فراخوان فوری : بازاسکان فوری و نجات جان ساکنان لیبرتی

فراخوان فوری : بازاسکان فوری و نجات جان ساکنان لیبرتی

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیستم اوت 2014: …  خانم جین هال لوت عزیز “مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال ساکنان اردوگاه لیبرتی به خارج از عراق” درودهای مرا پذیرا باشید . اینجانب زهراسادات میرباقری کاندیدای شورای رهبری سابق سازمان مجاهدین (فرقه رجوی) بودم و در سال 2011 از بیمارستان عراق جدید و ازدرب خروجی قرارگاه اشرف موفق به فرار شدم . اکنون 2خواهرم …

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت (خانواده ها نگران آینده نفرات لیبرتی هستند)

لینک به منبع

فراخوان فوری : بازاسکان فوری و نجات جان ساکنان لیبرتی

دفتر سازمان ملل متحد – عراق

خانم جین هال لوت ، مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد

با سلام و احترام

خانم جین هال لوت عزیز “مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال ساکنان اردوگاه لیبرتی به خارج از عراق” درودهای مرا پذیرا باشید .

اینجانب زهراسادات میرباقری کاندیدای شورای رهبری سابق سازمان مجاهدین (فرقه رجوی) بودم و در سال 2011 از بیمارستان عراق جدید و ازدرب خروجی قرارگاه اشرف موفق به فرار شدم .

اکنون 2خواهرم به اسامی کبری میرباقری متولد 1345و اکرم السادات میرباقری متولد 1351و یک برادرم به نام سیدعلیرضا میرباقری متولد 1348 درکمپ لیبرتی و گروگان سازمان مجاهدین می باشند .

با توجه به موج درگیریهای عراق که از ژوئن 2014 در نواحي قابل توجهي ازعراق ادامه پيدا كرده است و موجب جابجايي صدها هزار نفر از عراقي ها شده است كه يا در داخل عراق جابجا شده و يا از مرزها عبور كرده اند و درسرزمینی جدید پناهنده شده اند. مایلم نگرانی عمیق خود را نسبت به وضیعت شدیدا وخیم عراق، بویژه محل کمپ ساکنان لیبرتی اعلام نمایم .

مسعود رجوی رهبری سازمان مجاهدین (فرقه رجوی )، با شعارهای تحریک آمیز تلاش میکند نفرات تحت کنترل خود را به بهانه هایی واهی در عراق نگاه داشته و سرنوشتی شوم را برای آنان رقم بزند .

مریم رجوی که از مسعود رجوی فرمان می گیرد در مصاحبه و پیام هایش که درسایت های منتسب به این سازمان نشر می یابد ، حتی تلویحا تلاشی نمی کند تا برای انتقال ساکنان کمپ لیبرتی به کشور ثالث فراخوان بدهد ، بلکه برعکس به ماندن آنها در عراق اصرار می ورزد.

مریم رجوی درصحبت اخیرش در ژنو گفت ما میخواهیم :

” كلاه‌آبي‌ها حفاظت ساكنان در كمپ ليبرتي را تأمين كنند”!!!

چنان که ملاحظه می کنید این خواسته در وضعیت شدیدا وخیم امنیتی عراق ابراز می شود . آیا غیراز این می توان استنباط کرد که هدف رهبری سازمان مجاهدین به کشتن دادن هرچه بیشتر ساکنان لیبرتی می باشد ؟ تحلیل های مسعود رجوی هیچ گاه از خاطراتم پاک نمی شود که به ما القاء می کرد ، با کشته های هرچه بیشتر وخونی که بر زمین میریزد راه بن بست سازمان مجاهدین ورهبری اش درعراق گشوده خواهد شد!.

خانم جین هال لوت ، شیوه های کنترلی ونشست های کنترل ذهن وسرکوب روانی و تفتیش عقاید روزانه و هفتگی همچنان و به سان گذشته با شدت هرچه بیشتر برای مغزشوئی و القای تفکرات فرقه ای درکمپ لیبرتی ادامه دارند.

اینجانب ازطرف خانواده و مادر دردمندم ، اعتراض شدید خود را به رهبری سازمان مجاهدین خلق که اصرار دارد ساکنان کمپ لیبرتی همچنان در عراق بمانند وکشته شوند اعلام می داریم، ونگرانی شدید خود را نسبت به حفظ جان عزیزانمان اعلام می کنیم و از شما تقاضا می کنیم که کوشش های جدی و فوری نسبت به انتقال ساکنان کمپ لیبرتی مبذول فرمایید .

شرایط شدیدا وخیم عراق جا به جایی آنها را به محلی امن فوریتی چند برابر می بخشد. امروز صحبت اصلی انتقال گام به گام نیست. ضروری است ساکنان لیبرتی بطور فوق العاده به مكانی موقت جابجا شده كه از آنجا به كشور سومی و بطور دائم منتقل شوند .

همچنین ضروری است ، امکان دیدارحضوری عزیزانمان را در حضور مسئولین کمیساریا عالی پناهندگی فراهم نمایید.

مصرانه از شما تقاضا می نمائیم تا پاسخی در این خصوص به ما بدهید و تصویری از آینده عزیزانمان و برنامه دیدارحضوری واعزام آنها به کشورهای دیگر ارائه نمائید.

زهرا سادات میرباقری

رونوشت به کمیساریا عالی پناهندگان

***

همچنین:

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

رجوی و گروگانهاخروج از عراق کاملا عملی است

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

واکنش رجوی “در برابر مستند ناتمامی برای دخترم “

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، هفدهم اوت 2014: …،در سایت رجوی بنام ایران افشاگر درتاریخ 24 مرداد فقط چند سطرازطرف سمیه چاپ شده است بقیه نوشته ها کپی نامه های واداشته شده گذشته است که اکثر آنها در زمان حفاظت امریکایی ها دراشرف بوده است .این شیوه رجوی در قبال تمام افشاگریهای خانواده ها

رجوی ها درمخالفت با توافق هسته ای ایران، بدنبال چه چیز هستند؟

زهرا میر باقریزهرا سادات میر باقری، انجمن نجات، مرکز تهران، چهاردهم اوت 2014: … همان طورکه در سطور بالا مشخص است رجوی ها علیرغم شعارهای دمکراسی وصلح دوستی که درمجامع وسایتهای خود می دهند دربحث هسته ای ایران و روابط جهانی با ایران با مخالفت های بی وقفه ای که برای توافق هسته ای وبرهم زدن میزمذاکرات هسته ای می کنند، بدنبال ایج

بی آبرویی رجوی ها برای محکوم نکردن جنایات شدید اسرائیل به غزه

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهراان، سیزدهم ژوئیه 2014: … این خبرهای مهم وعمیقا درد آور و صحنه های فجیع کشتار و زخمی های کودکان و نوجوانان و سایر اقشار فلسطینی ها برای فرقه رجوی و سایتهایش ارزش کوچکترین انعکاس را نداشت !؟ حتی به اندازه خبر رانش زمین در افغانستان و خبر طوفان 

چرا فرقه رجوی نسبت به تخریب اماکن مذهبی توسط داعش سکوت کرده است !؟

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، نهم ژوئیه 2014: … چرا مریم رجوی که نسبت به رانش زمین در افغانستان ورخ دادن طوفان در ایران ودختران اسیر شده نیجریه ای پیام میدهد .اما نسبت به تخریب اماکن مذهبی شیعیان ونیز مراکز مذهبی سنی ها و کلیسا ها توسط داعش که در شهرهای موصل و تلعفر و منطقه حلبیه در نزدیک