رجوی های تروریست وحمایت بی شرمانه از گروه جنایتکار داعش درعراق

رجوی های تروریست وحمایت بی شرمانه از گروه جنایتکار داعش درعراق

Maryam Rajavi terrorist syriaزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و سوم ژوئن 2014: … زهی بی شرمی ازچنین حمایتی ازگروه آدمکش وکین توزوجنایتکاری که طی این سالها که  پرونده ای از کشتارانبوه مردم عراق درانفجارات خیابانها وعملیات انتحاری داشته است . شما به دروغ درسایتها وپیام های خود برای دشمنی با دولت عراق ومالکی برای کشتارمردم عراق اشک تمساح می ریختید. حال باید پاسخ دهید با کشتار واعدام های جمعی …

Maryam Rajavi terrorist syriaنگاهی به تاریخچه و پیدایش گروه داعش سومین گروه بزرگ و مخوف تروریستی در جهان

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

رجوی های تروریست وحمایت بی شرمانه از گروه جنایتکار داعش درعراق

خونریزی ،کین توزی ،وحشی گیری، سربریدن وتیرخلاص زدن گروهی انسانها ،درملاء عام وفجایع گروه تروریستی داعش که خواهان تشکیل «دولت اسلامی شام وعراق» است در عراق بپا کرده ومی کند وحمایت فرقه تروریستی رجوی وسایتهایش ازاین گروه وحشی وجنایتکار،وانقلابی خواندن وعشایرخواندن آن مرا واداشت که بیشتربه شناسایی این گروه بپردازم . زیرا خطراین گروه اندک وگذرا نیست بلکه ریشه در تمامی جنایات وانفجارات وکشتارمردم بیگناه عراق از سالی که صدام ازحکومت خلع شد تاکنون ادامه دارد وحال می فهمیم که زمینه سازی آن کشتار وانفجارات شهرها وخیابانهای عراق ، به تعویض تاکتیک جدید و لشگرکشی وتسخیرشهرها رسیده است .

حال باید به رجوی ها ، مریم ومسعود رجوی گفت: زهی بی شرمی ازچنین حمایتی ازگروه آدمکش وکین توزوجنایتکاری که طی این سالها که پرونده ای از کشتارانبوه مردم عراق درانفجارات خیابانها وعملیات انتحاری داشته است . شما به دروغ درسایتها وپیام های خود برای دشمنی با دولت عراق ومالکی برای کشتارمردم عراق اشک تمساح می ریختید. حال باید پاسخ دهید با کشتار واعدام های جمعی وسربریدن ها در ملاء عام وخونریزی های فراوان گروه داعش چه جوابی دارید؟! افتضاح ماهیت شما اینگونه است ،ماهیت تروریستی ومدافع خونریز شما اینگونه است که هرچه بیشتر جلومی رویم و وقایع تاریخی اثبات می کند شگفتا که چه فرقه مخرب وخونریز وجنایتکاری هستید!!! آیا مرام شما که هدف وسیله را توجیه میکند تا این شدت وحدت بوده است ؟ انسان را به شگفتی وامی دارد !

مسعود رجوی برای تسکین اعتیاد به قدرت ازهروسیله ای و به هرمیزان جنایت فروگذار نکرده است . رجوی این معتاد قدرت ،خشونت ،جنایت وخونریزی که کمترین وجهه ای را دیگربرنمی تابد چنان سواراسب چموش قدرت شده است که به عاقبت حمایت خود ازاین گروه جنایتکارفکرنمی کند . آری ورطه ای که رجوی درآن غوطه وراست برایش توجیه کننده اوضاع واحوال کنونی می باشد .

وضعیت فلاکت بار وچندگانه مسعود رجوی را بنگرید ، دستگاه تبلیغاتی اش داعش را در سوریه «مزدور» می نامد و حتی گاها آنرا ساخته حکومت ایران معرفی می کند بطوریکه اگر گروه موسم به «ارتش آزاد سوریه» که مسعود رجوی به آن ارتش آزادی سوریه می گوید، ضربه ای در درگیری به آن وارد کند، رسانه های مجاهدین آن را با آب و تاب پخش می کنند ، اما همان گروه در عراق، از سوی دستگاه تبلیغاتی مجاهدین بدون این که اسمش را ببرند، نیروهای انقلابی و عشایر نامیده می شوند.

در جریان تسخیر موصل به دست داعش، با این که اخبار تمام رسانه ها در این زمینه، اسم داعش را در تیتر خود داشتند، اما اینان همچنان از عملیات انقلابیون و عشایر نام برده و از آن حمایت کردند.

در خبرها آمده است :

– گروه داعش از هفته گذشته کنترل شهرهای مهم موصل و تکریت را در اختیار داشته اند و اخیرا باتصاویری منتشر و ادعا کرده اند که دست به اعدام دسته جمعی اسیرهای خود زده‌اند .

– شاهدان عینی می گویند که پیکارجویان سوار بر وانت های مجهز به مسلسل و پرچم های سیاه جهادی وارد خیابان های شهر شدند.

– ناوی پیلای مدیر امور حقوق بشر سازمان ملل می گوید که “رشته اعدام هایی که ظاهرا به صورت سیستماتیک انجام شد تقریبا بدون شک جنایت جنگی به حساب می آید.”

– خانم پیلای گفت که صدها غیرجنگجو در روزهای گذشته به طور صحرایی اعدام شده اند که از جمله شامل اعضای نیروهای امنیتی که تسلیم یا اسیر شده بودند می شود.

– داعش تصاویری منتشر کرده و گفته است که مزدورانش اسرای خود را دسته جمعی اعدام می‌کنند.

– در این تصاویر سربازان در استان صلاح الدین درحال انتقال و همچنین در حال درازکش در خندق ها و پس از “اعدام” نشان داده می شوند.

– تصاویر دیگری هم منتشر شده که ظاهرا اعضای داعش را درحال تهدید نیروهای دولتی به سربریده شدن نشان می دهد.

– آمریکا این اقدام را«هولناک» نامیده وآنرا محکوم کرده است.

– این تصاویر بزرگترین جنایت در عراق در ۱۱ سال اخیر پس از سقوط حکومت صدام حسین را نشان می دهد.

– تخمین زده می شود که ۵۰۰ هزار نفر در درگیری های اخیرفقط در موصل آواره شده باشند بقیه شهرها آمارگیری نشده است .

– اخبار منتشر شده پیرامون پیشروی داعش در عراق فقط به عراق ختم نمی شود بلکه خطری است برای کل خاورمیانه .

– گروههای اسلام گرایی نظیر داعش و القاعده و گروههایی که در آفریقا، برای استقرار نظامی بر پایه احکام اسلام به روایت خودشان، در جنگ علیه حکومت کشورهای منطقه و در ستیز با غرب هستند و عنوان عمومی «گروههای جهادیست» از سوی کارشناسان و تحلیگران سیاسی برای آنها بکار برده می شود، بزرگترین نگرانی های امنیتی در داخل آمریکا و کشورهای اروپایی را هم تشکیل می دهند. چرا که این گروهها از شهروندان مسلمان این کشورها، افرادی را جذب می کنند.

– فرانک گاردنر، گزارشگر مسایل امنیتی برنامه (بی‌بی‌سی کلیک) می‌گوید: احتمال می‌رود حدود ۴۰۰-۵۰۰ بریتانیایی در میان پیکارجویان دولت اسلامی عراق و شام، داعش باشند . گروه تروریستی وجنایتکار داعش با مغزشویی جوانان تحصیل کرده کشورها ازجمله کشورهای غربی راجذب کرده است .

– بحران‌های خونینی که امروز دو کشور سوریه و عراق را در بر گرفته و در آینده نه چندان دور می‌توانند به لبنان و اردن و…نیز کشانده شوند .

– مسعود رجوی فراری دراین میان دیگربرایش سرنوشت گروگانهای محبوس لیبرتی هیچ مهم نیست که چه خطرات وحشتناکی گریبان آنها راخواهد گرفت.

این چنین است که مسعود رجوی باحمایت بی شرمانه ازگروه تروریستی وجنایتکارداعش ،وبا خیانت ضدمیهنی ،باخود بزرگ بینی و خود محوربینی ،خود را به باتلاقی انداخته که معلوم نیست چگونه می خواهد عقب گرد کند و از آن بیرون بیاید.

زهرا سادات میرباقری

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, PMOI, Rajavi cult) still after terrorism
مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بدنبال خشونت و ترور

http://www.youtube.com/watch?v=OzJAFYmuJOg&feature=share&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

فرقه رجوی و خط کار آینده

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صدامآینده سازمان مجاهدین خلق پس از عراق

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط

ایرج شکری، وبلاگ درفش، چهاردهم ژوئن ۲۰۱۴: … مسعود رجوی در رویاهای قدرت پرستانه خود و غرق در خود بزرگ بینی و به گزاف «تکیه بر جای بزرگان زدن» در اشرف مراسم رژه با لباس تشریفاتی نظامی راه انداخت و مجاهدین مظلوم را به چنان نمایش مسخره یی واداشت و در عین حال خشم دولت عراق را برانگیخت و اخطارهای دولت عراق را «خوابهای پنبه دانه یی» نامید و با ارزیابیهای ذهن گرایانه و غلط خود مصائب …

نقش منافقین (فرقه رجوی) در حوادث موصل؛ لزوم بازنگری دولت عراق در پرونده تروریست ها

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقیاسین الحسینی ، بنیاد هابیلیان، مشهد، سیزدهم ژوئن ۲۰۱۴: …  دوران مماشات با این گروه به پایان رسیده است و ادعاهای حقوق بشری آنان در سایه پشتیبانی منافقین از گروه داعش و اشغال موصل موضوعی موجه به شمار نمی رود. بی تردید هیچ کشوری در دنیا به گروه ها یا اشخاص حامی تروریسم نگاه حقوق بشری ندارد و آنها را هم عرض آن گروه های تروریستی به شمار می آورند. شاید فرصت پیش آمده در سایه

ننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

داعش رجوی تروریست 2نادر نادری، وبلاگ آیندگان، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۴: …  همین جنایت ها را شما در جنگ خلیج فارس علیه مردم عراق کردید بخصوص در کردستان عراق با تانک خونه های مردم را در فاصله ۱۰۰ متری می زدید با تانک مردم را تعقیب می کردید و آنها را له می کردید یا دسته دسته مردم بدبخت را دستگیر می کردید تخویل استخبارات صدام می دادید و همانجا درجا مثل همین فیلم تیر باران می شدن اما متاسفانه و خوشبختانه برای شما امکانات …

رجوی های خون آشام چهره حقیقی خود را نشان می دهند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقانجمن نجات، مرکز مازندران، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۴: … در حالی که تمام جهان یک صدا از تهاجم گروه تروریستی داعش به مردم استان نینوا و اشغال شهر موصل در عراق خبر می دهند، رجوی های پلید بدلیل کینه ای که از مردم و دولت عراق دارند ، در سایت های خود با شادمانی خبر از تصرف موصل توسط انقلابیون عراق !! داده  و نوشتند « انقلابیون عراق بخشهای وسیعی از موصل را تصرف کردند و