نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت (خانواده ها نگران آینده نفرات لیبرتی هستند)

نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت (خانواده ها نگران آینده نفرات لیبرتی هستند)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، اول ژوئیه 2014: …  اکنون حدود 6 ماه است که شما به عنوان مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال اعضای فرقه رجوی در عراق به کشورهای دیگر منصوب شده اید. اطلاع داریم که شما در مأموریت های قبلی خود همیشه موفق عمل کرده و فردی توانا هستید. سؤال ما از شما اینست که چه اقداماتی طی این مدت برای انتقال این افراد به مکانی امن صورت گرفته و چه موانعی بر سر راهتان است و …

Open letter to Mrs. Jane Holl Lute

هوشیار زیباری جین هال لوتZebari: Iraq has fulfilled its obligations to the UN over removal of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت

بنیاد خانواده سحر نامه ای به “مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد بان کی مون جهت انتقال ساکنان اردوگاه لیبرتی به خارج از عراق”، خانم جین هال لوت، نوشته است که در زیر عینا جهت اطلاع خوانندگان سحر آورده میشود. این نامه همچنین در اختیار رسانه ها و ارگان های ذی ربط قرار گرفته است:

خانم جین هال لوت

ملل متحد – عراق

27 ژوئن 2014

خانم عزیز

با توجه به وضعیت جدید در عراق، در حال حاضر شرایط اردوگاه لیبرتی که اعضای سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در آن استقرار دارند بسیار دشوار و خطرناک است؛ اما مسعود رجوی همچنان تلاش میکند تا این نفرات را به هر قیمت شده جهت به کشتن دادن همگی آنها در عراق نگاه دارد.

شاید در جریان باشید که سران سازمان مجاهدین خلق به صورت علنی از گروه های تروریستی در داخل عراق که به قتل و غارت مردم بی گناه مشغول هستند حمایت نموده و از این بابت ابراز خرسندی و شادمانی می نمایند. همچنین شواهدی در دست است که نشان میدهد مسئولین فرقه رجوی، همچون زمان صدام حسین، علیه عالی ترین مصالح و منافع ملت عراق وارد عمل شده و دست به اقداماتی زده اند که طبعا دود آن به چشم کسانی که در اروگاه لیبرتی محبوس بوده و دستشان به جائی نمیرسد میرود و آنان باز همچون گذشته آماج حملات انتقامی قرار خواهند گرفت.

اطلاع داریم که فضای مسئله داری و سرپیچی از فرامین فرماندهان در داخل اردوگاه، که تماما توسط مسئولین فرقه رجوی اداره میشود، افزایش یافته به طوری که مسئولین سازمان حتی به فکر حذف برخی از عناصر درونی افتاده اند. همچنین مطلع شده ایم که در درون اردوگاه زندگی سنگری به راه انداخته شده و نفرات به بهانه مسائل امنیتی مجبور هستند در سنگرهای زیر زمینی زندگی کرده و شرایط سختی بر آنان تحمیل گردیده است.

نشست های سرکوب روانی و تفتیش عقاید روزانه و هفتگی با شدت هرچه بیشتر برای مغزشوئی و القای تفکرات فرقه ای ادامه دارند و این در حالی است که مصاحبه های کمیساریای عالی ملل متحد در امور پناهندگان قطع شده و سران فرقه هرگونه ارتباط اعضا با مسئولین ملل متحد و صلیب سرخ را خط قرمز عبور نکردنی اعلام نموده اند.

اکنون حدود 6 ماه است که شما به عنوان مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال اعضای فرقه رجوی در عراق به کشورهای دیگر منصوب شده اید. اطلاع داریم که شما در مأموریت های قبلی خود همیشه موفق عمل کرده و فردی توانا هستید. سؤال ما از شما اینست که چه اقداماتی طی این مدت برای انتقال این افراد به مکانی امن صورت گرفته و چه موانعی بر سر راهتان است و چه تدابیری در این خصوص اندیشیده اید؟

ما، از جانب خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای گرفتار در دست فرقه رجوی در اردوگاه لیبرتی، مصرانه از شما تقاضا می نمائیم تا پاسخی در این خصوص به ما بدهید و تصویری از آینده این نفرات و برنامه اعزام آنها به کشورهای دیگر ارائه نمائید.

بنیاد خانواده سحر

بغداد – 27 ژوئن 2014

***

همچنین:

ابراهیم خدابنده: جریان مسئله داری در سازمان مجاهدین خلق و سخنی با هواداران (چو می بینی که نابینا و چاه است ..)

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

الرای: فرانسه ارتباط خود با سازمان مجاهدین خلق ایران را تکذیب کرد

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و نهم ژوئن 2014:  …  وی در ادامه افزود که مجاهدین خلق “اقدامات فرقه گرایانه ای” را مرتکب شده و از توسل به خشونت منصرف نشده اند. وی عنوان کرد که کشورش نسبت به اقدامات این گروه در ایجاد “کمپین فشار و ارائه کردن اطلاعات گمراه کننده و غلط ” که این گروه علیه دولت فرانسه

صد و بیست تن از سازمان تروریستی خلق (فرقه رجوی) در موصل به صفوف داعش پیوستند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم ژوئن 2014: …  منابع آگاه از وجود 120 تن از عناصر سازمان جنایتکار خلق در شهر موصل خبر دادند که در کنار داعش علیه ارتش عراق مبارزه می کنند. این در حالی است که وزارت خارجه ترکیه از اعضای کنسولگری خود

واکنش ها به خرسندی رجوی از کشتار مردم عراق

بنیاد خانواده سحر، بغداد، شانزدهم ژوئن 2014: …  لازم به ذکر است که ابعاد فجایع بوجود آمده توسط این گروه ها به صورتی بود که حتی حامیان بین المللی آنان که پول و سلاح در اختیارشان قرار میدهند نیز از پشتیبانی علنی از این گروه ها خودداری کرده و در ظاهر اقدامات آنان را محکوم نموده اند. مسعود رجوی که خود در

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، دهم ژوئن 2014: … اصرار عجیبی داشت که من سوژه های نشست را مورد اهانت قرار دهم و کاملا حواسش به من بود و هر زمان وارد چنین قضیه ای نمیشدم به من اشاره میکرد و میگفت که چرا ساکت هستم و گوشی را دستم میداد که اگر به اصطلاح روی دیگران تیغ نکشم به خودم خواهد پرداخت. من هم کامل