حیله جدید سران فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

حیله جدید سران فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، چهاردهم سپتامبر 2014: …  اخیرا یکی از اعضای مجاهدین، بعد از فرار از چنگال فرقه رجوی از اردوگاه لیبرتی، حقایق دردناکی از آنچه بر اسرای لیبرتی می گذرد را فاش نموده است. آنچه که توسط خانم م.ن ، منتشر شده است، بر ماهیت ضد حقوق بشری مجاهدین که پیشتر توسط سایر اعضای جدا شده ادعا شده بود، صحه گداشته است. مجاهدین که اعضای دربند خود یا همان ارتش …

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

لینک به منبع

حیله جدید سران فرقه رجوی

اخیرا یکی از اعضای مجاهدین، بعد از فرار از چنگال فرقه رجوی از اردوگاه لیبرتی، حقایق دردناکی از آنچه بر اسرای لیبرتی می گذرد را فاش نموده است.

آنچه که توسط خانم م.ن ، منتشر شده است، بر ماهیت ضد حقوق بشری مجاهدین که پیشتر توسط سایر اعضای جدا شده ادعا شده بود، صحه گداشته است.

مجاهدین که اعضای دربند خود یا همان ارتش و همسنگران خود را در دنیایی ساکن از علم، پیشرفت صنعتی و فناوری روز دنیا، نگه داشته اند، بعد از افشاگری های مکرر اعضای جدا شده از این فرقه آلوده، که مورد نکوهش و بازخواست جوامع بین المللی قرار گرفته اند، حالا برای گریز از این مهلکه خود ساخته، باز هم رو به فریبکاری بین المللی آورده اند.

به اسرای از همه جا بی خبر خود، وعده انتقال به آلبانی، به شرط داده اند. یادگیری چیزهایی که سران فرقه طی سالها، آنها را به عمد از آنها را محروم کرده تا مبادا یک روزی ، همان ها بر علیه خودشان استفاده شود.

اعضای لیبرتی تصور میکنند که سران فرقه به فکر آنها هستند و در باغ سبز به آنها نشان داده اند. در حالیکه ، ماجرا از جایی دیگر سرچشمه میگیرد.

اسرای لیبرتی نمیدانند، که سران فرقه رجوی، بخاطر اعمال ضد بشری زیر ذره بین سازمانهای حقوق بشری قرار دارد و چهره شان را مخدوش ساخته، و برای تغییر دادن دیدگاههای بین المللی نسبت به خود، حالا این حیله را بکار گرفته اند تا کسی آنها را بازخواست نکند که چرا، اعضای سازمان خود را از دنیا جدا کردید؟

چرا آنها را از حقوق اولیه خود محروم ساختید؟

چرا آنها حتی نمیدانند کامپیوتر چیست؟

اینترنت چیست؟

و …..

حیله آشکاری بنام “دوره های فشرده آموزش فناوری اطلاعات، کامپیوتر، دنیای ارتباطات، موبایل، تکنولوژی روز دنیا و … .؟

و آنهایی که تشنه آزادی و برگشت به زندگی آزاد در آغوش خانواده و کسانی که دوستشان دارند، بیخبر از همه جا، به این بازی تن میدهند.

ولی نمیشود، برای سران فرقه این راه جواب نخواهد داد. چون، افراد جدا شده، قبلاً گفتنی ها را گفته اند و اثبات هم کرده اند، با این راه حل، مجاهدین نمی توانند خود را بشردوست و حافظ مقام والای انسانی جلوه دهند.

علیرضا نصراللهی

انجمن یاران ایران-پاریس

***

محمد حنیف نژادلاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

همچنین:

انتقاد شدیدالحن وزارت خارجه فرانسه از سازمان مجاهدین خلق

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران ایران، پاریس، سی ام ژوئن 2014: … هر ساله در چنین روزی، دستگاه رجوی اقدام به برگزاری نمایش پر هزینه مینمایند. در آن از سراسر اروپا سیاهی لشگر حمع آوری میکنند، عده ای را با دستمزد های نجومی برای سخنرانی دعوت میکنند و نمایشی ساختگی به راه می اندازند. ولی اینبار دستشان برای دولت فرانسه رو شد.

جایگاه “تولد ترور” منصور قدرخواه

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، پنجم مارس 2014: …  فیلمی که با سرمایه مجاهدین تهیه شود، چگونه میتواند بیانگر چهره  واقعی سران فرقه و آرمانهای ضد بشری سارمان مجاهدین باشد؟! قدرخواه خاطر نشان میکند که: ” با کمبود منابع مالی جهت تهیه این مستند روبروست” به ذهن هیچ یک از خوانندگان، صحت این ادعا خطور نخواه

خط بطلان دیگری بر تارک فرقه رجوی

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، بیست و یکم دسامبر 2013: … باز هم سران فرقه رجوی در به چالش کشیدن آرمانهای دروغین خود، حماسه ساز شدند!!! بیش از ۳ ماه اعتصاب غذای اجباری برای باقیمانده اعضاء در لیبرتی و در نهایت طبل رسوایی شان که در سطح بین الملل به صدا درآمد. اعضاء اعتصاب کردند که رجوی ها بتوانند موضوع سازی کنند

جنایت روی جنایت:کارنامه سیاه مجاهدین خلق

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، نوزدهم دسامبر 2013: …  میزان قربانی چقدر باشد، برای سران فرقه رجوی هیچ هیچ اهمیتی ندارد. مهم این است که هر چند وقت یکبار به هر بهانه ای در جوامع بین المللی مطرح باشد. اینبار هم با اعتصاب غذای اجباری برای تتمه اعضای باقیمانده در لیبرتی که از همه جای دنیا بیخبرند و نمی دانن