عضو جداشده منافقین مطرح کرد؛ سوء استفاده مسعود رجوی از عاشورا

عضو جداشده منافقین مطرح کرد؛ سوء استفاده مسعود رجوی از عاشورا

بتول سلطانیجام نیوز، هفتم دسامبر 2014:… خانم “بتول سلطانی” عضو سابق شورای رهبری گروهک تروریستی منافقین، در مصاحبه با خبرنگار جام نیوز، در مورد روش های سران این سازمان تروریستی برای نگه داشتن اعضای خود در اشرف و در بی خبری کامل گفت: «سازمان طی یک پروسه طولانی مدت شستشوی مغزی افراد، از احساسات مذهبی اعضای خود که غالبا شیعه هستند، حتی رابطه اعضا با امام حسین …

شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

لینک به منبع

عضو جداشده منافقین مطرح کرد؛ سوء استفاده مسعود رجوی از عاشورا

“سازمان طی یک پروسه طولانی مدت شستشوی مغزی افراد، از احساسات مذهبی اعضای خود که غالبا شیعه هستند، حتی رابطه اعضا با امام حسین(علیه السلام)، سوءاستفاده کرده اند.”

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، خانم “بتول سلطانی” عضو سابق شورای رهبری گروهک تروریستی منافقین، در مصاحبه با خبرنگار جام نیوز، در مورد روش های سران این سازمان تروریستی برای نگه داشتن اعضای خود در اشرف و در بی خبری کامل گفت: «سازمان طی یک پروسه طولانی مدت شستشوی مغزی افراد، از احساسات مذهبی اعضای خود که غالبا شیعه هستند، حتی رابطه اعضا با امام حسین(علیه السلام)، سوءاستفاده کرده اند. مثلا مسعود رجوی می گفت من امام حسین(علیه السلام) را قبول دارم و از عاشورا صحبت می کرد؛ از نماز صحبت می کرد و بر اقامه نماز تاکید می کرد.»

سلطانی افزود: «این فرقه در طولانی مدت با شستشوی مغزی اعضای خود را نگه می داشت. در چنین شرایطی رجوی موجب یک سری ازدواج اجباری شد و بعد هم دستور طلاق اجباری داد و کودکان را از والدینشان جدا کردند؛ در این فرقه هیچ رابطه خانوادگی به رسمیت شناخته نمی شود و حتی خواهر و برادرها هم نمی توانند یکدیگر را ببینند… بستر این شستشوی مغزی، ادعای نجات مردم ایران بود.»

حضور خانم سلطانی در اعتراضات علیه جنایات گروهک تروریستی منافقین

این عضو جدا شده از گروهک تروریستی منافقین، در مورد فرقه خواندن این گروهک گفت: «در این گروه هر گونه رابطه و ملاقات خانوادگی ممنوع است. اعضای این گروه در یک فضای بسته هستند و با شستشوی مغزی و با فشار و اعمال تهدیدها، این شرایط را پذیرفته اند. این گروه با فرقه بودن توانسته است به حیات خود ادامه بدهد وگرنه با کوچکترین آزادی برای اعضا، این فرقه متلاشی می شود.»

وی در مورد خارج شدن نام این گروهک از لیست گروه های تروریستی آمریکا گفت: «این گروه، یک گروه تروریستی است و خود مسعود رجوی، تروریست بزرگ است. اینها با لابی گری و پول های هنگفتی که به مقامات آمریکایی دادند، توانستند نام خود را از لیست ترویستی آمریکا خارج کنند.»

سلطانی در مورد عدم حضور مسعود رجوی در انظار عمومی و شایعاتی در مورد هلاکت وی گفت: «می دانم تا سال 89 زنده بوده است و بعد از آن هم فکر می کنم هنوز زنده است و برای فرار از پاسخگویی، پنهان شده اند.»

***

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

آینده سازمان مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

گفتگوی بنیاد خانواده سحر با خانم ها بتول سلطانی و میترا یوسفی (۳)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، چهارم دسامبر 2014:…  اینکه من از واژه رجوی ها استفاده می کنم برای این است که اعتقاد دارم رجوی بدون وجود کسانی که آگاهانه در خدمت او هستند نمی تواند به این درجه از سفاکی برسد. بدون اینها نمی تواند انسان های بی خبر و ناآگاه را اینگونه مسخ کند. رجوی با حضور

کنفرانس مریم رجوی و دروغهائی که به خورد حاضرین داد

قربانیان رجوی پاریسبتول سلطانی، زنان ایران، اول اکتبر 2014: …  فاجعه ای که طی آن دوخانم بنامهای ندا حسنی و صدیقه مجاوری در آتش سوختند و در زمره شهدای مریم رجوی قرار گرفتند شوک بر انگیز اینجاست اینها هنوز برای مریم رجوی شیرین و لذتبخش است و هنوز وجدانش بیدار نشده است که حد

فرار مریم رجوی از مسئولیت به کشتن دادن ۵۲ قربانی در ده شهریور سال گذشته در اشرف

بتول سلطانیبتول سلطانی، زنان ایران، چهارم سپتامبر 2014: …  همانگونه که می دانی مهری موسوی چگونه با سیانور کشته شد و تو آن را مخفی کردی این زمزمه ها را من می شنوم و نمی گذارم صدای در گلو خفه شده خیلی ها که اجسادشان را در این تصویر می بینی توسط تو قیم خود خوانده و رئیس جمهور رجوی خوانده به صدای دیگر تبدیل شود. ما