نابودی نماد‌های مجاهدین در عراق؛ برج پادگان اشرف سرنگون شد

نابودی نماد‌های مجاهدین در عراق؛ برج پادگان اشرف سرنگون شد

موسسه راهبردی دیدبان، هفدهم سپتامبر 2013: … جدا شده‌های این گروهک هدف مسعود رجوی از ساخت این برج را ایجاد نماد و شبیه‌سازی با اماکن تفریحی و دیدنی ایران را داشتند. هدف از ایجاد این برج استفاده از تصاویر آن در ویدئو‌ها و عکس‌های منتشر شده از رسانه‌های این گروهک بود تا چهره ای بانشاط و پویا از این بیابان واقع در جاده خالص نشان داده شود. گفتنی است با آزادسازی …

لینک به منبع

نابودی نماد‌های مجاهدین در عراق؛ برج پادگان اشرف سرنگون شد

با خروج آخرین نفرات گروهک منافقین از پادگان اشرف، برج موسوم به آزادی در این پادگان سرنگون شد تا هیمنه پوشالی این گروهک برای همیشه از یاد ملت عراق پاک شود.

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، برج آزادی اشرف که مرتفع‌ترین برج این پادگان بود، بعد از خروج آخرین گروه از اعضای منافقین از پادگان اشرف، سرنگون شد.

اشرف

به گفته شاهدان عینی در اطراف این پادگان، اعضای منافقین با ناامیدی و ناراحتی فراوان شاهد سرنگونی پایه‌های این برج بودند و این آخرین تصویری بود که از پادگان اشرف به یاد سپردند.

برج آزادی تقریباً در مرکزی‌ترین نقطه این پادگان و در وسط خیابان 100 (خیابان اصلی اشرف) بنا شده بود و بنا به گفته اعضای جدا شده این گروهک، با صرف هزینه‌ای بسیار زیاد و بیگاری اعضای منافقین در طول چندین ماه ساخته شده بود تا شاید بتواند ایجاد روحیه و انگیزه برای اعضای فریب خورده در این پادگان باشد و مانع ریزش نیرو از تشکیلات فرقه ای رجوی شود.

اشرف

جدا شده‌های این گروهک هدف مسعود رجوی از ساخت این برج را ایجاد نماد و شبیه‌سازی با اماکن تفریحی و دیدنی ایران را داشتند.

هدف از ایجاد این برج استفاده از تصاویر آن در ویدئو‌ها و عکس‌های منتشر شده از رسانه‌های این گروهک بود تا چهره ای بانشاط و پویا از این بیابان واقع در جاده خالص نشان داده شود.

گفتنی است با آزادسازی پادگان اشرف از وجود اعضای گروهک منافقین و با از بین رفتن آثار و بناهای باقی‌مانده از این گروهک، یاد سال‌ها جنایت و خیانت منافقین در حق مردم عراق برای همیشه محو خواهد شد.

پادگان اشرف

همچنین:

سخنگوی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) تحت الحمایه موساد و سیا: حساب منتقدین را مثل لاجوردی و شیرازی و صدوقی و … میرسیم

ایران دیدبان، چهاردهم سپتامبر 2013: …  اظهارات سخنگوی مجاهدین: «سخنگوی مجاهدین درباره عربده های رژیم … و وحوش و سگهای زنجیری آن در عراق و تمام بوزینگان نظام که در این سو و آن سوی جهان با ریش و تسبیح با ادا و اطوار فرنگی در بلندگوهای استعماری به پارس کردن علیه مجاهدین پرداخته اند گفت:…قاتلان جنایتکار در هر لباس و به ویژه در لباس آخوندی و پاسداری می توانند مطمئن باشند که حساب یک به …

تحلیلی از عامل اصلی حمله به پادگان اشرف

کمپ اشرف سپتامبر 2013-2انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، چهاردهم سپتامبر 2013: … در همین حال عوامل فرقه تروریستی مجاهدین خلق البته احتمال درگیری را می دادند. ولی ظاهرا رفتن تحولات به این سمت نیز تامین کننده بخشی از خواسته های آنها در راستای به دست آوردن فرصت مظلو م نمایی بوده و لذا مطلوب بوده است. در واقع عوامل فرقه مجاهدین خلق با سیاست نگه داشتن بیش از یکصد نفر از اعضای سابقه دار و شناخته شده تروریستی خود …

فراسوی ماجرای حمله به اردوگاه ” سابقا اشرف ” بررسی چهار سناریوی احتمالی دراین مورد

پدرام میر پارسی، نیم نگاه، اروپا، چهاردهم سپتامبر 2013: … ازحدود دوسال پیش همیاری سازمان ملل وشخص مارتین کوبلر بگونه ای داوطلبانه وبا تائید دولت عراق وارد این ماجرا گردید تا این انتقال به دور از هرگونه خونریزی انجام پذیرد ولیکن متاسفانه سران این فرقه با واینکه تحت فشار دولت عراق وامریکا و در ازای خروج از لیست تروریستی موافقت کردند که این اردوگاه را ترک کنند و بیش از ۳۰۰۰ نفر نیز به محل جدید منتقل …