دخیل بستن فرقه ی رجوی به بارگاه سرهنگ سناتور جان مک کین آدمخوار!

دخیل بستن فرقه ی رجوی به بارگاه سرهنگ سناتور جان مک کین آدمخوار!

صابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، اول دسامبر 2014:…  بلی سناتور جلاد مورد بحث ما ، یکی از سخنگویان شاخص نئوکان ها وصهیونیزم جهانی است! این سناتور سوپر راست ومرتجع آمریکایی ازدوستان نزدیک فرقه ی رجوی – که بناحق وکماکان عنوان ” مجاهدین خلق ایران” را یدک می کشد – محسوب می شود و باند رجوی در مستند کردن اظهارات وادعاهای خود ، توسل بیشتری باو مینمایند! …

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

لینک به منبع

دخیل بستن فرقه ی رجوی به بارگاه سرهنگ سناتور جان مک کین آدمخوار!

این خلبان سابق ارتش آمریکا و قاتل نام آور مردم مبارز ویتنام و سناتور جمهوریخواه “جان مک کین” وکاندید قبلی حزب جمهوریخواه در برابر اوباما نام آشنایی برای کسانی است که اهل مراجعه به نشریات و تورق آنها هستند!

هنوز سخنان او در مصاحبه ی انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا در 6 سال پیش ، ازذهن ها فراموش نشده که درجواب سئوال مربوط به موضع اش نسبت به مردم ایران گفت که ” بامب، بامب “!

اویکی از محرکین اصلی حمله به عراق وکشورهای دیگر بود وعاشق جنگ وتجاوز است!

حضور او درمیدان کیف ورهبری نمایش خیابانی آن برعلیه دولت قانونی ودرعین حال بی استخوان ” یانو کویچ” دراکراین را شاهد بودیم که بموجب آن تمامی قرار ومدارهای امضاء شده بین دولت قانونی اکراین با فرانسه، لهستان ، آلمان و نمایندگان متحصنین اکراینی را زیرپا گذاشته ودولت نئو فاشیستی فعلی را بر سرکار آورد که میرود با اقدامات خود، سبب درگیری اتمی بین قدرت های بزرگ شود!

جان مک کین همان است که عکس های او در تلطیف وروبوسی ابوبکر البغدادی را در صفحات اینترنتی مشاهده کرده ایم!

این سرهنگ خونخوار سابق وسناتور فعلی سنای آمریکا، نقش مهمی دربرکناری ” چاک هاگل ” ، وزیر دفاع آمریکا داشته است!

جان مک کین ودوستانش کاخ سفید را با این اتهام به برکناری این وزیر دفاع تحت فشار قرار دادند که گویا این مقام نظامی آمریکا، درسرکوب مردم گوشه وکنار جهان و حمله به کشورهای با حکومت های کمتر مطیع ، تعلل ورزیده وآبروی ارتش آمریکا رابرده است!

” چاک هاگل ” خود یک سناتور بود و دوست وهمکار قدیمی جان مک کین وجان کری وفرقی که باهم داشتند دراین بود که اولی محافظه کار ودومی نومحافظه کار است!

بلی سناتور جلاد مورد بحث ما ، یکی از سخنگویان شاخص نئوکان ها وصهیونیزم جهانی است!

این سناتور سوپر راست ومرتجع آمریکایی ازدوستان نزدیک فرقه ی رجوی – که بناحق وکماکان عنوان ” مجاهدین خلق ایران” را یدک می کشد – محسوب می شود و باند رجوی در مستند کردن اظهارات وادعاهای خود ، توسل بیشتری باو مینمایند!

وبسایت رسمی گروه مافیایی رجوی بنقل از این سناتور آمریکائی معلوم الحال چنین می نویسد:

” سناتور جان مک‌کین از رهبران سنای آمریکا در یک مصاحبه اختصاصی با تلویزیون یورونیوز گفت: رژیم ایران در فریب دادن و مخفی کردن تواناییهای هسته‌یی، سابقه‌یی طولانی دارد. آنها هم‌چنان مشغول طراحی و ساخت کلاهک و موشکهایی هستند که با آن سلاح هسته‌ای‌شان را به هدفهای مورد نظر بزنند. اگر دولت آمریکا همین مسیری را که پیش گرفته است، دنبال کند در آستانه توافق خیلی بدی هستیم. در این میان، رژیم ایران ثبات یمن را برهم زده است. سیل سلاحهای رژیم ایران به حزب‌الله جریان دارد تا به آنها روحیه دهند. [ایران] به حزب‌الله دستور داده است به سوریه برود و دست به کشتار سوریها بزند. رژیم ایران مسئول حملات به تأسیسات مختلف آمریکا است که قدیمی‌ترینش حمله به ناو ”یو.اس.اس کول“ است. رژیم ایران تلاش می‌کند نفوذ بیشتری در منطقه، در جاهایی مثل بحرین و کشورهای دیگر به دست بیاورد. هدف ما نباید این باشد که رسیدن رژیم ایران به تواناییهای خاصی را به عقب بیاندازیم، بلکه باید جلوی دستیابی این رژیم به سلاحهای هسته‌یی یا ساخت سلاحهای هسته‌یی را بگیریم. همین الآن از خطوط اصلی توافقی که حرفش هست، معلوم است که این توافق، توافق بسیار بدی است “.

به فرقه ی رجوی باید گفت که اگر حرف این دوست محبوب خود را می پذیرید، چگونه است که حاصل مذاکرات اخیر وین را شکست مفتضحانه ی اتمی برای ایران اعلام کرده اید؟ شما دروغ میگویید و یا این سرهنگ سناتور؟ هرکدام که دروغ بگویید ، آنگاه لازم است که یکی ازاین ادعاها را پس بگیرید ومثلا بگویید که این سناتور غلط میکند تا این حرف ها را بزند ، چون ما تحلیل کرده ودر ” سخن روز” خود نوشته ایم که رژیم ایران عقب نشینی کرده وجام زهر خورده است!

ادامه ی خبر چنین است:

” سناتور مک‌کین سیاستهای دولت اوباما را زیر سؤال برد و گفت: «باید جلوی کاهش‌ خودبخودی در هزینه‌های دفاعی و هزینه‌های دیگر دولتی را بگیریم. ما نیروی نظامی خود را ضعیف کرده‌ایم، این نکته را من از همه فرماندهان نظامی می‌شنوم و تنها عقیده شخصی‌ام نیست. ما همچنین باید چنان سیاست خارجی مستحکمی داشته باشیم که اولاً به پوتین بفهمانیم که نمی‌تواند از هر مرز اروپایی که مایل بود عبور کند ثانیاً داعش را شکست دهیم. در این باره استراتژی وجود ندارد”.

بسیار خوب! حتما تعداد زیادی ازخوانندگان ما می دانند که شعار نئو کان هایی مانند مک کین این است که دولت باید کمتر درامور دخالت کند وخود را همواره کوچک کند تا ” دست نامرعی بازار آزاد ” تمامی مشکلات را حل کند!

معنی خودمانی این دستور نئوکان ها به دولت ها این است که شما درامر آموزش، خدمات درمانی وبهداشتی وتامین اجتماعی سرمایه گذاری نکنید و سرنوشت مردم را بدست بازار بسپارید که برای آنها خدمات اجتماعی- انسانی تولید کند ودرعوض شما این بودجه ای را که ازکوچک کردن دولت وعدم دخالتش در تمشیت امور مردم ، پس اندازکرده اید ، صرف هزینه های نظامی کنید!

خواننده ی محترم!

دقت فرمایید که ازنظر نئوکان ها ( نو محافظه کاران) دولت باید به عرضه کننده ی خدمات نظامی وپلیسی مشغول شده وبودجه ی عمومی ( بیت المال) را صرف مخارج نظامی کرده تا بموجب آن بتواند بازارهای چموش دنیارا به زور سرنیزه درخدمت یک درصدی های ثروتمند درآورده وبه مسائلی مانند بیمه و بهداشت وآموزش 99% مردم توجهی نداشته باشد!

شما یقینا تعطیلی 17 روزه ی دولت اوباما را بخاطر دارید که بخاطر عدم موافقت این سناتورها با تامین بودجه ی خدمت درمانی مردم آمریکا ، روی داده بود.

درآمریکا 50 میلیون نفر فاقد بیمه درمانی اند که اوباما درمواعید انتخاباتی اش قول حل این مشکل بزرگ را داده بود که سناتورهای نظیر جان مک کین باتخصیص بودجه باین مهم مخالفت کرده بودند وحالا توجه کنید که چه گلایه هایی ازاوباما بخاطر تخصیص بودجه ی کمتر ( یک تریلیون دلار!!!) میکند وچگونه دوست سابق خود ووزیر دفاع اوباما را بخاطر قبول این بودجه ی کم؟؟!! مورد سرزنش قرار داده و وادار به استعفا میکند!

فکر میکنم نیاز به نوشتن مطالب بیشتری نداشته باشم و خواننده خود قضاوت خواهد کرد که فرقه ی رجوی به چه کسانی وبا چه طرز تفکر تاسی جسته ودوستان خود را درمیان کدام اقشار یافته است!

آیا مختصر شباهتی بین جامعه ی بی طبقه وعدالت اجتماعی واین نظرات ضد مردمی امثال مک کین ها را مشاهده میکنید؟

ما با چنین جانوری بنام مسعود رجوی ومریدان آگاه ویا ناآگاهش طرف حساب هستیم!

صابر

***

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12615

ملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

نسرین ابراهیمی، ایران ستارگان، سوئیس، هجدهم اوت ۲۰۱۴: …اخیرا تعدادی عکس از ملاقات سناتور جان مک کین با امیر داعش ( همان گروهی که هزاران نفر از ملت عراق را قتل و عام کرده است و هنوز هم در حال قتل و عام کردن ملت عراق است که خشم دنیا را بر انگیخته است ) در دنیای اینترنتی پخش شد که همه دنیا را شگفت زده کرد!! عکسها آنقدر واضح و روشن هستند که خیلی احتیاجی به صحبت کردن در این مورد …

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

نگاهی به تاریخچه و پیدایش گروه داعش سومین گروه بزرگ و مخوف تروریستی در جهان

لینک به منبع

ملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1

اخیرا تعدادی عکس از ملاقات سناتور جان مک کین با امیر داعش ( همان گروهی که هزاران نفر از ملت عراق را قتل و عام کرده است و هنوز هم در حال قتل و عام کردن ملت عراق است که خشم دنیا را بر انگیخته است ) در دنیای اینترنتی پخش شد که همه دنیا را شگفت زده کرد!! عکسها آنقدر واضح و روشن هستند که خیلی احتیاجی به صحبت کردن در این مورد نیست , کافی است عکسها را نگاه کنیم و بفهمیم که رجویها با جان مک کینها چه برای ملت ایران و کشور ایران خواب دیده اند !!!

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق

جان مک کین همان شخصی است که بارها و بارها در کنار مریم رجوی او را دیده ایم و سخنرانی کرده است و بارها و بارها در مهمانیهای شخصی مریم رجوی حضور داشته است , او نه تنها یکی از حامیان پر و پا قرص فرقه بی آبرو و خود فروخته رجوی است بلکه دوست و رفیق شخص مریم رجوی است .

حال بر همگان بیشتر از همیشه روشن شد که چه کسانی حامی گروههای تروریستی و خطرناک هستند !!! چه کسانی گروههای وحشی و ضد انسانی را تربیت می کنند و به جان ملتها می اندازند !!! و باز بیشتر از همیشه برای ما روشن شد که مریم رجوی و جان مک کین و … چه خوابی برای ایران و ایرانی دیده اند !!!

ولی مریم رجوی که با افتخار در کنار این گونه افراد می نشیند و قهقهه می زند کور خوانده است , اگر جان مک کینها آنها را وحشی تر از داعش هم تربیت بکنند باز نابودی ایران و ایرانی را مگر فقط خواب ببینند و آرزویش را به گور خواهند برد .

نسرین ابراهیمی

۱۸٫۰۸٫۲۰۱۴

***

همچنین:

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

 هشدار ۳۷ روشنفکرایرانی و آمریکایی: مجاهدین خلق هیچ ربطی به جنبش سبز ندارند

ملاقات نمایندگان ایران ستارگان با تعدادی از نمایندگان پارلمان سویس در شهر برن

تمامیت ارضی ایران فدای مطامع منافقین (فرقه رجوی) + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، هفدهم اوت ۲۰۱۴: … شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به رژیم عربستان سعودی که ارتباطات بسیار نزدیکی نیز با مفتی‌های وهابی سعودی دارد در برنامه موسوم به «نقطه نظام» روز جمعه خود با مریم قجر سرکرده گروهک تروریستی منافقین گفت و گوی مفصلی را انجام داد که روز بعد نیز سایت فارسی العربیه متن کامل ترجمه شده آن را در خروجی سایت خود منتشر کرد. این …

باند رجوی توسری خور بین اعراب و غرب؛ قرائت کیفرخواست باندرجوی از شبکه العربیه

ایران دیدبان، هفدهم اوت ۲۰۱۴: …  کشورهای عرب و مسلمان به همراه مجاهدین می توانند و باید رژیم ملاها را از منطقه جارو کنند و صلح و همزیستی را به منطقه برگردانند.» آویزان شدن بقایای رجوی به کشورهای عربی نشان می‌دهد گزارشهایی که در مورد بکارگیری دار و دسته رجوی توسط کشورهای عربی منتشر شده است، صحت ندارد و حتی آنان نیز اعتنایی به این دار و دسته ندارند و می دانند که از این گروه به گل نشسته کاری …

اشتباه فاحش شیخ عبدالله عربستان سعودی در قبول جایگزینی صدام حسین (ملک عبدالله ولینعمت جدید گروه مزدور مجاهدین خلق، فرقه رجوی) + متن کامل حرفهای مریم رجوی در تلویزیون العربیه (عربستان سعودی)

به نقل از مجاهدین دات کام (تهران) و شبکه العربیه (عربستان)، شانزدهم اوت ۲۰۱۴: …  اشتباه فاحش اول این کشورها این است که هیچ شناخت درست و دقیقی از تحولات داخلی و درجه استحکام و ثبات سیاسی و اجتماعی ایران ندارند و به خاطر همین فکر می کنند می توانند در ایران انقلاب یا تنش سیاسی یا اجتماعی ایجاد کنند قطعا در صورت اراده، جمهوری اسلامی ایران امکانات بسیار بیشتری برای …