جسد مالک شراعی کجاست ؟

جسد مالک شراعی کجاست ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پنجم ژوئیه 2018:…  بر اساس خبر های موثقی که از دوستانم در آلبانی بدستم رسیده . جسد مالک شراعی در وسط دریاچه اطراف اسارتگاه اشرف 3 پیدا شده ولی شخص مریم قجر داعشی و شوهر سابق اش مهدی ابریشمچی اجازه نمی دهند خبر پیدا شدن جسد مالک شراعی بیرونی شود . خبر موثق اینکه مالک شراعی از کنار رودخانه  قصد فرار داشته که … 

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_RajaviRajavi’s Show In France Distracts From Sinister Death In Albania

لینک به منبع

جسد مالک شراعی کجاست ؟

بر اساس خبر های موثقی که از دوستانم در آلبانی بدستم رسیده . جسد مالک شراعی در وسط دریاچه اطراف اسارتگاه اشرف 3 پیدا شده ولی شخص مریم قجر داعشی و شوهر سابق اش مهدی ابریشمچی اجازه نمی دهند خبر پیدا شدن جسد مالک شراعی بیرونی شود .

خبر موثق اینکه مالک شراعی از کنار رودخانه  قصد فرار داشته که توسط نگهبانان فرقه رجوی دستگیر و بشدت مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و از هوش می رود . نگهبانان فرقه وی را در حالی که بیهوش بوده و یا در زیر ضرب چماقداران در همان لحظه فوت ده بود به اسارتگاه اشرف 3 منتقل می کنند و به دروغ به پلیس البانی می گویند که مالک می خاسته یک نفر را نجات بدهد که خودش غرق می شود و 3 روز کند و کاو هم توسط غواصان و … به نتیجه نمی رسد !

فرقه رجوی داعشی در خبرهای خود اعلام کرده بود که تجسس تیم ورزیده غواصان البانی برای یافتن جسد مالک شراعی هم نتیجه نداشته .اما خبر ها حاکی از ان است که جسد مالک شراعی  بعد از  3 روز تجسس  پلیس و غواصان البانیائی   توسط یک تیم مافیائی که برای فرقه رجوی در البانی کار می کنند به وسط دریاچه انداخته شده و دیروز جسد مالک شراعی توسط البانیائی ها پیدا شده اما سران فرقه در این رابطه هیچ خبری را بیرونی نمی کنند تا بتوانند با دادن رشوه و گرفتن برگه فوت برای دفن که گویا مالک بر اثر غرق شدن فوت کرده نه خفگی و … و بعد از خاکسپاری خبر پیدا شدن جسد مالک شراعی را بصورت عمومی اعلان کنند .

البته با درج این خبر هیچ تعجب نکنید که امشب یا فردا صبح سایتهای فرقه رجوی داعشی خبر پیدا شدن جسد در دریاچه را اعلان کنند …. 

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32624

مریم قجر داعشی و شوهر سابقش ( مهدی ابریشمچی ) قاتل مالک شراعی !ا 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۸:… خبر مرگ مالک شراعی از اعضاء نگون بخت فرقه رجوی در البانی در سایتهای مختلف درج شد و سایت فرقه رجوی داعشی با درج یک عکس از مالک شراعی و نوشتن چند خط انهم متناقض به وی مقام شهید داد . البته این مقام شهید دادن در البانی برای کسی که خود فرقه ادعا می کند غرق شده هم اوج تناقض این اطلاعیه دروغین … 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

لینک به منبع

مریم قجر داعشی و شوهر سابقش ( مهدی ابریشمچی ) قاتل مالک شراعی !

خبر مرگ مالک شراعی از اعضاء نگون بخت فرقه رجوی در البانی در سایتهای مختلف درج شد و سایت فرقه رجوی داعشی با درج یک عکس از مالک شراعی و نوشتن چند خط انهم متناقض به وی مقام شهید داد . البته این مقام شهید دادن در البانی برای کسی که خود فرقه ادعا می کند غرق شده هم اوج تناقض این اطلاعیه دروغین می باشد برای گمراه کردن افکار عمومی و مقامات امنیتی کشور البانی .

جهت اطلاع مردم و خانواده ها و افکار عمومی می رسانم که این اولین بار نیست که فرقه رجوی داعشی با کشتن و حذف اعضاء نا راضی مقام شهید به انها می دهد. این مقام شهید دادن به اعضاء قربانی  از قبل سابقه داشته وبرای اینکه سران فرقه رجوی جنایات خود را بدین شیوه لاپوشانی کنند با چپاندن یک کلمه شهید به اطلاعیه می خواهند دستان خون الود خود را پاک نشان بدهند .

سابقه شهید سازی در فرقه رجوی از اعضاء نگون بخت که توسط سران فرقه به قتل می رسند  اولین بار نیست .

در سل ۷۳ وقتی بیش از ۵۰۰ عضوء نگون بخت به دستور شخص رجوی زندانی و شکنجه شدند فرهای طهماسبی هم جزو این زندانیها بود که بر اثر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران فرقه رجوی در زیر شکنجه کشته شد .

اما سران فرقه در سال ۷۵ با درج اسم فرهاد طهماسبی بعنوان شهید درنشریه مجاهد بدین شیوه خواستند دستان خون الود خود را تمیز نشان بدهند .

شگردهای مختلفی که برای حذف اعضاء ناراضی در فرقه رجوی داعشی وجود داشت و دارد توسط تیمهای حذفی اجراء می شود .

 درگذشته اعضاء ناراضی به شیوه های مختلف از میان بر می داشتند در عراق اعضاء مخالف و ناراضی به میدان مین بین ایران و عراق می بردند و بعد فرستادن فرد ناراضی به وسط میدان مین از پشت به رگبار می بستند . یا در زیر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران به قتل می رساندند .

چند ماه پیش بر اساس اخبا موثقی که از دورن تششکیلات فرقه رجوی بدستم رسیده بود نوشت هبودم که مریم قجر داعشی مهدی ابریشمچی ( شوهر سابق ) خود را بعنوان مسئول و فرمانده اسارتگاه اشرف ۳ در البانی منتسب کرده و مهدی ابریشمچی در یکی از نشستهای درونی  برای جلو گیری از فرار و جدا شدن اعضاء با حالت عصبانی و کف بر دهان به اعضاء توپیده و گفته بود فکر نکنید که ما در البانی قدرت نداریم !

مهدی ابریشمچی همچنین گفته بود :

فکر نکنید قدرت ما درآلبانی  کمتر ازعراق شده اینجا دستمان باز تر هم هست !

 ( دست سرا ن فرقه برای کشتن ؛ زندانی کردن و انواع شکنجه های روحی و جسمی باز است ) .

حال در آلبانی تهدیدات مریم قجرداعشی و مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر بصورت عملی صورت می گیرد .

تناقض اطلاعیه فرقه رجوی داعشی در مورد مرگ مالک شراعی اظهرمن الشمس و معلوم که مریم قجرداعشی ومهدی ابریشمچی و دیگر سران فرقه که کنترل اسارتگاه اشرف ۳ را در البانی بدست دارند می خواهد با چپاندن نام شهید در اطلاعیه از تعقیب قضائی فرار کنند .

سوال اساسی و تناقض در اطلاعیه فرقه رجوی خنده اوراست ومعلوم که توسط مخ پوسیده هائی نوشته شده که در اوورسوراواز نشسته و درهمان دوران ابلهی و کودنی خودشان سیر می کنند .

مریم قجر داعشی در اطلاعیه ای که به خاطر مرگ مالک شراعی صادر کرده مدعی شده :

سه‌شنبه ۲۹خرداد ۱۳۹۷وقتی مالک که در ساحل بود متوجه شد یکی از همرزمانش که برای شنا به داخل آب رفته دچار انقباض عضلات شده است و در حال غرق شدن کمک می‌خواهد، بلادرنگ با لباس به داخل دریاچه پرید و با تلاش فوق‌العاده همرزم خود را از عمق به روی آب آورد و جان او را نجات داد،  ما لحظاتی بعد خودش در آب فرو رفت و نتوانست بیرون بیاید. 

ــ سوال از سران فرقه  اینجاست :  کسی که نجات غریق بوده و توانسته یک نفر از عمق اب بیرون بکشد و نجات بدهد چطور نتوانسته خود را نجات بدهد ؟!

ــ فرقه رجوی مدعشی شده یک از همرزمان مالک در اب دچار انقباض عضلات شده و ته اب رفته و مالک ان را روی اب اورده و باید سران فرقه به این سوال هم جواب بدهند کسی که دچار گرفتگی عضلات شده و تا زیر اب هم رفته بعد امدن روی اب نمی توانسته به شنا ادامه بدهد پس باید مالک او را تا ساحل می اورده و اگر تا ساحل آورده خود مالک هم باید به ساحل می رسیده !

 ــ  اگر نفری که عضلاتش انقباض پیدا کرده و اب در شکم نفر پر شده و به زیر اب رفته دوباره نمی توانسه به شنا ادامه بدهد پس این نفر چطور توانسته به شنا کردن تا ساحل ادامه بدهد ؟!

ــ مالک شراعی چند سال در اردوگاه بد نام اشرف نجات غریق بوده و حتا امتحان نجات غریقی داده بود . چطور می شود فرد کار کشته ای مثل مالک شراعی که خود بچه جنوب بوده و به گفته خودش در اب بزرگ شده بود ؛ در یک دریاچه کم عمق که نه موج دارد و نه گرداب و تلاطم دریا و …  به راحتی غرق می شود ؟!

در ادامه اطلاعیه فرقه رجو داعشی نوشته شده :

مالک شراعی قهرمان پاکباز مجاهد خلق متولد ۱۳۴۹، فرزند دلاور مردم خرمشهر، ۲۱سال پیش به ارتش آزادیبخش ملی ایران پیوست و در تمام سالهای پایداری پرشکوه در اشرف و لیبرتی سرفرازانه مجاهدت کرد. او یکی از شاهدان قتل‌عام دهم شهریور ۱۳۹۲در اشرف بود .

ــ بر اساس خبر های موثق از دوستانم در البانی مالک شراعی در یکسال اخیر جزو اعضائی درون تشکیلات فرقه گرایانه رجوی شده بود وسران فرقه گاهی او را با تهدید و گاه با تطمیع می خواستند در اسارت خود نگه دارند .

مالک شراعی در اردوگاه بد نام اشرف جزو شاهدینی  بود که اسرار کشته شدن ۵۲ عضو فرقه را در شهریور سال ۹۲  درسینه داشت ومریم قجر داعشی اجازه خروج و جدا شدن به وی را هرگز نمی داد و باید بصورت مشکوک حذف می شد بطوری که هنوز هم جسدش پیدا نشده و شاید هم پیدا نشود و مثل بقیه اعضاء ناراضی که توسط تیمهای حذفی فرقه رجوی کشته شدند و هیچ گاه مزارشان مشخص نشد مزار این عضوء نگون بخت هم پیدا نشود .

ــ چپاندن نام شهید دراطلاعیه هم به خاطر اینکه مریم قجر داعشی و مهدی ابریشمچی ادعا کنند دستور قتل را انها صادر نکرده اند ! در صورتیکه در همان البانی اعضاء با سابقه تر ؛ با رده تشکیلاتی بالاتر ؛ کسانی که در دهها عملیات نظامی شرکت کرده بودند ولی در البانی فوت شدند مقام شهید از طرف سران مریم قجر داعشی تعلق نگرفت ولی برای یک عضوء نگو نبخت که به دستور شخص مریم قجرداعشی و مهدی ابریشمچی کشته شده مقام شهید داده شد !

 به مریم قجر داعشی و مهدی ابریشمچی شوهر سابق و بد نام مریم قجر  و دیگر سران فرقه باید بگویم این تناقض هائی که در اطلاعیه سر تا پا دروغین در مورد مرگ مالک شراعی  را در ان دریاچه بریزید دریا چه خشک می شود .

اما مطمئن هستم دیر یا زود حقیقت رو خواهد شد همانطور که جدا شده ها مرگهای مشکوک و مرگ اعضاء نگون بخت در زیرشکنجه جان باختند را افشاء کردند مرگهای مشکوک در آلبانی هم افشاء خواهد شد ؛ پرداخت رشوه به یک مشت مافیاء در البانی برای پوشاندن جنایتها و نگه داشتن اعضاء در اسارت هم مدت مشخصی دارد ؛ همانطور که دیوار قلعه بد نام اردوگاه اشرف فرو ریخت ؛ دیوار اسارتگاه اردوگاه بد نام اشرف ۳ هم فرو خواهد ریخت .

  مطمئن باشید ؛ مطمئن باشید ؛ مطمئن باشید ؛ دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد .

پاریس : محمد رزاقی

تیرانا آلبانی مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم فساد قاچاقAlbania’s Modern Slavery Problem Alienates Europe

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31980

امروز هر چقدر می خواهید بشکن بزنید ؛ فردا باید به سرتان بزنید .( ۲)ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم نوامبر ۲۰۱۷:… ۲ روز از دیدن ان صحنه جشن گوهران بی بدیل رجدی با افسران و سربازان عراقی گذشه بود که در تعمرگاه کار می کردم یوسف پیام اورد که خواهد صدیقه حسینی با تو کار دارد ! دستهایم را تمیز کرده به سمت اطاق  صدیقه رفتم ؛ همینکه وارد ازاق کار صدیقه شدم از یوسف خواست که اطاق ترک کند ! معلوم شد خود یوسف هم از این جشنی که بصورت مخلوط …

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایراناگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

لینک به منبع

امروز هر چقدر می خواهید بشکن بزنید ؛ فردا باید به سرتان بزنید .( ۲)

از هیتلر پرسیدند پست ترین انسانها کی ها هستند ؟

گفت : پست ترین و خبیث ترین انسانها کسانی هستند که در تصرف کشورشان با من که بیگانه بودم همکاری کردند . چون وطن حیثیت مادر را دارد و انها زمینه سازی کردند حتا من بر مادرشان مسلط شوم .

۲ روز از دیدن ان صحنه جشن گوهران بی بدیل رجدی با افسران و سربازان عراقی گذشه بود که در تعمرگاه کار می کردم یوسف پیام اورد که خواهد صدیقه حسینی با تو کار دارد !

دستهایم را تمیز کرده به سمت اطاق  صدیقه رفتم ؛ همینکه وارد ازاق کار صدیقه شدم از یوسف خواست که اطاق ترک کند !

معلوم شد خود یوسف هم از این جشنی که بصورت مخلوط با سربازان امریکائی ترتیب داده بودند خبر نداشت .

طبق لت معمول حال و احوالپرسی و اینکه چکار می کنی و … چند دقیقه گذشت و صدیقه شروع کرد ریل بازجوئی ؛

ــ ۲ روز پیش در سالن اجتماعات چکار می کردی ؟ من هم گفتم برای بازدید موزه عراقی ها را اورده بودم پیش خودم کفتم تا اینها موزه ا ببیند من با یکی از بجه ها که انجا کار می کند بشینم کنارش زود از کوه در رفت و یعنی محفل بزنید !

گفتم نه بحث محفل نبود می خواستم اچار فیلتر بهش بدهم .

ــ پس چرا رفتی به داخل سالن اجتماعات ؟

گفتم خواهر از سالن یک سر و صدائی می امد فکر کردم انجا کار می کند در باز کردم داخل سالن نرفتم صدیقه برگشت گفت در سالن یک موضوعی بود که حتا برادران فرمانده و خیلی از فرمانده های خواهر شورای رهبری از این موضوع  خبر ندارند اما تو ان دیدی !

راستش دیدم مسئله کش پیدا می کنه و مسئله امنیتی تهدید جانی رو میز می باشد :

زود گفتم خواهر داشتند برنامه موسیقی ضبط می کردند کجای این خیلی مهم !من هم زود بر گشتم .

صدیقه گفت اگر یک کلمه در مورد انچه دیدی به کسی حرف بزنی سرت زیر اب می کنیم ! می فرستم جتئی که عرب برایت نی بزند !

من هم زود از سالن خارج شدم به چند تا از دوستانم ماجرا را تعریف کردم و گفتم اگر دیدید خبری از من نیست بدانید اینها س به نیستم کرده اند !

البته چند روز بعد این اتفاق فردی بنام  علی اکبر انباز معروف به یوسف و همراه ان فردی بنام برادر رسول تقریبآ نزدیک ساعتهای یک نصف شب ضدایم زدند و گفتنمد می خواهیم چند لکمه به تو صحبت بکنیم سوار خودرو جیب کرند راننده یوسف من وسط و سمت راستم رسول به سمت پارک اشرف رفتیم و انجا رسول و علی اکبر انباز بیشتر از نیم ساعت ایستادیم البته بدون هیچ دلیلی بعد حرکات مشکوک تین ۲ شکنجه گر را دیدم زود کاتری که تو جیب ام بود در اوردم و شروع کردم تو دستم بازی کردن . علی اکبر انباز ( یوسف) وقتی کاتر دستم دید جا خورد از من پرسید کاتر برای چی اوردی ؟ گفتم برای احتیاط حالا که سلاج نیست وسیله دفاعی چماقو در نهایت مشت و کاترو ..

علی اکبر انباز چند دقیقه بصورت خصوصی با رسول صحبت کرد . مثل اینکه نتیجه گرفته بودند نیست واز بین بردن برایشان سخت و منصرف شوه بودند در نتیجه سوار جیب شدیم البته به اسرار خودم سوار عق جیب شد تا به مقر استقرار رسیدیم .

چند روز بعد به بهانه سیزده بدر بخشی ازفرمانده هان و سر بازان امریکائی برای مراسم سیزده بد ر برای ناهار به پارک اشرف دعوت شده بودند  .

در میان پذیرائی کننده ها فردی بود بنام رضا گوران که بصورت مشمئز کننده چاکر و نوکر امریکائیها می رفت ؛ رضا گورن با ان هیگل نتراشیده اش تمام خدمات و رسیدگی به سربازان و فرمانده هان امریکائی را به تنهائی انجام می داد و من فکر میکنم انجا نقطه شروع و استارت مزدوری رضا گوران برای امریکائیها بود اگر این مسئله از چشم مسئولین فرقه ندید گرفه شود و یا عادی تلقی شود .

درست  در وسط این برنامه بود که رضا گوران با سوار کردن چند نفر از اعضاو نفرات  جدید  را از  انتخاب می کند و ترتیب فرار انها را به تیف برنامه ریزی می کند  و با یک خودرو ایفا با نفرات مشخص شده به تیف فرار می کنند .

ادامه دارد ….

محمدد رزاقی

*** 

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32606

مالک شراعی یکی از بهترین نجات غریق ها بود 

 Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_Rajaviمحمد رضا هخامنشیان، فریاد آزادی، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:… اگر این طور است مریم رجوی بایستی در گردهمایی خودش در پاریس بیشترین ادای احترام را به مالک میکرد چون کم فداکاری نکرد و اینکه او جزو لشکر به اصطلاح فدایی اشرف ( بخوانید مسعود ) بود. مریم قجر حتی یک عکس از مالک نگذاشته بود که به آن ادای احترام کند و این نشان میدهد که این موضوع خیلی مشکوک است و  … 

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_RajaviRajavi’s Show In France Distracts From Sinister Death In Albania

لینک به منبع

مالک شراعی یکی از بهترین نجات غریق ها بود

در مقاله امروز میخواستم به مرگ مالک شراعی اشاره کنم چیزی که خود سازمان مجاهدین آنرا شهادت قهرمانانه اعلام کرده است

سازمان در اطلاعیه خودش اعلام کرد که او برای نجات همرزم خودش رفت و بعد از نجات او خودش یکدفعه در آب فرو رفت . با عرض معذرت ولی آیا یک کشتی سوراخ بود که بعد از نجات نفر دیگر خودش وارد آب بشود و فرو برود ؟

مالک یکی از بهترین نجات غریقها بود .

پس احتمال این که مالک غرق شده باشد به صفر میرسد .

من چند فرضیه مطرح میکنم که بعد از اینکه خبر مالک را شنیدم به ذهنم زد .

یکم : مالک فرار کرده است ( که با اطلاعیه سازمان در مورد مرگ مالک این فرضیه بالکل منتفی است )

دوم : مالک در دریاچه توسط لوله تخلیه کشیده شده و به داخل آن رفته است ( این فرضیه هم از پایه منتفی است به این دلیل که به هر حال باید از آنطرف لوله یا جسد و یا حتی لباسهای مالک خارج شود که چنین اتفاقی نیفتاد )

سوم : سازمان مالک را به دلیل اینکه اطلاعات زیادی از حمله ۱۰ شهریور به اشرف داشت و به دلیل اینکه در تشیکلات آدم معترضی شده بود و دیگر توان ماندن در تشکیلات را نداشت سربه نیست کرده است ( این فرضیه از تمامی فرایض قوی تر است که بعدا به علت آن اشاره خواهم کرد )

چهارم : سازمان به مالک اعتماد کرده است و او را مخفی نگه میدارد تا بخواهد او را به داخل برای انجام عملیات اعزام کند ( احتمال آن خیلی کم چون در نهایت بایستی جسد پیدا شود و شایعاتی شنیدم مبنی بر اینکه جسد او پیدا شده است )

و حالا به فرضیه سوم و دلایل خودم میپردازم .

سازمان اعلام کرد که مالک شهید شده است و در آب فرو رفت پس نتیجه میگیریم که مالک آخرین شهید سازمان است که با شجاعت و شهامت و حداکثر شهامت شهید شد .

پس اگر این طور است مریم رجوی بایستی در گردهمایی خودش در پاریس بیشترین ادای احترام را به مالک میکرد چون کم فداکاری نکرد و اینکه او جزو لشکر به اصطلاح فدایی اشرف ( بخوانید مسعود ) بود

مریم قجر حتی یک عکس از مالک نگذاشته بود که به آن ادای احترام کند و این نشان میدهد که این موضوع خیلی مشکوک است و بوی توطئه سازمان از آن بلند است .

واقعیت این است که سازمان مجاهدین علی رغم تمامی شعارهای انسان دوستانه ای که سر میدهد ضد انسانی ترین تشکیلات و فرقه را تشیکل داده است . اگر کسی مثل مالک با آن همه اطلاعات بخواهد از سازمان خارج شود خیلی مشخص است که سازمان به هر طریق بتواند مانع آن میشود

ضمنا مگر آن دریاچه چقدر مساحت دارد که سازمان میگوید غرق شده و به کمک غواصان دولت آلبانی هم نتوانسته جسد را پیدا کند ؟

جسد پیدا نشد فقط به یک دلیل که میشد از روی تحقیقات فهمید که مالک به زور کشته شده یا واقعا خودش در آب فرو رفته است ؟

اگر جسد بعد از این همه روز هم پیدا شود فقط یک علت دارد و آن هم این است که سازمان گذاشته که خوب آبها از آسیاب بیفتد و جسد مانده شود و نشود از تحقیقات خیلی چیزها را فهمید .

این تمام واقعیتهایی است که من بعد از شناختم از سازمان مجاهدین نوشتم . نمیخواهم اصرار کنم که حرف من صد در صد درست است اما اینرا به خودتان میسپارم که نتیجه گیری کنید که مالک غرق شد یا غرقش کردند ؟

محمدرضا هخامنشیان

۲۰۱۸/۰۷/۰۳

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

***

همچنین:

 •  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… چقدر هی اراجیف گفتید. سر داشتن هوادار و نیرو در داخل بقول یکی از دوستام که میگفت طرف توی دستشویی خونشون عکس رجوی رو میزنه صد بار هم از زاویه های مختلف عکس میگیره بعد چند بار هم شما دست کاریش میکنین اون وقت میشه ” فعالیت یگ

   Camp Ashraf 90بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما در آرامش بودیم که به ما ابلاغ شد که نیروهای عراقی را با تیر کمان و فلاخن بزنید. من که خودم برای دوستم سنگ آماده میکردم و او با فلاخن میزد خودم هم ناراحت بودم که اینها که حمله نکردند و آرام آنجا ایستاده اند این چه کاری است ما میکنیم؟ این چه دستوری است؟ با این کار

  محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… آقایان سیاوش سیفی و محمود ممبینی که هر دو از فاز سیاسی همراه تشکیلات سازمان بودند روز چهار شنبه ۲۱ تیر ماه ( ۱۲ ژوئیه ) از مقرهای فرقۀ رجوی در آلبانی فرار کرده و از این فرقه اعلام جدایی کردند …. روی پای خود و مستقل بودن سخت است اما برخلاف آنچه که سران فرقه می گویند تا به حال 

  Iranpour-MKO-MEK-Albania-march20171نیم نگاه، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  باز فرقه‌ی رو به نابودی رجوی‌ها در اقدامی مذبوحانه و نابخردانه و از سرِ ناچاری و تحت فشارِ ریزشِ بسیار نیروهای فریب‌خورده در خاک آلبانی، با انتشار بیانیه‌ای دروغین منسوب به عزیزِ رشید و زیبا و هنرمند و بهتر از جانمان محمد‌رضا ایران‌پور سعی در تخریبِ شخصیت خو

  Elona Gjebrea_Maryam Rajaviپیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در کشور دموکراتیک شما ، هنوز این کمپ نشینان ، حق تماس با خانواده های خود وحق ملاقات  با آنها را ندارند ورهبری سازمان صراحتا گفته است که شما خانواده ها ، تنها بانفی دولت قانونی خود و قبول بی چون وچرای شعارهای ما ، میتوانید  که با عزیزان خود درآلبانی ملاقات داشته باشند!! یعنی  دا

  alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviسعید زمانی، فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در حیرت این بودیم که چه شده  نفر مهمی به این سطح یک دفعه از فرقه کشید بیرون دلیل این بود که این علامه که به سخن خودش فریب حرفهای زیبای آنها را خورده است واینکه از هر که میپرسیده دل از شکوه وشکایت از این رهبران خودکامه فرقه میزند واینک

   بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  دیگر همگان میدانند که موضوع در آلبانی چیست. موج ریزش روزافزون و روزانه نیرویی از این تشکیلات اهریمنی خواب خوش را از چشم فرقه و سران آن ربوده است. کما اینکه بمحض پایان مسخره گردهمایی کذئی اولین نیرو از این فرقه اعلام جدایی نمود و خارج شد. ولی واقعیت تلخ اینست که این فرقه آن

   alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviنجات یافتگان در آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… انجمن نجات یافتگان در آلبانی بدین وسیله حمایت رسمی خود را از اقدامات افشاگرانه آقای علامه الحسینی مشاور ارشد مریم رجوی اعلام می کند. همچنین ما از علامه الحسینی درخواست می کنیم که پیرامون چند موضوع زیر ما را یاری دهند. ۱ ـ با نامه نگاری به کمیساریای

  برای دخترم سمیه محمدیایران وایر، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این سفر قرار بود دو هفته به طول بیانجامد اما ۲۰ سال است که سمیه اجازه ندارد نزد خانواده‌اش برگردد؛ مثل شمار بسیاری از کودکانی که به همین بهانه به کمپ «اشرف» برده شدند و هر سال خانواده‌های بسیاری مقابل آن‌ جمع می‌شدند تا بلکه بتوانند با فرزندان‌شان ملاقات کنند یا آن‌ه

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، یازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  شما حتی جرات برگزاری یک انتخابات ساده را هم در دستگاه خود ندارید. حتی جرات این را ندارید که نفرات شما با خانواده های خود در ارتباط باشند. مینیموم آزادی آزاد گشتن فرد در ارتباط با بیرون است. چه برسد که نفرات بتوانند نفر بال

   Rajavi_Faisal_1بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  حال می بینم که همین فرقه رجوی گویا درس عبرت نگرفته و به دنبال جایگزین صدام حسین در میان دشمنان ایران و ایرانی می گردد. خودم هم نمیدانم چه حکمتی است، ولی چرا همیشه در جبهه داخلی باید یک ستون پنجمی هم باشد که بخاطر رسیدن به قدرت، حقیرانه دست به خیانت و جنایت بزند. سوال

  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  همان نیرویی که سابقا برخود می بالید که مستقل است و هیچ انگ سیاسی بر او نمی چسبد، دست برقضا آنچنان مراحل خیانت را به سرعت درنوردید که دیگر بر همه مسجل شده بود که این فرقه همانا خصلت بوقلمون را داشته و دارد و

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی در طول حیات خوار و خفیف و خائنانه اش دچار بحرانهای زیادی در مقاطع مختلف بوده است . اما در مقطع کنونی که تا فرق سر در باتلاق کمپ تیرانا فرو رفته است دچار بحرانهای زیادی نظیر : بحران تشکیلاتی ؛ سیاسی ؛ مشروعیت ؛ استراتژیکی و فقدان رهبری ذیصلاح می باشد و با این بحران ها

  علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، هشتم ژوئیه ۲۰۱۷:… اگر اشرف یک را درشهر خالص عراق و اشرف دو را در نزدیکی بغداد (لیبرتی پایگاه سابق نیرو های امریکایی) در نظر بگیریم که همین هم ادعای خودشان بود پس درست است اشرف ۳ همان آلبانی میباشد و چه عقب نشینی خفت باری !!!! و تازه قصد دارند هزار اشرف دیگر بسازند که 

   Rajavi_Cult_MEK_MKO_Albania_Tiranaبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هفتم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در تشکیلات ضد انسانی فرقه رجوی، برای کنترل بیشتر اعضا در ترددات بیرونی، علاوه بر حصار آهنی اطراف مقر مفید در آلبانی و اضافه کردن چند پست نگهبانی با دوربین مدار بسته، یک موضوع که تبدیل به طنز در بین افراد شده نصب درب آهنی وسط خیابان است. این درب

  esmail Mortezaee (Javad Khorasan)بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  بیش از ۹۰ درصد افراد که خودم شنیده ام روی همین سه موضوع مانده اند. خودم همین مشکلات را تجربه کردم و ذهن خودم هم درگیر این چیزها بود. اما یک مشکل دیگر از مشکلات بعد از این مسائل که در این مقاله می خواهم به آن بپردازم و افرا

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما به حرکت خودمان به دنبال آنها ادامه دادیم. بعد از طی مسافت کوتاهی نفر همراه مراقب او برگشت و به ما نگاه تندی نمود. بعد توقف کرد و از حرکات و وجناتش مشخص بود که در حال حسابرسی از آن مظلوم بی گناه