حقوقدان واقعی این حرف هارا نمیزند، آنها فقط پول گرفته اند!

حقوقدان واقعی این حرف هارا نمیزند، آنها فقط پول گرفته اند!

صابر ازتبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم ژوئن 2015:…  در این پاراگراف ضمن تاکید موکد به سخنان رجوی ها که با ادبیات آنها مو نمی زند ومن بخاطر این موضوع گفتته ام که کار اینها فقط پول گرفتن بوده ، بازهم بطور ناجوانمردانه ای نام ایران را مطرح کرده اند تا نقش آمریکا، اسرائیل ، اردوغان و شیوخ مرتجع منطقه منسی شود! بارها گفته شده ومن نیز تاکید دارم که ایران توان بهم زنی نظم منطقه را ندارد …

مریم رجوی مجاهدین خلق کارناوال ویلپنت فرانسهدر آستانه کارناوال ویلپنت (از لو رفتن نامه جعلی رجوی تا ورود هیئت پارلمانی مربوطه به تهران)

آلبانی کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاولین گروه از سری جدید خروجی های کمپ لیبرتی فردا عراق را به مقصد آلبانی ترک می کنند

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

حقوقدان واقعی این حرف هارا نمیزند، آنها فقط پول گرفته اند!

19/03/1394

کسی که علم حقوق وقضاوت خوانده ویا اطلاعی ازروند آن دارد، میداند که این افراد ، درپایان تحصیلات خود سوگند نامه ای را امضاء میکنند ومتعهد میشوند که هرگز دروغ نگفته وحتی وقتی موکل خود را گناهکار دانستند، به محضر دادگاه اعلام کرده وبجای یک شاهد عادل و یا قاضی باوجدان عمل کنند.

اما، بی استخوانی، طمع زیاد به مال دنیا و یا احتیاج مادی – چنانکه افتد ودانی- بعضی ازاین وکلا را به وکیل السطنه و … تبدیل کرده وبرخلاف وجدان کاری خود کارهایی میکنند که برابر آن سوگند نامه نباید بکنند!

642 حقوق دان و وکیل عرب ؟! بیانیه داده برعلیه اسرای کمپ لیبرتی وبنفع شخص مسعود رجوی، اززمره ی افراد دسته ی اخیر هستند که طی خبری در رسانه های رجوی ، اینگونه دسته گل به آب داده اند:

” بیانیه۶۴۲ حقوقدان، وکیل و قاضی از ۱۱کشور عربی، فراخوان به دولت عراق برای اعلام موقعیت قانونی ساکنان لیبرتی به‌عنوان پناهندگان حفاظت‌شده “

تا آنجا که این برادرتان اطلاع دارد، کمپ لیبرتی بعنوان یک کمپ ترانزیتی مورد قبول طرفین دعوا قرار گرفته وهرگز درجایی، این بند که کمپ مذکور میتواند درشرایطی به کمپ دائم ودور ازنظارت قوانین صاحب خانه ( عراق) تبدیل شده ، اشاره ای نشده ودولت عراق هم هرگز قبول نکرده که بوالهوسی مانند مسعود رجوی درگوشه ای ازخاک آن، کمپی با قانون ومقرراتی که مال دولت عراق نیست وحکومت این کشور نظارت وکنترلی برآن ندارد ، قوانین جنگلی خود را پیاده کند!

اگر حرف مرا نفی میکنید ، برای اثبات حقانیت خود، متن تمامی قراردادهای موجود بین شما ودولت عراق وسازمان ملل متحد را منتشر کنید تا سیه روز شود هرکه دراو غش باشد!

کمپ لیبرتی بعنوان یک کمپ ترانزیتی مورد توافق قرار گرفته و با تعلل عامدانه ی رجوی، مهلت اقامت دراین کمپ از مدت ها پیش باتمام رسیده واینک این شخص خودشیفته وجاه طلب برآنست که به زیر قول وامضای خود زده تا بتواند با به کشتن دادن این اسرا ویا همراه کردنشان با داعش ، دستمالی راازآتش گرفتن خاورمیانه نصیب خود سازد، این کمپ را نمیتواند به اقامتگاه ابدی اسرای رجوی تبدیل کند!

درادامه ی این نوشته ی منتسب به این ناحقوق دانان آمده است:

” 642 وکیل، قاضی و حقوقدان عراقی و عرب، در بیانیه مشترک خود اعلام کردند: در شرایطی که دخالتها و جنایتهای رژیم ایران در کشورهای منطقه و دامن زدن این رژیم جنگهای فرقه‌یی در 4 کشور عربی، تنفر عمومی از این رژیم را برانگیخته و تشکیل ائتلاف منطقه‌ای، این رژیم را غافلگیر و مات کرده “.

در این پاراگراف ضمن تاکید موکد به سخنان رجوی ها که با ادبیات آنها مو نمی زند ومن بخاطر این موضوع گفتته ام که کار اینها فقط پول گرفتن بوده ، بازهم بطور ناجوانمردانه ای نام ایران را مطرح کرده اند تا نقش آمریکا، اسرائیل ، اردوغان و شیوخ مرتجع منطقه منسی شود!

بارها گفته شده ومن نیز تاکید دارم که ایران توان بهم زنی نظم منطقه را ندارد و بهترین کار برای دولت این کشور رفع مشکلات داخلی است که اتفاقا درست برسر این موضوع هم متمرکز شده است وشما بهمراه این قضات وحقوقدانان خود نمیتوانید درعصر بیداری مردم ایران ، آنها را درخواب کرده ودشمنان مردم خاورمیانه را درلباس ” ایران” به آنها معرفی کنید!

ایران باعراق مستقل وآباد وآزاد است که میتواند دردور زدن تحریم های بشدت ظالمانه، ازاین کشور همسایه وهم کیش خود استفاده کند ومرزهای امن تری داشته باشد و مسائل سوریه وتوسعه ی تروریزم وتجزیه طلبی درآن کشور درخدمت اسرائیل بوده و برخلاف مصالح ملت ودولت ایران است.

به یمن که برسیم باز باید گفت که این کشور حدود صد سالی است که جولانگاه عربستان است ودورتر ازما. وما درصورت داشتن تمایل هم بطور طبیعی نمیتوانیم نقش تعیین کننده ای در سرنوشت آن کشور ایفا کنیم وبنابراین باید که دنبال قدرت ها وعوامل دیگری غیرازایران باشیم!

در ادامه بیانیه حقوقدانان عرب آمده است:

” پس از آن‌که دروغ بودن تمامی اتهامات رژیم ایران علیه مجاهدین خلق ایران در 12سال گذشته در چندین پروسه قضایی در کشورهای اروپایی و آمریکا، برملا شد و دستگاههای قضاییه آن کشورها با احکام متقن قضایی، دولتهای متبوع خود را وادار کردند سازمان مجاهدین خلق ایران را از لیستهای ظالمانه تروریستی خارج کنند، رژیم ایران دستگاه تبلیغاتی خود و برخی رسانه‌ها و عناصر عراقی وابسته به خود در عراق را به‌کار گرفته تا به دروغ ادعا می‌کنند اعضای مجاهدین در کمپ لیبرتی با گروه جنایتکار و تروریستی داعش در ارتباط بوده و قصد عملیات علیه نیروهای عراقی دارند “.

مشکل این است که حتی اگر کلمه ی تروریست بودن اقلا ده ساله را ازروی باند رجوی بردارند، صفت دیگر آنرا که ” فرقه ی منحط، مخرب ومستبد” است ، نمیتوان ازآن تشکیلات مافیایی گرفت. چرا که تمامی اقدامات ونوشته های برونی ودرونی ومناسبات موجود ، براین صفت ضدبشری صحه میگذارد و مهمتر اینکه ما اهمیتی نمیدهیم که نظام سلطه وتابعیت به چه کسی تروریست میگوید اما این را میدانیم که درتقسیم بندی های تروریزم ” خوب” و ” بد” ، شما اخیرا جزو دسته ی اول بحساب آمده اید واین نهضتهای رهائی بخش هستند که ناچار به یدک کشیدن استاتوی ” تروریزم بد ” بوده والبته که ازنظر جانخواران باید نابود شوند!

بحث درمورد صفت دیگرتان که جاسوسی بنفع غدارترین دشمن اکثریت مطلق مردم خاورمیانه است ، فعلا برای بعدها میماند!

درپایان این بیانیه آمده است:

” ما امضا‌کنندگان این بیانیه از دولت عراق خواستار اعلان موقعیت قانونی ساکنان لیبرتی به‌عنوان پناهندگان حفاظت‌شده بین‌المللی هستیم تا از این قبیل توطئه‌ها و زمینه‌سازیهای جنایتکارانه از سوی باندهای جنایتکار تحت‌امر نیروی تروریستی قدس رژیم ایران ممانعت شود “.

اینکه شما درظاهر هم که شده حقوقدانانی هستید که متاسفانه به سبک وسیاق رجوی مینویسید ، باید بدانید درخواست تان شبیه درخواستی است که مثلا ازیک کشور خواسته شود که حاکمیت ملی خود بر قسمتی ازاراضی اش را نادیده گرفته وبه رجوی اجازه دهد که باین قسمت بازگشته ومجددا بساط عیش ونوش وحرمسراداری اش را پهن کند، وجاهت قانونی ندارد و وبنابراین مقبول نخواهد افتاد!

نتیجه ی این کنش واکنش ها ، پول های حرامی است که شما ها ازطرق مختلف دریافت میدارید و قطعه کشکی است که رجوی مشغول سابیدن آن باشد وتداوم اسارت کمپ نشینان لیبرتی که شما به حکم کاری خود میبایست کمک میکردید تآ آنها را رها کنید که برعکس عمل نموده وبجای حفظ جان آنها ، زندگی وسلامتی شان را بخطر میاندازید!

اسامی نفرات اعزامی به امریکاقدم نهادن ۱۵ نفر از دوستان اسیر از فرقه رجوی به دنیای آزاد مبارک باد (+ لیست اسامی نفرات انتقالی امریکا)

ابراهیم خدابنده الجعفری عراقگفتگوی ابراهیم خدابنده با ابراهیم جعفری (درخواست عاجل خانواده ها)

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

رجوی داعش 5The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy: Methods of Information Manufacture

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17946

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغار ومجانین دارند- چرا که دادستان ومحکمه ای برای حمایت ازصغار و …

خواسته بحق خانواده ها از ارگانهای بین المللی (آلبانی ۸۰۰ نفر دیگر را قبول کرد. رجوی سنگ اندازی می کند)

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

۳۰/۰۱/۱۳۹۴

محمد رویایی چهره ی دیگری ازگماشتگان مسعود رجوی است که واقعا هم ” رویایی” شده ونوشته ای دررسانه های رجوی منتشر کرده است.

نام نوشته ی او ” پیاده شدن از خر اتمی و زهرمار شدن خرمای یمنی ” بوده وطی آن گفته است:

” علت تعجبم این نیست که چرا حضرات زمین را به آسمان میدوزند تا ثابت کنند اگر مجاهدین سر کار بیایند اوضاع خرابتر میشود و با هزار دوز و کلک و جعلِ حدیث و شامورتی بازی, بالاخره نتیجه میگیرند که «البته خمینی»؛ این حرف هرگز جدید و عجیب نبوده و ۳۰سال است مخالفان دست ساز رژیم به مناسبتهای مختلف تکرار میکنند. عجیب این است که درست همزمان با ترکیدن بادکنک رژیم در منطقه و شکست و غافلگیری ولایت فقیه در یمن، جیغ و تیغ حضرات ـ فراتر از علمای! قم و تهران ـ بلند شده که چرا در طبل جنگ میکوبید؟ اگر دنبال امنیت هستید چرا به جای تلاش برای رفتن به سواحل امن در اروپا و آمریکا، درخواست سلاح میکنید؟ چرا حفاظت و امنیت را به اهلش واگذار نمیکنید؟ اصلاً چرا جان بولتون که از کودکی جنگ طلب بود و شعار سرنگونی میداد خواستار حملة نظامی به ایران شده و جنگ طلب هایی همچون «جان مک‌کین»، «رابرت منندز»، «لیندسی گراهام»، «تام کاتن» و … که اموراتشان فقط با جنگ پیش میرود از شما حمایت میکنند “؟

عرضم به حضور انور این است که دراینجا که ایران باشد، کسی حتی تصور آمدن مجاهدین برسرکار را ندارد و این ایده درذهن ” رویایی” شماست!

اگر کسی هشداری دراین مورد داده وخطر فرقه ی رجوی را خاطرنشان میسازد، نه ازاین بابت است که چنین تحلیلی ازاوضاع دارد که شما مطرح کرده اید، بلکه این تذکرات ناشی ازشناختی است که از حقه بازی رجوی دارند و آثار دستگاه مغزشوئی های اورا درک کرده ومیدانند که اعضای بدام افتاده ی این فرقه ی منحوس ممکن است تصور کنند که تلاش های مسئولین ورسانه های رجوی ببارخواهد نشست وازاین بابت احساس خطر برای جان این نگون بختان میکنند وچگونه؟

سران این فرقه که ازجایگاه اجتماعی لازم درایران برخوردار نبوده وخود بهتر ازهمه بدین امر واقفند ، تمام هم وغم شان راضی کردن سلطه گران به حمله ی نظامی به ایران است تا نیروهای خود را درپناه توپ وتانک های اربابان ، به کشور رسانده و حکومت نوع اشرفی خود رادرایران برپا دارند وچون چنین امکانی هرگز وجود ندارد، نتیجه ی این طرزتفکر وانتظار، پیری وازبین رفتن بیمورد زندگی این اسرا خواهد شد ویا درحالت بحرانی که کمتر ممکن است اتفاق بیافتد، جانشان درمعرض تهدید جدی قرار گیرد!

گماشتگان رجوی براین تصور خام نباشند که مردم تمام کارهای خود را رها کرده ودرفکر آنها هستند!

مسئله بصورت ساده تر عبارت از این است که این مشکل خاص چند هزار خانواده ای است که فرزندانش به اسارت رجوی درآمده وآنها هستند که مطالبی منتشر کرده وصدای رجوی ها را درمیآورند !

متاسفانه درمقابل این انجام وظیفه ی خانواده ها، این پادوهای بی اختیار مطالب موهن وشرم آوری برعلیه اعضای خانواده ی خود نوشته تا طبق امیال خبیث رجوی، یگانه حامی خود را ازدست داده وایزوله تر شوند ودراین میان حکومت به جهانیان نشان دهد که قضاوت کنند که باچه اپوزیسیونی طرف حساب است و برآیند کار چنان می شود که شخص رجوی وحکومت ایران ، برخوردار شوندگان این مباحثات باشند وشما که این مطالب رابفرموده قلمی میکنید به همراه خانواده های داغدیده متضرر ازاین نوشتن ها!

خلاصه تراینکه تصور نکنید که این مباحثات غیر ازفضای محدود بین خانواده ها و شما ، خریدارانی دارد! شما دانسته یاندانسته به عامل انزوای خود تبدیل شده اید تا سواری بیشتری به رجوی بدهید!

هشدار به خانواده های گرفتار!

انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغار ومجانین دارند- چرا که دادستان ومحکمه ای برای حمایت ازصغار و… وجود دارد وفرزندان شما ازاین امتیاز هم محرومند – بیش ازاین بدست رجوی نسپارید!

صبور باشید و فحاشی های این پادوهای بی اختیار را تحمل کرده وبه اقدامات خود جهت انتقال آنان به کشورهای امن شتاب وعمق بیشتری بدهید و بدانید که این تنها راه موجود برای شما وفرزندانتان است!

دروغ گویی رویا بافی آقای رویایی بشکل زیر ادامه پیدا میکند:

” انگار همین الآن چندین فروند هواپیمای استکبار در پارکینگ لیبرتی منتظرند تا جماعت اسیر و درماندة کویر بی آب و علف لیبرتی را به آمریکا ببرند و بندیان سمج، سفت و سخت ایستاده اند که نخیر! ما تکان نمیخوریم و از آن طرف هم سیل مهمات و سلاح است که در انبارها و زاغه های لیبرتی تخلیه میشود “.

باپول وامکانات لابی گری که دراختیار رهبران شماست که همراه انرژی شان هدر داده میشود، انتقال شما به کشورهای امن ممکن بود وهست اما رجوی با پیش کشیدن درخواست سلاح عمدا خواست که دراین انتقال مانع تراشی کند و مردم وسران کشورها با این بهانه که حضور دوستداران سلاح درخاک آنها خطرناک است، شمارانپذیرند تا درموقعیت مقتضی که شرح داده شد ورجوی بدون دلیل فکر میکند اتفاق خواهد افتاد ، فاقد سیاهی لشگر نباشد ویا اینقدر برعلیه حق حاکمیت عراق تبلیغ کند که افراطیون عراقی شما را بکشند واسرار مگوی رجوی که درپیش هرتک تک شماست ، حفظ گردد و…

پس درد خانواده های دست بقلم ودوستان جدا شده ی خود را که دسترسی سهل تری به اخبار دارند درک کردید؟!

آقای رویایی مینویسد:

” آخر در آن جمع یکی نیست بگوید کدام جنگ و حملة نظامی؟ ۳۰سال است گزینة نظامی روی میز رئیس جمهور آمریکا دارد خاک میخورد و هر تازه کاری میداند آنچه عمل میکند نه گزینه های روی میز که تبادلات و گزینه های زیرمیزی است و همانطور که مرگ بر آمریکای شیخ شیاد مصرف داخلی دارد گزینة نظامی حضرت اوباما هم بیشتر به منظور سدبستن در برابر سنا و کنگره و رقبای جمهوری خواهش است والا او کجا و جنگ کجا! کیست که نمیداند آن زمان که ـ قبل از اوباما ـ گزینة نظامی به طور جدی روی میز رفت و برخی قند در دلشان آب شد که آمریکا کار را تمام میکند و ما هم میرویم پی کار و قاچاق خودمان در داخل، باز ما اولین کسی بودیم که با طرح «راه حل سوم» با صدای بلند گفتیم که راه حل ایران نه جنگ ـ تهاجم نظامی ـ است و نه مماشات “.

متخصصین امور اذعان دارند که اوباما یک انسان بخوبی تحصیلکرده ، باهوش ونکته سنجی است و هیئت حاکمه ی آمریکا برای رتق وفتق اموری که جورج بوش خراب کرده بود، اجازه داد که این انسان باضریب هوشی وقدوقامت بالا ودورگه ، برسر کار بیآید.

اما تقصیر ماچیست که نئوکان های حامی ومحبوب شما ، تنگ نظر تشریف دارند ومختصر اصلاحاتی را که اوباما درصدد انجام لنگ لنگان آنست ، برنمی تابند!

فعلا تکلییف نبرد ” که برکه” در هیئت حاکمه آمریکا کاملا حل نشده تا وفق مراد شما که ویران کردن ایران باشد، عمل شود!

هنوز مردم آمریکا سندرم جنگ عراق وافغانستان را دارند وباین سادگی اجازه نخواهند داد که فرزندانشان درباتلاق ایران نابود شوند و فرق اوباما که یک محافظه کار است، با محافظه کاران افراطی این است که ازاوضاع جهان ونظر مردم آمریکا باخبرتر بوده و تحلیل بهتری ازاوضاع دارد وصلاح آمریکا را دراقدامات خود می بیند!

به این برخوردهای اوباما، نه مماشات بلکه دورنگری او باید لقب داد که معتقد است که با این روش بهتر میتواند حقوق نامشروع ۱۰درصد ازمتنعمین آمریکا را حفظ کند ونمیخواهد که ” طمع کند درهمه وضرر کند درهمه”!

بقیه ی مطالب این نوشته مربوط به سناریوی یمن است که ارتباط زیادی باایران ندارد وآن مسئله را طرف های ذینفع تر باید حل کنند!

شکست ادعایی جمهوری اسلامی دریمن ، حرف چرتی است وایران کشوری درحد واندازه ی سلطه گران نیست که بخواهد یمن را متصرف کند!

***

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

همچنین:

نعل وارونه ای بنام دخالت های ایران در امورمنطقه!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م

نمایش بیسوادی یا غرض ورزی؟! (مهرداد هرسینی لازم داشت این را بخواند)

مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی�

شباهت عجیب توصیه های محمد رضا شاه و مریم رجوی به غرب!

مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک�

پیام نوروزی خانم رجوی، حکم ایجاد توفان درفنجان آب رادارد!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد ک�

برخلاف نظر خوله دنیا: ریشه ی اصلی مشکلات منطقه درطمع ورزی آمریکا وزائده های افراطی اش است!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د�