عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سور اواز فرانسه. (برخی از مدارک)

عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سور اواز فرانسه. (برخی از مدارک)

ایران اینترلینک، پاریس، سیزدم ژوئن ۲۰۱۵:… تروریستهای آموزش دیده های گارد جمهدری و فدائیان صدام ملعون مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دستور مریم قجر به آقای محمدی و دختر ایشان حوریه و وکیل آقای محمدی که همراه وی بود مورد ضرب و شتم قرار می دهند و پلیس مداخله می کند و اقای مصطفی محمدی و دختر ایشان را از چنگ تروریستهای وحشی رجوی داعشی نجات …

https://iran-interlink.org

عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سور اواز فرانسه. (عکس و مدرک)

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19111

عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سور اواز فرانسه. (آقای محمدی هنوز در بیمارستان است)

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، پاریس، سیزدم ژوئن ۲۰۱۵:… تروریستهای آموزش دیده های گارد جمهدری و فدائیان صدام ملعون مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دستور مریم قجر به آقای محمدی و دختر ایشان حوریه و وکیل آقای محمدی که همراه وی بود مورد ضرب و شتم قرار می دهند و پلیس مداخله می کند و اقای مصطفی محمدی و دختر ایشان را از چنگ تروریستهای وحشی رجوی داعشی نجات …

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقدر جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

https://iran-interlink.org

عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سور اواز فرانسه.  (آقای محمدی هنوز در بیمارستان است)

دیروز عصر اقای مصطفس محمدی همراه با دختر و وکیل خود به درب اردوگاه اور سوراواز مقر مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی داعشی مراجعه و خواهان دیدار با سمیه دخترش مه در اسارت فرقه رجوی داعشی می باشد می شود . تروریستهای آموزش دیده های گارد جمهدری و فدائیان صدام ملعون مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دستور مریم قجر به آقای محمدی و دختر ایشان حوریه و وکیل آقای محمدی که همراه وی بود مورد ضرب و شتم قرار می دهند و پلیس مداخله می کند و اقای مصطفی محمدی و دختر ایشان را از چنگ تروریستهای وحشی رجوی داعشی نجات می دهد و به خاطر ضرب و شتن شدید اقای محمدی به همراه دخترش با آمیولانس به بیمارستان منتقل می شود و تا الان در بیمارستان بستری می باشند . خبر تکمیلی به محض دریافت از آقای محمدی به اطلاع خواهد رسید .

جا دارد از اینجا اعلام کنم مریم قجر به پشتوانه سفارت خانه های اسرائیل و عربستان و سرویسهای اطلاعاتی موساد و کشورهای مرتجع عرب دانشمندان هسته ای را در داخل ایران ترور کردند با همان پشتوانه و البته در اروپا با پشتوانه دلارهای خونین با دست باز و حتا جلو چشم پلیس به ترور جدا شده ها و افشاء کننده های ماهیت رجوی داعشی اقدام کرده  اند.

از مقامات امنیتی کشوهای اروپائی بطور خاص فرانسه در خواست می کنیم جلو تروریستهای داعشی های کرواتی که در مقر این فرقه خطرناک و در خانه های امن مستقر شده اند را بگیرند وگرنه تروریستهای رجوی داعشی سنگ فرش خیابانهای پاریس و … به خون قربانیان این فرقه رنگین خواهد کرد .

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19101

آقای رجوی ، من پدرسمیه محمدی یکی ازپدران خلق قهرمان به اوروسورواز آمده ا م، تو کجایی؟

مصطفی محمدی مصطفی محمدی، اور سور اواز فرانسه، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۵:.. مسعود رجوی اجازه نمی دهد با سمیه بدور از چشم ماموران امنیتی رجوی ملاقات داشته باشم اینک با دخترم حوریه به فرانسه آمده ام و جلوی پایگاه نظامی مجاهدین در اوروسواز تحصن می کنم. یا مسعود رجوی با من در مورد سمیه مناظره کند و یا با سمیه در بیرون از اورسورواز دریک محیط ازاد ملاقات داشته باشیم. این حق طبیعی هر پدر و مادری …

مصطفی محمدی دلتنگی های بی پایان برای دخترم سمیه

(با آرزوی توفیق برای آقای محمدی در نجات دخترش سمیه – ایران اینترلینک)

آقای رجوی ، من پدرسمیه محمدی یکی ازپدران خلق قهرمان به اوروسورواز آمده ا م، تو کجایی؟

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه

ما غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما

من دخترم سمیه و پسرم محمد را به رهبری مجاهدین سپرده بودم. محمد را نجات دادم اما سمیه اسیر ماند

سالهاست که به عراق می روم تا دیداری با دخترم داشته باشم ولی مسعود رجوی اجازه نمی دهد با سمیه بدور از چشم ماموران امنیتی رجوی ملاقات داشته باشم

اینک با دخترم حوریه به فرانسه آمده ام و جلوی پایگاه نظامی مجاهدین در اوروسواز تحصن می کنم. یا مسعود رجوی با من در مورد سمیه مناظره کند و یا با سمیه در بیرون از اورسورواز دریک محیط ازاد ملاقات داشته باشیم.

این حق طبیعی هر پدر و مادری است که با فرزندانش دیدار داشته باشد. به من کمک کنید تا این حقی که توسط مسعود رجوی ازمن و سمیه گرفته شده است به ما برگردانده شود

۱۱ جون ۲۰۱۵ – پاریس

لینک به مجموعه مطالبی از خانواده محمد در مورد سمیه محمدی که توسط رجوی در عراق بعنوان گروگان ممنوع الملاقات است

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19056

نامه سرگشاده ۵۶ نفر اعضاء سابق سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه

فریاد آزادی، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۵:… رهبری سازمان مجاهدین خلق که مقر فرماندهی وی اورسوراواز پاریس می باشد با دستور حمله به اعضای جدا شده و تهمت ها و تبلیغات دروغین در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه ما اعضای جدا شده از سازمان کرده و متوسل به خشونت و تهدید و ارعاب و تلاش برای ترور ما شده و بدینگونه حاکمیت و قانون دولت فرانسه را نقض کرده است…. از جمله کشور فرانسه انتظار …

مهران کاکاوند قاتل و شکنجه گر اعزامی از عراق به پاریسمزدور مهران کاکاوند فرمانده عملیات نا موفق تروریستی رجوی در مرکز شهر پاریس

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIدر جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

لینک به منبع

نامه سرگشاده ۵۶ نفر اعضاء سابق سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه

جناب آقای فرانسوا اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛

رئیس جمهور محترم

ما اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق ایران که شهروند فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی هستیم هر یک دارای سابقه مبارزاتی ۲۰ الی ۴۰ ساله می باشیم و بعضا دارای مسئولیتهای بالایی در این سازمان بودیم . در سالهای مختلف از تشکیلات این سازمان بیرون آمده و در جهان آزاد و دموکراتیک به زندگی و فعالیت های حقوق بشری پرداختیم. علت جدایی ما از این سازمان رهبری منفرد و سکتاریستی مادام العمر یک فرد و نبودن دموکراسی در داخل تشکیلات این سازمان و تبدیل شدن آن به یک فرقه مغایر با اصول و موازین دموکراتیک و انسانی و حقوق بشری و نرمهای امروز جهانی بود. سیاستهای غلط مسعود رجوی مبنی بر تروریسم و خشونت طلبی، سکتاریسم و تفتیش عقاید روزانه، عدم وجود آزادی بیان حتی در داخل تشکیلات و انحرافات متعدد دیگر آن از جمله: اجباری بودن طلاق و ممنوعیت ازدواج و هر گونه عواطف و ارتباطات خانوادگی و هر گونه ارتباط با جهان بیرون تشکیلات از جمله با افراد خانواده انحرافات و سیاستهایی است که موجب از بین رفتن پایگاه این سازمان در میان مردم ایران در داخل و خارج کشور و بلکه انزجار ایرانیان از آن گردید.

ما جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق در ماه فوریۀ گذشته نامه ای به آنجناب در مورد تهدیدات مسعود رجوی علیه ما مبنی بر قتل تک تک ما در اروپا از جمله در فرانسه نوشتیم تهدیداتی که توسط رسانه های سازمان مجاهدین خلق با صدای خود مسعود رجوی پخش شده است . لینگ و ترجمۀ فرانسه آن را ضمیمۀ آن نامه کردیم و مجددا ضمیمۀ این نامه نیز می باشد.

تعدادی از ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین در تاریخ ۷ مه ۲۰۱۵ همزمان با دادگاهی شدن مهدی ابریشمچی از رهبران این سازمان در فرانسه، یک اکسیون قانونی در میدان سن میشل در حمایت از اقدام دادگاه برگزار کردیم. صبح روز۷ مه قبل از برگزاری اکسیون ما، مسئولین سازمان مجاهدین مقیم شهر اورسوراواز از استان والدواز با هدایت مریم رجوی و همسر سابقش مهدی ابریشمچی تحت نام جعلی (گروهی از پناهندگان سیاسی ایرانی در پاریس) اعلامیه هایی سراسر دورغ و تهمت بر علیه تعدادی از ما در محل برگزاری اکسیون پخش نمودند. چهار روز بعد افرادی از سازمان مجاهدین در حومه پاریس وارد آپارتمان آقای علی حسین نژاد از اعضای سابق سازمان مجاهدین که در آکسیون مذکور شرکت کرده بود شده و اقدام به پخش تعدادی از این اعلامیه ها بر علیه وی کردند.

در همان روز برگزاری آکسیون در میدان سن میشل پاریس نیز یکی از فرماندهان سازمان مجاهدین به نام مهران کاکاوند اقای منصور نظری را که در برنامه آکسیون شرکت کرده بود از پشت سر مورد تهاجم قرار داد و بعد هم می خواسته اقای نظری را خفه کند. پلیس مسئول حفاظت آکسیون کاملا در جریان امر می باشد و گواهی پزشکی مربوطه و عکس زخمی نامبرده ضمیمۀ نامه می باشد.

رهبری سازمان مجاهدین خلق که مقر فرماندهی وی اورسوراواز پاریس می باشد با دستور حمله به اعضای جدا شده و تهمت ها و تبلیغات دروغین در واقع اقدام به ترور شخصیت علیه ما اعضای جدا شده از سازمان کرده و متوسل به خشونت و تهدید و ارعاب و تلاش برای ترور ما شده و بدینگونه حاکمیت و قانون دولت فرانسه را نقض کرده است و با این اقداماتش اعضای جدا شده را تهدید می کند تا با ارعاب و ترساندن جلوی آزادی بیان آنان را گرفته و مانع افشاگریها و فعالیتهای سیاسی آنان گردد. تعدادی از اعضای جدا شده در فرانسه، در نامه ای به قاضی دادگاه ضد تروریستی پاریس اعلام کرده اند که در دادگاه ابریشمچی حاضر به شهادت دادن هستند از این رو رهبری مجاهدین برای ترساندن این افراد دست به اعمال فوق زده است. ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین شهروندان اروپا از جمله کشور فرانسه انتظار داریم مطابق قانون کشور فرانسه با رهبران این سازمان که مقیم خاک فرانسه هستند برخورد شود. در ۷ ژانویه فرانسه بهای سنگینی برای آزادی بیان پرداخت. نباید گذاشت یک سازمان بنیادگرا آن سناریو را تکرار کند.

۱۲/۰۶/ ۲۰۱۵

امضا کنندگان؛ اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI)

1- محمد کرمی

۲- قربانعلی حسین نژاد

۳- علی اکبر راستگو

۴- سید امیر موثقی

۵- ادوارد تورنادو

۶- عیسی آزاده

۷- احسان بیدی

۸- مسعود خدا بنده

۹- آن خدا بنده

۱۰- بتول سلطانی

۱۱- زهرا معینی

۱۲- حمیرا محمد نژاد

۱۳- نادر نادری

۱۴- ریم حقی

۱۵- مجید روحی

۱۶- شیرزاد جلیلی

۱۷- عادل اعظمی

۱۸- محمد عراقی

۱۹- حسن پیرانسر

۲۰- منصور نظری

۲۱- نسرین ابراهیمی

۲۲- ربابه شاهرخی

۲۳- مهدی نیکبخت

۲۴- میرباقر صداقی

۲۵- غفور فتاحیان

۲۶- همایون کهزادی

۲۷- حمید سیستانی

۲۸- حسن خلج

۲۹- مهدی خوشحال

۳۰- کریم غلامی

۳۱- مهرداد ساغر چی

۳۲- حبیب خرمی

۳۳- محمد حسین سبحانی

۳۴- میلاد اریائی

۳۵- شهروز تاجبخش

۳۶- علی جهانی

۳۷- مهدی سجودی

۳۸- حسن عزیزی

۳۹- عبدالکریم ابراهیمی

۴۰- احمد هاجری

۴۱- نیلوفر سرفراز

میترا یوسفی ۴۲-

۴۳- صبا شکربیگی

۴۴- محمد . ر

۴۵- صادق رضائی

۴۶- مینا کرمانی

۴۷- احمد رضا شفیعی

۴۸- حمید رضا بی کس

۴۹- داود باقروند ارشد

۵۰- امید وار .ع .م

۵۱- فرزاد فرزین فر

۵۲- علی قشفاوی

۵۳- مجتبی رشیدی

۵۴- حمید رضا سلیمانی

۵۵- مصطفی محمدی

۵۶- احمد محمدی

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیافشای مزدوران اعزامی ارتش خصوصی صدام، مجاهدین خلق، در کشور البانی (افشین ابراهیمی، علی رئوسان، سید حمید ملکی، عطا حسینی، …. )

نامه به زبان فرانسوی :

Lettre ouverte à Monsieur François Hollande, Président de la République française

Monsieur le Président de la République Française

Nous, un group d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidins du Peuple Iranien (l’OMPI) avons été membres actifs de cette organisation pendant une quarantaine d’années. Nous avons quitté cette organisation pour vivre dans un monde libre et démocratique. Certains d’entre nous sont maintenant citoyens français. Nous nous consacrons aux différentes activités pour les droits de l’homme. Ce qui nous a poussés à quitter l’OMPI c’était justement son manque de respect pour les droits de l’homme et la démocratie, mais aussi son sectarisme et le despotisme de ses dirigeants. L’impopularité de l’OMPI auprès des iraniens est notamment due à son recours systématique au terrorisme et à la violence, à l’absence totale de la liberté de l’expression au sein de cette organisation et à son acharnement à combattre tout structure familiale en interdisant le mariage et en forçant ses membres à divorcer.

Dans une lettre que nous vous avons envoyée le février dernier, nous avions fait allusions aux menaces de morts brandies par Massoud Radjavi contre tous les anciens membres de l’organisation. Les médias des moudjahidins ont diffusé son message. Dans notre lettre, nous avions donné des liens vers ce message.

Monsieur le Président de la République,

Le 17mai 2015, sur la place Saint- Michel, nous avions organisé une action légale en soutien au procès de Mehdi Abrichamtchi, l’un des dirigeants de l’OMPI. Le matin même du 7 mai 2015, juste avant notre action, les moudjahidins sont venus distribuer des tracts calomnieuses contre nous. Ils y avaient été envoyés depuis le quartier général de l’OMPI à Auvers-sur-Oise. Quatre jours plus tard, des membres de l’OMPI ont distribué ces mêmes tracts dans l’immeuble où habite Ali Hosseinnejad, un ancien membre de l’OMPI qui avait participé notre action.

Le jour même de la tenue de l’action sur la place Saint- Michel, Mehran Kâkâvand, l’un des commandants de l’OMPI a agressé Manssour Nazari, l’un de nos amis qui était venu soutenir notre action, en le tenant par la gorge et en essayant de l’étrangler. La police est au courant de tout ce qui s’est passé là-bas et nous avons rejoint le rapport médical à cette lettre.

Depuis leur quartier général à Auvers-sur-Oise, les dirigeants de l’OMPI diffusent des menaces de mort contre nous et essaient de nous étouffer pour nous empêcher de dénoncer leur sectarisme. Un groupe d’anciens membres de l’OMPI avait envoyé une lettre pour le juge antiterroriste en déclarant qu’ils étaient prêts à témoigner dans le procès de Mehdi Abrichamtchi et depuis, ils sont régulièrement menacés par l’OMPI. Nous sommes des résidents légaux ou des citoyens français et nous ne demandons qu’à être protégés par les lois contre cette organisation terroriste. Le 7 janvier 2015, la France a subi la loi des terroristes. Ne laissons pas une autre formation fondamentaliste répéter le drame.

* Traduction de menaces de Massoud Rajavi

2015/06/12

Un group d’anciens membres de l’Organisation des Moudjahidins du Peuple Iranien

-1Mohammad Karami

2-Ghorbanali Hossenjad

-3 Aliakbar Rastguo

– 4 Seid Amir Movasghi

– 5Advard Tornado

6- Issa Azadeh

7-Ahsan Bidi

8-Mehrdad Sagharchi

9-Hamid Sistani

10-Ghafor Fatahian

11-Ali Jahani

12-Majid Rohi

13-Nilofar Sarfraz

14-Batol Soltani

15-Homeira Mohammadnejad

16-Zahra Moeini

17-Nasrin Abrahimi

18-Shirzad Jalili

19-Hassan KHalaj

20-Eadel Asami

21-Mseod KHodabandeh

22-Anne KHodabandeh

23-Mitra Yosefi

24-Mehdi KHoshhal

25-Karim GHolami

26-Abdolkarim Abrahimi

27-Farzad Farzinfar

28-Mohammad hosin Sobhani

29-Milad Ariaiy

30-Mansor Nazari

31-Mehdi Sajodi

32-Shahroz Tajbakhsh

33-Ahmad Mohamadi

34-Karim Haghi

35-Habib KHorami

36-Homayon Kehrzadi

37-Ali GHashghavi

38-Nader Naderi

39-Seba SHekarbigi

40-Mojtba Reshdi

41-Hamidreza Solymani

42-Mehdi Nikbakht

43-Mir Baghr Sedaghi

44-Rabeh SHahrokhi

45-Mostfi Mohammadi

46-Hassan Ezizi

47-Mohammad Eraghi

48-Hassan Piransar

49-Mohammad R,,,,,

50-Mina Kermani

51-Emidvar – E.M

52-Sadegh Rezaei

53-Ahmad reza SHafiei

54-Hamidreza Bikas

55- Davod Baghervand arshad

56- Ahmad Hajari

* Traduction de menaces de Massoud Rajavi contre nous (d’anciens membres de l’Organisation des moudjahidin Iran (OMPI) à ۲ Novembre 2014:

(Ling à ces menaces diffusion dans les médias de OMPI Avec sa voix Massoud Radjavi :

http://www.irannewsonline.com/?p=11144 )

Ce soir et demain, les brigades des Fédayins doivent être prêtes pour une guerre, une vraie guerre.

Le sang, le sang. (Nous sommes prêts, nous sommes la génération de la foi, nous serons là jusqu’au bout).

Oh, le sang divin, que le salut de Dieu soit sur toi.

Je me répète : les assassins des Moudjahidins doivent comparaître devant la justice. Les faux témoins de l’affaire du 17 juin [l’arrestation de Maryam Radjavi et une centaine des membres de l’OMPI par la police française] qui ont provoqué des immolations héroïques de nos éternels flambeaux de la liberté, doivent tous rendre compte et comparaître devant la justice.

Je me répète : Khamenei, Rafsandjani, Rowhani et tous les autres mollahs traîtres et corrompus doivent comparaître devant la justice.

Nouri al-Maliki, l’ancien premier ministre irakien, doit, lui aussi comparaître devant la justice. Il doit payer pour chacun des Moudjahids qu’il tué et harcelé. C’est le principe même de la charia en laquelle il prétend croire. Ceux qui ont harcelé les Moudjahidins pendant toutes ces années doivent payer pour leurs actes. Les mercenaires qui ont envoyé des lettres à Maliki pour lui remercier d’avoir pris les Moudjahidins en otage dans la base d’Achraf et d’avoir leur porter le coup fatal doivent tous comparaître devant la justice. L’armé de la libération ne rigole pas : dent pour dent. Résister, avoir une armée de libération est le droit absolu de notre peuple (l’image de 45 anciens membres de l’OMPI). […] voilà en quoi consiste la mission de la brigade des fédayins et de 1000 Achrafs. Voilà notre idéologie, voilà notre stratégie.

***

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقIn a democracy we don’t beg terrorists not to kill us (Open letter to President Hollande)

French Ministry of Foreign Affairs, Paris, June 27 2014:It has no legal existence in France as an organization.  It is  violent and undemocratic

***

همچنین:

ایران قلم حمله چماقداران فرقه تروریستی مجاهدین به آقای منصور نظری را محکوم می کند

کانون ایران قلم، بیست و دوم می ۲۰۱۵:… مهران کاکاوند ، عامل این اقدام خشونت طلبانه و تروریستی، تحت مسئولیت ستاد تروریستی و ضد امنیتی شورای مقاومت دست ساز رجوی قرار داشته است و با تعقیب آقای منصور نظری که محل آکسیون را در حال ترک بوده است بزدلانه به همراه دیگر چماقداران فرقه به ایشان حمله کرده است. کانون ایران قلم ضمن محکوم کردن این تهاجم تروریستی و خشونت طلبانه از کلیه …  

تهاجم تروریستی فدائیان داعش ـ رجوی به فرماندهی مهران کاکاوند

منصور نظری، ایران قلم، بیست و یکم می ۲۰۱۵:…  به رجوی و لاشه های گندیده ای که به فرمان خلیفه داعشی خود همچون ابوبکر بغدادی در هر گوشه جهان دست به جنایت میزنند میگویم روزی به پای میز عدالت کشیده خواهید شد دیر و زود دارد سوخت و سوز ندارد .اگر فکر میکن�

ضرب و شتم آقای منصور نظری توسط چاقوکش های مریم قجر عضدانلو (رجوی) در کشور فرانسه

پیوند رهایی، پاریس، بیست و یکم می ۲۰۱۵:… چماقداران و چاقوکشان لات و لمپن مریم قجر باید بدانند که اینگونه کارهای وحشیانه و تروریستی شان در جهان آزاد برای بستن دهان جدا شدگان و ترساندن آنان و بازداشتنشان از افشاگری علیه فرقۀ رجوی سودی برایشان ندارد که هیچ بلکه آنها را در نزد ایرانیان خارج و مردم فرانسه بی

چرا فرقه رجوی جنایات ادمکشان وفدائیان داعش را محکوم نمی کند؟

منصور نظری، پاریس، هجدهم می ۲۰۱۵:… چندی پیش نیز یکی از سران جنایتکار داعش به نام عزت ابراهیم الدوری که یکی از نزدیکان صدام حسین بود توسط دولت عراق کشته شد الدوری مو قرمز ژنرال سابق و مقام ارشد حزب بعث عراق بود که پس از سرنگونی دولت صدام حسین توسط نیروهای ائتلاف به رهبری امریکا دست به تشکیل نی

زنان شکنجه گر وقاتل وشقی در سازمان مجاهدین خلق بخش مجاهدی داعش قسمت اول مژگان پارسائی

منصور نظری، پاریس، هفتم می ۲۰۱۵:… در پروسه تاریخ انسان مردان زیادی به تبهکاری و جنایت دست زده اند اما در طول تاریخ کمتر زنانی بوده اند که هم پای جنایتکاران مرد پیشقراول شکنجه و جنایت وشقاوت باشند اما مسعود رجوی سازنده نسلی از زنان شقی و شکنجه گر بود نمونه هائی که در زیر خواهم اورد

ممانعت از دیدار خانواده ها توسط فرقه رجوی ضد انسانی و نقض حقوق بشر

منصور نظری، پاریس، پنجم می ۲۰۱۵:…  بر طبق تمام موازین حقوقی وقضائی در سراسر جهان ملاقات خانواده حق تک به تک احاد مردم است و هیچ کس نمی تواند این اولیه ترین حقوق یک انسان را نقض کند نقض کننده این منشور حقوق بشر میخواهد دولت باشد یا یک سازمان یا یک اداره دولتی و یا در بدترین حالت یک فرقه در هر صورت نقض ان عملی ضد انسانی و ضد .

چرا فرقه رجوی از جنگ عربستان در یمن حمایت میکنند

منصور نظری، پاریس، بیستم آوریل ۲۰۱۵:… برای هیچ کس ابهامی وجود ندارد که عربستان بعنوان پدرخوانده ارتجاع سالهاست که با تقویت گروههای تروریستی نظیر القاعده و گروههای مشابه ان در صدد براه انداختن جنگ مذهبی و قومیست. سیستم حاکم بر عربستان که یک دیکتاتوری پادشاهی مبتنی بر قوانین قرون وسطائیست سالهاست که حتی در کشور عربستان