خانواده ها در عراق، پایدار و مصمم (گزارشی کوتاه از اردوگاه لیبرتی)

خانواده ها در عراق، پایدار و مصمم (گزارشی کوتاه از اردوگاه لیبرتی)

بنیاد خانواده سحر، کمپ لیبرتی، عراق، نوزدهم ژوئن 2015:…  خانواده ها در تمامی ملاقات ها و گفتگوی های خود تأکید کردند که تنها دیدار با عزیزانشان، حتی از فاصله 10 متری، را میخواهند و هیچ برنامه سیاسی ندارند، که ظاهرا سران فرقه رجوی از همین میزان درخواست هم وحشت دارند و طوری با خانواده ها برخورد میکنند که گوئی آنان کمر به قتل عزیزانشان بسته اند. با توجه به اخبار رسیده به نظر میرسد …

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیلیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

خانواده ها در عراق، پایدار و مصمم

گزارشی کوتاه از فعالیت های خانواده ها در عراق و اردوگاه لیبرتی

همانطور که احتمالا از طرق مختلف در جریان هستید، تعدادی از خانواده های اعضای گرفتار در اردوگاه لیبرتی، مقر سازمان مجاهدین خلق در عراق، به ابتکار خود از استان مازندران به عراق سفر کرده و به اردوگاه لیبرتی برای دیدار با عزیزانشان مراجعه نمودند.

با وجودی که این خانواده ها از ابتدا هیچ کار تبلیغی انجام نداده و تلاش نمودند تا مسئله را کاملا به دور از هرگونه جنجال به انجام برسانند و مستقیما مسئولین سازمان را در خصوص اجازه دیدار با عزیزانشان متقاعد نمایند، اما در مقابل سازمان مجاهدین خلق که فورا وحشت کرده و به تکاپو افتاده بود، از همان لحظه 5 اطلاعیه داد و آنان را مزدور و عوامل رژیم و غیره خواند و تلاش نمود با جار و جنجال برای نیروهای خود و دیگران اینطور تصویر نماید که گویا این افراد صرفا جهت نابودی مجاهدین خلق و اردوگاه لیبرتی به عراق سفر کرده اند.

این خانواده ها تاکنون توانسته اند در سه مرحله به اردوگاه لیبرتی مراجعه کنند و برای اولین بار یک شب در مقابل اردوگاه اقامت داشته باشند. همچنین خانواده ها در بغداد با بسیاری از ارگان های حقوق بشری و رسانه ها و شخصیت های عراقی و نیز با وزیر حقوق بشر عراق آقای البیانی دیدار و گفتگو نمودند. این ملاقات در روز دوشنبه 15 ژوئن صورت گرفت. آقای البیانی ضمن ابراز همدردی با خانواده ها اظهار امیدواری کرد که مشکل و معضل آنان هرچه زودتر حل شود.

خانواده ها در تمامی ملاقات ها و گفتگوی های خود تأکید کردند که تنها دیدار با عزیزانشان، حتی از فاصله 10 متری، را میخواهند و هیچ برنامه سیاسی ندارند، که ظاهرا سران فرقه رجوی از همین میزان درخواست هم وحشت دارند و طوری با خانواده ها برخورد میکنند که گوئی آنان کمر به قتل عزیزانشان بسته اند.

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی

با توجه به اخبار رسیده به نظر میرسد که سران سازمان از اینکه خانواده ها یک موضوع کاملا حقوق بشری را بدون جار و جنجال تبلیغی، مطرح نموده اند به شدت خشمگین هستند و از انعکاس این موضوع در رسانه های عراقی و بین المللی بیم دارند. روزنامه های عراقی کل الاخبار در روز دوشنبه 15 ژوئن و و البینه در روز چهارشنبه 17 ژوئن مطالبی در این خصوص انعکاس داده اند. صورت العراق نیز با عنوان “خانواده های ایرانی از وزارت حقوق بشر خواستار دخالت برای دیدار با عزیزانشان در اردوگاه لیبرتی شدند” در روز دوشنبه به خواست خانواده ها و اقدامات آنان انعکاس داد.

این خانواده ها در هتل مهاجر، که محل استقرار جداشدگان فرقه رجوی تا زمان خروجشان از عراق است، با تعدادی از نجات یافتگان دیدار و گفتگو کردند و در جریان آخرین وضعیت عزیزان خود در داخل اردوگاه لیبرتی قرار گرفتند. اعضای سابق مجاهدین خلق در هتل مهاجر به خانواده ها گفتند که اگرچه عزیزان آنان زنده هستند اما در شرایط فشار روحی و جسمی بالائی به سر می برند که مسبب و مقصر آن تنها شخص رجوی است که تلاش میکند آنان را در عراق نگاه دارد.

جداشدگان گفتند که اکثریت ساکنان لیبرتی مسئله دار و ناراضی هستند ولی سازمان با وعده و وعید که آنان را به اروپا اعزام میکند و ترساندن از استرداد به ایران و تحت شکنجه و اعدام قرار گرفتن جلوی خروج آنان را گرفته است.

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی

بنیاد خانواده سحر برای ندادن بهانه به دست سازمان از ابتدا تلاش نمود حداقل حضور در کل جریانات را داشته باشد و حتی از ارتباط با خانواده ها خودداری کرد اما سران سازمان مسئله شان غیر از این حرف هاست و آنها مانند تمامی دستگاه های فرقه ای که بر مبنای مانیپولاسیون ذهن افراد را جذب و حفظ و کنترل میکنند به شدت از نام خانواده وحشت دارند چرا که به درستی آنرا باطل السحر جادوی مغزشوئی میدانند. تا جائی که اطلاع داریم خانواده ها در حرکتی که آغاز کرده اند پایدار و مصمم هستند و به فعالیت های خود در عراق ادامه میدهند.

بنیاد خانواده سحر

18 ژوئن 2015

***

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی
خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16004

باج خواهی مشکوک باند رجوی جان لیبرتی نشینان را بخطر میاندازد!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۵:…  صرفنظر ازقلت جمعیت شرکت کننده دراین نوع تظاهرات ، از مسئولین آن دسته کشورها که براحتی اجازه ی این گونه تجمعات غیر متعارف را صادر میکنند، میباید پرسید که اگر شهروندان خودتان هم درکشور خودشان برای کسب سلاح تظاهرات نمایند، بی تفاوت خواهید بود وآن را جزو حقوق شهروندی آنها خواهید دانست؟ مسلما این مسئولین جوابی …

(با تشکر از صابر، دریافت شد. ایران اینترلینک)
https://iran-interlink.org

باج خواهی مشکوک باند رجوی چان لیبرتی نشینان را بخطر میاندازد!

۱۱بهمن ۱۳۹۳شمسی

خبر مندرجه ومدام تکرار شونده به شکل های مختلف ، این بار بشکل زیر در وبسایت باند خشونت طلب وفقوی رجوی بصورت زیر آمده است:

” تظاهرات هموطنان در ۸کشور جهان: ضرورت برگرداندن سلاحهای مجاهدان اشرفی در لیبرتی – اشرف نشانان، ایرانیان آزاده و پشتیبانان مقاومت ایران در هشت کشور جهان با برگزاری تظاهراتی خواستار لغو محاصره لیبرتی، و ضرورت برگرداندن سلاحهای مجاهدان اشرفی در لیبرتی شدند. سوئد آمریکا، کانادا، انگلستان، فرانسه، اتریش و دانمارک از جمله این کشورها هستند “.

صرفنظر ازقلت جمعیت شرکت کننده دراین نوع تظاهرات ، از مسئولین آن دسته کشورها که براحتی اجازه ی این گونه تجمعات غیر متعارف را صادر میکنند، میباید پرسید که اگر شهروندان خودتان هم درکشور خودشان برای کسب سلاح تظاهرات نمایند، بی تفاوت خواهید بود وآن را جزو حقوق شهروندی آنها خواهید دانست؟

مسلما این مسئولین جوابی نخواهند داد که اگر بدهند موجب میگردد که افکار عمومی ازنیات حداقل غیر دوستانه ی آنها- فعلا باحداکثراش کاری نداشته باشیم – برعلیه مردم ایران وعراق آگاه باشند!

مردم شرکت کننده در جنبش مدنی وال استریت و… ابدا درخواست سلاح نمیکردند وبا این وجود بطور موقت هم که شده با وارد میدان کردن زره پوش ها و… ، پراکنده ودرهم کوبیده شدند!

” بابی ساندز ” – مبارز افسانه ای ایرلندی- بااین درخواست که او و سایر مبارزین ایرلندی بعنوان زندانی سیاسی ونه جانیان عادی برسمیت شناخته شوند، در شکل کاملا صلح آمیز دست به اعتصاب غذا زد وبراثر سماجت بانو مارگارت تاچر نئولیبرال و همکار واستاد رونالد ریگان در شناسائی این حقوق ابتدائی، این سمبل مبارزاتی مردم ایرلند وجهان، درزندان درگذشت!

اونه سلاح میخواست ونه خواستار رهائی اززندان بود وبا این حال زندگی مشقت بار درزندان هم از او دریغ داشته شد و… وصدها نمونه ی دیگر که درحوصله ی این یادداشت کوتاه نیست!

درمورد درخواست مصرانه ی دریافت سلاح توسط گروه مافیایی رجوی این سئوال مطرح است که آیا اصولا این درخواست بشدت نامتعارف میتواند مورد اجابت قرار گیرد؟

چه کشور ونهادی وبموجب کدامین قانون میتواند این سلاح ها را دراختیار رجوی – بمثابه دادن شمشیر بدست زنگی مست- قرار دهد؟

طبیعی است که دولت عراق دیوانه نشده تا دست باین کار زده و درنقض اقتدار ضعیف ملی خود گام دیگری بردارد…

سازمان ملل متحد هم ازاین اختیارات برخوردار نیست و شورای امنیت هم که بلحاظ ترکیب اش ابدا این پیشنهاد را تصویب نمیکند وبنابراین انجام این وظیفه؟؟!! درعهده ی آمریکا یا ایران!! که به مشکلات عراق نزدیک ترند، قرار میگیرد!!

موضع ایران که مشخص است.

حالا مانده تنها دولت آمریکا که به درخواست رجوی ها باید سازمان را مسلح کند واگر بخواهد این کار را انجام دهد ، با دولت عراق ونیروهای امنیتی حول وحوش فرودگاه بین المللی عراق که کمپ لیبرتی هم درآنجا قراردارد، درگیر میشود وآیا درتحلیل سود وزیان این عمل، باین نتیجه می رسد که باید لیبرتی نشینان را مسلح کند؟

جواب درصورتی مثبت است که فرض کنیم مقامات آمریکا دیوانه شده اند!

باطرح وبررسی این مسئله بازهم این سئوال بصورت بی جواب باقی میماند که هدف ازاین سماجت سران فرقه ی رجوی چیست؟؟

واقعا روشن نیست ! چرا که حاصل تفکرات یکی دومغز علیل بوده ودرچهارچوب منطق انسانی وتحلیل درست قرار نمیگیرد!

اما جریان هرچه باشد، چه اینکه موضوع جدی ویاباهدف طولانی ترکردن مدت اقامت لیبرتی نشینان بیچاره باشد، درهرصورت سبب تحریک افراطیون درعراق وایضا درایران خواهد بود!

ما هنوز کسانی درایران داریم که به حکم بخشودگی آن دسته از اعضای مجاهدینی که درقتل، جاسوسی وبمب گذاری های موثر دست نداشته اند ، اعتراض داشته ومصرانه خواستار تحویل آنان ومجازات شدن شان میباشند!

قسمت مهم شیعیان عراق و کردها که اعضای خانواده هایشان بعد ازحنگ کویت بدست نیروهای سازمان مجاهدین خلق کشته شده اند ، وضعی بمراتب بدتر- بدتر ازنظر انتقام کشی- نسبت به ایرانیان ذکر شده دارند وبنابراین این درخواست سلاح ها باهرهدف ومقصود- اعم ازجدی یا تبلیغاتی- تنها موجب عصبانی تر شدن وتحریک آنها درمحیطی بنام عراق میباشد که ضرر اصلی اش خساراتی است که با شدت وضعف هنوز نامعلوم، میتواند برلیبرتی نشینان زده شود!

sarrafpour03012015برق موضعگیری سخنگوی مجاهدین!!!!! (اصرار رجوی بر مشروع کردن خون کهنسالان کمپ لیبرتی، چرا؟)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15848

برای رفع مشکلات مطرح شده ، کمپ ترا نزیتی لیبرتی را ترک کنید!

صابر از تبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۵:…  چرا این مشکلات را با نماینده ی کمیساریای عالی مستقر در لیبرتی مطرح نمی کنید وچگونه است که ازدرمانگاه وامکانات موجود در اختیار آنان استفاده نمیکنید؟؟!! درکشوری که شما حکم اسرای رجوی را دارید، چراباید این توقع را داشته باشید که حق تعیین اسکورت ها و مترجمین درترددهای خارج ازکمپ با شماست ودولت عراق ازچنین حقی برخوردار …

رجوی و ترس از شورش ساکنان کمپ لیبرتی؛ بحران سازی برای فرار از بحران!

گزارش کمپ لیبرتی 6مسعود رجوی_ از گله وشکایت از ارباب جدید ( امریکا ) تا تقاضای اسلحه برای سالمندان لیبرتی ( ! )

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014در سماجت برای به کشتن دادن اسرای لیبرتی

(با تشکر از صابر، دریافت شد. ایران اینترلینک)
https://iran-interlink.org

برای رفع مشکلات مطرح شده ، کمپ ترا نزیتی لیبرتی را ترک کنید!

۰۷/۱۱/۹۳

زمانی که کمپ اشرف تخلیه شد و اسرای آن به کمپ لیبرتی منتقل شدند تا برای انتقال آنان به کشورهایی که امنیت جانی شان بیشتر حفط می شد ، محل اسکان موقتی باشد، سران فرقه ی رجوی ادعا کردند که باکی نیست ! ما درمقابل یک اشرف ازدست داده، هزاران اشرف دیگر میسازیم که درمناسبت های مختلف وازجمله حذف شورای رهبری وانتخاب شورای مرکزی هزار نفره!! اعلام کردند که ۱۰۰۰اشرف موعود بوجود آمده وتمامی مشکلات باند رجوی حل شده که هیچ، بلکه سازمان وارد فازنوینی ازترقی و تکامل خود شده است!

اما با ورود مجدد آمریکا به خاک عراق که عمدتا هوائی ودر سطح مشاورین نظامی بود ، فرقه ی رجوی آن پیروزی های مشعشع اش را درساختن ۱۰۰۰ اشرف فراموش کرد وچسبید به پافشاری برای ماندن دائمی در عراق وبدتر ازآن مسلح شدن وخروج از کنترل نیروهای امنیتی عراق وتردد آزادانه درخاک عراق به هرنحوی که خود مایل است که مسلما این میل چیزی جز دخالت مسلحانه در امور داخلی عراق ویا احیانا وارد کردن تیم های خرابکاری اش به ایران و… نبود؟!

تمامی شواهد نشان میدهد که آمریکا بدنبال وارد کردن نیروهای بیشتر خود به عراق است که فعلا مقدمات آن را با تبلیغ شدید وایجاد اسلام هراسی بیشتر فراهم میآورد والبته تعدادی ازافراد نیروی زمینی کانادا را بعنوان طلایه داروارد معرکه ی عراق کرده که با لحاظ ماهیت حکومت کانادا، بعنوان کپی برابر بااصل عمل میکنند!

تمام هیاهوی فرقه ی رجوی درراستای استفاده از وضعیتی است که آرزو دارد درعراق وسوریه بوجود آید تا بتواند درجوار ارتش آمریکا ومتحدانش که فکر میکند عراق وسوریه را تسخیر خواهند کرد ، مجددا به فعال مایشائی خود درعراق دست یابد ودراین مورد زمینه سازی های ممکن را مینماید!

از نظر باند رجوی که هنوز مخالفان دولت وملت سوریه به موقعیت مناسبی دست نیافته اند و آمریکا هنوز آن طوری که باید وشاید بطور زمینی درعراق وسوریه مستقر نشده ، چاره ای جز پافشاری مداوم برماندن درعراق ندارد والبته مسئله ی درخواست سلاح برای لاپوشانی این قضیه است وخود بهتر میداند که چنین درخواستی دور ازحکم عقل سلیم وتحقق ناپذیر است!

پس چه بهتر که باطرح درخواست ها وشکایات متعدد وبهانه آوردن تنگناهای موجود وناموجود درکمپ لیبرتی ، برمسئله ی حقوق بشری ؟؟!! قضیه پای بفشارد تا بهرنحوی که شده مدت این اقامت را طولانی کرده تا روز موعود وحضور نیروهای زمینی ارباب درعراق ملموس ترو حقیقی تر شود!

روزی نیست که نوشته ای دررسانه های این گروه نمامیت خواه درمورد امکانات رفاهی ودرمانی کمپ لیبرتی قلم فرسائی نشود وآقای مهرداد هرسینی بعنوان یکی ازگماشتگان وفادار رجوی ها ، دراین مورد- مانند سایر موارد- به یکی از میدان داران این گربه رقصانی های مسعود ومریم رجوی تبدیل شده ودرنوشته اش با عنوان ” به محاصره ضد انسانی کمپ لیبرتی پایان دهید ” درصدد کمک موثر برای چیدن پازل های این بازی است!

او درنوشته اش آورده است:

” کمیته سرکوب اشرف که همچنان به جور و ستم علیه ساکنان بی‌دفاع و بی‌سلاح کمپ لیبرتی مشغول است، در اقدامی ضد انسانی ماه‌ها است که محاصره دارویی، پزشکی و خدماتی آنرا تشدید کرده است. همچنین سیاست زجرکش کردن قطره‌ای ساکنان که خود را در قطع آب، برق، پمپاژ آب، مواد غذایی، سوخت‌رسانی متمرکز کرده است، بر درد و رنج ساکنان زندان کوبلر ساخته که متأسفانه بر آن نام ”آزادی“ گذاشته‌اند، ضریب زده است تا جائیکه اکنون به یمن افشاگری‌های مقاومت ایرانیان و فعالیت‌های اشرف نشانان، به مسئله‌ای جهانی برای مدافعان حقوق انسانی، شخصیت‌های سیاسی و همچنین ایرانیان و خانواده‌های ساکنان تبدیل‌شده است “.

البته ایشان ازماهیت کمیته ی سرکوب واعضای آن واینکه نقش خودشان ودولت عراق دراین مسئله چیست اشاره ای نکرده و سایر مدارک موجود هم نشان میدهد که هزینه های قابل توجهی برای درمان لیبرتی نشینانی که ماهها قبل باید آنجا را ترک میکردند، انجام گرفته است!

دراینجا از نگرانی مدافعان حقوق بشر و خانواده ها صحبت بمیان آمده که اینجانب باردیگر درخواست های متعدد خانواده ها درجهت دعوت شان بدانجا ومشاهده ی وضعیت موجود را خاطر نشان ساخته واین سئوال را ازشما دارم که ازکجا میدانید که این فامیلان ” الدنگ ” چنین نگرانی ای دارند واگر دارند چرا با پیشدستی برعلیه آنها شاخ وشانه کشیده و ازمراجعه به عراق برای مشاهده ی اوضاع واقعی فرزندانشان برحذر میدارید؟!

برادر هرسینی!

چرا این مشکلات را با نماینده ی کمیساریای عالی مستقر در لیبرتی مطرح نمی کنید وچگونه است که ازدرمانگاه وامکانات موجود در اختیار آنان استفاده نمیکنید؟؟!!

درکشوری که شما حکم اسرای رجوی را دارید، چراباید این توقع را داشته باشید که حق تعیین اسکورت ها و مترجمین درترددهای خارج ازکمپ با شماست ودولت عراق ازچنین حقی برخوردار نیست؟؟

اسرای شما مشکل مراجعه به بیمارستان و… را ندارند ، بلکه مشکلات احیانا موجود ، درتعیین تکلیف به صاحب خانه روی میدهد !!

توقعات بیجای باند رحوی با قلم هرسینی چنین مطرح میگردد:

” … باز سخن از بی‌تفاوتی و به بازی گرفتن ارزش‌های جهان‌شمول انسانی است که بر سر میز مذاکره با دیکتاتوری مذهبی حاکم بر میهنمان مورد معامله و مماشات قرار می‌گیرند.

به‌راستی سؤال اینجاست که چرا طرف‌های ذی‌ربط در این امر مهم و انسانی تاکنون از مسئولیت‌های خود برای حفاظت و امنیت جان پناهندگان ایرانی در کمپ لیبرتی سرباز زده‌اند؟ به‌راستی در این وانفسای ”مذاکره و معامله“، دیگر چه بلایی باید برسر فرزندان و خواهران و برادرانمان در عراق بیاید تا قدری دنیای ”بی‌مروت“ ز خواب خرگوشی بیدار شده و نسبت به وظایف صرفاً انسان دوستانه خود اقدام لازم به عمل آورد؟ چه تعداد دیگری از ساکنان باید شهید، اسیر و زجرکش شوند تا این کمپ به‌عنوآن‌یک ”کمپ پناهندگی“ تحت نظر کمیساریای عالی پناهندگی ملل متحد قرار گیرد؟

این ازخواص گروه های منحط وتمامیت خواه فرقه هاست که مانند یک بچه سوسول متوقعند که خواسته هایشان بدون کم وکاست مورد اجابت قرار گیرد وگرنه طرف مقابل ” اخ” میشود و ” مزدور” و گاهی “مماشات” گر!

شما به چه دلیل فکر میکنید که دولت وملت عراق موظفند درمقابل هردرخواست شما سر تعظیم فرود آورده وتوجهی به قوانین خود ومنافع ملی شان نداشته باشند؟

درکدام قانون عراق شما بعنوان پناهنده ی سیاسی برسمیت شناخته اید؟! که آنها با زیر پا گذاشتن این قوانین ، حق شما را پایمال میکنند؟!

حقیقت عبارت ازاین است که ورود شما به عراق بدون دریافت مجوزهای قانونی ودرحکم یک طرف دعوا درجنگ برعلیه ایران بود وبس!

حال که حکومت ساقط شده ی عراق وجهه ی قانونی اش را ازدست داده، موافقت شفاهی آن هم مبنی برحضور شما درعراق و تبدیل شدن به زوائد دولت ساقط شده ، فاقد ارزش بوده و سازمان های حقوق بشری هم صاحب این اختیارات نیستند که هرامر ونهی یی بردولت عراق بکنند واین درحالیست که شما بعضا به این سازمان های بین المللی انگ های ” مزدوری بنفع ایران ” را هم زده و دولت عراق هم که شما را یک گروه تروریستی میشناسد وبرابر قوانین خود نمیتواند این مهمانان تحمیلی را درخاک خود جای دهد!

نهایت اینکه آقای هرسینی!

شما که اینهمه ازمماشات گله دارید ، چگونه درتضییع کامل حقوق اعضای سازمان که توسط مسعود رجوی بعمل آمد، به این روند ضدانسانی اعتراض نکرده وراه ” مماشات” را برگزیدید؟!

مناسبات موجود درداخل سازمان اسبق مجاهدین خلق ایران ، بشدت ضدبشری بوده وشما با استمرار ” مماشات ” دربرابر این تضییقات خشن ، کار را با مجیز گویی رجوی بعنوان ناقض بزرگ حقوق بشر، آنرا به جنایت تبدیل کردید !

شیطان بدون عمله اش قادر به انجام فساد های خود نیست!

***

درمصداق هرکسی از ظن خود شد یارمن! (فرقه رجوی و توسعه ملی)

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultصابر ازتبریز ( مضاء محفوظ)، سی ام ژانویه ۲۰۱۵:…  این رژیم آمریکای معبود شماست که امتیاز انحصاری استفاده ازبمب اتمی درمقابل ژاپن کاملا تسلیم شده را دارد وتجربه ی دیگری غیر ازآن دردنیای واقعیات وجود نداشته است! دیگر این

حرف های محمد اقبال ، بمنزله ی فتوای قتل لیبرتی نشینان است!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و نهم ژانویه ۲۰۱۵:…  اونخستین کسی در جلسات سازمان بود که به زیر میز رفت تا میزان شرمندگی خود را ازمریم ودیگران نشان دهد واین سنت زشت ومادون انسانی تحقیر شخصیت خود را درفرقه ی رجوی بنیان گذاشت ! همو بود که دریکی ازنشست های مسعود رجوی درصدد حمله به م

پیام تسلیت داریم تا پیام تسلیت!

صابر از تبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۵:…  پیام تسلیت خانم مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی ، دارای صفات ومشخصاتی که ذکر شد نبوده و دلیلی برای صدورش وجود �

ریاکاری باند رجوی درمسائل هسته ای!

صابر ازتبریز( امضاء محفوظ)، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۵:…  میبینید که مردم ایران با چه منطق سخیفانه ای مواجه بوده وتحت فشارند که مجبور گردند اخراج ۲۵ هزار مستشار آمریکائی دوران محمد رضا شاه را که برتمامی عرصه های هستی اجتماعی ایران حکم می راندند ، محکوم کرده و احتمالا آنها را با گفتن ” کرم نما وفرود آ