جوابی به یاوه های دبیر خانه شورای ملی مقاومت فرقه رجوی به مناسبت ده اکتبر روز جهانی لغو مجازات اعدام

جوابی به یاوه های دبیر خانه شورای ملی مقاومت فرقه رجوی به مناسبت ده اکتبر روز جهانی لغو مجازات اعدام

طناب صداممیر باقر صداقی، ایران ستارگان، نهم اکتبر 2015:…  یازده اکتبر فرا رسید و آه وفغان فرقه رجوی از تداوم اعدام در آستانه روز جهانی علیه اعدام گوش فلک را پاره کرد. بی شک جواب هر انسان آزاده ای به چرخه جنایت و اعدام در هر کجا نه است و آزاد اندیشی و بزرگ نگری جوامع کنونی را مجاب کرده و میکند که در قوانین کهن تجدید نظر کنند . مثلا در بیست ویک می دوهزارو پانزده در خبری ما میشنویم پارلمان ایالتی …

خاطراتی کوتاه برای آنهایی که نجات یافتند، بیاد آنهایی که به قتل رسیدند و به امید آزادی آنهایی که اسیرند

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمطبوعات عراق (مجاهدین، از تاسیس قرارگاه لجستیکی برای داعش در آلبانی تا آماده باش برای حمله به خانواده ها درعراق)

لینک به منبع

جوابی به یاوه های دبیر خانه شورای ملی مقاومت فرقه رجوی به مناسبت ده اکتبر روز جهانی لغو مجازات اعدام

باز ده اکتبر فرا رسید و آه وفغان فرقه رجوی از تداوم اعدام در آستانه روز جهانی علیه اعدام گوش فلک را پاره کرد. بی شک جواب هر انسان آزاده ای به چرخه جنایت و اعدام در هر کجا نه است و آزاد اندیشی و بزرگ نگری جوامع کنونی را مجاب کرده و میکند که در قوانین کهن تجدید نظر کنند . مثلا در بیست ویک می دوهزارو پانزده در خبری ما میشنویم پارلمان ایالتی نبراسکا در مرکز آمریکا با اکثریت قاطق مجازات اعدام را لغو کرد . این مژده گانی بزرگیست به بشریت .

من نیز بنوبه خود مخالف هرگونه اعدام در جمهوری اسلامی بوده و هستم و با خانواده های سه اعدامی زندان گوهردشت در هفت اکتبر هم دردی میگنم ,و مخالف تداوم اعدام به هر شکل هستم اما از سوی دیگر شیادی و دجالیت فرقه رجوی نیز باعث شگفت من شده است . انسان تا چه حد میتواند دروغگو و فرصت طلب باشد ؟

در یازده آبان هزارو سیصدو نودو سه مسعود رجوی در پیام صوتی که همراه با تصویر بود (عهد پرچم و ابلاغیه چراغ خاموش) فرمان قتل جدا شدگان و منتقدان و ناراضیان ( فرقه رجوی ) را صادر کرد او بخاطر اینکه سایه ترس و رعب را حاکم کند با ندای بلند گفت ثار ثار ثار و از تمامی فدائیان خود در اروپا خواست تا هر کجا و به هر شکلی که توانستند منتقدین و اعضای جدا شده را مجازات و اعدام کنند. اما اگر تا به امروز این فرقه کسی از منتقدین را در خاک اروپا مجازات و اعدام نکرده است تنها بدلیل ترس از قوانین پناهنده گی بوده است و اگر این تعادل قوا نبود ماهیت غیر دموکراتیک فرقه رجوی بیشتر از این تحمل نمیکرد .

تاریخ را تا اردیبهشت سال 54 ورق میزنیم : روز چهار شنبه 31 اردیبهشت 1354 دو مستشار نظامی امریکایی در تهران توسط تیم عملیاتی سازمان مجاهدین خلق ترور شد( تیم عملیاتی مجاهد خلق به فرماندهی وحید افروخته در حوالی قیطریه اتومبیل حاوی دو مستشار نظامی نیروی هوایی امریکا به نام سرهنگ شفر و سرهنگ ترنر را محاصر کردن طبق تحلیل آمریکائیان تاکتیک این ترور مختص مجاهدین خلق بوده است ) عوامل عملیات عبارت بودند از وحید افرخته مسئول عملیات , سید محسن سید خاموشی راننده وعامل ترور , محمد طاهر عامل ترور, محسن بطحایی مسئول راه بندان.

اطلاعیه سازمان مجاهدین خلق ایران: همزمان با بازگشت شاه جنایتکار از مسافرت توطئه آمیزش به آمریکا حکم اعدام انقلابی دو تن از مستشاران تجاوز کار آمریکایی در ایران سرهنگ شفر و سرهنگ ترنر توسط یک واحد از رزمندگان سازمان اجرا گردید.

مسعود رجوی : در جمع بندی مرحله اول فاز نظامی که از 30 خرداد 1360 شروع شد و تا تابستان 1361 طول کشید میگوید انفجار 7 تیر در دفتر حزب جمهوری اسلامی و انفجار 8 شهریور در ساختمان نخست وزیری و ترور نمایندگان مجلس و…..بر اساس رهنمود فَاضْرِبُوا فَوْقَ الْأَعْنَاق صورت گرفته ا ست این مرحله نوبت زدن سر سران سیاسی بود , بایستی ما قبل از هر چیزشاه مهره های را هدف قرار میدادیم که دادیم بعد ازاین رژیم بی آینده شده است و ثبات نخواهد داشت ما با اینکار سازمان را تثبیت کریدم و بعنوان جانشین آلترناتیو جمهور اسلامی مطر ح شدیم مسعود رجوی در تشریح مرحله دوم که از تابستان 1361 تا پایان 1362 ادامه یافت میگوید در این مرحله جدید نوبت به بدنه نظام رسید است یعنی زدن سر انگشتان دست رژیم اما گوشه ای از این اعدام های انقلابی.

سه پاسدار ویک کفاش توسط سازمان مجاهدی شکنجه و سلاخی شدند.

در پی ضربات شدید اوایل سال 61 و لو رفتن بسیاری از خانه های تیمی سازمان دستور میدهد افراد مشکوکی که در حوالی خانه های تیمی مشاهده میشود ربوده شده و برای کسب اطلاعات مورد شکنجه قرار گیرند اولین قربانیان این خط . طالب طاهری , سید محسن میر جلیلی و شاهرخ طهماسبی .

عامیلین شکنجه: مصطفی معدن پیشه با نام مستعار رحمان , جواد محمدی با نام مستعار طاهر , رضا میر محمدی با نام مستعار فرهنگ و شهرام روشن تبار .

عوامل زنده به گور کردن : خسرو زندی با نام مستعار صادق و محمد جعفر هادیان

اعدام انقلابی رمضان علی احمد نژاد در تاریخ 27 اردیبهشت 60 در مشهد و هزاران هزار اعدام انقلابی دیگری که توسط فرقه رجوی در سرتاسر ایران اجرا شده است .

بله حدود یک دهه است که تلاش جهانی نیروها و سازمانهای بشر دوست در راستای پیکار برای لغو کامل هر نو مجازات مرگ به ثمر نشسته و روز ده اکتبر بعنوان روز بین الملل مخالفت با اعدام تعیین شده است . این مبارزه با سنت توحش چندین هزار ساله از سالها خیلی خیلی قبل شروع شده است آنزمان که ویکتور هوگو در خطابیه معروف خود در مجلس فرانسه در سپتامر 1848 مجازات مرگ را زیر سئوال برد با این حال تنها در سه دهه اخیر کارزار لغو مجازات مرگ از حد محافل روشنفکری , خارج و بدل به یک جنبش عظیم جهانی شده است جنبشی که با شکل گیری سازمان عفو بین الملل ابعاد تازه ای به خود گرفته است این خوان لایق نیروها و جوامع و احزاب و سازمانهای است که لایق آن اندیشه باشد یا بعبارت ساده جنبه این بزرگ بینی را داشته باشند اما متاسفانه من بعنوان یک عضو جدا شده و منتقد فرقه رجوی این جنبه را در فرقه رجوی نمیبینم فرقه ای که به صورت عریان منتقدان را به مرگ و مجازات تهدید میکند به جنگ مسلحانه اعتقاد دارد از تروریست و ترور به ابعاد مختلف حمایت میکند تاب دموکراسی را ندارد و با دغل و فریب خواهان رسید به حکومت است .

میر باقر صداقی, سوئیس

09.10.2015

طناب صدامطناب دار ولینعمت سابق رجوی به حراج گذاشته شد – صلاح لیبرتی نشینان دریافت سلاح نیست!

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21102

نامه سر گشاده به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و چهارم سپتامبر ۲۰۱۵:… در اثر شکنجه های روحی و روانی بسیاری از اعضا در این فرقه دچار افسرده گی شدید شده اند از جمله این قربانیان خود من بودم من از سال ۱۳۷۷ از این فرقه میخواستم جدا بشوم دلیل این هم برمیگشت به خودسوزی فرمان ( جوان کرد ایرانی) که در عراق بزرگ شده بود اما ۵ سال تما م من بدلیل ترس از استخبارات عراق ( اداره امنیت …

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

لینک به منبع

نامه سر گشاده به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو

ریاست محترم شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد اینجانب میر باقر صداقی یکی از اعضای قدیمی و با سابقه فرقه رجوی اخیرمطلع شده ام که از ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵ سی امین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در شهر ژنوشروع شده و تا ۲ اکتبر ادامه خواهد داشت .

من و خانواده ام بعنوان یکی از قربانیان حقوق بشر بجا دیدیم برای حفظ و ارتقاء حقوق بشردر سطح جهان به افشای موارد عدیده نقض حقوق بشر درمناسبات و تشکیلات فرقه رجوی با این نامه به شما اطلاع رسانی کنیم .

۱۵ سالی که من در قرارگاههای فرقه رجوی در عراق بوده ام تماما ممنوع الملاقات بوده ام در فرقه رجوی خانواده بعنوان سم و خوره تشکیلات معرفی میشد از اینرو هیچ یک ازما یعنی اعضا حق نداشتیم در خواست تماس مکتوب یا تلفنی یا ایمیلی با خانواده هایمان را داشته باشیم تا چه برسد به اینکه درخواست ملاقات با خانواده بکنیم به خاطر قطع بودن از دنیای بیرون ما نمیدانستیم موبایل چیست, نمیدانسیتیم اینترنت چیست, نمیدانستیم فیس بوک چیست ما اعضای فرقه رجوی در داخل مناسبات در مقرهای که فرقه برای ما سازماندهی کرده بود زندانی بودیم حتی برای تردد به مقر دیگر که معمولا ۲۰۰ متر بیشتر فاصله نداشت میبایست ویزای تردد میداشتیم که معمولا این ویزا های تردد را خودشان صادر میکردند که بیشتر جنبه کاری داشت ما هم زندانی و هم زندان بان زندانهای فرقه رجوی بودیم بخاطر شستشوی مغزی که در نشستهای عملیات جاری( انتقادی ) بر روی ما اعمال میشد تمامی احساسات ما در قبال پدر , مادر , برادر و خواهر خفه شده بود و بی دلیل نیست که هم اکنون اعضای گرفتار این فرقه به خانواده های که برای ملاقات آنها ریسک سفر به عراق را پزیرفته اند را خانواده الدنگ میخوانند .مادرم ۲۷ است که ازوضعیت حالی برادرم میر واقف که هم اکنون عضو این فرقه است هیچ خبر و اطلاعی ندارد .

در مناسبات فرقه رجوی ازدواج و تشکیل خانواده ممنوع است حتی کسانیکه متاهل بودند این فرقه آنها را مجبور کرده اند که از همسرانشان طلاق بگیرند بچه های صغیر این اشخاص در زمان صدام حسین به زور از والدینشان جدا وبه اروپا فرستاده شده اند نمونه بارز آن فرزندان خردسال خانم بتول سلطانی بود و هزاران مورد دیگر که قابل پیگرد و تحقیق میباشد .

در اثر شکنجه های روحی و روانی بسیاری از اعضا در این فرقه دچار افسرده گی شدید شده اند از جمله این قربانیان خود من بودم من از سال ۱۳۷۷ از این فرقه میخواستم جدا بشوم دلیل این هم برمیگشت به خودسوزی فرمان ( جوان کرد ایرانی) که در عراق بزرگ شده بود اما ۵ سال تما م من بدلیل ترس از استخبارات عراق ( اداره امنیت داخلی عراق) نمیتوانستم در خواست خروج بدهم بدلیل تبانی مسعود رجوی با صدام حسین دیکتاتور سابق عراق رجوی میگفت هر که از ما نیست بر ماست پس بریده مزدور اول دو سال زندان خروجی سازمان میماند بعد از سوختن اطلاعات به دولت عراق تحول داده میشود تا در زندان بد نام ابوغریب ۸ سال دیگر به جرم ورود غیر قانونی به عراق زندانی شود بعد هم تعویض با اسرای جنگی در این ۵ سال چون روزانه از خودم گزارش وضعیت نمی خواندم مورد آزار واذیت فرقه رجوی قرار گرفتم فرقه رجوی هر روز نشست انتقادی برای من میگذاشتند که چرا از اتوبان رهبری خارج شده ام در اثر شکنجه های روحی و روانی نشستهای انتقادی به بیماری افسرده گی مبتلا شده بودم هر روز سردردهای شدید داشتم و هفته ای دو بار نیز خون بیرون میرفتم شدت خون ریزی به حدی بود که تمای سطح توالت را خون میپوشاند

اخیرا هم مطلع شده ام بدلیل شدت مسئله داری نیروها و تهدید هم گسیختگی تشکیلات . فرقه رجوی در عراق و آلبانی بر میزان شکنجه های روحی روانی افزوده است و فرقه از همه نیروها خواسته است که طلبکاری را طلاق دهند .

میر باقر صداقی

۲۴٫۰۹٫۲۰۱۵

Lettre ouverte au conseil des Droits de l’Homme de l’Organisation des Nations Unies à Genève

Monsieur le président du Conseil des Droits de l’Homme de l’Organisation des Nations Unies,

Je, soussigné Mirbaqer Sedâqi, un ancien membre de l’Organisation des Moudjahidines du Peuple Iranien, la secte de Massoud et de Maryam Radjavi, viens d’apprendre la tenue, le 14 septembre 2015, de la 30ème session du conseil à Genève. Nous, ma famille et moi, voudrions vous rapporter les cas de violations des droits de l’homme au sein de cette organisation.

J’ai vécu pendant 15 ans dans la secte de Radjavi sans avoir droit de contacter ma famille. La famille est présentée comme un « poison » dans cette organisation et tout contact avec elle, que ça via téléphone ou l’internet, est interdit. Nous ne savions même pas ce que c’était un téléphone portable ou Facebook. Nous vivions enfermés dans nos bases et n’avions même pas le droit de fréquenter nos amis dans les bases voisines situées seulement à quelques centaines de mètres. Pour pouvoir entrer dans les autres bases de l’organisation, on avait besoin d’un « visa » qui n’était accordé que pour des missions spéciales. Nous étions à la fois le prisonnier et le geôlier de notre prison. La famille avait perdu son sens pour nous. Ma mère est restée, depuis 27 ans, sans nouvelle de mon frère Mirvaqef.

Dans l’organisation de Massoud Radjavi, il est interdit de se marier. Les membres qui étaient mariés, ont été obligés de divorcer. Leurs enfants leurs ont été enlevés et l’organisation les a envoyés en Europe. Un exemple, c’est Batoul Soltani et le sort de ces enfants.

Beaucoup de membres soufrent des problèmes mentaux. Farman, l’un de mes camarades qui était kurde, s’est immolé. Après sa mort, en 1999, j’ai voulu quitter l’organisation mais j’ai dû me taire pendant cinq ans car j’avais peur d’être livré aux services iraquiens. Ceux qui osaient déclarer leur volonté de quitter l’organisation étaient emprisonnés par les moudjahidins avant d’être livré aux services iraquiens qui les mettaient dans la prison d’Abu Quraib pour franchissement illégal de la frontière. Ils étaient en suite échangés avec les prisonniers iraniens de la guerre Iran-Iraq. Pendant les cinq années précédant mon départ de l’organisation, je refusais d’écrire des « rapports quotidiens » et je subissais toute sorte de pression pour être sorti de « l’autoroute de la pensée du guide ». Les pressions psychologiques, la dépression et les maux de tête m’ont rendu physiquement malade au point que je saignais tous les jours dans les toilettes.

L’organisation des Moudjahidins du Peuple, aujourd’hui plus que jamais, risque de s’éclater. Alors, en Iraq et en Albanie, elle augment la pression sur ces membres à qui elle vient de demander de « ne plus rien revendiquer ».

Je vous demande d’obliger cette organisation de vous ouvrir ses portes, de laisser vos agent d’interviewer les membres qui contestent les règles imposées par Massoud Radjavi. Je suis prêt à témoigner devant la justice.

Je vous prie d’agréer, monsieur, mes sincères salutations.

Mirbaqer Sedâqi,

Suisse

24.09.2015

ستارگان ژنو سپتامبر 2014 حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20713

نامه سر گشاده به خانم شیرین عبادی

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، پنجم سپتامبر ۲۰۱۵:…  خانم عبادی من بعنوان یک عضو جدا شده و منتقد این فرقه حاضر هستم در هردادگاه بین المللی علیه این فرقه شهادت دهم حتی در میان جدا شده گان و اعضای ناراضی و منتقد دوستانی دارم که با صداقت میتوانند در این امر حقوق بشری به شما از شکنجه های جسمی و روحی و مرگهای مشکوک که فرقه علیه آنها و دوستانشان انجام داده اطلاعات مکفی داده و در هر دادگاهی …

جدایی بنی صدر و مجاهدین -بخشهای اول تا ششم- نامه رجوی به بنی صدر و پاسخ بنی صدر

لینک به منبع

نامه سر گشاده به خانم شیرین عبادی

با سلام و درود به خانم شیرین عبادی اینجانب میر باقر صداقی عضو با سابقه و قدیمی فرقه مسعود رجوی که نوزده ونیم سال در عراق بوده ام چند روز پیش در سایت آفتابکاران اعتراض فرقه تروریستی رجوی به شما که یکی از امضا کننده گان بیانیه توافق هسته ای بودید را دیدم که چرا به رجال ونمایندگان مجلس آمریکا توصیه کرده ید که آقای اوباما را همراهی کنند حتی این فرقه جایزه صلحی را که شما دریافت کرده اید را بالای سر شما چماق کرده اند که خانم عبادی از خط قرمز مماشات و لابیگیری با رژیم سر مسائل حقوق بشری عبور کرده اند و گویا حمایت ازجناح جنگ طلب دولت آمریکا و عدم توافق اتمی عناصرحقوق بشری در ایران را تضمین و تائید خواهد کرد.

من از آنجائیکه خودم جزو قربانیان نقض حقوق بشر در این فرقه بودم و سالها تحت شکنجه روحی و روانی این فرقه بودم وظیف دیدم از طرف شما به این جانیان خائن و وطن فروش جواب بدهم از اینرو در مقاله ای با تیتیر( من از اندرون جواب میدهم به آقای محمد امیر خیزی) از آرمانها و اهداف بالای شما دفاع کردم و از شما انتظار دارم بعنوان یک وکیل , نویسنده و فعال حقوق بشری تحقیقات مفصلی را در رابطه با نقض حقوق بشر در مناسبات داخلی و تشکیلات فرقه رجوی شروع کنید.

۱۵ سال از بهترین سالهای جوانی من در این فرقه تباه شده است در ۱۵ سالی که در قرارگاههای فرقه رجوی بوده ام تماماَ ممنوع الملاقاتی بودم, نه میتوانستم نامه ای بنویسم, نه میتوانستم تلفن داشته باشم , نه میتوانیستم به کسی زنگ بزنم ,نه میدانستم اینترنت چیست, نه میدانستم فیس بوک چیست مسعود رجوی ما را از دنیای بیرون قطع کرده بود از سال ۶۷ میخواستم از فرقه خارج شوم اما بدلیل ترس از استخبارات عراق (اداره امنیت ) که مسعود رجوی پشتش به آن گرم بود توان درخواست خروج از فرقه تروریستی رجوی را نداشتم مسعود رجوی با تکیه به کلت اهدائی صدام حسین میگفت هرکه از ما نیست بر ماست بریده مزدور باید اول دوسال در زندان خروجی سازمان بماند بعد هم ۸ سال زندانی شود در زندان بدنام ابوغریب بخاطر ورود غیر قانونی به عراق و بعد هم با اسرای جنگ ایران و عراق تعویض شود تا خمینی مال شود و نتواند به خارج رفته و پناهنده سیاسی شود من خودم کسی بودم که آقایان حسین علیزاده و صادق باروتیان را به خروجی و زندان فرقه رجوی بردم این دو نفر بعد از کشیدن زندان در فرقه رجوی با اسرای جنگی عراق با ایران مبادله شدند. این فرقه در هر شبانه روز بیش از ۱۸ ساعت از ما بیگاری کشیده میشد حتی در قبال این همه کار فرقه به ما یک دینار عراقی نمیداد .

من شاهد خود سوزی فرمان (جوان کرد ایرانی ) در داخل مناسبات این فرقه در قرارگاه اشرف بودم . فرمان در مقر ۳۵ از قرارگاه هفتم مجبور شد بخاطر توهین خانم مهری علیقلی خودش را به آتش بکشد و بمیرد . ( خانم مهری در نشست انتقادی دیگ به فرمان گفت که پدرت در کمپ رمادیه شکم شما را با فروختن خواهرانتان سیر میکرد حالا چرا برای ما شاخ شدی ) در اثر فشار روحی بیش از حد فرمان به بیرون سالن غذا خوری رفت نفت عشتاررا روی خودش ریخت داخل سالن برگشت و فندک را روی خودش کشید و بعد از خاموش کردن و فرستادنش به بیمارستانی در بغداد بعد از ۲ روز خبر مرگ او را فرقه گفت . نفرات مقر ۳۵ را مهوش سپهری ( خواهر نسرین ) تهدید کرد تا در مقرهای دیگری صحبتی از این موضوع نکنند و گرنه با خود او طرف حساب هستیم .

خانم عبادی من بعنوان یک عضو جدا شده و منتقد این فرقه حاضر هستم در هردادگاه بین المللی علیه این فرقه شهادت دهم حتی در میان جدا شده گان و اعضای ناراضی و منتقد دوستانی دارم که با صداقت میتوانند در این امر حقوق بشری به شما از شکنجه های جسمی و روحی و مرگهای مشکوک که فرقه علیه آنها و دوستانشان انجام داده اطلاعات مکفی داده و در هر دادگاهی حاضر شده و شهادت دهند.

خانم شیرین عبادی از نظر من نقض حقوق بشرحد و مرزی نمی شناسد چه یک حکومت دیکتاتوری حقوق انسانی را درمورد شهروندانش نقض کند چه یک فرقه. باید توجه داشت فرقه رجوی امروز در حاکمیت و قدرت نیست وقتی در قبال نیروهای خودش اینگونه وحشی و بی رحم است وای به روزی که به قدرت برسد . پس لازم و ضروری است همین امروز مردم را در مورد خصلتهای وحشی و ضد حقوق بشری این فرقه آگاه کنیم .

با تشکر میر باقر صداقی سوئیس

۰۵٫۰۹٫۲۰۱۵

مسعود رجوی آنجاست که سوالات را پاسخ ندهدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19558

فلسفه شعائر فرقه رجوی از حرف تاعمل

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، سی ام ژوئن ۲۰۱۵:…  مدتی است که فرقه رجوی در سایت رسمی خود با درج مقالاتی از سخنان موسی خیابانی بعنوان فلسفه شعائر قصد دارد با این سلسله مقالات روشن فکری اذهان عمومی را منحرف و کسب وجهه نداشته کند . فرقه رجوی بعد از افشا شدن فسادهای اخلاقی مسعود و مریم رجوی توسط شورای رهبری جدا شده و منتقد خوب میداند که در میان مردم ایران …

پرویز یعقوبیقربانعلی حسین نژاد: یاد و شناخت بزرگترین جنبش درون تشکیلاتی علیه رجوی که توسط او سرکوب شد (قسمتهای اول، دوم و سوم)

لینک به منبع

فلسفه شعائر فرقه رجوی از حرف تاعمل

مدتی است که فرقه رجوی در سایت رسمی خود با درج مقالاتی از سخنان موسی خیابانی بعنوان فلسفه شعائر قصد دارد با این سلسله مقالات روشن فکری اذهان عمومی را منحرف و کسب وجهه نداشته کند . فرقه رجوی بعد از افشا شدن فسادهای اخلاقی مسعود و مریم رجوی توسط شورای رهبری جدا شده و منتقد خوب میداند که در میان مردم ایران جای ندارد تنها راه کار را در این یافته که از زبان یک قربانی کسب وجهه کند .

شاید موسی خیابانی شخصا به دیدگاههای خود در تعریف انسان و بینش ایدئولوژیکی توحیدی ایمان راسخ داشت وبخاطر این شعائرهم حاضر شده است خود را وقف آرمانهایش کند اما آن چیزی که امروزدر مورد فرقه رجوی صدق میکند فاصله نوری مناسبات و تشکیلات با فلسفه شعائر است که موسی خیابانی به آن اعتقاد داشت .

متاسفانه بنظر من منتقدین جدا شده تا به امروز کمتربه مناسبات درونی اشاره کرده اند شاید هم باید کمی منتقدین جدا شده را درک کرد دلیل اصلی این درک این هست که ابعاد فساد و تباهی مناسبات و تشکیلات درون فرقه بیش از حد شرم آور و زبان بیشتر اوقات از بیان آنها قاصر است .

مثالی میزنم وقتی شما نام مهدی ابریشمچی ( برادر شریف ) را میشنوید ناخودا گاه سیمای تیغ زده و کراوات زده ورسمی در برنامه های تلویزیونی فرقه رجوی را تصور میکنید که دائما بحث سیاسی میکند و از سرنگونی حرف میزند . اما پیشینه و تاریخچه و هویت فعلی این شخص رذل چی است .همه ما بخوبی میدانیم که این شخص در عرفی نا متعارف دست همسر و شریک زنده گیش یعنی مریم را بدون اینکه طلاق رسمی و قانونی داشته باشند را در دست مسعود رجوی قرار داد تا درحریم خصوصی مسعود باشد و در عوض از مسعود رجوی رده تشکیلاتی بلامنازعه و خواهر موسی خیابانی را که ۲۰ سال از او کوچکتر بود دریافت کرد .برخلاف ظاهرقضیه بعد از انقلاب ایدئولوژیک و روی کار آمدن شورای رهبری زن بعد از مسعود و مریم رجوی شورای رهبری زن رده های تشکیلاتی سوم و چهارم ……..تا صدم را در اختیار داشتند و بعد از زنان برادران مسئول جای داشته اند اما بنا به اعتراف هند جگر خوار تشکیلات مهوش سپهری در تمامی سر فصلها سازمانی باند جنایتکاری که شامل مسعود رجوی , مریم رجوی , مهدی ابریشمچی , جابرزداده و تنی دیگر میشدند دور هم جمع میشدند خط و خطوط را ترسیم میکردند بعد مهدی ابریشمچ مهوش سپهری ( خواهر نسرین ) را توجیه میکرد تا او برنامه شورای رهبری را برای اجرا ابلاغ کند .

همه ما اعضای قدیمی خوب میدانیم آر پی جی خوردن در تشکیلات امری عادی بود این اصطلاحی درون تشکیلاتی بود برای کسانیکه بدلایل مختلفی سلب مسئولیت و رده تشکیلاتی میشدند .اما با اینکه مهدی ابریشمچی بد دهنترین و لمپن ترین شخص تشکیلات بود هیچوقت آر پی جی نخورد در حالیکه بخاطر کوچکترین خطا . تشکیلات از هزاران نفر رده تشکیلاتی را گرفته است .

همه اعضای قدیمی نهار و شامهای جمعی در قرارگاه اشرف را قبل از انقلا ب ایدئولوژیکی همگانی را در سال ۶۸ را به یاد دارند مهدی ابریشمچی در وسط حیاط سالن اجتماعات قرارگاه اشرف میایستاد و مثل لاتها و لمپن های سر محل تعدادی را دور خود جمع میکرد و به توهین و آزار واذیت دیگران میپرداخت به یکی میگفت ترک خر به یکی دیگه میگفت الاغ به دیگری میگفت قرمساق در حالیکه قرمساق واقعی خودش بود چون در مناسبات خودش زنش را به دیگری داده بود, به یکی دیگر میگفت گو خوردی و زمانیکه فرمانده مقر ۹۰۰ بود در حالیکه هر شب نماز شام و عشا او قضا میشد میرفت مستراح وضوع میگرفت بیرون میامد جلوی جمع که هم خواهر بود و هم برادر بند تومونش را میبست فلسفه شعائر ساری و جاری در تشکیلات اینها بودند . کم مگر دیده بودیم که برادر شریف آستین پیراهنش را مثل لات و لمپنها بالا تا میزد و در نشستها نعره میکشید بی چاره بهروز نظریان همیشه در کمپ از شکنجه های که توسط مهدی ابریشمچی شده بود شوکه بود و خاطراتش را میگفت مگر گناه بهروز چی بود او از این تشکیلات اهریمنی بیزار بود میخواست برود پی زنده گی و خانواده اش .

یاد فرمانده فتح الله ( مهدی افتخاری ) بخیر در سال ۸۰ در مجموعه نشستهای طعمه مهدی ابریشمچی اولین کسی بود که به فرمانده فتح الله توهین کرد و رویش تف کرد و برادر مسعود رجوی در آنجا افشا کرد که زن فرمانده فتح الله بخاطر این از فتح الله جدا شده که فرمانده فتح الله در رابطه زنا شوئی میخواست از پشت با همسرش رابطه داشته باشد .

بنازم به لنگر تشکیلات فرقه رجوی برادر شریف ( مهدی ابریشمچی )که رابط فرقه رجوی برای فروختن اسرار نظامی و گرفتن پول از صدام حسین بود.

یادتان هست گفتم بخاطر فساد اخلاقی مسعود و مریم رجوی که بتدریج به گوش رده های پائین رسیده بود تحلیل اعضا این بود آن بالا بکن بکن است چرا ما نه و در مقاله گذشته تعدادی فاکت تعریف کردم که که خواهران فرمانده با تحت مسئولین خود رابطه جنسی برقرار میکردند اوضاع آنقدر خراب شده بود که هر ماه در مقرها خواهران فرمانده را جابجا میکردند تا فرصت لازم برای دوست یابی نداشته باشند تقریبا هر ۱۵ روز تعدادی خواهر فرمانده جدید میامد و تعدادی فرمانده قدیمی که تقریبا ۱۵ روز پیش آمده بودند از مقر میرفت بخاطر محدودیتهای ازدواج و انقلاب ایدئولوژیک که کانون خانواده را از هم پاشیده بود بچه های جدید و میلشیا میگفتند تمامی فرمانده هان برادر بالای سرمان بچه باز هستند.دنبال مناسبتی هستند از جمله نماز عید فطر و غیره که با ما روبوسی کنند و ما را بغل کنند .

بله اینها حرفهای نا گفته مناسبات فرقه رجوی است که خیلی ها بخاطر شرم آور بودن آنها دوست ندارند به آنها بپردازند فلسفه شعائر واقعی ساری و جاری در مناسبات فرقه رجوی این انحطاط و فساد است .

میر باقر صداقی

سوئیس

۲۹٫۰۶٫۲۰۱۵

***

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی دوازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

***

همچنین:

تفاهم اتمی و آینده تاریک برای فرقه رجوی (عاقبت رجوی سناریویی همچون اوجلان یا ریگی؟)

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، هفتم آوریل ۲۰۱۵:… تفاهم هسته ای امروز ایران با دولتهای بزرگ جهان نشان از شکستن شیشه عمر رجویست بن بست فعلی خط و خطوط فرقه رجوی , خاطره دستگیری عبدالله اوجلان و عبدالمالک ریگی را برای انسان تداعی

آرزوی تروریستهای نا کام برای تسلیح شدن دوباره از زبان این و آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، سی ام مارس ۲۰۱۵:…  عبدالله الجبوری همچنین گفت که سیاستمداران عراقی با موضوع ساکنان لیبرتی گزینشی برخورد می‌کنند در حالی که طبق قانون باید ‏با آنان به‌عنوان پناهنده رفتار کنند. اما این

روزجهانی زن و پتانسیل دروغ گفتن مریم رجوی

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، نهم مارس ۲۰۱۵:… مریم رجوی امسال در روز جهانی زن مدعی شد که نیروی زنان هماورد بنیادگرایی اسلام است من به گوشه ای از مناسبات استثماری جنسی زنان در این فرقه اشاره میکنم شخص مریم رجوی بعد از

وطن فروشی و افتخار به آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم مارس ۲۰۱۵:… وقتی از کلمه مقاومت مردمی و مبارزه صحبت میکنیم به مترادف آن یک سری پرنسیبهای انقلابی وانقلابیگری نیز مطرح میشوند که در وحله اول استقلال عمل یک جنبش را طلب میکند .انقلاب و

جوابی به مقاله ازاین مرده به آن مرده فرجی است , آقای محمد اقبال

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۵:… آقای محمد اقبال من که غریبه نیستم روزی توی خونه و صاحب خانه بودم شاید شما به بیماری آلزایمر دچار شدید ودزدیهای نجومی فرقه رجوی را در دوران فروپاشی صدام حسین را فرا