رجوی و ماه رمضان سالیانمان در قرارگاههای فرقه اش

رجوی و ماه رمضان سالیانمان در قرارگاههای فرقه اش

 Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، هشتم ژوئن 2016:…  هر ساله با شروع ماه رمضان به دستور مریم قجر تشریفات خاصی در تمام مقرات و پایگاههای فرقه در عراق و اروپا برگزار می شود. در زمانیکه عراق در سایه صدام برای رهبران فرقه امن بود افطار اول ماه رمضان برای تمام افراد مستقر در قرارگاه محل استقرار رجوی به اصطلاح همه میهمان رهبری بودند و مریم قجر دیس های مرغ و پلو را دست به دست می چرخاند وبه پیش … 

شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

لینک به منبع

رجوی و ماه رمضان سالیانمان در قرارگاههای فرقه اش

نوشتۀ عیسی آزاده عضو قدیمی و از فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

عیسی آزادههر ساله با شروع ماه رمضان به دستور مریم قجر تشریفات خاصی در تمام مقرات و پایگاههای فرقه در عراق و اروپا برگزار می شود. در زمانیکه عراق در سایه صدام برای رهبران فرقه امن بود افطار اول ماه رمضان برای تمام افراد مستقر در قرارگاه محل استقرار رجوی به اصطلاح همه میهمان رهبری بودند و مریم قجر دیس های مرغ و پلو را دست به دست می چرخاند وبه پیش خدمتانش می داد تا جلوی افراد قرار دهند. بر همین سیاق در سایر قرارگاهها هم فرماندهان هر بخش و ستاد هم همین کار را می کردند.

در شرایطی این میهمانی ها؛ چند شب طول می کشید. البته یک میهمانیهایی هم بود که معروف به میهمانی لایه ای بود. این ضیافت توسط بالاترین فرماندهان برگزارمیشد که خیلی هم بی محتوا و تصنعی بود. معمولا این ضیافت از پایین ترین لایه یعنی نفرات جدید الورود شروع میشد. در بعضی اوقات که وضعیت به لحاظ امنیتی خوب بود رجوی در قرارگاه سابق اشرف و بعدا در لیبرتی همه ساله نشست های شستشوی مغزی اش را بعد از افطار تا نزدیک سحر با تفسیرهای من در آوردی به شدت خرافی از آیاتی انتخابی و جیره بندی شده از قرآن به صورت هر شب چند آیه ادامه می داد و در مواردی هم افطار بصورت جمعی بود و هر مقری افطاری نفراتش را می آورد و بصورت جمعی سرو میشد که اسمش را گذاشته بودند میهمانی برادر !!!

رجوی هم متناسب با وضعیت تشکیلاتی شبهای طولانی حرف میزد و شبی یک بار رژیم را سرنگون می کرد!! البته بیش از نود درصد افراد بعد از افطاری خواب بودند و خر و پف آنها هوا بود. ما می دانستیم که برای به اصطلاح تعمیق بحث برادر باید چند بار دیگر هم در بازپخش ها گوش کنیم و این نشست ها فرصت خوبی بود که کمبود خوابمان را جبران کنیم و خستگی مفرط بیگاری هارا از بدنمان بزداییم.

چرت زدن نه تنها در نشست رهبری تنبیه داشت که با یک سیخ زدن نفر کناری شروع می شد آنهم با اشاره ناظرین نشست که همه افراد را تحت نظر داشتند و چند متر چند در نقاط مختلف سالن تحت عنوان حفاظت و انتظامات نفرات را می پاییدند تا حمله و ناسزا در نشست تفتیش عقاید موسوم به «عملیات جاری» در مقرات هم اگر چرت می زدی در همان موقع پخش نوار یقه ات را می گرفتند و شب هم در نشست عملیات جاری باید حساب پس می دادی.

این میهمانی دادنها در راه خدا و مفت و مجانی نبود. هدف فرقه حل وفصل مسائل و معضلات تشکیلاتی با سوء استفاده از ماه رمضان و فریضه مذهبی بود که هم با چهره مهربان از نفراتی که دچار مشکل و بحران شده اند دلجویی کند و هم مشکلات و تناقضات ذهنی کلیه اعضا را پیرامون مسائل خطی واستراتژی و سیاسی حل وفصل نماید. این ماه علیرغم اینکه به قول معروف قرار است برای مسلمانان دارای خیرات و برکات باشد اما برای ما که در فرقه رجوی بودیم مایه زجر وبدبختی بود (درست مثل جمعه ها و ایام عید نووز که بیشترین کار و بیگاریها به می دادند!) و همه شب وروز دعا می کردیم که ماه رمضان زودتر تمام شود تا از شر حرفهای تکراری و افسانه سرایی های به غایت خرافی و ارتجاعی رجوی از بعد از افطار تا سحری (از خواب نما شدنهای خود و نوچه هایش و پیش بینی های فلان فال گیر در داغستان!! مبنی بر حتمیت رئیس جمهور شدن یک زن در ایران!! گرفته تا تفسیرهای آنچنانی قرأن و قرأن به سر گرفتن و مرثیه سرایی های ریائی شبهای احیا و بعضی شبها شرح معجزات انبیا و اولیا و کشف شدن کشتی نوح با اسامی پنج تن شیعه!! که هزاران سال بعد از نوح بودند روی کشتی! و تا کشف چگونگی خشک شدن رود نیل در پای قوم موسی و غرق شدن فرعون و… از جمله تفسیر سورۀ احزاب و تشبیه اشرف به مدینه و گذاشتن خودش هم به جای پیغمبر اسلام!!) و بیگاری های آشپزخانه و سرو و پذیرایی در میهمانی های بی محتوا خلاص شویم.

بعد از سرنگونی صدام حسین یک مصیبت دیگر هم اضافه شده بود یعنی میهمانی دادن به هواداران حزب بعث منحله و به اصطلاح شیوخ عشایر عراق وو….. که در هنگام خوردن قوزی( کباب برۀ بریانی با پلو) همراه با نوشابه های دست ساز اشرف وعده می دادند که یک ماهه دولت عراق را سرنگون می کنند و دوباره وضعیت بر می گردد به روال سابق و دیگر غم وغصه سلاح را نداشته باشید!!. حتی بعضی ها می گفتند اگر تعرضی به شما شود ما با تمام عشایر و قبیله مان جلوی درب اشرف چادر زده و بلکه زیر تانکها می خوابیم وبه احدی اجازه تعدی به اشرف را نخواهیم داد!!..

البته همه اینها لاف و گزاف سر سینی ها گوشت و پلو بود!! زیرا در چندین حمله که با آنهمه کشتار به اشرف صورت گرفت و آخرش هم نه از تاک نشان ماند و نه از تاک نشان و اشرف کاملا تخلیه شد خبری از دوستان عرب شکمو که شب تا صبح برایشان غذا طبخ می کردیم و بعد هم باید ریخت پاش آنها را جمع و جورمی کردیم نشد و همه شان غلاف کردند و کلا دوستی های ادعایی را هم فراموش!. بعد از آن هم که دولت عراق حفاظت اشرف را بر عهده گرفت و رفت و آمد به اشرف و از آن ممنوع شد و دیگر از آن مهمانی ها خبری نبود دوباره فرقه از فرط بیکاری افراد یکانی را بنام یکان اجتماعی اینترنتی ایجاد کرد که بصورت مجازی با دوستان سابق ارتباط برقرار می کردند.

در رمضان یکی از سالهای بعد نیز که نیروهای عراقی با صف آرایی شان بیرون درب اشرف برای حمله به قرارگاه آماده می شدند و رجوی نیز گروهی را برای به کشتن دادنشان جلوی آنها دم در اشرف قرار داده بود به عنوان امام و مرجع تقلید! فتوا داد به علت اینکه در حال جنگ و جهاد هستیم و روزها هم طولانی است و روزه گرفتن در این تابستان عراق با گرمای 50 درجه مانع مبارزه و جنگیدن می باشد هیچکس امسال نباید روزه بگیرد چه آنها که در جلوی در (جبهۀ مقدم) هستند و چه آنها که در ستادها جلوی کولر کار سیاسی و نوشتن می کنند و در فتوایش تأکید کرد که همگی قضای آن را در ماه محرم که در زمستان و با روزهای کوتاه می باشد به جا می آوریم! این سومین فتوای وجوب روزه خواری از سوی رجوی و وجوب گرفتن روزه در ماهی دیگر به جای ماه رمضان طی سالیان حضور ما در اشرف بود که پیش از آن یکی در زمان جنگ دوم خلیج یعنی جنگ کویت و دیگری در زمان جنگ آمریکا در عراق و سرنگونی رژیم صدام حسین بود.

در این دورۀ بعد از سقوط صدام یعنی در دوران تماس های اینترنتی، دوستان سابق در عشایر عراق با پر کردن لیستها و زونکنهای امضاهای جعلی میلیونی! تا توانستند از پول های باد صدام آورده! اخاذی کردند و تا خرخره سر فرقه کلاه گذاشتند. البته سران اجتماعی فرقه در ظاهر جلوی افراد چیزی نمی گفتند که امضاها جعلی است اما در نشست های مسئولین مستمرا دعوا بر سر جعل بودن امضاها بود (یک دوست عراقی از این طریق داشتم که وکیل بود و کار وکالتش رونقی نداشت. این فرد از طریقی دوستی دیگر به من معرفی شد و من اورا به ستاد اجتماعی وصل کردم. این فرد بیش از دویست هزار امضای جعلی درست کردو چندین میلیون دینار پول گرفت. از او پرسیدم امضاها راچطوری تهیه کردی گفت به شما دروغ نمی گویم رفتم 5 قبرستان و اسامی تمام مرده ها را نوشتم و آمدم سه بار اینها را باز نویسی کردم!!) در عراق اسم فامیل وجود ندارد و اسامی به اصطلاح ثلاثی (سه اسمی) است یعنی اسم فرد و اسم پدر فرد و اسم پدر بزرگ فرد را می نویسند مثلا حسن سلمان راشد وو…

بر همین سیاق هم در اورسوراواز فرانسه هر ساله در چند نوبت مریم قجر افطاری می دهد. یک بار مسلمانان استان والدواوواز و یک بار مسلمانان عرب که اساسا بسیاری شان حامیان خطرناک ترین تروریست های عرب از جمله داعشی ها هستند میهمان بانو می شوند و این عربها هم به تبعیت از برادران عرب عراقی خود قول یک ماهه می دهند که رژیم سوریه را سرنگون!! و یمن را از وجود شیعه ها پاکسازی کنند!! و بهترین محل را در این دوکشور برای استقرار ارتش موهوم آزادیبخش! رجوی فراهم کنند!!.

من به خوبی بیاد دارم که در اوج جنگ سوریه در نشستی رجوی مطرح کرد که ظرف شش ماه حکومت سوریه سرنگون خواهد شد و ما در بهترین نقطه سوریه در ساحل مدیترانه اشرف جدیدی برپا خواهیم کرد (البته منظورش دیرالزور بود) که آن موقع ما نمی دانستیم.

الآن بیش از سه سال از آن زمان می گذرد و هنوز دوستان عرب وعده ای را که در پای سینیهای مملو از انواع اطعمه وحلویات (شیرینیجات) رنگارنگ داده بودند خبری نشد و رجوی به جای استقرار در سوریه یا یمن به اصطلاح خودش یواشکی نفرات را به آلبانی ترانسپورت می کند!!.. البته یواشکی که می گویم برای اعضای نگونبخت در لیبرتی می باشد و الا در خارج محیط بستۀ فرقه اسامی منتقل شدگان در سایت های مختلف منتشر می شود.

بله، رجوی اینبار برای رو نشدن دستش در دورغ های قبلی می خواهد اشرف جدیدی را در آلبانی بسازد. البته بحث اسم اشرف برای رجوی مترادف با استراتژی است و برای اینکه اعتراف به خطاها و شکست استراتژیهای گذشته اش نکند اسم تمام پایگاهایش در اروپا را به نام اشرف شماره گذاری کرده است!! تا این پیام را به اعضای نگوبخت بدهد که باید کماکان در همان موهومات ارتش ازادیبخش و با همان یال و کوبال سابق باشید. البته دیگر نه یالی مانده است و نه کوپالی!!….

بر اساس تجربۀ عینی سالیانم و واقعیت های ملموسی که شاهد آنها بودم حتی در یک مورد هم تحلیل های رجوی درست از آب در نیامده و همه اش موهوم بود بگذریم که در تشکیلات فرقه مبتنی بر سرسپاری مطلق به «رهبری عقیدتی»، تحلیل های رجوی را همردیف وحی می دانند و معتقدند که رجوی هیچگاه اشتیاه نکرده و نمی کند بلکه همیشه در همۀ شکستها این اعضا ومسئولین بودند که حرف اورا نفهمیده و درست اجرا نکرده اند!!

ولی کسی نمی پرسد مگر مریم قجر سرسپار مطلق به «رهبری» اش نبود پس چرا او کاری از پیش نبرد؟!. ومسئولین بالای فرقه و مشخصا مسئولین اول فرقه در سالیان گذشته که مطلقا مطیع امر بودند چرا خود مسئله دار شدند و تعدادی از آنها هم در حد آبدارچی تنزل رده پیدا کردند؟؟!!.

عیسی آزاده

پاریس 7/6/2016

*** 

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi


همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25497

نامۀ آقای عیسی آزاده عضو قدیمی و از فرماندهان سابق سازمان مجاهدین به وزیر کشور فرانسه 

Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، چهارم ژوئن ۲۰۱۶:…  این فرقه بیشترین ظلم و فشار را در گذشته و در حال حاضر بر اعضای خودش وارد کرده و می کند و مطلقا اجازه نمی دهد هیچیک از اعضا به اینترنت، تلفن و رادیو و تلویزیون دسترسی داشته باشند. افراد فرقه رجوی بطور واقعی ۵۰ سال از انسانهای آزاد فاصله دارند وروزانه تحت شدیدترین شستشوی مغزی وپپماژ افکار فرقه گرایانۀ شخص رجوی هستند. بنابر این چرا باید فرقه ای با سابقۀ …

ارتش خصوصی صدام در فرانسهآقای اولاند، با آرزوی این که فرانسه و هیچ جای جهان اسیر ناامنی و مورد باجخواهی تروریستها نگردد،

لینک به منبع

نامۀ آقای عیسی آزاده عضو قدیمی و از فرماندهان سابق سازمان مجاهدین به وزیر کشور فرانسه

عالیجناب برنارد کازنوو وزیر محترم کشور فرانسه

با سلام و احترام؛

اینجاب عیسی آزاده پناهنده سیاسی کشور فرانسه و عضو قدیمی جدا شده از سکت و فرقه رجوی (سازمان مجاهدین خلق) به استحضار می رساند که به مدت سی سال از بهترین دوران عمرم را در اسارت ذهنی و جسمی فرقه رجوی سپری کرده ام . و قبلا در اردوگاههای فرقه رجوی در عراق تحت حاکمیت صدام حسین بوده ام .رجوی ما جوانان ایرانی را که بخاطر آزادی وطنمان وازادی و برابری جلای وطن کرده بودیم را با سلاحهای اهدایی صدام حسین تسلیح کرده و یک ارتش خصوصی ایجا کرده بود که این ارتش کوچک آلت فعل دیکتاتور عراق بود. و کار این نیروها اساسا کشتن و اسیر گرفتن سربازان ایرانی در جبهه جنگ و هم چنین انفجار خطوط نفتی و بمب گذاری در شهر های ایران بود..این گروه یکی از خطرناک ترین گروه های حرفه ای در زمینه اعمال تروریستی؛ قاچاق انسان؛ پولشویی و جعل اسناد می باشد. در همین رابطه به استحضار می رسانم که:

از طریق شبکه های اجتماعی متوجه شدم فرقه رجوی در تدارک یک گردهمایی بمناسبت سالگرد جنگ مسلحانه و و سالگرد آزادی خانم مریم قجر عضدانلو همسر آقای رجوی از زندان فرانسه می باشد به همین منظور امسال قصد دارد که انبوهی از اتباع عرب سوریه را وارد پاریس کند.در این رابطه بر حسب وظیفه انسانی ام هشدار می دهم که در نقل وانتقال اتباع عرب توسط اتوبوس هایی که فرقه رجوی اجاره می کند ؛تروریست های خطرناک وجانی داعش هم از این فرصت استفاده کرده و وارد فرانسه می شوند؛ توضیح اینکه فرقه رجوی از کمپ های مختلف در اروپا افراد را بدون اسناد هویت و پاسپورت بصورت قاچاق وارد فرانسه می کند و هدفش تشکیل یک سیاهی لشکر برای جلب توجه خبرنگاران و دولت های اروپایی مبنی بر داشتن پایگاه مردمی است در صورتیکه این سکت خطرناک به دلیل ماهیت ضد ایرانی و تروریستی اش هیچ پایگاهی در ایران ندارد به جر تعدادی کاربر اینترنتی که در ازاء پول در فضای مجازی برای فرقه رجوی فعالیت می کنند.

عالیجناب

من سه دهه در این فرقه بودم وبا تمامی شگردهای آنها آشنایی دارم ومی دانم که فرقه رجوی در شرایط فعلی رابطۀ بسیار نزدیکی با تروریستهای خطرناک در سوریه و عراق دارد و با رهبران آنها بصورت مخفی و حتی علنی در مقرشان در حومه پاریس ملاقات می کنند.

این فرقه بیشترین ظلم و فشار را در گذشته و در حال حاضر بر اعضای خودش وارد کرده و می کند و مطلقا اجازه نمی دهد هیچیک از اعضا به اینترنت، تلفن و رادیو و تلویزیون دسترسی داشته باشند. افراد فرقه رجوی بطور واقعی ۵۰ سال از انسانهای آزاد فاصله دارند وروزانه تحت شدیدترین شستشوی مغزی وپپماژ افکار فرقه گرایانۀ شخص رجوی هستند.

بنابر این چرا باید فرقه ای با سابقۀ تروریستی و با کارنامه ای سیاه از نقض حداقل های حقوق انسانی حتی در حق اعضای خودش اجازۀ گردهمایی و آکسیون و تظاهرات در اروپا و مشخصا در فرانسه داشته باشد.

در سال ۲۰۱۶ بیش از ۵ بار خانواده های ایرانی باانبوهی از مشکلات خودشان را به عراق به شدت نا امن رساندند تا با فرزندانشان در کمپ لیبرتی در عراق ملاقات کنند اما این فرقه حتی چند دقیقه نیز به خانواده ها اجازۀ ملاقات با عزیزانشان را نداد در صورتیکه در امنیتی ترین زندانها به زندانی امکان ملاقات داده میشود. لذا فرقه ای با یک کارنامه سیاه از بدرفتاری با اعضا و خانواده ها و مزدوری برای دیکتاتور مخلوع عراق و هم صدا شدن با تروریست های داعش در عراق و سوریه به چه دلیل باید اجازه برگزاری اکسیون و متینگ و تظاهرات داشته باشد.

عالیجناب من بعنوان یک عضو قدیمی این فرقه که بیش از سه سال پیش از آنها جدا شده ودر فرانسه به عنوان پناهنده سیاسی قبول شده ام و زندگی می کنم بنا بر وظیفۀ انسانی خودم هشدار می دهم که گردهمایی فرقه در ژوئیۀ آینده خطری برای امنیت فرانسه می باشد لذا آن را لغو کنید و اجازه ندهید در پوش تظاهرات و گردهمایی فرقه رجوی تروریست های خطرناک وجنایتکار وارد کشورتان و پایتخت آن پاریس شوند.

با آرزوی موفقیت برای شما و صلح و دوستی ملت ها و نابودی تروریسم جهانی.

با تقدیم بهترین احترامات

عیسی آزاده

پاریس – اول ژوئن ۲۰۱۶

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIدرخواست اجازه شرکت و سوال از مریم رجوی در گرد هم آیی بزرگداشت آغاز تروریسم در پاریس

مریم رجوی ویلپنت سالگرد گرامیداشت تروریسم در فرانسه توسط مجاهدین خلقفراخوانهای شوی سالانۀ مریم قجر به خلق قهرمان لهستان!!

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25390

برخورد وحشیانه فرقۀ رجوی با خانواده ها 

Mojahedin Khalq Rajavi cult confronting Families of hostages 4عیسی آزاده، پیوند رهایی، بیست و نهم می ۲۰۱۶:…  مژگان پارسایی نیر با تلفن ماهواره ای مستمرا با مریم قجر در فرانسه در ارتباط است و تمام گزارشها در مورد خانواده ها را تنظیم و به صورت گزارش نوبه ای با فاکس و ایمل و تلفنی برای مریم قجر در قلعۀ اورسوراواز فرانسه ارسال می کند. البته در چنین وضعیتی تمام دستگاه فرقه رجوی در آماده باش کامل قرار می گیرد و سرکردۀ فراری فرقه شخص رجوی دستورات برخورد با خانواده ها … 

عیسی آزاده پارلمان اروپاآلبانی و خواب های پنبه دانه ای رجوی

لینک به منبع

برخورد وحشیانه فرقۀ رجوی با خانواده ها

(با تصاویر تکان دهنده از ایستادگی خانواده ها در برابر حملات وحشیانۀ مأموران رجوی در جلوی در کمپ لیبرتی در بغداد و اصرار خانواده ها بر حق انسانی دیدار با عزیزانشان که رجوی آن را زیر پا می نهد)

نوشتۀ عیسی آزاده عضو قدیمی و از فرماندهان سابق سازمان مجاهدین خلق

مزدوران فرقه رجوی به خانواده گروگانهای کممپ لیبرتی حمله می کنند

برای پنجمین بار خانواده های اسیران لیبرتی درمقابل زندان فرقه درعراق تجمع کردند و با التماس و آه و ناله خواهان دیدار با عزیزانشان ولو در حد چند دقیقه شدند. خانواده های عزیز؛ برای اسیران شیرینی و گل و تربت وطن را هدیه آوردند بودند و به آنان تقدیم کردند اما مسئولین کمپ که تفاوتی با ربات ندارند به دستور مژگان پارسایی جانشین رجوی در کمپ لیبرتی با فحاشی و توهین هایی که برازندۀ شخص رجوی است با خانواده ها برخورد کردند. بعد از حضور خانواده ها در مقابل کمپ یک خط تلفن مستقیم از اتاق مژگان به محل این درب کشیده شده است و مستمرا تحولات و حرفهای خانواده ها به او منتقل می شود.

مژگان پارسایی نیر با تلفن ماهواره ای مستمرا با مریم قجر در فرانسه در ارتباط است و تمام گزارشها در مورد خانواده ها را تنظیم و به صورت گزارش نوبه ای با فاکس و ایمل و تلفنی برای مریم قجر در قلعۀ اورسوراواز فرانسه ارسال می کند. البته در چنین وضعیتی تمام دستگاه فرقه رجوی در آماده باش کامل قرار می گیرد و سرکردۀ فراری فرقه شخص رجوی دستورات برخورد با خانواده ها را به مریم قجر داده و او به مژگان پارسایی منتقل می کند.

مزدوران فرقه رجوی به خانواده گروگانهای کممپ لیبرتی حمله می کنند

در این رابطه شایان ذکر است که کلیه افراد مقابل خانواده ها مسئولین فرقه در کمپ لیبرتی هستند و تعداد دونفر از فیلم برداران نیز از سیستم تبلیغات فرقه می باشند. فرقه تاکنون در برابر تجمع خانواده ها لال شده و تا کنون هیچ اطلاعیه ای از ترس بی آبرویی اش صادر نکرده است زیرا تهمت ها و مارک هایی که به خانواده ها می زند آنقدر اورا در انظار ایرانیان خارج از کشور و ارگانهای حقوق بشری بی آبرو کرده است که جرأت اطلاعیه دادن ندارد و از این رو تصمیم گرفته که موضوعی به این گستردگی و اهمیت را با سکوت برگزار کند.

براساس اخیار دریافتی در تمام ساعاتی که خانواده ها در جلوی زندان رجوی موسوم به لیبرتی هستند هیچ تحرکی از اسیران مشاهده نمی شود. فرقه همۀ برنامه های عادی کمپ حتی ورزش روزانۀ اسیران را هم تعطیل کرده و برای همه نشست و کلاس جهت سرگرم کردن آنها برقرار کرده تا افراد در سالنهایی که همۀ در و پنجره های آنها مسدود شده و افراد به شدت تحت کنترل هستند؛ متوجه حضور خانواده ها نشوند و صدای آنها را نشوند.. علاوه براین جرأت نکرده است که مشابه قبل تعدادی از نیروها را برای فحاشی در مقابل خانواده ها قرار دهد. این نکته مبین این است که وضعیت فرقه در کمپ به شدت متزلزل است و دیگر به هیچ کس به جز مسئولین قدیمی اش که انها هم چند ده نفر بیشتر نیستند اعتماد ندارد و می داند که اسیران به محض اینکه با خانواده هایشان مواجه شوند بدون شک و تردید پرده های رجوی را دریده و به خانواده ها ملحق خواهند شد.

مزدوران فرقه رجوی به خانواده گروگانهای کممپ لیبرتی حمله می کنند

تشکیلات فرتوت و استراتژی به گل نشسته رجوی نفس های آخرش را می کشد و می خواهد با انواع ترفند ها این موج خانواده ها را از سر بگذراند و پیش بینی می شود که در این رابطه با توجه به خطری که رجوی از ریزش نیروها در عراق احساس می کند سرعت انتقال اسیران به آلبانی را افزایش دهد و مشخصا دنبال انتقال نیروهای بشدت مسأله دار از عراق به آلبانی است زیرا با توجه به شرایط آلبانی و دست بازتری که فرقه در آن کشور دارد کنترل نیروها برایش ساده تراست. خصوصا تحول میدانی در عراق و شکست های پی در پی برادر عقیدتی رجوی داعش تمام امید های واهی او را نقش بر آب کرده و دیگر امیدی به بازگشت حزب منحلۀ بعث به عراق و فتح بغداد توسط داعش که رجوی سخت روی آن سرمایه گذاری کرده بود ندارد چرا که می بیند داعش و بعثی ها شهرهای عراق را یکی پس از دیگری در مقابل نیروهای عراقی خالی کرده و می گریزند که نمونۀ آن بازپس گیری اخیر شهر فلوجه توسط نیروهای عراقی است.

رجوی در صدد بود تا تعیین تکلیف وضعیت سیاسی عراق به هر نحوی که شده با زد و بند و رشوه های کلان اسیران را در عراق نگهدارد اما شدت گرفتن نبرد بر ضد داعش و تغییرات سیاسی در عراق رجوی را واداشت چمدانش را بسته و مترصد آن شود که تا وضعیت بدتر نشده اسیران را از عراق به آلبانی انتقال دهد.

البته رجوی بی آینده تر از آن شده است که در آلبانی هم بخواهد از این نمد کلاهی برای خودش بدوزد چرا که باد تحولات و آگاه شدن اسیران و باز شدن چشمشان به دنیای آزاد ولو در حد آلبانی بدون شک موجب خواهد شده که باز هم بسیاری از آنان صفوف فرقه را ترک و دنبال زندگی شان بروند.

اما این بی حرمتی به خانواده ها و مداراکردن خانواده ها با تشکیلات رجوی و مسئولین او در زندان لیبرتی طولانی نخواهد بود و خانواده ها طبعا در برابر این بی عدالتی ها ساکت نخواهند نشست و همینطور که ارکان رجوی را در لیبرتی به لرزه درآوردند در آلبانی یا هر کجای دنیا هم که باشد پی فرزندان خود را خواهد گرفت و تا رهایی آنان از داغ و درفش و زنجیر رجوی ساکت نخواهند نشست.

بی سسب نبود که خانواده ها امروز پرده های رجوی را از هم دریدند و چشم در چشم مسئولین فرقه در مقابل کمپ لیبرتی فریاد در گلو خفه شده شان را سر دادند که ای انسانهای خالی از مغز چرا و به چه دلیل و طبق چه قانونی مارا از دیدار با عزیزانمان منع می کنید. این چه زندانی است که زندانبانان آن هیچ رحم و مروتی ندارند و پایبند هیچ قانونی نیستند.

مزدوران فرقه رجوی به خانواده گروگانهای کممپ لیبرتی حمله می کنند

لذا ما جداشدگان حمایت قاطع خودرا ار خانوادهای عزیزمان که رنج سفر به عراق ناامن را متحمل شدند اعلام می کنیم و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم و امیدوارم که رجوی برای یک بار هم که شده به این فریادها و ناله های مادران داغ دیده پاسخ دهد و اجازه دهد که خانواده ها با عزیزانشان دیدار کنند. زیرا با غل و زنجیر و با تهدید و ارعاب نمی توان نیرو ها را نگهداشت. گذشته ای را نشان داده است. سازمانی که روزی ادعای هزاران رزمنده تا دنده مسلح را داشت اکنون با تعدادی انسانهای پیر و فرتوت و با کلکسیونی از بیماری های صعب العلاج لاف درغربت می زند و لاجرم با ایجاد سیاهی لشکر از لهستان ورومانی و با اتباع عرب و افغان می خواهد صورتش را با سیلی سرخ نگهدارد.

بی حرمتی به خانواده های داغدار و به ساحت مقدس خاک وطن تراوشات ذهن و افکار پوسیده رجوی است که در کالبد آن اسیران دمیده بطوریکه آنان را به ربات تبدیل کرده و برده فکری فرقه نموده است.

در لینگ زیر به ناله ها و حرفهای این خواهر (نرگس بهشتی خواهر مصطفی و مرتضی بهشتی) در روزهای اخیر در جلوی در کمپ لیبرتی خوب گوش بدهید. آیا این عاطفه و این ناله ها و فریادهای جگرسوز را کسی به او یادداده است؟ آیا این خواهر مزدور وزارت اطلاعات و عضو نیروی نظامی قدس است!! آنگونه که رجوی می گوید؟!! خطاب این خواهر که رجوی اجازۀ دیدارش با برادر زنده مانده اش در لیبرتی را نمی دهد در حالیکه یک برادر دیگرش در اشرف قربانی سیاستهای رجوی شده است به مآموران رجوی که عکس شهید خودشان یعنی برادر او را پاره کرده اند یک رویدار تاریخی در تاریخ مبارزات مردم ایران برای آزادی است.

فریادهای جانسوز یک خواهر جلوی در کمپ لیبرتی در بغداد

https://youtu.be/eAdAbJGFDls

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی 2016

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی ماه می 2016

عیسی آزاده – پاریس

۲۷/۵/۲۰۱۶

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25295

گدایی فرقه رجوی برای جمع کردن سیاهی لشکر 

 عیسی آزاده، پیوند رهایی، بیست و چهارم می ۲۰۱۶:…  یکی از افراد فرقه در پاریس که خودش را سعید معرفی می کند مستمرا با تلفن با پناهندگان سوری و افغانی صحبت می کند وبا التماس و درخواست از آنها قول گرفته است که هر کدام سه اتوبوس نفر را از شهر های خودشان برای شوی سالانۀ مریم قجر به پاریس ببرند. البته این افراد هنوز قولی به نفر فرقه نداده اند چون در سال قبل نفر فرقه تمام پولهایی را که قرار بود … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

لینک به منبع

گدایی فرقه رجوی برای جمع کردن سیاهی لشکر

نوشتۀ عیسی آزاده عضو قدیمی و از فرماندهان سابقگدایی فرقه رجوی برای جمع کردن سیاهی لشکر سازمان مجاهدین خلق

فرقه رجوی برای راه اندازی شوی خارج کشوری اش و جمع کردن سیاهی لشکر در سرتاسر اروپا شدیدا به تکاپوافتاده و برای این کار دست به دامن پناهندگان افغان و عرب در کمپ های پناهندگی شده و و با تمام توان و امکانات دنبال جمع کردن نفر برای شوی تکراری و مفتضح خود در ژوئیۀ آینده در پاریس می باشد. در همین رابطه چند نفر از لابی های آنها از اتباع افغانستان و سوریه که مرا می شناسند به من مراجعه کرده و گفتند که افراد فرقه رجوی مستمرا به آنها زنگ می زنند و وعده و وعید می دهندکه بابت هرنفر که برای شوی آنها برده شود هفتاد یورو می دهند و کلیه هزینه های رفت و برگشت و استقرار در هتل و مخارج خورد و خوراک آنها را هم می پردازند و به سر اکیپ ها هم یک پاداش نقدی خوب داده می شود.

یکی از افراد فرقه در پاریس که خودش را سعید معرفی می کند مستمرا با تلفن با پناهندگان سوری و افغانی صحبت می کند وبا التماس و درخواست از آنها قول گرفته است که هر کدام سه اتوبوس نفر را از شهر های خودشان برای شوی سالانۀ مریم قجر به پاریس ببرند. البته این افراد هنوز قولی به نفر فرقه نداده اند چون در سال قبل نفر فرقه تمام پولهایی را که قرار بود به سر اکیپها بدهد بالا کشیده و به همین دلیل الآن افغانیها و سوری ها به وی اعتماد ندارندو به نفر فرقه جواب منفی داده اند.

البته گفتنی است که بعد از آخرین خیمه شب بازی فرقه در پاریس که عربهای بسیج شده نسبت به دعوت و سخنرانی یک لابی اسرائیلی فرقه اعتراض کردند و افراد فرقه با دست گذاشتن روی دهن یک دختر سوری و جلوگیری از افشاگری اش بر علیه لابی اسراییلی فرقه موجب وقوع درگیری بین خود و عربها شدند لابی های سابق سوری و عربشان از عملکرد فرقه متنفر شده اند و دیگر حاضر به اعزام نفر و سیاهی لشکر به شوهای مریم قجر در اروپا نیستند. به همین دلیل امسال فرقه روی اتباع اروپای شرقی متمرکر شده است و می خواهد امسال مابازاء اتباع افغانی و سوری و عرب اتباع کشورهای لهستان و رومانی را برای شوی مسخره اش به پاریس بیاورد.

البته با توجه به مشکلات سیاسی فعلی در فرانسه و تظاهرات فرانسوی ها هنوز محل شوی مریم قجر تعیین تکلیف نشده است و فعلا با بازکردن صفحات مختلف در فیس بوک با اسامی من در اوردی و گذاشتن عکس های مریم قجر تبلیغاتش را تحت عنوان کنگره ایرانیان!! شروع کرده است. هر ایرانی باغیرتی که این صفحات را ببیند به ریش این حضرات می خنددکه جمع آوری و گدایی نفر از کشورهای اروپای شرقی چه ربطی به کنگره ایرانیان!! دارد.

رجوی بی وطن و همسر حسرت بدلش درمانده از همه با کشتی به گل نشسته اش می خواهد با راه اندازی یک شوی مسخره چند صباحی اسیران نگونبخت را بیشتر فریب دهد و بگوید امسال هم بقول خودشان کهکشان راه انداختند!!..

محتوای این شوی مسخره از اساس هیچ ربطی به ایران وایرانی ندارد و در تمام این سالیان هیچکدام از سیاسیون واقعی ایرانی در شوی های مریم قجر شرکت نداشته اند و تمام برنامه های انها با سخنرانان استیجاری شروع و با همان ها هم به اتمام رسیده است. ومیلیونها یورو هم خرج وهزینه در بر داشته است.

طنز تلخ هم این است که فرقه دوباره مرثیه فروش اموال را در لیبرتی در سایت هایش باعناوین مختلف علم کرده که دولت عراق اجازۀ فروش نمی دهد. تمام کسانیکه از کمپ لیبرتی در عراق خارج شده اند می توانند شهادت دهند که فرقه هیج اموال قابل توجهی در لیبرتی ندارد و تمام وسایل و تجهیرات پایه ای و اساسی کمپ از قبل وجود داشت و متعلق به دولت عراق می باشد.

اگر رجوی راست می گوید و خواهان انتقال اسیران از لیبرتی به آلبانی است امسال شوی مسخره را که هیچ ارزشی ندارد و تکرار مکررات است منحل کند و اعلام کند که هزینۀ این شو را به انتقال اسسیران اختصاص می دهد. اما رجوی که هیچ حرف راست و درست و حسابی نمی زند و فقط دنبال وقت کشی است تا به قول خودش شاید «تغاری بشکند» و او «کاسه لیس» آن باشد یعنی به اصطلاح خودش «انقلابیون عراقی» یاهمان جانور های وحشی داعشی در عراق و سوریه قدرت را بدست بگیرند تا رجوی بتواند به حیات خائنانه و خفیف خود در عراق ادامه دهد و با خیره سری ها اسیران نگونبخت را در عراق نگهداشته و به کشتن بدهد و یا اسیران در اثر فشارهای تشکیلاتی یکی پس از دیگری از بین بروند و مریم قجر هم برایشان مجلس ترحیم با گلهای دزدید شده از قبرستان اورسور اواز برگزار کند.

از طرف دیگر بر اساس اخبار دریافتی از آلبانی رجوی اسیران نگونبخت را در آلبانی هم بدتر از اشرف در آپارتمانها زندانی کرده است و حتی با نصب پرده های ضخیم جلوی دید آنها به بیرون را هم گرفته است و اجازه نمی دهد احدی به تنهایی از زندانهایش خارج شود و یا به اینترنت دسترسی داشته باشد، دریغا ازیک تلفن همراه که دراختیار اسیران قرار دهد.

البته دیگر رجوی به آخر خط رسیده است و هر ترفندی به کار بگیرد دردی از درد های بی درمان او را علاج نخواهد کرد و دیگر خبری از ان ادا و اطوارهای رجوی که در عراق از خودش در می آورد نخواهد بود. بطورخاص هر کار بکند و هر حیله و نیرنگی به کار گیرد و هر تهمت و افترایی که بزند نخواهد توانست مطالبات خانواده های اسیران را ماست مالی کند و باید پاسخگو باشد.

به جرأت می توان گفت که هزینه های یک سال فرقه در اروپا و آمریکا و پولهای هنگفتی که به لابی های امریکایی اش وسایرین می پردازد و هزینۀ پوشاک و آرایش یک سال مریم قجر برای انتقال کلیۀ اسیران از عراق به آلبانی کفایت می کرد و نیازی به فروش چنددست آفتابه لگن هم نبود.البته خودش هم می داندکه اینها همه اش بهانه است و می خواهد به اسیران بگوید که من میخواهم شما را از عراق خارج کنم این دولت عراق است که نمی گذارد اموال را بفروشیم تا هزینه انتقالتان حل شود!! و شک ندارم که رجوی طلبکار اسیران هم می باشد که این از کم کاری شماست که نمی توانیم اموال را بفروشیم!! یعنی مثل تمام شکست هایش که گناه آنها را به گردن اسیران می انداخت و می گفت علت اصلی شکستمان در فلان عملیات وبهمان پروژه بخاطر کم کاری شما بوده است!!. واقعا در تاریخ سابقه ندارد که یک رهبری گناه و بار تمام خطاها و شکستهایش را به گردن افراد خودش بیندازد! و رجوی سوژۀ منحصر به فرد این پدیده در تاریخ و جهان می باشد!!

همه کسانی که در فرقه به هر میزان بوده اند گواهی دهند که آیا رجوی در یک مورد فقط یک مورد بوده است که بگوید در سی و چند سال گذشته من یک اشتباه کرده ام؟ جواب مطلقا منفی است البته اشتباه و خطای واقعی نه از آنگونه انتقادهای مسخره و آبکی که مسعود رجوی گاهی از خودش می کرد که در حقیقت تعریف و تمجید از خودش بود!!… مثلا یک بار در یک نشست صوتی در اشرف، رجوی گفت: من یک اشتباه کردم آن هم این بود که اجازه دادم خانواده وارد اشرف شود!. ( اشاره اش به این بود که بعد از سرنگونی صدام حسین به خانواده هااجازه داد که وارد اشرف شوند و بافرزندانشان ملاقات کنند که موجب شد برخی از افراد جدا شده و همراه خانواده شان بروند).

این هم از قبول اشتباهات توسط رهبری یک به اصطلاح جنبش……..!!!!!

درپایان سؤالم از رهبران فرقه این است که بعد از آزادی مریم قجر از زندان فرانسه و برگزاری شوهای سالانه به مناسبت آزادی ملکۀ ترور از زندان و جمع آوری خیل سیاهی لشکر و صرف صدها میلیون یورو چه دردی را از مردم ایران درمان کردید؟؟!!. چه مسأله ای را از اعضای خود حل کردید؟؟!. چه مشکلی از صدها مشکل هموطنانتان در خارج کشور را حل کردید؟؟. به کدام پناهندۀ ایرانی کمک کردید؟.

البته تانوانستند به نام بنیادهای خیریه قلابی اخاذی هم از مردم کردند و سر مردم اروپا کلاه گذاشتند وتمام پول هارا هم هزینۀ جاه طلبی رجوی مفلوک کردند. رجوی با هیاهو و جار و جنچال می خواست خودش را بعنوان یک رهبر جا بزند و همسرش راهم به عنوان مضحک و مسخرۀ یک رئیس جمهور در تبعید!! قالب کند . اما به ضد خودش تبدیل شد و در حال حاضر به جز چند ده نفر که با پول از طریق فضای مجاری در داخل ایران فعالیت می کنند هیچ ایرانی و مشخصا نسل جوان ایرانی نه این فرقه را می شناسد و نه هم اگر بشناسد آنرا جدی می گیرد.

بنابرین شوی امسال فرقه هم پیشاپیش شکست خورده است و خلق قهرمان لهستان هم دردی از دردهای بی درمان این فرقه را علاج نخواهد کرد.

به کلیۀ دوستان و ایرانیان ساکن کمپ های کشورهای اروپایی و دوستان فارسی زبان هشدار می دهم که فریب این فرقۀ تروریست را نخورند و در خیمه شب بازی این فرقه شرکت نکنند زیرا باند رجوی یک سکت خطرناک است و باید از آن دوری کرد و نباید کسی خودش را آلودۀ این فرقه کند.

عیسی آزاده

پاریس ۲۲/۵/۲۰۱۶

*** 

دکتر بنی صدر می 2015ژئوپولتیک منطقه یا حفظ رجوی؟

عیسی آزاده پارلمان اروپامتن سخنرانی آقای عیسی آزاده در اجلاس پارلمان اروپا ۲۵ فوریه

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23481

علت ترس و هیستری رجوی از دیدار خانواده های اسیران با عزیزانشان چیست؟ 

عیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، دوم فوریه ۲۰۱۶:… این هم که موضوع امنیت و اطلاعات و جاسوسی و زمینه سازی برای کشتار لیبرتی نشینان و…!! را مطرح می کنید بسیار مضحک و مسخره می باشد زیرا عالم و آدم از جمله خودتان خیلی خوب می دانند و می دانید که امروز دیگر فرقه و اعضایش هیچ چیز مخفی و ناشناخته ندارند زیرا شما تمام اسامی و عکسهای افرادتان را به آمریکا و سازمان ملل و دولت عراق داده اید …

مجاهدین خلق فرقه رجوی گروگانها را مجبور به فحاشی به خانواده ها می کنندنادر نادری: خانواده های عزیز نمایش با نقاب رجوی را دیدید؟

لینک به منبع

علت ترس و هیستری رجوی از دیدار خانواده های اسیران با عزیزانشان چیست؟

به قلم عیسی آزاده از اعضا و فرماندهان قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین

خانواده های بسیاری از ساکنان کمپ لیبرتی تحت کنترل داخلی فرقه رجوی (سازمان مجاهدین خلق سابق) به این کمپ مراجعه کرده و بعد از سالیان طولانی خواهان دیدار با عزیزانشان شده اند ولی هر بار با جوی از شانتاژ و ارعاب و هیاهو از طرف برخی از ساکنان کمپ البته به دستور شخص رجوی مواجه گشته اند. آنها با ردیف کردن عناوین و القاب موهوم و مضحک و تهمتهایی واهی نظیر «مزدوران وزارت اطلاعات» علیه این خانواده های دردمند که تنها خواستار دیدار با عزیزانشان بعد از سالیان طولانی ۲۰ یا ۳۰ ساله و حتی ۳۵ ساله بودند مانع این امر شده و از این دیدار جلوگیری کرده اند.

به راستی هر ناظر بیطرف و منصفی بعد از شنیدن این واقعه و خبر به فکر فرو میرود که چرا و چگونه می توان افرادی را از دیدار با خانواده منع کرد؟ زیرا حتی فرد زندانی و حتی زندانی محکوم به اعدام در همه جای دنیا و در دیکتاتوری ترین رژیمها هم حق دیدار با خانواده اش را دارد. برای کسی که دیدار خانوادگی امری ساده و پیش پا افتاده و روزمره است این سؤال پیش می آید که مگر میشود؟

به راستی شرح و بسط موضوع برای خیلی ها سخت است و تقریبا غیراز کسانی که در مناسبات بسته و سکتاریستی این به اصطلاح سازمان سیاسی مدعی برخورداری از حمایت گسترده اجتماعی زیسته اند کس دیگری توان هضم و فهم این موضوع را ندارد ودر برخورد با این خبر و کنکاش در آن انبوهی سؤالات و ابهامات به ذهنش هجوم می آورند.

به راستی حتی برفرض درست بودن ادعای رجوی و فرقه تحت حکومتش مبنی بر مزدوری مادر و پیرزن هفتاد هشتاد ساله و پدران دردمند و سالخورده و خواهران و برادران داغدیده از غم ورنج فراق عزیزانشان برای ارگانی حکومتی نظیر وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی باید دید ترس این جماعت اندک از این موضوع در چیست!!!؟ باید از این فرقه و سکت سیاسی شکست خورده سوال کرد آقایان و خانمها از چه می هراسید و مگر به توانمندی عقیدتی اعضای خود شک دارید؟

بگذارید این مادران و پدران پیر و حتی به قول خودتان مزدوران و عوامل وزارت اطلاعات به دیدار فرزندانشان بیایند وسپس با کار توضیحی و افشاگرانه و آگاه سازی آنان را از وزارت اطلاعات جدا کرده و به سلک و نحله خود درآورید! شما که مدعی فرآوری ایدئولوژی جهان شمول و نوینی برضد فرهنگ جنسیت و فردیت هستید که قادر است کل جهان بشری را البته به خدمت آقای رجوی درآورده و رجوی پرست کند!!!!

این هم که موضوع امنیت و اطلاعات و جاسوسی و زمینه سازی برای کشتار لیبرتی نشینان و…!! را مطرح می کنید بسیار مضحک و مسخره می باشد زیرا عالم و آدم از جمله خودتان خیلی خوب می دانند و می دانید که امروز دیگر فرقه و اعضایش هیچ چیز مخفی و ناشناخته ندارند زیرا شما تمام اسامی و عکسهای افرادتان را به آمریکا و سازمان ملل و دولت عراق داده اید و خیلی خوب می دانید و خودتان هم به ما می گفتید که همۀ این اطلاعات به دست رژیم رسیده است؛ آیا برای خودتان هم مسخره و خنده دار نیست که رژیم ایران و دولت عراق که از قبل از ورود افراد و رهبران سازمان به لیبرتی وجب به وجب این کمپ را می شناختند و اکنون هم زیر دوربین عراقیها می باشد بیایند از پدران و مادران و خواهران و برادران ساکن شهرها و روستاهای ایران که در عمرشان لیبرتی را ندیده اند و نمی شناسند و نمی دانند کجای بغداد قرار دارد بخواهند که بیایند و لیبرتی را شناسایی کنند و به آنها اطلاعات بدهند؟؟!!!

شما به خوبی میدانید که ممانعت از دیدار این خانواده ها با فرزندانشان چه پیامد ها و نتایج سنگین سیاسی و اجتماعی و بین المللی برایتان دارد و انگ و اتهام مزدوری به این پدران و مادران پیر و داغدیده از جفای شمایان نه تنها دردی از بیشمار دردهای شما درمان نخواهد کرد بلکه به آن نیز خواهد افزود.

خود به خوبی میدانید که در دنیای سیاست هر کسی بدنبال دفع شر و کم کردن خسارت وضرر است ولی شما را چه شده است که حتی در یک محاسبه ساده سود و زیان چنین نقطه ضعف بزرگی برای خود ساخته اید که دیدار یک مادر پیر با فرزندش آنهم بعد از ۲۰ یا ۳۰ و حتی ۳۵ سال چنان لرزه ای به پیکر تشکیلات پولادین و آهنین عزم !!! شما وارد میکند که نگو ونپرس!

ولی ما خوب میدانیم و بر کسی از ما پوشیده نیست که تنها و تنها علت این مخالفت هیستریک با دیدار خانواده های دردمند با عزیزانشان چیزی نیست غیر از ترس رجوی از باز شدن روزنه ای برای ارتباط اسیران ( جسم و ذهن) با دنیای خارج به عنوان خاری در چشم و میخی در پهلوی رجوی سکتاریست و فرقه گرا.

البته این بار از رسوایی و ترستان حتی اعلام هم نکردید که سری سوم خانواده ها به لیبرتی آمدند. فقط تعدادی از اسیران بیچاره را با حکم تشکیلاتی گسیل کردید که به خانواده های خود فحاشی کنند. البته شک ندارم که هیچکدام از نفراتی که خانواده هایشان آمده بودند را نفرستاده بودید چون آمدن خانواده ها ارکان شما را به لرزه در می اورد و کل دستگاهتان را در آماده باش قرار می دهد و شما از ترس اینکه افرادی که خانواده هایشان دم در لیبرتی هستند تحت تأثیر قرار گرفته و فرار کرده و به خانواده شان بپیوندند آن افراد را دم در نیاوردید ولی با پوشاندن داعشی وار چهره هایشان ضمن تلاش برای درست نشان دادن ادعاهای امنیتی تان نزد کمیساریا و مقامات سازمان ملل و مظلوم نمایی و مبارز نمایی موهوم و مضحک که مثلا نمی خواهیم شناسایی شویم!! تلاش کردید که خانواده ها فکر کنند اینها فرزندان خود آنها هستند که به آنها دشنام می دهند.

این را خوب بدانید که خانواده ها از فرزندانشان نخواهند گذشت و دوستان آنها علیرغم خفقانی که در تشکیلات وجود دارد متوجه حضور خانواده هایشان خواهند شد و به آن افراد که خانواده هایشان دم در آمده اند در محفلهای خصوصی و مخفی شان اطلاع خواهند داد و آنان دیر یا زود خودشان را از چنگال شما رها خواهند کرد و مانند بقیه از آن زندان مخوف و هفت حصار رجوی رها خواهند شد.

عیسی آزاده

پاریس اول فوریه ۲۰۱۶

***

خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) خواستار ملاقات با فرزندانشان در کمپ لیبرتی عراق

https://youtu.be/bX9hO885Oj4

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21123

بازگشت خانواده های اسیران بدون ملاقات، ننگی دیگر بر پیشانی رجوی

عیسی آزادهعیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۵:…  دوستان و خانواده های عزیز و گرامی؛ ارتباط مجازی و اینترنتی اسرای فرقۀ رجوی در لیبرتی یک حرف یاوه است که از طرف رجوی ساخته و پرداخته و ترویج می شود و پشیزی ارزش ندارد. شما به تلاش هایتان از هرطریق که برایتان امکان پذیر است برای نجات عزیزانتان از چنگال خونین رجوی و گشتاپوی او در لیبرتی و آلبانی فرو گذاری نکنید . شک نکنید …

خانواده ها کمپ لیبرتی سپتامبر 2015لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

بازگشت خانواده های اسیران بدون ملاقات ننگی دیگر بر پیشانی رجوی

افشای دروغگویی رجوی

به قلم عیسی آزاده از اعضا و فرماندهان قدیمی سازمان مجاهدین

تعدادی از خانواده های اسیران فرقه رجوی با انبوهی مشکلات و مسائل حاد امنیتی و گرمای طاقت فرسای عراق برای دیدن عزیزانشان به درب کمپ لیبرتی چندین و چند بار مراجعه کردند اما دریغ از اجازه دادن ده دقیقه ملاقات بین اسیران و پدر و مادر و خواهران و برادرنشان؛ مادری پیر و پدری سالخورده با هزار امید با کهولت سن برای دیداری کوتاه با فرزندشان به کشور عراق آمده بودند اما رجوی سنگدل و جنایتکار اجازه ملاقات به آنها با فرزندشان نداد و انبوهی فحاشی و تهمت وافترا هم که لایق خودش و همسر سنگ دل تر از خودش هست نثار خانواده ها کرد.

رجوی آنها را اطلاعاتی و نیروهای عملیاتی سپاه قدس معرفی کرد. .متاسفانه سازمانهای به اصطلاح مدافع حقوق بشر هم اقدامی برای خانواده ها انجام ندادند و در روز پایانی هم که خانوادها در حال برگشت از زندان لیبرتی بودند. افرادکمیساریا ؛ به خانوادها گفتند (البته از قول مسئولین کمپ) که کلیه افراد مستقر در لیبرتی دارای صفحات شخصی در فیس بوک هستند و خانوادها می توانند از طریق اینترنت با بستگانشان ارتباط بر قرار کنند. مشخص نیست این دروغ شاخدار را چرا گشتاپوی رجوی به خورد نفرات کمیساریا عالی پناهندگان داده که انها هم همین دروغ را برای خانواده ها رله کنند. درصورتیکه بردن اسم اینترنت در کمپ لیبرتی وقبلا هم در اشرف جرم بود ه است و برای اینکه کسی اسم اینترنت بگوشش نخورد برای آن یک کد گذاشته بودند و از آن بنام کد “۱۰۰ ” اسم برده میشد آنهم توسط بخش ارتباطات که قبلا مسئول آن زهرا مازوچیان و فروزان سعید پور بودند اداره می شد تازه خود آنها هم باید دو تا سه نفری باهم در یک کامپیوتر از انترنت استفاده کنند تا همدیگر را کنترل نمایند و تمام کارهای فنی آن توسط هدایت و چند نفر دیگر که در این زمینه تخصص داشتند کنترل و اداره میشد. محمد رجوی هم هنگامیکه در اشرف بود در همین ستاد کار می کرد اما به دو دلیل از آنجا اخراج شد. دلیل اول نقض پیاپی ضابطۀ استفادۀ چند نفره از انترنت بود که طی آن سایت های منتقدین فرقه را دانلود می کرده و آنها را به دوستان هم محفلش منتقل می کرد و دلیل دوم ایجاد رابطه با یکی اززنان شورای رهبری بود که ارتباط آنها شبانه دریک آبدارخانه لو می رود و این امر موجب اخراج پسر رجوی از بخش ارتباطات و انتقال او به مقر ۱۴ گردید و آنجا هم از ترس فرار او همواره ۵ نفر اورا همه جا همراهی می کردند.

ارتباطات سازمان در عراق از طریق کمپانی های ارتباطاتی اروپا و امریکا تأمین می شود که آنها ارتباطات فرقه را درعراق واز طریق ماهواره حل وفصل می کنند. این قرار داد توسط بخش ارتباطات اروپایی فرقه با شرکتها منعقد شده و پول شرکت ها ازحساب های بانکی فرقه در اروپا و امریکا ؛ البته بدون هیچ ردی از فرقه پرداخت میشود.

در فرقه یک بخش بنام ستاد یا معاونت ارتباطات وجود دارد که به دلیل حساسیت این بخش محل استقرار آن در کنار دفتر مرکزی فرقه بود تا بالاترین کنترل روی آن وجود داشته باشد و دیگر اینکه در هیچ شرایطی ارتباط مسئولین کمپ با رهبری فرقه قطع نشود .

ارتباط بیرونی فقط مختص بالاترین مسئولین آنهم در رابطه مستقیم با سر پل های رهبری فرقه تعریف شده است و خارج از آن هیچ موضوعیتی ندارد چون ارتباط برای افراد بدنه فرقه فقط در فرمانده و مسئولین مشخص او تعریف شده است و افراد دیگر مجاز به هیچ رابطه ای با هیچ کس نیستند. ارتباط با همرزم و دوستی که در یکان یا ستادی دیگر از تشکیلات رجوی بود و حتی صحبت و ارتباط غیر کاری و بدون اجازه بین دو فرد در یک قسمت و ستاد و یکان مارک محفل داشت و توسط شخص رجوی شعبه وزارت اطلاعات نام گذاری شد که یک جرم سنگین تشکیلاتی است تا چه رسد به ارتباط با بیرون و مشخصا با پدر و مادر و خانواده که اصلا به بایگانی تاریخ سپرده شده واز مرز سرخ های تشکیلات فرقه می باشد.

فکرکردن به دنیای بیرون و اینترنت و تلفن یک رؤیا برای ما بود و در تشکیلات جرم شمرده شده و با واژه هایی مانند اپورتونیسم، حسرت به دلی غرب و بورژوازی و خائن وطعمه توصیف می شد.

این بخش مهم یعنی ارتباطات در مقر ۴۹ اشرف قرار داشت. این محل همان پناهگاه ضد بمب رجوی بود که علنی شد و هم چنین محل کار معاونش مژگان پارسایی. در حال حاضر هم در لیبرتی در کنار محل کار مژگان پارسایی و زهره اخیانی تعدادی دیش ماهواره نصب شده است که کانال ماهواره ای مخصوص ارتباطات در آنجا دریافت میشود.

یک انشعاب به محل ستاد تبلیغات فرقه که تحت مسئولیت فهیمه اروانی است از طریق کابل نوری کشیده شده است و به هر مقر هم از طریق کابل های نوری که باقیمانده از سیستم ارتباطات زمان حضور امریکایی ها در لیبرتی است یک خط اینترنت داده شده است.

دربخش ارتباطات یک اتاق مخصوص وجود دارد که با نصب یک جعبه فلزی دو قفله ؛ هر کابل وارد یک کلید می شود و بعد از کلید به خط مقر مربوطه متصل می شود. در هر مقر هم در اتاق به اصطلاح عملیات یک جعبه دو قفله قرار دارد که در آن یک کلید قطع و صل هست سپس کابل به یک اتاق دیگر بنام اتاق تماس کشیده شده است. این محل یک مسئول زن دارد که سمت او مدیر ارتباطات است و یک مرد هم تحت مسئولیت اوست که به آن افسر اتاق تماس می گویند. کسانی که در فرقه مجاز به استفاده از اینترنت هستند مسئولین بالای سازمان می باشند که هر کدام دارای یک کارت ۵ امضایه هستند. با این کارت که دارای ۵ امضا ست کلیه چک های تشکیلاتی انجام می شود و تضمین های اساسی توسط مسئولین به آن فرد دارای کارت داده شده است.

نحوه وصل اینترنت

براساس دستورالعمل صادره از سوی مژگان پارسایی (که همان دستورات رجوی است) مسئول بالای مقر به مسئول بخش ارتباطات زنگ می زند و می گوید خط را وصل کند که معمولا بجز جمعه ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ و مجددا از ساعت ۱۴ تا ۲۰ می باشد و در بعضی مواقع شب ها از ساعت ۲۱ تا ۲۳٫

بعد از وصل خط از کنترلر مرکزی مدیر ارتباطات و افسر تماس در اتاق تماس مستقر می شوند و سپس مسئول مقر و یا معاون وی دکمه وصل داخلی را می زنند.

روش کار با اینترنت

کار تک نفره علیرغم حضور مدیر ارتباطات و افسر تماس ممنوع است. باید دونفر کارت دار باشند.

مانیتورها باید رو به دید همه باشد.

هر فرد باید از قبل سناریو و علت استفاده از اینترنت و موضوعاتی را که می خواهد از اینترنت دانلود کند از طریق سلسسه مراتب خود به مدیر ارتباطات مقر تحویل دهد.

هیچ کس بجیز همان موضوع مشخص شده مجاز نیست در اینترنت چیزی را جستجو و یا نگاه کند.

بعد از دانلود موضوعات درخواستی فرد البته اگر خط قوی باشد و امکان دانلود باشد کار آن فرد تمام است و باید اتاق تماس را به همراه نفر همراهش ترک کند.

موضوع دانلود شده توسط مدیر ارتباطات به یک هارد خارجی منتقل می شود و برای چک به مسئولین داده میشود.

کلیه فیلم ها و عکسها باید توسط حداقل سه نفر چک شوند و سپس یک فرم را پر کنند که ما دانلود های Xیا Y را چک کردیم و موردی نداشت و هر سه نفر امضا می کنند.

سپس مسئول آن فرد با استفاده از هارد خارجی دانلودها را به کامپیوتری که آن فرد کار می کند منتقل می کند.

در رابطه با بخش اجتماعی فرقه هم که با تروریست های عراقی و سوری از طریق ایمیل ارتباطات دارند و به انها خط و دستور کار می دهند کار بر اساس ریل توضیح داده شده فوق است و غالبا این کار از طریق برنامه های مختلفی مانند CRM و یا جی میل و یاهو و بعضا Adobe Connect و ….برقرار می شود.

در ستاد آموزش؛ بخش آموزش های آنلاین وجود دارد مانند کلاس های عربی آنلاین در مصر و یا کلاس های زبان فرانسه و یا انگلیسی انلاین که توسط برنامه Skype انجام می شود.

البته برنامه اسکایپ نیز در فرقه کد گذاری شده است و کد آن آسمان است و فقط برای نفرات مشخصی این برنامه را آموزش داده اند. یکی از افرادی که در این کلاس ها بصورت تکی شرکت می کرد اشرف ابریشمچی دختر مریم قجر بود که البته او هم یک نفر کوبل و همراه داشت تا او را کنترل کرده و تحت نظر داشته باشد.

کلاس های آنلاین فقط در ستاد آموزش مجاز به برگزاری بود و این کلاس کاملا ایزوله و هم چنین آگوستیک بود و کسی نباید متوجه این کلاس ها میشد. شرایط استفاده از اینترنت هم در ستاد آموزش مشابه همان ریل توضیح داده شده بود که مسئول این اتاق و مسائل فنی آن شخصی بنام جواد قدیری بود.

تا قبل از سال ۲۰۰۳ در هیچ مقری بجز مقر رجوی مطلقا چیزی بنام اینترنت وجود خارجی نداشت.

بعد از سرنگونی صدام حسین و عوض کردن خط توسط رجوی و استخدام عراقیان طرفدار نظام صدام و سایر مخالفین حکومت نوپای شیعی در عراق ابتدا ارتباط با این عناصر در خارج از اشرف با تلفن بود که آنهم ضوابط و قانون استفاده اش عین همان قوانین اینترنت بود.

به مرور زمان و بعد از سال ۲۰۰۶ به دلیل بیکاری نفرات و مشکلات ناشی از خلع سلاح و…. در حدود دوسوم از کل نیروها را وارد کلاس های عربی و کامپیوتر و یک برنامه ارتباطی بنام CRM کردند که با این آموزش و فراگیری اولیه زبان عربی ارتباط با عناصر مخالف حکومت عراق و تروریست های بعثی گسترش پیدا کرد.

یک قانون در فرقه وجود دارد که احدی مجاز به تخطی از آن نیست آنهم هر گونه ارتباط خارج از تشکیلات و تعریف نشده و شخصی است که مطلقا مرز سرخ است.

لذا این حرف فرقه یک جوک و یک مزخرف است که می گوید هر نفر دارای یک صفحه فیس بوک است و مدعی است که همه با اسامی واقعی خودشان هستند.

دوستان می توانند اسامی افراد اسیر فرقه را هم با خط فارسی و هم با خط لاتین در گوگل یا فیس بوک سرچ کند تا خود ببینید که چه دروغ شاخداری را فرقه از فرط پیسی علم کرده است.

رجوی و برقراری ارتباط مثل جن و بسم الله است.

یادم هست آقای حسین مشعوفی به دلیل یک تلفن به خانواده اش خارج از ریل تشکیلاتی در قرارگاه بدیع در بغداد توسط رجوی به اعدام محکوم شد و رجوی پدر مسئولین آن فرد را در آورد و برایش دادگاه چند هزار نفره در قرارگاهی بنام باقر زاده در غرب بغداد تشکیل داد که خودش داستانی است مفصل که خارج از این موضوع می باشد.

دوستان و خانواده های عزیز و گرامی؛

ارتباط مجازی و اینترنتی اسرای فرقۀ رجوی در لیبرتی یک حرف یاوه است که از طرف رجوی ساخته و پرداخته و ترویج می شود و پشیزی ارزش ندارد. شما به تلاش هایتان از هرطریق که برایتان امکان پذیر است برای نجات عزیزانتان از چنگال خونین رجوی و گشتاپوی او در لیبرتی و آلبانی فرو گذاری نکنید .

شک نکنید که بزودی لانه عنکبوتی رجوی و مزدورانش برسرشان خراب خواهد شد.

در این مقاله کوتاه سعی شد واقعیت ارتباطات در دورن فرقه و استفاده از اینترنت و تلفن همراه بصورت خیلی محوری و خلاصه افشا شود تا اندکی از سیاهی های درون فرقه عیان شده و دروغهای گوبلزی این فرقه و سران آن در نزد مردم ایران و خانواده ها و مردم جهان بویژه مسئولین محلی سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در عراق آشکار و رسوا گردد.

عیسی آزاده – پاریس

۴ مهر ۱۳۹۴

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵

***

همچنین:

دیدار و گفتگوی سه تن از منشعبین سازمان مجاهدین خلق، اعضای انجمن «نه به تروریسم و فرقه ها» با آقای دکتر بنی صدر

پیوند رهایی، دوم می ۲۰۱۵:… روز سه شنبه ۸ اردیبهشت ۹۴ برابر با ۲۸ آوریل ۲۰۱۵ هیأتی از اعضا و مسئولین قدیمی منشعب از سازمان مجاهدین خلق ایران شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین و داوود باقروند ارشد از اعضا و مسئولین قدیمی سازما
 
 
پیوند رهایی، شانزدهم آوریل ۲۰۱۵:…  حقایقی تلخ در مورد سرنوشت سازمان و مسیری که طی میکند. پایگاه مردمی سازمان مجاهدین از ادعا تا واقعیت (حقایقی درمورد جعل اسناد حمایت مردمی). دخالت های آقای رجوی در سیاست داخلی عراق. اعتراضات مردمی و رسمی مقامات عراق نسبت به دخالتهای آقای رجوی در عراق. استخدام
 
 
پیوند رهایی، دوازدهم مارس ۲۰۱۵:…  بیش از سی سال در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (mek) بودم بعد از سرنگون شدن شاه ایران و ایجاد یک فضای باز سیاسی نشاًت گرفته از پتانسیل انقلاب به امید تحقق آزادی و دموکراسی در ایران و ساختن یک کشور جدید مبتنی برعدالت و رفاه اجتماعی و آزادی و برا