رجوی جنایات داعش را بشکل نوین انجام داده است

رجوی جنایات داعش را بشکل نوین انجام داده است

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و هشتم سپتامبر 2014: …  باید گفت همین فرقه رجوی بودند که ازداعش تحت نام عشایر انقلابی پشت سرهم در سایت های خوداخبار پیروزی درج می کردند چرا آن موقع سکوت پیشه کرده بودید ؟! زمانیکه داعش درموصل ودردیگر مناطق عراق را تصرف می کرد ،اماکن مذهبی وتاریخی مردم عراق را منفجرمی کرد مریم ..

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمWhat makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers?

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

لینک به منبع

رجوی جنایات داعش را بشکل نوین انجام داده است

جلال گنجه ای درجلسه شورای دست ساز رجوی به مناسبت 50سالگی سازمان گفته :‌ “اگر مجاهدين نبودند داعش 35 سال قبل با پشتوانه يك انقلاب حاكم شده بود.”

ودرادامه گفته :‌” بايد در نظر داشته باشيم كه طبق منطق ”يك، دو، سه، صد هزار اشرف مي‌سازيم”، ….و

” من ميخواهم بگويم، بگذاريد ساده بگويم كه اگر ما نبوديم، اگر مجاهدين خلق ايران نبودند اگر مقاومت ايران نبود، سي و چند سال قبل داعش از ايران برخاسته بود، نه داعش بدنام امروزي كه سابقه‌اش 11 سپتامبر است و يا آدمكشيهاي وحشي در افغانستان و غارهاي معروف تورابورا در اين كشور، بلكه يك داعش برخوردار از اعتبار انقلاب 57 ،”

باید گفت همین فرقه رجوی بودند که ازداعش تحت نام عشایر انقلابی پشت سرهم در سایت های خوداخبار پیروزی درج می کردند چرا آن موقع سکوت پیشه کرده بودید ؟!

زمانیکه داعش درموصل ودردیگر مناطق عراق را تصرف می کرد ،اماکن مذهبی وتاریخی مردم عراق را منفجرمی کرد مریم رجوی وسایت های فرقه سکوت اختیار کرده بودند واز”پیروزی و پیشروی عشایر انقلابی وجوانان به ستوه آمده ازدست مالکی” خبرمی دادند، زمانیکه داعش گروه گروه سربازان ومردم بی دفاع عراقی را درچاله ها می ریختند وتیرخلاص می زدند ویا سرمی بریدند وشلاق می زدند و زنان ایزدی ودیگر زنان را موردتجاوز قرار می دادند شما سکوت کرده بودید، وقتی دیدید سراسر جهان ومجامع حقوق بشری وسازمان ملل متحد اطلاعیه های محکومیت داعش میدهند، شما برای فریب اذهان عمومی سخن از بدی داعش باز کردید وسریع فراموش کردید وخود را به کوچه علی چپ زدید که انگار نه انگار که سایت های فرقه رجوی مستمر از پیروزی “عشایر انقلابی و شکست سربازان مالکی” ودر واقع حمایت از پیشروی های داعش سخن می گفتند . اخیرا و با توجه به منفورتر شدن هر چه بیشتر تشکیلات رجوی و اینکه ننگ و رسوائی دیگر در حمایت از تروریستهای داعش دامن سازمان را گرفته و باعث بی آبروئی بیشتر برای تشکیلات رجوی شده بود هراسان توسط این فرقه دست به دامان تلویزیون العربیه شده اند تا اینکه این قضیه را جمع کنند و مریم رجوی از داعش و مترادف آن از نفرت عمومی بیش از پیش مردم عراق تبری جست و گفت:

” همچنان که گفتم داعش یک گروه افراطی است، گروهی که ترور می کند، مراقد ائمه و انبیا را منفجر می کند، مسیحیان را کوچ می دهد. به همین دلیل ما داعش را محکوم می کنیم. این در واقع تبلیغات رژیم ملاها هست که می خواهند مجاهدین را به داعش مرتبط کنند. و آن را وسیله ای کنند برای حمله به مجاهدین. این واقعیت ندارد”

زمانیکه در ادامه حمایت‌های خود از تروریست‌ها در عراق، از محمود الصرخی مرجع‌نمای مدعی مهدویت حمایت کردید الان همه را فراموش کرده اید .

اینک حرف مسعود رجوی خائن وجنایتکار به مردم وگروگان های لیبرتی را تکرار می کنید!؟ “هزاراشرف “می خواهید بسازید! باید بگویم : تولید شکنجه گر در فرقه با مجاهدین،زندان درست کردن و تبدیل مبارز به “زندانبان” و “شکنجه گر” خیانت به اعتماد چند نسل ومردم است و جان ۳۰۰۰ نفر گروگانهای لیبرتی هم اکنون در عراق در خطر است و حالا شعار می دهید که «هزار اشرف می سازیم». اگر این کاره بودید قبل از اینکه اشرف را از دست می دادید لااقل یکی می ساختید و چرا این همه هزینه برای اشرف دادید!؟

واین سازمان وفرقه مجاهدین بود که با ترورها وسربازکشی در مرزهای کشور و اعمال ضد میهنی و کشتار وحشتناک، جامعه را به سمت خشونت کشاند .

مردم انقلاب کرده 57 نیازبه قیم نداشتند که این فرقه مخرب می خواست قیم مردم بشود، اینهمه جنایت وخیانت بدستور شخص مسعود رجوی انجام شد وهمچنان ادامه دارد .

ودرآخرمی گویم داعش چه جنایتی کرد که فرقه رجوی آن جنایت را انجام نداد !؟بلکه رجوی بشکل مخربتر ونوین تر و با ادعای اپوزسیون وآزادی خواهی ودمکراسی ودمکراتیک بسا خیانت وجنایت کرد . توصیه می کنم اندکی از جنایات رجوی را درجوابیه ام به مهدی ابریشمچی بخوانید .

زهراسادات میرباقری

***

Sleepwalking – Mojahedin Khalq Rajavi cult MEK mercenary terrorists


http://youtu.be/oScrIJO6q0M?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمگاف جدی تلویزیون العربیه در مصاحبه با مریم رجوی (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

imageتسخیر سفارت امریکا، مجاهدین خلق (فرقه رجوی) موافق یا مخالف؟

همچنین:

ریشه کنی بنیادگرایی در ایران دستاورد مجاهدین یا خیانت و جنایت درحق چند نسل

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، هفدهم سپتامبر 2014: …  رهبری مسعود رجوی مناسبات سازمان را به اختناق وبی اعتمادی مطلق و آزادی کشی وستم بویژه در مورد زنان کرده است . در این فرقه ازدواج و مادر شدن که حق طبیعی هر انسانی است ممنوع است . دراین فرقه ارتباطات خانوادگی والدین ،خواهر،برادر و زن

تو اندرون خانه چه کرده ی که برون آیی؟ سخنی با فرقه زن ستیز رجوی

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، یازدهم سپتامبر 2014: …  وزنانی مثل مهری موسوی و مینو فتحعلی که ازشورای رهبری بودند بدلیل اعتراض به مناسبات فرقه ای وجنسی وتجاوزات مسعود رجوی که داشتند با اعمال شکنجه های بسیار وسرانجام با سیانور وروشهای دیگر کشته شدند ،عکس های آنها موجو

سخنرانی مریم رجوی درکنفرانس پاریس و اصرار جنایتکارانه بر ماندن اسیران لیبرتی در عراق

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، تهران، هشتم سپتامبر 2014: …  مریم رجوی وهمسر فراری اش با شیادی وبی شرمی هر چه تمام تر می خواهند این را در اذهان القاء کنند که فضا سیاسی و حاکمیت دولت جدید عراق به نفع آنها چرخیده و امکان بقاء فرقه را در عراق فراهم کرده است.که این برای مصرف داخلی فرقه و