حضور مریم قجر در آلبانی می تواند جلوی ریزش نیروهای وارفته خود را بگیرد ؟ – قسمت اول و پایانی

حضور مریم قجر در آلبانی می تواند جلوی ریزش نیروهای وارفته خود را بگیرد ؟ – قسمت اول و پایانی

Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_terrorists10انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و ششم مارس 2017:… اکنون نیرویی که سالیان در غار نگهداشته شده وقتی به دنیای آزاد آلبانی می رود و خبرهایی هم بود که چه برخوردهای بدی داشتند نشان می دهد که قبل از اعزام نهایی رجوی تروریست سعی نمود که با نشست و بحث تعیین تکلیف و بحث مسخره موسسان چهارم می خواست جلوی ریزش نیرو را از … 

مجاهدین خلق در سنین کهولتدعا کنیم (مقاله ای از آقای مهدی خوشحال نوروز دوازده سال پیش)

حضور مریم قجر در آلبانی می تواند جلوی ریزش نیروهای وارفته خود را بگیرد ؟ – قسمت اول

انجمن نجات مرکز مازندران شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
لینک به منبع

بعد از سفر مریم قجر به کشور آلبانی و اجرای شوی مسخره ای به نام روز زن تعدادی از دوستان جدا شده در دفتر انجمن نجات استان مازندران گرد هم آمده تا به بررسی وضعیت فعلی فرقه تروریستی رجوی و آینده آن بپردازند .

ابتدا مسئول نشست ضمن خوش آمدگویی به دوستان جدا شده استان که همیشه یار و یاور انجمن بودند گزارشی از وضعیت فعلی فرقه تروریستی رجوی در کشور آلبانی را ارائه نمودند.

 نخست به مسئله انتقال اعضای فرقه رجوی از کشور عراق و اینکه خط کنونی تشکیلات در کشور آلبانی چگونه است صحبت شد و همه دوستان بر این مسئله تاکید داشتند که کشور آلبانی پایان کار فرقه تروریستی رجوی خواهد بود .

در عین حال گزارشی از آخرین وضعیت نفرات جدا شده در کشور آلبانی توسط مسئول انجمن ارائه که همه از شنیدن آن خوشحال و اعلام کردندکه افراد جدا شده را می شناسند و با دوستان جدا شده اظهار همدردی نمودند و از اینکه بالاخره آنها نیز موفق شدند زندگی جدیدی به دور از حصارهای تشکیلات فرقه تروریستی رجوی آغاز نمایند ، خرسند بودند.

همچنین به مسئله سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به کشور آلبانی برای حل و فصل مسئله تشکیلات و مشکلاتی که بوجود آمده اشاره شد و اینکه تمام خانواده ها اصرار دارند به کشور آلبانی رفته تا بتوانند با نفرات خود ملاقاتی داشته باشند!

 در ادامه نشست این سئوال مطرح شد که آیا رفتن مریم قجر به کشور آلبانی تاثیری روی تشکیلات پوسیده فرقه تروریستی رجوی دارد یا خیر ؟ و یا می تواند جلوی ریزش نیرو در کشور آلبانی را بگیرد ؟

ابتدا آقای مجید محمدی که همیشه در افشای چهره رجوی ملعون نقش به سزایی داشته در رابطه با سئوال مسئول نشست بیان داشت:

فرقه تروریستی رجوی دیگر انسجام نیرویی و تشکیلاتی ندارد. مریم قجر می خواست جلوی تنش را بگیرد. اینها شعار تکثیر اشرف در جهان را داده اند ولی نیروی ها با خودشان می گویند وی آمده جلوی ریزش را بگیرد.

بر عکس دوباری که وی به صورت مخفی به آلبانی رفت و مشخص شد که اثری نداشته است، بار سوم را علنی کرد و به نوعی می خواست بگوید که ما هنوز وجود داریم. این کار مانند کاری است که رجوی در اشرف می کرد و با حضورش تلاش داشت تا وقتی مشکلات تشکیلاتی زیاد می شد با حضورش انسجام ایجاد کند. بنابراین این حضور نشان از گسیخته شدن تشکیلات و نیاز مبرم به انسجام دارد.

سران فرقه در لیبرتی افراد را دو دسته کرده بودند. به افراد قدیمی تر می گفتند که لیبرتی محل تکثیر اشرف است اما برای بچه های جدیدتر می گفتند که لیبرتی یک محل ترانزیت است. در واقع رجوی می خواست به هر قیمت ما را در عراق نگه دارد و خودش هم می دانست که اگر از عراق بروند تشکیلات دیگر قابل کنترل نیست. بنابراین جلسه علنی مریم قجر مصرف داخلی داشته و می خواهند با سیلی صورت خودشان را سرخ نشان بدهند.

آقای عین الله شعبانی از جدا شدهای استان اظهار داشت رفتن مریم قجر به کشور آلبانی هیچ تاثیری نداشت مریم دست نشانده رجوی زن باره می باشد رجوی خودش مخفی شده و زنش را جلو می اندازد تا بتواند تشکیلات پوسیده را جمع و جور کند . اشرف به مرز نزدیک بود اما آلبانی چه ؟ در اشرف محیط بسته بود و همه زیر مغزشویی کامل تشکیلات بودند ولی در کشور آلبانی این گونه نیست افراد می توانند به بیرون تردد کنند . رفتن مریم قجر به کشور آلبانی انگیزه ای برای ماندن نیرو در تشکیلات ایجاد نمی کند به چه انگیزه ای می خواهند از هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران به سرنگونی خیالی خود دست یابند ؟ من اکنون در ایران برای ادامه زندگی انگیزه دارم ولی نفرات فرقه رجوی در کشور آلبانی دیگر انگیزه ای برای آنان باقی نمانده است .

در پاسخ به سئوال بالا آقای علی اصغر باباپور که در اواخر سال گذشته به میهن و نزد خانواده اش بازگشته است گفت: این مشکل تشکیلاتی جدیدی نیست از روزی که فرقه رجوی قبول نمود اشرف را ترک کند و به لیبرتی برود کمربند تشکیلاتی که در اشرف بسته بود دیگر باز شده و دیگرمانند قبل نبود . جاذبه ها و شعارهای مریم قجر دیگر مانند قبل نیست الان نیروها با چه انگیزه ای می توانند در کشور آلبانی بمانند ؟ دیگر خبری از به اصطلاح سرنگونی در آنجا نیست . هر روز که می گذرد کمربند تشکیلاتی فرقه رجوی پاره تر می شود و مریم قجر هم نمی تواند جلوی ازهم گسسته شدن آنرا بگیرد .

آقای عبدالله افغان که در افشای چهره منحوس رجوی پلید نزد خانوادها نقش بسیار زیادی داشت عنوان نمود که مریم قجر با رفتن به کشور آلبانی می تواند تا مدتی جلوی ریزش نیرو را بگیرد به لحاظ سیاسی دولت های غربی یک امتیازاتی به سران فرقه رجوی دادند و الان فکر می کنند که بردند و مریم قجر فکر می کند اکنون در کنار نیروهای خود در اروپا قرار گرفته چون نیروی تشکیلاتی است می تواند جلوی ریزش را بگیرد .

مسئول نشست(هادی شبانی) سئوال نمود وقتی می گوئید نیروی تشکیلاتی است درست اما این نیروها سالها در عراق شعار به اصطلاح سرنگونی می دادند حالا این نیروها هزاران کیلومتر دور تر از مرزهای ایران قرار دارند سئوال نمی کنند که پس شعار سرنگونی چه می شود ؟

آقای باباپور در این رابطه گفت: رجوی چه وقت برای نفرات اشرف نشست می گذاشت ؟ مواقعی بود که در تشکیلات مشکلاتی را احساس می کرد و یا بندی از انقلاب طلاق مریم را می خواست علم کند تا بتواند جلوی ریزش و مشکلات موجود در تشکیلات را بگیرد اکنون نیز مریم می خواهد جلوی این مشکلات که در آلبانی زیاد شده را بگیرد .

مسئول نشست افزود:که نباید اشتباه کرد رفتن فرقه رجوی به کشور آلبانی به خواست آنان نبوده است اگر دست رجوی بود او می خواست حتی یک نفر هم باقی مانده در اشرف و یا عراق بماند بخاطر فشارهایی که روی تشکیلات بود مجبور شدند به کشور آلبانی بروند و از طرفی هم جای دیگری آنان را قبول نمی کردند .

آقای ایرج صالحی در جواب به سئوال مسئول نشست بیان داشت : باید توجه نمود که هم این حرف درست است که وضع تشکیلاتی فرقه بسیار خراب بوده و ریزش نیرو آن قدر زیاد بود که شخص مریم قجر چند بار مخفیانه به آلبانی رفته است و اکنون آنرا علنی نمود . و هم این حرف که مریم قجر با حضورش می خواهد جلوی سرعت ریزش نیرو در آنجا را کم کند. اما نکته مهم اینجاست که آیا حضور مریم قجر در آلبانی درمان قطعی است یا مسکن و موقتی است ؟ وضعیت سیاسی و استراتژیک در شکست کامل است و در فاصله چند هزار کیلومتری صحبت از ارتش به اصطلاح آزادیبخش تمسخر اعضاء را به دنبال دارد بنابراین باید گفت حضور مریم قجر در کشور آلبانی مسکن موقت است با توجه به اینکه سران فرقه رجوی در محدود کردن اعضای خود دست بازتری نسبت به عراق ندارند .

 آقای عبدالله افغان اظهار داشت : با رفتن مریم به آلبانی سعی دارد نفرات خود را همچنان در تشکیلات نگهدارد  اما در فاصله چند هزار کیلومتری از ایران آنها چه کار می توانند بکنند غیر از اینکه مثلاً در یک میتینگ شرکت کنند.

در ادامه بحث مسئول انجمن بیان داشت که فرقه اکنون با تنها ترفندی که توانسته نفرات را در مناسبات نگهدارد مسئله اقتصادی است که در اول بحث به آن پرداختیم .

  آقای قربانعلی برادران گفت که وقتی من به اشرف رفتم متوجه شدم خیلی از نفرات فرقه مایل بودند به خارج از عراق بروند اکنون فکر می کنم تعداد این افراد زیادتر شده باشد اگر مریم قجر به کشور آلبانی می رود فقط برای حل و فصل مشکلاتی است که در مناسبات فرقه تروریستی رجوی وجود دارد .

آقای عین الله شعبانی گفت زمانی حرف مریم می تواند برد داشته باشد که نیروهایش به حرفهای او گوش کنند و او را به رسمیت بشناسند اکنون که مریم قجر به میان نیروهای خود در کشور آلبانی می رود بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا خودی نشان دهد چون توی مناسبات کسی او را به حساب نمی آورد .

آقای محمد فرحی که مدتی در اسارت فرقه تروریستی رجوی بود در این باره می گوید وقتی مریم قجر مخفیانه به کشور آلبانی سفر می کند به خاطر این است که ابتدا با زنان مسئول نشست گذاشته تا بتواند مشکلات تشکیلات را حل و فصل کند و بعد آنرا علنی می کند بخاطر این است که به همه بگوید که نیروهای به اصطلاح وفاداری دارد ولی این تبلیغات بیشتر جنبه مقطعی دارد و نمی تواند درمان قطعی باشد مانند باطری است که بعد از شارژ مدتی بعد از بین خواهد رفت .

حضور مریم قجر در آلبانی می تواند جلوی ریزش نیرو را بگیرد ؟ – قسمت پایانی

انجمن نجات مرکز مازندران یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
لینک به منبع

در ادامه نشست از دوستان جدا شده سئوال شد ، آیا مریم قجر می تواند نیروها را مثل رجوی تروریست زیر چتر خودش بگیرد؟

 آقای عین الله شعبانی عنوان نمود رجوی تروریست ، مریم یعنی زن سومش را به عنوان گماشته خود سر کار گذاشته و نشست هایی که در رابطه با مسائل ایدئولوژیک می گذاشت همه گوش می کردند ولی وقتی مریم قجر شروع به صحبت می کرد همه نفرات می خندیدند و کسی گوش نمی کرد حتی چندین بار مسعود در نشست ها گفته بود که هنوز شما در ذهنتان مریم قجر را قبول ندارید . فکر می کنید که وی توان حل و فصل مسائل را ندارد . وقتی رجوی این گونه حرف می زند و آنجا اشرف بود اکنون در کشور آلبانی آیا کسی به حرفهای وی گوش خواهد کرد ؟

آقای مجید محمدی در رابطه با سئوال فوق گفت زمانی مسعود می توانست مسائل و مشکلات تشکیلاتی را در اشرف حل و فصل کند و حرفش کاربرد داشت ولی اکنون این تشکیلات به جایی رسیده که اگر خودش هم باشد نمی تواند جلوی فروپاشی تشکیلاتی را بگیرد . به هر کجا و به هر حرفی که رجوی این سالیان نشخوار کرده توجه کنیم می بینیم که هیچکدام درست نبود و همش حرفهایی بوده که می خواستند فشار تشکیلاتی را بر افراد زیاد نموده تا کسی به فکر خروج از فرقه نیفتد .

در ادامه صحبت های آقای مجید محمدی آقای علی اصغر باباپور گفته است با وجودی که مسعود رجوی مخفی بوده با پیامهایش و گذاشتن نشست می توانست تا حدودی جلوی ریزش نیرو را بگیرد ولی مریم قجر این قدرت را ندارد چون خود مسئولین قدیمی فرقه رجوی هم مریم را قبول ندارند خودمان شاهد بودیم چندین بار مسعود نشست گذاشت و می گفت پس شما کی می خواهید مریم را قبول کنید که او این توانمندی را دارد ؟ مگر بحث کار نکردن برادران را رجوی در نشست اشرف مطرح نکرد که همه باید فاکتهای شان را در رابطه با قبول نداشتن مریم قجر بنویسند ؟

آقای عبدالله افغان عنوان داشت که این واضح است که مریم قجر نمی تواند مسئله را جمع و جور کند مریم که در عراق نبود و این دیگران بودند که با شیوه هایی که بلد بودند توانستند افراد را در مناسبات نگهدارند . مریم قجر تا مدتی می تواند جلوی ریزش نیرو را بگیرد چون وقتی از تشکیلاتی صحبت می شود که همه افرادش متناقض می باشند و کسی همدیگر را قبول ندارد و تمام سعی تشکیلات و مسئولین زن روی این دستگاه سوار است که فشار را بر نیروها بیشتر کنند و اکنون مسئله اقتصادی را اهرم فشار خود قرار دادند تا کسی فکر جدا شدن نیفتد آیا می تواند با آخر از این حربه ها برای ماندن نفرات در تشکیلات خود استفاده کنند . تا وقتی در اشرف و لیبرتی بودند چماق نفوذی و اینکه اگر برود مزدور و … می شود و با این توهین کردن و لجن پراکنی علیه فرد سعی نمودند که جلوی ریزش نیرو را در عراق بگیرند .

آقای محمد رضا گلی در ادامه بحث عنوان نمود که به سال 1370 باز می گردم جایی که مسعود و مریم قجر هر دو جایگاه خودشان را داشتند مریم به اعتبار مسعود بود که در مناسبات اشرف پذیرفته شد مسعود رجوی هم تلاش می کرد که این مسئله را جا بیندازد و او را در ذهن افراد همطراز خودش معرفی نماید. اما با این وجود نفرات اشرف به اعتبار مسعود ، مریم را قبول داشتند این تا سال 1382 بود بعد از سرنگونی صدام دیگر جایگاه مسعود با تحلیل های آبکی اش در ذهن همه فرو ریخت و به همین دلیل است که تعداد زیادی از جمله ما از فرقه تروریستی رجوی جدا شدیم . اکنون هم در خبرها شاهد هستیم با وجود مریم قجر و برگزاری نشست در کشور آلبانی تعدادی از نفرات مسئول جلسه وی را ترک می کنند و حرفهای او را قبول ندارند پس باید گفت که مریم قجر در اذهان نفرات فرقه تروریستی رجوی جایی ندارد .
 
 آقای فرحی در تایید حرفهای آقای گلی اشاره کرد در طول این سالیان هیچ وقت مسعود همه تشکیلات را به زن سومش نسپرد چون می دانست که وی توان اداره آن تشکیلات را ندارد و به همین خاطر است که می گویم که مریم قجر نمی تواند تشکیلات پوسیده فرقه را در آلبانی جمع و جور کند .

آقای برادران در ادامه گفت اکنون نیرویی که سالیان در غار نگهداشته شده وقتی به دنیای آزاد آلبانی می رود و خبرهایی هم بود که چه برخوردهای بدی داشتند نشان می دهد که قبل از اعزام نهایی رجوی تروریست سعی نمود که با نشست و بحث تعیین تکلیف و بحث مسخره موسسان چهارم می خواست جلوی ریزش نیرو را از عراق شروع کند ولی شاهد بودیم که وقتی همین نیرو در لیبرتی شعار عضویت دوباره در سازمان را می دهد به محض رسیدن به اروپا سعی می کند خودش را از جهنم رجوی رها سازد و اکنون باید منتظر ریزش بیشتر نیرو باشیم .
آقای مجید محمدی بیان داشت فضای کشور آلبانی بسیار آزادتر است و دیگر تشکیلات رجوی نمی تواند در مقابل خواسته های نفرات ایستادگی کند و این کنترل بعد از مدتی از بین خواهد رفت اگر در اشرف و لیبرتی قولهایی به نفرات داده می شد اکنون دیگر در اروپا نمی توانند نفرات خود را با وعده های سرخرمن در تشکیلات نگهدارند .

مسئول نشست در ادامه حرفهای دوستان جدا شده عنوان نمود به حدی وضعیت فرقه رجوی در کشور آلبانی از هم پاشیده است که در خبرها آمده بود که یکی از مسئولین بالای فرقه دست به دزدی زده و اکنون منتظر رسیدگی به پرونده دزدی خود از طرف دادگاه آلبانی می باشد اکنون نمی خواهم اسمش را بیرونی کنیم ولی بدانید وقتی فردی که بسیار مسئول بوده دست به این کار می زند نشان می دهد که آش پخته شده امپریالیسم برای رجوی بسیار شور بوده و رجوی ها مجبور هستند آنرا تا آخر سر بکشند .

آقای برادران در ادامه گفت روزی رجوی تروریست ، سلطنت طلب ها در غرب را مسخره می کرد که آنان برای خوش گذارنی داعیه به اصطلاح سرنگونی را دارند و ما هستیم که داریم خون می دهیم !!! . اکنون رفتن به کشور آلبانی این فرصت را به گروه های دیگر از جمله سلطنت طلب ها می دهد که پس چه شد این سال در عراق سنگ به اصطلاح سرنگونی را به سینه می زدید ؟ چرا این همه سال با دشمنان مردم ایران همکاسه شدید ؟ و هزاران چراهای دیگر …
 
اکنون تشکیلات رجوی در کشور آلبانی مانند چراغی است که هر روز نفتش کمتر شده و روزی خاموش خواهد شد و این دور نیست .

آقای عین الله شعبانی اظهار داشت رجوی هر موقع در تشکیلات به تنگنا می خورد الم شنگه ای به پا     می کرد و نفرات را به گریه می انداخت و می گفت که من کاری می کنم پرونده فرقه به خوبی بسته شود اما الان به بن بست رسیده حاضر نیست پیامی داده و یا خودش را نشان دهد. اکنون حضور مریم قجر در کشور آلبانی نمی تواند جلوی مسئله داری نفرات را بگیرد بهتر است مریم قجر تشکیلات پوسیده خود را در آلبانی در یابد شعار به اصطلاح واحدهای ارتش آزادیبخش در داخل کشور پیشکش !!!.

آقای محمد رضا گلی عنوان نمود حرفهای مریم قجر بیشتر مصرف داخلی تشکیلات دارد و به درد بیرون نمی خورد این جلسه ای که مریم قجر برگذار نمود هیچ تاثیری ندارد.در کوتاه مدت شاید ولی در دراز مدت به ضدش تبدیل خواهد شد .

قبلاً در اشرف افراد را با سیاج و سیم خاردار و فشار تشکیلاتی در فرقه رجوی نگه می داشتند ولی این کنترل در آلبانی از دستشان خارج است و نمی توانند دست به زدن سیم خاردار و … بزنند .

آقای ایرج صالحی در ادامه بیان داشت همین طور که برای یک بیمار ممکن است روش های مختلفی بکار بگیرند اعم از دادن دارو ، تزریق سرم یا خون ، شوک الکتریکی و …. وضعیت تشکیلات فرقه رجوی هم بعد از شکست های سنگین سیاسی و استراتژیک به این گونه است سران فرقه یک روز در عراق به دلیل وجود پشتیبانی مثل صدام با زور و فشار و مشت آهنین سعی در کنترل تشکیلات داشتند امروز به دلیل محدودیت روش شان را تغییر داده اند اما این بیمار لاعلاج است!

در ادامه ازطرف مسئول نشست عنوان شد در قرارگاه علوی بعد از خلع سلاح در سال 1382 و رفتن به اشرف در مقر خودمان شاهد بودم که هر روز یکی از مسئولین فرقه(به اصطلاح برادر) که در مخابرات کار می کرد اگر اغراق نکنم هر چند روز با دوستان خود دعوای فیزیکی داشت و هر بار عنوان می کرد که اعصابش در مورد تحلیل هایی که رجوی زن باره در مورد سرنگونی داده خراب است ولی این گونه برخورد ها در مناسبات اشرف زیاد بود شاید حضور مریم قجر بصورت مقطعی بتواند با فریبکاری و شارلاتان بازی جلوی ریزش نیرو را بگیرد ولی این درمان اصلی نیست بلکه بعد از مدتی این فریبکاری مریم قجر هم رو خواهد شد و آن وقت شاهد بیشتر ریزش نیرو خواهیم بود . نفرات فرقه تروریستی رجوی در کشور آلبانی مانند فنر فشرده ای می باشند که با کوچکترین مسئله آزاد خواهد شد .

در پایان مسئول نشست ضمن تشکر از همه دوستان جدا شده ، از آنان خواست در سال جدید شاهد پرکاری و تلاش بیشتر همه دوستان باشیم چون برای همه روشن است که فعالیت ما توانسته تاکنون تعداد زیادی از فرقه تروریستی رجوی جدا نماید. از طرف دیگر افشای ماهیت پلید رجوی نزد خانواده ها و دیگر اقشار جامعه به خوبی تمام دکان تبلیغاتی مسئولین فرقه رجوی را گل گرفت وقتی نام این گروه تروریستی در داخل کشور برده می شود با القابی مانند مزدور و جاسوس و خیانت کار و تروریست شناخته می شوند و این مسئله باعث افتخار ما می باشد که فرقه تروریستی رجوی در روزهای آخر حیات خود بسر می برد .

*** 

FOTOLAJM/ Marjam Raxhavi vizitë sekrete në kampin me terroristë në TiranëFOTOLAJM/ Marjam Raxhavi vizitë sekrete në kampin me terroristë në Tiranë (This MEK member lost her legs in 2003 as the result of an American aerial bombardment of MEK camps before they surrendered)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28793

لاپوشانی مریم قجر از بمباران اشرف توسط ارتش آمریکا (+ چهارشنبه سوری صوری در فرقه ترویستی رجوی)ا 

Mahnaz Bazazi (Mimoo Jahangard toloie)انجمن نجات، مرکز مازندران، پانزدهم مارس ۲۰۱۷:… مهناز بزازی از فرماندهان بالای فرقه تروریستی رجوی بود او مسئولیت اطلاعات ارتش به اصطلاح آزادی بخش رجوی را داشت و از عوامل شکنجه گر نیز بوده است . او در قرارگاه علوی واقع در فیلق دو ارتش عراق مورد بمباران هوایی نیروهای ائتلاف قرار می گیرد و به همراه چند نفر دیگر مجروح می شوند مریم قجر … 

Facts on MKO s Participation in Kurdish Genocide (aka; Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

لاپوشانی مریم قجر از بمباران اشرف توسط ارتش آمریکا

لینک به منبع

مهناز بزازی (مینو جهانگرد طلوئی)مزدور ارتش خصوصی صدام، مهناز بزازی که دو پای خود را در بمباران نیروهای اعتلاف علیه رژیم صدام از دست داد

مریم قجردر سخنرانی که به مناسبت هشت مارس روز جهانی زن در کشور آلبانی داشت سعی نمود از زنان وارفته سازمانش تعریف کند در این میان از زنی به نام مهناز بزازی تعریف کرده که در جریان بمباران کشورهای ائتلاف به عراق دو پای خود را از دست داده است .

مهناز بزازی از فرماندهان بالای فرقه تروریستی رجوی بود او مسئولیت اطلاعات ارتش به اصطلاح آزادی بخش رجوی را داشت و از عوامل شکنجه گر نیز بوده است . او در قرارگاه علوی واقع در فیلق دو ارتش عراق مورد بمباران هوایی نیروهای ائتلاف قرار می گیرد و به همراه چند نفر دیگر مجروح می شوند مریم قجر بخاطر اینکه ارتش آمریکا ناراحت نشود عنوان می کند که مهناز بزازی در جریان جنگ در عراق دو پای خود را از دست داده است بهتر بود علت قطع شدن پای وی و مسبب آنرا نیز می گفت نه اینکه حرف اصلی را بخورد و فقط به تعریف و تمجید از آن زن نگون بخت بپردازد .

سئوال این است که چرا مریم قجر بعد از ۱۳ سال به یکباره به یاد مهناز بزازی افتاد و او را به اصطلاح قهرمان می نامد در سالهای گذشته مهناز بزازی اصلاً برای مریم قجر مهم نبود ؟

بهتر است مریم قجر به جای پشتک وارو زدن و ردیف کردن یک مشت اراجیف به مسئله اصلی که همانا شکست استراتژیک فرقه تروریستی رجوی در عراق می باشد بپردازد ؟

چرا مریم قجر سعی می کند با راه اندازی شوهای مسخره و بی محتوا و زدن حرفهایی که هیچ ارزشی ندارد خودی نشان داده و مطرح کند که مثلاً کسی است ؟ و با مسئله اصلی که همانا برنامه آینده فرقه تروریستی رجوی چیست نمی پردازد ؟

چرا وقتی ارتش آمریکا نیروهای فرقه تروریستی رجوی را در عراق مورد بمباران قرار می دادند بعد از سرنگونی صدام به یکباره نیروهای امریکایی خوب شده و برای آنان استخر راه اندازی شد و این وقاحت به حدی بود که حتی آنان می توانستد به محل زندگی زنان فرقه رجوی وارد شده و مورد بازرسی قرار دهند . آیا همه شعر و شعارهای رجوی تروریست در نشست های باقرزاده در سال ۸۲ مبنی بر مبارزه با امپریالیسم همین بود که بعد از وارد شدن به قرارگاه اشرف خود را مثل موش در سوراخی مخفی شده و دیگر آفتابی نشد ؟

برای رجوی تروریست مرزی باقی نماند وقتی ترک اشرف را برای همه مرز سرخ کرده بود دیدیم که چگونه با خفت و خواری در مقابل یک معامله با خانم کلینتون شبانه آنجا را ترک کرد و همه حرفهایی که سالیان در مورد اشرف زده بود به باد داد . آری ماهیت رجوی تروریست این گونه است که هدف وسیله را توجیه می کند .هرچند خلاف شرع وعقل و منطق باشد.
اکنون رفتن مریم قجر به کشور آلبانی و راه اندازی جشن و دادن گل به نیروهای نگون بخت خود مسئله ای از تشکیلات حل نخواهد کرد و این بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا نشان دهد که خیر ، ما در تشکیلات فرقه تروریستی رجوی مشکلی نداریم و کسی هم جدا نشده است !!!.

مریم قجر داعشی به جای راه اندازی شوهای مسخره این بار در آلبانی بهتر است به اعضای خود اجازه دهد که با خانواده خود تماس بگیرند و یا آزادنه بتواند به دنیای بیرون دسترسی داشته باشند آن وقت خواهیم دید که جز چند نفر آن هم نفرات گذشته و پیروپتال های فرقه کسی برای رجوی تروریست باقی نخواهد ماند .

رفتن مریم قجر به کشور آلبانی برای ما کاملاً روشن شد که وضعیت تشکیلات رجوی تروریست در کشور آلبانی بسیار خراب و نابسامان می باشد و اکنون مریم قجر سعی دارد به گونه ای مسئله را جمع کند این در حالی است که خودش هم می داند در مناسبات کسی برای حرفهای او تره هم خورد نمی کند .

در آینده روشن خواهد شد که آلبانی محلی است که جدا شدن از فرقه رجوی به مانند مورچه تمام ارکان آن را خواهد خورد و این دور نیست .

عبدالله افغان  

چهارشنبه سوری صوری در فرقه ترویستی رجوی

لینک به منبع

هر سال مسئولین فرقه تروریستی رجوی با بسیج همگانی در قرارگاه اشرف سابق چهارشنبه آخر سال را به اصطلاح جشن می گرفتند . یک هفته قبل از چهارشنبه سوری آنقدر کار ، برای اعضای می تراشیدند کادرها هم ، نه از روی رغبت بلکه از روی اجبار بر خلاف میل باطنی خود مجبور بودند کارهایی را که به آنها محول می شد را انجام دهند.

اما آنچه که به خود افراد بر می گشت وقتی مسئولیت پروژه ای را به یک یکان یا قرارگاهی از سوی ستاد بالاتر به آنها محول می شد عناصر تشکیلات عزا می گرفتند و فاکت های تقابلی خودشان را که هر شب می بایست از سر اجبار ذهنیات خود را تخلیه می کردند توی جمع کوچکی می خواندند ، در واقع در قبال پروژه محوله استقبالی در بین افراد وجود نداشت در یک کلام اعضای فرقه ترجیح می دادند کار یومیه را به طور معمول و جاری داشته باشند اما مسئولیت تدارک مناسبتی را به آنها ندهند .

در باره چهارشنبه سوری باید بگویم فضای دلچسبی بین افراد نبود حتی پریدن از روی آتش را صوری برگزار می کردند برای این که جلوی مسئولین ، خودشان را نشان بدهند و بعداٌ یقه آنها را نگیرند که چرا پاسیو هستید ؟ مجبور بودند از خودشان ادا و اطوار در بیاورند تا ظاهر را حفظ کرده و بعد مورد حسابرسی قرار نگیرند .

به جرات می توان گفت فرماندهان هم از ندانم کاری مسئولین بالاتر خسته شده بودند اگر هم کاری می کردند فقط برای این که انگ نخورند و یقه شان را نگیرند و در جمع بزرگتری شخصیت آنها را زیر سئوال نکشند و مورد اذیت و آزار قرار نگیرند حتی از سر بی میلی هم ، برنامه فرقه را پیش می بردند .

لازم به یادآوری است بگویم یکی از شعارهای اصلی فرقه در برنامه آخر سال این بود که می گفتند امسال سال آخر است و … سی سال را هر سال گفتند امسال سال آخر است اما از سال آخر خبری نشد تا این که سال آخر خود فرقه فرا رسید مجبور شدند تن به اخراج بدهند و به آلبانی بروند .

آری النهایه مهر باطل بر پیشانی فرقه خورد ، دست از پا درازتر فرار را بر قرار ترجیج دادند واقعیت این است هر جا که سمبه پر زور بود رجوی تروریست تسلیم شد و به هر ذلتی تن داد مثل بالا بردن پرچم سفید در مقابل آمریکائی و حرکت بعدی جابجائی به لیبرتی و سپس اخراج به آلبانی ختم شد .

امسال هم مثل هر سال در ایام چهارشنبه سوری فرقه تروریستی رجوی فراخوان داده و از امدادهای غیبی می خواهد که اسمی از آنها را در داخل ایران بیاورند و پرچم آنها را بلند کنند و گویاتر بگویم شعار رجوی ایران سر بدهند باید رجوی و رجوی ها بدانند این شعار در داخل سی سال پیش منسوخ شد حالا هم حتی در درون تشکیلات هم سوخته و اثرش را از دست داده است این روزها به معنی زور اضافی زدن است فایده ای ندارد آنقدر به خودتان فشار نیاورید که بعد سر از بیمارستان در بیاورید مراقب خودتان باشید !!!

فراخوان های فرقه مثل این است طرف را به ده راه نمی دادند سراغ خانه کدخدا را می گرفت وصف حال و روزگار فرقه تروریستی رجوی همین است ، فرقه در آلبانی دچار بحران تشکیلاتی است مریم قجر با تمام توان تلاش می کند جلوی ریزش و فروپاشی را بگیرد در ماه گذشته وی دو هفته در آلبانی بود و برای نیروهایش نشست و مغزشوئی راه انداخت تا بلکه بتواند آنها را حول محور به اصطلاح مقاومت برون مرزی آن هم در ۳۰۰۰ کیلومتری با ایران حفظ کند ، با این وجود باز هم شاهد هستیم روز به روز از تشکیلات رجوی در آلبانی اعضاء جدا می شوند اما فرقه برای این که صدای همین افراد جدا شده در نیاید به آنها ماهانه ۵۰۰ دلار می دهد به حساب حق سکوت ، تا مبادا علیه فرقه موضع بگیرند آری اوضاع درونی تشکیلات بسیار خراب است .
امسال چهارشنبه سوری را در آلبانی برگزار می کنند !!! اما با چه رویی می توانند شعار تکراری سالیان گذشته را تکرار کنند !!!

محمدرضا گلی

(پایان)

***

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28556

پرداختهای رجوی به غربی ها از کمک های مالی است یا دریافتی از عربها؟ (+ نحسی رجوی ترامپ را هم گرفت)ا 

Rajavi Mojahedin Khalq American terrorist lobbyمحمد رضا گلی و هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و دوم فوریه ۲۰۱۷:… خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه ۱۷ بهمن در این باره دست به افشاگری زده و اسامی چند نفر با ذکر مبلغ دریافتی از فرقه تروریستی رجوی را آشکار نموده است . وقتی نفرات جدا شده از پول دادن به نفرات عراقی و شیوخ و مقامات کشوری از جمله طارق هاشمی و صالح … 

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویAmbassador Daniel Benjaminan and Ambassador Daniel Fried on Mojahedin Khalq Terrorist designation and Camp Ashraf
(aka; MKO, MEK, Rajavi cult)

پولهای اهدایی فرقه رجوی به غربی ها از کمک های مالی است یا دریافتی از عربها؟

انجمن نجات مرکز مازندران سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
لینک به منبع

Rajavi Mojahedin Khalq American terrorist lobbyوقتی مریم قجر داعشی به فرانسه گریخت از همان ابتدا سعی کرد با خریدن نفراتی در اروپا وانمود کند که در غرب طرفدارانی دارد و به اعضای نگون بخت خود حقنه نماید که بازی سیاسی مریم قجر دارای کاربرد بوده و طولی نخواهد کشید که همه غربیها به طرفداری از فرقه تروریستی رجوی خواهند پرداخت . در آن زمان همیشه مطرح می شد که نفراتی که در مراسم فرقه در فرانسه شرکت می کنند پول دریافت می کنند و اسنادی هم در این زمینه توسط مقامات کشورهای غربی بیرون داده شد ولی سران فرقه تروریستی رجوی به روی نامبارک خود نیاورده و اینگونه جلوه می دادند که انان نفراتی هستند که خواهان به اصطلاح آزادی مردم ایران هستند از آنجائیکه گربه هیچوقت در راه رضای خدا موش نمی گیرد این افراد بعداً پرونده شان در آمد که برای شرکت در مراسم مریم قجر و چند دقیقه سخنرانی مبالغ زیادی دلار دریافت می کنند . اکنون خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه ۱۷ بهمن در این باره دست به افشاگری زده و اسامی چند نفر با ذکر مبلغ دریافتی از فرقه تروریستی رجوی را آشکار نموده است .وقتی نفرات جدا شده از پول دادن به نفرات عراقی و شیوخ و مقامات کشوری از جمله طارق هاشمی و صالح مطلک حرف می زدند کسی قبول نمی کرد و دستگاه تبلیغاتی فرقه سعی می نمود با شانتاژ افکار عمومی را مسموم کند . بعد وقتی سرکله سناتورهای غربی پایشان به مراسم مریم قجر داعشی در فرانسه باز شد مقالات زیادی درباره دریافت پول از جانب عوامل شرکت کننده در مراسم که همیشه ضدیت شدیدی با ایران و ایرانی داشتند نقل مجلس شد و همه خبرگزاری ها سعی نمودند دست به افشاگری بزنند قبلاً رودی جولیانی و جان مک کین بودند که برای چند دقیقه سخنرانی هزاران دلار دریافت می کنند اکنون به نقطه ای از این افتضاح رسیدیم و آش آنقدر شور شده که خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز دست به افشاگری زده است و عنوان می کند که ، خانم الین چاو وزیر پیشنهادی رییس‌جمهوری آمریکا، این هفته تایید کرد که سال ۲۰۱۵ به خاطر پنج دقیقه سخنرانی در برابر شاخه سیاسی مجاهدین خلق مبلغ پنجاه هزار دلار دریافت کرد. در سال ۲۰۱۶ مبلغ ۱۷ هزار و پانصد دلار دیگر دریافت نموده است .
رودی جولیانی شهردار پیشین نیویورک نیز که در دولت ترامپ به عنوان مشاور انتخاب شده برای سخنرانی در گردهمایی های مجاهدین مبالغ نامعلومی از آنان گرفته است . برخی دیگر از مسئولین سناتورهای بازنشسته دیگر آمریکایی نیز در مراسم مریم قجر در فرانسه شرکت نمودند که همگی آنان بر دریافت پول تاکید نمودند ولی چیزی که در این میان مشخص است و خودشان اظهار داشتند که پول دریافت کردند ، چرا مسئولین فرقه تروریستی رجوی در این باره موضعگیری نمی کنند ؟ سکوت کردن در برابر این خبر نشانه تائید این خبر نیست ؟
سازمانی که با وقاحت خاص خود اظهار می دارد نیازهای مالی خود را در برنامه مسخره همیاری از داخل و خارج کشور تامین می کند می تواند هزینه های این حامیان سینه چاک غربی را تامین کند ؟ بهتر است به جای شانتاژ و حقه بازی منبع اصلی دریافت پول که همان شیوخ مرتجع عربستانی می باشد را بیان دارید .
مگر بعد از سرنگونی صدام معلوم نشد که تمام سرمایه و پول های تشکیلات فرقه رجوی توسط صدام تامین می شد و مقدار زیادی از پول نفت مردم عراق توسط رجوی تروریست غصب می گردید . مگر در مناسبات فرقه در اشرف وقتی کسی کفش و یا پوتینی نیاز داشت ، می گفتند که ما پول نداریم و این پول به اصطلاح شهدایمان است پس بهتر نیست اکنون بیان دارید رشوه هایی که به سناتورهای امریکایی و اروپایی پرداخت می کنید از کجا آمده است ؟
وقتی مریم قجر داعشی به فرانسه گریخت نفرات برای خوردن غذا باید از سبزی صحرایی به نام پنیرک استفاده می کردند و عنوان می کردند که ما پول نداریم در حالی که همان موقع کیسه کیسه پول از بانکهای عراق در بغداد برداشت می شد . شما سعی دارید چه کسی را گول بزنید . از بس مناسبات و تشکیلات فرقه تروریستی رجوی آلوده است که اکنون گوشه ای از این فساد و رشوه دادن در آن معلوم شده است .
از ابتدا فرهنگ منحط رجوی برای داشتن هوادار چه خارجی و چه ایرانی و یا نفراتی که در شورای دست ساز رجوی زندگی می کنند دادن رشوه و حقوق ماهیانه می باشد .
حال بهتر است تمام حقوق بگیران و جیره خواران و قلم بدستان فرقه تروریستی رجوی دست به افشاگری بزنند همانگونه که نفراتی که از این شورای دست ساز رجوی جدا شدند این کار را انجام دادند .حساب باز کردن روی نفرات سوخته و بازنشسته غربی بیشتر به این می ماند که سران فرقه تروریستی رجوی روی اسب مرده شرط بندی کردند و از آنان آبی گرم نخواهد شد .

هادی شبانی

نحسی فرقه رجوی به ترامپ هم سرایت کرد .

انجمن نجات مرکز مازندران دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
لینک به منبع

Rajavi US lobby terrorism 2بعد از سرنگونی صدام، فرقه رجوی برای این که خودش را در خاک عراق تثبیت کند هزینه سنگینی را متقبل شد . سیاست فرقه بر این بود تا کرسی مجلس عراق را کسانی تصاحب کنند که به فرقه تروریستی رجوی نزدیک باشند یا با فرقه مشکلی نداشته و یا مخالف روابط با نظام ایران باشند .

به همین دلیل یک تعداد از نامزدهای عراقی را از استان های مختلف، برای راه یابی به مجلس به اشرف آورده بودند تا با کمک فرقه به مجلس راه یابند . سازمان در این رابطه تبلیغات وسیعی را در عراق راه انداخته بود تا نماینده های مورد نظرشان رأی لازم را به دست آورند .

حتی در این رابطه از اعضای فرقه برای تهیه پوسترها و تهیه پلاکاردهای تبلیغاتی در اشرف استفاده می کرد. ما که از اعضای سابقه دار بودیم، از طرز عملکرد فرقه تروریستی رجوی متناقض شدیم و در بین اعضا ناآرامی ها بالا گرفته بود. در آن دوران قرارگاه اشرف به ستاد تبلیغاتی شخصیت های عراقی تبدیل شده بو د . اعضا که شاهد این قضایا بودند می گفتند کار فرقه به کجا رسیده که بعد از خلع سلاح ، اکنون از شخصیت های عراقی برای راه یافتن به مجلس پشتیبانی مادی و تبلیغاتی می کنند.

جالب این است که فرقه رجوی با وجود ولخرجی های هنگفت از هر کاندیدایی که حمایت کرد آن کاندیدای نگون بخت قافیه را باخت و از دور خارج شد! و خیلی به ندرت پیش امد که کاندیدایی از این دست به مجلس راه پیدا کند.

هنوز پوسترها و عکس های آنها از مقرهای اشرف جمع نشده بود که اعضا دریافتند عملیات فرا سازمانی نتیجه ای نداده است و آن ها به مجلس راه نیافتند و حذف شدند .

برای دوره های بعد هم اگر فرقه ، باز هم از بخت بد کاندیدای مورد نظر ، به حمایت آنها دست می زد باز هم تناقض بین اعضا بالا می گرفت . آن دسته از بچه هایی که خیلی به همدیگر نزدیک بودیم می گفتیم به دلیل نحسی فرقه پیشاپیش باید به کاندیدای مورد حمایت فرقه تسلیت گفت .

به تجربه برای ما که دست اندرکار فعالیت های غیر قانونی فرقه در خاک عراق بودیم روشن بود هر گاه فرقه شخصیتی را حمایت کرد آن شخصیت از دور خارج شد یا اینکه مثل طارق الهاشمی از عراق گریخت و پناهنده ترکیه شد و در واقع تو زرد از آب در آمد .

همچنین یادم می آید در فرانسه، وقتی سگولن رویال کاندیدای ریاست جمهوری شده بود فرقه تروریستی رجوی به حمایت از او پرداخته بود. جالی این که ، این خانم هم رأی نیاورد و حذف شد. فرقه تروریستی رجوی در فرانسه که کشوری آزاد است خیلی رو و با دست باز از خانم سگولن رویال حمایت می کرد. حتی اعضای فرقه در خیابانهای پاریس عکس ها و پوسترهای تبلیغاتی این خانم را توزیع می کردند . خلاصه تبلیغات وسیعی کرده بودند اما هیچگاه بهره ای نبردند .

در انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا ، کاندیدای مورد نظر فرقه رجوی خانم کلینتون بود که دیدیم آقای ترامپ پیروز میدان شد. بلافاصله بعد از انتخابات و پیروزی ترامپ،  فرقه رجوی سریع تغییر موضع داد. لابی های رجوی جهت خوش رقصی در کمپین ترامپ به دلجوئی از او پرداختند و تلاش کردند رابطه فرقه را با ترامپ نزدیک کنند و از طرفی ایران را به عنوان دشمن شماره یک آمریکا تلقی کنند تا مجدداٌ ایران را زیر تحریم ببرند. ترامپ هم اقداماتی انجام داد و یک سری از شخصیت ها و شرکت های ایرانی را زیر تحریم آمریکا برد. اما ترامپ هم به دلیل میزان نزدیکی خودش با فرقه رجوی از نحسی فرقه بی نصیب نماند. دیدیم که هنوز یک ماه نگذشته یکی از قویترین افراد کاخ سفید؛ مایکل فلین سه هفته و سه روز مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ بود که روشن شد با سفیر روسیه مکالماتی داشته و در این رابطه به مقام‌های مسئول آمریکا راستش را نگفته است . مشاور ارشد امنیت ملی به دلیل رسوایی که بار آورد مجبور شد استعفاء کند. بی بی سی در این رابطه گفت مردی که از تریبون کاخ سفید به ایران هشدار جدی داد، نیامده، رفت .

بعد از این ماجرا دونالد ترامپ زیر سئوال رفت . هم از سوی دمکرات ها و هم از سوی جمهوریخواهان و سناتورهای با نقوذ دو جناح.  دمکرات ها در روز سه شنبه گفتند باید تحقیق شود که چه کسی در تشکیلات انتخاباتی آقای ترامپ دستور آن تماس ها را داده بود ( منظور تماس با روسیه ) و یک سناتور ارشد جمهوری خواه هم گفت این استعفا سئوالاتی را درباره نیات ترامپ درباره روسیه پدید می آورد .

دیری نپایید که نحسی فرقه تروریستی رجوی پای ترامپ را هم گرفت . ترامپ باید خیلی مراقب عملکردش باشد و متوجه باشد که نزدیکی با لابی های حامی فرقه ی تروریستی و بدنام مجاهدین دامان دولتش را نگیرد.

محمدرضا گلی

(پایان)

*** 

Clarification: Trump-Iranian Exiles story (Mojahedin Khalq, MEK, MKO, Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28078

مسعود رجوی، از کاندید شدن در انتخابات تا ترور اساتید دانشگاه (سالگرد ترور دانشمندان ایرانی بدست موساد و فرقه رجوی)ا 

 انجمن نجات، مراکز مازندران و البرز، دوازدهم ژانویه ۲۰۱۷:… فرقۀ تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق که هیچ برگی از تقویم را از کشتار و خونریزی خالی نگذاشته با پوشش یک سازمان انقلابی و نیروی مقاومت با دم تکانی به اربابان خود و کسب اطلاعات از دستور کار کشورهای استکبار در مورد ایران ، با سبقت گرفتن از دیگر تروریست ها مجدد مانند سالیان گذشته و با سابقۀ ننگین …

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

کاندیداتوری رجوی در سال ۵۸ و سوء استفاده وی از فضای باز انقلاب

انجمن نجات مرکز مازندران چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع
 
رجوی با انقلابی که بنیانگذار آن امام خمینی بود از همان ابتدا با شیادی و حقه بازی سعی داشت به اصطلاح رهبری انقلاب را از آن خود کند و برای اینکه کسی به ماهیت ضد خلقی او اشراف پیدا نکند از همان ابتدا با شیوه حمایت از رهبری انقلاب و زدن عکس های آن در مراسم و میتنگهای خود اینگونه نشان دهند که در راستای انقلاب اسلامی گام بر می دارند ولی هر روز که می گذشت ماهیت پلید رجوی برای  همه روشن می شد که اولین مقطعی که رجوی فریبکار ماهیت خود را نشان داد رای ندادن به قانون اساسی بود که وی در کلیت با نظام اسلامی مشکل دارد و تعریف کردن از انقلاب و رهبری آن دروغی بیش نیست .

هر چقدر که جلوتر می رفتیم ماهیت وی بیشتر نمایان می شد که از آن جمله می توان در مورد شرکت  وهمکاری افراد فرقه در جنگ عراق علیه ایران و … بود و رجوی برای اینکه دید دیگر امکان به قدرت رسیدن را ندارد سعی نمود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نماید ولی از آنجائیکه وقتی کسی به قانون اساسی کشور اعتقادی ندارد چگونه می تواند حامی قانون اساسی باشد و به همین دلیل تیر وی به خطا رفت و رهبری با شناختی که از ماهیت این فرقه داشت وی را قبول ننموده و مورد تنفر مردم قرار گرفت .

بعد از آن رجوی پلید سعی نمود بلوا دیگری را در جامعه ایران رقم بزند و آن هم تولید کردن اخبار در مورد زدن نیروهایشان در شهرهای مختلف و ترور افراد گروه و … و برگزاری راهپیمایی که کار را به آنجا رساند که رهبری انقلاب بیان نمود وقتی این گروه سلاح خود را تحویل دهد من خودم برای ملاقات به نزدشان خواهم رفت . ولی رجوی از آنجائیکه ماهیت قدرت طلبی در وی بود سعی نمود از این مسئله استفاده کرده و اینکه اگر ما سلاح های خودمان را تحویل دهیم نابود خواهیم شد . در حالیکه پیام رهبری را نگرفت و باز هم فکر می کرد می تواند به قدرت برسد و دست به سلاح ببرد بدون اینکه خیلی از نیروهایش خبر داشته باشند و باعث مرگ تعداد زیادی از افراد فرقه شد . رجوی پلید فکر می کرد همه نفراتی که به سخنرانی وی می آمدند همراه وی بوده و می توانند سلاح بدست بگیرند و به همین خاطر در کله پوک خود فکر می کرد می تواند در مدت شش ماه حکومت نوپای جمهوری اسلامی را سرنگون کند . البته این خوابی است که اکنون به بیش از سه دهه رسیده است .

اکنون تعریف کردن از کاندیداتوری رجوی و اعلام حمایت شخصیت ها و گروه های مختلف چه مسئله ای از فرقه رجوی حل خواهد نمود ؟ مگر همه کسانی که از رجوی حمایت کردند اکنون از شورای دست وی اخراج نشدند ؟ استفاده کردن یک مشت افراد بی خاصیت و بی کار از فرقه رجوی در سیمای خود می تواند شخصیتی برای این جنایت کار بخرد ؟ بهتر است به همه کسانی که اکنون به فکر سفید سازی چهره رجوی ملعون می باشند باید گفت او به حدی دست به جنایت زده که با آب هفت دریا پاک نخواهد شد و تکرار دروغهای سالیان گذشته هم دردی از فرقه رجوی حل نخواهد کرد .

عبدالله افغان   

فرقه رجوی و ترور دانشمندان

انجمن نجات مرکز البرز پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع
 
۲۱ و ۲۲ دیماه سالروز ترور دانشمندان هسته ای ایران توسط ایادی کشورهای حامی تروریست می باشد که می توان ترور دکتر مسعود علی محمدی ، استاد فیزیک تهران و دانشمند هسته ای در ۲۲ دی ماه ۱۳۸۸ را از جمله این جنایت ها دانست که چنین کشورهای امپریالیسم همواره قصد داشتند از پیشرفت کشور و مردم ایران در عرصه های علمی و دیگر عرصه ها جلوگیری کنند و برای رسیدن به هدف شوم خود مزدوران استیجاری استخدام و تنها راه حل را در کمال ناتوانی ترور دانشمندان می پنداشتند از این رو ترور دانشمندان هسته ای ایران را از فعالیت های مداوم و جریان دار برگزیدند که فقط به ترور یک دانشمند خاتمه نداشت و در یک برنامه ریزی دقیق و از قبل سرمایه گذاری شده ترور دانشمندان و استفاده ابزاری از فرقه های تروریستی در دستور کار قرار گرفت که ترور مصطفی احمدی روشن ، دانشمند هسته ای ایران در ۲۱ دی ماه ۱۳۹۰ نیز از دیگر اقدامات کشورهای استکبار و مزدوران آنها بود.

فرقۀ تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق که هیچ برگی از تقویم را از کشتار و خونریزی خالی نگذاشته با پوشش یک سازمان انقلابی و نیروی مقاومت با دم تکانی به اربابان خود و کسب اطلاعات از دستور کار کشورهای استکبار در مورد ایران ، با سبقت گرفتن از دیگر تروریست ها مجدد مانند سالیان گذشته و با سابقۀ ننگین و درخشان در ترور دولتمردان ایرانی نزد اربابان برای این امر مهم که فقط و فقط در منش آنهاست به استخدام در آمده و ترور دانشمندان هسته ای ایران را به اتفاق همراهانشان را بدست گرفت وانجام داد که به خیال خام خود بتواند برای همیشه فرقه را بیمه عمر نماید در صورتیکه نگاه کشورهای مخالف دولت و مردم ایران به چنین فرقه هایی اعتباری و دارای تاریخ مصرف دار می باشد که دردنیای سیاست به چنین سازمان ها و فرقه های تروریستی که فرقۀ رجوی نوک پیکان تروریست ها می باشد فاحشه های سیاسی خطاب میگردد و بدرستیکه لایق آن هستند.

روح شهدای هسته ای شاد و یادشان  گرامی………. 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth


Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi
Another Scientist Killed in Terrorist Blast in Tehran. Terrorist groups exist because someone wants them

Washington’s Favorite Terrorists (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

Israeli, Western agencies collaborated with Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) to assassinate Iranian Scientists

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMassoud and Anne Khodabandeh: Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Bolton and the MEK

mojahedin-khalq-radicalisation-maryam-rajaviMojahedin khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) the ending stage of the radicalization process

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

مجاهدین خلق در آلبانی به جان هم افتاده اندAlbania: What would a de-radicalization program for the Mojahedin Khalq (Rajavi cult) involve

کمپ اشرف فوریه 2015Camp New Iraq (Formerly Ashraf), now  HQ of Anti ISIS forces in Dialy provance

Massoud Khodabandeh: Will President Rouhani meet genuine human rights advocates halfway?

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen
 

فیلم امکان مینا مجاهدین خلق فرقه رجویبه بهانه تماشای “امکان مینا”

سیانورآغاز اکران آخرین فیلم بهروز شعیبی؛ از امروز سیانور را در سینما ببینید

علی زرکشسعید شاهسوندی: محاکمه علی زرکش دراقامتگاه رجوی در حومه پاریس.  صدور حکم اعدام برای او و عکس العمل من

مجید شریف واقفیمجید شریفسعید شاهسوندی: ادای دین به مجید شریف‌واقفی یا دسته گل به تقی شهرام

anne-khodabandeh-singleton-albanian-gazeta-impkt-2017Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

همچنین:

  • mko-mek-pmoi-ncri-rajavi-cult-familiesانجمن نجات، مراکز سمنان، مازندران و گیلان، سی ام نوامبر ۲۰۱۶:… براستی گناه این خانواده ها چیست .این خانواده خون گرم از مجامع حقوق بشری خواستند تا برای نجات جان فرزندشان از فرقه رجوی در آلبانی به آنها بدون دخالت فرقه اجازه ملاقات بدهند . این را باید به رجوی گفت خانو

    samad-nazari-20162انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و چهارم نوامبر ۲۰۱۶:…  دو سالی که فوت مرحوم صمد نظری گذشت باز هم در اوج وقاحت شاهد بودیم رجوی ملعون از کینه ای که از او داشت دست از لجن پراکنی علیه او بر نداشته و هر زمان که فرصت را مناسب می دید علیه وی شانتاژ و لجن پراکنی می کرد . البته تمام آن گفته ها لایق ش

     هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۶:… بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا (۲۰۱۶) سران فرقه رجوی هنوز در حالت گیج و گنگی بسر می برند و قدرت تصمیم گیری ندارند و می خواهند با مقاله نویسی خواست های خود را بیان نمایند که در این باره تاکنون چند نفر از جیره خواران فرقه رجوی دست به قلم برده و هر روز یک موضعگ

    هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، چهاردهم نوامبر ۲۰۱۶:…  وقتی سایت ها و خبرها را دنبال می کنیم چند مورد از تبلیغاتی که فرقه رجوی با جار و جنجال از داخل کشور تعریف نموده به چشم می خورد که هم به غایت مسخره و هم کاملاً روشن است که فرقه رجوی به چه حال نزار و فلاکتی دچار شده که سعی می کند با نشان دادن چند عکس تبلیغی از داخل