حملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

حملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

جواد فیروزمند، آریا ایران، هشتم ژوئن 2017:… اما دریغ از سازمان موسوم به مجاهدین خلق و شورای رجوی که هیچ گونه حس انساندوستانه ای از آنان منعکس نگردید. نه گروه تروریستی داعش را محکوم کردند و نه ابراز همبستگی یا همدردی با بیش از 46 مجروح و12 کشته این واقعه از خود نشان دادند… همین نمونه نشان می دهد که فرقه رجوی به دنبال حاکمیت مردم نیست. مردم ابزار سوء استفاه آنان می باشند … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمWorld knows Saudi Arabia is source of terrorism

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

لینک به منبع

حملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

مزدور مریم رجوی و ولینعمتش سنانور مک کن

مریم رجوی در کنار جنگ طلب مشهور، سناتور مک کین در آلبانی

حملات گروه تروریستی داعش در تهران که امروز چهارشنبه حدود ساعت ده صبح آغاز شده بود، پس از پنج ساعت درگیری مسلحانه و بر جای ماندن 12 کشته و 46 مجروح ساعت ۱۵۵ به پایان رسید.

این واقعه از همان لحظات آغازین، انعکاس بسیار گسترده ای در جهان داشت. بسیاری از تشکل های مردمی، سیاسی و رسمی کشورها و پارلمانترهای اروپا با مردم ایران ابراز همدردی نموده و از این حادثه بعنوان درد مشترک نام بردند.

اما دریغ از سازمان موسوم به مجاهدین خلق و شورای رجوی که هیچ گونه حس انساندوستانه ای از آنان منعکس نگردید. نه گروه تروریستی داعش را محکوم کردند و نه ابراز همبستگی یا همدردی با بیش از 46 مجروح و 12 کشته این واقعه از خود نشان دادند.

تروریسم مجاهدین خلق و داعش در تهران

یکی از مجروحان حمله تروریستی داعش در تهران

آیا این نمونه، حاکی از همبستگی با تروریست های داعش و کف زدن برای آنان نیست؟

چرا کسی که خود را رئیس جمهور مقاومت می خواند، نمی تواند یک اطلاعیه سه خطی در محکومیت اعمال تروریستی داعش در تهران صادر نماید؟

آیا ابراز همدردی با قربانیان این واقعه تروریستی که جهان را در اندوه فرو برد، تایید رژیم و حاکمیت تلقی خواهد شد؟

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهران

نجات کودکان از تیررس تروریست های داعش

همین نمونه نشان می دهد که فرقه رجوی به دنبال حاکمیت مردم نیست. مردم ابزار سوء استفاه آنان می باشند. آنها جایی از مردم نام می برند که به نفع شان باشد.
بگذریم که فرقه رجوی در روزهای سقوط شهر موصل در عراق، گروه تروریستی داعش را نیروهای مردمی و عشایر انقلابی جا می زد و در رسانه های خود از آنان حمایت می نمود.

داعش رجوی تروریسم عراق

حمایت رجوی از داعش در موصل

با این واقعه تروریستی محتوی درونی فرقه رجوی بیشتر عیان می گردد. عدم موضع گیری سران مجاهدین نشان می دهد که فرقه رجوی و گروه تروریستی داعش دو روی یک سکه و دقیقا از یک نوع تفکر زاده شده اند.
هر دو گروه عمل انتحاری می کنند، اهل ترور و آدم ربایی هستند، خوسوزی می نمایند، سر و زبان می برند، زندان و شکنجه دارند، زبان منتقدان را می بندند و برای اسلام انحرافی و بسیار عقب مانده خود یقه می درانند.

اینها شاید نشانه ها و دلایل انگشت شماری باشد از آنچه آنها را در برابر واقعه امروز تهران به سکوت واداشته است!

گوشه ای از انعکاسات و ابراز همدردی با ایران
-وزارت خارجه فرانسه حملات امروز تهران در مجلس و آرامگاه آیت‌الله خمینی را به شدت محکوم کرده است. درر بیانیه وزارت خارجه فرانسه آمده است که سفارت این کشور در تهران وضعیت را از نزدیک رصد می‌کند. در این بیانیه به خانواده‌های قربانیان حملات تسلیت گفته شده است.

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماسی تلفنی ضمن محکومیت حوادث تروریستی امروز تهران ابراز همدردی و اعلام همبستگی کرد.

ریچارد هاس رئیس شورای روابط خارجی آمریکا، امروز(چهارشنبه) درتوییتی خطاب به رئیس جمهوری آمریکا نوشت: اگر قرار است که محکوم کردن تروریسم معنا دار باشد، نباید گزینشی بوده و مانند اروپا، باید آن را در تهران نیز محکوم کرد.

-وزیر امور خارجه نروژ حملات امروز تهران را محکوم کرده است و به خانواده‌های قربانیان و ملت ایران تسلیت گفتهه است.

-کارل بیلت نخست وزیر سابق سوئد و عضو کمیته روابط خارجی اتحادیه اروپا نوشته:” ایران دشمن سرسختت داعش است. ایران درعراق و سوریه به عنوان بخشی از جنگ با آنها حضور دارد. این حمله، حمایت داخلی را بیشتر خواهد کرد.

-ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در واکنش به حوادث تروریستی امروز در تهران با ارسال یک تلگرام این حادثه راا به حسن روحانی رئیس جمهور ایران تسلیت گفته و بر آمادگی روسیه برای همکاری مشترک با ایران در مبارزه با تروریسم تأکید کرده است.

-وزارت امور خارجه آمریکا حملات تهران را محکوم کرد

وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای کوتاه حملات امروز تهران را محکوم کرد. در بخش دیگری از پیام، اینن وزارتخانه به خانواده‌‌های قربانیان این حادثه تسلیت گفته و برای خانواده‌های قربانیان آرزوی آرامش کرده است.

در پایان این پیام هم تاکید شده که ” انحراف تروریسم جایی در دنیای متمدن و آرام امروز ندارد.

-مشاور سیاست خارجی باراک اوباما حملات تهران را محکوم کرد

مشاور ارشد سیاست خارجی باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا حملات تهران را محکوم کرده و در یک پیامم توییتری نوشته “حمله وحشتناک در ایران. چه در لندن و چه در تهران باید در کنار قربانیان بی گناهی بایستیم که هدف حملات از سوی تروریست ها هستند”.

-برنی سندرز برای احترام به قربانیان حملات تهران خواهان تعویق رای گیری در سنا شد
برنی سندرز از سیاستمداران محبوب در آمریکا با اشاره به حملات تهران و برای احترام به قربانیان آن خواستار تعویقق رای گیری در سنا درباره طرحی شده که اختیارات تازه ای به دولت آمریکا برای تحریم ایران می دهد.
آقای سندرز نقض برجام از سوی آمریکا با تصویب این طرح را هم ممکن دانسته است.

-وزارت امور خارجه آلمان حملات تهران را به شدت محکوم کرد

وزارت امور خارجه آلمان حملات تهران را به شدت محکوم کرده است و به خانواده قربانیان این حادثه تسلیت گفت.

-یک دقیقه سکوت در شورای امنیت به احترام قربانیان حملات تهران

اعضای شورای امنیت سازمان ملل در آغاز جلسه امروز خود در نیویورک به احترام قربانیان حملات تهران یک دقیقهه سکوت کردند.

-نیکلاس هاپتون سفبر بریتانیا در ایران در اکانت توییتر خود نوشته است: “با همه قربانیان بی گناه و همه افرادی که در حملات امروز تهران صدمه دیده‌اند، ابراز همدردی می کنم.”

-گری لوییس هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در تهران به خانواده‌های قربانیان حملات تهران تسلیت گفتهه است.

-وزارت امور خارجه قطر با صدور بیانیه‌ای دو حمله امروز به مجلس و حرم آیت الله خمینی را محکوم کرد و به دولتت و خانواده قربانیان این حوادث تسلیت گفت.

-عمان حملات تهران را محکوم کرد

-مولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه با محکوم کردن حملات تهران گفته ترکیه به مبارزه خود علیه تروریسمم ادامه خواهد داد.

-عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان با انتشار خبرنامه‌ای حملات تهران را محکوم کرده و آن راا “تروریستی و بزدلانه” خوانده است.

-وزارت امور خارجه ارمنستان حملات امروز در تهران را محکوم کرده و گفته است ارمنستان با مردم ایران اعلامم همبستگی می‌کند.

-وزیر مشاور امارات در امور خارجه در مورد حملات تروریستی صبح روز چهارشنبه که به کشته شدن 12 تن و مجروح شدن 46 تن انجامید گفت: ما هرگونه حمله تروریستی به هر کشور و پایتختی را به شدت محکوم می‌کنیم.

07/06/2017 برابر با چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

جواد فیروزمند

*** 

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29726

کسی از زندان بگوید که زندانبان و شکنجه گر نباشد 

جواد فیروزمند، آریا نیوز، پاریس، چهارم ژوئن ۲۰۱۷:… باند رجوی در همین پاراگراف کوتاه اعتراف می کند که زندانیان زندان اوین می توانند نامه منتشر کرده و آن را به اطلاع همگان در سراسر جهان برسانند. اعتراف می کنند که در زندان اوین فروشگاه وجود دارد ولی قیمت اجناس گران است. اعتراف می کنند که غذا و بهداشت در زندان وجود دارد اما کیفیت آن پایین بوده و خدمات درمانی نیز محدود می باشد. حال … 

نجات یافتگان فرقه در دیدار از قبرستان کمپ اشرف، برای شکنجه گر سابق خود از خداوند طلب مغفرت کردند

لینک به منبع

کسی از زندان بگوید که زندانبان و شکنجه گر نباشد

جواد فیروزمندباند رجوی طی انتشار نامه ای از زندانیان اوین دست به فرافکنی زد. وب سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق طی انتشار مقاله ای به وضعیت زندانیان اوین پرداخته و نوشته است؛

“دراین هفته جمعی از زندانیان اوین نامه‌یی منتشر کردند که در آن به شرایط بسیار بد زندان اوین مانند مافیای زندان و مواد مخدر، عدم رعایت قانون تفکیک جرایم، عدم ورود نور و هوای تازه، اجیر کردن زندانیان، اخاذیهای فروشگاه زندان و فروش وسایل بی‌کیفیت با قیمت گران، کیفیت پایین تغذیه، بهداشت و خدمات درمانی و محدودیت در استفاده از نشریات و کتاب، اشاره کرده بودند.“

باند رجوی در همین پاراگراف کوتاه اعتراف می کند که زندانیان زندان اوین می توانند نامه منتشر کرده و آن را به اطلاع همگان در سراسر جهان برسانند.

اعتراف می کنند که در زندان اوین فروشگاه وجود دارد ولی قیمت اجناس گران است.

اعتراف می کنند که غذا و بهداشت در زندان وجود دارد اما کیفیت آن پایین بوده و خدمات درمانی نیز محدود می باشد.

حال با استناد به سرگذشت و گواهی صد ها جداشده از مجاهدین خلق، می توان از آنان پرسید که؛

در زندان های سازمان مجاهدین خلق چند نفر توانستند نامه جمعی نوشته و در نشریات یا وب سایت های خارج از کشور منتشر نمایند؟

آیا در زندان های سازمان مجاهدین خلق در پادگان اشرف و سایر پایگاه هایشان نیز فروشگاه وجود داشت؟

زندانبان های سازمان مجاهدین خلق چند وعده غذا بین زندانیان معترض و جدایی خواه توزیع می کردند؟

آیا بهداشت و خدمات درمانی در زندان های سازمان مجاهدین خلق وجود داشت؟

مهدی ابریشمچی

مهدی ابریشمچی نفر شماره دو سازمان مجاهدین، شکنجه گر و زندانبان جواد فیروزمند در پادگان اشرف

از تابستان سال ۱۳۸۰ شمسی به جرم جدایی خواهی، ماه ها در انفرادی زندان پادگان اشرف و در یک سلول ۶ متری زندانی بودم. داخل سلول پر از سوسک و حشرات موذی بود. روزی یک لیوان چایی بدون قند و چند قاشق غذاخوری عدس و برنج غذایی بود که توسط زندانبانان به من داده می شد. از حمام خبری نبود. هوا بسیار گرم و نفس کشیدن سخت بود.

مهدی ابریشمچی و حسن نظام الملکی هر شب در کنار مهوش سپهری و دیگران مرا به شدیدترین وجه شکنجه می کردند تا با دست خط خودم برایشان بنویسم که طی ۲۵ سال عضویت در سازمان، مزدور و نفوذی جمهوری اسلامی ایران بوده ام تا دست از سرم بردارند. پیش از آن نیز مهدی ابریشمچی با نوک پایش استخوان قفسه سینه ام را شکسته بود که هیچگونه مداوایی روی آن صورت نگرفته بود.

هر شب پس از شکنجه های بسیار شدید، نیمه های شب بدن له شده ام را به داخل سلول برمی گرداندند و من در میان آن همه سوسک از درد به خودم می پیچیدم. نه خوابی وجود داشت و نه آسایشی. صبح اول وقت هم با فحش و بد و بیراه زندانبانان مواجه بودم و تکرار این خبر که به زودی اعدام خواهم شد.

حسن نظام الملکی مهوش سپهری مزدوران صدام و رجوی

از سمت راست، مهوش سپهری جانشین مسعود رجوی در عراق و حسن نظام الملکی مسئول اطلاعات وامنیت مجاهدین کسانی که به وحشیانه ترین شکل مرا در زندان مجاهدین شکنجه کردند.

در چنین شرایطی وقتی درخواست یک عدد قرص سردرد می کردم، با فحش و بد و بیراه مواجه بودم. آنها حتی حاضر نبودند یک عدد قرص تحویل بدهند تا فاصله شکنجه های شب بعد مقداری از درد ام را تسکین دهم.

در زندان های سازمان مجاهدین نه از نامه نگاری خبری بود، نه از فروشگاه و نه از بهداشت و خدمات درمانی. نه از قلم و کاغذ خبری بود، نه از دوربین و ارسال عکس و فیلم به خارج از زندان یا… نه برای زندانی وکیل وجود داشت و نه دادگاه و همه چیز توسط فرماندهان ارشد سازمان و تحت هدایت مسعود و مریم رجوی در گوشه ای خارج از دید دیگر اعضا روی زندانی اعمال می گردید. شرح این ماجرا را سال ها پیش نوشته ام و نیاز به تکرار نیست. دیگر جداشدگان نیز به کرات از زندان و شکنجه گاه های مجاهدین خلق نوشته اند.

حال از این باند زندان ساز و زندانبان که اکنون نیز در آلبانی دیگر اعضای سازمان را به بند کشیده است باید پرسید که؛ آیا زندان اوین با زندان های سازمان مجاهدین خلق قابل مقایسه است؟

آیا دور از انصاف است که خواسته شود در برابر هر صد مطلبی که از زندان اوین گزارش می گردد، یک مطلب نیز از زندان های سازمان مجاهدین خلق، شکنجه گاه ها و شکنجه گران اش بنویسند؟

۳۰ می ۲۰۱۷ برابر با ۹ خرداد ۱۳۹۶
جواد فیروزمند عضو جداشده و سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق

(پایان)

*** 

ویلپنت مریم رجوی 2014مجاهدین خلق؛ دروغ، نفرت و خشونت در ویلپنت ۲۰۱۴ ؛ نیمه پنهان یک گروه خطرناک

 http://youtu.be/JsFF3wp5oMw

http://youtu.be/-HtZBV_uqDs

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13574

استعفای طبیعی و شرافتمندانه به زبان ساده! 

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، سیزدهم اکتبر ۲۰۱۴: … گامی که در سال گذشته توسط آقایان قصیم و روحانی برداشته شد، تحولات شگفت انگیزی در شورای رجوی به ثبت رساند، که طبعا باب میل رهبران مجاهدین نبود. اولین گام این تاثیر گذاری، آگاهی بخشی بود. عرق ملی، نفی دیکتاتوری درون تشکیلاتی، میل به آزادی، عدم وابستگی به قدرت های خارجی و استقلال …

داعش رجوی تروریسم عراقجواد فیروزمند: حمایت رجوی از تروریست های داعش در عراق

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویاستعفا از شورا, مبطل اتهامات رجوی علیه جداشدگان؛ «ترتیبات اجرایی استعفا» یا پیشگیری از ریزش !

لینک به منبع

استعفای طبیعی و شرافتمندانه به زبان ساده!

گامی که در سال گذشته توسط آقایان قصیم و روحانی برداشته شد، تحولات شگفت انگیزی در شورای رجوی به ثبت رساند، که طبعا باب میل رهبران مجاهدین نبود. اولین گام این تاثیر گذاری، آگاهی بخشی بود. عرق ملی، نفی دیکتاتوری درون تشکیلاتی، میل به آزادی، عدم وابستگی به قدرت های خارجی و استقلال کلام، که تا پیش از آن توسط گروه رجوی محصور گردیده بود، به نیروی شکافنده و موثر تبدیل شد. به سرعت پیش رفت، نفوذ کرد و تاثیر گذارد. به گونه ای که امروز شاهد استعفا و اعلام جدایی آقای شاپور باستان سیر و دو تن دیگر از شورا می باشیم.

این روند گرچه در درجه اول پاسخ بزرگ “نه” به سیاست های تئوریزه شده مجاهدین در شورا بود، اما حقیقت بزرگ آن را نمی توان انکار نمود. و آن چیزی جز «رسیدن به آخر خط در دستگاه رجوی» نیست!

بدان معنا که آقایان جداشده از شورا، همه تحولات و سرخوردگی های سه دهه گذشته را تحمل نمودند، همکاری با دشمن خارجی و صدام حسین را پذیرفتند، مارک تروریسم را بر پیشانی نهاده و به فرمایشات فراماسونری رجوی گردن نهادند. و خلاصه اینکه همه جوره با رجوی کنار آمدند. اما وقتی پای توتالیتریسم درونی، وابستگی به قدرت های منطقه ای و خارجی به میان می آید ، استقلال فردی، آزادی بیان و منافع ملی را نشانه می رود، دیگر توان مقابله نیست. این بازیابی، البته دلایل بسیار زیاد دیگری نیز دارد که هریک از اعضای مستعفی بیشمار ذکر نموده اند. امیدوارم آقای باستان سیر و دیگر جداشدگان نیز «دلایل شخصی» را کنار نهاده و لب به سخن بگشایند که؛ چرا پس از سی و اندی سال از مجاهدین و شورا جدا شدند؟ آیا جدا شدن از شورا دال بر عدم تامین شخصی بوده، یا گذار به دنیایی آزاد و درک گزینه های بهتر برای مردم ایران!؟

عنوان «دلایل شخصی» برای جداشدن از یک گروه سیاسی، تیتر جالب، جامعه پذیر و سیاست پسند نیست. چرا که یک عضو شورایی اهل سیاست، بنا به «دلایل شخصی» جذب شورا نشده بود. بنابر این برای «دلایل شخصی» عنوان شده باید بها پرداخت و زمینه آن را برای مردم روشن نمود.

بهر حال آنچه امروز روی می دهد، نشان دهنده عدم توفیق و مهار اعضاء، توسط گروه رجوی و به طور خاص مریم عضدانلو است. مهار یا توفیق در آن نیز با افزودن یا کسر بند اساسنامه قابل حل نمی باشد.عنوان تراشی و بستر سازی در درون نیز، راه حل پیشگیری نیست.

البته دلایل این گونه اتفاقات را مجاهدین بهتر از هر کسی می دانند. برخی می گویند اگر رجوی حضور می داشت، روی افراد تاثیر می گذارد و شاید این موارد کمتر اتفاق می افتاد. اما ظاهرا رشته این گسست ها از کنترل خارج شده و مشخص نمی باشد، حضورعلنی و ارتباط او با اعضای شورا، چقدر می توانست مانع از چنین خاموشی هایی گردد!؟

از طرفی جریان استعفاها ساده نیست و نباید به سهولت از کنار آنان گذشت. چرا که با دریافت زوایای پنهان این فواصل و پشت پا زدن شورایی های جداشده به تعهدات دیروز، می توان بیشتر فهمید و عمق فاجعه ای که مرزهای عراق را درنوردیده و به اروپا و اورسوراواز رسیده را مشاهده نمود.

آقای دکتر کریم قصیم بارها در گفتگوهایش تاکید نموده؛ «ویترین شورا، خالی از عناصر ملی و ایرانی است. همان تعداد اندک نیز با لابی های خارجی، بیگانه و جنگ طلب جایگزین شده اند!». اما فاجعه بزرگ برای شورای رجوی با سقوط صدام حسین در عراق شروع شد. جایی که ارتزاق می گردید و بدنه اش را به اعضای مجاهد شورا و قدرت متجاوز به مردم ایران وصل نموده بود.

صدام رفت و جای خالی آن را نه نهادهای مردمی، بلکه جنگ طلبانی مانند؛ جان بولتن ها، جولیانی ها، رندل ها، زینی ها و …، پر کردند. بدنه و اعضای مجاهدین نیز با سیاست های غیر مسئولانه رجوی در عراق گرفتار آمدند. از طرفی دست اندازی و دخالت در اوضاع سوریه و عراق، آنان را وارد بازی غیر ایرانی نمود. چیزی که جز وابستگی مادی و معنوی به قدرت های منطقه ای و خارجی، نمی تواند به یک سازمان یا تشکیلات ایرانی ربط داشته باشد!

قبلا نیز در این باره نوشته ام. سیاست رجوی چه در درون و چه در بیرون تشکیلات، خارج از نرم های معمول بوده و بسیار به خطا و انحراف رفته است. او پاسخگوی آنچه پیش آمده نیست. اما جداشدگان بهای خطاهای استراتژیک، سیاسی و ایدئولوژیک او را هنوز می پردازند.

جداشدن از مجاهدین یا شورا، خیانت نیست. تحقق خواسته های آزدیخواهانه و یک پرداخت بزرگ به مردم ایران است. جایی که رجوی روز به روز فاصله خود را بیشتر می نماید، جداشدگان به جامعه و مردم ایران نزدیک تر می شوند.

۱۳ اکتبر ۲۰۱۴

جواد فیروزمند

***

Massoud Khodabandeh meeting on Camp Ashraf. Diyala

http://youtu.be/-DSEv8N0Rmg

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK SaddamIleana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

فرقه رجوی و خط کار آینده

Maryam Rajavi terrorist syriaIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

 تشدید اختلافات درونی و پیروزی های عجیب رجوی!

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۴: … اما مهم ترین بخش که مجاهدین با فعال شدن آن به شدت گزیده می شوند، روند اعتراض و جدایی اعضا و کادرهای اصلی از بدنه تشکیلات سازمان مجاهدین در عراق و اروپا است. افراد مهم و بسیار تاثیر گذاری در دهه گذشته از مجاهدین جداشده و پی زندگی خود رفته اند. از سال ۲۰۰۳ میلادی تا سال

یازدهم سپتامبر و تلاش برای گندزدایی از چهره «ضد امپریالیستی» مجاهدین!

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  مسعود رجوی می گفت؛ عاملان انتحاری گرچه حامل اندیشه عقب افتاده از اسلام هستند، اما در مسیر مبارزه با امپریالیسم خونخوار، کار انقلابی کردند. او با اشاره به عملیات های انتحاری اعضای مجاهدین در ایران مانند کاظم افجه ای، هادی علویان،مجید نیکو،ابراهیم زاده، گوهر ادب آوا

مرگ های مشکوک و نابهنگام اعضای مجاهدین در تشکیلات رجوی

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، شانزدهم می ۲۰۱۴: … من راضیه کرمانشاهی،رویا درودی، حمید شاکری، محمد بابایی، بهروز رحمیان، محمد نجفی و بسیاری از قربانیان دیگر … را از نزدیک می شناختم. سالیان زیادی یا در کنار آنها بودم یا از وضعیت شان مطلع. همه این افراد که امروز رجوی تحت عنوان “محاصره ظالمانه کمپ لیبرتی” و سابقا ” پادگان