حمله خودزنی گونه به کمپ لیبرتی (+ مطالب مرتبط آقایان محمد رزاقی، محمد کرمی و عبدالکریم ابراهیمی)

حمله خودزنی گونه به کمپ لیبرتی (+ مطالب مرتبط آقایان محمد رزاقی، محمد کرمی و عبدالکریم ابراهیمی)

محمد کرمی، عبدالکریم ابراهیمی و انجمن نجات تبریز، ششم ژوئیه 2016:…مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک 5 سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟ علی رغم در خواست و پافشاری کمیساریا … 

فرقه رجوی و خط کار آینده

حمله ی خود زنی گونه به کمپ لیبرتی

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، ششم ژوئیه 2016
لینک به منبع

درآستانه ی برگزاری مراسم پر هزینه ای که مریم رجوی قرار است برپا دارد، ودرزمانی که جدا شدگان ازاین تشکیلات مستبد وفرقه گرا دست به افشاگری بی امانی زده اند، وهمزمان با لجن پراکنی برعلیه این افراد در خارج ازکشور و همچنین حملات کم سابقه ی باند رجوی به نهادهای مدافع حقوق اسرای لیبرتی ونیز بعضی ازخانواده های گرفتار ودرعین حال فعال، یکباره خبر حمله ی کاتیوشایی به کمپ لیبرتی با سرعت وسیع و پی درپی ، ازطرف رسانه های فرقه ی رجوی انتشار یافت!!

شورای ملی مقاومت رجوی طی 4 اعلامیه – که همگی حکم واحد را دارند وسند ومدرک موثقی درتکمیل آنها ارائه نداده- ادعا کرده است که تعدادی ازاین 50 موشک به خارج ازکمپ ، وتعدادی به کمپ اصابت کرده که سبب آتش سوزی هایی شده و تلفات جانی نداشته و40 نفر که نام هیچکدام ذکر نشده، زخمی شده اند!!

با توجه به زمان اعلام خبر و نحوه ی اصابت کم خاصیت این موشک ها، ظن قالب برآن است که این عمل قرابت زیادی با خودزنی کم ضرر داشته ودارای اهداف زیر است :

1- اجلاس روزهای آینده ی مریم رجوی، با پیاز داغ بیشتری برگزار شود!

2- برای مدت کوتاهی هم که شده، ازانتقال این تیره روزان لیبرتی به خارج ازعراق خودداری گردد تا شاید دری به تخته خورد ونیروهای خارجی بیشتری به عراق وارد شد و لزومی برای خروج این اسرا ازعراق، احساس نشد!

3- درهماهنگی با صهیونیزم جهانی، پرونده ی حقوق بشری حجیم تری برای دولت ایران تشکیل شده ودرسرراه اقدامات مثبت دولت، موانعی ایجاد شود!

4- شکست های سنگین اخیرنیروهای دوستان رجوی ( تکفیری وتروریست های خوب غربی) در سوریه وعراق درسایه ی این ترقه بازی ها قرار گیرد!
در توضیح دلیل خود برای خودزنی نامیدن این حرکت میتوان گفت که برندگان احتمالی این ترقه بازی ها ، شخص رجوی واربابان جهانی ودوستان منطقه ای اوست وجمهوری اسلامی هیچ نفعی دراین حادثه ندارد که عقل سلیم استنباط منطقی خود را از این مسئله خواهد کرد!!

والبته خانواده های این اسرا- بعنوان کسانی که رجوی آنها را دشمنان اصلی خود میداند- نگران ومضطرب شده وبه سلامتی شان آسیب وارد میشود که بنفع رجوی میباشد!!

دراین مورد، خانم مریم رجوی که پنداشته که خواهیم گذاشت به آرزوهای پلید شوهر وخودش برسد فراخوانی بدین شرح صادر کرده است:

” فراخوان مريم رجوي به تضمين امنيت ليبرتي توسط آمريكا و ملل متحد تا انتقال همه به خارج از عراق – به دنبال موشك باران امشب ليبرتي توسط شبه نظاميان وابسته به نيروي تروريستي قدس، مريم رجوي ، با درود به پايداري پر شكوه و قهرمانانه مجاهدان ليبرتي و آرزوي بهبودي كامل براي مجروحان اين حمله جنايتكارانه گفت:موشكباران ليبرتي آنهم پس از يك محاصره ظالمانه پزشكي، دارويي و غذايي كه 8 روز است ادامه دارد، نشاندهنده وحشت فاشيسم ديني حاكم بر ايران از مجاهدين و مقاومت ايران است كه آن را تنها تهديد موجوديت خود مي داند. به همين دليل رژيم آخوندها با هر راه حلي براي ليبرتي كه متضمن امنيت ساكنان باشد مخالف است و در آن كارشكني مي كند و تنها گزينه مطلوب رژيم يا وادار كردن ساكنان ليبرتي به تسليم و دست كشيدن از مبارزه يا نابودي فيزيكی آنان است “.

اگر تهدیدات موجود برعلیه رژیم را رودخانه ای بدانیم، تهدیدات بالفعل وبالقوه باند رجوی، حکم پرکاهی را دارد که باند رجوی درآن شناور است!
ثانیا اتهام وارد شده ازطرف این خانم که دروغ گفتن به عادت همیشگی اش تبدیل شده وهمزادش گردیده، فارغ ازهرسند ومدرکی است!

مبارزه برای رهائی این اسرا وحفظ جان آنها عمدتا بردوش خانواده های ذیربط است ومسائل لیبرتی دراولویت های مهم جمهوری اسلامی قرار ندارد وخانواده ها همواره راه حل های مربوط به حفظ جان فرزندانشان را ارائه داده ودر موارد زیادی اعلام آمادگی برای کمک به این مسئله نموده اند!

نظر ما این است که این اسرا، هیچ مبارزه ای را انجام نمیدهند وتنها عمرشان را برای رجوی که شاید بتواند روزی ازآنها بهره برداری کند- وحالا هم میکند- به هدر داده وخانواده های خود را دچار زحمت و نگرانی میکنند!!

مریم رجوی به فراخوانش چنین ادامه داده است:

” مریم رجوي شوراي امنيت و اتحاديه اروپا و كشورهاي عضو را به محكوميت قاطع حمله جنايتكارانه موشكي به ليبرتي فراخواند و گفت: حال كه هيچ ترديدي در مورد نيات رژيم آخوندي براي به راه انداختن قتل عامهاي بيشتر در ليبرتي نمانده است، اقدام فوري دولت آمريكا و ملل متحد براي تضمين و تأمين امنيت و سلامت ساكنان ليبرتي تا زماني كه همه آنها عراق را ترك كنند ضرورت مضاعف پيدا مي كند. وي تاكيد كرد: اين منطبق بر تعهدات مكرر و مكتوبي است كه آمريكا و ملل متحد در مورد امنيت و سلامت ساكنان ليبرتي داده اند “.

ماهم این نوع حملات را باقاطعیت بیشتری محکوم میکنیم وتنها این موضوع میماند که چه کسی باید محکوم شود؟!

شما با وجود اطلاع از اوضاع عراق که درپایتخت اش هرروزه دهها نفر قربانی تروریزم میشوند، بجای انتقال سریع این فرزندان مظلوم ما، سرگرم برگزاری نشست ها وترتیب دادن شوهای گرانقیمت هستید وبنابراین اگر قرار است که کسانی دراین مورد محکوم شود، شوهرتان وشما بعنوان متهمین ردیف اول ودوم محکوم میشوند!

شما دوباره آمریکا رادعوت کرده اید که درعراق حضور پررنگ تری داشته باشد تا ضمن تهدید مرزهای ایران، فضای تردد شما درهمکاری با ” عشایر انقلابی رجوی” را وسیع تر کند ودراین میان فراموش کرده اید که عراق مال عراقی هاست با دولتی قانونی وشما حق حاکمیت این کشور را که مهمان ناخوانده ی آنها هستید ، ابدا برسمیت نشناخته و درمقابل،حق آزادی عمل گسترده تر برای آمریکا قائلید!

ما بارها این هدف شوم وضدبشری شما را در دعوت ازآمریکا به عراق، توضیح داده وافشا کرده ایم واحتیاجی به تکرار آن نمی بینیم!
گروهی از خانواده های اسرای رجوی

تبریز

حمله موشکی به اسیران کمپ لیبرتی محکوم است

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، ششم ژوئیه 2016
لینک به منبع

روز گذشته ساعت 2030 در کمپ موقت لیبرتی که تعداد 1900 تن از اسیران فرقه رجوی در آنجا اسیر هستند مورد تهاجم موشگی قرار گرفتند.هدف قرار دادن افراد بی سلاح و بی پناهی که اسیر رهبران فرقه هستند از جانب هر گروهی و دولتی که باشد محکوم است .

مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک 5 سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟ علی رغم در خواست و پافشاری کمیساریای عالی پناهندگی، سران فرقه با مانع تراشی های مختلف مانع از انتقال این افراد به کشور ثالثی هستند . این اتفاق ناگواری که روز گذشته افتاد برای سران فرقه رجوی یک مبهت الهی محسوب می شود. به همین دلیل تعداد موشک های که به کمپ لیبرتی شلیک شده تمام خبرگزاری ها به نقل از شاهدان عینی 20 الی 30 فروند اعلام کرده اند، اما فرقه رجوی برای تلیغات خودش تعداد ان را 50 فروند اعلام کرده است .از سوئی دیگر بجای انکه تخلیه کردن کمپ لیبرتی را تسریع کنند، مریم قجر عضدانلو از سازمان ملل و امریکا درخواست تضمین امنیت لیبرتی را نموده است .

در این میان به اصطلاح فعالان سیاسی چند گانه سوزی که دستشان این روز ها بهتر رو می شود ، پس از هر اتفاقی به سود فرقه وارد میدان می شوند . فریاد داعشی های وطنی سر می دهند . جنایت های که داعش در این دو- سه سال انجام داده است ومی دهد. مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو از سال 1360 در ایران شروع کردند .در تاریخ سیاسی فرقه ها تاکنون هیچ فرقه ای به اندازه فرقه رجوی جنایت نکرده است . اقایان حقوق بشری خوب است چشمان خودتان را باز کنید و وجدان نداشته خود به قضاوت بگذارید ، اگر واقعا فعال حقوق بشر به معنای واقعی کلمه هستید دست به دست هم بدهیم کمک کنید اسیران در کمپ لیبرتی از عراق نجات پیدا کنند . بار دیگر این جنایت بر علیه اسیران کمپ موقت لیبرتی از جانب هر گروه و دولتی باشد محکوم است.

حمله به ليبرتى و سوء استفاده رجوى از آن

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، ششم ژوئیه 2016
لینک به منبع

شامكاه دوشنبه ٤ ژانويه افراد حفاظت شده در كمپ ليبرتى در مجاورت فرودگاه بغداد مورد حمله خمپاره اى قرار گرفتند كه خوشبختانه تلفات جانى در بر نداشت. ضمن محكوم كردن اين عمل بزدلانه، رجوى و سرانش را مقصر اصلى دانسته چرا كه اين رجوى و سرانش بودند كه در حق مردم عراق مرتكب جنايات زيادى شده و در امور داخلى اين كشور دخالتهاى بيجا داشته و زمينه چنين عملياتهاىی را محيا ميكنند و از تروريسم و تروريست پرورى در اين كشور حمايتهاى همه جانبه كرده تا جايى كه اتحاد تروريستى بعث و داعش در قتل عام مردم بيگناه را قيام مردم انقلابى بر ضد دولت قانونى عراق مي نامند و براى ورود آنها به موصل و الانبار و راه انداختن حمام خون از بيگناهان و از جمله زنان و كودكان بخصوص زنان مظلوم ايزدى، كف و دف ميزدند. لذا نبايد تاوان جنايات رجوى و سرانش را نيروهاى رده پائين و اسير در چنگالشان بپردازند. رجوى در سوراخ موش خزيده، و زن مفلوك و پيتاره او در فرانسه دنبال همچنين دستاورد و موقعيتى هستند و با توجه به نزديكى برگذارى خيمه شب بازى شان، خود را روى آنتن خبرى برده و واحسينا واحسينا، سر دهند و مظلوم نمايى كنند.

بعنوان عضو قديمى و جدا شده از اين فرقه، نگران وضعيت سلامت دوستان گرفتار در چنگال رجوى هستم، لذا از تمامی دولتهاى در گير در اين قضيه و كميسارياى سازمان ملل و انسانهاى آزاده و مدافعين حقوق بشر و همچنين انجمنهاى حقوق بشرى، ميخواهم كه بدون فوت وقت وعدم توجه به خواسته هاى نامشروع عفريته جهل و جنايت اين زن شيطان صفت يعنى مريم رجوى، زمينه انتقال افراد را فراهم و خواستار انتقال فورى و بى درنگ آنها از عراق باشند و وجدانهاى بيدار نگذارند مجددا رجوى از خون عده اى بيگناه و اسير در چنگالشان ارتزاق شوند.

از دولت قانونى عراق نيز مصرانه ميخواهم كه تا اين انتقال صورت ميگيرد، مسئوليت حفاظت جان ساكنان ليبرتى در اولويت قرار داده و نگذارند افراد بيگناه قربانى سران جنايتكار آنان شوند.

در آخر خواهان دستگيرى عاملان اين حمله هستم و نيز از دولت عراق و محاكم قضائى آن ميخواهم كسانى كه جنايت در حق مردم عراق مرتكب شده اند را به پاى ميز محاكمه بكشند و سران اين فرقه نبايد از اين امر مستثنى باشند و در يك دادگاه عادلانه به جناياتشان رسيدگى شود.

„پایان“

*** 

خانواده های مجاهدین خلق بغداد 2016مادران، قربانیان فراموش شده

خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی فوریه 2016کیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

مزدوران فرقه رجوی به خانواده گروگانهای کممپ لیبرتی حمله می کنندبرخورد وحشیانه فرقۀ رجوی با خانواده ها

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016چرا به خانواده ام فحاشی کردم (نامه رسیده از قرارگاه لیبرتی در عراق)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25382

تلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی (روز ششم) 

mojahedin khalq rajavi cult camp liberty Xبنیاد خانواده سحر، کمپ لیبرتی، عراق، بیست و هفتم می ۲۰۱۶:…  بلافاصله بعد از این واقعه درگیری بوجود آمد و در این حین تعداد دیگری از اعضای فرقه رجوی خود را به محل درگیری رساندند. در خلال این ماجرا سایر پرده ها هم توسط بقیه خانواده‌ها کنده شد. کنترل اوضاع از دست پلیس هم خارج بود. موضوع بلافاصله به اطلاع مسئولین ملل متحد رسانده شد و نماینده آنها در محل حاضر گردید. نماینده ملل متحد فیلم ها و … 

خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوینامۀ ۳۵ خانوادۀ اسرای فرقۀ رجوی در لیبرتی به نخست وزیر عراق

خانواده های گروگانهای رجوی مجاهدین خلق در کمپ لیبرتینامۀ ۵۶ نفر از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق به نخست وزیر عراق

لینک به منبع

تلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی (روز ششم)

قبل از هر چیز لازم به ذکر است که وضعیت امنیتی عراق فوق العاده خطیر است و در چنین شرایطی هیچ کس حاضر نیست در مکان هائی مانند بغداد و لیبرتی قرار بگیرد. حتی برخی ملاقات های خانواده ها به دلیل امن نبودن ترددات مدام به تعویق افتاد. کلا شرایط از هر نظر برای خانواده ها فوق العاده دشوار است که گرمی هوا کمترین آن است. به عنوان نمونه به دلیل معضلات عراق نویسنده این متن مجبور شد سه ساعت و نیم پیاده روی کند تا به محل کار برسد چون همه خیابان ها بسته بود و تهدید بمب گذاری وجود داشت.

اما خانواده ها که بسیاری از آنها مسن و مریض هستند با نیروئی که واقعا در شرایط عادی قطعا در چنین افرادی مشاهده نخواهد شد به کار خود ادامه می دهند و عزم جزم نموده اند تا به هر نحوی که شده خبری از عزیزانشان، که بعضا بیش از سه دهه است که کوچکترین خبری از آنها ندارند، بدست بیاورند.

خانواده ها از تمامی جداشدگان، دیگر خانواده ها، فعالان حقوق بشری و هر کس که صدای آنها به گوششان میرسد ملتمسانه و عاجزانه درخواست دارند تا اولا تا میتوانند برایشان دعا کنند و ثانیا در هر کجا که هستند در حد امکانات خود تلاش نمایند تا به گوش امثال کمسیاریای عالی ملل متحد برای پناهندگان UNHCR فرو نمایند که “رجوی یک رهبر فرقه ایست که افرادی را به گروگان گرفته و آنان را مغزشوئی کرده و مانع از ارتباط آنان با دنیای آزاد میشود و این در هر کجای دنیا، مگر در اردوگاه زیر پوشش ملل متحد در عراق، جرم و جنایت است و با آن برخورد میشود.”

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی

اصل ماجرای دیروز چه بود:

اعضای فرقه رجوی با هدف جلوگیری از دید خانواده ها به داخل اردوگاه، یا شاید ممانعت از دیده شدن خانواده ها توسط ساکنان، چند پارچه و پرده در ورودی کمپ و هر کجا که دید داشت نصب کرده بودند. آنان همچنین چند سوراخ در این پارچه ها ایجاد نموده بودند تا از آن سوراخ ها بتوانند فیلم و عکس از خانواده ها بگیرند.

دیروز یکی از خانواده ها با هدف دست دادن یا به تعبیری سلام کردن و ادای ادب و احترام دست خود را درون یکی از این سوراخ ها کرد. یکی از اعضای فرقه به شدت و با ضرب دست وی را پس زد و در نتیجه دست وی به پارچه گیر کرد و پارچه قدری پاره شد.

بلافاصله بعد از این واقعه درگیری بوجود آمد و در این حین تعداد دیگری از اعضای فرقه رجوی خود را به محل درگیری رساندند. در خلال این ماجرا سایر پرده ها هم توسط بقیه خانواده‌ها کنده شد. کنترل اوضاع از دست پلیس هم خارج بود.

موضوع بلافاصله به اطلاع مسئولین ملل متحد رسانده شد و نماینده آنها در محل حاضر گردید. نماینده ملل متحد فیلم ها و تصاویر درگیری را مشاهده نمود و همچنین شاهد بود که اعضای خانواده‌ها اکثرا خانم بوده و مورد ضرب و شتم مردان فرقه رجوی قرار گرفته اند. این ماجرا کلا به نفع خانواده ها رقم خورد و اقدام اعضای فرقه رجوی و تهاجم آنها محکوم گردید.

گزارشات تکمیلی در زمان مناسب به اطلاع خواهد رسید.

بنیاد خانواده سحر
بغداد – جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵

*** 

خانواده های گروگانهای رجوی مجاهدین خلق در کمپ لیبرتیتلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی

خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتیتلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی – روز دوم

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی می 2016تلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی (روزهای سوم و چهارم)

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016تلاش پنجم خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان در لیبرتی (روز پنجم)

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی 2016اغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

خانواده های گروگانهای رجوی در کمپ لیبرتی 22 می 2016چرا به خانواده ام فحاشی کردم (نامه رسیده از قرارگاه لیبرتی در عراق)

همچنین:

مطبوعات عراق: وحشت رجوی از بازگشت مالکی، فقدان ذکاوت ژنرال “کیسی”، نقش مجاهدین خلق در کشتار اکراد در الطوز

بنیاد خانواده سحر به نقل از مطبوعات عراق، بغداد، دهم می ۲۰۱۴: …   سازمان تروریستی مجاهدین خلق تلاش دارد تا با انتشار مقاله ای با نام مستعار “کوثر العزاوی” خود را تسلی داده و عنوان می کند که احتمال عدم بازگشت نوری المالکی برای بار سوم بسیار زیاد است و همه نظرات و پیش بینی ها
 
 
بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم مارس ۲۰۱۴: … این روزنامه آمریکایی همچنین سوال “دانا روراباکر” عضو کنگره آمریکا از “جان کری” وزیر خارجه این کشور را نقل می کند؛ سوالی که پیرامون پیشنهاد انتقال عناصر سازمان خلق به آمریکا و کمک های واشنگتن برای قبول این پیشنهاد و انتقال عناصر سازمان است. این روزنامه عنوان می کند “جان کری” از پاسخ به این
 
 
کمپ اشرف سپتامبر 2013-1بنیاد خانواده سحر به نقل از الوعی نیوز، بغداد، اول مارس ۲۰۱۴: …  دبیر کل فراکسیون “التضامن” همچنین تصریح کرد: «عراق در قبال عناصر تروریستی که در کنار رژیم دیکتاتور صدام مبارزه کرده و ملت را سرکوب نمودند، تساهل و تسامح به خرج داده و با آنان انسان دوستانه برخورد نموده است.» وی
 
 
بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۴: … اطلاع داریم که یکی از شروط سازمان مجاهدین خلق برای جابجائی از پادگان اشرف به اردوگاه لیبرتی این بود که به خانواده ها اجازه داده نشود به نزدیکی آنجا بروند. ملل متحد و دولت عراق برای نشان دادن حسن نیت، این شرط را پذیرفته و همچنان تاکنون به آن پایبند بوده اند و خانواده ها
 
 
بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و چهارم فوریه ۲۰۱۴: … ”سلیم الجبوری” و “حیدر الملا” متهم به تروریسم و تحریک به خشونت هستند. وی افزود که این افراد جزئی از طرح سازمان تروریستی خلق میباشند. “علی الشلاه” در اظهاراتی مطبوعاتی عنوان کرد: «سازمان تروریستی خلق با اعطای رشوه و وارد کرد