رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر 2014:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن 10 درصد از سلاحهایی که موقع خلع سلاح تحویل امریکاییها داده اند بار دیگر ثابت می کند رجوی …

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسممحمد سهیمی: چگونگی‌ ظهور داعش و گروه‌های داعش گونه، بخش اول: داعش خوب، داعش بد

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

ا ز 2 ماه پیش نوار صوتی رجوی زنباره و تهدید جدا شده ها و دستور قتل مخالفان نگذشته که یک درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند .

این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن 10 درصد از سلاحهایی که موقع خلع سلاح تحویل امریکاییها داده اند بار دیگر ثابت می کند رجوی و سران فرقه دست از سلاح و خشونت بر نداشته اند و در هر فرصتی که پیش بیایید و امکانش باشد دست به کشتار خواهند زد .

رجوی زنباره در حالی خواستاربرگرداندن سلاحهای تحویل داده شده به امریکاییها می شود که در پشت دربهای بسته دادگاههای اروپا خلوار ؛ خلوار به شکری خوری می افتد و مدعی می شود که از طرف امریکاییها خلع سلاح شده اند وهیچ عمل مسلحانه را از سال 2001 به بعد انجام نداده اند .

همچنین رجوی زنباره با درخواست سلاح و مسلح شدن بار دیگر به زبان اشهد خود حرف ما جدا شده ها را بار دیگر به اثبات رساند مبنی بر اینکه رجوی ودیگر سران فرقه سر سوزنی از کشتار و خشونت فاصله نگرفته اند و همچنان خوء و حشی وتروریستی ؛ ادمکشی خودشان را حفظ کرده اند و اگرفعلا به جبر و از ناچاری به شرایط تن داده اند در زمان مناسب باز به اصل خویش همانا مزدوری ؛ ادمکشی ؛ جنایت بر خواهند گشت ولو در اروپا مریم قجر با بزک ؛دوزک روی سن شوء مسخره دفاع از ازدادی دمکراسی در بیاورد و یا در سالنهای اجاره ای اروپا دم از حقوق بشر بزند مصداق همان شعری که می گوید :

اصل بد نیگو نگردد چونکه بنیادش کج است .

رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرا دار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه در هیچ زمان غ در هیچ مکان بصورت علنی خشونت و ترور ؛ کشتار محکوم نکرده اند که هیچ بلکه در هر فرستی به دنبال خشونت ؛ ترور بوده و هستند که نمونه های زیادی از جمله به جدا شده ها و تهدید و ضرب و شتم انها به دستور شخص رجوی و مریم قجر در اروپا صورت گرفته است و تمامی مدارک مستند ان موجود می باشد .

البته درخواست مسلح شدن توسط رجوی ناشی از اینکه تا چند ماه پیش شخص رجوی و سران فرقه منتظر بودن با سرنگونی دولت عراق توسط تروریسهای وحشی داعش و پس مانده های حزب بعث رجوی از انها سلاح بگیرد اما با شکست تروریستهای وحشی داعش و پس مانده های حزب بعث رجوی به این ارزوی پنبه دانه ای خودش نتوانست برسد حال در خواست سلاح از امریکاییها می کند یعنی به زبانی اینبار نه از نوکر و دست پروده های امریکا و موساد ؛ شیوخ مرتجع عرب بلکه مستقیم از خود ارباب تقاضای سلاح می کند .

به رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی باید گفت اطلاعیه دادن از زبان سخنگوی این فرقه در اسلو یک ایز گم کنی بیش نیست و درخواست سلاح از امریکاییها خواسته شخص رجوی و مریم قجر می باشد که بتوانند چون زمان صدام ملعون دست به ترور و خشونت بزنند .

مثل معروف هست که می گوید :

شتر در خواب بیند پنبه دانه …. گهی لپ ؛ لپ خورد گه دانه دانه

از انجا که رجوی زنباره همیشه با انداختن چند نخود تریاک ناب وخوردن چائی پر رنگ پشت سر هم و دود کردن سیگارهمیشه درعالم هپروت سرنگونی رژیم ایران روی تابلو محقق می کرد اینبار جنس خوبی دست اش رسیده که یکباره به فکر در خواست سلاح انهم بصورت عیان از ارباب جدید افتاده چه می کند این تریاک افغانی ….

***

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14804

سوء استفاده مریم قجر از وقایع اخیر استرالیا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۴:…  اما مریم قجر مادر خوانده تروریستها طبق معمول می خواهد از این فرصت برای لاپوشانی دستان خونین خود و همسر فراری و دیگر سران فرقه جنایتکار رجوی سوء استفاده کند . بر اساس خبرهایی که از استرالیا رسیده مریم قجر به جیره خواران خود سفارش کرده به اسم مقاومت ایران دسته گلی برای کشته شده های گروگانگیری شهر سیدنی تهیه شود ! سفارش ..

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014محمد رزاقی: جان اعضاء نگون بخت فرقه رجوی در خطر جدی قرار دارد !

لینک به منبع

سوء استفاده مریم قجر از وقایع اخیر استرالیا

چند روز پیش یک کلاهبردار روانی که سالیان در استرالیا اقامت دارد و پرونده های زیادی در داخل ایران وهمچنین در استرالیا ۴۰ پرونده برعلیه این فرد روانی موجود می باشد دست به یک عمل ننگین گروگان گیری زد که درنهایت با به درک واصل شدن خویش و مرگ۲ شهروند استرالیایی موضوع به اتمام رسید .

اما مریم قجر مادر خوانده تروریستها طبق معمول می خواهد از این فرصت برای لاپوشانی دستان خونین خود و همسر فراری و دیگر سران فرقه جنایتکار رجوی سوء استفاده کند .

بر اساس خبرهایی که از استرالیا رسیده مریم قجر به جیره خواران خود سفارش کرده به اسم مقاومت ایران دسته گلی برای کشته شده های گروگانگیری شهر سیدنی تهیه شود !

سفارش گل برای قربانیان سیدنی زمانی توسط شخص مریم قجر سفارش داده می شود که همین چند هفته پیش شوهر فراری مریم قجر ( رجوی ) جنایتکاربصورت هیستریک و با عربده کشی دستور قتل مخالفان و جدا شده ها را صادر کرده است .

مریم قجر و دیگر سران فرقه بزرگترین گروگان گیر می باشند و بیش از ۲۵ سال اعضاء اسیر خود را در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به گروگان گرفته ؛ زندان و شکنجه شان کرده و اعضاء نگون بخت از ابتدائی ترین حقوق محروم کرده و از انها بعنوان سپر انسانی برای فرار از جوابگویی به جنایاتشان سوء استفاده می کنند .

بدستور رجوی جنایتکار هزاران نفر در ایران ترور شده اند و یا در عملیاتهای بمب گذاری و یا خمپاره زنی و .. جان خود را از دست داده اند همچنین در همکاری با صدام ملعون هزاران شهروند عراقی را کشته اند که ما جدا شده ها شاهدان زنده جنایات شخص رجوی و مریم قجر هستیم و حاضر هستیم در هر نزد هر مقام و هر ارگان بین المللی و یا دادگاه شهادت بدهیم .

مریم قجر و دیگر سران فرقه جنایتکار باید بدانند با اجازه سالن در مقرهای سازمانهای بین المللی و با اشک تمساح ریختن نمی توانند دستان خون الود خودشان را پاک کنند وتا بحال هم به خاطر افشا گریهای همین جدا شده ها نتوانسته اند موفق شوند و مطمون باشند با این ادا اطواز دسته گل فرستادن هم نخواهند توانست جنایتهای خودشان را لاپوشانی کنند .

پاریس : محمد رزاقی

***

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهافیگارو؛کشف گل های دزدیده شده از قبرستان، در محل اقامت رجوی

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14238

آقای حیدر العبادی، رجوی از عراق دستور قتل نجات یافتگان در اروپا را صادر می کند (+ متن عربی نامه)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۴:…  در چند روز گذشته سرکردۀ فرقۀ تروریستی مجاهدین خلق (مسعود رجوی) یک پیام صوتی از مخفیگاهش به سران و اعضای فرقۀ خود که درکمپ لیبرتی بغداد مستقر هستند فرستاده که در آن پیام دستور داده اعضای جدا شده از این فرقۀ تروریستی و افشاء کنندگان جنایتها، مزدوریها و خیانتهای رجوی ترور و کشته شوند! علاوه بر آن سر کردۀ فرقۀ تروریستی …

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییاسامی و سابقه تعدادی از مزدوران، شکنجه گران و تروریستهای فرقه رجوی (سابقا ارتش خصوص صدام در کشورهای غربی)

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویBEHZAD NAZIRI


Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi

لینک به منبع

آقای حیدر العبادی نخست وزیر محترم عراق؛

با سلام و آرزوی موفقیت برای دولت و ملت عراق؛

در چند روز گذشته سرکردۀ فرقۀ تروریستی مجاهدین خلق (مسعود رجوی) یک پیام صوتی از مخفیگاهش به سران و اعضای فرقۀ خود که درکمپ لیبرتی بغداد مستقر هستند فرستاده که در آن پیام دستور داده اعضای جدا شده از این فرقۀ تروریستی و افشاء کنندگان جنایتها، مزدوریها و خیانتهای رجوی ترور و کشته شوند!

علاوه بر آن سر کردۀ فرقۀ تروریستی (رجوی) متحد پس مانده های حزب بعث صدام ملعون و گروه تروریستی و جنایتکار داعش با توصیف کمپ لیبرتی به عنوان رزمگاه ! به اعضای نگون بخت و اسیر در چنگال تشکیلات فرقه گرایانه خود دستور درگیری با پلیس عراق را نیز صادر کرده تا بدین شیوه بتواند جنگ و کشتاری دیگر در عراق راه انداخته و به تبلیغات بیشتر بر علیه دولت عراق بپردازد.

وی همچنین در این پیام خود از ساکنان کمپ لیبرتی که طبق توافق خودش با سازمان ملل و دولت عراق یک کمپ ترانزیت می باشد و تعهد داده که در اولین فرصت از عراق خواهند رفت تعهد گرفته که همگی تا مرگ در خاک عراق بمانند و اعتراف کرده که هر کس را بخواهد می تواند مستقیما از کمپ لیبرتی به کشورهای خارجی بفرستد .

اقای نخست وزیر؛

من و جدا شده های دیگر از فرقۀ تروریستی مجاهدین خلق که افشاء کنندۀ جنایتهای رجوی در حق مردم ایران، عراق و اعضای خود فرقه هستیم از طرف سرکرده این فرقه تروریستی و جنایتکار (رجوی ) از کمپ لیبرتی عراق محل اسکان فعلی و موقت اعضای فرقۀ رجوی تهدید به ترور و مرگ شده ایم که نوار ویدئویی ان جامی سخنان مسعود رجوی مبنی بر این تهدید اشکار از تلویزیون این فرقه پخش شده و در سایتهای وابسته به این فرقه نیز موجود است .

لذا من از شما خواهش و در خواست دارم برای جلوگیری از ترور و خونریزی با عمل به وظیفۀ قانونی و انسانی خود به مقامات امنیتی و قضائی عراق دستور بدهید هر چه سریعتر برای جلو گیری از ترور و کشتار مخالفان و منتقدان این فرقه بویژه اعضای جدا شده از آن توسط فرقه تروریستی رجوی اقدامات قضائی لازم انجام گیرد و سران این فرقه جنایتکار مستقر در کمپ لیبرتی در یک دادگاه عادلانه جوابگو باشند.

اقای العبادی نخست وزیر محترم عراق؛

عدم قاطعیت و بر خورد قانونی نکردن با سران فرقه جنایتکار رجوی مستقر در کمپ لیبرتی بغداد منجر به خونریزی و ادامۀ نقض حقوق اولیۀ انسانها درکمپ لیبرتی توسط سران این فرقه که کنترل اعضای نگون بخت را در دست دارند خواهد شد.

اقای نخست وزیر؛

عدم اجرای قانون و عدالت در حق سران فرقۀ تروریستی رجوی که خود بهترمی دانید در زمان صدام چه جنایتهایی در حق مردم ایران و عراق و اعضای ناراضی مرتکب شده اند به معنی تسلیم شدن در برابر تروریسم و حامیان آنها همچون اسرائیل و سرویسهای امنیتی مثل سیا ؛ موساد و .. . می باشد وبه شما اطمینان می دهم تا با سران فرقه تروریستی رجوی مستقر در کمپ لیبرتی بر خورد قانونی نکنید و آنها را به دست عدالت نسپارید بخشی از مشکل حضور تروریستها درعراق هم حل نخواهد شد چون فرقۀ رجوی متحد پس مانده های حزب بعث صدام ملعون همچون طارق الهاشمی فراری محکوم به مرگ و تروریستهای داعش ساخته اسرائیل و یک پایه و ستون تشکیل دهندۀ محور تروریسم در عراق می باشد.

اقای العبادی :

اجازه می خواهم در آخر نامۀ خود بصورت آشکار و بی پرده با شما سخن بگویم .

شما بعنوان نخست وزیر عراق و اولین مسئول عراقی در مقابل خدا و قانون ؛ وجدان انسانی موظف به اجرای عدالت هستید و برای پایان دادن به خشونت و تروریسم رجوی که بخشی از آن از خاک عراق ( کمپ لیبرتی ) هدایت می شود تصمیم و اقدام عملی و جدی اتخاذ کنید و اجازه ندهید در ذهن و ضمیر قربانیان این فرقۀ جنایتکار و تروریستی اعم از ایرانی یا عراقی یا اعضای قربانی این فرقه لکۀ سیاهی از دولت شما نقش ببندد و همچنان که در نامه قبلی به شما قید کرده بودم تشکیل یک دادگاه منصفانه و بر خورد قانونی با سران جنایتکار این فرقه مستقر در کمپ لیبرتی ابعاد جنایات فرقه تروریستی رجوی را چنان فاش و نمایان خواهد کرد که پشتیبانان این فرقۀ تروریستی برای ادامۀ حمایتشان از این جنایتکاران شرم خواهند کرد.

باز هم برای دولت و ملت عراق پیروزی در مقابل تروریستهای جنایتکار و سعادت و خوشبختی برای دولت و ملت عراق آرزو می کنم.

رو نوشت:

ــ دفتر ریئس جمهوری عراق

ــ دفترنخست وزیری عراق

ــ وزارت خارجه عراق

ــ وزارت کشور عراق

ــ وزارت دادگستری عراق

ــ وزارت حقوق بشر عراق

محمد رزاقی – پاریس

متن عربی نامه

دولة السید حیدر العبادی رئیس الوزراء العراقی المحترم‘

تحیة طیبة‘

وأتمنى النجاح والموفقیة للحکومة العراقیة وللشعب العراقی‘

خلال الأیام الماضیة وجه زعیم زمرة مجاهدی خلق (مسعود رجوی) رسالة صوتیة من معقله إلى قادة وأعضاء زمرته المقیمین فی مخیم لیبرتی ببغداد أصدر فیها أوامره باغتیال وقتل الأعضاء المنشقین عن هذه الزمرة الإرهابیة الذین یقومون بالکشف عن جرائمها وعمالتها وأعمال رجوی الخیانیة.

وعلاوة على ذلک‘ إن رئیس زمرة (رجوی) الإرهابیة المتحالف مع حزب البعث الصدامی وزمرة داعش الإرهابیة المجرمة قد وصف مخیم الحریة (لیبرتی) المؤقت بأنه “ساحة القتال”! وبالتالی أمر الأعضاء البؤساء الأسرى فی براثن تنظیمه الطائفی بالاشتباک مع الشرطة العراقیة لکی یتمکن وبهذا المنهج من إثارة حرب ومجزرة أخرى فی العراق وممارسة مزید من الدعایة ضد الحکومة العراقیة.

کما إن مسعود رجوی وفی رسالته الصوتیة هذه طلب من سکان مخیم الحریة (لیبرتی) أن یتعهدوا على أن جمیعهم باقون فی أرض العراق حتى الموت معترفا بأنه قادر على نقل کل من سکان مخیم الحریة (لیبرتی) مباشرة من المخیم إلى البلدان الأخرى ویأتی ذلک فی وقت تم فیه التوافق بینه هو نفسه مع الأمم المتحدة والحکومة العراقیة على اعتبار مخیم الحریة (لیبرتی) المؤقت مخیما مؤقتا للعبور وهو تعهد على أنهم سوف یرحلون من العراق فی فی أول فرصة.

سیادة رئیس الوزراء؛

أنا والمنشقون الآخرون عن زمرة مجاهدی خلق الإرهابیة ولکوننا قد کشفنا النقاب عن جرائم رجوی بحق الشعبین الإیرانی والعراقی وبحق أعضاء منظمته قد تعرضنا للتهدید بالاغتیال والقتل من قبل زعیم هذه الزمرة الإرهابیة المجرمة أی رجوی انطلاقا من مخیم الحریة (لیبرتی) فی أرض العراق وهو موقع التوطین المؤقت لأعضاء زمرة رجوی والواقع قرب مطار بغداد وقامت قناة التلفزیون التابعة لها ببث شریط فیدیو یتضمن خطاب مسعود رجوی وهو یهددنا علنا بالقتل کما نشرته مواقع الإنترنت التابعة للزمرة.

فلذلک و من أجل حقن الدماء وأداء واجبکم القانونی والإنسانی أطالبکم بأن تصدروا أوامرکم للسلطات الأمنیة والقضائیة العراقیة بأن تتخذ فی أسرع وقت ممکن إجراءات قضائیة لازمة لمحاکمة قادة هذه الزمرة المجرمة المقیمین فی مخیم الحریة (لیبرتی) أمام محکمة عادلة مما یکفل المنع من اغتیال وقتل معارضی ومنتقدی هذه الزمرة الإرهابیة أی زمرة رجوی وخاصة الأعضاء المنشقین منها.

السید العبادی رئیس الوزراء العراقی المحترم؛

إن عدم إبداء الحزم وعدم التعامل القانونی حیال قادة زمرة رجوی المجرمة المقیمین فی مخیم الحریة (لیبرتی) ببغداد سوف یؤدیان إلى إراقة الدماء واستمرار انتهاک حقوق الإنسان فی مخیم الحریة (لیبرتی) من قبل قادة هذه الزمرة الذین أخضعوا الأعضاء البؤساء لسیطرتهم.

سیادة رئیس الوزراء؛

إن عدم تنفیذ القانون والعدالة بحق قادة زمرة رجوی الإرهابیة الذین وکما تعرفون قد ارتکبوا فی عهد نظام صدام المقبور جرائم کثیرة بحق الشعبین الإیرانی والعراقی والأعضاء المتذمرین داخل الزمرة یأتی بمثابة الاستسلام أمام الإرهاب ومساندیه ومنهم إسرائیل والأجهزة الأمنیة مثل السی. آی. إیه وموساد و… إلخ وإنی أؤکد أنه ما لم تقوموا بالتعامل القانونی مع قادة زمرة رجوی الإرهابیة والمقیمین فی مخیم الحریة (لیبرتی) وما لم تحاکموهم محاکمة عادلة فسوف یبقی قسم من مشکلة وجود الإرهابیین فی أرض العراق دون حل لأن زمرة رجوی هی حلیفة بقایا وأذیال حزب البعث الصدامی ومنهم طارق الهاشمی الهارب المحکوم علیه بالموت إضافة إلى إرهابیی “داعش” المصطنع من قبل إسرائیل ورکیزة الإرهاب فی العراق.

دولة السید العبادی؛

أستأذنکم فی ختام رسالتی بأن أتحدث إلیکم بکل صراحة وشفافیة:

إنکم وبصفتکم رئیس الوزراء العراقی وأول مسؤول عراقی أمام الله والقانون والضمیر الإنسانی یأتی من واجبکم تطبیق العدالة باتخاذکم قرارا وإجراء فعلیا وجدیا لإنهاء العنف والإرهاب الرجویین اللذین یتم توجیه جزء منهما انطلاقا من أرض العراق (مخیم لیبرتی) لکی لا تسمحوا بتشوه سمعة حکومتکم فی أذهان وضمائر ضحایا هذه الزمرة المجرمة الإرهابیة من الإیرانیین أو العراقیین أو أعضاء فی هذه الزمرة وکما کنت قد کتبت فی رسالتی السابقة إلى سیادتک إن إقامة محکمة عادلة والتعامل القانونی مع قادة هذه الزمرة المجرمة المقیمین فی مخیم لیبرتی سوف تکشف أبعاد الجرائم التی ارتکبتها زمرة رجوی الإرهابیة إلى حد سیدفع داعمی هذه الزمرة الإرهابیة إلى الخجل من الاستمرار فی دعمهم لهؤلاء المجرمین.

مرة أخرى أتمنى للحکومة العراقیة والشعب العراقی النجاح والسعادة والانتصار على الإرهابیین المجرمین. والله ولی التوفیق وهو المستعان.

نسخة إلى کل من:

– مکتب رئیس جمهوریة العراق

– مکتب رئیس الوزراء العراقی

– وزارة الخارجیة العراقیة

– وزارة الداخلیة العراقیة

– وزارة العدل العراقی

– وزارة حقوق الإنسان العراقیة

محمد رزاقی – باریس

*** 

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همچنین:

شکست رجوی قارا کنیز اسرائیل جنایتکار درعراق توسط یک فرمانده ایرانی !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیستم نوامبر ۲۰۱۴:…  با تسلط گروه جنایتکار داعش و پس مانده های حزب بعث صدام ملعون به موصل رجوی از طریق سران فرقه در اسارتگاه کمپ لیبرتی به اعضاء نگون بخت وعده داده بود که با تسلط عشایر انقلابی ( داعش و پس مانده های حزب بعث ) به اردوگاه بد نام اشرف باز خواهیم گشت و حتا از این گر

چون قافیه تنگ آید ؛ رجوی به جفنگ آید !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  با خودم می گویم خدایا ما تو این فرقه بودیم و ازعمق جنایات و ترسو بودن ؛ شارلاتانیزم شخص رجوی و دیگر سران فرقه بی خبر بودیم ؟! وقتی واقعیتهای درون تشکیلات فرقه رجوی توسط رها شده گان از فرقه رجوی افشاء می شود رجوی هیچ جواب منطقی حتا برای یک سوال هم ندارد ! ا

مریم قجر قاتل یعقوب ترابی است

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  امروز از فوت ناگهانی دوست قدیمی ام یعقوب ترابی در بیمارستانهای پاریس با خبر شدم . از این طریق به خانواده محترم یعقوب ترابی تسلیت می گویم برای ان مرجوم شادی روح و برای باز مانده گان ارزوی صبر و شکیبائی دارم . اما این اتفاق ناگوار باعث شد ساعتها بیاد خاطر

بار دیگر زن نگون بختی از فرقه رجوی به دل خاک سرد رفت !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفتم نوامبر ۲۰۱۴:…  این اولین زن نگون بختی نیست که در فرقه رجوی به خاطر بیماری فوت می کند و طبعآ اخری هم نیست و تا زمانی که اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی رجوی زنباره و دیگر سران فرقه هستند چه مرد و یا زن خواه نا خواه سرنوشتی بهتر از این در انتظارشان نیست چون شخص رجوی و مریم قجر برای فرار از پاسخگ