ترجمه مصاحبه آقای احسان بیدی با روزنامه دیتا (آلبانی)

ترجمه مصاحبه آقای احسان بیدی با روزنامه دیتا (آلبانی)

 Ehsan Bidi Albania 3سایت نجات یافتگان در آلبانی، نهم مارس 2016:… نظرت درمورد مجاهدين ديگري كه به آلباني خواهند آمد چيست؟ شنيده ام كه قرار است دوهزار نفر ديگر بيايند. اين تعداد كه آمدند نبايد به آنها آزادي زيادي داده شود. مهم اين است كه به اين افراد امكان همان فعاليتي را كه درعراق داشتند، داده نشود. مطمئن باشيد كه سازمان مجاهدین اپوزيسيون ايران نيست، اين موضوع را امريكا بوجود آورده و آنها استفاده اش را ميكنند. آنها تلاش ميكنند … 

اعزام مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی به آلبانی از سوی مریم رجوی

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (آلبانی)

لینک به ترجمه انگلیسی

متن ترجمه مصاحبه آقای احسان بیدی با روزنامه ديتا در آلبانی ۹۴/۱۲/۱۹

ترجمه بخش‌هایی از مصاحبه آقای احسان بیدی با روزنامه ديتا در آلبانی

مصاحبه احسان بیدی با نشریه دیتا در تیرانا

مقدمه خبرنگار روزنامه دیتا

احسان سه سال است كه در آلباني زندگي ميكند،۳۸ ساله و مهندسی مكانيك می باشد، درسال۲۰۱۳ وارد آلباني شده، مدتي در شهرهای الباسان و سپس لوشنيا زندگي كرده، درحال حاضر بيش از يكسال است كه در خانه ايي اجاره ايي درحومه تيرانا ساكن ميباشد.

درآلباني خود را چگونه احساس مي كنيد، آيا خود را در امنيت مي بينيد؟

من از اعضای سازمان مجاهدین خلق بوده‌ام که در کمپ های این سازمان اشرف و لیبرتی حضور داشته‌ام و به خاطر اختلافاتی که داشتم از آن‌ها جدا شدم الان هم در آلبانی هستم.

تاكنون با كمك پليس و وزارت كشور تا حدودي احساس امنيت ميكنم، هرچند بعضاً احساس ترس دارم، سازمان قصد دارد از هر جهت من را بايكوت كند، به نظر من سازمان مجاهدين ديكتاتوري بزرگتر از دولت ايران است. سازمان مجاهدین طوماري به امضا رسانده است كه من را از آلباني اخراج كنند و تلاش كرده ام كه جلوي اين اخراج را بگيرم.

يعني اينكه شما هم ضد دولت ايران و هم ضد سازمان هستيد، نسبت به كداميك نفرت بيشتري داريد؟

سازمان مجاهدين، آنها خطرناكتر از دولت ايران هستند. من حامي آنها بودم و با آنها زندگي كردم و شكنجه هاي وحشتناكي را ديده ام كه از سوي سران مجاهدين انجام شده است، دوستان من توسط آنها به قتل رسيده اند. بي آبرويي آنها حد نمی شناسد، با نفرات مجاهدين مشكلي ندارم آنان افرادي مثل من ميباشند، ولي رهبران آنها هستند كه مشكل سازند، بي عدالتي هاي زيادي را تحت نام دموكراسي و آزادي انجام داده اند.

نظرت درمورد مجاهدين ديگري كه به آلباني خواهند آمد چيست؟

مصاحبه احسان بیدی در آلبانی

شنيده ام كه قرار است دوهزار نفر ديگر بيايند. اين تعداد كه آمدند نبايد به آنها آزادي زيادي داده شود. مهم اين است كه به اين افراد امكان همان فعاليتي را كه درعراق داشتند، داده نشود. مطمئن باشيد كه سازمان مجاهدین اپوزيسيون ايران نيست، اين موضوع را امريكا بوجود آورده و آنها استفاده اش را ميكنند. آنها تلاش ميكنند كه كليه نفرات درآلباني باشند. اگر دوهزار نفر اينجا بيايند و تحت كنترل نباشند آلباني شكست خورده است. شما اهداف آنها را نمی دانيد. شما فكر ميكنيد كه آنها صرفاً ضد ايران هستند، شما نمي دانيد كه زير چهره انساني شان چند گرگ مخفي شده است.

چرا بايد حرف شما را درمورد مطلبي را مي گوئيد باور كنيم؟

خواستيد باور نكنيد، ما درقرن ۲۱ هستيم و براي درك كردن و رسيدن به نتيحه لازم شما ميتوانيد فعاليت هاي اين سازمان را در اروپاي غربي و جهان عرب مشاهده كنيد.

سازمان به شما اجازه ازدواج نمي دهد، شما خود را استثنا كرده ايد، آيا درآلباني ازدواج كرده ايد؟

من نزديك بود با يك دختر آلبانيايي درشهر لوشنيا ازدواج كنم، رابطه عاشقانه ايي هم داشتيم. ولي بخاطر دلايلي كه به ما مربوط نمي شود ازهم جداشديم. خانم هاي آلبانيايي بجز ظاهر زيبايي كه دارند بسيار وفادار مي باشند.

به خدا اعتقاد داريد؟

البته، اگر خدا نبود به اينجا نمی رسيدم، با كمك او موفق شدهام. ولي شخص بنياد گرايي كه ميتوانيد تصوركنيد نيستم، به انسان و پس از آن به دين و مذهب او(خدا) احترام زيادي قايل هستم.

*** 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیافشای مزدوران اعزامی ارتش خصوصی صدام، مجاهدین خلق، در کشور البانی (افشین ابراهیمی، علی رئوسان، سید حمید ملکی، عطا حسینی، …. )

همکاری مافیای آلبانی و مجاهدین خلق، فرقه رجوی مافیای آلبانی در تدارک ویزا و همکاری نزدیک تر با رجوی

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultمسعود خدابنده: آیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23704

برجام، طناب دار مسعود رجوی 

احسان بیدی، نجات یافتگان در آلبانی، شانزدهم فوریه ۲۰۱۶:… اما بعد ازگشت سالیان تمامی مناسبات سازمان خودساخته مسعودرجوی بمانند طناب داری شده برایش تاجاییکه حتی ازحیثیت نداشته خودشم نمیتواند دفاع کند ودران سوی میدان هرچه سران این فرقه که دستشان به خون اعضای سازمان ومردم ایران زمین وعراق اغشته هست وهرچه تلاش میکنند تا برای این دیواشرف ابروداری کنند نمیشود که نمیشود…دراین دوره زمانی … 

Will President Rouhani meet genuine human rights advocates halfway?

لینک به منبع

برجام، طناب دار مسعود رجوی

همیشه گفته شده آنچه برای یک فرقه یا یک دیکتاتور مرگ اور و زجراوراست، گذرزمان است ، چرا که ماهیت هر پدیده بروز داده شده، ابتدا ذات خودش را عریان میکند . مرگ اورتر از ان برای یک دیکتاتور پاسخگونبودن اعمال خودبرای اعضا وحتی وجدان خودش است.

همه ما که دراشرف بودیم بیاد داریم که مسولین بالای سازمان خودساخته دیواشرف مسعوداشرف بارها وبارها با زبان خود تأکید داشتند که بعد ازسرنگونی نظام شاه ما بدنبال مدارکی بودیم که متاسفانه بدست نیاوردیم ودست نیروهای انقلابی افتاد.

همان مدارکی که پرده ازخودفروشی مسعودرجوی برمیداشت که با دست خود آن هم نه چک خورده بلکه ماچ داده وپوست پیازخورده رهبرایدئولوژیک خودش را فروخت و دیگر اعضا وحتی پا فراترگذاشت و همه را باهم دودستی بخاطر جان بی ارزش خودش و برای محقق کردن امپراطوری که درفکرداشت همه را فدا کرد وتمامی اعضا ورهبری خودرا مثل آب خوردن به پای جوخه دار سپرد .

ازمسعودرجوی صحبت میکنم که ازهمان ساعتهای بازجویی یک خودفروخته شد وجزئی از ساواک شد و بخوبی ماموریتی که بهش محول کردن یعنی انحلال سازمان و با نام انقلابی دیگر نیروهای انسانی و مردمی را ردیابی و بعد به کام مرگ بسپارد.

و بازهمه بزرگانی که قبلا و یا از نزدیک با این شیوه فکری مسعودرجوی دیو زمانه آشنایت و یا تاریخ سازمان خودساخته مسعودرجوی را خوانده اند بخوبی بیاد دارند که مسعودرجوی برای محقق کردن آرزوهایی که برسرداشت میبایست دومزاحمی که موی دماغش بودند و بهترازهرکسی ماهیت ان را کشف کرده بودند و میدانستن که در آینده این مسعودرجوی به یک هیولای خون اشام مبدل میشود وبرای ملت ایران جز خفت وخواری و مرگ چیزی به ارمغان نمی اورد ویک خودفروخته بیش نیست را میبایست با یک طرح وبرنامه ریزی دقیق ازپیش روی بردارد که بخوبی اینکاررا هم انجام داد.

اولین نفر اشرف بود که حتی درنامه هایی که ازاو باقی مانده بخوبی درک میشه کرد که این حیوان انسان نما را بخوبی شناخته بود و پی به حیوانی و آنچه برسر دارد برده بود و دومین نفری که شاهد ان خیانتها وخودفروختگی های مسعودرجوی بود یعنی موسی خیابانی بود که همه شماها بخوبی بیاد دارید که اشکارا و درنهان وپنهان مسعودرجوی را عامل انشعاب و به انحراف کشیدن خط ومشی سازمان میدانست که میبایست مسعودرجوی انها را ازبین ببردکه بخوبی دران ایام بهمن ماه سال ۶۰ تمامی طرح و نقشه خودش را بخوبی به اجرا گذاشت و با شروع عملیات مبارزه مسلحانه و بن‌بست تشکیلاتی ، نظامی سازمان و مسلط شدن نیروهای اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی مرگ موسی خیابانی و اشرف ربیعی و بقیه مسئولین سازمان را به دنبال داشت.آن موقع نیروهای تشکیلات از خود می‌پرسیدند که چرا مسعودرجوی بازم مثل همیشه از صحنه دور بود و از جان دیگران مایه گذاشت. ۱۹ بهمن سال ۶۰ یک سرفصلی بود برای مسعودرجوی و بعد از انکه توانست تمامی مخالفان و شاهدان عینی را از پیش روی خود بردارد درگامهای بعدی انچه برسر داشت یعنی امپراطوری خودش را بخوبی توانست به اجرا بگذارد که همه شما بخوبی مراحل به اجرا گذاشتن را میدانید.

اما در این ۱۲ سال مسعود رجوی در سکوت مطلق و خفت بار میباشد.بازماندگان و دیگر اعضا درسوگ آن سوگواری میکنند ودرانسوی میدان مسعودرجوی به رقص وپایکوبی میپردازد و درپوست خود نمیگنجد و خندان ومستان است که بی رقیب است.

اما بعد ازگشت سالیان تمامی مناسبات سازمان خودساخته مسعودرجوی بمانند طناب داری شده برایش تاجاییکه حتی ازحیثیت نداشته خودشم نمیتواند دفاع کند ودران سوی میدان هرچه سران این فرقه که دستشان به خون اعضای سازمان ومردم ایران زمین وعراق اغشته هست وهرچه تلاش میکنند تا برای این دیواشرف ابروداری کنند نمیشود که نمیشود…

دراین دوره زمانی که مسعودرجوی تن به این خفت داده و درغیبتی خفت بار سر میکند و بعداز انکه اربابان مسعودرجوی بخوبی دیدند که مسعودرجوی تاریخ مصرفش گذشته است و متوجه شدند که:

اولا مسعودرجوی یک مزدوری بیش نبوده است

دوما اصلا دراشرف حضور نداشته و این یک سند ننگین دیگر برپیشینه مسعودرجوی رقم خورد

بنابراین بعد ازسرفصل برجام وبرداشتن تمامی تحریم ها وعریان شدن نیت شیطانی مسعود رجوی که در جبهه تروریستها بوده دیگرحتی هواداران سازمان نیز فروپاشی این فرقه را بیش از پیش قطعی می دانند.

چرخ و دندهای توافق وین و جیغ های بنفش مسعود رجوی

احسان بیدی: رجوی از روز اول فرار موفقیت آمیزم از کمپ لیبرتی تا امروز در آلبانی بدنبال قتل من است


2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21575

ناقوسها برای که به صدا در آمده اند

احسان بیدی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، بیست و هفتم اکتبر ۲۰۱۵:…  چون قبل از من و بعد از من و همگی گفته ایم که این سازمان ماهیتش ایرانی نیست و یک بازیچه برای قدرت‌ها و دولتها میباشد که دست اخرم همان شد.ولی وقتی باز این حوادث را کنار هم میگذرام و میرسم به داستان ((برجام)) یک دفعه با این موضوع مواجه میشم که در سنا چه اتفاقی افتاده و مهره اجیر شده سازمان میاید و مدعی این موضوعی …

عملیات ضد داعشی، باند رجوی را دیوانه کرده است!

لینک به منبع

ناقوسها برای که به صدا در آمده اند

احسان بیدی ـ تیرانا ـ آلبانیا

چند وقت پیش در یک خیمه شب بازی ازپیش تعیین شده ازطرف مجاهدین ،ولی این بارازطرف لابی های انها، که شاید همگی شما خبر آن را بخوبی بخاطر دارید. منظورم پیش نمایشی بود که دران نفرامریکایی اظهارداشت که : مسعود رجوی درسال ۲۰۰۳ زخمی شده و الان در پاریس است.

من نه شم سیاسی دارم و نه تحلیل گرهستم، ولی ازانجاییکه سال‌ها درسازمان مجاهدین بودم وبا پوست واستخوان ، حربه وحیله های مسعودرجوی یا همان شیرهمیشه بیداررا از نزدیک دیدم یک موضوعی برای من مجهول مانده است.

وقتی وقایع اتفاق افتاده را ورق میزنم ویک نیم نگاهی به انچه که اتفاق افتاده نگاهی می اندازم و وقتی مجموعه شایعات گفته شده را کنار هم میزارم و دراین پازل وقتی شارلاتان بازیهای مسعودرجوی را نیز اضافه میکنم، ناخوداگاه این به ذهنم خطور میکند که چه ارتباطی دارد این داستان با حوادث پی درپی که در۱۹ فروردین ۹۱ و یا شهریور۹۲ و وقتی به عمق این مسئله توجه می کنم بازناخوداگاه یادم میاد که مسعودرجوی که دردرون مناسبات اشرف وارتش سوخته بود وهمه انرا یک جوپان دروغگو خطاب میکردند و رهبریت ان را زیر علامت سوال بردند و مرزسرخهای را در هم درنوردیده شده بود توسط نفرات ودست اخر کار به شعارنویسی برعلیه مسعود رجوی شده بود…. وقتی بن بست مسعود رجوی را نگاه می اندازم وتحریک کردن دولت سابق عراق و وارونه جلوه دادن حقایق و تحریک نفرات که منجر به ان خونریزیهای برنامه ریزی شده انجامید و دست اخر فرار مسعود رجوی و غیبت آن…

خب برای من وامثال من مشخص بود که وقتی مسعودرجوی دید که حنایش رنگی ندارد وهیچ حرمتی برایش باقی نمانده این برای ما مسجل بود که مسعودرجوی یک دوره نه چندان دور شاید خفه خون بگیرد وهمانطور که شد تاجاییکه یکی دو تا پیام برای قتل جداشده ها صادر کرد و بعدم به خاموشی کشیده شد…

وقتی ازاین مسایل عبور میکنم یک مسله دیگر پیش رویم میاید وانهم مجموعه شایعاتی که امیخته و به شارلاتان بازیهای مسعود رجوی الوده است.

بعد از واقع شهریور ۹۲ عراق شاهد این بودیم که نیروهای اجیرشده وتحت رهبری مسعود رجوی ودیگر همپیمان هایش داشتن به سمت مرکز پایخت عراق و نزدیکیهایی استان دیالی والنهایه به سمت کمپ لیبرتی سرازیر میشدند وانهم درپی شناختی که ازمسعودرجوی خائن و قاتل به وطن داشتیم بی شک همه ما این ترس را داشتیم که این یک برنامه از قبل طراحی شده است که مسعودرجوی میخواهد فراتر ازداستان شهریورماه بزند به کمپ و با تارومار کردن نفرات یک شوی خونین دیگری راه بیاندازد که دران اهداف شوم خودش را داشت که موضوع بحث من نیست و ولی هوشیاری ما کاررا به انجا رساند که جوامع بین اللمللی و دیگر ارگانهای مربوط را مطلع کنیم که دست اخر کار به حفاظت وامنیت نفرات درکمپ لیبرتی شد. بعدها هم سوز و گداز های مسعود رجوی را حتما شما شنیده اید و درجریان امر هستید که چه دندانهایی به ما نشان داد که انهم بخاطربرملا شدن ان نقشه های شوم خودش بود که النهایه به سلامتی و حفاظت دیگر اسرای باقی مانده درفرقه مسعود رجوی انجامید که ارزش این کارباز مورد بحث من نیست….

ولی بعدها چه ازنفرات جداشده درالبانی منظورم کلکسیون درتمامی رده ها میباشد که این خبرکه مخصوصا ازرده شورای رهبری ان نقل زبان دیگر نفرات جداشده افتاده بود و شاهدان عینی ان این حقیقت برملا شدکه مسعود رجوی دریک پیام ویدیویی با دیگر سران درلیبرتی داشته و هکذا…. که بازاین هم مورد بحث من نیست ولی بی ربط به شوی خنده داری که دیدم نیست ….همانطورکه به عقب نگاهی می اندازم و یک نگاه سطحی میکنم میبینم که موضوع برملا شدن ان پناهگاه دراشرف و همراه وهمگام نبودن مسعودرجوی شمع دزد و زن دزد درحوادث اشرف و فرار مسئولین وان تصفیه حساب شهرویورماه ۹۲ برای شخص خود مسعود یک ضایعه بزرگ بود که چنان ضربه ای به پیکر تشکیلاتش و شخص خودش زده بود که مجبور شده بود پابه فرار بگذارد و کلاً چراغ خاموش برود.

وقتی حوادث گذشته را به مرور به سمت جلو نگاهی می اندازم میبنم که باز شایعات بودن وی درفلان کشور عربی نقل میشود ودرپی ان نیز یک سری حوادث دیگر میبینم و از طرفی همین شایعه بودن مسعود رجوی را میشنویم که درالبانیا میباشد و جالب انکه درگوشه ای دیگر میشنویم که این بابا اصلا مرده و گور به گورشده است.

بازم صورت مسله من اصلا زنده یا مردن مسعودرجوی نیست و تاریخ قضاوت خودش را کرده و بود و نبود این بابا اصلا برای من یکی مهم نیست.

ولی وقتی سیر حوادث را باز یک نگاه سطحی می اندازم یعنی از مدت زمانی که مسله توافق قدرتهای جهان و رژیم ایران به مرحله حساسی رسیده بود ودست اخرنتیجه ای که حاصل شده بود . و در همین ارتباط بور شدن مریم رجوی و لابی های ان سازمان وشالاتان بازیهای مریم رجوی و شکستهایی پی درپی انها که دست اخرنتیجه ای برای مریم جز یک رسوایی نداشت و آن هم بخوبی نشان داده بودند مه نه تنها ماهیت انقلابی ندارد بلکه دراساس هموارکننده استبداد ودر واقع یک عامل و دست نشانده ای بیش نبوده وفقط نقش یک ملیجکی راداشته که دران نه هویت ایرانی داشته ونه ماهیت انقلابی و بیشترماهیت اجنبی بودن و عامل بودن ان به اثبات رسیده که بازهم با این مسئله کاری ندارم ، چون قبل از من و بعد از من و همگی گفته ایم که این سازمان ماهیتش ایرانی نیست و یک بازیچه برای قدرت‌ها و دولتها میباشد که دست اخرم همان شد.

ولی وقتی باز این حوادث را کنار هم میگذرام و میرسم به داستان ((برجام)) یک دفعه با این موضوع مواجه میشم که در سنا چه اتفاقی افتاده و مهره اجیر شده سازمان میاید و مدعی این موضوعی میشود که درکل بی اساس بودن خود موضوع را برملا میکند ولی در خودش یک نکته جالبو سئال برامگیز داشت که براستی چرا الان و دراین زمان و با این همه شکست و پیروزی هایی که روزهای گذشته شاهد ان بودیم چرا مریم رجوی و گردانندهای این فرفه و صاحبان انها می‌آیند و این موضوع را اینطوری وبه این نحوعنوان میکنند.

((همه شماها به خوبی میدانید که هر کس و درهر پست و مقامی که بوده وهست وقتی درمورد این موضوع وحریم مسعودرجوی چه سوال وابهامی داشته در کمترازثانیه با موضعگیرهایی سازمان مواجه شده و به ان انگ مزدور رژیم آخوندی و این مسایل را میزدند. آن‌ها حتی برای اینکه این شارلاتان بازیهای فرقه و مریم رجوی یک رنگ ولعابی داشته باشد دیگر لابیها و نفرات شناخته شده در تمامی ارگانها و حتی دولتمردان سابق و غیره درامریکا موضعگیری میکردند و به اصطلاح دم خروس ازعبای ملا بیرون میزد..)).

ولی سوال اینجاست که اولا چرا شخص مریم رجوی تا الان خفه خون گرفته وهیچ موضعگیریی نکرده است؟ ثانیا چرا این نفرات آمریکایی تا الان مورد شماتت و مهرو محبت سازمان مجاهدین قرار نگفته و به درجه مزدوری نایل نشده‌اند و … و البته باز این مسله مورد بحث من نیست.

براستی چه ارتباطی میتواند داشته باشد این شوی کثیف با حوادث گذشته و شکست هایی سازمان وبرملاشدن ماهیت ان با برگزاری این شوی؟

وبراستی چرا بعد ازداستان ((برجام))حامیان ولابی های سازمان مجاهدین مجبورشدند که این موضوع را به این نحوعنوان و عوامفریبی کنند؟

هر نیت و هدفی پشت این داستان باشد برای من مهم نیست و من توان تحلیل این مسله راندارم..ولی بخودم این اجازه را میدهم که چند نکته را بگویم.

وقتی یک نگاهی به حوادث گذشته می اندازم میبینم که ثبات نسبی حال حاضر درعراق ونشست و برخواست کردن با رژیم ایران و دست آخر توافق و برملا شدن ماهیت کثیف مسعودرجوی و مریم رجوی والنهایه سوختن انها چه درفردو و چه درگروه سازمانی که پایه واساس ان ازاول زمان محمداقای حنیف نژاد گذاشته شد ولی با به یغمارفتن ان سازمان توسط مسعود رجوی و به انحراف کشیدن اهداف اولیه ان ودست آخر مزدوری مسعود رجوی و و بی هویتی و عروسک شدن مسعود و مریم را درپی نداشته است وفشارهایی بین المللی وپیگیرهایی حقوقی وانسانی برای نجات جان دیگر اسرا درکمپ لیبرتی وجداشدن نفرات در تمامی سطوح تشکیلات و پای به دنیای بازگذاشتن و بازگوکردن خاطرات و اتفاقات افتاده درزندان اشرف و مجموع اینها…

همچنین پشت کردن هواداران چه درداخل و خارج واعتراضات هواداران ..وبرملاشدن مجموعه کارهای سازمان ازگلدان دزدی وپول شویی و کلاه برداریهای کلان ازبچهایی ملیشا ودزدیهایی دیگر..

وهزارویک دلیل دیگریک چیزبرای من مسجل شده است. آری ، این اغازوسراغاز همان ناقوسی است که بوی سرنگونی این سازمان را میدهد وانهم بدست عروسک های گرداننده آن.

بقول معروف ((هرچی بکاری همان را برداشت میکنی)) ومسعود و مریم نفاق ودورویی و بیشرفی کاشتند و دست اخرطوفان نصیبشان شد.

به امید رهایی دیگر عزیزانمان درکمپ لیبرتی

سلام برآزادی

احسان بیدی

البانیا_تیرانا

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17992

هشدار احسان بیدی به مقامات دولت آلبانی در مورد توطئه سازمان مجاهدین درالبانی علیه جانش

سایت نجات یافتگان در آلبانی، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۵:… هنوز بیش از ۳۰ دقیقه نگذشته بود که سعید داوری از مسئولین سازمان مجاهدین در البانی که درکلاس حضورداشت، یادداشتی با چندین نفر از حاضران در کلاس ردوبدل کرد. ۵ دقیقه بعد علی رئوسان فرمانده تیم جاسوسی سازمان در تیرانا از کلاس خارج شدو به دفتر مسئولین کمیساریا مراجعه کرده و بیان …

لینک به منبع

لینک به همین مطلب در صفحه فیسبوک آقای بیدی

هشدار احسان بیدی به مقامات دولت آلبانی در مورد توطئه سازمان مجاهدین درالبانی علیه جانش

سلام خدمت هموطنان عزیز

احسان بیدی ، تیرانا ، آلبانی

اینجانب احسان بیدی جزونفرات جداشده از سازمان هستم که در آلبانی مستقل زندگی کرده و تابحال زیربار حاکمیت فرقه رجوی در آنجا نرفته ام و نمیروم درصورتیکه بارها ازمن خواستن که چیزی برعلیه انها ننویسم و با مبالغ گزافی قصد خریدن من را داشتن که خوشبختانه موفق نشدند.

در تاریخ ۷ آوریل ۲۰۱۵ دفتر کمیساریا در تیرانا در اپارتمان محل کارشان اقدام به برگذاری کلاس زبان برای نفراتی که ازکمپ لیبرتی به البانی آمده اند کرده بود. تعداد افراد شرکت کننده در دو کلاس حدود ۲۵ نفر بود. کمیساریا به اینجانب نیزاطلاع داده بود که در این کلاس زبان شرکت کنم.

دراین روز از ساعت ۹۴۵ دقیقه صبح در کلاس حضور داشتم. با خیلی از دوستان سلام علیک وگفت گو کردم. همه چیز عادی بود. ساعت ۱۰ کلاس شروع شد. هنوز بیش از ۳۰ دقیقه نگذشته بود که سعید داوری از مسئولین سازمان مجاهدین در البانی که درکلاس حضورداشت، یادداشتی با چندین نفر از حاضران در کلاس ردوبدل کرد. ۵ دقیقه بعد علی رئوسان فرمانده تیم جاسوسی سازمان در تیرانا از کلاس خارج شدو به دفتر مسئولین کمیساریا مراجعه کرده و بیان می کند احسان بیدی یعنی من باید این کلاس راترک کنم. چند دقیقه بعد دونفر دیگر از عوامل فرقه از کلاس خارج شدند و به دفتر مسئولین کمیساریا مراجعه کردند و بیان کرده بودند که او باید کلاس را ترک کند. فرماندهان سازمان در واقع مسئولین کمیساریا را تهدید کرده بودند در صورتی که احسان بیدی در این کلاس باشد این کلاس نظمش به هم می خورد وهر اتفاقی هم پیش بیاید آنها مسئول هستند. پس از مراجعه مجدد نفرات مذکور به کلاس، کلاس متشنج شد و همه چیز به هم خورد. مسئولین کمیساریا از این وضعیتی که نفرات مجاهدین درست کرده بود شوکه شده بودند و انتظار چنین برخوردی را از مجاهدین نداشتند. درنهایت مسئولین کمیساریا مرا به دفتر صدا زدندو اظهارداشتند که اینها ( نفرات مجاهدین ) به عمد دارند اینجا تنش ایجاد می کنند و این فضائی که ایجاد کرده اند ما واهمه داریم که به تو آسیب برسانند. به خاطر سلامتی تو ما درخواست می کنیم فعلا شما به کلاس نیائید تا ما به نوعی این مسئله را حل و فصل و پیگیری کنیم .

این آشوب و به هم زدن کلاس توسط تعدادی از مسئولین و فرماندهان سازمان مجاهدین و نفرات خاصی بود که از قبل برنامه ریزی شده بود . در حالی که بجز این ۶ الی ۷ نفر مجاهدین دیگرنفرات هیچ گونه مخالفتی با بودن من نداشتند. این برخورد سازمان مابقی نفرات بی طرف را هم شوکه کرده بود که چگونه مجاهدین با افراد مستقل برخورد می کنند. بخصوص برخورد های فرمانده تیم جاسوسی سازمان یعنی علی رئوسان در کلاس…

برخورد های علی رئوسان مسئولین کمیساریا و دیگر دوستان که شاهد صحنه و فحاشی های لمپنی او بودند همه را شوکه کرده بود. بعدا تعدادی از همان دوستان از اتفاقی که برای من پیش آمده بود اظهار تاسف می کردند و بیان کردند که این توطئه با برنامه ریزی قبلی بود و آنها هم در جریان بودند که برای من چه نقشه ای دارند.

در همینجا به مسئولین کمیساریا و وزارت کشور البانی اعلام می کنم که در کشور البانی هرگونه اتفاقی برای من پیش بیاید و قطره خونی از بینی من ریخته شود، مسئولیت تام وتمام آن بر عهده خانم فائزه محبت کار (طاهره زکیانی رودسری ) فرزانه میدانشاهی ، اسماعیل مرتضائی ( جواد خراسان ) علی رئوسان و سعید داوری می باشد.

در همین راستا من اقدامات لازم را با کمیساریای عالی پناهندگی و وزارت کشور البانی انجام داده ام و این هم گزارشی می باشد به همه مدافعین حقوق بشر و هموطنان عزیزم

احسان بیدی /البانیا – تیرانا

***

همچنین:

حمایت از تشکل جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی ضروری است

آرش سهرابی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، سوم می ۲۰۱۵:…  مسئولین تشکیلات در آلبانی در تمام جلساتی که برگزار می کنند ، با تهدید ما جداشدگان از ارتباط با دیگر جداشدگانی که در مورد فرقه افشاگری میکنند و دیگر فعالین حقوق بشر ، هراس خود را از منتقدین فرقه به عیان ترین صورت به نمایش می گذا

زندگی بر باد رفته ـ خاطرات یکی از اعضای جداشده در آلبانی

محمد دلاوری، نجات یافتگان در آلانی، سی ام آوریل ۲۰۱۵:…  من بنا به دلایل امنیتی و از آنجاییکه سازمان مجاهدین تهدیدات بسیار ، و فشار های روز افزون بر ما دارد ناچارم که از اسم اصلی خودم در این خاطرات استفاده نکنم و با اسم مستعار مطالب خود را درج نمایم که البته نام اصلی من نزد مدیر سایت
 
 
سایت نجات یافتگان در آلبانی، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۵:…  افشین ابراهیمی که یکی از سرچماقداران میدانی مجاهدین در آلبانی هست. او به اعضای جداشده می‌گوید:  دیدید که دولت امریکا تعدادی از شما را که نزدیک به ۱۲ نفر بودید، را نپذیرفت و حتی هیچکدام از آنهاییکه با ما همکاری نمیکردند را دولت آ
 

اعزام مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی به آلبانی از سوی مریم رجوی

 
نجات یافتگان در آلبانی، تیرانا، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۵:… مریم رجوی مستقر در فرانسه برای کنترل بیشتر اوضاع و همچنین روحیه دادن به افراد مسئله دار در آلبانی اقدام به اعزام و مسافرت چند روزه مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی از فرانسه به آلبانی کرده است . بعد از انتقال آخرین دسته اعضای سازمان از لیبرتی به