دعوت مریم رجوی از مک کین و خشم اعضا

دعوت مریم رجوی از مک کین و خشم اعضا

McCain_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cut_Terroristsبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم آوریل 2017:… همیشه گفته اند که یک نیرو یا فرد از ماورای چپ دقیقا به ماورای راست می رسد و این تئوری حداقل در خصوص سازمان مجاهدین خلق به اثبات رسیده است. ظریفی می گفت که تنها زمانی که در طول تاریخ یک ایرانی یک آمریکائی را کشته است مربوط به ترور 6 مستشار و بازرگان آمریکائی در داخل ایران به دست سازمان مجاهدین خلق در دوران قبل از انقلاب … 

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

McCain Is the MEK’s Newest Fan (aka Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

دعوت مریم رجوی از مک کین و خشم اعضا

خبر دعوت مریم رجوی از سناتور رسوا و جنگ طلب آمریکائی یعنی جان مک کین برای سفر به آلبانی را حتما دیده و عکس های مراسمی که به افتخار حضور او در تیرانا ترتیب داده شده بود را مشاهده کرده اید که فرقه رجوی با چه افتخاری همسوئی با درنده ترین جناح های جنگ افروز امپریالیستی را به رخ مردم ایران می کشد.

بهتر از این نمی شود به مردم ایران پیام ضدیت و عناد داد که در کنار سرسخت ترین دشمنان این ملت ایستاد و به آن مفتخر بود. البته از تنها گروه اپوزیسیون ایرانی که خواهان تشدید تحریم ها و حتی ورود به جنگ علیه مردم ایران از جانب آمریکا و غرب است بیش از این نباید انتظار داشت. 

یکی از کسانی که به تازگی از فرقه جدا شده است با تأسف و تأثر می گوید: “اینها به چه فضاحتی رسیده اند که این قبیل آمریکایی ها را دعوت می کنند و می آورند و تازه پز هم می دهند. واقعا دردآور است. خجالت دارد. حیف از عمری که به پای اینها صرف شد”. 

سازمان در درون تشکیلات اعلام کرده که به نفراتی که از این به بعد از فرقه بیرون می آیند یک سوم نسبت به نفرات قبلی کمتر حق پناهندگی ماهانه خواهد پرداخت (میزان تعیین شده توسط کمیساریا 500 دلار در ماه است که سازمان از ابتدا 350 دلار می داد و می خواهد آنرا به حدود 230 دلار برساند) و علتش را اینطور بیان کرده که مشکلات مالی دارد و تعداد جداشدگان زیاد شده و بودجه کافی ندارد.

افراد در داخل و خارج از تشکیلات هم می گویند که چگونه است که سازمان می تواند به مک کین بیش از سیصد هزار دلار حق العمل بعلاوه هدایا و خرج سفر و اقامت و تفریح در آلبانی بدهد اما برای افرادی که بهترین سال های عمر خود را به پای این فرقه گذاشته اند پول ندارد.

McCain Mojahedin Khalq Maryam Rajavi Terrorism Albania

حضور مک کین در آلبانی در کنار مریم رجوی نه تنها فرقه رجوی را به مقصود خود یعنی قدرت نمائی در برابر نیروهای به شدت مسئله دار و خواهان جدائی نرسانده بلکه موجب خشم و اعتراض اعضای داخل تشکیلات در آلبانی گردیده بطوری که حتی عنوان کرده اند دیگر بیش از این تاب و تحمل این همه خفت و خواری را ندارند.

سازمانی که بعد از انقلاب اسلامی مدعی بود تنها نیروی ضد امپریالیستی است که تا به آخر در صحنه مبارزه و انقلاب باقی خواهد ماند، و از جمله چپ روی هایش این بود که خواهان محاکمه و اعدام دیپلمات های آمریکائی در تهران بود، حالا در کنار وحشی ترین عناصر امپریالیستی ایستاده و به آن مباهات می کند.

همیشه گفته اند که یک نیرو یا فرد از ماورای چپ دقیقا به ماورای راست می رسد و این تئوری حداقل در خصوص سازمان مجاهدین خلق به اثبات رسیده است.

ظریفی می گفت که تنها زمانی که در طول تاریخ یک ایرانی یک آمریکائی را کشته است مربوط به ترور 6 مستشار و بازرگان آمریکائی در داخل ایران به دست سازمان مجاهدین خلق در دوران قبل از انقلاب می شود. اما جالب است که همین سازمان، با این سوابق، از حمایت بی دریغ آمریکا برخوردار است و در واشنگتن در نزدیکی کاخ سفیر دفتر دارد ولی ملت ایران مورد تحریم و تهدید و فشار آمریکا قرار می گیرند.

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکا

عکس فوق: مریم رجوی در کنار سناتور جان مک کین آمریکائی
عکس زیر: خواهران و برادران مجاهد خلق به صف در مقابل پرچم آمریکا 

بنیاد خانواده سحر
27 فروردین 1396  

*** 

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15105

سناتور مک کین، حامی داعش و مجاهدین خلق، حامی قتل عام فلسطینیان، این بار نگران تروریسم در منطقه شد 

مجاهدین دات کام، تهران، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۴:… اما حمایت مک کین از تروریسم و گروه‌های تروریستی تنها به گروهک تروریستی منافقین محدود نمی شود؛ شاید هیچ کس در منطقه خاورمیانه به اندازه وی طی سالهای گذشته از تروریستها و تسلیح آنها حمایت نکرده است. او در این مورد گوی سبقت را از همه دولتمردان آمریکایی ربوده است. در سال ۲۰۱۱، مک کین پیشتاز و حامی طرح‌های سیا برای پشتیبانی …

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

لینک به منبع

سناتور حامی نفاق نگران گسترش تروریسم

نگرانی از گسترش تروریسم از سوی مک کین در حالی است که علاوه بر حمایت آشکار وی از گروهک تروریستی منافقین تصاویر دیدار وی با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش نیز در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”؛ سناتور مک‌کین اخیرا در سفر به عراق و برای هزارمین بار در یک مصاحبه با تلویزیون الحره مدعی شده است که «ایران تروریسم را در منطقه منتشر می کند». نگاهی به سوابق وی به خوبی می‌تواند مشخص کند که چه کسی حامی تروریسم است؟ و چه کسی به راستی تروریسم را در منطقه گسترش می‌دهد؟

مک‌کین دو هفته پیش به همراه گروهی از سناتورهای آمریکا با تشکیل جلسه‌ای در سنای آمریکا ضمن ابراز نگرانی در مورد وضعیت گروهک تروریستی منافقین و اعضای حاضر در لیبرتی از دولت این کشور خواست که هوای تروریستهای منافق را داشته باشد. جان مک‌کین آبان ماه گذشته نیز با ارسال نامه‌ای به جان کری، وزیر خارجه آمریکا از وی خواسته بود به وضعیت اعضای گروهک منافقین و ساکنان لیبرتی در عراق توجه بیشتری کند. در نامه وی آمده بود: «ما برای محافظت از این گروه از مخالفان حکومت ایران کمیته‌ای تشکیل داده‌ایم و مشتاقانه منتظر همکاری شما با این کمیته در روند اقدامات آن هستیم»

در بحبوحه جنگ غزه نیز زمانی که زنان و کودکان مظلوم فلسطینی زیر بمبارانهای بی‌امان صهیونیستها پر پر می‌شدند، جان مک‌کین به همراه تنی چند از دیگر سناتورهای آمریکایی طی نامه‌ای به جان کری نگرانی عمیق خود را در مورد سلامتی منافقین ساکن لیبرتی اعلام کردند و از کری خواستند که به تعهد آمریکا در حفاظت از منافقین عمل کند.

پیش از نامه به جان کری مک کین در نامه‌ای به اوباما نیز مدعی شده بود که «در صورت ادامه فعالیت‌های داعش، منافقین در خطر جدی قرار خواهند گرفت. وی به همین بهانه از دولت آمریکا خواسته بود که به دنبال یافتن جایی «ثابت و امن» برای ساکنان کمپ لیبرتی، باشد.» ادعای مک‌کین در مورد تهدید جانی منافقین از سوی گروه تکفیری داعش در حالی است که طی ماه‌های گذشته اخبار و گزارشهای متعددی در رسانه‌های منطقه و حتی خبرگزاری‌های غربی از همکاری داعش و منافقین منتشر شده است. منابع فرانسوی مرداد ماه گذشته از مشارکت عناصر گروهک تروریستی منافقین در جنگ علیه دولت عراق در کنار تکفیری داعش پرده برداشته بودند.

«حیدر الشرع»، نماینده پارلمان بین المللی امنیت و صلح در عراق نیز در همین زمان افشا کرد که گروهک تروریستی منافقین از مدت‌ها پیش ماموریت رساندن کمک‌های مالی مورد نیاز عناصر تکفیری داعش در کنار تامین حمایت‌های لجستیکی و نظامی این گروه تکفیری را برعهده دارد. در زمان تصرف موصل توسط داعش نیز منافقین با ذوق زدگی تمام از تروریست های داعش به عنوان انقلابی یاد کرد.

اما حمایت مک کین از تروریسم و گروه‌های تروریستی تنها به گروهک تروریستی منافقین محدود نمی شود؛ شاید هیچ کس در منطقه خاورمیانه به اندازه وی طی سالهای گذشته از تروریستها و تسلیح آنها حمایت نکرده است. او در این مورد گوی سبقت را از همه دولتمردان آمریکایی ربوده است. در سال ۲۰۱۱، مک کین پیشتاز و حامی طرح‌های سیا برای پشتیبانی از “شورشیان لیبیایی” بود. حتی با وجود آنکه رهبر شورشیان لیبی یعنی عبدالحکیم الحسیدی به همکاری با القاعده اقرار کرد و تنها چند ماه بعد، همان “شورشیان” پرچم القاعده را روی کاخ دادگستری بنغازی برافراشتند. در سوریه نیز مک کین از ابتدای شروع بحران خواستار تسلیح تروریستهای سوری بود. سال گذشته، مک کین به سوریه سفر کرد تا با اعضای ارشد گردانهای عصیفت الشمال دیدار کند.(گروهی که با القاعده بیعت کرده اند) بعد از اینکه مشخص شد چند نفر از حاضران در این جلسات در ربودن ۱۱ مسافر لبنانی نقش داشتند بحث و جدلهای گسترده‌ای در مورد این جلسات به وجود آمد. دیدارهای مکرر مک کین با تروریستهای جگرخوار سوری حتی صدای هم حزبیهای وی را نیز درآورد. لوی دومرت که خود از اعضای حزب جمهوری‌خواه است، صراحتا اعلام کرد که مخالفان سوری که مک‌کین با آنها دیدار کرده است از تروریستهای وابسته به شبکه القاعده هستند. نگرانی از گسترش تروریسم از سوی مک‌کین در حالی است که علاوه بر دیدارهای مرتب با تروریستها در سوریه طی سه سال گذشته حتی تصاویر دیدار وی با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش نیز در فضای مجازی منتشر شد.

حال شما قضاوت کنید کسی که هیچ رسالتی برای خود غیر از حمایت از تروریسم و تروریستها در منطقه خاورمیانه برای خود قائل نیست و طی سه سال گذشته تمام توان خود را صرف تجهیز و بسیج تروریست ها در سوریه و عراق کرده و تصاویر دیدارهای او با سران داعش و النصره نیز منتشر شده و نامه ها در حمایت از منافقین نوشته و سخنرانیها در حمایت از تروریسم کرده، چگونه مدعی می‌شود که ایران حامی تروریسم است؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14439

دخیل بستن فرقه ی رجوی به بارگاه سرهنگ سناتور جان مک کین آدمخوار!

صابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، اول دسامبر ۲۰۱۴:…  بلی سناتور جلاد مورد بحث ما ، یکی از سخنگویان شاخص نئوکان ها وصهیونیزم جهانی است! این سناتور سوپر راست ومرتجع آمریکایی ازدوستان نزدیک فرقه ی رجوی – که بناحق وکماکان عنوان ” مجاهدین خلق ایران” را یدک می کشد – محسوب می شود و باند رجوی در مستند کردن اظهارات وادعاهای خود ، توسل بیشتری باو مینمایند! …

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

لینک به منبع

دخیل بستن فرقه ی رجوی به بارگاه سرهنگ سناتور جان مک کین آدمخوار!

این خلبان سابق ارتش آمریکا و قاتل نام آور مردم مبارز ویتنام و سناتور جمهوریخواه “جان مک کین” وکاندید قبلی حزب جمهوریخواه در برابر اوباما نام آشنایی برای کسانی است که اهل مراجعه به نشریات و تورق آنها هستند!

هنوز سخنان او در مصاحبه ی انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا در ۶ سال پیش ، ازذهن ها فراموش نشده که درجواب سئوال مربوط به موضع اش نسبت به مردم ایران گفت که ” بامب، بامب “!

اویکی از محرکین اصلی حمله به عراق وکشورهای دیگر بود وعاشق جنگ وتجاوز است!

حضور او درمیدان کیف ورهبری نمایش خیابانی آن برعلیه دولت قانونی ودرعین حال بی استخوان ” یانو کویچ” دراکراین را شاهد بودیم که بموجب آن تمامی قرار ومدارهای امضاء شده بین دولت قانونی اکراین با فرانسه، لهستان ، آلمان و نمایندگان متحصنین اکراینی را زیرپا گذاشته ودولت نئو فاشیستی فعلی را بر سرکار آورد که میرود با اقدامات خود، سبب درگیری اتمی بین قدرت های بزرگ شود!

جان مک کین همان است که عکس های او در تلطیف وروبوسی ابوبکر البغدادی را در صفحات اینترنتی مشاهده کرده ایم!

این سرهنگ خونخوار سابق وسناتور فعلی سنای آمریکا، نقش مهمی دربرکناری ” چاک هاگل ” ، وزیر دفاع آمریکا داشته است!

جان مک کین ودوستانش کاخ سفید را با این اتهام به برکناری این وزیر دفاع تحت فشار قرار دادند که گویا این مقام نظامی آمریکا، درسرکوب مردم گوشه وکنار جهان و حمله به کشورهای با حکومت های کمتر مطیع ، تعلل ورزیده وآبروی ارتش آمریکا رابرده است!

” چاک هاگل ” خود یک سناتور بود و دوست وهمکار قدیمی جان مک کین وجان کری وفرقی که باهم داشتند دراین بود که اولی محافظه کار ودومی نومحافظه کار است!

بلی سناتور جلاد مورد بحث ما ، یکی از سخنگویان شاخص نئوکان ها وصهیونیزم جهانی است!

این سناتور سوپر راست ومرتجع آمریکایی ازدوستان نزدیک فرقه ی رجوی – که بناحق وکماکان عنوان ” مجاهدین خلق ایران” را یدک می کشد – محسوب می شود و باند رجوی در مستند کردن اظهارات وادعاهای خود ، توسل بیشتری باو مینمایند!

وبسایت رسمی گروه مافیایی رجوی بنقل از این سناتور آمریکائی معلوم الحال چنین می نویسد:

” سناتور جان مک‌کین از رهبران سنای آمریکا در یک مصاحبه اختصاصی با تلویزیون یورونیوز گفت: رژیم ایران در فریب دادن و مخفی کردن تواناییهای هسته‌یی، سابقه‌یی طولانی دارد. آنها هم‌چنان مشغول طراحی و ساخت کلاهک و موشکهایی هستند که با آن سلاح هسته‌ای‌شان را به هدفهای مورد نظر بزنند. اگر دولت آمریکا همین مسیری را که پیش گرفته است، دنبال کند در آستانه توافق خیلی بدی هستیم. در این میان، رژیم ایران ثبات یمن را برهم زده است. سیل سلاحهای رژیم ایران به حزب‌الله جریان دارد تا به آنها روحیه دهند. [ایران] به حزب‌الله دستور داده است به سوریه برود و دست به کشتار سوریها بزند. رژیم ایران مسئول حملات به تأسیسات مختلف آمریکا است که قدیمی‌ترینش حمله به ناو ”یو.اس.اس کول“ است. رژیم ایران تلاش می‌کند نفوذ بیشتری در منطقه، در جاهایی مثل بحرین و کشورهای دیگر به دست بیاورد. هدف ما نباید این باشد که رسیدن رژیم ایران به تواناییهای خاصی را به عقب بیاندازیم، بلکه باید جلوی دستیابی این رژیم به سلاحهای هسته‌یی یا ساخت سلاحهای هسته‌یی را بگیریم. همین الآن از خطوط اصلی توافقی که حرفش هست، معلوم است که این توافق، توافق بسیار بدی است “.

به فرقه ی رجوی باید گفت که اگر حرف این دوست محبوب خود را می پذیرید، چگونه است که حاصل مذاکرات اخیر وین را شکست مفتضحانه ی اتمی برای ایران اعلام کرده اید؟ شما دروغ میگویید و یا این سرهنگ سناتور؟ هرکدام که دروغ بگویید ، آنگاه لازم است که یکی ازاین ادعاها را پس بگیرید ومثلا بگویید که این سناتور غلط میکند تا این حرف ها را بزند ، چون ما تحلیل کرده ودر ” سخن روز” خود نوشته ایم که رژیم ایران عقب نشینی کرده وجام زهر خورده است!

ادامه ی خبر چنین است:

” سناتور مک‌کین سیاستهای دولت اوباما را زیر سؤال برد و گفت: «باید جلوی کاهش‌ خودبخودی در هزینه‌های دفاعی و هزینه‌های دیگر دولتی را بگیریم. ما نیروی نظامی خود را ضعیف کرده‌ایم، این نکته را من از همه فرماندهان نظامی می‌شنوم و تنها عقیده شخصی‌ام نیست. ما همچنین باید چنان سیاست خارجی مستحکمی داشته باشیم که اولاً به پوتین بفهمانیم که نمی‌تواند از هر مرز اروپایی که مایل بود عبور کند ثانیاً داعش را شکست دهیم. در این باره استراتژی وجود ندارد”.

بسیار خوب! حتما تعداد زیادی ازخوانندگان ما می دانند که شعار نئو کان هایی مانند مک کین این است که دولت باید کمتر درامور دخالت کند وخود را همواره کوچک کند تا ” دست نامرعی بازار آزاد ” تمامی مشکلات را حل کند!

معنی خودمانی این دستور نئوکان ها به دولت ها این است که شما درامر آموزش، خدمات درمانی وبهداشتی وتامین اجتماعی سرمایه گذاری نکنید و سرنوشت مردم را بدست بازار بسپارید که برای آنها خدمات اجتماعی- انسانی تولید کند ودرعوض شما این بودجه ای را که ازکوچک کردن دولت وعدم دخالتش در تمشیت امور مردم ، پس اندازکرده اید ، صرف هزینه های نظامی کنید!

خواننده ی محترم!

دقت فرمایید که ازنظر نئوکان ها ( نو محافظه کاران) دولت باید به عرضه کننده ی خدمات نظامی وپلیسی مشغول شده وبودجه ی عمومی ( بیت المال) را صرف مخارج نظامی کرده تا بموجب آن بتواند بازارهای چموش دنیارا به زور سرنیزه درخدمت یک درصدی های ثروتمند درآورده وبه مسائلی مانند بیمه و بهداشت وآموزش ۹۹% مردم توجهی نداشته باشد!

شما یقینا تعطیلی ۱۷ روزه ی دولت اوباما را بخاطر دارید که بخاطر عدم موافقت این سناتورها با تامین بودجه ی خدمت درمانی مردم آمریکا ، روی داده بود.

درآمریکا ۵۰ میلیون نفر فاقد بیمه درمانی اند که اوباما درمواعید انتخاباتی اش قول حل این مشکل بزرگ را داده بود که سناتورهای نظیر جان مک کین باتخصیص بودجه باین مهم مخالفت کرده بودند وحالا توجه کنید که چه گلایه هایی ازاوباما بخاطر تخصیص بودجه ی کمتر ( یک تریلیون دلار!!!) میکند وچگونه دوست سابق خود ووزیر دفاع اوباما را بخاطر قبول این بودجه ی کم؟؟!! مورد سرزنش قرار داده و وادار به استعفا میکند!

فکر میکنم نیاز به نوشتن مطالب بیشتری نداشته باشم و خواننده خود قضاوت خواهد کرد که فرقه ی رجوی به چه کسانی وبا چه طرز تفکر تاسی جسته ودوستان خود را درمیان کدام اقشار یافته است!

آیا مختصر شباهتی بین جامعه ی بی طبقه وعدالت اجتماعی واین نظرات ضد مردمی امثال مک کین ها را مشاهده میکنید؟

ما با چنین جانوری بنام مسعود رجوی ومریدان آگاه ویا ناآگاهش طرف حساب هستیم!

صابر

***

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12615

ملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

نسرین ابراهیمی، ایران ستارگان، سوئیس، هجدهم اوت ۲۰۱۴: …اخیرا تعدادی عکس از ملاقات سناتور جان مک کین با امیر داعش ( همان گروهی که هزاران نفر از ملت عراق را قتل و عام کرده است و هنوز هم در حال قتل و عام کردن ملت عراق است که خشم دنیا را بر انگیخته است ) در دنیای اینترنتی پخش شد که همه دنیا را شگفت زده کرد!! عکسها آنقدر واضح و روشن هستند که خیلی احتیاجی به صحبت کردن در این مورد …

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

نگاهی به تاریخچه و پیدایش گروه داعش سومین گروه بزرگ و مخوف تروریستی در جهان

لینک به منبع

ملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1

اخیرا تعدادی عکس از ملاقات سناتور جان مک کین با امیر داعش ( همان گروهی که هزاران نفر از ملت عراق را قتل و عام کرده است و هنوز هم در حال قتل و عام کردن ملت عراق است که خشم دنیا را بر انگیخته است ) در دنیای اینترنتی پخش شد که همه دنیا را شگفت زده کرد!! عکسها آنقدر واضح و روشن هستند که خیلی احتیاجی به صحبت کردن در این مورد نیست , کافی است عکسها را نگاه کنیم و بفهمیم که رجویها با جان مک کینها چه برای ملت ایران و کشور ایران خواب دیده اند !!!

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق

جان مک کین همان شخصی است که بارها و بارها در کنار مریم رجوی او را دیده ایم و سخنرانی کرده است و بارها و بارها در مهمانیهای شخصی مریم رجوی حضور داشته است , او نه تنها یکی از حامیان پر و پا قرص فرقه بی آبرو و خود فروخته رجوی است بلکه دوست و رفیق شخص مریم رجوی است .

حال بر همگان بیشتر از همیشه روشن شد که چه کسانی حامی گروههای تروریستی و خطرناک هستند !!! چه کسانی گروههای وحشی و ضد انسانی را تربیت می کنند و به جان ملتها می اندازند !!! و باز بیشتر از همیشه برای ما روشن شد که مریم رجوی و جان مک کین و … چه خوابی برای ایران و ایرانی دیده اند !!!

ولی مریم رجوی که با افتخار در کنار این گونه افراد می نشیند و قهقهه می زند کور خوانده است , اگر جان مک کینها آنها را وحشی تر از داعش هم تربیت بکنند باز نابودی ایران و ایرانی را مگر فقط خواب ببینند و آرزویش را به گور خواهند برد .

نسرین ابراهیمی

۱۸٫۰۸٫۲۰۱۴

***

همچنین:

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

 هشدار ۳۷ روشنفکرایرانی و آمریکایی: مجاهدین خلق هیچ ربطی به جنبش سبز ندارند

ملاقات نمایندگان ایران ستارگان با تعدادی از نمایندگان پارلمان سویس در شهر برن

تمامیت ارضی ایران فدای مطامع منافقین (فرقه رجوی) + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، هفدهم اوت ۲۰۱۴: … شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به رژیم عربستان سعودی که ارتباطات بسیار نزدیکی نیز با مفتی‌های وهابی سعودی دارد در برنامه موسوم به «نقطه نظام» روز جمعه خود با مریم قجر سرکرده گروهک تروریستی منافقین گفت و گوی مفصلی را انجام داد که روز بعد نیز سایت فارسی العربیه متن کامل ترجمه شده آن را در خروجی سایت خود منتشر کرد. این …

باند رجوی توسری خور بین اعراب و غرب؛ قرائت کیفرخواست باندرجوی از شبکه العربیه

ایران دیدبان، هفدهم اوت ۲۰۱۴: …  کشورهای عرب و مسلمان به همراه مجاهدین می توانند و باید رژیم ملاها را از منطقه جارو کنند و صلح و همزیستی را به منطقه برگردانند.» آویزان شدن بقایای رجوی به کشورهای عربی نشان می‌دهد گزارشهایی که در مورد بکارگیری دار و دسته رجوی توسط کشورهای عربی منتشر شده است، صحت ندارد و حتی آنان نیز اعتنایی به این دار و دسته ندارند و می دانند که از این گروه به گل نشسته کاری …

اشتباه فاحش شیخ عبدالله عربستان سعودی در قبول جایگزینی صدام حسین (ملک عبدالله ولینعمت جدید گروه مزدور مجاهدین خلق، فرقه رجوی) + متن کامل حرفهای مریم رجوی در تلویزیون العربیه (عربستان سعودی)

به نقل از مجاهدین دات کام (تهران) و شبکه العربیه (عربستان)، شانزدهم اوت ۲۰۱۴: …  اشتباه فاحش اول این کشورها این است که هیچ شناخت درست و دقیقی از تحولات داخلی و درجه استحکام و ثبات سیاسی و اجتماعی ایران ندارند و به خاطر همین فکر می کنند می توانند در ایران انقلاب یا تنش سیاسی یا اجتماعی ایجاد کنند قطعا در صورت اراده، جمهوری اسلامی ایران امکانات بسیار بیشتری برای …