حضور انجمن نجات در اجلاسیه حقوق بشر سازمان ملل متحد

حضور انجمن نجات در اجلاسیه حقوق بشر سازمان ملل متحد

انجمن نجات، بیست و هفتم می 2013: …نمایندگان انجمن نجات در این پنل‌ها به افشای جنایات‌های صورت‌گرفته در سازمان وشرح وضعیت وخیم فرزندان و نزدیکان خود شدند و خواستند تا خانواده‌های ایرانی که فرزندانشان در قرارگاه لیبرتی در اسارت رجوی قرار دارند بتوانند با فرزندان خود ملاقاتی داشته باشند و افراد اسیر به دور از فشار و وحشت سازمان، بتوانند مسیر زندگی‌شان را شخصاً تعیین نمایند. ملاقات‌های خصوصی نمایندگان انجمن …

لینک به منبع
لینک به متن انگلیسی

هیات انجمن نجات متشکل از خانم‌ها عبداللهی و بهشتی و آقایان اتابای و اکبرزاده در آخرین اجلاسیه حقوق بشر سازمان ملل در ژنو حضور یافتند.

علیرغم تهاجم و اهانت‌های سخیف اراذل و اوباش دسته رجوی، نمایندگان انجمن ضمن افشای ماهیت فرقه‌ای و تروریستی مجاهدین، تعجب حاضرین را برانگیختند و تنی چند از نمایندگان NGOها و سازمان‌های حقوق بشری از کشورهای مختلف ضمن همدردی با خانواده‌ها خواستار ملاقات و حضور در ایران شدند.

اقدامات صورت ‌گرفته:

حضور نمایندگان انجمن نجات در پنل حقوق بشر سازمان ملل متحد

حضور نمایندگان انجمن نجات در پنل حقوق بشر زنان با حضور احمد شهید (نماینده ویژه سازمان ملل در حقوق بشر ایران)

حضور نمایندگان در جناح ضدانقلاب سبز ایران

حضور نمایندگان انجمن نجات در پنل خانواده‌های ترور ایران

حضور نمایندگان انجمن نجات در پنل حقوق بشر مراکش

نمایندگان انجمن نجات در این پنل‌ها به افشای جنایات‌های صورت‌گرفته در سازمان وشرح وضعیت وخیم فرزندان و نزدیکان خود شدند و خواستند تا خانواده‌های ایرانی که فرزندانشان در قرارگاه لیبرتی در اسارت رجوی قرار دارند بتوانند با فرزندان خود ملاقاتی داشته باشند و افراد اسیر به دور از فشار و وحشت سازمان، بتوانند مسیر زندگی‌شان را شخصاً تعیین نمایند.

ملاقات‌های خصوصی نمایندگان انجمن نجات:

نمایندگان انجمن به مدت 30دقیقه در دفتر احمد شهید با ایشان ملاقات و تقاضاهای خانواده‌ها از جوامع بین‌المللی و ایشان را مطرح نمودند.

نمایندگان انجمن به مدت 30دقیقه در دفتر احمد شهید با ایشان ملاقات و تقاضاهای خانواده‌ها از جوامع بین‌المللی و ایشان را مطرح نمودند.

خانواده‌های انجمن نجات از نمایندگان حقوق بشری و جوامع بین المللی خواستار شدند تا هر چه زودتر زمینه خروج افراد از قرارگاه لیبرتی به کشورهای دیگر را فراهم و خانواده‌ها بتوانند بطور حضوری، تلفنی و مکاتبه‌ای خبری از فرزندانشان داشته باشند.

آدرس ایمیل احمد شهید جهت تماس خانواده‌ها از این قرار است:

Sr_Iran@Ohchr.org

خانواده‌های محترم می‌توانند در صورت تمایل در چند خط به زبان فارسی یا انگلیسی خواسته‌های خود را به اطلاع احمد شهید برسانند.

همچنین:
سرانجام رجوی ها زبونانه تسلیم شدند
تبریک به تمامی خانواده های چشم انتظار
چشم‌انداز وضعیت وخامت‌بار لیبرتی


The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters