جواد خراسان (اسماعیل مرتضایی) سرسپرده و کار چاق کن رجوی

جواد خراسان (اسماعیل مرتضایی) سرسپرده و کار چاق کن رجوی

Mojahedin Khalq MKO MEK Rajavi cult Saddam husseinاحمد. م خ. اروپا، ایران اینترلینک، دوازدهم می 2014: …  افسوس از دست زمانه ولعنت به شخص مسعود خیانت کار وطن فروش و انسان کش. چرا انسان کش ؟؟ برای اینکه امثال جواد خراسان که در دوران دانشجوی زمان شاه از قشر روشنفکر ومبارزه علیه نظام شاه بودن با انگیزه های پاک جذب سازمان شدن وبعد از به قدرت  رسیدن رجوی  به مرور شخصیت انسانی و مبارزاتی خود را از بین بردن و آلت دست مسعود این خود شیفته قدرت …

Mojahedin Khalq MKO MEK Rajavi cult Saddam husseinاسماعیل مرتضایی (جواد خراسان)، مامور اعزامی رجوی (فرقه مجاهدین خلق) در بین نجات یافتگان اعزام شده به آلبانی کیست؟

https://iran-interlink.org

جواد خراسان (اسماعیل مرتضایی) سرسپرده و کار چاق کن رجوی

جواد خراسان که الان یکی از فرماندهان کمپ آلبانی است یک کار چاق کن و به اصطلاح آچار فرانسه رجوی در فرقه اشرف بود .

وقتی از واژه کار چاق کن استفاده می کنیم می خواهیم یک صفت از کاراکتر این شخص را روشن کنیم البته تا آنجا که حرمت قلم و زبان اجازه دهد زیرا همه هم سن سال های من به خوبی میدانند که به چه کسی می گفتیم کار چاق کن در پایین ترین محلات تهران به مردهای کار چاق کن امورات جنسی کلمه دیگری بکار می بردن و یک کم آبرومندانه از طرف می پرسیدن شغل تو چیست ؟ میگفت دلال هستم !!!! کار چاق کن !!

افسوس از دست زمانه ولعنت به شخص مسعود خیانت کار وطن فروش و انسان کش

چرا انسان کش ؟؟ برای اینکه امثال جواد خراسان که در دوران دانشجوی زمان شاه از قشر روشنفکر ومبارزه علیه نظام شاه بودن با انگیزه های پاک جذب سازمان شدن وبعد از به قدرت رسیدن رجوی به مرور شخصیت انسانی و مبارزاتی خود را از بین بردن و آلت دست مسعود این خود شیفته قدرت شدن .

یادم هست سالهای آخر که در اشرف بودم برای جلوگیری از جدا شدن افراد بخصوص افراد با سابقه امثال خودم یک طوری سازماندهی می کردن که بطور مستقیم در سلسه مراتب تشکیلاتی در ارتباط با یک زن عضو فرقه باشیم ما هم که از دنیا جنسی و رقص رهایی زنان لخت شده جلوی رجوی ها بی خبر واز تشکیل حرم سرای مسعود بی خبر فکر می کردیم این زنان همان زنان بیست سال پیش یا ده سال پیش هستن محجوب و پاک و سالم !!!!!! و نهایت احترام را هم می گذاشتیم اما به مرور متوجه عشوه گری و طنازی های چندش آور می شدیم که در واقع در دینای سینما و زندگی معمولی شاهدش بودیم و به طریقی می خواستن این افراد در آستانه خارج شدن ویا اینکه درخواست جدایی داده بودیم را با نیروی زنانه جذب و وابسته کنند تا از فرقه جدا نشویم .

یادم هست با همین شیوه یک سال مرا دست به سر کردن البته باید اعتراف کنم که من و امثال من هم در اثر کمبود عاطفه جنس مخالف در اثر انقلاب مریم کذایی این حس محبت و مهر طلبی که از بین رفته بود نیاز مند بودیم و وقتی برای جلوگیری از جداشدن با این شیوه {مسول مستقیم زن } مواجه می شدیم یک مدتی از جدا شدن منصرف می شدیم .

یک خاطره بنویسم تا به زوال کشیده شدن جواد خراسان را هم بدانید

علی .م که الان هم به دلیل وابستگی خانوادگی در لیبرتی هست از نفراتی بود که با همین شیوه او را در فرقه نگه داشته بودن مسول او زنی بود که در دوره های مختلف از طرف تشکلیلات به اروپا رفته امد کرده بود نام او را ذکر نمی کنم . وقتی به مقر ما آمد ما در محفل های خصوصی که داشتیم گفتیم طرف کهن کار شده و چشم گوشش به اروپا باز شده که اینطوری با علی رابطه دارد و یواشکی در خلوت می روند اما غافل بودیم که چشم و گوش او را خود خاله مریم باز کرده و فرستاده اش اتاق مسعود تا سکس رهایی بکند!!! حال که خودش سود برده دستمال مصرف شده را داده تشکیلات مقرها که فرماندهانی مثل جواد خراسان نیروها را با این طریق نگه دارند .

وقتی من دیدم اوضاع خیلی بی ریخت است و گند کار این دو نفر به زودی بیرون می زند و برای نیروها تازه وارد و جوان خوب نیست اگر متوجه بشوند خواهر مجاهد انقلاب کرد طلاق گرفته از شوهر و در راس همه امور هژمونی دار حالا مثل یک زن عادی رابطه عشقی و عاطفی با یک تحت مسولیت خود دارد چه می شود؟؟؟؟

از روی دل سوزی و جلوگیری از وقایع دیگر و ناباوری که این تک مورد است انشا الله بقیه گربه هستن {بقیه خواهران سالم هستن و انقلاب کرده } موضوع را به جواد خراسان گفتم در کمال ناباوری وشوک دیدم در دفاع کامل برآمده و به من اتهام زد که تو ذهنت خراب است و تشکیلات آگاهانه این سازماندهی را میکند و چرندیات دیگر که به دلیل حفظ حرمت کلامات بکار نمی برم اما در آن اتاق جواد خراسان فهمیدم که مسعود کثافت خود به چه منجلابی افتاده و امثال جواد خراسان روزگاری در سالهای اول ورود به اشرف همه با شوق و شعف به او نگاه می کردیم واز و حرکات وجدیت اش آموزش می گرفتیم چقدر در منجلاب سکس مسعود غلتیده که با شواهد دلیل های انکار ناپذیر که به او درمورد این زن گفتم باز بی تفاوت بود گویا اشکالی نیست رهبری تصمیم می گیرد ناموس رهبری است هر کار دلش بخواهد می کند وهر سازماندهی که بخواد می کند !!!!!!!!!!!!!

این یک نمونه از کار چاق کردن جواد خراسان بود اما مشت نمونه خروار است

حسن نایب آقا اسمائیل مرتضایی مجاهدین خلقنشست درون تشکیلاتی فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین خلق) در تیرانا

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییاسامی بیش از ۱۲۰ نفر از نفراتی که کمپ لیبرتی را در ماه های گذشته ترک کرده اند

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfires

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10792

هشدار به نفرات آلبانی. سران فرقه رجوی به دنبال فریب و مخدوش کردن مسیر اخذ پناهندگی جدا شده ها

حسین محتسبیحسینی، انجمن نجات، تهران، هفتم می ۲۰۱۴: …  مصاحبه های کمیساریای عالی پناهندگان در آلبانی ، مرحله اول را طی کرده و وارد مراحل بعدی شده است . مسئولین سازمان به شدت به دنبال این هستند که تمام جداشده ها در آلبانی ،  شرایط کمیساریای سازمان ملل را پذیرفته و در آلبانی مقیم شوند . در این رابطه یکی از بچه های سازمان به نام حسین محتسبی که پدر و مادرش از فرماندهان سازمان می باشند را به شدت …

mek_albania_June2013مشکلاتی که مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای ما در تیرانا ایجاد می کنند – سازمانهای حقوق بشری کجایند؟

لینک به منبع

سران فرقه رجوی به دنبال فریب و مخدوش کردن مسیر اخذ پناهندگی جدا شده ها در آلبانی

حسین محتسبیبر اساس گزارشی که مدتی پیش به دستمان رسید . مصاحبه های کمیساریای عالی پناهندگان در آلبانی ، مرحله اول را طی کرده و وارد مراحل بعدی شده است . مسئولین سازمان به شدت به دنبال این هستند که تمام جداشده ها در آلبانی ،  شرایط کمیساریای سازمان ملل را پذیرفته و در آلبانی مقیم شوند . در این رابطه یکی از بچه های سازمان به نام حسین محتسبی که پدر و مادرش از فرماندهان سازمان می باشند را به شدت تحت فشار قرار داده اند و با وعده و وعید به وی می گویند : تو تراول داکیومنت ( گذرنامه پناهندگی ) را از کمیساریای سازمان ملل در آلبانی بگیر و بعد از مدتی ما ( یعنی سازمان ) تو را به فرانسه ویا .. خواهیم برد .

حائز اهمیت است ، یکی از شگردهای فریبنده تشکیلات رجوی این است که فردی را با فریب و نیرنگ مجبور به کاری کرده و با الگو ساختن از او بقیه را نیز بفریبد .

بنابراین ، همه دوستان جدا شده در آلبانی را متوجه فریبها و نیرنگ های تشکیلات فرقه ای رجوی می نماییم و توصیه مان به دوستان این است که با چشمان باز و بدور از فشار های سران فرقه رجوی ، مسیر آینده خود را انتخاب کنند .

حسینی

رجوی، بیمار جنسی عقب مانده

آینده سازمان مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

جوابیه ای به نوشته منصور قدر خواه علیه منتقدین وجدا شدگان از فرقه رجوی

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی احمد. م خ. اروپا، سیزدهم مارس 2014: … ما جدا شدگان هم که مثل کمپ اشرف با تیر وکمان وسرنیزه که به سمت شما شلیک نکردیم. گفتیم  اگر به فرمان رجوی و اسراییل این فیلم را داری تهیه میکنی  بدان که حناییست که رجوی درست کرده. خودت را با آن

نکاتی در مورد مصاحبه اخیر مسعود خدابنده

احمد. م خ. اروپا، بیست و چهارم فوریه 2014: … یاداشت دیگر که در سالن باقر زاده  حضرت رهبر روی سن ظاهر شدن با لباس شبیه لباس یاسر عرفات اما با دوخت زنانه که دگمه های روی آستین و شانه اش را زنانه زده بودن این مردک یک کمی روژ لب زنانه هم به لبش مالیده بود که من چندشم آمد و شرمم آمد که این

بند” ف”. ما به تهد خود رسیدم اما رجوی کوتوله هنوز نرسیده

احمد. م خ. اروپا، نوزدهم فوریه 2014: … در شروع نشست برای اینکه از احساسات ما استفاده کند یک عکس نشان داد که دو بچه داشتن با هم کشتی می گرفتن و یکی از کودکان  طرف مقابلش را به زمین خوابانده بود و پشتش را به زمین زده بود رجوی کوتوله هم با یک شبیه سازی کودکانه گفت بین دعوای خودش با رژیم