دولت عراق و سوژه جدیدی به نام اجساد منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

دولت عراق و سوژه جدیدی به نام اجساد منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

ایرنا، بغداد، بیست و پنجم دسامبر 2013: … این اجساد مربوط به اعضای فریب خورده گروهک تروریستی منافقین از جمله 10 نفر از مسئولان این فرقه و اعضای شورای رهبری این گروهک است که در فراموشخانه اشرف به هلاکت رسیده اند. در جریان درگیری های روز 10 شهریور ماه امسال مردم و مجاهدین عراقی با شماری از ساکنین فراموشخانه اشرف در استان دیالی شماری از اعضای این گروهک به هلاکت رسیدند. مقام آگاه …

لینک به منبع

دولت عراق و سوژه جدیدی به نام اجساد منافقین

بغداد- ایرنا- یک مقام آگاه گفت: اجساد منافقین بلاتکلیف بر روی دست دولت عراق مانده و سرکردگان این فرقه سراغی از اجساد کشته شدگان شان نمی گیرند.

وی که خواست نامش فاش نشود، روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق گفت:این اجساد مربوط به اعضای فریب خورده گروهک تروریستی منافقین از جمله 10 نفر از مسئولان این فرقه و اعضای شورای رهبری این گروهک است که در فراموشخانه اشرف به هلاکت رسیده اند.

در جریان درگیری های روز 10 شهریور ماه امسال مردم و مجاهدین عراقی با شماری از ساکنین فراموشخانه اشرف در استان دیالی شماری از اعضای این گروهک به هلاکت رسیدند.

مقام آگاه در ادامه گفت: در میان این اجساد جنازه ˈ زهره قائمیˈ مسئول منافقین در عراق و ˈگیتی گیوه چیانˈ مسئول اطلاعات و عملیات فرقه تروریستی رجوی به چشم می خورد.

این مقام آگاه توضیح داد: همچنین در میان به هلاکت رسیدگان این گروهک تروریستی جنازه های ˈخوش نویسˈ مسئول طراحی و برنامه ریزی منافقین ،ˈنیکنامˈ(استراتژیست منافقین)، سید احمدی (متخصص تخلیه تلفنی و شنود رادیویی)، میترا باقرزاده، ژیلا طلوع، فاطمه کامیاب، مریم حسینی، مجید شیویاری و عظیم نارویی به چشم می خورد.

وی اضافه کرد: همچنین اجساد متعفن رحمان منانی، حسن جباری، سعید اخوان، حسین رسولی، ناصر حبشی، علی اصغر مکانیک، علی محمودی، ابراهیم اسدی، مهدی فتح الله نژاد، علیرضا خوشنویس، محمدرضا صفوی، حمید باطبی، احمد بوستانی، احمد وشاق، قاسم رضوانی، قباد سعیدپور، ناصر سرابی، حسین مدنی، اردشیر شریفیان، فریبرز شیخ الاسلام، ذکریا پورمحمدی، یاسر حاجیان و حسن غلام پور در میان این جنازه ها به چشم می خورد.

برخی منابع آمار اجساد مزبور را 42 و برخی دیگر 50 جسد اعلام می کنند.

«پاک کردن ردّ پاها»

همچنین:

گزارش خبرنگاران از مخفی گاه رجوی در کمپ اشرف، عراق

ایران اینترلینک، بیستم دسامبر 2013: …در فوریه سال 2012 آقای فالح الفیاض مشاور امنیت ملی دولت عراق و مارتین کوبلر ریاست نمایندگی سازمان ملل در عراق در کنفرانس مطبوعاتی مشترک اعلام کردند که ضرب العجل تخلیه کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) را بخاطر رعایت مسائل انسانی مدتی تمدید می کنند. نفرات این کمپ بعدا و در طی سال 2013 جهت اخراج نهایی به کمپ موقت لیبرتی منتقل شدند. بدنبال تخلیه نهایی این …

پیراهنی که آید از او بوی یوسفم (قسمت ششم)

محمدرضا روحانی، پژواک ایران، بیستم دسامبر 2013: …  دکتر قصیم و نگارنده نسبت به آقای رجوی و بسیاری از یاران ایشان پیشکسوت محسوب می‌شویم. پنجاه و دو سال پیش زمانی که آقای رجوی مدرسه می‌رفتند من نیز مثل پایه گذاران سازمان، عضو جبهه ملی بودم و در دانشگاه تهران، تکالیف وجدانی خود را تا حد لیاقت انجام می‌دادم. تا امروز هم در اشکال گوناگون در سازمانهای مختلف سیاسی و حرفه ای به اجرای وظیفه مشغول هستم …

شکنجه گرانی که دیر معرفی شدند

ایرنا، بغداد، نوزدهم دسامبر 2013: …  براساس اطلاعات انتشار یافته، شکنجه گران اصلی پادگان اشرف، مهدی ابریشمچی با نام مستعار شریف، پرویز کریمیان با نام مستعار جهانگیر، عبدالوهاب امیری با نام مستعار افشین، علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف و حسین ابریشمچی با نام مستعار حسین ابر، بودند. افزون بر این شکنجه گران، مهوش سپهری با نام مستعار نسرین، زهرا توکلی با نام مستعار نصرت، سید محمد سادات دربندی با نام …