جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

بنیاد هابیلیان، هفدهم ژانویه 2015:…  یکی از اعضای ارشد گروهک تروریستی منافقین در نامه ای به شیخ احمد الطیب، رئیس دانشگاه الازهر مصر، ضمن هشدار نسبت به ترویج تروریسم تکفیری توسط جمهوری اسلامی ایران! برای اینکه خود را زخم خورده نظام ایران نشان دهد پسر کشته شده اش را اعدام شده در جمهوری اسلامی دانست.  این ادعای جلال …  حسین نژاد الازهرنامه حسین نژاد به رئیس دانشگاه الازهر: ولی وقتی دیدم که این شیخ در نامه اش به آنجناب دروغ آشکار و رسوایی را نوشته مبنی بر اینکه رژیم ایران پسرش را اعدام کرده است!! بسیار تعجب کرده و شوکه شدم زیرا پسر او به دستور پدرش شیخ جلال برای شرکت در آن عملیات نظامی از فرانسه به عراق رفت و در آن عملیات در حالیکه ۱۷ سال بیشتر نداشت کشته شد.

لینک به منبع

عضو کشته شده منافقین در عراق، اعدامی در ایران معرفی شد!

کتمان حقایق اصلی توسط جلال گنجه ای! (چرا گنجه ای ها بجای خر، پالان را به کتک گرفته اند؟!)

جلال گنجه ای از اعضای ارشد گروهک تروریستی منافقین پسرش را که در یکی از عملیات های منافقین کشته شده است، اعدام شده در ایران معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) یکی از اعضای ارشد گروهک تروریستی منافقین در نامه ای به شیخ احمد الطیب، رئیس دانشگاه الازهر مصر، ضمن هشدار نسبت به ترویج تروریسم تکفیری توسط جمهوری اسلامی ایران! برای اینکه خود را زخم خورده نظام ایران نشان دهد پسر کشته شده اش را اعدام شده در جمهوری اسلامی دانست.

این ادعای جلال گنجه ای، عضو روحانی نمای منافقین در حالی مطرح شده است که در سایت اینترنتی منافقین، فرزند او یکی از کشته شدگان حمله منافقین به شهر مهران در سال ۱۳۶۶ معرفی شده است.

منافقین با توجه به اطلاعات اندک برخی از شخصیت های خارجی درباره تاریخچه گروهکشان، از ترفند دروغ و اطلاعات تحریف شده در دیدارها و نامه نگاری های خود با آنان استفاده می کنند.

 ***

همچنین:
http://www.iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=4198

رجوی نفرش حسن جزایری که در عراق از گرما مرد را جزو اعدامی های ایران معرفی می کند

معرفی یکی از چماقداران مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

.

… اعظم فراهانی ملا حسنی کـُهنه، که در حال حاضر نام خود را به لیلا جزائری تغییر داده است یک هوادار فعال سازمان تروریستی ممنوعه مجاهدین خلق در لندن است. در اوایل دهه 89 او با یک هوادار دیگر سازمان به نام حسن جزائری ازدواج کرد که بعدا در قرارگاه اشرف، پایگاه نظامی سازمان مجاهدین خلق در عراق، فوت نمود. پسر آنها حنیف جزائری نیز در حال حاضر هوادار فعال سازمان در لندن می باشد که مسئول همان سایت ایران فوکوس متعلق به سازمان مجاهدین خلق است که در بالا اشاره شد.

لیلا جزائری همیشه ادعا میکند که همسر مرحومش در ایران اعدام شده است. سازمان مجاهدین خلق نیز نام او را در فهرست کسانی که توسط حکومت تهران اعدام شده است آورده است. ولی واقعیت اینست که حسن جزائری به قرارگاه سازمان در عراق فرستاده شد تا تعالیم نظامی ببیند و در طی یکی از همین آموزش ها گرمازده و نیمه بیهوش شد. او را به یک خودرو منتقل کردند و همانجا بدون مراقبت و درمان رها کردند تا از درگذشت. او از یک ناراحتی قلبی ارثی رنج میبرد که سازمان هم کاملا به این موضوع واقف بود…

انجمن نجات، شانزدهم مارس 2008
http://www.nejatngo.org/news.php?news_id=4197&centre

در 2 اسفند 1386، جلسه دادگاهی در کاخ دادگستری در پاریس برای رسیدگی به شکایت آقای آلن شوالریاس، یک خبرنگار فرانسوی و نویسنده کتاب “زنده سوزانده شده” علیه سازمان مجاهدین خلق برگزار گردید.

آقای شوالریاس در کتاب خود در خصوص انگیزه خودسوزی حدود 10 نفر در شهرهای اروپایی بعد از دستگیری مریم رجوی، همسر رهبر کاریسماتیک فرقه کیش شخصیتی مجاهدین مسعود رجوی و برخی از دستیارانش در 17 ژوئن 2003 در پاریس توضیح داده است.
به دنبال انتشار این کتاب فرقه رجوی وی را در یکی از سایت های خود به نام ایران فوکوس محکوم نموده و او را مأمور سرویس اطلاعاتی ایران علاوه بر سرویس اطلاعاتی فرانسه خوانده است. نویسنده کتاب این اتهامات را توهین به مرام و شخصیت خود دانسته و شکایتی رد در سیستم قضایی فرانسه به ثبت رسانده است.
در جریان دادگاه فردی موسوم به لیلا جزائری از انگلستان از جانب وکیل سازمان مجاهدین خلق به عنوان شاهد فراخوانده شد. در اینجا سعی میکنیم جزئیاتی از گذشته او را بیاوریم. 

اعظم فراهانی ملا حسنی کـُهنه، که در حال حاضر نام خود را به لیلا جزائری تغییر داده است یک هوادار فعال سازمان تروریستی ممنوعه مجاهدین خلق در لندن است. در اوایل دهه 89 او با یک هوادار دیگر سازمان به نام حسن جزائری ازدواج کرد که بعدا در قرارگاه اشرف، پایگاه نظامی سازمان مجاهدین خلق در عراق، فوت نمود. پسر آنها حنیف جزائری نیز در حال حاضر هوادار فعال سازمان در لندن می باشد که مسئول همان سایت ایران فوکوس متعلق به سازمان مجاهدین خلق است که در بالا اشاره شد.
لیلا جزائری همیشه ادعا میکند که همسر مرحومش در ایران اعدام شده است. سازمان مجاهدین خلق نیز نام او را در فهرست کسانی که توسط حکومت تهران اعدام شده است آورده است. ولی واقعیت اینست که حسن جزائری به قرارگاه سازمان در عراق فرستاده شد تا تعالیم نظامی ببیند و در طی یکی از همین آموزش ها گرمازده و نیمه بیهوش شد. او را به یک خودرو منتقل کردند و همانجا بدون مراقبت و درمان رها کردند تا از درگذشت. او از یک ناراحتی قلبی ارثی رنج میبرد که سازمان هم کاملا به این موضوع واقف بود.

لیلا جزائری در اشغال خشونت آمیز سفارت ایران در لندن در سال 1981 که منجر به دستگیری و محکومیت او به چند ماه زندان شد شرکت داشت. او چندین بار به عراق و پایگاه مجاهدین خلق فرستاده شد. آخرین باری که او در عراق و در پایگاه نظامی سازمان بود در خلال جنگ اول خلیج فارس بود.

لیلا جزائری همراه با خواهرش مریم و شوهر خواهرش بطور غیر قانونی یک خانه اجاره ای را با مدارک جعلی در انگلستان فروختند. شوهر خواهر و خواهر وی بعد از این کلاه برداری به ایران فرار کردند. اعظم در این رابطه پرونده ای علیه خود دارد و به همین خاطر نام خود را به لیلا جزائری تغییر داده است. پلیس هنوز پرونده مفتوحی برای فردی با هویت اعظم ملا حسنی دارد.

خانواده جزائری، خصوصا خواهر حسن، وی را محکوم کرده و مایل نیستند که نام خانوادگی آنان را استفاده نماید چرا که او مجددا ازدواج کرده و البته طلاق گرفته است. آنها همچنین نسبت به عملکردهای او ناراحت هستند، خصوصا کشاندن پسر حسن جزائری به داخل یک فرقه مخرب ممنوعه. آنها اعتقاد دارند که حنیف که حالا بیش از 20 سال سن دارد فردی با هوش و کارآمد است و چنانچه مادرش او را در جهت منافع سازمان مجاهدین خلق استثمار نکند میتواند آینده درخشانی داشته باشد.

لیلا جزائری در چندین فعالیت خشونت آمیز علیه اعضای جدا شده و ناراضی سازمان مجاهدین خلق شرکت داشته است. او شخصا بسیاری از جلسات را در لندن و سایر شهرها مانند پاریس و نیویورک برهم زده است که سازمان اعتقاد داشت شرکت کنندگان در آن جلسات با سیاست های رهبران سازمان مخالفت کرده و یا دست به افشاگری خواهند زد. او معروف به زهرا خانم مجاهدین خلق است که علیه منتقدین عمل میکند و در این رابطه پرونده هایی در پلیس در کشورهای مختلف دارد. در سال 2005 او بعد از اینکه سعی کرد یک جلسه را که در لندن توسط منتقدین سازمان تشکیل شده بود را بهم بزند دستگیر شد. او مشخصا یک خبرنگار انگلیسی را در جریان جلسه مورد تهاجم قرار داده بود.

او همچنین چندین بار تلاش کرده است تا به شرکت های اینترنتی رشوه بدهد و یا آنها را بترساند تا وب سایت های منتقدین سازمان مجاهدین خلق را ببندند و همچنین سعی کرده است تا به پلیس اطلاعات غلط علیه کسانی که از سازمان جدا شده اند، شامل اتهامات واهی بدرفتاری با کودکان بدهد.

لیلا جزائری به ارگان های انگلیسی از قبیل وزارت خارجه و پارلمان تحت عناوین جعلی نظیر انجمن زنان ایرانی و یا انجمن ایران و انگلیس مراجعه میکند و با آنها که مایل نیستند با سازمان مجاهدین خلق یا شورای ملی مقاومت دیدار داشته باشند ملاقات میکند. او همچنین مصاحبه ای با برمینگهام پست که ترتیب آن توسط لرد کوربت حامی سازمان مجاهدین خلق داده شده بود داشت که در آن اتهامات دروغی در خصوص جداشدگان از فرقه رجوی مطرح نمود.

او از اینکه هویت اصلی اش فاش شود به شدت واهمه دارد.

حقایق ذکر شده در بالا و بسیاری از جزئیات در همین رابطه میتواند توسط افراد زیادی در بریتانیا و سایر نقاط که اعظم ملا حسنی (یا نام دیگرش لیلا جزائری) را خیلی خوب میشناسند شهادت داده شود و آنان مایل خواهند بود مدارکی در این خصوص ارائه کنند. خانواده جزائری یک نمونه از چنین شهودی در خصوص دروغ های او و رفتار چماقدارانه اش هستند. 

 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=4927

جعل تصاویر شادی پس از پیروزی تیم ملی توسط منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)+عکس

بنیاد هابیلیان، بیستم ژوئن ۲۰۱۳: …  پایگاه خبری گروهک تروریستی منافقین با انتشار تصاویر شادی مردم پس از راهیابی تیم فوتبال ایران به جام جهانی، مدعی شد این تصاویر مربوط به تظاهرات ضد حکومتی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، بنگاه خبری منافقین در اقدامی عجولانه اقدام به انتشار تصاویر شادی مردم در شامگاه ۲۸ خرداد و در پی حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی کرده …

لینک به منبع

پایگاه خبری گروهک تروریستی منافقین با انتشار تصاویر شادی مردم پس از راهیابی تیم فوتبال ایران به جام جهانی، مدعی شد این تصاویر مربوط به تظاهرات ضد حکومتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، بنگاه خبری منافقین در اقدامی عجولانه اقدام به انتشار تصاویر شادی مردم در شامگاه ۲۸ خرداد و در پی حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی کرده است و مدعی شده این تصاویر مربوط به تظاهرات ضد حکومتی در شهر های مختلف کشور است.

این ادعا در حالی صورت گرفته است که در تصاویر منتشر شده پرچم جمهوری اسلامی در دستان مردم دیده می شود.

به نظر می رسد این گروهک تروریستی که از حضور بی نظیر مردم در انتخابات ۲۴ خرداد و خلق حماسه سیاسی خشمگین است، عجولانه و بی توجه به کمترین اصول خبرپراکنی به این دروغ پردازی آشکاراقدام کرده است.

گفتنی است در گذشته نیزاز این دست اقدامات سخیف و دروغ پردازی در رسانه های این گروهک تروریستی صورت پذیرفته است.

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=12721

به لطف تور مجانی پاریس

.

… افراد اجیر شده برای این کار که تحت عنوان بازدید از بناهای یادبود و تاریخی برای سفر به پاریس آماده می شوند،با هزینه کامل سازمان تروریستی مجاهدین خلق دعوت شده اند.اما از آنجا که هزینه بنام رجوی و سازمان تروریستی مجاهدین خلق زیر ذره بین و مانیتور پلیس کشورهای غربی قرار دارد،آن را بین ۵۰ کمیته و انجمن پوششی تقصیم نموده اند تا برای پیگرد قانونی ردی باقی نماند. با اینحال نزدیک به ۳۰۰۰ افغانی پناهنده،عرب،لهستانی،کرد و … قرار است از کشورهای اروپایی،جمع آوری شده و به سمت پاریس گسیل داده شوند تا سالن مریم رجوی را پر کنند.حدود ۲۰۰ بازنشسته سیاسی آمریکایی و اروپایی نیز با دریافت بین ۴۰٫۰۰۰ الی ۱۵۰٫۰۰۰ دلار آمادگی خود را برای شرکت در جلسه مریم رجوی اعلام نموده اند تا همایش تروریست ها …


(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

مجاهدین مونیتور، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۲
http://mojahedinmonitor.blogspot.de/2012/06/blog-post_7156.html


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )  

—–

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=9524

برادر مجاهد مهدی سامع: مردم بدستور رهبری (مریم مهر تابان) وسط زمستان با آسیتن کوتاه آمدند بیرون

.

… سایت آژانس ایران خبر سایت باند تبهکار رجوی با فتو شاپ روی دیوار شعار می نویسد و بنام بچه های قزوین ثبت می کند. در این جعل ناشیگری کرده و ماهیت کثیف خودشان را برملا کرده اند. در تصویر زیر در انتهای شعار روی دیوار خط کشی کردم و به داخل آن دقت بکنید در آنجا ملاحظه می کنید که مرمرهای دیوار ردیف نیستند زیرا در زیر آنها مطلبی بوده که باند جعال رجوی مایل نبودند دیده شود. بنابر این از قسمت زیرین عکس با فتوشاپ عکس گرفته و و بعد از روی آن کپی برداشته روی آن نوشته ها قرار داده اند و بعد شعار مورد نظرشان را با فتوشاپ روی دیوار نوشته و بنام قزوینی ها جا زده اند …

نگاه نو، به نقل از سایت آفتابکاران (سایت فرقه رجوی و همپالگی ها)اول مارس ۲۰۱۱
http://www.negaheno.net/1389/12/10/7582/

سایت دروغپرداز و عکس جعلی از زمستان

image

سایت آفتابکاران

image

زمستان ۸۹ و پیراهن آستین کوتاه

image

این عکس را می توان گفت که در زمستان اتفاق افتاده – سایت موسوم به مجاهد امروز ۱۰ اسفند ۸۹

image

————

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=9508

جعل جدید شعار نویسی توسط سایت جعلی باند کثیف رجوی

(سایت آژانس ایران خبر INA Iran News Agency، سایت فرقه مفور مجاهدین خلق)

.

… سایت آژانس ایران خبر سایت باند تبهکار رجوی با فتو شاپ روی دیوار شعار می نویسد و بنام بچه های قزوین ثبت می کند. در این جعل ناشیگری کرده و ماهیت کثیف خودشان را برملا کرده اند. در تصویر زیر در انتهای شعار روی دیوار خط کشی کردم و به داخل آن دقت بکنید در آنجا ملاحظه می کنید که مرمرهای دیوار ردیف نیستند زیرا در زیر آنها مطلبی بوده که باند جعال رجوی مایل نبودند دیده شود. بنابر این از قسمت زیرین عکس با فتوشاپ عکس گرفته و و بعد از روی آن کپی برداشته روی آن نوشته ها قرار داده اند و بعد شعار مورد نظرشان را با فتوشاپ روی دیوار نوشته و بنام قزوینی ها جا زده اند. همین تصویر را در زیر این عکس در سایت دیگر باند رجوی بنام همبستکی ملاحظه می کنید. نابود باد باند کثیف و تروریست رجوی …  

نگاه نو، نروژ، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۱
http://www.negaheno.net/1389/12/07/7564/

سایت جعلی باند تبهکار و تروریستی رجوی که سایتهای ضدانقلابی سلطنت طلبها از آن به عنوان منبع خبر استفاده می کنند.

Untitled-1

سایت آژانس ایران خبر سایت باند تبهکار رجوی با فتو شاپ روی دیوار شعار می نویسد و بنام بچه های قزوین ثبت می کند. در این جعل ناشیگری کرده و ماهیت کثیف خودشان را برملا کرده اند.

در تصویر زیر در انتهای شعار روی دیوار خط کشی کردم و به داخل آن دقت بکنید در آنجا ملاحظه می کنید که مرمرهای دیوار ردیف نیستند زیرا در زیر آنها مطلبی بوده که باند جعال رجوی مایل نبودند دیده شود. بنابر این از قسمت زیرین عکس با فتوشاپ عکس گرفته و و بعد از روی آن کپی برداشته روی آن نوشته ها قرار داده اند و بعد شعار مورد نظرشان را با فتوشاپ روی دیوار نوشته و بنام قزوینی ها جا زده اند. همین تصویر را در زیر این عکس در سایت دیگر باند رجوی بنام همبستکی ملاحظه می کنید. نابود باد باند کثیف و تروریست رجوی

A45406-01

برای بهتر دیدن جعل باند رجوی عکس را کپی کرده و جداگانه بصورت بزرگ شده ببینید.

Untitled-2

—————

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=9477

جعل عکس از سر پیسی توسط ایادی باند رجوی

(باز هم جعل عکس و خبر و …)

.

… توتونچیان یکی از ایادی باند تبهکار رجوی در اوج بلاهت و پیسی عکس جعل می کند و عکس تابستان را بجای زمستان قالب می کند به موتور سوار با آستین کوتاه توجه کنید. توتونچیان یکی از ایادی باند تبهکار رجوی در اوج بلاهت و پیسی عکس جعل می کند و عکس تابستان را بجای زمستان قالب می کند به موتور سوار با آستین کوتاه توجه کنید …

Untitled-1

نگاه نو، بیست و دوم فوریه ۲۰۱۱
http://www.negaheno.net/1389/12/02/7532/

توتونچیان یکی از ایادی باند تبهکار رجوی در اوج بلاهت و پیسی عکس جعل می کند و عکس تابستان را بجای زمستان قالب می کند به موتور سوار با آستین کوتاه توجه کنید

Untitled-2

Untitled-1

———-

همچنین:
http://www.iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=7279

جعل عکس توسط باند تروریستی و بی آبروی رجوی

.

… در ضمن این عکس و سایر عکسهای دیگر و همچنین کلیپ هایی که در تلویزیون باند رذالت پیشه نشان داده می شود از سایت ایرانیان برداشته می شود و به دروغ برای قومپوز در کردن می گویند هموطنان از ایران به تلویزیون مزدور رجوی ارسال می کنند ….

نگاه نو، بیست و ششم نوامبر ۲۰۰۹
http://www.negaheno.net/1388/09/04/4331/

در ضمن این عکس و سایر عکسهای دیگر و همچنین کلیپ هایی که در تلویزیون باند رذالت پیشه نشان داده می شود از سایت ایرانیان برداشته می شود و به دروغ برای قومپوز در کردن می گویند هموطنان از ایران به تلویزیون مزدور رجوی ارسال می کنند.

———–

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=5379

جنگجویان خدا در پیاده رو

.

روزنامه استاندارد، ترجمه انجمن نجات، هجدهم نوامبر ۲۰۰۸
http://www.nejatngo.org/fa/post.aspx?id=7230

روزنامه استاندارد روز دوم آبان (۲۳ اکتبر ۲۰۰۸) در سایت اینترنتی خود (غیرچاپی) مقاله ای را با عنوان فوق منتشر نمود که شرح آن در زیر می آید:

http://derstandard.at/text/?id=3398745

روزنامه استاندارد روز دوم آبان (23 اکتبر 2008) در سایت اینترنتی خود  مقاله ای را با عنوان جنگجویان خدا در پیاده رو منتشر نمود

تابستان امسال صدها دانشجوی دانشگاهی در لهستان به چشم خود دیدند که حتی تحصیل در رشته ی علوم سیاسی نیز نمی تواند در مقابل یک سفر کوتاه و ارزان به پاریس و بیگاری کشیده شدن توسط یک سازمان تروریستی ، حفاظت کند.

چه کسی می تواند در مقابل پیشنهاد سفر سه روزه به پایتخت فرانسه با هزینه تنها شش یورو ( شامل جا برا ی اقامت ) مقاومت کند؟

آگهی روزنامه در مورد این سفر آن چنان اغوا کننده بود که هیچ دانشجویی زحمت سئوال درباره ی پشت پرده ها و حامیان مالی این سفر تخفیف داده نشده را به خود نداد، هر چند که شرکت در تظاهراتی سیاسی در فرودگاه شاردوگل، شرط این سفر بود .

بدین گونه لهستانی های ساده و بی تجربه حاضر شدند که برای یک روز تبدیل به مجاهدین اسلامی شوند.

این تظاهرات در فرودگاه تنها جدیدترین اقدام از فعالیت های انبوه تبلیغاتی در غرب است که توسط سازمان شبه نظامی مجاهدین خلق ایران ( MKO یا PMOI ) به ویژه از سال های نود انجام می شود.

این سازمان از سوی اتحادیه ی اروپا و امریکا در دسته گروه های تروریستی قرار گرفته است .

در کنار جمع آوری کمک های نقدی در پیاده روهای شهرهای بزرگ پارلمان ( کلن یکی از مهم ترین پایگاه های مجاهدین در اروپا است )، برگزاری تظاهرات نیز که به عنوان نمونه در تابستان ۲۰۰۳ با خودسوزی دو ایرانی تبعیدی به اوج رسید ، در زمره این فعالیت قرار دارد.

مجاهدین خلق با روش های تهدید آمیز به دفعات قاطعیت خود را برای تغییر رژیم تهران به نمایش گذاشته است .

مجاهدین خلق ایران (MKO) در سال ۱۹۶۵ پایه گذاری شد و به مخالفت با رژیم شاه رضا پهلوی که مورد حمایت غرب بود و بر ایران تا انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ با استبداد حکومت نمود ، برخاست.

اولین گروه مجاهدین جهان بینی خود را با آمیزه ای خام از مارکسیسم انقلابی، رسوم مبارزه چریکی هوچی مین و چه گوارا و خصوصیات اسلام شیعه که آن را به عنوان جنبش اعتراضی علیه استثمار جامعه و خشونت دولتی تعبیر کردند ، تزئین نمود. مبارزه مسلحانه از ابتدا وسیله ترجیحی مجاهدین به منظور اعطای قدرت ضربه زنی لازم به تبلیغات ضد امریکایی و ضد پادشاهی آن ها بود.

مجاهدین اولین حمله بزرگ خود را در سال ۱۹۷۱ طراحی نمود و قصد داشت به مناسبت دو هزار و پانصدمین سالگرد حکومت پادشاهی ایران ، نیروگاه برقی تهران را منفجر کند، ولی نیروهای امنیتی پهلوی مانع اجرای آن شد.

در پی آن موج های دستگیری آغاز شد و مسعود رجوی ( که امروز به همراه همسر خود رهبر مستبد مجاهدین خلق است ) پس از محکومیت به زندان ، به پاریس فرار کرد.

رفتار و برخورد رژیم ایران حتی پس از انقلاب اسلامی ( که در ابتدا از مجاهدین حمایت نموده بود ) موجب گشت که حتی مجاهدینی که در ایران باقی مانده بودند ، فعالیت های خود برای بمب گذاری و جنایت علیه اهداف امریکایی و ایرانی را به خارج ( نه تنها به غرب جایی که گروه بزرگی از ایرانیان تبعیدی زندگی می کنند، بلکه به ویژه به عراق ) منتقل کنند.

صدام حسین در سال های هشتاد به مجاهدین خلقی که از رژیم تهران ناامید شده بودند ،پناه داد و در سال ۱۹۸۵ آن ها را به عنوان مزدور در جنگ اول خلیج ( فارس) علیه ایران به کار گرفت.

مجاهدین در سرکوب شورشیان کرد و شیعه نیز مشارکت داشتند ، امری که حمایت مردم در سرزمین مادریشان ایران را برای همیشه از میان برد.

به دنبال آن نوعی ” انقلاب فرهنگی” اسلامی – استالینیسم پدید آمد و بت سازی حول رهبری مسعود رجوی و همسر وی مریم ( که مجبور شد به دستور سازمان از همسر سابق خود طلاق بگیرد ) همواره اشکال عجیب و غریبی به خود گرفت ، چیزی که شعار جدید مجاهدین ” ایران ، رجوی است ، رجوی ایران است ” نیز مبین آن است .

مجاهدین خلق در خارج از ایران از طریق بازوی سیاسی خود یعنی شورای ملی مقاومت ایران (NCRI) نمایندگی می شود.

از سال ۱۹۹۳ به اصطلاح پارلمانی در پاریس تشکیل جلسه می دهد.

شورای رهبری مجاهدین خلق ایران (MKO) تنها از زنان تشکیل می شود ، علامتی عجیب برای رژیم تهران که مردان بر آن چیره هستند .

منتقدان به لطف کمک عراق در زندان ابوغریب بغداد که حتی آن زمان نیز مشهور بود ، ناپدید شدند .

سازمان دیدبان حقوق بشر (Human Rights Watch) از ده ها مورد شکنجه و قتل افراد جدا شده از مجاهدین خلق گزارش ارائه نمود .

پس از تهاجم ارتش امریکا به عراق اردوگاه های مجاهدین بمباران شد ، ولی بعداً سازمان جاسوسی CIA چریک های با تجربه مجاهدین را برای کارهای خود به ویژه در مسائل جاسوسی از ایران استخدام نمود.

در خارج مجاهدین خلق که طبق اعلام خود از سال ۲۰۰۱ دیگر عملیات نظامی انجام نمی دهد از این که نه تنها در میان نسل آتی عالمان سیاسی بی تجربه و ساده لهستان ، بلکه در میان عامه مردم محبوبیت کسب نموده اند ، خوشحال هستند.

به عنوان نمونه کارین رزتاریتس ، نماینده ی اتریشی اتحادیه ی اروپا در یک اجتماع ۲۵۰۰ نفره از ایرانیان در مقابل ساختمان سازمان بین المللی انرژی اتمی (IAEA ) در وین درخواست نمود که سازمان مجاهدین خلق از فهرست گروه های تروریستی اتحادیه ی اروپا حذف شود زیرا آن ها نشان گر ” جبهه اصلی مقاومت ایرانی علیه بنیادگرایی اسلامی ” می باشند.

از دسامبر ۲۰۰۱ سازمان مجاهدین خلق ایران و بازوی مسلح آن NLA، به پیشنهاد شورای اتحادیه ی اروپا در فهرست سازمان های تروریستی قرار گرفته است. در ژوئن ۲۰۰۸ دولت انگلیس تصمیم بر اعاده ی حیثیت از این سازمان گرفت