در ادبیات فرقه ی رجوی ، بقاء همان اضمحلال است!ا

در ادبیات فرقه ی رجوی ، بقاء همان اضمحلال است!ا

MOSAA 19 BAHMANصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم فوریه 2017:…  هدف آقای ” عارف شیرازی ” ازنوشتن مقاله اش که نام ” راز بقا، رمزماندگاری ” بدان گذاشته  ستودن هرچه بیشتر اصولی بودن راه مسعود رجوی و وفدا شدن موسی خیابانی در این راه بود که سرانجامش به ترکستان رسید وکعبه ای درکار نبود! نوشته ی این قلم بدست مشهور رجوی طولانی است وشبیه تمامی … 

مسعود رجوی موسی خیابانی آیت الله خمینیتاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

موسی خیابانی و مجاهدین خلق 19 بهمن سعید سلطمانپور: کاشکی موسی زنده بود و نظرات اخیرش را هم می دانستیم

https://iran-interlink.org

در ادبیات فرقه ی رجوی ، بقاء همان اضمحلال است!

19/11/1395

هدف آقای ” عارف شیرازی ” ازنوشتن مقاله اش که نام ” راز بقا، رمزماندگاری ” بدان گذاشته  ستودن هرچه بیشتر اصولی بودن راه مسعود رجوی و وفدا شدن موسی خیابانی در این راه بود که سرانجامش به ترکستان رسید وکعبه ای درکار نبود!

نوشته ی این قلم بدست مشهور رجوی طولانی است وشبیه تمامی نوشته های اعضای چشم بسته ی این باند، خسته کننده، که من بهتر دیدم نگاهی به فرازهای این نوشته بیاندازم.

او می نویسد :

” شایان تأکید است که مواجهه با یک حکومت دینی که دجالیت ودین فروشی را وسیله تحکیم قدرت سیاسی و حاکمیت ضدمردمی خود قرار داده صدها بار مشکلتر و پیچیده تر از مقابله با یک دیکتاتوری عریان و سرکوبگر کلاسیک و معمولی (غیردینی) می باشد از این رو نیاز به پرداخت بهای بسا بیشتر و فدیه و قربانی بسیار زیادتر می باشد “.

رطب خورده منع رطب کی کند اخوی؟!

رجوی که درتشکیلات خود ازامر مذهب بیشترین استفاده را کرده ، نمیتواند به دیگران توصیه کند که این کار را  نکنند وبخصوص اینکه کسی در جمهوری اسلامی دعوی مهدویت نکرده و درعوض درتشکیلات رجوی این ادعا بطور تمام وکمال شده وحتی به اعضاء توصیه شده که شک بر وجود خدایی که دیده نمیشود ، چندان غیر عادی نیست اما شک برمسعود رجوی ورسالت او که حی وحاضر است، گناهی کبیره وغیر قابل بخشش است!

دوباره :

” مجاهدین اما در تاریخ بیش از نیم قرن خود با الهام از پیشوای آرمانی خود «امام حسین» و با درپیش گرفتن حرکت عاشورایی یعنی با فدا و ایثار همه جانبه و همه چیز خود آنهم از بالاترین نقطه رهبری سازمان راه خود را به جلو بازکرده و به مقابله با بن بستها رفته اند” .

ازاین حرف شما بطور غیر مستقیمی نتیجه گرفته میشود که مسعود ومریم که هیچ رابطه ای با ایثار وفدا نداشته ودرعوض زندگی شاهانه ای را تجربه کرده اند ، مجاهد محسوب نمی شوند؟!

ازطرف دیگر، فرق است بین مجاهدین حداکثر تا سال 1359 و مجاهد نماهایی که که با آغاز سال 60 وبا مشتبه شدن براین امر که میتوانند با یک تظاهرات مسلحانه مردم را همراه خود کرده وقدرت سیاسی را بطور بلامنازع دردست گیرند  ونتیجه ی این کوته بینی این شد که  دست به فاجعه آفرینی زده ودراصرار براین تحلیل غلط خودآنقدر پیش رفتند که حامیانی جز دشمن متجاوز وارتجاع منطقه پیدا نکردند!!

گذاشتن خطاهای عمیق خود- که بزودی به خیانت تبدیل شد – به پای امام بزرگ شیعیان، عین سوء استفاده از مذهب است که شما جمهوری اسلامی را متهم بدان میکنید!

همینطور:

” … سردار کبیر خلق موسی خیابانی که خود و یارانش ترسیم کننده تابلو عاشورای مجاهدین بودند نوشته بود: «در مقطع ۳۰ خرداد تصمیم گرفتیم که حتی اگر ما یک عاشورا در پیش داشته باشیم و تمامی سازمان را نیز قربانی و فدا کنیم نبایستی در لحظه تصمیم از اقدام و عزیمت باز بمانیم و با غلتیدن در وادی عدم قاطعیت و تردید و تزلزل در انجام رسالت تاریخی و تعهداتی که در قبال خلق و انقلاب داریم درنگ نموده و به اصالتها و اصول و ارزشهای خود پشت کنیم و خدای نکرده به سرنوشت حزب توده دچار گردیم و منفور و ملعون تاریخ و نسلهای آینده کشور شویم. اکنون ما در شرایطی هستیم که به عهد خودمان وفا کرده و از این آزمایش تاریخی با موفقیت گذشته ایم و برای همیشه اصالت و سربلندی خود را در تاریخ ثبت کرده ایم “.

این سردار کبیر؟! درخانه ی تیمی بدام افتاد و دست ازجهان شست . اگر مرگ این چنینی انسان را تبدیل به سردار کبیر خلق میکند ، دیگر لقبی برای حمید اشرف ها ودیگران ( بعنوان چریک های اعجوبه وبا سوادتر از خیابانی ) پیدا نخواهد شد ودرعوض صدها سردار کبیر درایران وجود خواهد داشت !!

کار اصلی تغییر حکومت ها بدست اکثریت مردم است ونه سازمان های سیاسی که تبدیل شدن به قبله ی آمال میل به قدرت پرستی کرده و کاری شبیه آنچه که در شوروی افتاد ( سپردن همه ی قدرت بدست حزب)، درذات تمرکز قدرت است !!

بقول برتولت برشت ، بدبخت ملتی است که به قهرمان نیاز داشته باشد وما عملا درستی این عبارت پر معنای این نمایشنامه نویس بزرگ آلمانی را دردرون کشور خود ودراین زندگی کوتاه تجربه کرده ایم!

یعنی این مرحوم فکر میکرد که سازمان مجاهدین سرنوشتی بهتر ازحزب توده خواهد داشت ؟ با چه دلیل وبا کدام اقدام سنجیده، کدام تئوری بعنوان چراغ راه وطی چه برنامه ای؟!

زندگی نشان داد که این حرف های این همشهری مرحوم ما ، ابدا محقق نشد ومعلوم گردید که او تحلیل درستی ازاوضاع نداشته ودرصورت داشتن حسن نیت فرضی هم، دچار شعار زدگی و بی خردی بزرگی بوده است!!

بازهم سوء استفاده ازمذهب در زمانی که این امر رابردیگران نمی بخشند:

” … بر اساس همین خط عاشورایی، مجاهدین در حماسه ۱۹ بهمن لنگر و محور تشکیلات خود سردار خیابانی و اشرف زنان مجاهد بهمراه حدود ۱۸ تن از یاران پاکبازشان را در راه آزادی و رهایی میهن فدا کردند. آنها با مقاومت حماسی خود در مقابل سپاه جرّار خلیفه ارتجاع تا آخرین گلوله جنگیدند …وداغ ننگ تسلیم و یا زنده دستگیرشدن را بر دل آنها گذاردند ” .

مسئله ی باین سادگی را که بارها دراین کشور وطی سال های 50 هم اتفاق افتاده است ، اینقدر بزرگ نکنید!!

صورت اصلی وساده تر قضیه عبارت ازاین بوده که بدنبال شکست برنامه های تروریستی رجوی ، این افراد در خانه ای مخفی شده بودند که شناسائی شده ومورد حمله ی نیروهای حکومتی قرار گرفته و کشته شدند وآبی هم ازآب تکان خورد و مردم با بی توجهی خاص، این خبر را پشت گوش انداختند. چرا که می دانستند دعوا بر سر قدرت است و نفعی برای آنها ندارد!

بنابراین مایه دار تر کردن حادثه ای که مشابهش دردوران شاه – و در مواردی خیلی مهیج تر ازآن – روی داده ، سودی نداشته ومردم را به هیجان وا نمی دارد.

اگر بواقع خود را سازمان سیاسی می دانید که نیستید ، بجای توسل به مداحی های با اثر کم دوام ، به تحلیل چرایی شکست خود بپردازید!

نظر موسی خیابانی درمورد مسعود رجوی نشان میدهد که این همشهری ما چقدر دور ازباغ بوده است :

« … انشالله خداوند ما را بدین همه شایسته گرداند و ترا هم که در این جریان غرورآفرین نقش تعیین کننده و نقش رهبری داشته ای برای سازمان و مردم ما حفظ کند». می بینید که سردار خیابانی با صریحترین عبارت بر نقش رهبری و تعیین کننده برادر مسعود در سازمان تأکید می کند”.

باحتمال بیشتر، اگر زنده میماند این همشهری ما، این حرف ها را تکرار میکرد وبه ابریشم چی ها وداوری ها تبدیل میشد وبا احتمال ضعیف گردنکشی های شبیه زرکش مینمود و سرنوشت تلخ وبی افتخاری را نصیب خود می ساخت!

دوباره میخوانیم:

«اشرف جان خود را فدیه خاص رهبر و همسرش مسعود کرد، او فدیه خاص برای حفاظت سیاسی و اجتماعی از حیات مسعود و بویژه حفظ ارزشها و چهره مسعود در داخل کشور بود… اومی گفت «من آگاهانه در اینجا می مانم و فدای مسعود یعنی رهبر انقلاب نوین مردم ایران می شوم …اگر او نباشد بازهم خلق ما و انقلابش و تمام فداکاریهایش بوسیله میوه چینها و فرصت طلبها ربوده خواهد شد…”.

البته ماندن این خانم درایران هیچ کمکی به حفظ جان مسعود نمیکرد وشاید صلاح هم دراین بود که  همراه او نباشد تا مسعود با دفتر دار ومنشی خاص خود- مریم عضدانلو- اوقات بهتری را تجربه کنند!

من وجود اینهمه دفتر ودستک را درهیچ سازمان سیاسی دیگر که اغلب استخواندار از مجاهدین بودند ، سراع ندارم!

یک جریان سیاسی مخفی کار، چه احتیاجی به منشی وسکرتر واین حرف ها دارد که مجاهدین داشتند که فاجعه آفرید؟!!

والنهایه اینکه :

” در خاتمه با یادآوری سخنان موسی در عاشورای سال ۱۳۵۸ و تأکید او بر پیروزی حتمی راه و آرمان مجاهدین، مطلب را به پایان می برم: آینده مال شماست به این نکته ایمان داشته باشید یقین داشته باشید، آینده مال انقلابیون است نیروهای میرا از صحنه حذف خواهند شد “.

منهم به چنین آینده ای با شرط وشروط هایی اعتقاد دارم ، اما موسی دوران خود را درک نکرد وندانست که سازمان او دیگر انقلابی نیست وقدرت پیش بینی کارهای رجوی و تبدیل سازمان مجاهدین خلق به گروه رجویه – با آن کثافتکاری های سیاسی وجنسی – را هم نداشت وبنابراین نتیجه میگیرم که این آینده متعلق به باند رجوی نخواهد بود!

صابر

*** 

مهدی ابریشمچی زنش مریم را مسعود رجوی معاوضه و خواهر موسی خیابانی را گرفتمهدی ابریشمچی بعد از طلاق از مریم رجوی با خواهر موسی خیابانی « مینا » ازدواج کرد. در زمان ازدواج آنها مهدی ابریشمچی نزدیک به ۴۳ سال و مینا فقط ۱۹ ساله بود!

محمد حنیف نژادعلی غلامی: میراث حنیف نژاد ،طاهر اقبال و نسل نو مجاهدین خلق؟

علی زرکشسعید شاهسوندی: محاکمه علی زرکش دراقامتگاه رجوی در حومه پاریس.  صدور حکم اعدام برای او و عکس العمل من

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28298

رجویه گیر کرده درمتن حوادث ، چه سودی ازاین تغییر دوران دارد؟ 

 rudy-giuliani-mojahedin-khalqصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، اول فوریه ۲۰۱۷:…  انتخاب ترامپ ، نتیجه ی شکست سیاست ۲۵ ساله ی نئولیبرالیزم اقتصادی بود که مردم کشورهای جهان را به خاک سیاه نشاند ، به مردم عادی خود آمریکا هم – بعنوان اکثریت مردم آمریکا- ضررهای زیادی را وارد کرد ودرعوض جیب وحساب های بانکی آن دسته از ثروتمندان  یک درصدی آمریکا را که به آنها ثروتمندان منقول … 

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویرودی جولیانی، متحد منافقین (فرقه رجوی)، طراح فرمان ممنوعیت ورود اتباع ایران به آمریکا

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsرضا تقی زاده: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

https://iran-interlink.org

رجویه گیر کرده درمتن حوادث ، چه سودی ازاین تغییر دوران دارد؟

۱۳/۱۱/۱۳۹۵

اعتراف به تغییر دوران  ” نام نوشته ایست که توسط رسانه های رجوی منتشر شده ودر قسمتی از آن آورده شده است :

” ۱۰روز از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا می‌گذرد و اقدامات و طرحها و مصوبات این دولت طی همین مدت محدود، مقامهای رژیم را سخت شگفت‌زده و هراسان کرده است. این وحشتزدگی را در تمام وجنات رژیم، از نمایشهای جمعه تا اظهارات ایادی و مقامات ریز و درشت رژیم و از صفحات رسانه‌های حکومتی تا سکوت مرگباری که از خامنه‌ای تا پهلوان‌پنبه‌های حرّاف سپاه پاسداران را فرا گرفته، می‌توان مشاهده کرد “.

انتخاب ترامپ ، نتیجه ی شکست سیاست ۲۵ ساله ی نئولیبرالیزم اقتصادی بود که مردم کشورهای جهان را به خاک سیاه نشاند ، به مردم عادی خود آمریکا هم – بعنوان اکثریت مردم آمریکا- ضررهای زیادی را وارد کرد ودرعوض جیب وحساب های بانکی آن دسته از ثروتمندان  یک درصدی آمریکا را که به آنها ثروتمندان منقول میگویند ، پر پول تر کرد!

سرمایه داران منقول به آن دسته از سرمایه داران اطلاق میشود که با چند کلیک کامپیوتری، براحتی میتوانند اموال خود را به دیگر کشورها منتقل کرده وسود هرچه بیشتری دریافت کنند!

این نوع سرمایه داران دراصل وطنی ندارند وهرجا که آفتابی ببینند، کشک شان را برای خشک شدن درآنجا پهن میکنند!

اما جناح ترامپ که خودرا ” ناسیونال کاپیتالیزم= سرمایه داری ناسیونالیست ” دانسته ودارایی هایشان غیر منقول است ودر آمریکا مستقر است وبنابراین خود را صاحب  حقیقی کشوری بنام آمریکا میدانند و میخواهند این کشور سیادت وبرتری خدشه ناپذیر دهه های قبل را بازیابد!!

توضیح این نکته ضروری است که درانتخابات اخیر آمریکا ،  سناتور لویی سندرز ( گزینه ی بد) ، دونالد ترامپ ( گزینه ی بدتر ) و هیلاری کلینتون ( بدترین گزینه ) بودند که حزب دموکرات باین گزینه ی بد  وهم حزبی خود خیانت کرده وپشت آورا خالی نمود و مردم آمریکا که حرف تازه ای از کلینتون نشنیدند،  درانتخاب بین ” بدتر و ” بدترین ” دونالد ترامپ ” بدتر” رابرگزیدند  واین مسئله چرا باید حکومت ایران را دچار آشفتگی بکند ؟!

دونالد ترامپ هرکار بدی که کرده وهر فرمان مشکوک وخشنی هم که صادر کرده ، اقلا یکبار بر زبان آورده که رژیم ایران با تروریزم می جنگد- کاری که هیلاری کلینتون هرگز نکرد!

بنابراین برخورد این چنینی دولت ایران با ترامپی که هنوز دراول کار است ، برخوردی معقول و صبورانه است واین باند رجوی است که باید بخاطر قادر نبودن به دندان روی جگر گزاری، مشوش ودلواپس باشد!

صابر

*** 

دونالد ترانپمجاهدین خلق از نگاه دولت ترامپ هم نیرویی تروریستی هستند

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صداممفهوم حمایت شخصیت های غربی از مجاهدین خلق چیست؟

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28107

نگاهی به مصاحبه ی سید المحدثین با البوابه 

 صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  دروغ است خواننده ی عزیز! این تشکل نه شوراست و نه بخاطر کار مثبتی مبارزه و مقاومت میکند بلکه نام مستعاردهن پرکنی است برای باند رجوی که بعضی ازکارهای خود را شکل دموکراتیکی مثلابدهد! اکثریت نزدیک به اتفاق مردم ایران حتی نام این شورا را نمی شناسند وطبیعی است که این شورا نمیتواند سخنگوی … 

محمد سید المحدثین مجاهدین خلق فرقه رجویهذیان گویی های محدثین

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

https://iran-interlink.org

نگاهی به مصاحبه ی سید المحدثین با البوابه

۲۶/۱۰/۱۳۹۵

درقسمتی ازاین مصاحبه آمده است :

” سید المحدثین در یک گفتگوی ویژه با البوابه گفت: برادران عرب ومسلمان را مخاطب قرار داده وبه آنها میگویم: مجاهدین خلق و مقاومت ایران یک جریان ریشه دار وتاریخی هستند که دارای بیش از نیم قرن تجربه مبارزاتی درسالهای سیاه وعلیه دو دیکتاتوری میباشند. آنها با مبارزه وفداکردن بیکرانشان اجازه نداده اند, جنایات آخوندهای ایران به نام اسلام به ثبت برسد”.

درست تر آن بود که این همکار نزدیک رجوی میگفت که  بنیانگذاران سازمان مجاهدین با قصد مبارزه برای استقلال وآزادی کشور وباالهام از نهضت های چریکی آمریکای لاتین ، ابتدا یک محفل مطالعاتی وتحقیقاتی بوجود آورده وزمانی که درسال ۱۳۵۰ درصدد اقدام مسلحانه برعلیه جشن های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی بودند، با ناکامی تمام به دام ساواک واطلاعات شهربانی وقت افتاده و تمامی بنیاگذاران آن با دفاع ازآرمان خود درمقابل جوخه های اعدام جان سپردند.

بعدها به ترورهایی که آنها را اعدام انقلابی می نامیدند ، دست زدند و درسال ۱۳۵۴، تقی شهرام بعد از فرار مشکوک اززندان ساری ، درراس سازمان قرار گرفته وبه کمک افرادی مانند بهرام آرام شروع به اشاعه ی تئوری های مائوئیستی کرده واکثریت سازمان را همراه خود نموده وتسویه حساب های خونینی با رقبای  غیرمائوئیست خود کردند!

بدین ترتیب سازمان بدون انجام کار درخورتوجه به دوشاخه ی اصلی ( مائوئیستی ) وفرعی (مسلمان انقلابی ) تبدیل شده و وهریک عملیاتی چند انجام دادند که اگر باعث افتخار به حساب آید ، سازمان رقیب مجاهدین که فعالتر وگسترده تر عمل کرد، باید ازبابت جنبش چریکی بیشتر بخود ببالد که عملااینطورنیست وآنها از کارکرد چریکی خود که نتوانست مردم را به صحنه بیآورد ونخبگان زیادی ازجوانان کشور را به کام مرگ فرستاد ، انتقاد کرده اند!

به برکت شکل اسلامی داشتن انقلاب بهمن ۱۳۵۷، اقلیت مجاهدین که زیر رهبری مسعودرجوی قرار داشتند، رشدبیشتری نسبت به سایرجریان ها نموده و توقعات شان طوری بالا رفت که متناسب با میزان  حضور شان درانقلاب نبود!

دراصل، درگیری مسلحانه ی ۲۰-۲۲ بهمن ۱۳۵۷، در جواب گارد شاهنشاهی که دست به کودتا زده بود ، به وقوع پیوست ومعنی این حرف این است که مردم خود بخود وارد نبرد مسلحانه نشدند بلکه این نبرد برآنها تحمیل شد!

سازمان های سیاسی هم همراه  مردم وزمانی چند قدم جلوتر ازآنها دراین عمل ضدکودتائی شرکت نمودند که سازمان مجاهدین خلق بعلت ضعف تشکیلاتی خود، نقش درجه اولی دربین سازمان های شرکت کننده برعلیه کودتای وفاداران به شاه قرار نداشت!!

رشداین سازمان به لحاظ آزادی های بی بدیل درتاریخ ایران بودکه محصول انقلاب بود واین رشدطی سال های ۱۳۵۷-۱۳۶۰ادامه داشت که رجوی خود شیفته قدر وقیمت این آزادی را را که بیش ازهمه ی جریانات چپ نصیب مجاهدین شده بود ، ندانست وبا تحلیل غیرواقعی از توازن نیرو درداخل کشور، دست به کسب قدرت و شورش مسلحانه زد که شاید نتایج این کار ، هولناکترین حادثه ای است که درداخل ایران معاصر اتفاق افتاده است!

شکست شورش مسلحانه ی رجوی، اورا به خارج ازکشور پرت کرد ودرعرض سه سال، تمام بساط ترور و تهییج این جریان برچیده شد واعضا وهوادران باقی مانده به خارج رفتند که پیوستن شان به صدام وجنگ علیه کشور خود وجاسوسی های زیادی که کردند، فاتحه ی جریانی بنام سازمان مجاهدین را خواند و از بقایای آن یک جریان سکتاریستی ای برجای ماند که اینک به رجویه، باند رجوی ویا فرقه ی رجوی اشتهار دارد با آن مناسبات برده داری درون تشکیلاتی و شیوه ی چند صد همسری برای یک نفر وتجرد برای همه ی افراد !!

نفی موجودیت خانواده ها و …، ازعوارض دیگر این بازسازی تشکیلاتی بود  و …

بنابراین اعرابی که باید روی این سازمان حساب کنند ، گذشته وحال آنرا دانسته وآنگاه تصمیم بگیرند!

 سید المحدثین میگوید :

” وی افزود این یک مقاومت ریشه دار و قوی وتوانمند است و بایستی پایه اصلی برای هراقدامی علیه این رژیم بشمار آمده و به عنوان نماینده اراده مردم ایران برای سرنگونی تمامیت رژیم ولایت فقیه به رسمیت شناخته شود. با حمایت از این مقاومت می توان از جنایات این رژیم رهایی یافت ومنطقه خاورمیانه را خالی از جنگ های فرقه گرایانه و تروریست نمود”.

اگر قرار است جریانی با مشخصاتی که اجمالا معرفی شد، نماینده ی مردم باشد ، پس دیگرانی که این مشخصات را ندارند وتن به خفت وخواری سیستم برده داری وکنیز محوری نمیدهند ، نماینده ی چه کسانی هستند؟!

کدام عقل سلیمی میپذیرد ازجریانی که خلاف سیر طبیعی  وتکاملی تاریخ حرکت میکند ودربرابر حقایق مقاومت نشان میدهد، حمایت کند؟!

نکند این آقا خیال کرده که به ساکنین دارالمجانین پیام می فرستد؟!

او درقسمت دیگری از سخنانش عنوان میکند که :

” …شورای ملی مقاومت ایران بعنوان آلترناتیو رژیم ایران در برگیرنده افراد وجریانات وسازمانها ونیروهای ایرانی است که برای سرنگونی رژیم ایران مبارزه میکنند. سازمان محوری این شورا سازمان مجاهدین خلق ایران است که با اعتقاد به یک اسلام صلحجو وبردبار وانسانی ضد ایدئولوژیک وفرهنگی رژیم ضد انسانی ملاها است. در داخل ایران این مجاهدین ومقاومت ایران است که نقش محوری سازمان دادن اعتراضات وقیامهای مردمی را بعهده دارد “.

دروغ است خواننده ی عزیز!

این تشکل نه شوراست ونه بخاطر کار مثبتی مبارزه ومقاومت میکند بلکه نام مستعاردهن پرکنی است برای باند رجوی که بعضی ازکارهای خود را شکل دموکراتیکی مثلابدهد!

اکثریت نزدیک به اتفاق مردم ایران حتی نام این شورا را نمی شناسند وطبیعی است که این شورا نمیتواند سخنگوی مردم ایران باشد!

این جریان سکتاریستی ، عملا کارهای خود را درشکل خشونت بار خود انجام داده و تشکلی که برای رهبری خود حق تملک همه چیز را قایل است ودربرابر، انتقاد ازاو را بمنزله ی جرمی بالاتر ازانکار خدا میداند ، نمیتواند مروج اسلام بردبار ومداراگر باشد!

این گروه اگر نقشی در مسائل داخلی ایفا مینماید ، تماما برعلیه منافع ملی ودرراستای خرابکاری برعلیه کشور و پردامنه تر کردن ایران هراسی است که به کمک لابی های جنگ طلب غربی ورسانه های پرتعدادش انجام میدهد !

وایضا :

” … این رژیم برای استمرار حاکمیت خود ناگزیر از سرکوب داخلی است چون فقط با قتل وکشتار وسرکوب مردم ایران است که می تواند به حیات خود ادامه دهد. این رژیم برای سرپوش گذاشتن و کنترل بحرانهای ناشی از سرکوب در داخل کشور ناگزیر از دخالت در کشورهای منطقه است بنابراین این رژیم برای ادامه حیات خود متکی بر سرکوب داخلی و صدور تروریسم به منطقه است. … اگر این رژیم فقط اندکی شدت سرکوب را پائین بیاورد بسرعت قیامهای گسترده سراسر کشور را فرا خواهد گرفت. واگر این حمایت های پنهان وآشکار غرب نبود قطعا این رژیم تاکنون توسط مردم ایران سرنگون شده بود”.

متاسفانه قتل نفس درکشور ما هم اتفاق میافتد و اسلام قصاص ازقاتل را درحیطه ی اختیارات  وراث مقتول قرار داده که بهتر است دراین مورد، مردم ضرردیده ازاین اتفاقات ناگوار را قانع کرد که ببخشند و کمکی برای کم شدن اعدام ها بکنند.

دوم اینکه ایران در چهار راه حمل مواد مخدر به اروپا و … قرار دارد که این امر ضمن آلوده کردن مردم ایران به مصرف این مواد ، بشدت مسئله سازبوده و به یک گره کور اجتماعی- امنیتی تبدیل شده و بیشتر اعدام ها مربوط باین مسئله است.

من ضمن اینکه آرزو دارم که کسی دراین کشور اعدام نشود ، راه حل قاطعی برای ارائه به دولت را ندارم تا دولت بتواند قوه ی قضائیه ی مستقل ازخود را مجبور به عدم صدوررای واجرای حکم اعدام بکند!

اما مسئله ی مهمتر عبارت ازاین است که شما واقعا فکر میکنید که این اعدام ها ، مبارزین ومجاهدین را ترسانده واز مبارزه دور میکند؟؟!!

بادادن جواب مثبت، باید رابطه ی علت ومعلولی بین این دوامر- متهمین به قتل وقاچاقچیان و قاتلین از یک طرف و مبارزین ومجاهدین ازطرف دیگر را- روشن کنید!

 ناله های جگر سوز این وزیر خارجه ی؟! رجوی چنین بازتاب می یابد :

“…غرب که میتوانست در همان زمان با فشار به رژیم تمامیت دستگاه اتمی رژیم را منهدم کند از این فاصله گرفت و درهمین توافق امتیازات زیادی به رژیم داد که مشوق این رژیم در صدور تروریسم است. در این توافق بصورت نوشته یا نانوشته دست رژیم آّخوندی را برای چنگ اندازی بیشتر به کشورهای منطقه وکشتار گسترده خلقهای سوریه وعراق و… باز گذاشتند. البته اکنون «دوران طلایی» اوباما – به تعبیر آخوندها- به پایان خود نزدیک میشود و دولت جدید امریکا هم از قبل اعلام کرده که این توافق هسته ای را قبول ندارد بنابراین توافق هسته ای هم میتواند به طناب دار رژیم تبدیل شود “.

شما چه نوع فشاری را توصیه می فرمودید؟!

آنها دراعمال جنایتکارانه ترین تحریم ها برعلیه مردم ما کوتاهی نکردند، پس چه کم  وکسری درکار بود، الا حمله ی نظامی که غرب امکان آنرا واقعا پیدا نکرد؟!

این امتیازات چه بود که شما آنرا همواره ” سرکشیدن جام زهر ازطرف رژیم ” اعلام کرده وشادمانی های قلابی هم در سیمای ضد آزادی تان براه انداختید؟!

آخر بما بگویید که به چه صراطی مستقیم هستید!!!

چرا این امتیازات مورد ادعای شما کمک کرد که ایران به تروریزم خدمت کند ؟!

مگر مردم ودولت سوریه ی مورد تهاجم خارجی وارتجاع داخلی قرار گرفته ، تروریست هستند که کمک ایران بدان ها ، کمک به تروریزم تلقی گردد؟؟

آیا این بی حیائی محض وشرارت مطلق نیست که ازطرف شما نشان داده می شود؟؟

دیگر اینکه دولت درحال تشکیل آمریکا هم نظر صریحی دراین مورداظهار نداشته و اغلب صحبت های مطرخ شده، فعلا جنبه ی داخلی وپسا انتخاباتی دارد!

ضمنا شما بعنوان مروجین اسلام  مسالمت جو ومداراگر، چرا اینهمه  کاربرد واژه ی “طناب دار” را دوست دارید و این اصطلاح زشت  به وردزبان تان تبدیل شده است ؟!

جان بکنید و اصل حرف تان را بشکل زیر مطرح کنید:

” … رژیم تنها در زمانی از دخالت کوتاه میاید که قاطعانه در مقابلش بایسیتیم واین فقط درصورتی امکان دارد که مقاومت ایران به عنوان عنصر ایرانی وارد هر گونه معادله مقابله با رژیم شود. این راباید دانست که رژیم فقط زبان قاطعیت وزور را می فهمد. … دولتهای آمریکا هشدارهای مقاومت ایران در مورد صدور جنگ ترور توسط رژیم آخوندی به این کشورها را نادیده گرفتند “.

مگر قرار است که سرنوشت ایران بدست غرب تعیین شود که با به رسمیت شناختن شما و قرار دادن تان درمعادله، انجام این مهم، میسر شود؟!

پس استقلال ووطن دوستی به کجا رفته درحالی که شما رهبری جهان غرب بر تمام دنیا وازجمله ایران را کاملا برسمیت می شناسید!

یعنی موضوعاتی مانند ” حق تعیین سرنوشت ” و استقلال درمسائل داخلی ، همگی کشک است ازنظر شما ؟!

همانطور که رسم نمک شناسی است، سیدالمحدثین انجام وظیفه نموده و حکومت عربستان را بشکل زیر تبرئه کرده  است:

” رژیم ولایت فقیه جنگ علیه عربستان سعودی وسایر کشورهای منطقه را سالهاست که شروع کرده است. اکنون که دیگر بسیار عیان است که موشکهای ساخت ایران در شهرهای عربستان فرود میآید. کما اینکه مدتی قبل آنها موشکی به سمت مکه وخانه خدا نیز شلیک کردند ودر حقیقت به قول خانم رجوی به یک میلیارد ونیم مسلمان جنگ اعلام جنگ دادند… کشور عربستان سعودی هم بزرگترین اقدامی که علیه این رژیم انجام داد شروع عملیات طوفان قاطعیت بود که آغاز ایستادن جدی در برابر صدور جنایت وجنگ به کشورهای دیگر بود …”.

وقتی این عربستان دولت کم وبیش قانونی عبداله صالح را برکنار نمود، شما اعتراضی باین کار کردید؟!

چرابه ایران حق نمی دهید درمقابل کشور گشائی عربستان وهم مرز شدن با ایران ، کمک هایی – بیشتر معنوی وکمتر مادی- به مردم یمن که حکومت دست نشانده ی عربستان را برکنار کرده و بنای استقلال خواهی ورهیدن ازیوغ عربستان (آمریکا) را دارد ، بنماید؟!

آیا این ایران بوده که به انواع داعشی ها کمک کرده و موقعیت منطقه را بنفع نقشه های دور ودراز اسرائیل بخطر انداخته و بیمارستان های یمن رابمباران کرده یا عربستانی که ترکی الفیصل به نیابت ازطرف آن، به پدر معنوی شما تبدیل شده است؟!

صابر

*** 

معرفی محمد سید المحدثین (بهنام) شکنجه گر سازمان تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

آقای محدثین، اول ازهمه، خودتان به انتخابات گردن بگذارید! 

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28016

زوایه ی دید محمدعلی توحیدی تنگ ونظرهایش احمقانه است! 

Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  موضعگیری های ترامپ ، هیچ بارقه ی امیدی را برای شما ها نشان نداده  و احتمالا عکس آنرا نشان میدهد! راست آنست که ما هنوز نمیتوانیم پیش بینی کنیم که هسته ی مرکزی قدرت درآمریکا ، تا چه اندازه ترامپ را دراجرای برنامه هایش آزاد خواهد گذاشت! درهر صورت ، برنامه هایی که اعلام شده ،  هرچه باشد درآنکه  … 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

https://iran-interlink.org

زوایه ی دید محمدعلی توحیدی تنگ ونظرهایش احمقانه است!

۲۰/۱۰/۱۳۹۵

وقتی میبینم که این آقا مصاحبه میکند ، تفرج خاطری ناشی ازخندیدن به حرف های او بمن دست میدهد و ساعات خوشی را تجربه میکنم !

من ازاین بابت که این تحلیلگر فرقه ی رجوی هرازچندگاهی به  خندیدن وتسکین اعصاب من کمک میکند، سپاسگذار باید باشم ودربررسی تفسیرها وتحلیل های او ، وقت بیشتری را صرف کنم!

اما عیب کار این است که خوانندگانم لزوما مانند من نیستند وممکن است با درازا کشیدن متن ، خسته شده وازمن برنجند واز آن روست که برای رعایت حوصله و وقت آنها، فقط نگاه کوتاهی به مصاحبه ی او که ” تغییر دوران و مواجه نظام آخوندی با چالش بود و نبود ” نامگذاری اش کرده اند، میاندازم.

محمد علی توحیدی درجواب خبرنگار رسانه های رجوی میگوید :

” … توجه کنید که در این مدت و در این مقطع شانزده ساله، رژیم خمینی با یک‌سری فرصتها و به‌طور تیزتر و روشن‌تر، سیاست مماشات و باج دادن به این رژیم روبه‌رو و برخوردار بوده که برایش فرصت‌های بقا فراهم کرده است. این فرصت‌ها، به‌طور مشخص‌تر در رابطه با تضاد اصلی و در واقع همان مسأله بود و نبودش در ارتباط با مردم و مقاومت ایران است “.

عجب باج دادنی وعجب مماشاتی؟!

اگر باج نمیدادند ومماشات نمیکردند ، درکنار تحریم های فلج کننده که برعلیه مردم ایران – که برای جلوگیری ازتوسعه ی  برقرار کردند-  چه کار شدیدتری میتوانستند که بکنند که نکردند؟!

میخواستید حمله ی نظامی بکنند که برایشان مقدور نبود وچه بسا که درباتلاقی لایتناهی گیر میکردند؟!

این تحلیلگر رجوی تضاد اصلی را که  مثلا میتواند تضاد بین مردم جهان ویک درصدی های متنعم باشد ، یا برسر جنگ نابود کننده ی جهان که سلطه گران اگرهم نمیتوانند ، میخواهند ومردمی که موافق این درنده خوئی ها نیستند وحتی تضاد بر سر حفظ محیط زیست که مردم جهان خواهان آن وادامه ی زندگی هستند ومنافع یک درصدی ها در تناقض با آن قرار دارد و …

من فعلا به تضاد کار وسرمایه که بعلت شرایط خاص کشورهای پیرامونی مثل ایران ، تضاد اصلی شمرده نمی شود ، نمی پردازم!

بدین ترتیب دنیای محمد علی خان توحیدی تنگ و تاریک وباریک است وتصور میکند تضاد جامعه ی ما تضادی است که بین رجوی خودکامه وبوالهوس  همراه با اسرای ۳۰۰۰ نفری اش با حکومت ایران است ونمیداند که غیر از اعضای خانواده های این سه هزار گروگان رجوی، کسی آنها را بخاطر نمی آورد ویک تحلیلگر متوسط الحال هم ، این مجموعه ی تک عضوی بازیر مجموعه ی تقریبا تهی را درمعادلات خود نمی گنجاند!!

درادامه ی افاضات عمو توحیدی میخوانیم :

” …دو ـ سه هفته دیگر که اوباما از کاخ سفید می‌رود و دولت دیگری در آمریکا روی کار می‌آید، این دوران برای رژیم تمام می‌شود و با شدت بسیار زیادی با چالش مرگ و زندگی و با همان دو راهی خودکشی یا مرگ مواجه خواهد شد. این است آن چیزی که بسیار زیاد تأثیر می‌گذارد”.

تحلیلگران شاخص واستخواندار هنوز براین نظرند که نباید درمورد نتایج کارهای فعلا شروع نشده ی ترامپ قضاوت کرد که البته  این توصیه ها به درد افراد رجوی نمی خورد وطبیعت موظف است که همواره حوادث را بنفع این فرقه بچرخاند!!

موضعگیری های ترامپ ، هیچ بارقه ی امیدی را برای شما ها نشان نداده  و احتمالا عکس آنرا نشان میدهد!

راست آنست که ما هنوز نمیتوانیم پیش بینی کنیم که هسته ی مرکزی قدرت درآمریکا ، تا چه اندازه ترامپ را دراجرای برنامه هایش آزاد خواهد گذاشت!

 درهر صورت ، برنامه هایی که اعلام شده ،  هرچه باشد درآنکه  نفعی برای باند رجوی متصور نیست، شکی وجود ندارد !

اگر این برنامه ها اجرا شود، دردرجه ی اول بهم زده شدن ساختار سیاسی آمریکا وتغییر موضع اقلا کوتاه مدت آن در راستای توجه به مسائل داخلی آمریکا بوده و جمهوری اسلامی هم با مرمت اتوبان های عظیم وفرسوده شده ی آمریکا، ضرری نخواهد کرد!!

صابر

*** 

مرگ مسعود رجوی تیرانا آلبانیPolemikë e madhe pasi MEK nuk mund të provojë nëse lideri Massoud Rajavi ka vdekur apo është gjallë

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi
https://youtu.be/jpDUMaIntS8

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Open Minds – Explaining Radicalisation for Prevent and Channel

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27478

با حمایت مزورانه رجویه، جنبش دانشجوئی ایران متضرر می شود!ا 

شهدای 16 آذرصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۶:… با وجود فرصت زیادی که برای فراخوان دادن بمناسبت سالروز ۱۶ آذر ( بعنوان روز دانشجو) باقی مانده ، فرقه ی رجویه با عجله ی تمام فراخوانی با امضای ستاد اجتماعی داخلی جعلی اش داده که هم دراین عرصه مقام اول را کسب کند وهم مردم را متوهم کند تا بگویند، این روز، روز خوبی نبوده … 

شهدای 16 آذرشانزدهم آذر سالروز مبارزه با امپریالیسم یا فرصتی برای خودنمایی مجاهدین

شانزده آذر نقطه ی سردرگمی مجاهدین

https://iran-interlink.org

با حمایت مزورانه رجویه، جنبش دانشجوئی ایران متضرر می شود!

۰۲/۰۹/۱۳۹۵

باوجود فرصت زیادی که برای فراخوان دادن بمناسبت سالروز ۱۶ آذر ( بعنوان روز دانشجو) باقی مانده ، فرقه ی رجویه با عجله ی تمام فراخوانی با امضای ستاد اجتماعی داخلی جعلی اش داده که هم دراین عرصه مقام اول را کسب کند وهم مردم را متوهم کند تا بگویند، این روز، روز خوبی نبوده وگرنه باند رجوی بنفع آن اعلامیه نمی داد ونتیجه آن شود که اقبال کمتری باین واقعه ی تاریخی بنمایند!!

در فراخوان ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور در آستانه ۱۶آذر روز دانشجو این باند ضد آزادی ودشمن استقلال کشور میخوانیم:

” دانشجویان‌ مجاهد و مبارز! – جوانان آگاه و آزاده ایران! – با درود به سه اخگر شعله‌ور ۱۶آذر ۱۳۳۲شریعت رضوی، قندچی و بزرگ نیا، و همه شهیدان دانشجو در نبرد رهایی‌بخش با دیکتاتوریهای شاه و شیخ، به استقبال روز دانشجو می‌رویم. این در شرایطی است که ملت خیانت شده ما به خیزش فرزندان آگاه و فداکارش در دانشگاهها علیه استبداد دینی چشم دوخته و ایران سراسر فریاد دادخواهی و نبرد برای رهایی است “.

اگر منظور ازدانشجوی مجاهد، طرف داران فرقه ی رجوی است، باید گفت که دراصل دانشجوی مجاهدی وجود ندارد! چرا که سازمان مجاهدین توسط باند رجوی مستحیل ونابود شده است!

دانشجویان مبارز هم که توجهی باین نوع بیانیه ها نکرده واز مشاهده ی آن وتلاش باند رجوی ازسوء استفاده از روز دانشجو، دچار اشمئزاز وتنفر وشاید دلسردی میگردند!

با این وجود، مخاطب قرار دادن آنها، کاری عبث تر از آب درهاون کوبیدن است!

درادامه :

” از اجتماع مردم در آرامگاه کوروش کبیر در پاسارگاد تا زنجیرهای انسانی حمایت و حفاظت از کارون و زاینده رود؛ از تجمعات دلسوختگان دریاچه ارومیه و خشم و خروش فرزندان ستار خان در تبریز و سراسر آذربایجان؛ از حرکت اعتراضی لرهای غیور بختیاری تا دادخواهی مادران داغدار جوانان اعدام شده اهل سنت؛ از تظاهرات مادران و زنان شجاع میهن علیه تبعیض و تحمیلات ارتجاعی تا اعتراضات خستگی‌ناپذیر معلمان و فرهنگیان و کارگران و زحمتکشان و مقاومت زندانیان سیاسی “.

 اولا اجتماع در آرامگاه کوروش ، به هر دلیل و بهانه ای هم که باشد، ازاین جهت که وسیله ی نادرستی برای هدف انتخاب شده بود ، ازجنبه ی مدرن وترقی خواهانه تهی میباشد!

ثانیا حمایت ازباز گردانده شدن زندگی به کارون، زاینده رود ودریاچه ی ارومیه ، کاری درجهت حفظ زندگی و اعاده ی طبیعت زیبای حواشی آنان میباشد ودرتناقض آشکاری با خواسته های شما که قدرت های خارجی را دعوت میکنید که ایران را بمباران و ویران کنند، قرار دارد!!

ثالثا، شما با خوش رقصی های خود درمقابل بی رحم ترین دشمنان مردم ایران ، دشمنی عملی خود را با ستارخان و آذربایجان ومردم تبریز بروز داده اید وآنها شما را بخوبی شناخته اند!

رابعا، زنان ومعلمینی درصفوف شما قرار داشته ودارند وداخل نشینان  این اقشار، برخورد شما را با آنها دیده وشنیده اند ومیدانند که درعین حال که با این لایه های زحمتکشان ایران دشمنی کرده ومیکنید ، بطور مزورانه ای درصدد سوء استفاده ازآنان هستید که مسلما این برخورد یک بام ودوهوا ازدیدشان پنهان نمی ماند !

خامسا، وقس علیهذا!

درادامه ی متن این فراخوان آمده است :

” … آثار زهر اتمی و ضربات افشاگرانه مقاومت ایران بر بساط بمب‌سازی، بعد از انتخابات آمریکا با شدتی مضاعف در بحران درونی حاکمیت بارز می‌شود و برجام به بن‌بست رسیده را حتی اعضای تیم روحانی، بدتر از ترکمن چای می‌دانند “.

شما که هرروز این ادعای خود را پس گرفته وروزدیگرش دوباره مطرح میکنید ، چرا اینقدر مستاصل تشریف دارید؟!

جریان ازاین قرار است که شما به همراه تمامی جریانات وکشورهای سلطه جو ومرتجع، تا آخرین دقایق کوشیدید که این توافق انجام نشود!

حال چگونه بعدها آنرا بمثابه جام زهر برای رژیم ارزیابی کردید ؟!

دیگر اینکه کلینتون را رئیس جمهور ایده آلی برای خود میدانستید و حالا چگونه شده که ترامپ گزینه ی بهتری برایتان شده وآیا دراین مورد دچار پریشان و هذیان گویی نشده اید؟!

دوباره:

” هزینه‌های کلان خامنه‌ای برای حفاظت از دیکتاتور خون آشام سوریه، در درون نظام هم به زیر سؤال می‌رود و حتی پاسداران نظام از خود می‌پرسند چرا باید با مردم سوریه بجنگیم …” ؟!

رژیم ایران ، چاره ای جز حضور قانونی و محدود درسوریه ندارد واگر چنین نکند ، باید درمرزهای خود ، درابعاد کلان و هزینه ی بسیار زیاد با این پدیده ی تروریستی جهانی که سوریه را به تخته ی جهش خود تبدیل کرده ، ندارد!

من با تمام نارضایتی هایی که میتوانم از این رژیم داشته باشم، با این کارهای اصولی اش درسوریه موافقت کامل دارم ومعتقدم که تنها این مردم سوریه هستند که دریک انتخابات آزاد ودرجوی امن و خالی ازحضور تکفیری های متشکله ازده ها کشور جهان ، تکلیف بشار اسد را روشن کرده ونشان خواهند داد که با تکیه به تجارب چند ساله ی خود ، چه انتخابی خواهند کرد!

 ماحصل کلام اینکه ، اگر ایران صلاحیت حضور نظامی قانونی درسوریه ندارد ، تکفیری ها و اربابان سلطه گر و مرتجع آنها، بطریق اولی تر ، ابدا نباید یک نفری هم درسوریه داشته باشند!

و نیز:

” … در بحبوحه اعتراضات دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف علیه گماشتگان حکومتی، همزمان با آغاز سال تحصیلی و پیروزی مقاومت ایران در انتقال امن و سلامت مجاهدان اشرفی، فقط انتشار یک تصویر از مریم رجوی در نشریه فارغ‌التحصیلان این دانشگاه، نظام سست بنیاد آخوندی، از مجلس و دولت تا ارگانهای امنیتی و کارگزاران دانشگاهی را سراسیمه می‌کند “.

کسانی که این عکس را رسانه ای کردند، دلشان ازبابت بیکاری شما درآلبانی سوخت وخواستند که با ایجاد این سوژه ، شما ر ا بکار گرفته و اشتغال زایی کنند. همین!

ودرمورد اینکه انتقال زبونانه ی اعضاء به آلبانی را پیروزی باند رجوی بدانیم، فقط میتوانم بگویم که چه عرض کنم واللاه!

همچنین :

” … در حالی که مجاهدان پیشتاز اشرفی و شورای ملی مقاومت ایران به‌عنوان یگانه جایگزین دموکراتیک در آستانه دوران جدیدی از اعتلا و تهاجم انقلابی قرار گرفته‌اند، حلقه‌های انزوا و طرد بین‌المللی و منطقه‌یی و بحرانهای بی‌علاج اقتصادی و اجتماعی، بر گلوی خلافت فاسد و ارتجاعی تنگتر می‌شود”.

آیا شما آرزو نمی کنید که وضعی شبیه آنچه که درواقعیت رژیم ایران است ، داشته باشید ؟!

البته که میخواهید ولی نمیتوانید!!

درمجموع که به مسائل نگاه میکنیم ، ایران ازنظر ارتباطات جهانی وضعیت بمراتب بهتر ازگذشته دارد واین انزوا عمدتا درذهن شما وقدرت های سلطه گری هست که توقع دارند که ایران بدون قید وشرط تسلیم آنها شود و من باتوجه به سطح فکر مردم ومنافع حکومتی ، قبول چنین تسلیمی را مشاهده نمیکنم!

شما اگر براستی میخواهید از ۱۶ آذر تجلیل کنید، مدتی زبان درکام نهاده وساکت شو!!

چرا که با  انجام این کار ازابهت این روز کم نمیکنید وبعدها که مقبولیتی یافتید مثلا؟!، به طرح شعر وشعار های خود بپردازید!

صابر

*** 

فیلم امکان مینا مجاهدین خلق فرقه رجویبه بهانه تماشای “امکان مینا”

سیانورآغاز اکران آخرین فیلم بهروز شعیبی؛ از امروز سیانور را در سینما ببینید

علی زرکشسعید شاهسوندی: محاکمه علی زرکش دراقامتگاه رجوی در حومه پاریس.  صدور حکم اعدام برای او و عکس العمل من

مجید شریف واقفیمجید شریفسعید شاهسوندی: ادای دین به مجید شریف‌واقفی یا دسته گل به تقی شهرام

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26177

آقای محدثین، اول ازهمه، خودتان به انتخابات گردن بگذارید! 

 صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، اول اوت ۲۰۱۶:… انتخابات؟! واقعا درست شنیدم؟! شما که درعرض این ۴۰ سال وحتی شاید درتمام دوران حیات تان ، برای یک بار هم انتخابات درون تشکیلاتی برگزار نکردید ، به چه علت باید ملتزم به برگزاری انتخابات شوید؟! انتخابات درطرز تفکر شما جایی ندارد و لطفا ازاین دروغگویی ها دست بردارید!! اگر برصحت ادعای خود تاکید دارید، لطفا یک بار انتخابات درون … 

تک گویی و تک صدایی. نقدی بر مصاحبه محدثین با العربیه (قسمت اول)

https://iran-interlink.org

آقای محدثین، اول ازهمه، خودتان به انتخابات گردن بگذارید!

آقای محمد محدثین که چند روز پیش هم با تلویزیون العربیه مصاحبه کرده بود وما مواضع مان درمورد گفته های اورا روشن کرده بودیم، این بار مصاحبه ی طولانی با این فرستنده ی عربستانی کرده که اینجانب برای جلوگیری از اطاله ی کلام ، ازآوردن سئوال خبرنگار مربوطه پرهیز کرده ونظری به گوشه های مهم مصاحبه ی این نماینده ی باند رجوی در شاخه ی اشاعه ی”ایران هراسی ” میپردازم:

” …کسی نمی‌گوید که وضعیت اقتصادی رژیم از قبل از توافق اتمی بدتر شده است ولی این توافق نتوانست رژیم را کمک کند تا مشکلات اقتصادی‌اش را حل کند. چرا که مشکلات اقتصادی رژیم ایران ناشی از ماهیت رژیم ولایت فقیه است. این رژیمی متعلق به قرون وسطی است و به هزار سال پیش تعلق دارد و نمی‌تواند که مشکلاتش را حل کند. پول‌هایی که بعداز توافق اتمی بدست آورده را برای تروریسم و سوریه صرف می‌کند “.

درجواب این ادعا باید گفت که ، این توافق دستآوردهای مهمی داشته وازمدت انجام آن فقط ۶ ماه میگذرد که درهیچ جای دنیا نمیتوان مشکلات باین بزرگی را که هم ریشه ی تاریخی دارد وهم دست دخالت سلطه گران درکار است ، حل کرد.

شما ابدا تعریفی که بتوان نام علمی برآن گذاشت ، ازجمهوری اسلامی ندارید  ومن دراین مورد تنها میتوانم بگویم که رژیم حاکم برایران ، ازنظر ساختار سیاسی- اقتصادی ، یک رژیم قرون وسطایی که نه، بلکه یک رژیم پارلماتاریستی بشمار میآید ومیدانیم که درقرون وسطی پارلمان وانتخاباتی وجود نداشته وروابط اقتصادی غالب ، یک رابطه ی فئودالی بوده مجموعا و کسی نمیتواند بگوید که درایران روابط فئودالی حاکم است!

شما اگر اطلاع متوسطی ازتطورات تاریخی داشته باشید، میتوانید وجود اشکال مختلف سیسستم های اجتماعی منقرض شده را در سیستم های جدید مشاهده کنید که البته بقایای این اشکال حذف شده، حالت تعیین کننده ندارند!!

همچنین شمارا آگاه میسازم که دربررسی پدیده ها، شکل غالب مناسبات موجود را مورد توجه قرار میدهند که شما ابدا توجهی باین موضوع نکرده وبه مسائل درجه چندم پرداخته ایم!

شما دربرابر کسی از حکومت قرون وسطایی ایران صحبت میکنید که اهل عربستان است که بازهم حکومت آنرا نمیتوان قرون وسطایی تام نامید اما ازنظر وجودعلائم قرون وسطائی درروبناها ورفتارها  ، صدها بار بیشتر ازهرکشور جهان ، نمونه وارتر است!!!

دیگر اینکه شما ابدا مدرکی دال بر خرج پول توسط دولت ایران  و بنفع تروریزم ارائه نداده وحرف مفتی است که زده اید وطرف عربستانی شما با سوء نیت خاص خود، ابدا دلیلی از شما نخواسته است!

درمورد سوریه باید گفت که هزینه ی اصلی این جنگ تحمیل شده برمردم بد شانس این کشور، عمدتا توسط همین مردم تامین میشود  و متحدان دولت وملت سوریه ، هریک به فراخور حال وموقعیت جهانی وحتی داخلی خود، متقبل هزینه هایی میشوند که اجتناب ناپذیر بنظر می رسد !

دولت وملت سوریه به کشوری تجاوز نکرده که حمایت قانونی ازآن کراهت داشته باشد ، بلکه مورد تجاوز قرار گرفته وایران هم با رعایت تعهدات اخلاقی خود، کمک هایی میکند که اگر این کمک های کم را حالا نکند، بعد ها باید هزینه های هنگفتی درمقابل این غفلت خود بپردازد!

سوریه درحال حاضر مانع اولیه ی امپریالیزم ، صهیونیزم و ارتجاع منطقه برای ایجاد خاورمیانه ی بزرگ است وایران عقلا نمیتواند دربرابر وقایع آنجا بیطرف باشد ومنافع ملی اش ، کمک به دولت قانونی سوریه ودفع ضرر ازابتداست!!

درادامه:

” … ما بعنوان مردم ایران با مردم سوریه هم سنگر هستیم مردم ایران از همان دیکتاتوری رنج می‌برند که مردم سوریه رنج می‌برند … “.

شما ومردم ایران؟!

مطایبه که نمیکنید محدثین گرامی!

شما به پابوس کسانی رفته اید که دشمن مردم ایران بشمار میروند و سخن گفتن ازمردم ایران ازطرف شما، احتیاج به پرروئی وشارلاتانیزم خاصی دارد که خوشبختانه شما بهمراه همکاران خود، ازاین مزیت بزرگ برخوردارید!

 همنطور:

” …, ما با اپوزیسیون سوریه مشارکت سیاسی داریم و این بهترین کمک به آن‌هاست, ما سربازان خودمان را داریم, آن‌ها هم سربازان خودشان را دارند و به سربازان آن‌ها نیاز نداریم, آن‌ها هم به سربازان ما نیاز ندارند “.

سردسته ی اپوزیسیون سوریه داعش و جبهه النصره است وآیا شما ازاین ها حمایت میکنید که عربستان هم بطور آشکار واسرائیل بطور پنهان میکند؟!

آیا نمیدانید که این گروه های تکفیری ، چه حیات خلوت وامنیت بزرگی برای اسرائیل تجاوزگر تهیه کرده اند ؟!

یک ادعای بی شرمانه:

” … ما اپوزیسیون خارجی نیستیم. بخش اصلی جنبش ما در داخل ایران است. ثانیاً مشکل به کشورهای غربی برمی گردد نه سیاستمداران غربی. کشورهای غربی به دلیل تجارت و پول و منافع سیاسی‌شان از رژیم ایران بهره می‌گیرند.  ولی حکومت‌های غربی بخوبی می‌دانند که این رژیم بی آینده است و جهت اطلاع شما بعد از گذشت یک سال از توافق اتمی, هیچ بانک جهانی بزرگ و شرکت بزرگی وجود ندارد که آماده کار با رژیم ایران باشد “.

قدرت تشکیلاتی شما ، دروجود همان هزارو چند صد نفری است که در لیبرتی زمنگیرش کرده اید تا بمیرند و برای شما مدرک حقوق بشری تهیه کنند تا برای کشورتان؟! ایجاد مزاحمت کنید!

به داخل کشور که نگاه میکنیم، شما را منفورترین تشکیلات میدانند که سازمان حنیف نژاد ها را به استحاله برده وبلعیدید وبا این وصف، صحبت از وجود پایگاه و تشکیلات داخلی ، بی شرمانه است!!

اگر بانک وموسسه ای جلو نمیآید که کاملا هم اینطور نیست، ازفشار لابی گری قدرتمند اسرائیل بر دولت آمریکاست وگرنه دراین واویلای اقتصاد جهانی، چه کسی از عدم همکاری با ایران سود می برد؟!

دروغی که گفته شده با دروغ های دیگر توجیه میشود :

” مجری: بنابراین آینده پناهندگان در ارودگاه لیبرتی چیست؟ – محمد محدثین: رژیم ایران مجاهدین لیبرتی را یا می‌خواهد به قتل برساند  … امیدوارم که در یک کشور اروپایی یا در یک مکان امن مستقر شوند “.

شما تا آخرین نفس وامکان، تلاش برای نگهداشتن این افراد نگون بخت در لیبرتی عراق کردید و تنها درمقابل فشار افتخار آفرین خانواده ها و دولت عراق که برابر قوانین اش شما را تروریست می شناسد ، حاضر شده اید که این کار انتقال را بصورت قطره چکانی انجام دهید!!

اگر براستی هم معتقدید که رژیم ایران میخواهد آنها را بکشد، اینهمه تعلل وطومار جمع کنی برای قبول دائمی آنهادرعراق برای چه بود؟!

راست آنست که شما منتظر حمله ی نظامی بودید ومیخواستید این بدبخت ها را درعراق نگه دارید وهمراه ارتش متجاوز بیگانه وارد کشور شوید که معادلات جهانی اجازه ی این کار را به اربابان و خود شما نداد.

این اصلی ترین دلیل تعلل شما بود!

محدثین گفته است:

” … استاد حسن ما اولین سازمان در ایران بودیم که در ابتدای این رژیم در سال ۷۹ خواستار اصلاحات بودیم. اما این رژیم یعنی رژیم ولایت فقیه اصلاح پذیر نیست. ولایت فقیه مبتنی بر سرکوب مطلق و تروریسم و افراطی گری است و این دو اصل قابل تغییر نیستند و با وجود این دو اصل اصلاح این رژیم امکانپذیر نیست “.

دریکی دوسال اولیه ی انقلاب، درظاهر هم که شده، سازمان شما دست به خشونت نمیزد ولی درکنار آن با اشغال ادارات مهم دولتی و ایجاد ستادهای مختلف ، بطور مسلحانه ازاین ستادها محافظت کرده و دولتی کوچک درداخل دولت تشکیل داده بودید که امری تحریک کننده بود وهرآن بیم درگیری وجود داشت که سرانجام این بیم وسوء ظن تبدیل به درگیری فیزیکی وسپس مسلحانه شد!

سازمان شما درایامی که حالت حمایت از حکومت جدید را بخود گرفته بود، سرگرم تشکیل هسته های مسلح ومخفی بود ودرخیابان های تهران به ابراز قدرت نظامی می پرداخت که ابدا درخدمت این هدف ظاهری شما نبود!

دوباره:

” … اگر به مردم ایران نظری بیفکنیم خواهیم دید که ما دارای ریشه‌هایی گسترده در ایران هستیم و در ایران یک شبکه مخفی داریم. همچنین ما دارای ارتباطات مختلف با برخی افراد در آنجا هستیم. ما حتی در داخل این رژیم چه در سپاه پاسداران یا در دفتر رهبری این رژیم شبکه ای داریم و اطلاعات بسیاری در رابطه با این رژیم از طریق این منابع در اختیارمان هست “.

دروغ میگویید آقای محدثین!

دراوان انقلاب، نیروهای بینابینی عمدتا جوان ونوجوان جذب سازمان شما شد وچرا؟

بافت اجتماعی ایران آنروز وهمچنین شعارهای پوپولیستی شما این امکان را برای جذب نیرو میداد:

هم دراین دنیا جامعه ی بی طبقه وعاری از تبعیض را وعده میدادید وهم درآن دنیا مردم را به سعادت وبهشت میرسانیدید!!

بلی خدا وخرما، تواما به خورد این نوجوانان وجوانان کم تجربه داده میشد ، عشق سلاح بازی خاص این ایام از سن آنها و مجبور نبودن آنها به تحقیق ومطالعه وتحمل صبر وبردباری ، جذبه های زیادی میتوانست برای کسانی که  کار مبارزه را اینقدر ساده دانسته  وبه شما روی آوردند، دربر داشته باشد!

اما دنیای این رویا و جامعه ی موعود اتوپیایی شما، دربرخورد با واقعیات سرسخت زندگی درهم ریخت ودیگر افراد زیادی پیدا نشدند که به شما روی آورند و از طریق آن دارای پایگاه گسترده شوید!

ازشبکه های مخفی شما و دنیای فتو شاپ بازی تعدادی اندک هم اطلاع داریم ولازم نیست این مسئله را اینقدر به رخ بکشید!

ونیز:

” مجری: آیا این تظاهرات که میگویید حتی یک تیر هم در آن شلیک نشد به عملیاتی مانند عملیات انفجار در مقر حزب جمهوری اسلامی منتهی نشد؟ محمد محدثین: این نوعی عکس العمل از جانب مردم ایران بود چرا که رژیم حاکم بر ایران در دوسال اول تعداد زیادی از مردم را در خیابان‌ها کشت و بعد از انقلاب ایران آزادی‌های ما را در جامعه ایران از بین برد. انقلاب ما علیه رژیم شاه هم برای آزادی بود ولی خمینی همان روش شاه و چه بسا بدتر از آنرا را در پیش گرفت، لذا این عکس العمل مردم بود “.

 از صداقت آقای محدثین همین بس که انفجار بشدت مرموز وخائنانه ای که احتمالا بدست سروبس های اطلاعاتی آمریکا واسرائیل وبا همکاری سازمان مجاهدین انجام گرفت ، به مردم نسبت داده میشود!!

انفجاری که طی اظهار نظر کارشناسان وقت، ازنظر فنی ازنوع پیشرفته اش بوده وکار مردم که سهل است، کار تنهای یک گروه ( بدون کمک فنی سرویس ها) ممکن نمیتوانست باشد!!

فرقه ی رجوی درطی این ۳۵ سال مسئولیت رسمی آنرا بعهده نگرفته ودرعین حال مزورانه کوشیده است که خیال هم نشود که کار او نبوده است.!!

بدین ترتیب، این فرقه ی منحوس درمورد این انفجار، میان دوصندلی نشسته تا به فراخور زمان ، دستآوردی ازآن داشته باشد و ضمنا طوری نشود که اتهام تروریزم برآنها زده شود!!

درادامه ی این صحبت مفصل آمده است:

” … برپایی یک جمهوری دمکراتیک و … جدایی دین از دولت و هر کس که این سه اصل را تأیید کند ما با او هستیم و این اصول منحصر به ما نیست بلکه جهانی است”.

شما درچهار چوب مناسبات تنگ وتاریک فرقه ی رجوی، یک حکومت تمام عیار فرقه ای ( مذهبی- سیاسی) تشکیل داده اید وطی آن دین را به آلت سیاست های مالیخولیایی مسعود رجوی تبدیل کرده ونشان داده اید که اعتقادی به جدایی دین وسیاست ندارید و حالا چگونه به چیزی که اعتقاد ندارید وخود را متعهد به آن اعلام میکنید ، عمل خواهید کرد؟!

یک دروغ دیگر ازطرف این بچه مرشد رجوی:

” …جنبش ما یک جنبش دمکراتیک و اصیل و مبتنی بر انتخابات است. دیدگاه ما در رابطه با آینده بسیار روشن و واضح است و هیچ چیز مخفی نداریم و بسیاری در زمانیکه قرارگاه اشرف به روی مردم باز بود به آنجا رفته‌اند البته آنموقع وضعیت با الان متفاوت بود و اکنون همه وضعیت اشرف و لیبرتی را می‌دانند. جنبش ما طرح و برنامه‌های مخفی ندارد”.

انتخابات؟!

واقعا درست شنیدم؟!

شما که درعرض این ۴۰ سال وحتی شاید درتمام دوران حیات تان ، برای یک بار هم انتخابات درون تشکیلاتی برگزار نکردید ، به چه علت باید ملتزم به برگزاری انتخابات شوید؟!

انتخابات درطرز تفکر شما جایی ندارد و لطفا ازاین دروغگویی ها دست بردارید!!

اگر برصحت ادعای خود تاکید دارید، لطفا یک بار انتخابات درون سازمانی وتحت نظر سازمان های حقوق بشری واپوزیسیون ایرانی واحزاب مترقی خارجی برگزار کنید تا نتیجه اش را ببینیم!!

دیگر اینکه بما نمیتوانی ازمناسبات درونی اشرف صحبت کنی!

ساده ترین کار درآنجا انجام ملاقات خانواده ها با اسرای رجوی بود که اگر عملی میشد، با حضور چندین جاسوس ونگهبان انجام می گرفت و همراهان فرد ملاقات شونده با طرح مسائل متفرقه وتلاش برای اخاذی ، اجازه ی صحبت به قربانی رجوی را که ملاقات شونده نام داشت، نمیدادند واین ملاقات های ابتر هم ، بزودی وبرای همیشه برچیده شد!!

درقسمت دیگر این مصاحبه میخوانیم:

” … ایران باید یک حکومتی دمکراتیک باشد جدا از اینکه ما در دینمان یک قانون دمکراتیک وجود دارد و بنا بر آنچه از اسلام فراگرفته‌ایم حکومت اسلامی یا دینی را مورد تأیید قرار نمی‌دهد. دولت را باید مردم یا نمایندگان آن انتخاب کنند. مشروعیت آینده ایران باید از طریق پارلمان و انتخابات باشد “.

اگر چنین آرزویی دارید ، ابتدا این دموکراسی را درتشکیلات خود تسری داده وما ودیگران را برای دیدن این الگویی که میخواهید درایران پیاده کنید، دعوت کنید.

مشاهدات ما ، فعلا خلاف اظهارات شما را نشان میدهد ودروغگوی تان میشناسیم!

پیشنهاد مشخص مرا قبول کنید ،  تا عملا ” سیه روز شود هرکه دراو غش باشد ” !!!

صابر

*** 

همچنین:
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت
.
.
 

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا
 

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م
 
 
مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی
 
 
مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د