نامه ای برای امیر یغمایی

نامه ای برای امیر یغمایی

مجاهدین مونیتور، سیزدهم ژوئن 2013: …  امیر عزیز، می دانم که رجوی ها تو را با بهانه ی دیدار مادر ( سرکار خانم  اکرم حبیب خانی   ) به عراق فرستادند و با وجود اینکه تنها 15 سال سن داشتی مجبور ساختند لباس نظامی بپوشی و سلاح به دست بگیری. سلاحی که اندازه ی آن فقط چند سانتیمتر از قد تو در آن زمان کوتاه تر بود! همزمان با ارسال تو به عراق، مجاهدین خلقِ رجوی، دهها تن از نوجوانانی که بستگانی در اشرف داشتند را هم ..

لینک به منبع

آقای امیر یغمایی، جوان برنا

با درود فراوان به تو، مایلم این چند خط را بخوانی و بعنوان یک انسان بالغ و با تجربه تصمیم بگیری که چه باید کرد.

امیر عزیز، می دانم که رجوی ها تو را با بهانه ی دیدار مادر ( سرکار خانم اکرم حبیب خانی ) به عراق فرستادند و با وجود اینکه تنها 15 سال سن داشتی مجبور ساختند لباس نظامی بپوشی و سلاح به دست بگیری. سلاحی که اندازه ی آن فقط چند سانتیمتر از قد تو در آن زمان کوتاه تر بود!

همزمان با ارسال تو به عراق، مجاهدین خلقِ رجوی، دهها تن از نوجوانانی که بستگانی در اشرف داشتند را هم به عراق فرستادند. شرح چگونگی و چرایی آن از حوصله ی این بحث خارج است.

اما می دانی که از این نوجوانان و کودکان، برخی قربانی شده و بکام مرگ فرستاده شدند. کودک سربازانی چون:

آلان محمدی

ندا حسنی

آسیه رخشانی

موسی اکبری نسب

صبا هفت برادران

و…

از سوی دیگر مطلع هستم که در روزهای اخیر مجاهدین بازی کثیفی به راه انداختند که به تو و پدرت القا کنند که مادرت فوت کرده است. مطمئنم که مادر شما مثل سایر اسرای رجوی از این سناریوی کثیف اطلاعی نداشته است. مجاهدین قصد داشتند از این طریق فعالیت ها، تحقیقات و روشنگری هایی که در ماه های اخیر صورت گرفته را بی اساس جلوه دهند.

امیر عزیز

تو آزادمنشانه تصمیم گرفتی که با گروه فریبکارِ مجاهدین نمانی و سختی های بیشماری همچون رفتن به کمپ تیپف را به جان خریدی. این تصمیم تو نشانگر شجاعت و آزادمنشی تو است و همین شجاعت می تواند منشا شجاعت های بیشمارتری در آینده باشد.

امیر عزیز، آیا وقت آن نرسیده است که سخن بگویی و شرح چگونگی اعزام به عراق و چگونگی خروجت از مجاهدین را با مردم و رسانه ها در میان بگذاری ؟

امیر عزیز، مطمئنا این حرکت تو کمک شایانی هم خواهد بود به اسرای رجوی و کسانی که در سن و سال تو به اشرف برده شدند. کسانی که سختی ها و درد های بیشماری را متحمل شدند.

امیر یغمایی، منتظر شنیدن حرفهایت هستم.

همچنین:

آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید

2013/06/11

ایرج شکری، وبلاگ درفش، یازدهم ژوئن ۲۰۱۳: … یکی آن مردم شریف و روشنفکر برجسته ایران آقای دکتر منوچهر هزارخانی دوست قدیمی اوست، یکی پهلوان مسلم اسکندر فیلابی، میراث دار تختی است(کجا رفت رسم جوانمردی و احترام به شرف انسانها پهلوان! چرا در مورد دکتر قصیم و روحانی حرمت شکنی کردی؟ آیا بعد از امضای […]

باز خوانی یک نامه(پاسخ نامه اول خانم اکرم حبیب خانی) و درنگی بر برخی نکات. اسماعیل وفا یغمائی

2013/06/12

اسماعیل وفا یغمایی، وبلاگ دریچه زرد، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۳: … دوستان خواننده.روز بیستم و بیست و یکم خرداد خانم اکرم حبیب خانی دو نامه نوشته اند که پاسخ نامه نخست  اورا (که نامه ای سیاسی او و خطاب به کمیسر حقوق بشربود) میخوانید. نه صرفا برای پاسخ به او بل اگاهی و داوری مساله ای […]

پیام به خانم اکرم حبیب خانی (امیر یغمائی. اسماعیل وفا یغمائی. بلیندا بازول مکنزی)

2013/06/04

امیر یغمایی، اسماعیل وفا یغمایی، بلیندا بازول مکنزی، وبلاگ دریچه زرد، چهارم ژوئن ۲۰۱۳: …  قاعدتا اگر شما مرده بودید، یا به هر دلیلی جانباخته بودید می بایست خبر آن اعلام شود. اگر زنده بودید و بر سر مواضع سازمان مجاهدین استوار بودید می بایست مانند اقای کامیار ایزد پناه و اقای محمد اقبال شما […]