مریم قجر قاتل یعقوب ترابی است

مریم قجر قاتل یعقوب ترابی است

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم نوامبر 2014:…  امروز از فوت ناگهانی دوست قدیمی ام یعقوب ترابی در بیمارستانهای پاریس با خبر شدم . از این طریق به خانواده محترم یعقوب ترابی تسلیت می گویم برای ان مرجوم شادی روح و برای باز مانده گان ارزوی صبر و شکیبائی دارم . اما این اتفاق ناگوار باعث شد ساعتها بیاد خاطرات گذشته با مرحوم یعقوب ترابی به افتم و همچنین به دروغهای سران فرقه …

میر یعقوب ترابیمرگ میر یعقوب ترابی، ننگ دیگری برای مریم قجرعضدانلو و سرکوب های درون فرقه ای

لینک به منبع

مریم قجر قاتل یعقوب ترابی است .

امروز از فوت ناگهانی دوست قدیمی ام یعقوب ترابی در بیمارستانهای پاریس با خبر شدم .

از این طریق به خانواده محترم یعقوب ترابی تسلیت می گویم برای ان مرجوم شادی روح و برای باز مانده گان ارزوی صبر و شکیبائی دارم .

اما این اتفاق ناگوار باعث شد ساعتها بیاد خاطرات گذشته با مرحوم یعقوب ترابی به افتم و همچنین به دروغهای سران فرقه در رابطه با یعقوب اشاره کوتاه بکنم .

من با یعقوب ترابی سالهای سال در اردوگاه بد نام اشرف در کنار هم کار کرده بودیم و خیلی از مسائل خصوصی همدیگر را هم می دانستیم .

یعقوب ترابی با اینکه سالیان سال عضو فرقه رجوی بود و شخص رجوی و دیگر سران فرقه سعی کرده بودند وی را مطیع و انطور که می خواهند شکل بدهند ولی یعقوب به خاطر داشتن روحیه مردمی و خوش اخلاقی و همچنین با عدم اعتماد به شخص رجوی و انقلاب کاذب مریم قجرهر کجا که خلوطی می شد و به دوستانی که اعتماد می کرد درد دل می کرد و از اینکه همسر و بچه ها و خانواده اش را تنها انهم در یک کشور غریب و دور مثل کانادا رها کرده بود احساس گناه می کرد و همیشه می گفت اه خانواده ها و بچه هایی را که رجوی و مریم قجر بی سرپرست گذاشته یقه شان را خواهد گرفت .

یعقوب همیشه تاکید می کرد رجوی با پشت گرمی به صدام توانسته اعضاء را به اسارت بکشد و هر چه دلشان می خواهد بر سر ادمها می اورند اگر رجوی می خواست این بلاها را حتا در یک کشور نیمچه ازاد بر سر اعضاء بیاورد علی میماند با حوض اش و بعضی وقتها یواشکی می گفت حتا سران فرقه هم برای رجوی تره خورد نمی کردند !

درون تشکیلات فرقه گراینه رجوی در اردوگاه بد نام اشرف و دیگر اردوگاههای اهدائی صدام به رجوی یعقوب همیشه به خاطر مردم داری و رابطه صمیمی با اعضاء مورد حسابرسی قرار می گرفت وهر وقت برای یعقوب نشست سرکوب می گذاشتند وی را متهم به داشتن رابطه محفلی می کردند و یعقوب با بدترین کلمات و فحش دادن سرکوب می کردند !

یعقوب هیچ وقت خصلت مردانگی خودش را عوض نمی کرد و بهاء ان را هم می داد و فحش و نا سزاهای سران فرقه را به جان می خرید .

اما مسائلی بود که تا بحال نمی شد گفت به خاطر اینکه یعقوب درون تشکیلات فرقه گرایانه رجوی بود و اگر شخص رجوی و یا مریم قجر و دیگر سران فرقه مطلع می شدند برای یعقوب و کسانی که هم محفل یعقوب بودند می توانست حتا خطر جانی داشته باشد که به چند نمونه ان بصورت کوتاه اشاره بکنم تا واقعیت برای افکار عمومی مشخص شود که یعقوب ترابی سالهای سال پیش می خواست از فرقه رجوی جدا شود ولی رجوی با خروج ممنوع اعلام کردن اجازه خارج شدن به یعقوب و امثالهم را نداد .

فرقه رجوی در سایت خود ادعا کرده یعقوب ترابی به خاطر ایست قلبی در بیمارستان پاریس فوت کرده سعی کرده اند مثل همیشه به مرده خواری روی بیاورند و با گذاشتن چند عکس از گذشته یعقوب و نسبت دادن القابی مثل پهلوان ؛ افسر و … واقعیتها را بپوشانند .

یعقوب ترابی مرحوم همیشه ازبیماری فشار خون ناراحتی و اذیت می کشید و هر وقت هم فشار کاردر گرمای طاقت فرسای عراق و یا در نشستهای سرکوب بر یعقوب زیاد می شد فشار خون یعقوب هم بالا می رفت و این باعث بوجود امدن سر دردهای زیاد می شد و حتا یعقوب به دور از چشم سران فرقه یک فشار خون سنج هم خریده بود که خودش هر زمان احساس می کرد ناراحتی شدید دارد فشار خون خود را می گرفت و خیلی وقتها با ناراحتی می گفت می ترسم اخر از فشار سران فرقه در این خاک عراق نفله بشویم !

یادم هست یعقوب یک نامه ای از طرف خانواده و فرزندانش که در کانادا زندگی می کردند دریافت کرده بود که در ان نامه خانواده بطور خاص فرزندان یعقوب انها را ول کرده و پیششان نیست ابراز ناراحتی کرده بودند و … یعقوب می گفت خبر دارم دهها نامه برایم امده اما هیچ کدام به من نداده اند ولی این نامه را به عمد بهم داده اند تا بگویند دیگر کسی در کانادا نداری و بقول معروف امیدی به بیرون نداشته باش !

این حرف یعقوب واقعیت امر بود و رجوی می خواست به هر طریق ممکن همه اعضاء نگون بخت ازبیرون نا امید بکند و کسی احساس نکند که پشتیبانی بیرون از ازدوگاه بد نام اشرف دارد تا رجوی بتواند اعضاء نگون بخت هر چهقدر که ممکن در اسارت خود نگه دارد .

عدم اعتماد یعقوب به خط و خطوط ؛ انقلاب کاذب رجوی و مریم قجر انقدرزیاد بود که هروقت رجوی نشسست جمعی برگزار می کرد یعقوب حرف دلش را به شوخی در جمع دوستانه بیان می کرد می گفت : از انجا که یعقوب تو سیستم خرید وسایل برای قرارگاه هم بود .

کار ما شده رنگ مو خریدن برای رجوی هر شب مریم موهای رجوی رنگ می کند بعد رجوی میاد ما را با حرفهای من دراوردی از خودش رنگ می کند هر سال وعده سرنگونی می دهد رجوی هم ما را اینطوری رنگ می کند و کلی قهقهه می زد و می خندید .

اما اصل ماجرای یعقوب تز انجا آغاز شد که بعد از سرنگونی پدر خوانده رجوی ( صدام ملعون ) نماینده سفارت کانادا از اردن برای ملاقات سیتی زنهای کانادا در اردوگاه بد نام اشرف امده بودند و یعقوب چند بار با نماینده سفارت کانادا بطور مستقیم دیدارملاقات کرده بود و از اینکه به خواسته رجوی برای عدم ملاقات با نماینده سفارت کانادا تن نداده بود سران فرقه بطورخاص شخص رجوی بد جوری سوزش پیدا کرده بود و در یکی از نشستهای درونی بعد از خروج یعقوب از اردوگاه اشرف و رفتن به کانادا رجوی با بغض و کینه حیوانی خاص خودش پشت سر یعقوب با همان خصلت لمپنی خاص خود رجوی گفته بود :

یعقوب بر خللاف فلان کس و فلان خواهر که از دیدار با نماینده سفارت کانادا خود داری کرده بودند هر وقت نماینده سفارت کانادا می امد یعقوب به ملاقات می رفت و ما می دانستیم که یعقوب خیانت می کند و یک خائن هست !!!

خوب گفته اند کافر همه را به کیش خود پندارد ! رجوی زنباره این مردک کوتله بزدل فکر کرده همه مثل خودش هستند هر کس چشم اش به واقعیتها باز می شود و می بیند قبل از اینکه ترقه ای در عراق در شود رجوی ومریم قجرهزاران کیلومتر ازعراق دور شده اند واعضاء نگون بخت در بیابانها زیر شدید ترین بمباران تاریخ رها کرده اند هیچ خیانتی نکرده اند و خیلی شجاع هم تشریف دارند !

اما رجوی و مریم قجر چه بلائی برسریعقوب اورده اند که منجر سکته و ایست قلبی یعقوب شده ؟

از داخل فرقه مافیائی رجوی خبر موثق رسیده که به دستورشخص رجوی و مریم قجر برای بند کشیدن یعقوب واسیرنگه داشتن وی در تشکیلات فرقه گرایانه رجوی در کانادا و اروپا وی را به بهانه دیداربا دوستان سابق به فرانسه کشانده اند تا از وی دست نوشته هایی که نتوانسته بودند در اردوگاه بد نام اشرف بگیرند درمقرمریم قجر واقع در اور سوراواز بگیرند تا بتوانند و خبر موثق رسیده که سران فرقه برای یعقوب نشست گذاشته اند و در نشست به یعقوب تحت فشار قرار داده اند و به خاطر فشارهایی که سران فرقه اورده اند حال یعقوب خراب شده و در نهایت در بیمارستان فوت کرده است .

باید رجوی زنباره ومریم قجر حرمسرادار رجوی جواب بدهند که چرا به کسی که لقب خائن داده بودند دوباره می خواستند اسیر تشکیلات فرقه گرایانه رجوی بکنند ؟

ــ همچنین تشکیلات مافیائی رجوی در کانادا و اروپا نسبت به حضور یعقوب حساس شده بودند و طبق خبرهایی که از داخل فرقه رسیده یعقوب در بین ایرانیان فرد شناخته شده ای بود سران فرقه در نشستهای درونی گفته بودند حضور یعقوب در کانادا مثل بختک می ماند و باعث دور شدن هواداران از فرقه رجوی و سوالهای زیاد از طرف ایرانیان مقیم کانادا شده که چرا یعقوب بعد این همه سال از فرقه رجوی جدا شده و سران فرقه می خواستند یعقوب به هر طریق ممکن از جدا شدن کامل از تشکیلات فرقه گرایانه رجوی جلو گیری بکنند و در نهایت مریم قجر نقشه شوم خودش را به اجرا می گذارد و با اوردن یعقوب به پاریس با ححیله و نیرنگ برای یعقوب نشست برگزار می کنند و بر اثر فشارهای روحی و روانی منجر به حاد شدن بیماری یعقوب می شوند و در نتیجه یعقوب در بیمارستانهای فرانسه فوت می کند و بار دیگر فوت یعقوب ثابت کرد رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار رجوی تا انجا که ممکن هست برای حفظ چهره کثیف خود و زندگی خفیف و خائنانه خودشان قربانی بگیرند .

پاریس : محمد رزاقی

***

 بیائید هم بر مرده ها وهم بر زنده های فرقه رجوی گریه کنیم .

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13994

بار دیگر زن نگون بختی از فرقه رجوی به دل خاک سرد رفت !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفتم نوامبر ۲۰۱۴:…  این اولین زن نگون بختی نیست که در فرقه رجوی به خاطر بیماری فوت می کند و طبعآ اخری هم نیست و تا زمانی که اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی رجوی زنباره و دیگر سران فرقه هستند چه مرد و یا زن خواه نا خواه سرنوشتی بهتر از این در انتظارشان نیست چون شخص رجوی و مریم قجر برای فرار از پاسخگویی به خون و جنازه بیشتر نیاز دارند تا یک ادم سالم …

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014محمد رزاقی: جان اعضاء نگون بخت فرقه رجوی در خطر جدی قرار دارد !

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

بار دیگر زن نگون بختی از فرقه رجوی به دل خاک سرد رفت !

فریده ونایی

سایتهای فرقه رجوی خبر فوت زن نگون بخت بنام فریده ونایی در آلبانی درج کرده و نوشته این بیست وسومین قربانی محاصره داروی و پزشکی می باشد !

سایت فرقه مافیایی رجوی در ادامه خبر از قول مریم قجر چند سطری نوشته تا وانمود کند مریم قجر به خاطر فوت این زن نگون بخت ماتم زده است !

همچنین فوت این زن نگون بخت به محاصره دارویی و پزشکی ربط داده که معلوم نیست در آلبانی از کدام محاصره دارویی و پزشکی سخن می گویند !

اما واقعیت چیست ؟

این اولین زن نگون بختی نیست که در فرقه رجوی به خاطر بیماری فوت می کند و طبعآ اخری هم نیست و تا زمانی که اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی رجوی زنباره و دیگر سران فرقه هستند چه مرد و یا زن خواه نا خواه سرنوشتی بهتر از این در انتظارشان نیست چون شخص رجوی و مریم قجر برای فرار از پاسخگویی به خون و جنازه بیشتر نیاز دارند تا یک ادم سالم .

فرقه رجوی با پخش پروسه بیماری این زن نگون بخت مدعی شده زمانی که فریده ونایی در عراق حضور داشته به بیماری سرطان مبتلا شده و ۲ بار عمل شده و نهایت در اویل ۲۰۱۳ به آلبانی منتقل شده .

اینجا باید از شخص رجوی زنباره و مریم قجر حرمسرادار رجوی پرسید :

ـــ اوردن یک مشت اموزش دیده فدائیان صدام ملعون به اور سوراواز پاریس مهم بود یا اینکه اوردن اعضاء نگون بختی که دچار بیماری های حاد شده اند تا بتوانند از امکانات پزشکی کشورها برای معالجه استفاده کنند ؟

ــ به راستی شخص رجوی زنباره و مریم قجر باید جواب بدهند اوردن چند قاچاقچی ؛ متجاوز به ناموس مردم ؛ همجنس باز و….از عراق به اروپا برای در اوردن ادا اطوراهای بوزینه وار در مقابل رها شده گان از فرقه رجوی واجب بود یا اوردن این اعضاء مریض ؟

ــ باید شخص رجوی و مریم قجر جواب بدهند پرداخت هزاران دلار برای جولیانی ؛ بولتون ؛ گینگریچ معلوم الحال و ….. واجب بود یا خرج کردن برای خروج این طیف اعضاء که دچار سرطان ؛ بیماری قلب و … هستند ؟

ــ مریم قجر باید بگوید خرج کردن برای بزک دوزک پوشیدن لباسهای انچنانی و برگزاری شوهای بی خاصیت با هزینه های صد ها هزار دلاری واجب هست یا نجات دادن این اعضائ نگون بخت از اسارت گاههای فرقه رجوی ؟

ــ ایا هزینه کردن و اوردن پس مانده های حزب بعث به اروپا واجب بود یا خارج کردن این اعضاء نگون بخت که عمر و سلامتی شان را در درون تشکیلات فرقه رجوی از دست داده اند ؟

ــ ایا پرداخت هزینه های کلان برای جمع کردن یک مشت افغانی ؛ عرب ؛ افریقایی بعنوان سیاهی لشگر و قالب کردن انها بعنوان ایرانی و هوادار فرقه رجوی واجب بود و هست یا هزینه کردن برای این اعضاء نگون بخت تا بتوانند به درمان دردهایی که در درون تشکیلات فرقه رجوی مبتلا شده اند بپردازند ؟

ــ تا به حال ۳ نفری که در البانی فوت کرده اند از کمپ لیبرتی در عراق اعزام شده بودند که اگر شخص رجوی و مریم قجر می خواستند به راحتی می توانستند این نفرات برای معالجه به کشورهای اروپایی بیاورند چون سران فرقه بطور خاص مریم قجر بهتر از هر کس می داند که امکانات پزشکی البانی در سطحی نیست که بتوانند به درمان بیماریهای که اعضاء فرقه دچار شده اند بپردازند اما برای شخص رجوی فحش نامه نویس اوردن از البانی به اور سوراواز بهتر از اوردن یک بیمار می باشد و مرگ عضوء بیمار نگون بخت برای مظلوم نمایی و خوراک تبلیعاتی مریم قجر بیشتر سود اوره تا زنده ماندنش به همین خاطر و به دستور شخص مریم قجر اوردن بیماران و درمان انها نباید صورت بگیرد .

ــ حال مریم قجر بگوید که ایا این نفراتی که در البانی فوت می کنند اینها هم در محاصره دارویی و یا پزشکی هستند؟

البته دهها سوال و می توانم بگویم صد ها سوال وجود دارد که شخص رجوی و مریم قجر به جای جواب دادن به سوالهای مشخص یا سفسطه بازی و هذیان گویی کرده اند و یا اینکه در سایتها یشان بر علیه انهایی که حقیقت و درون مایه شخص رجوی و ماهیت فرقه گرایانه تشکیلات رجوی را افشا کرده و می کنند فحش نامه نوشته اند و یا برای خاموش کردن و به سکوت کشاندن اعضاء جدا شده از فرقه رجوی شخص مریم قجر تروریستهای اموزش دیده فدائیان و گارد مخصوص صدام ملعون برای ترور اعضاء جدا شده به خیابانهای پاریس و دیگر شهرهای اروپا فرستاده اند تا دستوری که از طرف شخص رجوی و مریم قجرکه همانا ترور و کشتن اعضاء جدا شده می باشد را عملی کنند .

به راستی قاتل این زنان و مردان نگون بختی که در اسارت سران فرقه هستند جزء شخص رجوی و مریم قجر چه کسی می تواند باشد ؟

مریم قجر برای ادامه زندگی در ویلاهای پاریس با سس مبارزه و با یدک کشیدن لقب ریئس جمهور البته از نوع حسرت به دلش و با ادا؛ اطوراهای عجیب و غریب در لفافه طرفداری از زنان و برای فرار از پاسخگویی به جنایاتش در حق زنان نگون بخت که بعضی از انها مورد سوء استفاده جنسی شخص رجوی قرار گفته اند و به دستور شخص رجوی و مریم قجر رحم و تخمدان بیش از ۱۰۰ زن نگون بخت در اورده شده وهمگی این زنان نگون بخت توسط رجوی و مریم قجر از ابتدائی ترین حق و حقوق محروم شده اند و ازادی پوشش ؛ تردد ؛ حتا صحبت کردن با یک مرد را ندارند ؛ به دستور شخص رجوی همگی طلاق داده شده اند و حق ازدواج ندارند ؛ حق دیدار با خانواده و … ندارند ؛ حق فکر کردن به زندگی مشترک را ندارند ؛زنان در درون تشکیلات فرقه رجوی حق یک ارایش معمولی را که همه زنان دنیا انجام می دهند ندارند و این زنان تنها بعنوان بازیچه شخص رجوی و مریم قجر می باشند و توسط شخص رجوی و سران فرقه جسم و روحشان در محاصره می باشد و طبعا فریده ونایی اخرین زن و یا اخرین نفری نیست که بر اثر بیماری فوت می کند هر چه زمان می گذرد هر چه امار این نوع مرگ و میرها زیاد می شود نشان دهنده عمق شقاوت ؛ عمق جنایت و خیانهای شخص رجوی و مریم قجر می باشد که در بین نزدیک به ۳۰۰۰ عضوء نگون بخت امار بیماریهای سرطانی ؛ قلبی و … چقدر زیاد هست که منجر به مرگهای زود رس می شود که تمامی اینها ناشی از فشارهایی هست که سران فرقه به اعضاء نگون بخت به لحاظ روحی و جسمی اورده و می اورند و تا زمانیکه اعضاء در اسارت رجوی هستند و درهای اسارتگاه فرقه رجوی به روی اعضاء نگون بخت باز نشود خانواده ها عزیزان خود را از دست خواهند داد و قاتل این افراد به جزء شخص رجوی و مریم قجر کس دیگری نمی باشد .

از این طریق به شخص رجوی زنباره و مریم قجرحرمسرادار رجوی و به ان شوهر زاپاس مریم قجر ( مهدی ابریشمچی ) و دیگر سران فرقه می گویم ناله های مادران و پدران و فرزندان این نگون بختهایی که در اسارت نگه داشته اید بدون شک و بدون تردید دامن شما را خواهد گرفت و مرگ هر اسیری عمق جنایت و شقاوت شما سران فرقه را نشان می دهد ومطمئن هستم جز لعن و نفرین خلق ایران چیزی عاید شما نمی شود و هر روز که می گذرد تنفر مردم ایران چه در داخل و چه در خارج نسبت به ماهیت ؛ به ان ایدئولوژی دروغین و فرقه گرایانه ؛ به سیاست خیانت بارتان ؛ به ادعاهای دروغینی که در مورد ازادی ؛ برابری ؛ دمکراسی ؛ و …. می کنید بیشتر می شود به همین خاطر هر روز شاهد فرار اعضاء از درون تشکیلات در عراق و یا استعفاء اعضاء شورای دست ساز رجوی هستیم و مطمئن هستم هر ورز که می گذرد مرگ نگون بختهایی که درون تشکیلات فرقه گرایانه تان اسیر هستند باعث افشا ماهیت کثیف و پلید رجوی خواهد شد .

پاریس : محمد رزاقی

***

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

محمد تقی عباسیانمرگ های مشکوک در لیبرتی (محمد تقی عباسیان)

جنون رهبری مجاهدین خلق (رجوی ) و جان های ارزان اعضاء

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

همچنین:

نامه سرگشاده به حیدرالعبادی، نخست وزیر عراق (+ متن اصلی، عربی)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم نوامبر ۲۰۱۴: …  من مطمئن هستم در صورتیکه دستگاه قضائیه عراق رسیدگی به پرونده های جنایات رجوی و دیگر سران این فرقه را درعراق شروع کند سران فرقه رجوی برای فرار از دست عدالت واز پاسخگویی با یکدیگر مسابقه خواهند داد و پا برهنه و بر سر کوبان با تغییر قیافه عراق را ترک خواهند

تصمیم وطرح جنایتکارانه اسید پاشی به روی زنان در اصفهان

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  بنا بر خبر های رسیده مریم قجر و شخص مهدی ابریشمچی هفته ها روی این طرح کار کرده اند و تماسهایی از اروپا و لیبرتی با بستگان اعضاء در داخل ایران داشته اند و در توجیه این عمل به افرادی که باید این عمل کثیف و جنایتکارانه را انجام بدهند سران فرقه گفته اند همه این زن

سکوت خفت بار رجوی در مقابل سفر آقای العبادی به ایران !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سی ام اکتبر ۲۰۱۴: …  بیش از یک هفته از سفر نخست وزیر عراق ( اقای العبادی ) به ایران می گذرد دراین سفر آقای العبادی با تمامی مسئولین ایرانی ملاقات داشت و در این ملاقات رسمی اقای العبادی بطور واضح اعلام کرد که فرقه تروریستی و جنایتکار رجوی در عراق آینده ای ندارد و باید از عراق ا

فوت مادری چشم به راه !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۴: …  امروزهم زمان بود با عید غدیرو داشتم سایتهای خبری را می خواندم که خبر درگذشت خانم شوکت قاسمی مادر پیمان کردمیر و سر گذشت بیش از یکسال ماندن در پشت دربها و سیاجهای اردوگاه بد نام اشرف برای ملاقات با فرزندش بوده مورد حمله ؛ هجوم چماقداران رجوی رذل زنباره به این مادربه دستور شخ