مریم رجوی باید به خواسته های آقای حسین نژاد و آقای محمدی پاسخ بدهد!

مریم رجوی باید به خواسته های آقای حسین نژاد و آقای محمدی پاسخ بدهد!

مهدی نیکبخت، ایران ستارگان، سوئیس، چهاردهم ژوئیه 2015:… آقای حسین نژاد که خود یکی از اعضای قدیمی این فرقه است و سالیان در این فرقه حضور داشته است فقط به خاطر جدایش از فرقه ، رجویها کینه ها از او به دل گرفته اند ، دختر ایشان در حال حاضر در عراق است و آقای حسین نژاد بعد از جدایش از فرقه تمام تلاش خود را کرد تا بتواند با دخترش زینب در کمپ لیبرتی تحت کنترل فرقه ملاقات کند ولی رجویها …

اور سور اواز مریم رجوی حضور و افشاگری گستردۀ دو پدر ایرانی در اوسوراواز شهر مقر فرقۀ رجوی در نزدیکی پاریس

لینک به منبع

مریم رجوی باید به خواسته های آقای حسین نژاد و آقای محمدی پاسخ بدهد!

بعد از سرنگونی دیکتاتور عراق نور امیدی در دل خانواده های اسیران به گروگان گرفته شده توسط رجوی روشن شد که شاید رجویها تحت شرایط به وجود آمده در عراق اجازه بدهند خانواده ها فرزندان خود را بعد از سالیان ملاقات بکنند ولی رجوی مثل همیشه ماهیت ضد انسانی خود را به خوبی نشان داد و نه تنها اجازه ملاقات نداد بلکه فرزندان این خانواده هایی که برای ملاقات به عراق رفته بودند را وادار و مجبور به سنگ پرانی به مادران و پدران خود کرد . حرکت ضد انسانی که هرگز فراموش نخواهد شد .

آقای حسین نژاد که خود یکی از اعضای قدیمی این فرقه است و سالیان در این فرقه حضور داشته است فقط به خاطر جدایش از فرقه ، رجویها کینه ها از او به دل گرفته اند ، دختر ایشان در حال حاضر در عراق است و آقای حسین نژاد بعد از جدایش از فرقه تمام تلاش خود را کرد تا بتواند با دخترش زینب در کمپ لیبرتی تحت کنترل فرقه ملاقات کند ولی رجویها نه تنها به او اجازه یک ملاقات ساده را ندادند بلکه دخترش را مجبور به فحاشی به پدرش کردند !!! آقای حسین نژاد بعد از تلاشهای بسیار که به نتیجه نرسید خود را به فرانسه رساند تا شاید بتواند دخترش را از چنگال رجویها نجات بدهد . همینطور آقای مصطفی محمدی سالیان سال است با وجود همه خطراتی که در عراق است از تلاش برای نجات دخترش سمیه محمدی کوتاه نیامده است ولی رجویها نه تنها پاسخ مثبتی به وی که عضو سابق این فرقه است ندادند بلکه دخترش را وادار به فحاشی علیه پدرش کردند . حال آقای مصطفی محمدی و آقای حسین نژاد به اورسورواز محل اقامت مریم رجوی رفته تا شاید مریم رجوی از نزدیک صدای آنها را بشنود ولی متاسفانه مریم رجوی چندین بار چماقدارانش را فرستاد تا به آقای مصطفی محمدی حمله کنند به نحوی که مدتها آقای محمدی در بیمارستان بستری بود .

حال زمان آن است که مریم رجوی از رفتار زشت خود با خانواده های اعضای به گروگان گرفته شده شرم کرده و اجازه بدهد نه تنها اقای محمدی و حسین نژاد بلکه همه خانواده ها باید با فرزندان خود ملاقات کنند . اگر مریم رجوی بویی از انسانیت برده باشد و اگر ذره ای از حقوق بشر و دمکراسی در اروپا را یاد گرفته باشد باید برای یکبار هم که شده است بگذارد خانواده ها فرزندانشان را ملاقات کنند و این جزو پایه ای ترین و اولیه ترین حقوق هر انسانی است که رجویها سالیان سال است از اعضایشان آن را گرفته اند .

از طرفی هم بهتر است که رجویها در این آخر عمری کمی فکر کنند! فرقه که کاملا تشکیلاتش از هم پاشیده شده است و به هر حال باید همه اعضا از عراق به کشورهای مختلف منتقل و پراکنده شوند وتا الان اغلب اعضایی که از عراق به کشور ثالث منتقل شده اند از فرقه جدا شده و به دنبال زندگی خود رفته اند ، پس به چه دلیل باید رجویها اینگونه تلاش کنند و به هر در و دیواری بزنند که این افراد با خانواده هایشان ملاقات نکنند ؟ این اعضا که فردا به کشورهای ثالث منتقل شوند اولین کاری که می کنند به خانواده هایشان زنگ می زنند و هر جور شده خانواده هایشان را ملاقات می کنند .

مریم رجوی روزانه برای جرایم مختلف به دادگاه کشانده می شود ، آیا بهتر نیست با اجازه دادن به اعضا برای ملاقات مقداری از رفت و آمدهایش به دادگاه را کم کند ؟

به هر حال اعضا به کشورهای ثالث منتقل خواهند شد و با خانواده های خود نه تنها ملاقات می کنند بلکه برای همیشه با آنها زندگی خواهند کرد و مثل همیشه رجویها هستند که روسیاه تر و بی آبرو تر از همیشه می شوند .

مهدی نیکبخت

14.07.2015

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015قربانعلی حسین نژاد:  سخنی با منتقدین رجوی. چرا در برابر شکنجۀ یک پدر و دختر جلوی مقر مریم رجوی سکوت کرده اید؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19304

نگاهی به نمایش تکراری مریم رجوی در ویلپنت

مهدی نیکبخت، ایران ستارگان، سوئیس، نوزدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  چند ماهی بود که مریم رجوی مامورانش را راهی کشورهای لهستان و رمانی و کمپ های پناهندگی کرده بود تا با وعده ۲ شب در پاریس و هزینه رفت و برگشت و هتل و هزینه غذا و ۱۰۰ یورو پول توجیبی افراد زیادی را به پاریس بکشاند و برای آنها سخنرانی کند و آنها را در تبلیغات فرقه به جای ایرانیان هوادار جا بزند!!! طبق معمول تعدادی خارجی جنگ طلب هم…

علی کشتگر: دست‌ های پشت پرده تظاهرات پاریس علیه توافق هسته‌ای!

 

لینک به منبع

نگاهی به نمایش تکراری مریم رجوی در ویلپنت

چند ماهی بود که مریم رجوی مامورانش را راهی کشورهای لهستان و رمانی و کمپ های پناهندگی کرده بود تا با وعده ۲ شب در پاریس و هزینه رفت و برگشت و هتل و هزینه غذا و ۱۰۰ یورو پول توجیبی افراد زیادی را به پاریس بکشاند و برای آنها سخنرانی کند و آنها را در تبلیغات فرقه به جای ایرانیان هوادار جا بزند!!!

طبق معمول تعدادی خارجی جنگ طلب هم با پولهای کلان به این شوی تکراری آورده بودند. بعد از تجربه جنگ در افغانستان و عراق و … و نابود کردن این کشورها و به کشتن و بی خانمان کردن هزاران نفر و فقط به جا گذاشتن جنگهای داخلی و ناآرامی وفقر و گرسنگی و بدبختی و …. جای تعجب است که مریم رجوی چشمان و گوشهای خود را بسته و در کنار جنگ طلبانی که برای سخنرانی خریده بود با افتخار خواستار حمله وحشیانه به ایران برای نابودی مردم و اقتصاد مردم ایران است ، مردم ایران سالیان است که گفتند که با هرگونه جنگی در ایران مخالف هستند و حامیان جنگ به ایران را خیانتکاران به ایران می دانند ولی از آنجا که رجویها فقط به دنبال قدرت هستند و تنها راه را هم برای رسیدن به قدرت جنگ می دانند لذا سالیان است که چشم و گوش خود را به دنیا بسته اند .

در این شو تکراری مریم رجوی این بار بیشتر از قبل دستش خالی بود و با شکستهای جدی که این سالیان داشتند و با متلاشی شدن کانون فساد یعنی قرارگاه اشرف رجوی بیش از پیش دستش خالی بود و دیگر خود هم متناقض و لرزان بود که بخواهد به دروغ از پیروزی صحبت کند . رجوی از وعده هر ساله سرنگونی این بار خودداری کرد چرا که سالیان سال است رجویها در هر جلسه و در هر سخنرانی آن سال را سال پایان رژیم معرفی می کنند و هیچ وقت هیچکدام از وعده های دروغین رجویها به اعضایشان به حقیقت نپیوسته است .

به نظر می رسید که رجوی این بار دست و پایش بیشتر از همیشه می لرزید چرا که رجویها خودشان به خوبی می دانند که سازمان فرو ریخته و چیزی به نام سازمان وجود ندارد و فقط شعار و دروغ و تبلیغ برای پنهان کردن وضعیت وحشتناک این فرقه .

همانطوری که اغلب هموطنان می دانند و در جریان هستند هنوز تعدادی از اعضای به گروگان گرفته شده توسط رجویها در عراق هستند و اعضای جدا شده سالیان سال است که در تلاش برای آزادی و نجات این افراد می باشند و همیشه گفته اند که با امکانات و با پولهایی که این فرقه دارد نجات جان این افراد بسیار ساده است ، اما رجویها از آنجا که از این افراد فقط برای پیشبرد مطامع کثیف خود استفاده کرده و می کنند لذا به هیج سازمان حقوق بشری و به هیچ کشوری اجازه نمی دهند تا به نجات این افراد کمک کنند ، افرادی که به گفته آماری که آمریکاییها داده اند اغلب بالای ۶۰ سال هستند ، افرادی که بر اثر فشار کار در فرقه به صدها مریضی دچار شده اند و همگی احتیاج به استراحت و دارو و درمان دارند ولی رجویها تنها مرگ این افراد را می خواهند ، رجویها می خواهند که این افراد در عراق بمیرند و کشته شوند چرا که اینگونه رجوی می تواند از طرفی به مظلوم نمایی بپردازد و از طرفی هم برای مدتی فرقه اش را روی زبانها انداخته تا از یاد نرود . اعضای جدا شده همواره از این فرقه خواسته اند که به جای نمایشهای مسخره ای که فقط برای نشان دادن خود به جنگ طلبان است بهتر است که برای یکبار هم که شده به خود آمده و مقداری از این پولها را هم خرج آن اعضای بدبخت در عراق کرده و آنها را به کشورهای ثالث منتقل کنید .

ولی متاسفانه ماهیت این فرقه ثابت کرده است که بی ارزشترین چیز برای رجوی جان همین اعضایش است و رجویها فقط و فقط سر مست رسیدن به قدرت هستند و برای رسیدن به قدرت هرچقدر هم نیاز باشد جنایت خواهند کرد . دقیقا داعش و رجوی یک افکار مشترک دارند و شکی نیست که اگر در ایران کوچکترین جنگی رخ بدهد همان داستان داعش و عراق و سوریه خواهد شد . رجویها برای رسیدن به قدرت حاضر هستند سر تک تک ایرانیها را از بدنشان جدا کنند و این چیزی است که رجویها تا به حال ثابت کرده اند .

مهدی نیکبخت

۱۹٫۰۶٫۲۰۱۵

رجوی نتانیاهوابراهیم خدابنده: نگاهی به سخنرانی مریم رجوی در گردهمائی در پاریس با عنوان “ایران غیر اتمی!”

 جان بولتون مجاهدین خلق تروریسممهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

Villepinte – the real message behind Maryam Rajavi’s anti-Iran speech

Khodabandeh, June 2014: Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

مریم رجوی ملکه ترور مصاحبه با مسعود خدابندهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

نگاهی به کنفرانس سراپا دروغ مریم رجوی!!

مهدی نیکبخت، سوئیس، یازدهم اوت ۲۰۱۴: …  این خانم فراموش کردند که چطور در روزهای اول که داعش به عراق حمله کرده بود و موصل را تصرف کرده بود در سایت رسمیشان پر بود از حمایت و انقلابی نامیدن همین گروه داعش، تمام توان و تمام تلاش رجوی این بوده و هست که عراق در یک آشوب باشد تا بتواند از مدت زمان بیشتری در جهت نگاه داشتن اف�

ملاقات نمایندگان انجمن ایران ستارگان با مسئولین سفارت عراق در سویس (برن)

صداقی نیکبخت 28062014ایران ستارگان، سوئیس، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۴: …  روز جمعه ۲۷٫۰۶٫۲۰۱۴ نمایندگان انجمن ایران ستارگان در رابطه با حمایت و همکاری و ملاقاتهای پنهانی رهبران فرقه رجوی با گروه تروریستی داعش که به کشتار و قتل وعام مردم بی پناه روی آورده است با مسئولین سفارت عرا�

حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی (قسمت سوم )

ستارگان ژنو سپتامبر 2014ایران ستارگان، ژنو، نوزدهم سپتامبر ۲۰۱۴: … امروز ما انجمن ایران ستارگان آمدیم ژنو در مقر سازمان ملل متحد در جلسه ای که هست به عنوان سرکوب زنان شرکت کنیم , خوشبختانه نماینده ما خانم نسرین ابراهیمی توانستند در این جلسه شرکت کنند . هدف ما از آمدن به اینجا افشای چهره زن ستیز