در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و پنجم ژانویه 2014: …  ادعای رجوی مبنی بر اینکه گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) وابسته به القاعده از فرقه او الگوبرداری کرده نیز قابل توجه است. در گذشته نیز سازمان مجاهدین خلق از گروه تروریستی افراطی النصره وابسته به القاعده در سوریه دفاع میکرد که حتی موجب جدائی افرادی همچون روحانی و قصیم از شورا گردید. به یاد داریم که رجوی در خلال انتخابات عراق …

بعد از بیش از سه دهه وعده و وعید، رجوی نهایتا اعضا و هواداران فرقه اش را به آخرت حواله داد

لینک به منبع

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

خبر های رسیده از اردوگاه لیبرتی، محل استقرار بازماندگان فرقه رجوی در عراق، حاکی از آن است که مسعود رجوی اخیرا نشستی با ساکنان این اردوگاه برقرار نموده است. در این نشست رجوی، که طبق معمول صوت داشت اما تصویر نداشت، به تحلیل سیاسی شرایط داخلی عراق پرداخته و برای چندمین بار مدعی شد که حکومت نوری المالکی در حال سقوط است.

رجوی استدلال کرده است که مالکی هر کاری بکند، چه مقاومت داخلی را سرکوب نماید و چه مماشات کند، بازنده خواهد بود و نهایتا بزودی سقوط خواهد کرد. ادعای رجوی مبنی بر اینکه گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) وابسته به القاعده از فرقه او الگوبرداری کرده نیز قابل توجه است. در گذشته نیز سازمان مجاهدین خلق از گروه تروریستی افراطی النصره وابسته به القاعده در سوریه دفاع میکرد که حتی موجب جدائی افرادی همچون روحانی و قصیم از شورا گردید.

به یاد داریم که رجوی در خلال انتخابات عراق پیش بینی نمود که ایاد علاوی که به زعم او حامی فرقه اش است انتخاب شده و مالکی شکست خورده و از صحنه حذف میشود و دنیا به کام فرقه اش میگردد. البته او عمدا فراموش کرده بود که ایاد علاوی به رغم ادعاهای رجوی خود از اولین کسانی بود که خواهان خروج این فرقه تروریستی از خاک عراق شده بود.

مسعود رجوی که بعد از سرنگون کردن رژیم های حاکم بر ایران و سوریه اینک به امورات عراق مشغول شده و مدام پیش بینی سرنگونی دولت این کشور را می نماید، مدعی شد که قیام توده ای در عراق (منظور اقدامات تروریست های افراطی مورد حمایت اسرائیل و عربستان است) که متأثر از مقاومت ایران می باشد شدت گرفته و پایه های حکومت مالکی را شدیدا لرزان کرده است. او حتی اعتراف کرد که به نوعی با این گروه ها در ارتباط می باشد.

اگر به سوابق امر رجوع کنیم قاعدتا حکومت عراق باید خاطرش کاملا جمع باشد چرا که هر کس رجوی وعده سرنگونی اش را داد سرجایش ماندگار شد. رجوی بعد از پیش بینی مکرر سقوط قریب الوقوع نظام حاکم بر ایران طی سی و چند سال گذشته و همچنین پیش بینی سقوط دولت سوریه طی چند سال گذشته حالا به سراغ عراق رفته و پیش بینی هایش را در این رابطه آزمایش میکند.

البته منظور رجوی از این وعده های خیالی اساسا چیزی به غیر از نیرنگ و فریب و دادن دلگرمی به نفراتش که در لیبرتی محبوس شده اند نیست چرا که با توجه به موج نارضایتی در اردوگاه لیبرتی، و اینکه بسیاری علنا خواهان خروج از عراق شده و سازمان مجبور گردیده به آنها وعده دهد که خودش این کار را خواهد کرد، لازم است قدری امیدواری برایشان فراهم شود تا فعلا از خواسته خود صرف نظر کنند. سخنان رجوی برای ساکنان لیبرتی بار دیگر مشخص میسازد که او هرگز دست از فریب دادن نیروهای خود و همچنین دسیسه کردن در داخل عراق جهت ناامن نمودن این کشور بر نمیدارد.

جالب توجه است که در خلال سخنرانی مسعود رجوی و تحلیل های سیاسی که طبق معمول در هیچ کجای دنیا یافت نمیشود برخی شرکت کنندگان علنا حرفهای او را رد میکردند و میگفتند که باز دارد مهمل می بافد و مثل همیشه وعده سرخرمن میدهد. پوزخندهای معنی دار بسیاری از حاضران گویای بسیاری از واقعیت های این مدت فرقه رجوی در عراق بود که حتی مسئولین را وادار به واکنش میکرد.

یک چیز مشخص است و آن اینکه فریبکاری های رجوی حتی در میان ساکنان لیبرتی که سخنان او و مسئولین فرقه اش تنها کانال ارتباطی آنانست هم خریداری ندارد و همه حرفهای او را به سخره گرفته اند. بسیاری در نشست ها شرکت نمیکنند و مسئولین مجبور هستند به آنها امتیاز بدهند. فضای مسئله داری علیرغم ممنوعیت شدید صحبت بین افراد تحت عنوان محفل زدن به شدت در میان اعضا سرایت کرده و همه گیر شده است.

یک واقعیت انکار ناپذیر اینست که جو داخلی سازمان تاکنون تا این حد مسئله دار و بی اعتماد به رهبری نبوده است و رجوی بهتر از هر کس بر این واقعیت واقف است و دارد به هر دری میزند تا شاید اعتماد از دست رفته را باز یابد. بسته شدن خونبار پادگان اشرف که رجوی همه هست و نیست خود را روی آن سرمایه گذاری کرده بود آنچنان فضائی در میان اعضای سازمان بوجود آورده که با این وعده های توخالی مشکلش حل نمیشود. حالا استراتژی سازمان مجاهدین خلق بعد از شکست در تشویق اسرائیل و آمریکا جهت تهاجم نظامی به ایران بر این امر استوار شده که القاعده در عراق پیروز شود و جائی هم به فرقه رجوی برسد.

معلوم نیست رجوی چرا همچنان اصرار دارد که نفراتش در عراق بمانند و مشخص نیست که چه خوابی برایشان دیده است، ولی قدر مسلم خواب خوبی برایشان ندیده و تلاش دارد تا به وعده خود عمل کرده و اجازه ندهد کسی سر سالم از عراق بیرون ببرد. اگر سرنوشت فرقه رجوی را مشابه سرنوشت بسیاری از فرقه های دوران اخیر تصور کنیم باید گفت که با کمال تأسف و تأثر فاجعه ای انسانی در راه است و تا دیر نشده باید کاری کرد. همچنین ماجراجوئی های خام خیالانه رجوی در عراق هم گویای این واقعیت است که او همچنان قصد دارد نفراتش را قربانی نماید.

جا دارد تمامی جداشدگان و خانواده ها در هر کجا که هستند نسبت به این وضعیت خطرناک که رجوی قرار است تمامی گروگان های خود را آنقدر در عراق نگاه دارد تا همگی آنها را قربانی مطامع خود کند حساس بوده و هر اقدامی که در توانشان است انجام دهند تا جان این تعداد افراد بیگناه نجات داده شود.

بنیاد خانواده سحر

25 ژانویه 2014


http://www.youtube.com/watch?v=zrl9D14Wlw8&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ&feature=share

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

(کدام یک از این گروگانها قربانی بعدی در خاک عراق خواهد بود؟)

همچنین:

فشارهای روانی و نقض حقوق بشر در فرقه رجوی. علت چشم پوشی مجامع بین المللی چیست؟

بنیاد خانواده سحر، بغداد، چهاردهم دسامبر 2013: …  جان و روان گروگان های رجوی در اردوگاه لیبرتی در خطر است و مسئولیت هرگونه عواقب نقض آشکار حقوق بشر در این اردوگاه توسط سران فرقه رجوی متوجه مسئولین بین المللی است که در انجام وظایف خود عمدا کوتاهی کرده و دست رجوی را در این رابطه کاملا باز گ

مسعود رجوی و “مبارزه در دوران جدید سرنگونی” ؟!

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و سوم نوامبر 2013: …  بعد از انتقال تمامی نفرات سازمان مجاهدین خلق به اردوگاه لیبرتی و بسته شدن خونبار پادگان اشرف، سؤال اساسی که حتی در بین مسئولین بالای فرقه رجوی هم مطرح است اینست که آیا پایان اشرف به این صورت قابل پیش بینی نبود و آیا این امکان وجود نداشت

برگزاری همایش جنایات فرقه رجوی در بغداد – سازمان “عدالت برای دفاع از قربانیان عراق”

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیستم نوامبر 2013: … علاوه بر آقای موفق الربیعی، آقای نافع عیسی و جناب آقای موسوی و تعدادی از نمایندگان مجلس عراق و چند تن از دانشگاهیان و شعرا و ادیبان عراقی به ایراد سخنرانی و قرائت ابیاتی مبادرت ورزیدند. تمامی سخنرانان بر این نکته حیاتی تأکید داش�

هشدار فرماندهان در لیبرتی و نشست مریم رجوی

مریم رجوی مامور صدام قاتل اکراد عراقبنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و سوم اکتبر 2013: …  خبرهای رسیده از داخل اردوگاه لیبرتی حاکی است که مسئله داری حتی در میان فرماندهان و اعضای شورای رهبری هم به شدت بالا گرفته است. برخی اعضای شورای رهبری معترض بودند که چرا افرادی همچون گیتی و زهره به راحتی به

مریم رجوی مامور صدام قاتل اکراد عراق(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)