غرفه مجاهدین در نمایشگاه کتاب تهران – از رونمایی کتاب “گسست بندها” تا دست نوشته محسن رضایی در نمایشگاه

غرفه مجاهدین در نمایشگاه کتاب تهران – از رونمایی کتاب “گسست بندها” تا دست نوشته محسن رضایی در نمایشگاه

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، هفتم می 2014: …  ابراهیم خدابنده هدف خود از ترجمه این کتاب را چنین بیان کرد: همانگونه که از نام کتاب مشخص است گسستن ‌بندهای ذهنی منظور کتاب می‌باشد. چون گرفتار شدن در فرقه‌ها باعث می‌شود ذهن انسان اسیر و قفل شود. وی گفت: این کتاب را به چند دلیل ترجمه کردم، اول اینکه موضوع کنترل ذهن مخرب فرقه‌ای موضوعی می‌باشد که کمتر به آن پرداخته شده است و جای کار زیادی …

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

رونمایی از کتاب گسستن بندها

تاریخ انتشار 17 ارديبهشت 1393, 10:02

در حاشیه هشتمین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در غرفه پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین از کتاب گسستن‌بندها نوشته استیون حسن ترجمه ابراهیم خدابنده یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین رونمایی شد.

ابراهیم‌ خدابنده که مدت 23 سال عضو سازمان منافقین بود؛ بعد از رهایی از این فرقه تروریستی در جهت روشن کردن اذهان عمومی اقدام به ترجمه کتاب گستن‌بندها نوشته دکتر استیون حسن آمریکایی کرد.

ابراهیم خدابنده هدف خود از ترجمه این کتاب را چنین بیان کرد: همانگونه که از نام کتاب مشخص است گسستن ‌بندهای ذهنی منظور کتاب می‌باشد. چون گرفتار شدن در فرقه‌ها باعث می‌شود ذهن انسان اسیر و قفل شود.

وی گفت: این کتاب را به چند دلیل ترجمه کردم، اول اینکه موضوع کنترل ذهن مخرب فرقه‌ای موضوعی می‌باشد که کمتر به آن پرداخته شده است و جای کار زیادی دارد؛ دانشمندان می‌گویند این پدیده تهدید اصلی هزار سوم می‌باشد، دوم به دلیل اینکه من خودم سالها عضو سازمان بودم و تجارب زیادی در مورد سازمان منافقین دارم، این فرقه یکی از بارزترین مصادیق مخرب کنترل ذهن می‌باشد.

ابراهیم خدابنده ادامه داد: یکی از مهمترین دلایل من از ترجمه این کتاب روشن کردن ذهن پدران، مادران و همچنین جوانان است که با سازمان منافقین آشنایی داشته باشند و بدانند که سازمان چگونه یک فوبیا(وحشت) را در ذهن فرد می‌کارد و فرد را وابسته به فرقه می‌کند طوری که به لحاظ ذهنی دیگر نمی‌تواند از آنها جدا شود.

مترجم کتاب گسستن‌بندها گفت: این کتاب مشخص میکند که افراد چگونه با استفاده از روش‌های روانی جذب فرقه‌ها می‌شوند، ذهنشان کنترل می‌شود و مرحله به مرحله به آن پرداخته شده است، چون افرادی که درون فرقه هستند خیلی سخت می توانند خودشان را نجات بدهند، این افراد حتما نیازمند کمک هستند.

.

دست نوشته محسن رضایی در غرفه پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

تاریخ انتشار 13 ارديبهشت 1393, 11:02

محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام از غرفه پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران عصر روز جمعه 12 اردیبهشت بازديد كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین،رضایی پس از بازدید و گفتگو با مسئولان این غرفه یادداشتی نیز در دفترچه یادبود پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین به شرح زیر نوشت.

منافقین یا همان مجاهدین خلق با نماز شب شروع کردند ولی دهها مومن خالص را به شهادت رساندند،سال 1353 که من و دوستانمان متوجه انحراف این گروه شدیم گروه منصورون را اعلان موجودیت دادیم و با کمک جوانان انقلابی توانستیم راه آنها را سد کنیم.

و بفضل پروردگار راهی جز خروج از ایران پیدا نکردند و خطر بزرگی از بغل گوش انقلاب رد شد.


https://www.youtube.com/watch?v=SIfKfTXW_WQ

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

حضور آقای هادی شبانی (نجات یافته از فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاانجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می 2014: … دانشجویی می گفت من چند بار برنامه تلویزیونی آنها را دیده ام و آنها طوری تبلیغات می کنند که گویا  بهترین مناسبات را پیاده سازی کرده اند . ولی وقتی صحبتهای شما را شنیدیم که رو در رو با شما صحبت می کنم ، احساس می کنم تمام تبلیغات

اسامی بیش از ۱۲۰ نفر از نفراتی که کمپ لیبرتی را در ماه های گذشته ترک کرده اند

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییمحمد علی ملک اندی، وبلاگ صدای خاموش شدگان، دوم می 2014: … اسامی دوستان عزیزی که در تیرانا ، کشور البانی هستند عبارت است :1-نرگس  آدی گزل، 2- زهرا اسلامی، 3- زهرا پاکدل، 4-اکرم تیمور، 5-هنگامه حاجی حسن، 6-اعظم حاج

اشک تمساح  برای بند ۳۵۰ اوین

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و چهارم آوریل 2014: …  چرا در مورد زندان تیف که با همکاری پنتاگون و برای شکنجه جداشدگان از گروهک درست کردید و جداشدگان از گروهک را در بدترین شرایط و همراه با وحشیانه ترین شکنجه ها در این زندان نگهداری می‌کردید، چیزی نمی گویید؟ مگر شما که مدافع حقوق زندانیان