریب مردم ایران نیستی. سازمان ملل و دولت آمریکا هم بخوبی شما را شناخته اند. اینرا ما جداشدگان طی دهسال گذشته، از همان روزهایی که اسیر جنگی ایشان بودیم به آنان آموختیم که شما رهبر فرقه رجوی از اساس قابل اعتماد نیستید همانطور که خود آمریکایی ها هم نشان دادند که قابل اعتماد نیستند. پس تقلای شما بیهوده است. سازمان ملل هنگام مصاحبه با ما به شدت نیرنگ و دغلکاری شما پی برد. آمریکایی ها هم بعد از چهار سال که ما را اسیر کرده بودن به مرور متوجه شدند که شما تا چه حد نیرنگ باز و دغلکار هستید اما چون به شما نیازمند بودند برای مدتی شما را ساپورت کردند. دوران ماه عسل شما و آمریکایی ها تمام شده است. ماکزیمم شما می توانید با پول تعدادی لابی صهیونیست مثل جان بولتون و مک کین را اجاره نمایید. اما دوران اعتماد به شما گذشته است.

حامد صرافپور

۱۰ دی ۱۳۹۳

۳۱ دسامبر ۲۰۱۵

مریم رجوی داعش تروریسم European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14917

مریم رجوی: دیروز گروگانگیری، امروز خوشرقصی جلوی امپریالیسم!

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاحامد صرافپور، صفحه فیسبوک، بیست و سوم دسامبر ۲۰۱۴:…  برای کسانی که در آن زمان حضور نداشتند و یا مطلع نبودند عرض کنم که مجاهدین یکی از گروه های فعال در گروگانگیری سفارت آمریکا بودند و به این کار خود نیز افتخار کرده و همان زمان از آیت الله خمینی به خاطر چنین اقدامی تشکر کرده و مسعود رجوی هم رسماً اعلام کرد که در مسیر مبارزه با امپریالیزم حاضر است تمام نیروهای خود را در خدمت …

لینک به منبع

مریم رجوی: دیروز گروگانگیری، امروز خوشرقصی جلوی امپریالیسم!

سایت های فرقه رجوی با آب و تاب خبری مربوط به گروگانگیری در سفارت آمریکا انتشار داده و به اصطلاح افشا کرده اند که این کار به دستور ولی فقیه بوده و در این رابطه به سخنان محمد هاشمی استناد نموده است…

مریم رجوی تروریست

برای کسانی که در آن زمان حضور نداشتند و یا مطلع نبودند عرض کنم که مجاهدین یکی از گروه های فعال در گروگانگیری سفارت آمریکا بودند و به این کار خود نیز افتخار کرده و همان زمان از آیت الله خمینی به خاطر چنین اقدامی تشکر کرده و مسعود رجوی هم رسماً اعلام کرد که در مسیر مبارزه با امپریالیزم حاضر است تمام نیروهای خود را در خدمت آیت الله خمینی قرار دهد. اگر به ویدیوهای مرتبط به جریان گروگانگیری در یوتوب مراجعه کنید حداقل یکی دو کلیپ در این رابطه وجود دارد که مجاهدین خلق در مقر سفارت حضور داشته و علت حضور خود را هم این نکته اعلام می کنند که کسی گروگان ها را فراری ندهد!!

همانطور که در تصاویر زیر می توان دید، پس از جریان تسخیر سفارت آمریکا، نشریه مجاهد، ارگان سازمان مجاهدین خلق، به شکل گسترده ای از شور ضدامپریالیستی سخن گفت و پیام های مسعود رجوی خطاب به آقای خمینی را به شکل گسترده انعکاس داد.

مریم رجوی تروریست

درج چنین اخباری بعد از گذشت سی و پنج سال چه چیزی را اثبات می کند جز اینکه مریم رجوی برای خوشرقصی جلوی اربابانی که ایشان را مدتهاست طرد کرده اند، از آنان می خواهد که دوباره ایشان را به خدمت گرفته و مثل دیگر تروریست های موجود در خاورمیانه زیر پر و بال بگیرند و مورد حمایت قرار دهند؟

بیچاره گروهی که خود را در محوریت کل عالم می انگارد اما برای پذیرفته شدن جهت نوکری بیگانگان، به هر دروغ و دغلی چنگ می زند و گذشته خود را هم انکار می کند. کسی که خود را رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران می خواهد و شوهرش نیز خود را رهبر عقیدتی (همان ولی فقیه مطلقه به زبان مدرن) معرفی می کند و صراحتاً می گوید به تنها کسی که پاسخگو می باشد خداست، امروز به نقطه ای از حقارت رسیده که به طور مستمر دست به دامان جنگ افروزترین لابی های صهیونیستی شده و برای تحریم بیشتر ملت ایران و ایجاد جنگ بین ایران و آمریکا در تکاپویی چندش آور است.

مریم رجوی تروریست

راستی آیا مریم رجوی به یاد دارد که چند هزار میلیشیا به دلیل ضدامپریالیستی نمایی مسعود رجوی به این فرقه پیوسته و جان خود را از دست دادند؟ آیا به یاد دارد که بسیاری از جوانان آن روزگار صرفاً به خاطر وطنپرستی و مبارزه با جنایت های مستشاران آمریکایی در ایران به مجاهدین پیوستند؟ و آیا اساساً به یاد دارد که شهید حنیف نژاد، سعید محسن و علی اصغر بدیع زادگان (بنیانگزاران سازمان) در جمع بندی نهایی خود به این نتیجه رسیدند که دشمن اصلی خلق های جهان “امپریالیسم” است که خلق و خوی جهانخوارگی دارد؟

مریم رجوی تروریست

به نظر نمی رسد که این بانوی وطنفروش و جنگ افروز و ضد ایرانی چنین نکاتی را به یاد داشته باشد و صرفاً در توهم رسیدن به ریاست جمهوری کشور بزرگ ایران، دست به دامان هر جنایتکار و جنگ افروزی می شود تا بلکه به ملک “ری” دست یابد. اما این بانوی سرکوب و ترور باید بداند که تاریخ را نمی توان انکار کرد و از گندم ری نخواهد خورد. و به جای خوشرقصی جلوی لابی های جنگ افروز آمریکایی خود بهتر است به فکر نجات جان اسرای ساکن لیبرتی و خروج آنان از عراق باشد و اینهمه برای شخصیت های بازنشسته و پیر غربی زبان نجنباند و هزینه نکند. دلارهای صدامی-صهیونیستی و عربستانی نخواهد توانست ایشان را به تهران برساند. مردم ایران هرگز خائنین را نخواهند بخشید.

مریم رجوی تروریست

دست داشتن در ترور دانشمندان هسته ای به درخواست صهیونیست ها و آمریکایی ها از یک سو و ایجاد توطئه های مختلف حقوق بشری در داخل (اسیدپاشی به صورت زنان-بلوا در بند ۳۵۰ اوین…) از سوی دیگر نمی تواند چاره ساز درد بی درمان ایشان برای تصاحب کرسی قدرت در ایران باشد…

شرم و ننگ بر خائنین و مردم فروشان

حامد صرافپور

۲ دی ۱۳۹۳

۲۳دسامبر ۲۰۱۴

***

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)
افسر امریکایی مقتول، کاپیتان لویس لی هاولینز
Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)
چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)
 
همچنین:

پیروزی! مریم رجوی در کارزار جهانی! و پایان اعتصاب غذا

حامد صرافپور، وبلاگ صرافپور، هجدهم دسامبر ۲۰۱۳: … همانطور که شرح داده شد این حکم هیچ ضمانت اجرائی ندارد و کلاً جز یک بیانیه چیز دیگری به همراه ندارد،‌ اما باید دید که مریم رجوی تا چه حد نیازمند چنین بیانیه و محکومیتی بوده که دست به دامان یک دادگاه بی اهمیت در گوشه ای از اروپا شده است. می دانیم که قتل عام اشرف

بیاد «گوهر»هایی که هیزم آتش قدرت طلبی شما شدند (سخنی با مریم رجوی و شوهرانش)

حامد صرافپور، وبلاگ شخصی، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۳: …  ننگ بر شمایان باد که با یک نسل چه کردید! ای بی وجدانهایی که شرافت را فروختید، با شما هستم که همه عزیزانم را گرفتید و به دروغ خود را ضدامپریالیسم معرفی نمودید! آیا امروز که به منتقدین خود ناجوانمردانه حمله آورده اید می دانید ثروت نجومی امروزتان محصول همان رنج و خون

شانزدهم آذرماه «روز دانشجو» و حرکتهای ضد دانشجویی فرقه مجاهدین

حامد صرافپور، وبلاگ صرافپور، دوم دسامبر ۲۰۱۳: … آخرین پیام مریم رجوی در همین باب، خطاب به زندانیان مجهولی بود که مدعی است در ابعاد چند هزار نفری دست به اعتصاب غذا زده اند و لذا آنان را مورد ستایش قرار می دهد. بگذریم که نه تنها مجرمین عادی (که اساسا رجوی و مجاهدین را بکلی نمی شناسند) بلکه حتی زندانیان سیاسی هم برای

اسماعیل وفا یغمایی و نگاهی به مقاله «بیماران عقیدتی»

حامد صرافپور، وبلاگ شخصی، بیستم نوامبر ۲۰۱۳: … آقای یغمایی، دقیقاً آنچه را که شما از سر گذرانده اید ما (من و دیگر دوستان جداشده) نیز با آن مواجه بوده ایم، لذا بخوبی درک می کنیم که شما در چه نقطه ای ایستاده اید و البته جای شعف دارد که به این مرحله رسیدید. در عین حال به این بسنده نکنید و یقین کنید که به پایان راه نرسید