حضور انجمن زنان در جلسات حقوق بشر در ژنو، ملاقات با نمایندگان و …

حضور انجمن زنان در جلسات حقوق بشر در ژنو، ملاقات با نمایندگان و …

زنان ایران، اول اکتبر 2015:…  موضوع بحث انگیز دیگر در این ملاقاتها یاقیگری فرقه رجوی و ندادن ملاقات به خانواده های اسیران و روسیاهی که برای رجوی باقی مانده است و باز هم طی ماههای گذشته در لیبرتی و بازگشت بی نتیجه خانواده ها و ملاقات نکردن بستگانشان و نقض اولیه ترین حقوق بشر در پایگاههای رجوی. این آکسیونها که هر روز ساعتها برگزار می شد مورد توجه شرکت کنندگان در جلسه های مجمع …

محمدی حسین نژاد اور سور اواز 2015آکسیون دو پدر معترض در فرمانداری اورسورواز فرانسه

لینک به منبع

حضور انجمن زنان در جلسات حقوق بشر در ژنو، ملاقات با نمایندگان و آکسیون اعتراضی در برابر ساختمان سازمان ملل محل برگزاری اجلاس سالانه حقوق بشر

انجمن زنان ژنو 2015 اعتراض به فرقه رجوی

طی روزهای برگزاری اجلاس سالانه حقوق بشر در ژنو مقر سازمان ملل اعضای انجمن زنان با حضور فعال در برابر سازمان ملل و ملاقات با نمایندگان مختلف توانستند بیش از پیش چهره فرقه گرای مریم رجوی و مزدور فراری مسعود رجوی و فرقه رجوی را افشا کنند. همچنین روز 29 سپتامبر در روز پایانی حضور انجمن زنان در سوئیس انجمن زنان آکسیون اعتراضی برگزار کردند که هدف از آن افشاگری علیه فرقه رجوی و شناساندن ماهیت واقعی فرقه و افشای ترفندها و شعارهای آزادی و دمکراسی آنها بود همچنین موضوع کمک به رهایی و آزادی اسیران باقیمانده در پایگاههای آنها در عراق و سایر کشورها و بخصوص فرانسه مقر تروریست مریم رجوی مطرح شد.

انجمن زنان ژنو 2015 اعتراض به فرقه رجوی

موضوع بحث انگیز دیگر در این ملاقاتها یاقیگری فرقه رجوی و ندادن ملاقات به خانواده های اسیران و روسیاهی که برای رجوی باقی مانده است و باز هم طی ماههای گذشته در لیبرتی و بازگشت بی نتیجه خانواده ها و ملاقات نکردن بستگانشان و نقض اولیه ترین حقوق بشر در پایگاههای رجوی. این آکسیونها که هر روز ساعتها برگزار می شد مورد توجه شرکت کنندگان در جلسه های مجمع سازمان ملل و مردم شهر ژنو قرار گرفت.

انجمن زنان ژنو 2015 اعتراض به فرقه رجوی

حضور اعضائی از انجمن زنان در ژنو و فعالیتهای آنها همچون خاری در چشم مأموران لباس شخصی اعزامی رجوی بود، آنها که تحمل ندارند صدای مخالفی را بشنوند.

اعضای انجمن زنان در روزهای حضور در ژنو اقدام به پخش هزاران برشور بین شرکت کنندگان در اجلاس سازمان ملل و مردم و … کردند و به افشاگری علیه فرقه رجوی پرداختند. مشروح این گزارش و فیلم بخشهائی از صحبتهای اعضای انجمن زنان متعاقبا برای علاقمندان در سایت همراه با عکسهای بیشتر در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

(پایان)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18286

گزارش انجمن زنان از آکسیون اعتراضی (همزمان با شروع محاکمه مهدی ابریشمچی در پاریس)

انجمن زنان ایران، هشتم می ۲۰۱۵:…  مهدی ابریشمچی هفتم مای در پاریس محاکمه شد، وی که از مهره های اصلی رجوی برای اسارت و سرکوب اعضای به دام افتاده در راستای اهداف قدرت طلبانه بوده و زندگی و از جمله همسر خویش را نیز به رجوی واگذار کرده است و همه چیز باخته ای است که در تلاش حفظ موقعیت فعلی و به امید سهیم شدن در قدرت بعد از حکومت ایران می باشد. این محاکمه به منظور پرونده های …

محاکمه مهدی ابریشمچی تروریسم پاریسامروز ، مهدی ابریشمچی در دادگاه پاریس به اتهام فعالیت های تروریستی محاکمه شد (آکسیون میدان سن میشل)

لینک به منبع

گزارش انجمن زنان از آکسیون اعتراضی انجمن های منتقد تشکیل شده از اعضای جدا شده فرقه رجوی

مهدی ابریشمچی هفتم مای در پاریس محاکمه شد، وی که از مهره های اصلی رجوی برای اسارت و سرکوب اعضای به دام افتاده در راستای اهداف قدرت طلبانه بوده و زندگی و از جمله همسر خویش را نیز به رجوی واگذار کرده است و همه چیز باخته ای است که در تلاش حفظ موقعیت فعلی و به امید سهیم شدن در قدرت بعد از حکومت ایران می باشد.

این محاکمه به منظور پرونده های پولشوئی و … بود.

به همین منظور اعضای جدا شده از فرقه رجوی انجمن های انجمن های قلم ، فریاد آزادی ، آوا ، پیوند رهایی و فانوس در میدان سن میشل پاریس حضور به هم رساندند و بر علیه مهدی ابریشمچی و تشکیلات رجوی و مقر اورسورواز مرکز تروریستی فرقه رجوی اعتراض کردند، آنها از شهردار پاریس و دولت فرانسه خواستار اجرای عدالت و تعطیل کردن فعالیتهای این مرکز تروریستی شدند همچنین از دادگاه فرانسه خواستند تا عدالت را در مورد این مجرم به اجرا در آورد.

امروز از جمله فعالیتهای مذبوحانه این فرقه که تاب تحمیل هیچ منتقدی را ندارد این بود که تمام اعضای خود را بصورت لباس شخصی از ساعتهای اولیه به اطراف دادگاه گسیل کرده بودند و عکسهای کسانی همچون آقای حسین نژاد و محمد کرمی و کلیه بچه ها را چاپ گرفته و بصورتی ترور شخصیتی کرده بود و به زبان فرانسه پخش کرده بودند و پشت شیشه ماشینها چسبانده بودند.

به این خیال که با این کارها بتوانند نیروی منتقد خود را سرکوب و ساکت کرده و بتوانند به قدرت برسند. و در همین رابطه درگیری لفظی بین خانم سلطانی و یکی از این کارگزاران رجوی صورت گرفت و پلیس به سرعت وارد عمل شد و کارت هویت فرد مذکور را خواست و او را با خود برد.

کسانی که حاضر نیستند به نظر مخالف احترام بگذارند عجیب است مریم رجوی ملکه ترور داعیه دمکراسی دارد و شعارهای قشنگی سر می دهد.

قسمتهائی از متن و فیلم مصاحبه با خانم بتول سلطانی که در این آکسیون حضور داشتند:

فیلم کوتاه مصاحبه

آکسیون اعتراضی انجمن های منتقد تشکیل شده از اعضای جدا شده فرقه رجوی همزمان با دادگاه مهدی ابریشمچی در پاریس

لینک به ویدئو:
https://youtu.be/ZZFQZH19gw8

متن صحبت خانم سلطانی: اینجا امروز دادگاه مهدی ابریشمچی هست کسی که بیشترین خدمت را به رجوی کرده است و یکی از مهره های رجوی هست، کسی که همسرش را واگذار کرد به رجوی و بعد از اون بطور کامل کارگزار او بوده است او همدست مریم رجوی است در راستای به قدرت رسیدن اعضاء را سرکوب و کنترل می کنند.

مقر فرماندهی این تروریستها بعد از عراق اینجا در پاریس و اورسورواز هست.

امیدواریم که در دادگاه عدالت رعایت بشه و همه اخاذی های پول که از مردم کردند و خرج خواسته ها و رفاه مریم و مسعود رجوی شده است باز پس گرفته بشه و ما خواهان این هستیم که پایان داده بشه به فعالیتهای تروریستی مریم رجوی و دار و دسته این فرقه.

بتول سلطانی زهرا معینی حمیرا محمد نژادکنفرانس حقوق بشر انجمن زنان منتقد تشکیلات رجوی در روزجهانی زن هشتم مارس ۲۰۱۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18183

گرد و خاک تبلیغاتی فرقه رجوی و لاپوشانی خفت و خواری مریم رجوی در کنفرانس فرعی کنگره آمریکا

بتول سلطانیبتول سلطانی، زنان ایران، سوم می ۲۰۱۵:… آنچه بیش از هر چیز مضحک به نظر می رسید طوری که باعث سوآل خیلی از سیاستمداران شده بود، این بود که چگونه این خانم که خودش حامی تروریسم از نوع جنس اسلام فرقه گرایانه حتی در عقاید و کیش شخصیت بدتر از داعش هست و در آغاز به همین داعش لغب عشایر انقلابی می داد و از طرفی فقط رله کننده صحبتهای …

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلالمانیتور، واشنگتن: واکنش های خشمگینانه نسبت به دعوت کنگره از مریم رجوی

لینک به منبع

گرد و خاک تبلیغاتی فرقه رجوی و لاپوشانی خفت و خواری مریم رجوی در کنفرانس فرعی کنگره آمریکا

یک کمیته فرعی کنگره آمریکا پیرامون گروه دولت اسلامی جلسه ای را در مورد گروه داعش برگزار کرد خبر این جلسه از طریق لابیهای جیره خوار رجوی به ایشان رسید و ایشان تلاش مذبوحانه ای را آغاز کرد تا بانوی شیفته خود یعنی مریم رجوی را در این کنگره بفرستد که محقق نشد و بلاخره گماشتگان و لباس شخصی های رجوی با اصرار و با عنوان ادای شهادت مریم رجوی در مورد گروه داعش در این جلسه و نه به اسم سازمان مجاهدین که توسط اعمال رجوی بد نام شناخته شده بلکه به اسم شورای ملی مقاومت در پنل دوم و آن هم بصورت صوتی توانست شرکت کند که در حقیقت یک خفت و خواری برای فرقه مجاهدین بود.

آنچه بیش از هر چیز مضحک به نظر می رسید طوری که باعث سوآل خیلی از سیاستمداران شده بود، این بود که چگونه این خانم که خودش حامی تروریسم از نوع جنس اسلام فرقه گرایانه حتی در عقاید و کیش شخصیت بدتر از داعش هست و در آغاز به همین داعش لغب عشایر انقلابی می داد و از طرفی فقط رله کننده صحبتهای رجوی است و دست به کارهائی همچون ایجاد حرمسرا برای رجوی می زند چه صحبتی یا شهادتی می تواند در مورد گروه داعش بدهد و النهایه هم دیدیم که باعث استهزا و تمسخر نمایندگان شد، چرا که چیزهائی که آنجا در واقع محورهای دیکته شده رجوی بود را این خانم بیان کرد باعث حیرت و تعجب همگان شد

مثلا یکی از گنده گوئی های این خانم این بود که عشایر مسلح شوند یعنی دامن زدن هر چه بیشتر به جنگ داخلی خانم رجوی که بارها خودش مدعی شده بود که نه علم و سواد سیاسی دارد و نه از خودش چیزی دارد و تمام هنرش به این است که فرمانبر خوبی است و دستورات رجوی را کامل و بی عیب و نقص اجرا می کند طوری که همواره رجوی به او نمره ۲۰ می داد توجه ندارد که بلغور صحبتهای رهبری که دچار انقطاع تاریخی است به مثابه کسی که سالهاست در غار است و از جامعه و مردم قطع است باعث خنده و تمسخر همگان می شود

اما آنچه که این میان هدف اصلی فرقه بوده است هیچیک از اینها نیست و آنها فقط مطرح کردن خود حالا با هر وسیله ممکن چرا که یکی از اعتقادات رجوی این است که هدف وسیله را توجیه می کند. و بوسیله مشکل داعش با فرصت طلبی تمام رجوی سعی کرد تا بار دیگر خود را بعنوان نیروی سیاسی مخالف جمهوری اسلامی در عرصه تبلیغاتی خودی نشان بدهد و مریم رجوی توانست ۱۵ دقیقه فرصت خودنمائی در برابر دوربینهای رسانه ها خودش را و فرقه رجوی را مطرح کند.

بسیاری ازجمله رابرت فورد سفیر پیشین آمریکا در سوریه از همان ابتدا این پرسش را مطرح کردند که این فرقه که نه پایگاهی در هیچ جامعه ای ندارد و بصورتی ایزوله در زندان لیبرتی و یا قلعه اور سورواز هستند چه اطلاعاتی می توانند در مورد گروه “دولت اسلامی” در اختیار قانونگذاران آمریکائی قرار بدهند.

مریم رجوی حتی از مشکل داعش در منطقه سوء استفاده ک اعمال فرقه رجوی بعنوان یک سازمان تروریستی اسلامی مسئول کشتن چندین نظامی و غیرنظامی آمریکایی در ایران قبل از انقلاب برای بسیاری از آمریکاییان پرسش‌ برانگیز و حتی تنفرانگیز است. مجاهدین هم‌چنین به خاطر حمایت از نیروهای صدام حسین در جریان جنگ ایران و عراق و حمله به خاک ایران و نیز به کشتن دادن هزاران جوان ایرانی در دوران نخست پس از انقلاب از نظر اکثریت جامعه ایران سازمانی منفور محسوب می‌شود و برخلاف گفته رجوی فاقد هر گونه پایگاه مردمی در داخل ایران است.

در هرحال برای همگان روشن است که هزینه های هنگفتی که رجوی صرف لابیهای خودش می کند باعث شده تا این دعوت هر چند با خفت و خواری صورت گیرد وگرنه بر کسی پوشیده نیست که به قول باربارا اسلیوین روزنامه نگار آمریکائی اینها یک گروهی هستند که بیشتر به یک فرقه فردپرست شباهت دارند تا یک سازمان معتبر سیاسی

دم خروس تناقض گوئی و وارونه گوئی مریم رجوی اینجا آشکار می گردد که رژیمی که خواهان تغییر و سرنگونی اوست و مدعی است که بایستی از عراق بیرون رانده شود و در عوض عشایر مسلح شوند در حال حاضر با کمک به دولت عراق نقش مهمی در توقف پیشرفت داعش داشته اند و این خود مریم رجوی بود که گوئی فراموش کرده است که همین گروه داعش را عشایر انقلابی می نامید.

***

همچنین:

نامه سرگشاده به شهردار اورسورواز +متن فرانسه و انگلیسی

زهرا معینی 2014زهرا معینی، زنان ایران، چهاردهم سپتامبر 2015:…  سلام به شما خانم ایزابل شهردار شهر اورسورواز با احترامات بسیار، من زهرا معینی هستم که تجربه سالها بودن در تشکیلات سازمان مجاهدین به رهبری مسعود و مریم رجوی را داشته ام و از نزدیک دیده ام و در همین مبارزه من سلامتی ام را ا ز دست داده ام و در حال

نامه سرگشاده خانم حمیرا محمدنژاد خطاب به خانم شیرین عبادی

حمیرا محمد نژادزنان ایران، دوازدهم سپتامبر 2015:…  سازمان مجاهدین خلق از قول فردی بنام محمد امیر خیزی شروع به تهمت زدن به شما و لجن پراکنی کرده است شما که به حق و درستی دفاع کرده اید از اقدامی که پیشگیری شده از یک فاجعه‌ای انسانی یعنی مذاکره و توافق هسته ای و پیشگیری از جنگ آن‌ها بر این

ملاقات نمایندگان انجمنهای زنان وآوا با نماینده پارلمان اروپا دراستراسبورگ

کانون آوا، دهم ژوئن 2015:…  نمایندگان انجمنهای فوق الذکر درابتدا تاکید کردند که کشورهای اروپایی وکلا غرب از تجربه مماشات با گروه های تروریستی نظیر القاعده، طالبان و داعش درس نگرفته و با حمایت از مجاهدین ماردرآستین خود می پرورانند. گروهی که به اعضای خود رحم

گزارش انجمن زنان از آکسیون اعتراضی (همزمان با شروع محاکمه مهدی ابریشمچی در پاریس)

انجمن زنان ایران، هشتم می 2015:…  مهدی ابریشمچی هفتم مای در پاریس محاکمه شد، وی که از مهره های اصلی رجوی برای اسارت و سرکوب اعضای به دام افتاده در راستای اهداف قدرت طلبانه بوده و زندگی و از جمله همسر خویش را نیز به رجوی واگذار کرده است و همه چیز باخته ای است که در تلاش حفظ موقعیت فعلی و به امید سهیم شدن در قدرت بعد ا