نامه سرگشاده به نخست وزیر آلبانی (مافیای آلبانی در تدارک ویزا و همکاری نزدیک تر با رجوی)

نامه سرگشاده به نخست وزیر آلبانی (مافیای آلبانی در تدارک ویزا و همکاری نزدیک تر با رجوی)

Albanian_Mafia Mojahedin_Khalq Terroristsزهرا معینی، زنان ایران، بیست و پنجم فوریه 2016:… همانطوریکه میدانید تنها کشور شما ست که هنوز وارد اتحادیه اروپا نشده و تنها کشوری  است که در آنجا قاچاقچیان آزادانه به کار مشغول هستند و اینطور که به ما گزارش شده  فرقۀ رجوی با این افراد لابی گری کرده و با دادن وعدهای دورغین تلاش برای گرفتن  ویزا برای خانم رجوی و همراهان او می کند. دولتهای اروپایی فعالیتهای این فرقه در خاک خودشان را محدود کرده … 

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

لینک به منبع

نامه‌ سرگشاده خانم زهرا معینی به نخست وزیر کشور آلبانی

خانم زهرا معینی،زنان ایران، آلمان، 25.02.2016

با سلام و تقدیم احترام

عالیجناب ادی راما نخست وزیر کشور آلبانی؛

من زهرا معینی هستم شهروند کشور آلمان که سالها در عراق با فرقۀ رجوی در قرارگاه  اشرف کار میکردم و یا بهتر است بگویم در آنجا اسیر بودم زیرا حق هیچگونه ارتباط با  دنیای بیرون از آن قرارگاه را نداشتیم و به دستور مسعود رجوی و مریم رجوی تمام افرادیکه متاهل بودند میبایست که از همسرانشان جدا میشدند. این طلاقها فقط برای  افراد متاهل نبود بلکه برای افراد مجرد هم بود به این معنی که آنها هم باید همسر  ذهنی خودشان را در آرزویشان طلاق بدهند.

بعداز آن طلاقها، به کسانیکه فرزند داشتند دستور دادند که باید بچه هایشان را  بفرستند بروند یا به خارج و یا به ایران البته تعدادی از این بچه‌ها را به کشورهای  اروپایی و آمریکایی فرستادند و تحت انجمن‌های پوششی به بهانۀ نگهداری آنان ازدولت
مردان و برخی افراد خیر آن کشورها پول میگرفتند وبه خزانه رجوی وبرای خرید سلاح می فرستادند.

در سال 1992 که من در تیم حفاظتی مریم رجوی بودم همراه تقریباً 450 نفر با خانم  مریم رجوی از عراق خارج شدم و به کشور فرانسه وارد شدیم و بعد از آن من را به کشور  آلمان آوردند چونکه مجروح بودم به من میگفتند که باید برای کار بروم بیرون و از مردم پول بگیرم و اینکه مردم اروپا هیچ عقلی ندارند و عقل آن‌ها در چشمهایشان است.  

دائماً به ما میگفتند که نباید حرفی بزنیم. تا اینکه شاهد بودم تعدادی از بچه‌های کوچک در متروها بدون سرپرست رها شدند و یا شنیدم که در کالیفرنیای آمریکا هوداران فرقۀ رجوی به تعدادی از این بچه‌ها تجاوز کردند البته اون افراد دستگیر شدند اما با  هماهنگی فرقۀ رجوی آن افراد که برای مرخصی آمده بودند از آن ایالت فرار کردند و از  طریق خلیج مکزیک به خارج از آمریکا رفتند.

زمانیکه من در آلمان پی به دورغگوییها ودوروییها و کلاه برداریهای این فرقه پی بردم و فهمیدم که این فرقه به تنها چیزیکه فکر نمیکند جان افراد اسیر در عراق می باشد و این فرقه دشمن سر سخت خانواده ها است از آن فرقه فرار کردم و تمام مشاهدات خودم را
به اطلاع دولت آلمان رساندم.

عالیجناب

طبق آخرین اخبار از داخل مقر مریم رجوی دراورسورواز فرانسه مریم رجوی با تعدادی از سران فرقه اش که دست در خون جوانان و مردم ایران با همدستی دیکتاتور عراق و کشتار  مردم کرد عراق در جنگ اول خلیج فارس در سال 1990 دارند می خواهد به کشور شما سفر  کند.

این سفر در حالی است که خود شما در این مدت شاهد بودید که آنان کشور شما را هم برای آن‌ها یک زندانی مثل قرارگاه اشرف و لیبرتی در عراق درست کردند و حق هر گونه ارتباط  آزاد را از افراد گرفته اند.

هنوز تعدادی از افراد خانوادۀ من در لیبرتی عراق اسیر هستند. از شما و دولت شما که  میزبان این افراد اسیر هستید خواهش میکنم از آمدن سران تروریست این فرقۀ به کشور خودتان جلوگیری کنید. همانطوریکه میدانید این روزها بعد از توافق هسته ای 5+1 با دولت ایران فرقۀ تروریستی رجوی که در جامعۀ ایران هیچ جایگاهی و پایگاهی نداشته و ندارد در خاک فرانسه توسط دولت این کشور بعد از کشتار مردم فرانسه
در 13 نوامبر 2015 فعالیتش محدود شده و اجازه برگزاری اینگونه تبلبغات را به آنها را نمی دهند و تمام کسانیکه در شوهای آن‌ها شرکت میکنند پناهندگان سوریه ،افریقا ، افغانستان و..هستند که آن‌ها را برای چند ساعت میخرند.  

همانطوریکه میدانید تنها کشور شما ست که هنوز وارد اتحادیه اروپا نشده و تنها کشوری  است که در آنجا قاچاقچیان آزادانه به کار مشغول هستند و اینطور که به ما گزارش شده  فرقۀ رجوی با این افراد لابی گری کرده و با دادن وعدهای دورغین تلاش برای گرفتن  ویزا برای خانم رجوی و همراهان او می کند.

دولتهای اروپایی فعالیتهای این فرقه در خاک خودشان را محدود کرده و به مریم رجوی اجازۀ ورود به کشورهایشان را نمی دهند و دولتهای آمریکا و کانادا هم برای مریم رجوی ویزا صادر نکردند.

همانطوریکه می دانید فرقۀ رجوی با ثروتهایی که از صدام حسین دیکتاتور وقت عراق گرفته و با پولهایی که در کشور شما خرج میکند با خرید تعدادی از افراد در دولت شما سعی در برهم زدن و بی ثبات کردن کشور شما را دارد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمیکند تا کشور شما را هم مثل عراق عرصۀ دخالتهای تروریستی و فرقه ای خود بکند.

به گفتۀ خبرگزاریها آقای جان کری وزیر خارجۀ آمریکا در سفر به کشور شما گفته که هدف از این سفر ترغیب رهبران این کشور برای مبارزه بیشتر با فساد می باشد و از مقامات شما خواسته برای تسهیل روند الحاق این کشور به اتحادیه اروپا به روند مبارزه با فساد اداری و مالی خود شتاب بیشتری بدهد.

آقای نخست وزیر؛

اجازه ندهید کشور شما مثل کشور عراق محلی برای تاخت وتاز فرقۀ تروریستی رجوی شده و صلح و آرامش از مردم کشورتان گرفته شود.
در این مورد و برای اثبات سخنانم و مشاهداتم و بیان تجارب سالیانم با این فرقه حاضر  هستم در هر دادگاهی که شما بخواهید حضور یافته وشهادت بدهم.

با سپاس از شما

زهرا معینی – آلمان

بیست و چهارم فوریه 2016

اخبار حاکی است که رجوی و زنش به دامن مافیای آلبانی پناه برده و خواستار انتقال به آلبانی، همکاری نزدیک و ارائه خدمات شده اند

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی
بریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICouncil of Foreign Relations, 2014: Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders

What does it mean when we say ISIS operates as a mind control cult

*** 

همچنن:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19041

سرمایه گذاری مجاهدین روی صاحب خانه جدید! 

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، یازدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  پس از سقوط صدام حسین در سال ۲۰۰۳ ، سران فرقه ی رجوی از وطن رانده و در خانه ی عاریتی صدام مانده ، مساعی فراوان به کار بستند تا بتوانند از بن بستی که در آن گرفتار شده بودند ، رهایی یابند. صدام حسین که همواره از سوی مسعود رجوی صاحبخانه نامیده می شد و مجاهدین را مورد حمایت مالی و نظامی فراوان قرار می داد ، دیگر نبود …

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیA list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

فائزه محبت کار فرقه رجوی Faezeh Mohabatkar, Saddam’s Privat Army commander now working for Mojahedin Khalq Terrror group in Tirana

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

سرمایه گذاری مجاهدین روی صاحب خانه جدید!

پس از سقوط صدام حسین در سال ۲۰۰۳ ، سران فرقه ی رجوی از وطن رانده و در خانه ی عاریتی صدام مانده ، مساعی فراوان به کار بستند تا بتوانند از بن بستی که در آن گرفتار شده بودند ، رهایی یابند.

صدام حسین که همواره از سوی مسعود رجوی صاحبخانه نامیده می شد و مجاهدین را مورد حمایت مالی و نظامی فراوان قرار می داد ، دیگر نبود ، کشور عراق به دست دشمنان بعثی افتاده بود که دل خوشی از سازمان مجاهدین خلق یا همان ” ارتش خصوصی ” دیکتاتور سابق نداشتند – مجاهدین خلق بازوی فعال صدام حسین در عملیات های سرکوب گرانه وی علیه کردها و شیعیان عراق بودند.

از همان نخستین روزهای تأسیس حکومت جدید عراق زمزمه ی اخراج مجاهدین آغاز شد و سران مجاهدین که پیش بینی این روزها را کرده بودند تمامیت تاریخ ضد امپریالیستی و ضد امریکایی خود را زیر پا گذاشتند و با نیروهای امریکایی سازش کردند و این بار تبدیل به بازوی جاسوسی و عملیاتی امریکا و اسرائیل شدند. شاهد آن قتل دانشمندان هسته ای ایران بود که بنا به گزارش های گوناگون با حمایت نظامی و آموزشی اسرائیل و توسط مجاهدین خلق صور ت گرفت.

به هر روی ، همه ی خوش خدمتی های مجاهدین برای غرب مانع از بسته شدن کمپ اشرف ، خانه ی اهدایی صدام به مسعود رجوی نشد. اشرف تعطیل شد ، اعضا به کمپ موقت لیبرتی منتقل شدند و تحت نظارت صلیب سرخ وسازمان ملل انتقال اعضا به کشور سوم آغاز شد.

هر چند که با کارشکنی های سران سازمان در روند انتقال ، این کار تاکنون به صورت قطره چکانی انجام شده است اما مانع از برنامه ریزی ها و دسیسه چینی های رهبران فرقه مجاهدین نشده است . اکثریت افراد خارج شده از کمپ لیبرتی عراق ، در آلبانی ، تنها کشور مسلمان اروپایی اسکان داده شدند. البته به تدریج بخش قابل ملاحظه ای از این افراد علیرغم کنترل شدید فرقه ای در تیرانا، از تشکیلات جدا شدند.

اسکان متمرکز اعضای مجاهدین در تیرانا پایتخت آلبانی ، سران فرقه را بر آن داشته که برنامه ریزی های تازه ای برای ابقای فرقه در آنجا انجام دهند. دعوت از رئیس جمهور آلبانی برای شرکت در شو تبلیغاتی سالانه ی مجاهدین در ویلپنت پاریس ، نشان از این دارد که سازمان روی صاحب خانه ی جدید حساب باز کرده است و این بار با رویکرد و شگردهای تبلیغاتی تازه کار خود را پیش می برد.

اگر در زمان جنگ ایران و عراق چهره ی تروریستی و ذات خشونت طلب مجاهدین ، صدام حسین را بر آن داشت که به مسعود رجوی پناه بدهد و از افراد و فرقه اش در راستای جنگ و سرکوب بهره ببرد، امروز مجاهدین به این امید هستند که رئیس جمهور دولت دمکراتیک آلبانی به عنوان کشوری مسلمان ، فریب شعارهای دمکراتیک و ظاهر مسلمان مریم رجوی را بخورد. صاحب خانه ی جدید ، در مهد دمکراسی اروپا ، باید با چهره ی شدیداً غیرواقعی از فرقه ی رجوی روبرو شود.

در حالیکه، در زمان صدام حسین مسعود رجوی مفتخر بود به سوابق ترور و خشونت خود و از تمام ظرفیت های واقعی فرقه اش برای همدستی و همکاری با رژیم بعث استفاده کرد اما امروز در برابر سیاستمداران دمکراتیک اروپایی تنها و تنها راه برون رفت از مسیر رو به نزول و سیر قهقرایی فرقه ، دستاویزی به فریب و دروغ و راه انداختن نمایش های تبلیغاتی ست.

مزدا پارسی

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18896

اگر رئیس جمهور ۷۲ دولت هم در شو مریم قجر شرکت کنند هیچ اتفاق خاصی در ایران نمی افتد !

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، ششم ژوئن ۲۰۱۵:… حرف اخر هم اینکه امسال هم همچون سالیان گذشته با اعلام شرکت رئیس جمهور و سناتور ؛ نماینده بیش از یک میلیارد نفر در شوی مریم قجر از طرف فرقه رجوی داعشی و با دروغ و دغل بازی و با بزک ؛ دوزک کردم مریم قجر بعنوان ریئس جمهور حسرت به دل شوء ویلپنت هم تمام خواهد شد و بعد از چند ماه تبلیغ حول مراسم ویلپنت و شرکت ریئس جمهور آلبانی در شوی …

کمپ بدنام اشرف تعطیل شدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

https://iran-interlink.org

اگر رئیس جمهور ۷۲ دولت هم در شو مریم قجر شرکت کنند هیچ اتفاق خاصی در ایران نمی افتد !

در چند روز گذشته در سایتهای فرقه رجوی داعشی خبری درج شد که گویا ریئس جمهور آلبانی پذیرفته در شوء سالانه مریم قجر در ویلپنت پاریس شرکت کند .

درپی آن انجمن ها و دوستان جدا شده نامه های افشاگرانه در رابطه با ماهیت فرقه رجوی داعشی خطاب به رئیس جمهور البانی نوشته اند که قابل تقدیر می باشد .

اما من می خواهم بصورت کوتاه از یک بعد دیگر به شرکت اقای ریئس جمهور آلبانی در این شوء مریم قجر بپردازم .

همه می دانیم قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر اعضاء نگون بخت در بیابانهای عراق زیر شدیدترین بمباران تاریخ رها کرده وبه همراه ۲۰۰ تن از سران فرقه رجوی داعشی به فرانسه فرار و در ویلای اور سوراواز اتراق کرده و شخص رجوی داعشی هم از ترس جان نا قابل خویش ۱۲ سال در سوراخ موشی خزیده وهر از گاهی با عربده کشی بر علیه خانواده هایی که خواهان ملاقات با عزیزان خود در اسارت رجوی داعشی می باشند و با تهدید ترور جدا شده ها اعلام وجود می کند .

مریم قجر هم برای سرپوش گذاشتن به شکستهای رجوی داعشی از چند سال قبل در اروپا به سیر و سیاحت و سفر به کشورهای اروپائی را بعنوان مبارزه به خورد اعضاء نگون بخت خود می دهد و هر ساله با خرج کردن ملیونها دلار برای برگزاری شوء های مختلف مدعی سرنگون کردن رژیم ایران می شود .

یکی از این شوءهای همه ساله در اطراف پاریس به مناسبت آغاز ترور؛ بمب گذاری و کشتار مردم ایران به دستور رجوی داعشی تحت عنوان ۳۰ خرداد ۶۰ می باشد ولی رجوی داعشی سعی می کند به ان رنگ لعاب دیگری بدهد و هر سال با عناوین مختلف این شوء را برگزار می کنند .

سران فرقه رجوی داعشی برای پر کردن صندلی های سالن برگزاری شوی مریم قجر صدها دانشجو را به بهانه تور سیاحتی به شرکت شرکت در برنامه مریم قجر و یک عده بی خانمان را با پرداخت ۵۰ یورو و یک شب هتل و یک وعده غذا ؛ و یک عده افغانی ؛ عرب ؛ افریقائی را از کمپ های پناهندگی کشورهای اروپایی بصورت غیر قانونی به شو مریم قجر می اورند تا ادعا کنند بیش از صد هزار ایرانی در شو مریم قجر شرکت کرده اند !

امسال هم مثل سالهای گذشته ازفرقه رجوی داعشی از همان شیوههای سالیان قبل برای پر کردن صندلی های سالن ویلپنت استفاده می کند .

اما امسال با این تفاوت که گویا نماینده گان یک میلیارد !!! به اضافه رئیس جمهور آلبانی در این شوء شرکت خواهند کرد !

سران فرقه رجوی داعشی چنان تبلیغات می کنند که گویا با شرکت رئیس جمهور آلبانی در شوء مریم قجر تعادل قوا در کره زمین بهم خواهد خورد رژیم ایران سرنگون خواهد شد و از همان سالن ویلپنت مریم قجر سوار بر یک هواپیمای سفید بصورت مستقیم به سمت ایران پرواز خواهد کرد و از فرودگاه تهران بطور مستقیم به دفتر ریاست جمهوری خواهد رفت و بر صندلی ریاست جمهوری خواهد نشست !

اولا : همه می دانند مقام ریاست جمهوری در آلبانی تشریفاتی می باشد و رئیس جمهور هیچ قدرت اجرائی ندارد .

دومآ : فرض بر اینکه ریئس جمهور البانی مرد اول و آخر البانی و حتا دارای قدرت فوق العاده در البانی می باشد این اقای رئیس جمهور در مورد ایران چکار می تواند بکند ؟ شاید اقای رئیس جمهور البانی می خواهد ایران تحریم اقتصادی بکند ! و با عدم صدور کالاهای آلبانی به ایران مردم دست به قیام بزنند ! واقعآ که مخ منگولهای رجوی در انتخاب سوژه هم کلآ پوسیده و رفته اند سراغ امام زاده ای که شفا که نمی دهد هیچ کور هم می کند . سران فرقه رجوی داعشی در عالم تجارت و استخدام مزدور هم چشم بازار در اورده اند …

سومآ : کشور آلبانی یکی از کشورهای فقیر اروپای شرقی می باشد که هیچ قدرت اقتصادی و سیاسی مطرح در دنیا و یا منطقه نیست که بخواهد رئیس جمهور ان با شرکت در شوء مریم قجر تاثیر گذار باشد و حتا به جد میتوان گفت اقتصاد کل آلبانی نمی تواند با یکی از استانهای ایران هم برابری کند .

چهارم : رئیس جمهور آلبانی اگر قصد خدمت به مردم را دارد بهتر به فکر مردم خودش باشد که با گرم شدن هوا در اروپا هزاران البانیائی در پارک های جنگلی با زن و بچه های شیر خوار چادر می زنند و زندگی طاقت فرسائی را متحمل می شوند تا شاید با دریافت چند صد یورو در ماه بعنوان پناهجو از کشورهای اروپایی مقداری پول پس انداز کرده به البانی برگردند تا بتوانند در زمستان برای خرید ما یحتاج اولیه پولی داشته باشند !

اما انچه مهم حتمآ دریافت دستمزد چند ده هزار دلاری برای شرکت در شوی مریم قجر که طبعآ با توجه به وضعیت اقتصادی و میزان حقوق در آلبانی اقای ریئس جمهور می تواند با شرکت در شوء مریم قجر حقوق یکساله را یکباره از دلارهای خونینی که مریم قجر پرداخت می کند دریافت کنند تا برای اینده خویش پس انداز کند و مشکل خرج و دخل نداشته باشد .

اما نکته دیگر باید روی ان تاکید کنم سوء استفاده رجوی داعشی و مریم قجر از حضور رئیس جمهور آلبانی و … می باشد و مطمئن هستم مریم قجر در شو و یا بعد ازشوی ویلپنت چند ماه خوراک تبلیعاتی تهیه می کند و مدعی خواهد شد که با حضور رئیس جمهور آلبانی و چند نماینده لابی اسرائیل و مزد بگیران ثابت توازن قدرت بهم خورده ! فرقه رجوی داعشی پیروزیهای پی در پی کسب کرده ! توانسته بر مذاکرات اتمی تاثیر بگذارد ! و نهایت رژیم ایران با شرکت ریئس جمهور البانی در شو مریم قجر به لرزه افتاده ! و همین روزها باید چمدانها را بست وبه سوی وطن رفت !

در صورتیکه همه این ادا اطوراها و پرداخت هزاران دلار به سخنرانان و خرج هتل ؛ رفت و برگشت این افراد و…. تمامآ برای لاپوشانی شکستهای استراتزیک رجوی داعشی ؛ سر پوش گذاشتن به ماهیت اصلی تروریستی و جنایتکارانه رجوی داعشی و دیگر سران فرقه رجوی ؛ سعی در القاء پیروزیهای موهوم برای اعضاء نگون بختی که در اسارت فرقه رجوی تا مانع فرار و جدا شدن اعضاء شوند .

حرف اخر هم اینکه امسال هم همچون سالیان گذشته با اعلام شرکت رئیس جمهور و سناتور ؛ نماینده بیش از یک میلیارد نفر در شوی مریم قجر از طرف فرقه رجوی داعشی و با دروغ و دغل بازی و با بزک ؛ دوزک کردم مریم قجر بعنوان ریئس جمهور حسرت به دل شوء ویلپنت هم تمام خواهد شد و بعد از چند ماه تبلیغ حول مراسم ویلپنت و شرکت ریئس جمهور آلبانی در شوء مریم قجر دوباره همان رویه چرخش به دور خود ادامه پیدا خواهد کرد و با اطمینان کامل می گویم اگر رئیس جمهور ۷۲ دولت هم درشوء مریم قجر شرکت کنند در ایران آب از اب تکان نخواهد خورد وملت ایران هر روز بیشتر از روز قبل از فرقه رجوی داعشی متنفر بوده وخواهند بود .

پاریس : محمد رزاقی

همچنین:

زهرا معینی 2014زهرا معینی، زنان ایران، هشتم ژآنویه 2016:…  به نوشتۀ سایتهای فرقۀ رجوی به مناسبت سالگرد میلاد مسیح (کریسمس) سال 2016 مریم رجوی با چهره‌ ای آرایش کرده در کلیسای سن ژرمن پاریس با اعوان و انصار پاریس نشین خود که همگی ادعای مسلمانی دارند در صف اول و جلوتر از مسیحیان به عبادت و دعا پرداخ

زهرا معینی، زنان ایران، بیست و چهارم دسامبر 2015:… با توجه به موارد فوق وبرای حفظ و تضمین امنیت کشورتان جلوی فعالیت این فرقه در فرانسه و اروپا به رهبری مریم رجوی را بگیرید، زیرا آن‌ها در سایتهای رسمی و غیر رسمی خودشون بارها و بارها از گروه تروریستی وجنایتکار داعش حمایت کرده اند و اندیشه و رفتارهای

زنان ایران، نوزدهم دسامبر 2015:…  روز گذشته هجدهم دسامبر 2015 اعضای انجمن زنان در سفارت آلبانی در برلین با یکی از مسئولین سفارت ملاقات نمودند. در این ملاقات ابتدا اعضای انجمن زنان هر کدام جداگانه شرح مختصری از تجارب تلخشان از سالهای طولانی اسارت در تشکیلات رجو

زهرا معینی 2014زنان ایران، سی ام نوامبر 2015:… ما دائماً اعلام کرده ایم که آماده ایم با مریم رجوی در یک تلویزیون آزاد و یا در تلویزیون خودشان یک مناظره برگزار کنیم، اما آنها مثل همیشه فرار میکنند و پاسخ ما را نمیدهند و تا این زمان ما با نوشته ها و افشاگریهایمان علیه فرقۀ رجوی به خوبی نشان داده ا

زهرا معینی، زنان ایران، بیست و پنجم نوامبر 2015:…  بعد از سرنگونی صاحبخانه شما به قول همسر فراریت شما هیچ تلاشی برای خارج کردن این افراد نگونبخت از مهلکه نکردید و آنها را آنجا بعنوان اهرم نگهداشته اید تا به مرور کشته شوند اسم چه می تواند باشد. شما در همین زمان بجای کمک به این افراد 260000 دلار به اخوان