تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

موسسه راهبردی دیدبان، تهران، سیزدهم دسامبر 2015:… اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود بارز جایگاه مزدورمئابانه سازمان برای کشورهای غربی و پایان تاریخ مصرف اقدامات به اصطلاح حقوق بشری این سازمان برای مجالس اروپایی است …

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

 

لینک به منبع

تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویبه گزارش دیده بان، 10 دسامبر و به بهانه روز جهانی حقوق بشر جلسه‌ای در حاشیه پارلمان انگلیس و با محوریت حقوق بشر در ایران شکل گرفت.

نکته حائز اهمیت در برگزاری این نشست، ممانعت از ورود و نقش‌آفرینی منافقین بود که با توجه به خدمات نوکر مئابانه این گروهک تروریستی به سرویس‌های جاسوسی غربی،جالب‌توجه به نظر می‌رسد.

برخی موارد مربوط به مفتضح شدن منافقین در این نشست به شرح زیر می‌باشد:

-منافقین سه ماه تلاش کردن تا برای شخص مریم رجوی جهت ورود به انگلیس و شرکت در این مراسم ویزا بگیرند،که با توجه به سابقه تروریستی این گروهک و قرار داشتن نام آن‌ها در لیست سیاه گروهک‌های تروریستی انگلیس طی سالیان متمادی این اتفاق رخ نداد.

– منافقین که با این مسئله مواجه شدند،ویدئوکنفرانسی از مریم رجوی آمده کردند تا در این نشست پخش گردد،که بازهم این امر اتفاق نیفتاد.

-منافقین چندین روز تبلیغ کردند که قرار است این برنامه به‌صورت مستقیم از سیمای نفاق پخش شود که اجازه ورود دوربین سازمان به این نشست داده نشد.

-یکی از پارلمانترهای سابق پارلمان اروپا که به خاطر ارتباطش با منافقین نتوانست در آخرین دور انتخابات این پارلمان موفق به کسب آرا شود،استیونسون (نماینده سابق امور عراق در پارلمان اروپا) است که با رشوه کلان در نمایش‌های منافقین شرکت می‌کند،منافقین در راستای این نشست از وی خواسته بودند تا در حمایت از این سازمان سخنرانی به عمل بیاورد که با مشاهده فضای تقابل پارلمان انگلیس با منافقین کناره گیری می‌کند.

-از سوی دیگر منافقین از پارلمانتر سابق پرتغال در پارلمان اروپا(کازکا) و از عناصر رشوه بگیر منافقین خواستند تا 2 نماینده از سازمان را در این نشست مطرح کند تا سخنرانی کنند، به این افراد هم اجازه سخنرانی داده نشد.این افراد بنا بود به موازات مسئله هسته ای مؤلفه‌های حقوق بشری مد نظر سازمان را مطرح کنند.

نکته خنده‌دار اقدام شکست‌خورده منافقین درجایی خودنمایی می‌کند که اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود بارز جایگاه مزدورمئابانه سازمان برای کشورهای غربی و پایان تاریخ مصرف اقدامات به اصطلاح حقوق بشری این سازمان برای مجالس اروپایی است.

***

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14158

رجوی جارو به دنبش بستحسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، هفدهم نوامبر ۲۰۱۴:… رجوی در یکی از نشست های عمومی که داشت ، می گفت : اگر با انقلاب ایدئولوژیک نیایید ( یعنی اگرسرسپرده نباشید ) سوسک می شوید ( یعنی خسرالدنیا و الاخره میشوید ) . ما که به همه چیز فرقه رجوی پشت کردیم و عطایش را به لقایش بخشیدیم . و سوسک هم نشدیم . ولی سئوال این است ، رجوی که بانی این بحث بود چرا از جلگه سوسکان …

محمد حنیف نژادلاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

لینک به منبع

پای مریم رجوی درآستانه ورود به انگلستان قلم شد …

رجوی جارو به دنبش بسترجوی در یکی از نشست های عمومی که داشت ، می گفت : اگر با انقلاب ایدئولوژیک نیایید ( یعنی اگرسرسپرده نباشید ) سوسک می شوید ( یعنی خسرالدنیا و الاخره میشوید ) . ما که به همه چیز فرقه رجوی پشت کردیم و عطایش را به لقایش بخشیدیم . و سوسک هم نشدیم . ولی سئوال این است ، رجوی که بانی این بحث بود چرا از جلگه سوسکان خارج نمی شود ؟!!

مریم قجر که به پشتوانه دلارهای سیاه در دادگاه فرانسه تبرئه شد ، سرمست از خیالات واهی بازگشایی درهای جهان ، برای چندمین بار خود را آلت دست لابی اسرائیلی – آمریکایی قرار داد و سناریوی تکراری ساخت سلاح اتمی در ایران را درشوهای تبلیغاتی که البته خوراک تلویزیونهای اقماری همان لابی هاست را پیاده کرد و خود را به تمام و کمال عرضه نمود .

سخنان مقام آمریکایی که گفت : ” رجوی مسائلی را دررابطه با ایران مطرح کرد که به هیچ وجه عرفا ما نمی توانستیم به ایران نسبت دهیم . ” فراموش شدنی نیست .

سیاست چماق و هویج این لابی ها درس های فراموش نشدنی به رجوی داده است ولی تمایل عجیب و غریب این فرقه برای عرضه کردن خود جای بسی تعجب است !!!

این بار نیز انگلستان در پی آن هویج فرانسه ، چماقی بر سر رجوی ها فرو آورد . مریم قجر که سرمست آن خیالات بود ، عزم سخنرانی در انگلیس را نیز در سر می پروراند . و گویا به دنبال فرصت مغتنمی برای خزیدن به جیب پالتوهای لردهای انگلیسی بود . ولی نشد که بشود…

صدای آخ … را ما هم شنیدیم. صدا ، صدای سوزش و درد ، مهر ورود ممنوع بر پیشانی مریم قجر به انگلستان بود .

دادگاه تجدید نظر و دادگاه عالی انگلیس نسبت به حکم تجدید نظر اعلام کردند : رای اعلام شده ” عادلانه” و ” مناسب” بوده است.

” لرد سامپشن” از مخالفان تجدید نظر در حکم، طی سخنانی گفت: ” انگلیس بیش از ۱۵۰سال با ایران روابط دشواری داشته است. شاید با گذشت زمان خیلی موارد حل شوند اما چنین مواردی به غرور ملتی با فرهنگ باستانی نظیر ایران آسیب می رساند”.

” لرد نوبرگر” رییس دادگاه عالی انگلیس نیز در این زمینه اظهار داشت: ” تصمیم وزارت کشور در عدم مجوز ورود به مریم رجوی غیر قانونی نبوده است” .

باشد ، که درسی فراموش نشدنی برای وطن فروشان فرو مایه باشد .

حسینی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14109

شکست سرلابی فرقه رجوی، لرد کارلایل در دادگاه (بریتانیا: مریم رجوی ممنوع الورود بماند)

فارس نیوز به نقل از مطبوعات انگلستان، چهاردهم نوامبر ۲۰۱۴:…  بر پایه این گزارش، این افراد پیشتر نیز در جریان بازنگری در قانون محروم بودن «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین در ورود به انگلیس شکست خورده بودند. این سیاستمداران در این فکر بودند تا از سرکرده منافقین به عنوان یک کارشناس سیاسی امور ایران ، امور زنان، حقوق بشر و دموکراسی در اسلام برای سفر به انگلیس دعوت به عمل …

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستان

Lord Carlile promoting Maryam Rajavi in Paris (Mujahadeen-e-Khalq Backgrounders)

مریم رجوی داعش تروریسم European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی چند گزارش و تحلیل

شکستی دیگر برای سرکرده گروهک منافقین

ناکامی حامیان منافقین برای لغو ممنوعیت ورود «مریم رجوی» به انگلیس

یک روزنامه انگلیسی طی گزارشی از ناکامی دیگری برای سرکرده گروهک منافقین در طرح دعوی حقوقی در دادگاه عالی انگلیس خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، چند نماینده برجسته پارلمان انگلیس در دعوی مطرح شده خود در دادگاه عالی این کشور در زمینه بازنگری در حکم عدم مجوز ورود به سرکرده گروهک منافقین خلق در ورود به انگلیس ناکام ماندند.

روزنامه انگلیسی «هیلینگ دان تایمز» روز گذشته (چهارشنبه) با انتشار این خبر نوشت: طرح تجدید نظر مطرح شده از سوی ۱۵ نماینده فرا حزبی مجلس انگلیس به رهبری «لرد کارلیل» نماینده لیبرال‌های مجلس طی حکمی با رای اکثریت قضات دیوان عالی انگلیس رد شد.

بر پایه این گزارش، این افراد پیشتر نیز در جریان بازنگری در قانون محروم بودن «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین در ورود به انگلیس شکست خورده بودند.

این سیاستمداران در این فکر بودند تا از سرکرده منافقین به عنوان یک کارشناس سیاسی امور ایران ، امور زنان، حقوق بشر و دموکراسی در اسلام برای سفر به انگلیس دعوت به عمل آورده تا وی در کاخ «وست مینستر» سخنرانی نماید!

به نوشته این روزنامه، مریم رجوی از سال ۱۹۹۷ از سفر به انگلیس ممنوع شده است و درخواست تجدید نظر در این حکم نیز تاکنون به موفقیت نرسیده است.

این گزارش می‌افزاید، وزارت کشور انگلیس در این باره اعلام کرد لغو این قانون خسارت‌های فراوانی به منافع انگلیس در رابطه با ایران و نیز منافع انگلیس در ایران و منطقه میزد.

دادگاه تجدید نظر و دادگاه عالی انگلیس نیز نسبت به حکم تجدید نظر اعلام کردند رای اعلام شده «عادلانه» و «مناسب» بوده است.

«لرد سامپشن» از مخالفان تجدید نظر در حکم، طی سخنانی گفت: «انگلیس بیش از ۱۵۰سال با ایران روابط دشواری داشته است. شاید با گذشت زمان خیلی موارد حل شوند اما چنین مواردی به غرور ملتی با فرهنگ باستانی نظیر ایران آسیب می رساند.»

«لرد نوبرگر» رییس دادگاه عالی انگلیس نیز در این زمینه اظهار داشت: «تصمیم وزارت کشور در عدم مجوز ورود به مریم رجوی غیر قانونی نبوده است.»

گفتنی است، تقلای گروهک منافقین خلق در بازنگری طرح ورود مریم رجوی به انگلیس از سال ۲۰۱۰ آغاز شد. سران این گروهک در حال حاضر در پاریس مستقر هستند، اما لندن از بیم تبعات سیاسی، تاکنون از ورود سرکرده آن‌ها به خاک خود جلوگیری کرده است.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14033

شما را دست انداخته اند، باین هندوانه زیر بغل دادن ها توجه نکنید!

صابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دهم نوامبر ۲۰۱۴:…  ” سنه بو وصف افتخار اولسون/ نسلیدن نسله یادگار اولسون!= این وصفی که خان ازتو کرده ، مایه ی افتخارت شده و یادگاری برای نسل های آینده ات باشد! “. بلی! جریان رابطه و برخورد مجاهدین خلق ایران؟! با آمریکا شباهت زیادی به این داستان ما دارد که بعنوان رعیت مفلوک، با هر واکنش رسانه ها ویا قدرتمندان آمریکا به وجد میآیند ویا با …

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

لینک به منبع

شما را دست انداخته اند، باین هندوانه زیر بغل دادن ها توجه نکنید!

داستانی در شکل منظومه از میرزا علی اکبر صابر شاعر عصر مشروطیت آذری زبان وجود دارد که درتشریح عقب ماندگی رعایا سروده ومضمون آن کم وبیش چنین است:

” رعیتی با شور وهیجانی به خانه وارد شده ودرحالی که نمیتوانسته ازسرذوق حرفش را بزند، مورد عتاب زن خردمندش واقع شده که: بالاخره جان کنده وحرفش را بزند واینقدر اورا دراشتیاق شنیدن حادثه ای که احتمالا زندگی بی رمق شان را عوض خواهد کرد، نگذارد.

رعیت داستان با خوردن آب و فرو نشاندن قدری ازهیجانش بحرف آمده وگفت که زن! نمیدانی که با چه رویداد بزرگ ومبارکی مواجه شدم . من سرگرم کار درزمین ارباب بودم که او بگونه ی پیش بینی نشده ای ظاهر شد ومن از فرط خوشحالی واحساس اقبال خوب ندانستم که چه باید کرد و ناچار برزیر پای خان به خاک افتاده واورا نگریستم.

ارباب که نگاه های وفادارنه وملتمسانه ی مرا دید ، خواست که التفاتی بمن بکند وگفت که ای سگ مهربان من ! دلیل این کارهایت چیست؟!

زن رعیت که فهمید مسئله ی مهمی غیر از اینکه شوهرش مورد تحقیر وتمسخر ارباب واقع شده ، چیزی بدست نیآورده وزندگی پریشان شان برهمین مدار خواهد چرخید، مایوسانه به شوهرش گفت:

” سنه بو وصف افتخار اولسون/ نسلیدن نسله یادگار اولسون!= این وصفی که خان ازتو کرده ، مایه ی افتخارت شده و یادگاری برای نسل های آینده ات باشد! “.

بلی! جریان رابطه و برخورد مجاهدین خلق ایران؟! با آمریکا شباهت زیادی به این داستان ما دارد که بعنوان رعیت مفلوک، با هر واکنش رسانه ها ویا قدرتمندان آمریکا به وجد میآیند ویا با تفسیر اینکه این کار “مماشات گرایانه” بوده ، عصبانی وآتشین میشوند وبدین ترتیب است که کوک خوشحالی وبدحالی خود را بدست آمریکائیان سپرده اند که آنها با حرکت دادن این کوک، اوقات خوشحالی وبد حالی مجاهدین رجوی را تعیین کنند که این بمعنی دادن عنان حالات روحی به عمو سام است!

آیا بدبختی بزرگتر ازاینی که مجاهدین رجوی گرفتار آن است، سراغ دارید؟

برای مستدل کردن سخنان خود که ابتدائا ازداستان جالبی کمک گرفته شد، سری به رسانه های مجاهدین رجوی زده وخبر زیر را که عنوان ” ابراز وحشت رژیم آخوندی از موقعیت سازمان مجاهدین به‌عنوان اپوزیسیون اصلی “ را یدک میکشد، ازوبسایت اصلی آن بازگو میکنیم:

” خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس امروز از جایگاه و اعتبار مقاومت ایران در مجامع بین‌المللی سوز و گذار کرد و گفت: «در مورد جایگاه و پیوند امروزین (مجاهدین) با سیاستمداران کاخ سفید همین بس این یک سازمان یک استثناست که دفتر نمایندگی رسمی آن در ساختمان باشگاه مطبوعات در خیابان ۱۴ واشینگتن دی.سی. است… آخرین اقدام حمایتی غرب از (مجاهدین) را می‌توان تلاش دولت آمریکا برای خارج کردن نام آنها از فهرست سازمانهای تروریستی و معرفی آن به‌عنوان ‘اپوزیسیون اصلی جمهوری اسلامی» دانست. پیش از این انگلیس، در سال ۲۰۰۸ و اتحادیه اروپا در سال ۲۰۰۹، نام (مجاهدین) را از فهرست سازمانهای تروریستی خود خارج کرده بودند “.

هدف ازاعلام این خبر توسط خبرگزاری فارس که مخالف فرقه ی رجوی است روشن بوده ومفهوم اش این است که کوشیده به خواننده ی خود بفهماند که مجاهدین خلق سرسپرده ی حکام آمریکا بوده واتفاقا در راستای تحقیر شما خبر رسانی شده و ” افتخار” وابستگی به دشمن را ارزانی شما کرده ودست تان انداخته وحامل این پیام به مردم بوده که ای مردم بدانید وآگاه باشید که دشمنان ما ازچه قماشی هستند!

بدین ترتیب است که معلوم میشود دست تان انداخته اند واگر شما عاقل مرد ویا عاقله زنی بودید، توجهی باین خبر نکرده ومنتشرش نمی نمودید!

به دنیای واقعیات ومسائل اجتماعی وسیاسی که میرسیم ، بوضوح میبینیم که ” پوزیسیون” وهم ” اپوزیسیون ” هر کشور را عمدتا مردم آن کشور وباتوجه به تجاربی که درعرصه ی زندگی اندوخته اند، درکنار سایر عوامل فرعی، انتخاب میکنند.

این مردم ازاقشار و لایه های گوناگون تشکیل شده ودر مواردی تضاد منافع هم دارند و درجریان مبارزات بین مرگ وزندگی ، اپوزیسیون اصلی با توجه به همسویی و هم دردی که با تعداد قابل توجه وحتی اکثریت مردم نشان داده وبا لحاظ تناسب قوای هانی ومنطقه ای روشن میگردد!

با این وصف، آیا باند رجوی میتواند ثابت کند که با عملکردها وبرنامه هایی که داشته ، موفق به جلب نظر عده ی قابل توجهی از مردم ایران شده که به این صفت مفتخر گردد؟

اگر جوابشان مثبت است ، توضیح دهند که کدام اعمال وبرنامه های مقطعی، میان مدت وکوتاه مدت شان سبب اقبال مردم بسوی آنها گردیده است؟!

صرف اینکه خارجی هایی که درمواقع احساس منافع خود لقب ” اپوزیسیون اصلی ” به جریانی بدهند کافی نبوده و تحقیر آمیز است وبدتر اینکه صفت ” مزدوری” برای این جریان مناسب تراست!

صابر

***

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمگاف جدی تلویزیون العربیه در مصاحبه با مریم رجوی (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

چارنسکی حرفی بزرگتر ازتوان خود میزند (خباثت و تحقیر زنان ، مریم رجوی و گروگانها)

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هشتم نوامبر ۲۰۱۴:…  حضور او در قلعه ی اسرار آمیز اشرف فرانسه! وملاقات با خانم رجوی وبرزبان آوردن این اظهارات نشانگر نیت خبیث او و گفتن مسائلی ازحقوق زنان ، بمنزله ی تحقیر زنان ایران است که اقلا هزارنفر ا

چهره ی کریه بعضی از پارلمانترهای انگلیسی را بهتر بشناسیم! – قسمت دوم

جمعی از اعضای خانواده های گروگان های رجوی درکمپ لیبرتی، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، نهم نوامبر ۲۰۱۴:…  خطاب من به این پارلماتاریست ها و… این است: بقراری که فوقا عرض شد و با لحاظ محدودیت های بزرگ اقتصادی که به تبعیت از امر ونهی های یک درصدی های آمریکائی ، برای کشور وملت خود

آقای محمد احمدی ! درمورد ام القراء فتنه ی جهانی آدرس غلط داده اید!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …طبل رسوایی شما با ترورهایی که بطور مرموزی در سالهای جنگ اتفاق افتاد و نهایتا بخدمت ارتجاع جهانی ومنطقه ای درآمد،

نگرانی فرقه ی رجوی از انتخاب ونزوئلا به عضویت شورای امنیت!

رجوی جارو به دنبش بستفرید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، نوزدهم اکتبر ۲۰۱۴: …  برای اینکه علت ناراحتی آمریکا ، محافل اروپایی یاد شده واین هموطنان را که ادعای مجاهده برای خلق دارند بهتر درک کرده و پی به ماهیت این نوع موضعگیری ها ببریم ، ناچارم که به گذشته وحال این کشور نظری انداخته باشم. آمریکا قبل از کودت