تشکیل انجمن جوانان پارسیان. جمعی از جوانان جداشده از تشکیلات سازمان مجاهدین

تشکیل انجمن جوانان پارسیان. جمعی از جوانان جداشده از تشکیلات سازمان مجاهدین

پارسیانپارسیان، دوم سپتامبر 2014: … با توجه به اینکه در مقطع پر خطر کنونی نیز همچنان سران اصلی سازمان و شخص رجوی دست از شیطنت برنداشته و تا می توانند بر سر راه نجات دوستان مان از لیبرتی مانع تراشی نموده و بالاخص به فریب جامعه ایرانیان خارج کشوری می پردازند در این زمان با تلاش جمعی بیشتری می خواهیم وارد مرحله جدیدی از فعالیت ها شویم و به افشاگری های جدید و گسترده نسبت به ماهیت واقعی …

پارسیان

لینک به منبع (سایت پارسیان)
لینک به منبع (صفحه فیسبوک پارسیان)

تشکیل انجمن جوانان پارسیان. جمعی از جوانان جداشده از تشکیلات سازمان مجاهدین

بعد از سقوط حکومت صدام حسین و در حالیکه در کشور عراق دیگر جایی برای ماندن و نفس کشیدن نبود بسیاری از اعضا قدیمی و هم چنین بسیاری از ما جوانان، به رهبری و مسئولین سازمان مجاهدین به انحا مختلف طی گزارشات مبسوط می نوشتیم که دیگر جایی برای ماندن در عراق وجود ندارد.

علیرغم تمامی اخطارها و نصیحت ها از طرف دوستان و برادرانمان به مسئولین سازمان، ولی مسعود رجوی با روش دیکتاتور مابانه خود هیچوقت به ندای اعضای خود گوش نسپرد و با به کشتن دادن بیش از صد تن از دوستان و یارانمان سازمان را در راهی بی بازگشت رهنمون کرد.

و اکنون با گذشت یازده سال همچنان بر غلط های کرده خود پافشاری می کند.

تاکنون در سال های اخیر بصورت انفرادی و با تلاش های زیاد، بسیاری از دوستان جدا شده ما تا آنجا که توانسته اند سعی بر افشای مناسبات درونی سازمان نموده اند و بسیار خوشبختیم که فعالیت ها در این زمینه تاثیرات بسزایی داشته است. اکنون با رهایی جمعی دیگر ازما، قصد داریم به این تلاش ها و روشنگری ها با مستندانی غیر قابل انکار اضافه کنیم.

با توجه به اینکه در مقطع پر خطر کنونی نیز همچنان سران اصلی سازمان و شخص رجوی دست از شیطنت برنداشته و تا می توانند بر سر راه نجات دوستان مان از لیبرتی مانع تراشی نموده و بالاخص به فریب جامعه ایرانیان خارج کشوری می پردازند در این زمان با تلاش جمعی بیشتری می خواهیم وارد مرحله جدیدی از فعالیت ها شویم و به افشاگری های جدید و گسترده نسبت به ماهیت واقعی سازمان و سرکردگان اصلی سازمان بپردازیم.

به همین دلیل در قدم اول انجمن پارسیان را تشکیل دادیم و در آینده از همه شما دوستان و یاران رنج کشیده جدا شده درخواست کمک در اطلاع رسانی و شفاف سازی ماهیت سازمان مجاهدین خواهیم کرد.

چنانچه دوستان و هم دردان عزیز ما نیز دسترسی به مستندات و مدارک و خاطراتی از دوران پر از وحشت و سیاهی سالهای بردگی در کمپ اشرف دارند در خواست داریم برای ما ارسال نموده و در این راه با ما همراه شوند.

به امید حمایت شما دوستان و عزیزان و کمک به تمامی انسان های آزاده و بخصوص جوانان میهن در هرکجای دنیا که هستند.

شعارما در قدم اول تحقق دنیایی آزاد و بدون فرقه و فرقه گرایی برای جوانان میهن و فضای امن برای زندگی است.

جمعی از جداشدگان، جوانان و یاران رنج کشیده در سال های سیاه در کمپ اشرف از

انجمن جوانان پارسیان

پارسیان

سایت (در حال راه اندازی)
http://www.parsayanngo.com

وبلاگ
http://parsianngo.blogspot.co.uk/

ایمیل تماس
parsayanngo@gmail.com 

لینک به صفحه فیسبوک
https://www.facebook.com/parsianngo

***

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq

http://youtu.be/CEb5-ZBuk4k

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi

http://youtu.be/jpDUMaIntS8?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

همچنین:

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، به نقل از اطلاعیه سازمان ملل، بغداد، بیست و سوم ژانویه 2014: …در گزارش یونامی آمده است که “رهبران این سازمان به شدت تلاش می کنند تا مانع از انجام گفتگوهای خصوصی با ساکنان کمپ شوند. سازمان مجاهدین خلق که دارای ساختاری دیکتاتوری و سلسله مراتبی است محدودیت های سختی را بر حقوق ساکنان کمپ لیبرتی اعمال می کند . این محدودیت ها عبارتند از محدودیت در آزادی تحرک …

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی (RAND) (گزارش کامل بعلاوه پیوست ها)

. انستیتوی تحقیقات دفاعی ملی امریکا، (ترجمه ایران اینترلینک):… تحقیق انجام شده در این گزارش برای دفتر وزیر دفاع آمریکا صورت گرفته است. تحقیق در انستیتوی تحقیقات دفاعی ملی (RAND) که یک مرکز تحقیقات و برنامه ریزی است و از جانب دولت فدرال آمریکا تأمین مالی میشود و مورد حمایت دفتر وزیر دفاع، ستاد مشترک، فرماندهی نبرد متحد، نیروی دریایی، سپاه تفنگداران دریایی ،آژانس های دفاعی، و جامعه اطلاعاتی دفاعی تحت قرارداد … .

دست آورد فرقه رجوی (مجاهدین خلق) یک سال پس از خروج از لیست سیاه آمریکا !!

انجمن نجات مرکز مازندران، سوم اکتبر 2013: … نگاهی به موقعیت فرقه به خوبی نشان می دهد که در یک سال گذشته شرایط 180 درجه برعکس ادعای رجوی ها بوده و خروج از لیست نه تنها کمکی به آنها نکرد بلکه موقعیت امروز آنها بیانگر این است که اثرات این شیرینی مسموم هر روز خودش را …