به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!(در پاسخ به مقاله مشترک چند لابی فرقه رجوی در فرانسه)

به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!(در پاسخ به مقاله مشترک چند لابی فرقه رجوی در فرانسه)

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، چهاردهم فوریه 2014: … چرا باید از کم شدن تعداد دانشجویان ایرانی در فرانسه نگران شد؟ چرا باید این همه توجه کرد، آن هم به یک قوم “فارس”؟! چه اهمیتی دارد که هشتاد میلیون ایرانی در مورد فرانسه چه فکر می کنند، مهم این است که همه چیز طبق خواسته ما دیده شود، با عینکی که مجاهدین سخاوتمندانه به چشم ما می گذارند! مجاهدین خلق یک فرقه سیاسی مذهبی است؟ رژی دوبره اغراق می کند …

(مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی در خدمت استخبارات صدام حسین)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (فرانسه)
Ne touchez pas aux moudjahids français

به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!

در پاسخ به مقاله مشترک؛ پیر برسی، ایو بونه، فرانسوا کولکومبه و ژان پیر میشل در لوموند

خوشحالم که همگی دور هم جمع شده اید تا مقاله ای را بنویسید که از دور بوی اطلاعیه های همیشگی سازمان مجاهدین خلق را می دهد.

دوستان همیشه هوای همدیگر را دارند. البته برای من به عنوان عضو سابق مجاهدین خلق، دیدن اسم آقای ایو بونه در جمع نویسندگان مقاله کافی است تا بفهمم این نوشته از کجا سرچشمه می گیرد. از دیدن ترجمه فارسی این مقاله بلافاصله روی سایت رسمی این سازمان هم تعجبی نمی کنم!

شما آن قدر از دست آقای رژی دوبره عصبانی هستید که او را “فارس(ایرانی)” خطاب کرده اید، باور کنید این نامگذاری برای فیلسوف پاریسی شوک برانگیز نخواهد بود چرا که او حداقل این شهامت را داشت تا به ایران برود و تغییر شرایط این کشور را به چشم ببیند. اقدامی که شما هرگز جرأت انجامش را نخواهید داشت ، حتما باید یک “فارس” بود تا به چنین ماجراجویی دست زد. از طرفی تا وقتی که سازمان مهربان مجاهدین خلق در نزدیکی پاریس هست، این پناهندگان بی گناه، ثروتمند، سر سپرده و غیر ایرانی (!) چرا آدم باید برای درک حقیقت زحمت یک سفر پنج ساعتی را به خودش بدهد؟ حقیقت این قدر دست یافتنی است، این قدر نزدیک است، حقیقت در فرانسه لانه کرده است، در اور سورآواز، نزد خانم مریم رجوی که طبیعتا دوست ایو بونه هم هست. [1]

از طرفی همه چیزهایی که رهبران فرانسوی باید راجع به ایران بدانند، در دفاتر مجاهدین پاریسی پیدا می شود. به لطف آقای ایو بونه، فرانسه به سرزمین پذیرش مجاهدین مریم تبدیل شده، حالا چه اهمیتی دارد که یک ملت راجع به فرانسه چه فکر می کند … بخصوص وقتی این ملت “فارس” ها باشند! چه اشکالی دارد که فرانسه اسیر افکار غلط و پیشداوری باشد، سر مجاهدین مریم به سلامت!

چرا باید به حرف های یک فیلسوف پیر که در خیابان های تهران و قم می چرخد، اهمیت داد؟

چرا باید از کم شدن تعداد دانشجویان ایرانی در فرانسه نگران شد؟ چرا باید این همه توجه کرد، آن هم به یک قوم “فارس”؟! چه اهمیتی دارد که هشتاد میلیون ایرانی در مورد فرانسه چه فکر می کنند، مهم این است که همه چیز طبق خواسته ما دیده شود، با عینکی که مجاهدین سخاوتمندانه به چشم ما می گذارند!

مجاهدین خلق یک فرقه سیاسی مذهبی است؟ رژی دوبره اغراق می کند … مجاهدین فقط یک فرقه هستند که با ایدئولوژی اسلامی-مارکسیست و با ظرافت تمام با کمک چند آیه قرآنی، مبارزه مسلحانه را توجیح می کنند و به کمک چند سوره، دشمنانشان را تعریف می کنند! نه کیش شخصیت دارند، نه آدم سوزی در پیاده روهای فرانسه کرده اند، نه پولشویی می کنند، نه آدم می کشند، نه ترور می کنند … مجاهدین مریم هیچ کس را در ایران نکشته اند و نه حتی در عراق!

La Secte Terroriste Des Radjavi 3 به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!

محمد ثانی یا محمد وکیلی فر عضو ارشد مجاهدین در آلمان که خودش را بخاطر مریم رجوی 19 ژوئن 2003 در پاریس به آتش کشید.این تصویر یادگاری او در سال 2009 است که به عمل خود افتخار می کند!

… مریم اینقدر مهربان و خوب است، با آن روسری شانل، آن لباس های رنگی گران قیمت، مریم که اینقدر سخاوتمندانه پولش را با سیاستمداران غربی تقسیم می کند،

radjavis money به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!

مریم که جشن های زیبایی در فرانسه به پا می کند، مریم که خودش را با “شارل دوگل” مقایسه می کند (!) مریم که هیچ آشنایی با نسل های جوان ایرانی ندارد، مریم که اینقدر کاریزماتیک است … چطور می تواند عملیات های تروریستی را فرماندهی کند؟ نه، غیر ممکن است!

radjavi france terrorisme به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!

سازمان مجاهدین خلق تروریست نیست فقط حرفش را با بمب و تانک می زند. این استراتژی آنها است! دوست قدیمی صدام حسین دیکتاتور عراق هم بوده. از قدیم گفته اند کبوتر با کبوتر باز با باز! پس چرا باید شوکه بشویم؟ به هر حال این سازمان ایرانی ها راکشته، و چند افسر امریکایی و چند هزارتایی هم کرد عراقی ولی هیچ وقت با فرانسه بدعنقی نکرده، بنابراین تروریست نیست.

pmoi usamb3 به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!

Lets Create Another Vietnam for America 1 به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!radjavi pmoi army iraq 6 به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!radjavi saddam 17 04 1366 به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!halabja gaz 1 به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!

آقای دوبره هم باید “دیکته” اش را کمی تقویت کند! سازمان مجاهدین به این بدی ها هم نیست، فقط دوست ندارد بیرون از قدرت باشد! او هم سهم خودش را می خواهد. او هم در سال 1979 انقلاب کرده، قبل از انقلاب امریکایی کشته، بعد از انقلاب نصف اولین دولت جمهوری اسلامی را کشته، غیر نظامی ها و مذهبی ها را کشته، مخالفان خودش را در درون سازمان کشته، شکنجه و زندانی کرده، همه این ها انرژی می برد، برنامه ریزی می خواهد، تجهیزات می خواهد، آدم می خواهد …خلاصه سازمان مجاهدین شایسته برچسب “تروریست” نیست بلکه به مراتب مستحق بدتر از این هاست!

Maryam et massoud radjavi avec grand pistolet RPG en Irak به مجاهدین فرانسوی دست نزنید!

اسلحه طراحی شده توسط مریم رجوی برای تیم های تروریستی مجاهدین در ایران

وقتی بعد از 25 سال عضویت در قلب سازمان مجاهدین، تقاضای ترک این سازمان را کردم، مریم و مسعود مرا متهم به جاسوسی کردند. اقدام به فرارم هم به شکست منتهی شد و گرفتار زندان های امنیتی صدام شدم. بعد از چند ساعت بازجویی و شکنجه مرا به نماینده سازمان مجاهدین (مهدی ابریشمچی) تحویل دادند. پذیرایی گرمی از من شد، ماه ها شکنجه، تحقیر، زندان!

سپس در برابر چهار هزار مجاهد کمپ اشرف در پایگاه باقرزاده، مسعود و مریم رجوی مرا به جرم اقدام به فرار به دو سال زندان در پادگان اشرف،هشت سال زندان در ابوغریب و سپس اعدام محکوم کردند. با حمله آمریکا به عراق از زندان مجاهدین نجات پیدا کردم و در حال حاضر در فرانسه هستم. وقتی مقاله آقای «رژی دوبره» را می خوانم شجاعت و روحیه خود انتقادی او را تحسین می کنم. به عنوان عضو سابق مجاهدین، به او آفرین می گویم که مقاله ای بر اساس تفکر انسان دوستانه و صداقت نگاشته چون همه می دانیم که افشاگری در مورد مجاهدین همیشه منتهی به تهدید و ارعاب می شود!

7فوریه 2014

یک ایرانی در پاریس

جواد فیروزمند

[1] بعد از سقوط صدام، ایو بونه در دیدار از کمپ اشرف در عراق اظهار داشت بصورت خیلی طبیعی دوست مریم رجوی است.

Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )

رجوی مجاهدین خلق اسرائیل

همچنین:

سوغاتی «رژی دوبره» از جامعه ایران به فرانسه

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، سوم فوریه 2014: …  یادمان هست که ما در سال ۱۹۷۹ جزو متحدان فعال و اسلحه رسان عراق متجاوز بودیم، و حتی مشترک المنافع، در حالی که نقض آشکار حقوق بین الملل می کردیم؟ و یک کشور تحت تجاوز را تحریم کردیم؟ این جنگ خونین برای ایران به اندازه جنگی که ما در سال های ۱۴-۱۸ داشتیم هزینه و تلفات داشت با این

نگاهی به دلایل تهدید اعضای سابق و منتقدین ازجانب سران فرقه تبهکار و درحال انقراض رجوی

ج. سالور، وبلاگ “رد پای گرگها”، دوازدهم فوریه 2014: …  آنچه سران فرقه رجوی را کلافه وپریشان ونگران نموده این است که علیرغم صرف دلارهای مزدوری خونرنگ صدام نمی دانند که درپشت صحنه درباره آنها چه می گذرد ؟ _ بنابراین احتمال تحویل مسعود رجوی ازجانب امریکا و مریم عضدانلو قاجار از طرف فرانسه به

توهین چند حامی فرانسوی رجوی علیه ایرانیان و رژی دوبره

محمد علوی، آریا ایران، هشتم فوریه 2014: … ایوبونه معروفترین آنها است که به قول زنده یاد «دکتر نراقی» آنقدر بی اعتبار بود که از دستگاه فرانسه اخراج شد.با توطئه رجوی علیه ایرانیان آزاده و منتقد مجاهدین، اقدام به انتشار یک کتاب جعلی نمود که با شکایت چند شاکی به دادگاه احضار گردید

پیرمرد خرفت!

ایرج شکری کریم قصیم منوچهر هزارخانیمحمد علوی، آریا ایران، پنجم فوریه 2014: … جناب هزارخانی در کسوت علافی سیاسی برای”کمیسیون بی فرهنگ و هنر” رجوی که معلوم نیست در سی سال گذشته چه نفعی برای مردم ایران داشته، مقاله رژی دوبره را “اظهار نظر بی سروته و دروغ پردازی تبلیغاتی آخوند ها” می نام