شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

بتول سلطانیسایت رجویسم، نهم اوت 2014: …  سوء استفاده جنسی از زنان در فرقه رجوی آنقدر زیاد بوده است که صدای فریاد شخصیتها و نویسندگان بین‌المللی را نیز درآورد،‌ به گونه‌ای که دو سال قبل دبیر دوم سفارت آمریکا در بغداد طی گزارشی مستند، از بخشی از جنایات سرکرده گروهک تروریستی منافقین در تسویه حساب‌های خونین و کشتار همکاران خود، تجاوز به زنان حاضر در پادگان اشرف، مسموم سازی و اعدام دهها تن از اعضای بریده …

زنان_مجاهدین خلق_فرقه رجویخانم بتول سلطانی ( نفر دوم از سمت چپ) افشاگر سوء استفاده جنسی مسعود رجوی از زنان در تشکیلات مجاهدین ـ جلسه نقد و بررسی استثمار زنان توسط اعضای سابق تشکیلات رجوی و افشای چهره مریم رجوی در روز جهانی زن ـ دوسلدورف ـ آلمان

(نمونه ای از گردنبندهای هدیه ای مسعود رجوی به زنان حرمسرای اشرف)

لینک به منبع

شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

خانم بتول سلطانی از زنان جداشده و عضو سابق شورای رهبری فرقه زن ستیز منافقین، در مورد سوء استفاده‌های گسترده مسعود رجوی از زنان این فرقه گفته است: «بعد از اینکه زمستان ۱۳۷۶ در جمع بزرگ شورای رهبری توسط مسعود و مریم رجوی در قرارگاه بدیع زادگان به من رده شورای رهبری ابلاغ شد یک سلسله نشست‌ها برای این گروه که تازه شورای رهبری شده بودند شروع شد.

برای اینکه مسعود رجوی به امیال خود برسد ما به سالنی موسوم به سالن X وارد شدیم؛ کف این سالن ملافه‌های سفید پهن و به قالی تثبیت کرده بودند. همه سالن به رنگ سفید بود. دو مبل سفید هم وسط آن قرار داده بودند. جلوی این دو مبل یک میز که در آن قرآن و آئینه و شمع‌هایی که روشن بود به همراه یک جعبه که بعداً متوجه شدم «گردنبندهای طلا» در آن است و یک کیک بزرگ چند طبقه قرار داشت که پس از خواندن صیغه میان همه زنان شورای رهبری و مسعود رجوی، ‌او از زنان شورای رهبری سازمان خواست مقابل او آزادانه رفتار کنند و پس از آن تا مدّت‌‌ها از زنان شورای رهبری سوء استفاده می‌ کرد.

مسعود رجوی بسیاری از زنان مطلقه فرقه را که مجبور به جدایی از شوهرانشان کرده بود مورد کامجویی قرار می‌ داد.

مسئله ارتباط با مسعود رجوی را به گونه‌ای ترسیم کرده بودند که گویی قرار بود مقدس‌ترین اقدام را انجام بدهیم و مسعود رجوی هم برای توجیه رفتار خود از آیات قرآن استفاده می ‌کرد.

سابقه سو‌ء استفاده منافقین از زنان و دختران مربوط به قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن نیز سوء استفاده از جنس زن در این فرقه فراوان بوده است، به گونه‌ای که سران این فرقه تروریستی در دهه ۵۰ تلاش می ‌کردند برای جذب جوانان به گروه خود از ابزاری به نام دختران و زنان استفاده کند که طبیعی بود این استفاده هزینه‌های زیادی نیز برای زنان و دختران مورد نظر به همراه داشت. جدا از آن، آن بخش از زنان و دخترانی که با شعارهای زیبای آن دوران سازمان مجاهدین خلق جذب آن شده بودند، بسیاری از زنان و دختران در اثر فریب و جبری ناخواسته مجبور بودند به خواسته‌های کثیف فرقه رجوی درآن زمان برای جذب نیرو تن در دهند، کشاندن همکلاسی‌ها و دوستان محله به خانه تیمی و تجاوز اعضای سازمان و تصویربرداری و عکس برداری از صحنه‌های شرم آور، تهدید و در تنگنا قرار دادن دختران بی‌ گناه یکی از راهکارهای اصلی منافقین برای جذب دختران جامعه بود که از نظر گروهک منافقین برای عملیات‌های مختلف می ‌توانست مفید باشند.

یکی از روش‌های موفق استفاده ابزاری از زنان و دختران بود که تعدادی زیادی از آنها از ترس آبرو و رسوایی مجبور بودند بر طبق خواسته‌های سازمان عمل کنند، از طرفی سازمان شدیدا از این مسئله که اسرار چنین روش‌هایی در جامعه گسترش یابد واهمه داشت و از آن جلوگیری می ‌کرد.

سوء استفاده جنسی از زنان در فرقه رجوی آنقدر زیاد بوده است که صدای فریاد شخصیتها و نویسندگان بین‌المللی را نیز درآورد،‌ به گونه‌ای که دو سال قبل دبیر دوم سفارت آمریکا در بغداد طی گزارشی مستند، از بخشی از جنایات سرکرده گروهک تروریستی منافقین در تسویه حساب‌های خونین و کشتار همکاران خود، تجاوز به زنان حاضر در پادگان اشرف، مسموم سازی و اعدام دهها تن از اعضای بریده این گروهک پرده برداشت.

این مقام آمریکایی که به مدت ۹ ماه، اسناد و پرونده‌های گروهک منافقین در عراق را مورد مطالعه و بازبینی قرار داده و خود نیز از مسئولان مرتبط با مسائل پادگان اشرف بوده است، در گزارش خود می ‌نویسد: مسعود رجوی مانند «ملک فاروق» پادشاه سابق مصر حتی به زنان همکار خود نیز رحم نمی‌ کند.

رجوی روابط جنسی گسترده‌ای با افراد نظامی، سیاسی و دفتری زن این گروهک داشته است و دستور عقیم سازی برخی از آنان را نیز صادر کرده بود. وی در این گزارش یادآور شده است که خود شاهد دیدن فیلم‌هایی از اعترافات این زنان بوده است.

دبیر دوم سفارت آمریکا در بغداد همچنین متذکر شده که رجوی برای دست یافتن به برخی از زنان و بانوان در این سازمان، همسران آنها را به ماموریت‌های مرگبار می‌ فرستاد و به شیوه «ناپلئون» زنان آنها را تصاحب می‌ کرد و در اسناد موجود در پادگان اشرف نیز به این موضوع بر می‌ خوریم که تعدادی از مرگ‌ های اعضای این گروهک تصادفی نبوده بلکه از قبل برنامه ‌ریزی شده است.

***

همچنین:

زن های عضو شورای رهبری، تک به تک به عقد مسعود رجوی در آمدند

وظیقه مریم رجوی و تشکیلاتش تحریک کردن گروهها و تشکلهای مختلف در عراق برای قتل عام اعضای باقیمانده در عراق است

بتول سلطانیبتول سلطانی، زنان ایران، سی ام ژوئیه 2014: … بعد از یک سکوت سنگین و معنی دار مریم قجر عضدانلو در قبال آنچه که برمردم فلسطین از کودک و زن و بی گناه غرق در خون گذشته و دل هر انسانی را می آزارد، درست همانگونه که رهبر و همسر متواری اش توجیه اش کرده بود بجای اینکه بمباران و کشتار توسط اسرائیل

سوداگری سیاست بازانه مریم رجوی امروز با دادن گرای انسانی دیگر بنام آقای سعید ماسوری

بتول سلطانیبتول سلطانی، زنان ایران، آلمان، هفتم ژوئن 2014: … فرقه رجوی امروز نامه ای به اسم آقای سعید ماسوری که البته مبرهن است که در بخش تشکیلات رجوی شاخه جنگ سیاسی این فرقه تنظیم و به تأیید شخص مریم و مسعود رجوی هم رسیده است، در سایت رسمی مجاهدین همانطور که در لینک زیر مشاهده می کنید منتشر شده

هشدار به مجامع بین المللی برای پیشگیری از فاجعه انسانی بدست رجوی در لیبرتی

بتول سلطانیبتول سلطانی، زنان ایران، شانزدهم ژانویه 2014: … با شناختی که ما از شخص رجوی داریم او بسیار مشتاق است تا هر چه زودتر حملات مرگبار به لیبرتی افزایش یافته و رجوی در عطش ایجاد بیمارگونه عاشورا و کشته شدن تمام این نفرات نفس راحتی بکشد. تمام این نفرات سالیان و بخصوص بعد جریان