دست‌ های پشت پرده تظاهرات پاريس عليه توافق هسته‌ای!

دست‌ های پشت پرده تظاهرات پاريس عليه توافق هسته‌ای!

علی کشتگر، خبرنامه گویا، دوازدهم ژوئن 2015:… اين گروه مدتهاست که خصلت يک جريان سياسی ايرانی را از دست داده و برای محافل مخالف ايران کار می کند. حالا در روزهايی که مردم ايران در بيم و اميد توافق هسته ای زندگی می کنند اين گروه به فعاليت های اسرائيل و نئوکانهای آمريکايی رنگ ايرانی می زند. گروه رجوی در اين تظاهرات هيچ نقشی جز آلت دست شدن کسانی که آرزوی تبديل ايران به يک …

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسممهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

والتر نت: همایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

لینک به منبع

دست‌های پشت پرده تظاهرات پاريس عليه توافق هسته‌ای!

قرار است روز شنبه ۱۳ ژوئن مخالفان آمريکايی، اسرائيلی و عرب توافق هسته ای که برخی از آنها از طرفداران شناخته شده حمله نظامی به ايران هستند در حومه پاريس (شهرک ويل پن ville pinte) تظاهرات برگزار کنند.

برخی از چهره های شناخته شده ای که قرار است در اين تظاهرات ضد صلح شرکت کنند، از طراحان حمله نظامی آمريکا به عراق و از مشهورترين چهره های آمريکايی طرفدار دولت نتانياهو هستند:

– جان بولتون (john Bolton) نماينده آمريکا در سازمان ملل در دوران جورج بوش و از حاميان شناخته شده دولت نتانياهو.

– جيمز ولسی (James woolsey) رئيس پيشين سازمان سيا، طرفدار دولت دست راستی اسرائيل.

– لوئی فری (Louis freeh) رئيس پيشينFBI

– بيل ريچارد سون (Bill richardson) نماينده پيشين آمريکا در سازمان ملل و فرماندار ايالت نيومکزيک طرفدار نابودی تاسيسات هسته ای ايران از راه نظامی.

– رودی گيوليانی (Rudy giuliani) شهردار پيشين نيويورک و نامزد رياست جمهوری آمريکا از حزب جمهوريخواه از مخالفان سرسخت توافق هسته ای.

– هوارد دين (Howard dean) فرماندار پيشين ورمونت

– اد رنال (Ed rendell) فرماندار پيشين پنسيلوانيا و… همه چهره های فوق از طرفداران پروپا قرص دولت دست راستی نتانياهو و از حاميان حمله نظامی به ايران هستند. (اين اسامی از وب سايت بخش فارسی راديو بين المللی فرانسه گرفته شده)

ناظران آگاه در فرانسه بر اين باورند که برگزار کننده واقعی اين تظاهرات دولت اسرائيل است که با همکاری عربستان و وزارت خارجه فرانسه به اين اقدام متوسل شده است. قرار است سازمانهای طرفدار دولت اسرائيل و تشکيلات جوانان يهود که در فرانسه بسيار فعالند در اين تظاهرات که به نام “اپوزيسيون ايران” برگزار می شود شرکت کنند.

به مناسبت اين تظاهرات ضد ايرانی، هموطنان ايرانيم را به نکات زير توجه می دهم:

۱-هيچ ملت بزرگی سرنوشت خود را به ملت و قدرت بيگانه نمی سپارد. چرا که قائم به ذات و متکی به نفس ماندن، شرط وجودی هر ملت زنده ای است. و ايرانيان در سراسر تاريخ طولانی خود از اين نظر نمونه بوده اند. که اين خود دليل رهايی ايران از همه حوادث مرگباری است که در مسير هزاره ها و قرن ها بر ايرانيان گذشته است.

۲- در جهان امروز هيچ قدرت منطقه ای و جهانی برای منافع ملی ايران و حقوق بشر ايرانيان دل نمی سوزاند.هر نوع نگاه و هر نوع رابطه ی قدرت و دولتهای جهانی و منطقه ای در قبال ايران تابع منطق سود و مصلحت آنان است.

۳- آنجا که مصالح و منافع قدرت های بزرگ در گرو قربانی شدن استقلال و حتی موجوديت کشورهای ضعيف تر قرار گيرد، در بسا موارد حتی سازمان ملل متحد نيز قادر نيست از تجاوزات نظامی قدرت هايی که مصالح خود را در گرو تخريب و نابودی سرزمين های ديگر جستجو می کنند، ممانعت کند. سرنوشت دردناک و عبرت انگيز عراق، سوريه، ليبی، يمن، سودان، افغانستان و عواقب هولناک حملات نظامی و ويرانی اين سرزمين ها که به دربه دری دهها ميليون تن از مردمانشان انجاميده، قصه تلخ ترين درام جاری تاريخ بشر در قرنی است که قرار بود سرآغاز دوران صلح، دموکراسی و پيشرفت اين سرزمين های مصيبت زده باشد.

۴- سوداگران مرگ، محافلی که در ادامه تجاوزات نظامی و جنگ های منطقه ای درآمدهای کثيف خود را جستجو می کنند از رهگذر بدبختی سرزمين های پيش گفته به بازار غارتگرانه خود رونقی استثنايی بخشيده اند.همه درآمدها و ثروت های ملی سرزمين های جنگ زده و همسايگان مضطرب آنها بايد صرف خريد جنگ افزارهای کشتار ملت ها شود.

۵- اين استراتژی مرگبار که با واژگان زيبای “نظم جديد جهانی” در دوران جورج دبليو بوش تزئين می شد، از ديرباز ايران را يکی از اهداف خود قرار داده است.

۶- برآمد جنبش سبز، رای هوشيارانه مردم در انتخابات خرداد ۹۲ و انتخاب دوباره پرزيدنت اوباما در ايالات متحده شبح دخالت نظامی خارجی را موقتا از ايران دور کرد. و همزمان با آغاز مذاکرات هسته ای ايران و قدرت بزرگ جهانی (۱+۵) اميد به حل مساله هسته ای و رفع تحريم های ويرانگر اقتصادی را جانشين بيم جنگ و ويرانی کرد.

۶- از آغاز روند رسمی مذاکرات ايران و ۱+۵ باندها و محافل متنفذ طرفدار جنگ و ويرانی ايران از همه راههای ممکن، برای کارشکنی در روند اين مذاکرات و به شکست کشاندن آن اقدام کرده اند.

۷- نئوکانها و دست راستی های حزب جمهوريخواه آمريکا، دولت افراطی نتانياهو، محافل نزديک به دولت نتانياهو در کاخ اليزه و وزارت خارجه فرانسه، توليد کنندگان بزرگ سلاحهای پيشرفته جنگی در آمريکا و فرانسه که در چند سال گذشته دهها قرارداد ميلياردی با دولت های عربی خاورميانه امضاء کرده اند و محافل ارتجاعی عرب که دولت عربستان سعودی در راس آنان است جبهه واحد و هماهنگی را عليه توافق هسته ای ايران و غرب ايجاد کرده اند و تا آخرين لحظه از تلاشهای خود برای بمب گذاری در روند مذاکرات از پای نخواهند نشست.

۸- دو گروه از ايرانيان در اين مسير ضد ايرانی با محافل پيش گفته همراهند که يکی انگيزه خود را دفاع از جمهوری اسلامی قلمداد می کند و ديگری خود را قهرمان مبارزه با جمهوری اسلامی وانمود می کند. گروه اول سرکوبگران تندرو جمهوری اسلامی هستند که به نتيجه رسيدن مذاکرات را با منافع سياسی و درآمدهای نامشروع اقتصادی خود ناسازگار می دانند اين گروه تا کنون بهترين خدمتگذاران غيرمستقيم طرفداران جهانی مداخله و جنگ عليه ايران بوده اند و با گفتار و کردار خود بيشترين بهانه ها را به دست دشمنان صلح داده اند. گروه دوم، که در خارج از ايران حضور دارند به بهانه خصومت با جمهوری اسلامی و ضرورت نابودی آن در خدمت دشمنان ايران قرار گرفته اند. در جنگ هشت ساله ايران و عراق در خدمت صدام حسين درآمدند و حالا پس از نابودی صدام حسين در خدمت اسرائيل و عربستان و غيره قرار دارند. اين گروه مدتهاست که خصلت يک جريان سياسی ايرانی را از دست داده و برای محافل مخالف ايران کار می کند. حالا در روزهايی که مردم ايران در بيم و اميد توافق هسته ای زندگی می کنند اين گروه به فعاليت های اسرائيل و نئوکانهای آمريکايی رنگ ايرانی می زند. گروه رجوی در اين تظاهرات هيچ نقشی جز آلت دست شدن کسانی که آرزوی تبديل ايران به يک عراق و سوريه ديگر در سر می پرورانند، ندارد.

(پایان)
***

Families of MEK hostages in Camp Liberty June 2015


https://youtu.be/2cexIQcI9UQ

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19039

خیمه شب بازی ویلپنت و حضور وقیحانه دشمنان ایران

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، یازدهم ژوئن ۲۰۱۵:… سازمانی که معتقد بود بعد از خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا و اروپا جهان فعلی بهشت میشود و راه بند پیروزی اش در ایران برداشته خواهد شد و بر همین اساس همه هم کیشان خود ، بویژه اعضایش در عراق را سر کار میگذاشت اکنون هیچ چیزی از آن همه دروغ به میان نمی آورد و فعلا تلاش دارد روز مرگی سازمان خود را چنین تحرکات بی رمقی توجیه …

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

لینک به منبع

خیمه شب بازی ویلپنت و حضور وقیحانه دشمنان ایران

سازمان مجاهدین و مسعود رجوی به همراهی وهمگامی ملکه ترور مریم رجوی بار دیگر در نا امیدی با شکوه در ۱۷ ژوئن بمناسبت خود سوزی های وحشیانه در اروپا و دستگیری بیش از ۱۶۰ تن از فرماندهان این سازمان در پاریس و حومه پاریس سیرک دیدنی را در ویلپنت پاریس سامان داده اند.

سازمانی که معتقد بود بعد از خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا و اروپا جهان فعلی بهشت میشود و راه بند پیروزی اش در ایران برداشته خواهد شد و بر همین اساس همه هم کیشان خود ، بویژه اعضایش در عراق را سر کار میگذاشت اکنون هیچ چیزی از آن همه دروغ به میان نمی آورد و فعلا تلاش دارد روز مرگی سازمان خود را چنین تحرکات بی رمقی توجیه کند.

رهبری که جز دروغ و فریب به عنوان اصلی ترین و پایه ای ترین اهرم کنترل نیرو و سپس سرکوب سیستماتیک ارمغانی طی ۲ دهه گذشته برای نیروهایش نداشت و توام با این ۲ اهرم نسلی را به کشتارگاه دیدگاههایش کشاند.

جریان ضد ملی که با وابستگی دیروزش به عراق و وابستگی امروزش به اسرائیل و عربستان در کوچه پس کوچه های سیاست مطاع خود را عرضه میکند تا زمانی قدرت خیالی خویش را در ایران البته بدون مردم ایران بدست آورد.

این جریان البته که به دروغ مدعی آزادی ایران و ایرانی است ولی به کمک افراد و جنگ طلبان خارجی و شده حتی بواسطه جنگ و خونریزی عطش خاموشی ناپذیر جبران نماید.

سازمانی که برای کسب قدرت هر آبروریزی سیاسی و هر رسوایی علاج ناپذیر را پذیرفته است و در عین حال خودش را موظف به هیچ پاسخگویی در مقابل مردم ایران نمی بیند .

بنابراین آینده چنین جریانی پیشاپیش مشخص است و جریانی که مناسبات دیکتاتوری و عقب مانده ارتجاعی اش اکنون بوضوح برای تمامی نیروهای سیاسی در خارج از ایران و همچنین نیروهای سیاسی و فعالان روشنفکری داخل ایران عیان گشته است نیک میداند که هیچ چشم اندازی جز وابستگی هر چه بیشتر در پیش رویش متصور نیست

پس دقیقا بدنبال چنین هدف و استراتژی هر ساله ورشکستگان سیاسی و یا کارگزاران و یا نمایندگان سابق را جمع کرده و برای فرو نشاندن شعله های آرزوهای بر باد رفته داد سخن میدهد و جالب انکه یک دو جین از این افراد به همراه نمایندگان و کارگزاران سابق دولتی که صدالبته بخاطر پول فقط نظر موافق خود را اعلام و واضح تر به فروش میگذارند نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

در جلسه ا ی که حتی شنوندگان آن نیز ایرانی نیستند و تنها شاید انتظامات و سیستم های کنترلی آن ایرانی و از اعضای این سازمان باشند قادر نخواهد بود بر موج شکست ها و رسوایی ها سرپوش بگذارد.

این کل مبارزه این سازمان براساس تئوری جنگ مسلحانه و سقوط شتابان است و ائچه تحرکات ارتش باصطلاح ارتش آزادیبخش در این محدوده کوچک است که بیشتر کاریکاتوری از مبارزه را نمایش میدهد ، خلاصه میگردد.

این چنین است که تاریخ نیز به روشنی حکم خود را در باره انان صادر کرده است و این فلاکت با شکوه محصول همان حکم تاریخی است که این سازمان و رهبری پنهان اش مسعود رجوی را تمام قد در برابرش به چالش کشیده و در کنارش مردم ایران که گندم نمایان جو فروش را نظاره گرند و هرگز انان را با این شعبده بازی ها به رسمیت نشناخته اند.

نتیجه گیری انکه حتی کمک های میلیاردی خارجی در حمایت از این گروه و دروغ های مستمر روزانه که لحظه ای متوقف نشده است پیشرفتی را برای آنان میسر نکرده و گرد همایی جنگ طلبان آمریکایی و سیاست مدارن ورشکسته به همراهی و پادویی مریم رجوی، توام با سیاهی لشگر افراد غیر ایرانی تلخ ترین شکست های استراتژیک را برای آنان رقم زده است و رسوایی بر آمده از این تحرکات ضد ملی ، ایرانیان آزاده و میهن پرست در خارج از ایران را خوشبختانه هرگز فریب نداده است.

مریم رجوی مجاهدین خلق کارناوال ویلپنت فرانسهدر آستانه کارناوال ویلپنت (از لو رفتن نامه جعلی رجوی تا ورود هیئت پارلمانی مربوطه به تهران)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17946

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغار ومجانین دارند- چرا که دادستان ومحکمه ای برای حمایت ازصغار و …

خواسته بحق خانواده ها از ارگانهای بین المللی (آلبانی ۸۰۰ نفر دیگر را قبول کرد. رجوی سنگ اندازی می کند)

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

۳۰/۰۱/۱۳۹۴

محمد رویایی چهره ی دیگری ازگماشتگان مسعود رجوی است که واقعا هم ” رویایی” شده ونوشته ای دررسانه های رجوی منتشر کرده است.

نام نوشته ی او ” پیاده شدن از خر اتمی و زهرمار شدن خرمای یمنی ” بوده وطی آن گفته است:

” علت تعجبم این نیست که چرا حضرات زمین را به آسمان میدوزند تا ثابت کنند اگر مجاهدین سر کار بیایند اوضاع خرابتر میشود و با هزار دوز و کلک و جعلِ حدیث و شامورتی بازی, بالاخره نتیجه میگیرند که «البته خمینی»؛ این حرف هرگز جدید و عجیب نبوده و ۳۰سال است مخالفان دست ساز رژیم به مناسبتهای مختلف تکرار میکنند. عجیب این است که درست همزمان با ترکیدن بادکنک رژیم در منطقه و شکست و غافلگیری ولایت فقیه در یمن، جیغ و تیغ حضرات ـ فراتر از علمای! قم و تهران ـ بلند شده که چرا در طبل جنگ میکوبید؟ اگر دنبال امنیت هستید چرا به جای تلاش برای رفتن به سواحل امن در اروپا و آمریکا، درخواست سلاح میکنید؟ چرا حفاظت و امنیت را به اهلش واگذار نمیکنید؟ اصلاً چرا جان بولتون که از کودکی جنگ طلب بود و شعار سرنگونی میداد خواستار حملة نظامی به ایران شده و جنگ طلب هایی همچون «جان مک‌کین»، «رابرت منندز»، «لیندسی گراهام»، «تام کاتن» و … که اموراتشان فقط با جنگ پیش میرود از شما حمایت میکنند “؟

عرضم به حضور انور این است که دراینجا که ایران باشد، کسی حتی تصور آمدن مجاهدین برسرکار را ندارد و این ایده درذهن ” رویایی” شماست!

اگر کسی هشداری دراین مورد داده وخطر فرقه ی رجوی را خاطرنشان میسازد، نه ازاین بابت است که چنین تحلیلی ازاوضاع دارد که شما مطرح کرده اید، بلکه این تذکرات ناشی ازشناختی است که از حقه بازی رجوی دارند و آثار دستگاه مغزشوئی های اورا درک کرده ومیدانند که اعضای بدام افتاده ی این فرقه ی منحوس ممکن است تصور کنند که تلاش های مسئولین ورسانه های رجوی ببارخواهد نشست وازاین بابت احساس خطر برای جان این نگون بختان میکنند وچگونه؟

سران این فرقه که ازجایگاه اجتماعی لازم درایران برخوردار نبوده وخود بهتر ازهمه بدین امر واقفند ، تمام هم وغم شان راضی کردن سلطه گران به حمله ی نظامی به ایران است تا نیروهای خود را درپناه توپ وتانک های اربابان ، به کشور رسانده و حکومت نوع اشرفی خود رادرایران برپا دارند وچون چنین امکانی هرگز وجود ندارد، نتیجه ی این طرزتفکر وانتظار، پیری وازبین رفتن بیمورد زندگی این اسرا خواهد شد ویا درحالت بحرانی که کمتر ممکن است اتفاق بیافتد، جانشان درمعرض تهدید جدی قرار گیرد!

گماشتگان رجوی براین تصور خام نباشند که مردم تمام کارهای خود را رها کرده ودرفکر آنها هستند!

مسئله بصورت ساده تر عبارت از این است که این مشکل خاص چند هزار خانواده ای است که فرزندانش به اسارت رجوی درآمده وآنها هستند که مطالبی منتشر کرده وصدای رجوی ها را درمیآورند !

متاسفانه درمقابل این انجام وظیفه ی خانواده ها، این پادوهای بی اختیار مطالب موهن وشرم آوری برعلیه اعضای خانواده ی خود نوشته تا طبق امیال خبیث رجوی، یگانه حامی خود را ازدست داده وایزوله تر شوند ودراین میان حکومت به جهانیان نشان دهد که قضاوت کنند که باچه اپوزیسیونی طرف حساب است و برآیند کار چنان می شود که شخص رجوی وحکومت ایران ، برخوردار شوندگان این مباحثات باشند وشما که این مطالب رابفرموده قلمی میکنید به همراه خانواده های داغدیده متضرر ازاین نوشتن ها!

خلاصه تراینکه تصور نکنید که این مباحثات غیر ازفضای محدود بین خانواده ها و شما ، خریدارانی دارد! شما دانسته یاندانسته به عامل انزوای خود تبدیل شده اید تا سواری بیشتری به رجوی بدهید!

هشدار به خانواده های گرفتار!

انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغار ومجانین دارند- چرا که دادستان ومحکمه ای برای حمایت ازصغار و… وجود دارد وفرزندان شما ازاین امتیاز هم محرومند – بیش ازاین بدست رجوی نسپارید!

صبور باشید و فحاشی های این پادوهای بی اختیار را تحمل کرده وبه اقدامات خود جهت انتقال آنان به کشورهای امن شتاب وعمق بیشتری بدهید و بدانید که این تنها راه موجود برای شما وفرزندانتان است!

دروغ گویی رویا بافی آقای رویایی بشکل زیر ادامه پیدا میکند:

” انگار همین الآن چندین فروند هواپیمای استکبار در پارکینگ لیبرتی منتظرند تا جماعت اسیر و درماندة کویر بی آب و علف لیبرتی را به آمریکا ببرند و بندیان سمج، سفت و سخت ایستاده اند که نخیر! ما تکان نمیخوریم و از آن طرف هم سیل مهمات و سلاح است که در انبارها و زاغه های لیبرتی تخلیه میشود “.

باپول وامکانات لابی گری که دراختیار رهبران شماست که همراه انرژی شان هدر داده میشود، انتقال شما به کشورهای امن ممکن بود وهست اما رجوی با پیش کشیدن درخواست سلاح عمدا خواست که دراین انتقال مانع تراشی کند و مردم وسران کشورها با این بهانه که حضور دوستداران سلاح درخاک آنها خطرناک است، شمارانپذیرند تا درموقعیت مقتضی که شرح داده شد ورجوی بدون دلیل فکر میکند اتفاق خواهد افتاد ، فاقد سیاهی لشگر نباشد ویا اینقدر برعلیه حق حاکمیت عراق تبلیغ کند که افراطیون عراقی شما را بکشند واسرار مگوی رجوی که درپیش هرتک تک شماست ، حفظ گردد و…

پس درد خانواده های دست بقلم ودوستان جدا شده ی خود را که دسترسی سهل تری به اخبار دارند درک کردید؟!

آقای رویایی مینویسد:

” آخر در آن جمع یکی نیست بگوید کدام جنگ و حملة نظامی؟ ۳۰سال است گزینة نظامی روی میز رئیس جمهور آمریکا دارد خاک میخورد و هر تازه کاری میداند آنچه عمل میکند نه گزینه های روی میز که تبادلات و گزینه های زیرمیزی است و همانطور که مرگ بر آمریکای شیخ شیاد مصرف داخلی دارد گزینة نظامی حضرت اوباما هم بیشتر به منظور سدبستن در برابر سنا و کنگره و رقبای جمهوری خواهش است والا او کجا و جنگ کجا! کیست که نمیداند آن زمان که ـ قبل از اوباما ـ گزینة نظامی به طور جدی روی میز رفت و برخی قند در دلشان آب شد که آمریکا کار را تمام میکند و ما هم میرویم پی کار و قاچاق خودمان در داخل، باز ما اولین کسی بودیم که با طرح «راه حل سوم» با صدای بلند گفتیم که راه حل ایران نه جنگ ـ تهاجم نظامی ـ است و نه مماشات “.

متخصصین امور اذعان دارند که اوباما یک انسان بخوبی تحصیلکرده ، باهوش ونکته سنجی است و هیئت حاکمه ی آمریکا برای رتق وفتق اموری که جورج بوش خراب کرده بود، اجازه داد که این انسان باضریب هوشی وقدوقامت بالا ودورگه ، برسر کار بیآید.

اما تقصیر ماچیست که نئوکان های حامی ومحبوب شما ، تنگ نظر تشریف دارند ومختصر اصلاحاتی را که اوباما درصدد انجام لنگ لنگان آنست ، برنمی تابند!

فعلا تکلییف نبرد ” که برکه” در هیئت حاکمه آمریکا کاملا حل نشده تا وفق مراد شما که ویران کردن ایران باشد، عمل شود!

هنوز مردم آمریکا سندرم جنگ عراق وافغانستان را دارند وباین سادگی اجازه نخواهند داد که فرزندانشان درباتلاق ایران نابود شوند و فرق اوباما که یک محافظه کار است، با محافظه کاران افراطی این است که ازاوضاع جهان ونظر مردم آمریکا باخبرتر بوده و تحلیل بهتری ازاوضاع دارد وصلاح آمریکا را دراقدامات خود می بیند!

به این برخوردهای اوباما، نه مماشات بلکه دورنگری او باید لقب داد که معتقد است که با این روش بهتر میتواند حقوق نامشروع ۱۰درصد ازمتنعمین آمریکا را حفظ کند ونمیخواهد که ” طمع کند درهمه وضرر کند درهمه”!

بقیه ی مطالب این نوشته مربوط به سناریوی یمن است که ارتباط زیادی باایران ندارد وآن مسئله را طرف های ذینفع تر باید حل کنند!

شکست ادعایی جمهوری اسلامی دریمن ، حرف چرتی است وایران کشوری درحد واندازه ی سلطه گران نیست که بخواهد یمن را متصرف کند!

***

همچنین:

نعل وارونه ای بنام دخالت های ایران در امورمنطقه!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م

نمایش بیسوادی یا غرض ورزی؟! (مهرداد هرسینی لازم داشت این را بخواند)

مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی�

شباهت عجیب توصیه های محمد رضا شاه و مریم رجوی به غرب!

مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک�

پیام نوروزی خانم رجوی، حکم ایجاد توفان درفنجان آب رادارد!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد ک�

برخلاف نظر خوله دنیا: ریشه ی اصلی مشکلات منطقه درطمع ورزی آمریکا وزائده های افراطی اش است!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د�