تشکر خانواده ها از فعالین و خوشحالی از انتقال فرزندان از عراق به آلبانی (دیدار انجمن نجات خوزستان با خانواده های حسینی پور و کریمی)ا

تشکر خانواده ها از فعالین و خوشحالی از انتقال فرزندان از عراق به آلبانی (دیدار انجمن نجات خوزستان با خانواده های حسینی پور و کریمی)ا

 nejat_hossinipur_-hostages-of-mojahedin-khalq-rajavi-cultانجمن نجات، مرکز خوزستان، ششم دسامبر 2016:… اقعا ما ازاینکه برادرمان ازعراق جان سالم بدربرد بسیارخوشحال شدیم وامیدواربودیم که او و امثال وی با رفتن به آلبانی با فهم این حقیقت که طی سالیان بیهوده زندگی خودرا در گروه منفور رجوی هدردادند بتوانند ازاین گروه جداشده والباقی عمرشان را بدون دغدغه بگذرانند و واقعا بروند برای خودشان … 

انجمن نجات، مرکز خوزستان: رنج نامه یک اشرفی سابق به رجوی، برای تاریخ فردا – قسمت اول و پایانی

قربانعلی حسین نژاد، مارس ۲۰۱۳: ترفند رجوی برای جلوگیری از انتقال اسیران فرقه به کشور ثالث: یا همه یا هیچ کس!! هدف فرقۀ رجوی از اینهمه اصرار بر نگهداری اسیرانش در عراق چیست؟

دیدار اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان با خانواده علیرضا حسینی پور

انجمن نجات مرکز خوزستان سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
لینک به منبع

انجمن نجات خانواده حسینی پور قرباینیان فرقه رجوی مجاهدین خلقاعضای انجمن نجات شعبه خوزستان درشهرستان شوشتربا خانواده علیرضا حسینی پور از اسیران دربند فرقه رجوی دیدار کردند.

دراین دیدارابتدا اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز وفات پیامبرگرامی اسلام (ص ) وشهادت امام حسن مجتبی وامام رضا (ع) ،با بیان مختصری ازسابقه خیانت بار فرقه رجوی گزارشی ازآخرین وضعیت اسیران دربند فرقه ساکن درکشورآلبانی وهمچنین تشبثات وتوطئه های سرکردگان فرقه به منظور جلوگیری ازجدایی اعضا ازفرقه را به اطلاع خانواده محترم حسینی پور رسانده وتوضیح دادند سرکردگان فرقه رجوی ازبدو استقراراعضا درآلبانی مجددا نشست های مغزشویی را بطورروزانه با عناوین جدید وبا شدت بیشتری برگزارکردند، علاوه براین هم سران فرقه سعی می کنند ازروش های دیگرازجمله موضوع مالی وحقوقی اعضا را تحت فشار قراردهند تا همچنان آنها را درحصارذهنی فرقه نگه دارند ،آنها حتی با استفاده ازمنابع مالی که قبلا از صدام گرفته بودند ویا پولهایی که الان ازرژیم آل سعود می گیرند سعی کردند با تطمیع برخی مقامات محلی آلبانی وحتی نفرات کمیساریا ساکن درآن کشور در راستای این هدف پلید خود بهره ببرند اما علارغم همه این تشبثاتی که بکاربردند نتوانستند به هم ریختگی درونی فرقه را کنترل کنند تا جایی که خود مریم رجوی مجبورشد به کشور آلبانی سفرکند تا شاید بتواند اوضاع درونی فرقه را کنترل کند .اما  قطعا توطئه ها و ترفند های سران فرقه رجوی راه به جایی نخواهد برد ونمی توانند سرنوشت محتوم فروپاشی فرقه را تغییر دهند . اعضای انجمن تاکید کردند انصافا خانواده های اعضای اسیرنقش موثری تا کنون درسوق دادن فرقه به سمت فروپاشی ونجات روزافزون اعضای اسیر ازفرقه داشتند .خانواده های اعضای اسیرعلارغم اینکه خیالشان از بابت امنیت جانی عزیزانشان بعد ازانتقالشان به آلبانی راحت شده ولی بازشاهد هستیم که همچنان به تلاش های خودشان ادامه می دهند چون به چیزی کمتر از رهایی عزیزانشان از قید و بندهای اسارت بار فرقه رضایت نخواهند داد .وجای بسی خوشحالی است که تعداد قابل توجهی ازاعضای اسیر براثر همین تلاش ها ازفرقه جدا و درمکانی دیگر زندگی می کنند .

آقای نعمت الله حسینی پور وفرزندش نیما ضمن تشکر ازحضوراعضای انجمن درمنزلشان گفتند واقعا ازاینکه می بینیم کماکان شما همراه ما خانواده ها برای نجات عزیزانمان هستید ممنون هستیم . آقای نعمت حسینی پور گفت برادرم علیرضا قبل ازرفتن به عراق درسال 79 درتوسعه نیشکر استخدام شد اما نمی دانم چه اتفاقی افتاد که یکباره سر ازگروه رجوی درآورد به ما گفت که می روم اهواز بدنبال کاراستخدامی ولی بعد ازآن برنگشت وتا مدتها ازوی خبری نداشتیم تا اینکه بعد ازکلی پیگیری خبردارشدیم که رفته عراق و به گروه رجوی پیوسته ! باورکنید که مادرم سالها ازشدت غصه دوری وبی خبری ازعلیرضا بیماروالان سالهاست که سرجا افتاده ، نمی دانم چگونه رجوی خبیث می خواهد جواب شکستن دل این مادرم را بدهد ؟ ازبرادرم علیرضا هم خواهش می کنم که واقعا به فکر نجات وشروع زندگی جدیدی برای خودش باشد وحداقل با یک تماس هم دل ما را شاد کند وهم اینکه بگذارد یکباردیگر مادرش صدایش را بشنود .  

نیما فرزند نعمت گفت من کوچک بودم که عمویم رفته واصلا اورا ندیدیم .نمی دانم برای چی رفت عراق وقتی ازپدرم شنیدم که عمویم علیرضا  درتوسعه نیشکر استخدام شده بود اما به یکباره سرازعراق و گروه رجوی درآورده  واقعا تعحب کردم که چرا او چنین تصمیمی گرفت ؟! من الان گچ کارهستم وبه تازگی ازدواج کردم حقیقتا زندگی درکنار خانواده برایم لذت بخش وبا هیچ چیزدیگری عوض نمی کنم .الان که  شما درموردسابقه سازمان رجوی ورفتاری که با اعضای خودش دارد توضیح  می دادید  پیش خودم گفتم ای کاش عمویم قبل ازپیوستن به گروه رجوی پیش خودش فکر می کرد که با چنین تصمیمی فقط زندگی اش را فنا می کند .بهرحال الان با توضیحات روشنگرانه شما بیشترمشتاق شدم تا هرکاری که برای نجات عمویم لازم باشد انجام دهم .امیدوارم که عموعلیرضا هرچه زودترازدست گروه رجوی نجات پیدا کند وبسیارهم دوست دارم که دوباره به جمع خانواده برگردد .

درپایان اعضای انجمن ضمن تشکر ازمهمان نوازی خانواده محترم حسینی پور گفتند قطعا با افشاگریهای اعضای جداشده وبا همت وتلاشی که شما ودیگرخانواده های اسیران برای نجات عزیزانشان دارید تشبثات فرقه رجوی برای نگه داشتن اعضای اسیردرحصارفرقه راه به جایی نخواهد برد وانشاء الله هم عزیزشما وهم بقیه اعضای اسیرنجات پیدا خواهند کرد .انشاء الله  

دیدار اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان با خانواده داریوش کریمی

انجمن نجات مرکز خوزستان دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
لینک به منبع

خانواده کریمی قرباینان فرقه رجوی مجاهدین خلقروز سه شنبه مورخه 9/9/95 اعضای انجمن نجات شعبه خوزستان با خانواده داریوش کریمی از اسیران دربند فرقه رجوی در منزل شخصی آنها واقع در شهرستان شوشتر دیدار کردند .

در این دیدار ابتدا اعضای انجمن نجات ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اعضای دربند فرقه رجوی ساکن درکشور آلبانی گفتند سرکردگان فرقه جنایتکار رجوی بعد ازاخراج ازعراق و استقرار درکشور آلبانی بازهم بدنبال این هستند تا به هرقیمت اعضای اسیر را همچنان دراسارت ذهنی فرقه نگه دارند وبرای این منظورعلاوه بکارگیری مجدد روش های قبلی کنترل ذهن ازترفند کثیف مالی هم استفاده می کنند .برای اطلاع عموم براساس توافق صورت گرفته بین فرقه رجوی وکمیساریا فرقه موظف شد که بعد ازاستقرارتمامی اعضایش  درآلبانی بطور ماهانه حقوق آنها را پرداخت نماید حال با توجه به هزینه های بالای زندگی  درکشور آلبانی سران فرقه رذیلانه ازاین موضوع برای جلوگیری ازجدایی اعضای اسیر و یا به سکوت وا داشتن آنها سوء استفاده می کنند .اما علیرغم تهدیدهای فرقه دراین زمینه خوشبختانه عده ی قابل توجهی ازاعضای اسیرهم توانستند صف خود را ازفرقه جدا کرده ودرهتلی جدا زندگی کنند .وموضوع امیدوارکننده دیگر اینکه تعدادی ازاین اعضا توانستند به هرزحمت با خانواده های خود ارتباط برقرارکنند وامیدواریم که این روند گسترش بیشتری پیدا کند چون ما معتقدیم که این مسئله می تواند درآگاه وامیدوارکردن اعضای اسیربرای جدایی آنها ازفرقه وکسب یک زندگی برای خود موثر باشد .

آقای سیروس کریمی به اعضای انجمن نجات گفت قبل ازهرچیز از شما بسیارممنون هستیم که تشریف آوردید منزل ما وازاینکه درهمه حال به فکرما خانواده هستید نهایت تشکررا داریم. واقعا ما ازاینکه برادرمان ازعراق جان سالم بدربرد بسیارخوشحال شدیم وامیدواربودیم که او و امثال وی با رفتن به آلبانی با فهم این حقیقت که طی سالیان بیهوده زندگی خودرا در گروه منفور رجوی هدردادند بتوانند ازاین گروه جداشده والباقی عمرشان را بدون دغدغه بگذرانند و واقعا بروند برای خودشان زندگی کنند .خبرتماس برخی نفرات با خانواده های خود هم نشانه بسیارخوبی است که ای کاش برادرما هم تماس بگیرد تا حداقل بعد ازسالیان صدای اورا بشنویم چون الان که رفته آلبانی بیشتر نگران او هستیم واقعا سرکردگان گروه رجوی دیگرازجان امثال برادرمن که الان هرکدام سن وسال بالایی دارند چه می خواهند ؟! ولی اگررهبران این گروه خودکامه فکر می کنندکه ما خانواده ها با انتقال دادن عزیزانمان به کشورآلبانی بی خیال آنها شدیم سخت دراشتباهند .درآخر می خواهم به برادرم داریوش این پیام را برسانم که ما اورا دوست داریم وازاو خواهش می کنیم که هرطورشده با ما ارتباط بگیرد .

درپایان اعضای انجمن ضمن تشکر ازمهمان نوازی خانواده آقای کریمی گفتند ارتباط اعضای اسیربا خانواده های خود خواست قلبی همه ما است .همچنین ما هم بعنوان اعضای انجمن به دوستان سابق اسیر درفرقه این پیام را می دهیم که باید ازاین فرصت برای جدایی ازفرقه رجوی استفاده کنند وبدانند که اگر مصمم باشند تهدیدهای سران فرقه علیه آنها نمی تواند مانند دورانی که درعراق بودند کارساز باشد.

*** 

احمد مداح خانواده هاحرف های تمام نشدنی خانواده های گروگانهای مریم رجوی و مجاهدین خلق (چند نمونه)ا

رادیو فرانسه: آخرین اخبار در مورد سرنوشت مسعود رجوی

(مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمار)

مزدوران فرقه رجوی به خانواده گروگانهای کممپ لیبرتی حمله می کنندبرخورد وحشیانه فرقۀ رجوی با خانواده ها

گفتگویی با علی اکرامی ، پیرامون نمایشگاه دگردیسی در فرقه رجوی در استان سمناننشست خبری انجمن نجات. روناک دشتی، ابراهیم خدابنده، علی اکرامی و ایرج صالحی در سمنان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14553

فرقه رجوی دشمن قسم خورده دانشگاه و دانشجو (بمناسبت ۱۶ آذر) 

شهدای 16 آذرعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، ششم دسامبر ۲۰۱۴:…  از آن تاریخ به بعد این روز به عنوان “روز دانشجو” در تاریخ مبارزات دانشجویی به ثبت رسید. مسعود رجوی که به یمن خون هزاران شهید و از جمله شهدای دانشجو و پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران این فرصت را پیدا کرده بود که در صحنه سیاسی سری باز کرده و خودی نشان دهد به منظور جلب حمایت قشر دانشجو و در راستای پیشبرد اهداف …

شهدای 16 آذرشانزدهم آذر سالروز مبارزه با امپریالیسم یا فرصتی برای خودنمایی مجاهدین

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صداممجاهدین با پشتوانه ی امپریالیسم ، مدعی آزادیخواهی!! (رجوی بدنبال لوث کردن حرکت ۱۶ آذز)

لینک به منبع

فرقه رجوی دشمن قسم خورده دانشگاه و دانشجو

روز ۱۶ آذر۱۳۳۲ سه تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف؛ شریعت رضوی، قندچی، وبزرگ نیا در اعتراض به حمایت دولت آمریکا از سیاست سرکوب گرایانه رژیم وابسته به شاه وبه هنگام بازدید نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا از ایران هدف رگبار نیروهای سرکوبگر شاه در مقابل دانشگاه قرار گرفتند و با خون خویش سنگفرش های دانشگاه را رنگین کردند.

از آن تاریخ به بعد این روز به عنوان “روز دانشجو” در تاریخ مبارزات دانشجویی به ثبت رسید. مسعود رجوی که به یمن خون هزاران شهید و از جمله شهدای دانشجو و پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران این فرصت را پیدا کرده بود که در صحنه سیاسی سری باز کرده و خودی نشان دهد به منظور جلب حمایت قشر دانشجو و در راستای پیشبرد اهداف و مقاصد فرصت طلبانه سیاسی خود به محیط دانشگاه چنگ انداخت.

رجوی با عوام فریبی خاص خود از صداقت و کم تجربگی این قشر جوان سوء استفاده نموده و سعی کرد خود را در دانشگاه و دربین دانشجو یان بعنوان یک فرد مترقی وآزادیخواه جا بزند ، بخصوص اینکه بدلیل مشخص نبودن مرزبندیها ماهیت واقعی رجوی و فرقه وی برای آنها ناشناخته بود . در چنین شرایطی بود که انجمن های مختلف در دانشگاه ها شکل گرفت و رجوی با شیادی سیاسی خاص خود پروسه جذب دانشجو را آغاز نمود. صدها دانشجو را با فریبکاری به میتینگ های خود کشاند یا نشریه بدست بر سر چهارراهها و میادین عمومی به شکار دیگر نیروی جوان دانشجو که فاقد تجربه سیاسی بودند پرداخت . با شروع جنگ مسلحانه ازسوی وی بخش عمده ای از این نیروها که هنوز به ماهیت ضد دمکراتیک وخشونت طلبانه رجوی پی نبرده بودند در قالب تیم های تروریستی برای انجام ترورهای کورو کشتن حتی انسانهایی که نقشی هم درحاکمیت هم نداشتن سازماندهی شدند . با شکست مبارزه مسلحانه و فرار فرمانده عالی سیاسی نظامی به جبهه اورسوراواز نیروهای باقیمانده به منطقه کردستان و سپس به عراق انتقال یافتند وبا فراگیری آموزش های پیچیده ترور و بمب گذاری توسط نظامیان بعثی برای انجام ترور و بمب گذاری به ایران اعزام شدند. ترورهای کور، خمپاره باران اهداف غیر نظامی، بمب گذاری در میادین عمومی که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از شهروندان گردید و درنهایت شرکت درعملیات مشترک با ارتش عراق علیه مردم ایران وهمچنین انتفاضه مردم عراق بعنوان بخشی از بیلان کار نیروهایی بود که روزی در توهم بدست آوردن آزادی و رفاه و آرامش هموطنان خودبه دام فرقه رجوی افتاده بودند. دانشجویانی که روزی در سنگر دانشگاه در آرزوی گام گذاشتن در مسیر شهدای۱۶ آذر بودند تا چشم باز کرده خود را در قلعه الموت اشرف و در حصار دیوارهای بتونی و سیم خاردار و برج های سر به فلک کشیده مناسبات فرقه رجوی یافتند جایی که رجوی آن را به اصطلاح دانشگاه واقعی نامیده بود.

در دانشگاهی که درس اول آن ذوب شدن درمناسبات فرقه گرایانه رجوی و تهی شدن از هویت واقعی انسانی خود بود. دراین دانشگاه دانشجویان حق فکر کردن وانتخاب نداشتند واساتید مجرب دانشگاه رجوی برایشان تدریس میکردند که چگونه فکر کنند! وچه بگویند! وچه بخورند!چه بنویسند! چه بپوشند! وچه وقت بخوابند.!

آزادی عقیده وبیان درمناسبات فرقه رجوی به نوعی ضدیت ومخالفت با انقلاب ایدئولوژیک خود ساخته رجوی محسوب می شد وبه فردی که روی آن اصرار میکرد مارک فردیت وروشنفکر نما زده میشد!!

کلمات چرا؟ چگونه ؟چطور؟چه وقت؟ کلمات ممنوعه اعلام گردید ومرز سرخ مناسبات فرقه شمرده می شد!! واگر کسی جرات میکرد از این مرز سرخ ها عبور کند وبه ذهنش خطور میکرد که چرا وچگونه سالیان از بهترین روزهای جوانی اش را بدنبال یک هدف نامعلوم و تحت تاثیر تحلیلهای من درآوردی در یک بیابان خشک وسوزان و در محاصره سربازان تا دندان مسلح صدام سپری کرده می بایست در نشستهای وحشتناک “عملیات جاری” واحد پاس کرده و در دیگ های بقول رجوی صد درجه ای که حرارت آن پیوسته توسط چماقداران سرکوبگر رجوی بالا و بالاتر می رفت سوخته و ترم بگذراند. اگر به ذهن این دانشجویان بخت برگشته دانشگاه مسعود و مریم می زد که چرا و چگونه علیرغم گذشت بیش از ۳۰ سال هیچ خبر و اطلاعی از خانواده اش ندارد و تا چه وقت از یک تماس تلفنی و یک نامه به عزیزترین کسانش محروم است به اتهام وابستگی به خانواده که در فرهنگ لغات دانشگاه رجوی کانون فساد نامیده شده بود! مورد شدیدترین توبیخها قرار میگرفت و مجبور می شد که صدها گزارش غلط کردم نوشته و بخواند. اگر میپرسید چرا طلاق و اینکه جدا شدن زن و شوهرها چه مسئله ای را از مبارزه وسرنگونی حل می کند وتکلیف فرزندان خانواده بلحاظ عاطفی چه میشود به دریافت لقب “نرینه وحشی “از اساتید دانشگاه رجوی یعنی مهوش سپهری، مهدی ابریشمچی ، فهیمه اروانی ودیگر سرکردگان فرقه مفتخر می گردید و میبایست هفته ها در یک بنگال انفرادی قرنطینه می شد تا اثبات کند که این “نون وحشی “بوده که قصد سوراخ کردن انقلابش را داشته است.

نسل دانشجویی که روزی به منظور فریب و سوء استفاده از آنها سمبل مبارزه برای آزادی تلقی میگردید در مناسبات داخلی و نشست های انقلاب ایدئولوژیک رجوی بچه سوسول، تتیش مامانی و جوجه بورژوا لقب می گرفت!!. این چنین بود که رجوی این دشمن قسم خورده ی دانش و دانشگاه واژه دانشجو را نیز همانند آزادی، علم، عدالت، ترقی خواهی به لوث وجود نفرت انگیزخودش آلوده کرد و برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه و کیش شخصیت خود صدها دانشجو را فقط به دلیل اینکه می خواستند سرنوشت خود را رقم بزند و بنای مخالفت با فضای دیکتاتوری حاکم بر مناسبات او را گذاشتند به زندانهای ابوغریب فرستاد ، سربه نیست کرد و یا برای سالیان در مناسبات به اسارت گرفت و خیل دانشجویان جدا شده از فرقه رجوی بزرگ ترین دلیل برای اثبات این ادعاست که دانشجو و دانشگاه در فرهنگ رجوی محلی از اعراب ندارد. ولی بلاخره تاریخ وعبرت روزگار آن روی خودش را نیز به سرکردگان این فرقه نشان داد و به دنبال عقب نشینی مفتضحانه از کمپ بدنام اشرف سابق و انتقال نیروها به لیبرتی و به دنبال آن گشوده شدن قفل خروج نیروها ازعراق و گام نهادن برخی ازآنها به کشورهای آلبانی و آلمان عوامل فرقه که از صحنه اجتماعی و سیاسی ایران به کلی خود را حذف شده می بینند مذبوحانه بار دیگر تلاش می کنند چهره عوض نموده وبا دست زدن به تبلیغات گسترده درفضای مجازی ،دادن پیام های دروغین ومخفی شدن در پشت هویتهای کاملا مجهول بنام های دانشجویان دموکراتیک ،جنبش فعال دانشجویان زن و تشکل های بی نام ونشان در دیارفرنگ بقول خودشان کانونهای اعتراض و شورش در دانشگاهها را در سالروز۱۶ آذر سازماندهی کنند تا همانند دهه اول انقلاب از صداقت دانشجویان سوء استفاده نموده و به زعم خود بار دیگرآنها را جذب مناسبات فرقه کنند . غافل از اینکه دانشجویانی که طی این سالیان با ماهیت واهداف ضد دانشجویی این فرقه به خوبی آشنا شده اند آگاهتر از آنند که در حصارهای ذهنی آنها گرفتار آیند. یقینا ماهیت تروریستی وعملکرد این فرقه درخیانت به منافع خلق ومیهن و خوش خدمتی برای دشمنان مردم ایران آنقدر واضع وروشن است که دیگر هیچ دانشجویی تحت تاثیرشعارها وپیام های فریبنده سرکردگان فرقه منفور رجوی قرارنخواهد گرفت. سرکردگان این فرقه و شخص مریم رجوی درحالی عوامفریبانه وبا وقاحت تمام در روز۱۶ آذر دانشجویان را خطاب قرار داده و می دهند که در حال حاضر صدها دانشجوی سابق را در کمپ لیبرتی به اسارت گرفته و کماکان مانع ازخروج آزادانه آنها ازمناسبات فرقه درعراق می شوند و آنها را از حق تعیین سرنوشت خود که همانا حق انتخاب مسیر آینده زندگی است محروم نمودند . رجویها عملا در طی این سالیان نشان داده اند که دشمن قسم خورده دانشجو و دانشگاه هستند و برای ارضای منافع حقیرمادی و ادامه زندگی خفیف خائنانه خود حاضرند دهها نفر از همین دانشجویان را قربانی خود نمایند.

بنابراین در سالروز۱۶ آذر با صدای رسا باید به رجویها گفت ؛ که دانشگاه و دانشجو بیدار است و هرگز شعارها وپیام های دروغین خائنین ودشمنان قسم خورده مردم ایران نمی تواند آنها فریب دهد وامروز درس اول در محیط دانشگاه گفتن نه بزرگ به رجویهاست و آنها مبارزه بی امان افشاگرایانه برضد این فرقه تروریستی وضدمردمی را مبرم ترین وظیفه ملی و میهنی خود می دانند .

باردیگر درسالروز ۱۶ آذریاد شهدای قهرمان این روز حماسی راگرامی داشته وبرروان پاک آنها درود می فرستیم .

علی اکرامی

محمد حنیف نژادلاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11040

گفتگویی با علی اکرامی ، پیرامون نمایشگاه دگردیسی در فرقه رجوی در استان سمنان

انجمن نجات، مرکز سمنان، بیست و یکم می ۲۰۱۴: … آنها می گفتند بحثهای شما خیلی به ما در زمینه آشنایی با شیوه های فریب این فرقه کمک کرد . ما تا قبل از این نمایشگاه  با افراد زیادی در اینترنت آشنایی داشتیم و بحث می کردیم  بدون اینکه آنها را بشناسیم .اصلا هوشیار نبودیم و فکر نمی کردیم این رابطه ممکن است سرآغاز یک دام برای فریب ما باشد. وقتی شما از خصوصیات فردی خودتان در زمان جذب به این فرقه صحبت می کردید …

استقبال پرشور دانشگاهیان از همایش دگردیسی در فرقه مجاهدین خلق

لینک به منبع

گفتگویی با علی اکرامی ، پیرامون نمایشگاه دگردیسی در فرقه رجوی در استان سمنان

همانگونه که در سایت انجمن اطلاع رسانی شد . هفته گذشته ، نمایشگاه دگردیسی در فرقه رجوی در دانشگاه های شاهرود و سمنان برگزار گردید . بر اساس گزارش های دریافتی ، بازخوردهای های خوبی از طرف بازدیدکنندگان وجود داشته است و تاثیر مثبتی بر آگاهی از فرقه رجوی در طیف جوانان و دانشجویان ایجاد شده است . بر آن شدیم ، با آقای علی اکرامی یکی از جداشده ها از این فرقه که به عنوان شاهد ، کارشناس و افشا کننده ماهیت فرقه ای گروه تروریستی رجوی در نمایشگاه حاضر بودند ، گفتگویی داشته باشیم .

حسینی : با سلام خدمت دوست عزیزم ، آقای علی اکرامی و با تشکر از وقتی که در اختیارم قرار می دهید . ضمن قدردانی از زحمات شما در نمایشگاه های دگردیسی فرقه رجوی ، در ابتدا ، اگر ممکن است کمی از کم و کیف نمایشگاه استان سمنان برایمان توضیح دهید ؟

آقای اکرامی: با عرض سلام و تشکر بابت این مصاحبه ، از تاریخ یکشنبه ۷/۲/۹۳ لغایت دوشنبه ۱۵/۲/۹۳ نمایشگاهی تحت عنوان دگردیسی در فرقه تروریستی مجاهدین درشهرهای شاهرود و سمنان برگزارگردید که اقشار مختلف ازجمله دانشجویان ، اساتید ، دانش آموزان ، مقامات و مسئولین محلی و لشگری شرکت داشتند. این نمایشگاه با هدف روشنگری درخصوص ماهیت و عملکردهای این فرقه بخصوص ترفندهایی که درفضای مجازی برای فریب نسل جوان جامعه انجام می دهد صورت گرفت .

حسینی : فعالیت شما در نمایشگاه چه بود ؟

آقای اکرامی : فعالیت من در زمینه افشاگری درخصصوص نقش مخرب و جاسوسی و خیانت این فرقه در جریان جنگ تجاوزکارانه هشت ساله صدام برعلیه ایران بود .سعی کردم که با بیان موارد مشخص به روابط و اتحاد سران فرقه و شخص رجوی با سران حزب بعث عراق بپردازم و همچنین با افشای ترفندهای جدید این فرقه درعرصه فضای مجازی به جوانان و لزوم هوشیاری هرچه بیشتر هشدار دهم.

حسینی : بازدید کنندگان نمایشگاه بیشتر از چه قشری از جامعه بودند ؟

آقای اکرامی : بازدید کنندگان ازمیان اقشارمختلف استان سمنان بودند .اساتید – دانشجویان- دانش آموزان وکارمندان ادارات و پرسنل نظامی ، خانواده های اسیران این فرقه وخلاصه اقشار مختلف را دربر می گرفت.

حسینی : اصلی ترین سئوالات بازدید کنندگان چی بود ؟

آقای اکرامی : اصلی ترین سئوال که عمدتا از طرف قشر جوان و دانشجو و قشر تحصیل کرده می باشد ، در مورد چگونگی و علت جذب ما ، منابع مالی فرقه ، نقش خانواده – علت جدایی و طلاق و بخصوص ترفندها و شیوه های فعلی این فرقه برای فریب دادن جوانان درعرصه فضای مجازی بود.

حسینی : با چه باز خوردهایی از طرف بازدید کنندگان مواجه بودید؟

آقای اکرامی : برخوردهای خیلی خوبی بخصوص از ناحیه نسل جوان و تحصیل کرده اعم از دختران و پسران صورت گرفت . بعضا خیلی ما را تحت تاثیر قرار میداد و اشک درچشمانمان جاری می ساخت . به عنوان نمونه :

سه دخترخانم دانشجو ما را احاطه کرده و سئوالاتی از وضعیت فرقه رجوی می پرسیدند . آنها می گفتند بحثهای شما خیلی به ما در زمینه آشنایی با شیوه های فریب این فرقه کمک کرد . ما تا قبل از این نمایشگاه با افراد زیادی در اینترنت آشنایی داشتیم و بحث می کردیم بدون اینکه آنها را بشناسیم .اصلا هوشیار نبودیم و فکر نمی کردیم این رابطه ممکن است سرآغاز یک دام برای فریب ما باشد. وقتی شما از خصوصیات فردی خودتان در زمان جذب به این فرقه صحبت می کردید احساس می کردیم مثل شرایط امروزی ما هستید .خیلی برایمان جالب بود. چون ما مثل آن روزهای شما یک فرد احساسی ، عاطفی ، کنجکاو و آرمانی هستیم و به دنبال ایده ها و افکار مختلف می گردیم .امروز با بحثهای شما زنگ خطر را احساس کردیم .خیلی خوشحالیم که شما باعث شدید خودمان را بهتر بشناسیم و هوشیارتر باشیم .امروز یک روز خاطره ا نگیز برای ما است . به همه جای ایران بروید و نمایشگاه بگذارید و این بحثها را مطرح کنید. ما به شما به چشم انسانهای گناهکار نگاه نمی کنیم .گذشته شما برایمان مهم نیست، مهم وظیفه ای است که امروز برعهده گرفته اید. کار شما خیلی با ارزش و مقدس است . سوژه و موضوع بحث ، دیگرشما نیستید ، بلکه ما هستیم .از اینکه وقت خودتان را صرف هوشیاری وآگاه کردن ما ، از خطرات این فرقه می کنید . متشکریم

حسینی : از سال گذشته تا کنون شما در چند نمایشگاه در استانهای مختلف شرکت کرده اید و پاسخگوی هموطنانمان بوده اید. به نظر خودتان چقدر در شفاف سازی ماهیت و واقعیت فرقه رجوی موفق بوده اید ؟

آقای اکرامی : من در نمایشگاه های مختلفی در بوشهر، خوزستان ، مازندران ، قزوین و سمنان شرکت کرده ام. به نظرم این روشنگری ما یک ضربه جدی بر پیکر فرتوت فرقه رجوی است . اگر چه دیگر این فرقه هیچ گونه موجودیت سیاسی و نظامی ندارد و اصولا تهدیدی عینی محسوب نمی شود ولی با این فعالیتها به میزان زیاد توانستیم به قشر جوان جامعه نسبت به ترفندهای این فرقه برای فریب آنها مصونیت ایجاد کنیم .استقبال بیش از حد تصور ما نشان دهنده موفقیت ما دراین زمینه است .

حسینی : به نظر شما ، اگر بخواهیم از اقدامات فریب کارانه فرقه رجوی مصون بمانیم . چکار باید بکنیم ؟

آقای اکرامی : به نظرم همین کاری را که درمحیط دانشگاه ها و جامعه و بخصوص درمیان قشر جوان آغازکرده ایم را درکیفیت و مدار بالاتری ادامه دهیم . امروز فرقه تروریستی رجوی به مصداق یک فرقه مخرب کنترل ذهن برای فریب جوانان و بقای موجودیت رو به اضمحلال خود ، دست به هر ترفندی می زند. بخصوص در فضای مجازی و با هویت مجهول ، مبرم ترین وظیفه ما افشای این ترفندها وآگاهی بخشیدن به نسل جوان جامعه و مصون سازی جامعه است .

حسینی : آقای اکرامی از اینکه به سئوالاتمان پاسخ دادید سپاسگزارم و با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای شما در راستای روشنگری علیه این فرقه تروریستی.

ترفند جدید مجاهدین در جعل خبر برای ایجاد آشوب

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

نشست خبری انجمن نجات. روناک دشتی، ابراهیم خدابنده، علی اکرامی و ایرج صالحی در سمنان

نجات سمنان 04052014مجاهدین دات کام، سمنان، چهارم می ۲۰۱۴: …  ابراهیم خدا بنده که مدت ۲۳ سال عضو این گروهک بود افزود : هدف این سازمان ( انجمن نجات ) کمک حقوق بشری و نجات سه هزار اسیر از دست گروهک منافقین است. وی با تاکید بر اینکه گروهک منافقین اکنون مشکل سیاسی ، امنیتی و اجتماعی

نامه سرگشاده انجمن نجات به خانم لورا بولدرینی. هیئت پارلمانی شما در زمان حضور در تهران با ما دیدار کند

Laura Boldrini Italyانجمن نجات، تهران، یازدهم می ۲۰۱۴: …  همانطور که مطلع هستید یک هیئت ۱۰ نفره از پارلمان ایتالیا به ریاست آقای اتوره روساتو روز شنبه ۳ مه ۲۰۱۴ برای یک دیدار ۴ روزه به تهران آمد. در میان نمایندگان هیئت مربوطه  کسانی بودند که طومارهائی را برای سازمان مجاهدین خلق در جهت محکوم نمودن جمهوری اسلامی

مشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

مزدور مریم رجویایرنا به نقل از لوبلاگ، یازدهم آوریل ۲۰۱۴: … از اعضای پارلمان اروپا برای من تعریف می کرد که مجبور شده بر سر یکی از فعالان این گروه که می خواسته با سماجت وارد دفتر کار او بشود، فریاد بزند تا دست از سرش بردارد! حتی دفاتر پارلمان اروپا نیز در امان نیستند. آنها از اینکه بدون د

جنون رهبری مجاهدین خلق (رجوی ) و جان های ارزان اعضاء

انجمن نجات، مرکز کرمانشاه، دهم می ۲۰۱۴: …  رجوی افراد جدیدالورود و تازه وارد را به داخل تشکیلات و مناسبات خود وارد نمی کرد و آنها را بلافاصله بعد از یک آموزش کوتاه و دوپینگ ایدئولوژی برای ترور به داخل ایران اعزام می کرد تا اولا سالها در فرقه نمانند و انرژی صرف آنها نکنند دوما دارای اطلاعات

جدا شده ها از فرقه رجوی (مجاهدین خلق) ، آلبانی ، تیرانا – قسمت دوم

بچه های سازمان مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیراناانجمن نجات، مرکز تهران، دهم می ۲۰۱۴: …  برخی از جدا شدگان آلبانی معروف به بچه های سازمان هستند  . کسانیکه ، رجوی در بحبوحه جنگ آمریکا در عراق ، آنان را که در سنین کودکی بودند از پدر و مادرانشان جدا کرد و به کشورهای اروپا

وضعیت نفرات مستقر در قرارگاه لیبرتی (ناتوانی مجاهدین خلق، فرقه رجوی در قبال فرار گروگانها)

انجمن نجات، مرکز تهران، دهم می ۲۰۱۴: …  طی گزارشات دریافتی از لیبرتی مسئولین فرقه رجوی با مشکلات عدیده ای با نفرات ساکن در لیبرتی مواجه شده اند و به شدت مراقب هستند که از فرار افراد جلوگیری شود و با برگزاری نشستهای  درون تشکیلاتی فشار زیادی را روی نفرات وارد می نمایند . تا نیروها به هیچ و