نامه سرگشاده خانم محمدنژاد خطاب به رسانه تاپ چنل در کشور آلبانی

نامه سرگشاده خانم محمدنژاد خطاب به رسانه تاپ چنل در کشور آلبانی

حمیرا محمد نژاد، زنان ایران، هشتم می 2017:… چرا بجای مصاحبه با مریم رجوی به سراغ افراد زیر دست این فرقه که از قید فرقه و اجبارات آن رها شده اند نمی روید و مریم رجوی را به چالش نمی کشید که بارها و بارها با فاکتهای روشن مواضع دروغین این فرقه را افشا و تشریح کرده و در مورد آن صحبت کرده اند. آیا می دانید که افراد این فرقه اجازه دیدن افراد خانواده و همسر را ندارند. آیا تا بحال تلاش کرده اید که با افرادی … 

روز زن پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی ضد زنسخنرانی و ملاقات اعضای انجمن زنان در پارلمان اروپا به مناسبت روز جهانی زن

لینک به منبع

حمیرا محمد نژاد

حمیرا محمد نژاد

 نامه سرگشاده خانم محمدنژاد خطاب به رسانه تاپ چنل در کشور آلبانی

خانم حمیرا محمدنژاد، زنان ایران، آلمان 08.05.2017

با سلام و تقدیم احترام

من حمیرا محمدنژاد هستم و 9 سال از بهترین دوران نوجوانی و جوانیم را در فرقه مجاهدین از دست دادم.

افراد پیوسته به این سازمان بدون هیچ چشمداشت مالی به این سازمان ملحق شده و تمامی زندگی خود را بی وقفه صرف اهداف آن کردند.

تا اینکه با گذشت زمان دیدیم که چگونه این فرقه با توسل به چه ترفندهائی تلاش در کنترل و به سلطه کشیدن روح و جسم افراد می باشد و اکنون بعد از گذشت سالیان می بینیم که هدف رجوی و فرقه اش هیچ مشابهتی با اهداف اولیه بنیانگذران سازمان نداشته و ندارد.

بیش از سی سال است که رجوی همه را از دنیای آزاد محروم کرده است و به بهانه های مختلف اجازه دسترسی به وسایل ارتباط جمعی و آزاد را به آنها نمی دهد. بیش از سی سال است که رجوی افراد این گروه را اعم از زن و مرد از دیدن همسر، بستگان و فامیل محروم کرده است و با اخبار دروغین از جسم و وجود و حتی اجسادشان سوء استفاده می کند. و آنها را در دنیای سیاست به بازی می گیرد.

و حال مریم رجوی در رسانه های مختلف و تبلیغاتی دم از آزادی زنان می زند و خود را سمبل آزادی می نامد و اینجا از شما سوآل می کنم، چگونه می توانید بدون تحقیق به حرفهای بی اساس مریم رجوی گوش و اهمیت  داده و آن را از رسانه های خود تبلیغ کنید.

ما افراد جدا شده از این فرقه شاهدانی هستیم که می توانیم گواهی دهیم که این فرقه چگونه تا دیروز در عراق به بهانه استفاده از استراتژی منطقه ای و رفتن به ایران و امروز برای ریختن آبروز بر باد رفته اش افرادی را که آزادانه به این گروه پیوسته اند را در زندانهای خود به بردگی و بیگاری کشیده و می کشد.

چرا بجای مصاحبه با مریم رجوی به سراغ افراد زیر دست این فرقه که از قید فرقه و اجبارات آن رها شده اند نمی روید و مریم رجوی را به چالش نمی کشید که بارها و بارها با فاکتهای روشن مواضع دروغین این فرقه را افشا و تشریح کرده و در مورد آن صحبت کرده اند.

آیا می دانید که افراد این فرقه اجازه دیدن افراد خانواده و همسر را ندارند.

آیا تا بحال تلاش کرده اید که با افرادی از بدنه این سازمان داشته باشید و مصاحبه ای آزادانه داشته باشید.

آیا پای صحبت افراد شکنجه شده این فرقه  نشسته اید، آیا به چهره رنج دیده این افراد خیره شده اید آیا متوجه مات و متحیر

آیا یکبار از خود پرسیده اید چگونه مسائل جنسی و عاطفی و غریزی را سالها بدور از محیط خانواده حل و فصل می کنند.

آیا این سوآل را هم از مریم رجوی کرده اید سالیان سال است که این فرقه با دادن باج به سیاستمدارهای مختلف و خرید افراد سعی در پیشبرد اهداف دیپلماتیک خود است و افسوس که سیاستمداران تشنه به پول قدم در راه معامله کثیفی گذاشته اند که نتیجه آن پایمال شدن حقوق بشر و حق این افراد نگون بخت می باشد.

اگر شما علاقه به شنیدن حرفهای نگفته دارید میز گردی تشکیل بدهید و به حرف ما مدعیان و شاهدان و استدلالهای مریم رجوی گوش بدهید و به شما اطمینان می دهم که هر جا این شاهدان حضور داشته باشند شما اثری از این فرقه یافت نخواهید کرد و متقابلا

حضور ما افراد جدا شده خاری است در چشمان این فرقه و اگر دستش برسد

ما حقیقت حال هستیم و حرفهای این فرقه به سرکردگی مریم قجر عضدانلو جز دروغ و رویا بافی و قصه پردازی بیش نیست.

مریم رجوی فرقه خود را بعنوان سازمان آنتی تز ولایت فقیه و بنیادگرائی می داند و از اسلام دمکراتیک حرف می زند. اسلامی که بردبار بوده و با اجبار و ارعاب و سر بریدن و استبداد بیگانه است و این در حالی است که افراد زیر سلطه اش هر روز باید تمامی افکارشان را روی کاغذ آورده و اقرار کنند که گناهکارند تا مورد سرزنش قرار بگیرند.

و اگر کسی مخالفت کند اینقدر زیر فشارهای جسمی و روحی قرار می گیرد که یا به دروغ اعتراف کند و یا دست به خودکشی بزند.

آیا این است ارمغان دنیای دمکراتیک فرقه رجوی که مریم رجوی از آن دم می زند.

آیا به خود فرصت داده اید که یکبار هم که شده تاریخچه خشونت بار سی سال در عراق را بررسی کنید. به طور حتم نه.

آیا می دانید که از افراد در این فرقه استفاده ابزاری می شود و برده داری به شکل نوین و اگر روزی برسد که دیگر این استفاده ابزاری امکانپذیر نباشد حذف فیزیکی خواهند شد.

آیا می دانید رهبری فرقه به روشنی اعلام خروج ممنوع کرده است.

آیا می دانید که احساسات و عواطف کلماتی نا آشنا و نامفهوم برای اعضای این فرقه می باشد و آنها از نظر روانی آسیبهای بسیار دیده اند. از شما خواهش می کنم بجای اینکه حرفهای کلیشه ای مریم رجوی را منعکس کنید کمی فراتر نگاه کرده و به حقوق بش احترام گذاشته و می گویم حاضر در شرکت در هر مصاحبه ای می باشم.

حمیرا محمدنژاد  – آلمان

*** 

ابولحسن بنی صدر زنان دیدار و گفتگوی اعضای انجمن زنان با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27674

نامه خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان به اسیران تشکیلات رجوی در آلبانی 

 mohammadnejad_homeiraزنان ایران، هشتم دسامبر ۲۰۱۶:…  برادران و خواهران عزیز،بخوبی میدانم که چگونه در چنگال فرقه رجوی و در زندان جدیدالتأسیس آلبانی روزتان را شب میکنید و بخوبی میدانم چگونه و با توسل به چه رویاهایی شرایط طاقت فرسای ماندن در چنگال فرقه رجوی را در روح و ذهنتان هموار می کنید در حالیکه بخوبی میدانید که هر روزتان را مسئولین فرقه با چه ترفندهای …

زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلق سفارت آلبانیملاقات اعضای انجمن زنان با یکی از مسئولین سفارت آلبانی در برلین

رنج نامه یک اشرفی سابق به رجوی، برای تاریخ فردا – قسمت اول و پایانی

لینک به منبع

نامه خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان به اسیران تشکیلات رجوی در آلبانی

خانم حمیرا محمدنژاد، زنان ایران، آلمان ۸٫۱۲٫۲۰۱۶

بیش از سی سال است که شما را از دنیای آزاد محروم کرده اند،بیش از سی سال است که به بهانه های واهی و لولوئی به اسم رژیم، اجازه دسترسی آزاد شما به وسائل ارتباط جمعی را نمیدهند،بیش از سی سال است که اجازه دیدن روی پدران ،مادران،فرزندان و سایر عزیزانتان را از شما سلب کرده اند،بیش از سی سال است که از اعتمادتان با دادن اخبار و اطلاعات غلط سواستفاده میکنند و بیش از سی سال است که با عرق و خونتان ارتزاق میکنند.برادران و خواهران عزیز،بخوبی میدانم که چگونه در چنگال فرقه رجوی و در زندان جدیدالتأسیس آلبانی روزتان را شب میکنید و بخوبی میدانم چگونه و با توسل به چه رویاهایی شرایط طاقت فرسای ماندن در چنگال فرقه رجوی را در روح و ذهنتان هموار می کنید در حالیکه بخوبی میدانید که هر روزتان را مسئولین فرقه با چه ترفندهای تکراری و کسل کننده ای به شب میرسانند.

تشکیلات رجوی سالهاست از جسم و روح و روانتان سوء استفاده کرده مریم رجوی حتی به جسدتان هم رحم نمی کند و به قتل رسیده و سر به نیست شده و کشته شده و مرده همه را لیست آلبومی به اسم آلبوم شهدا کرده دهها عمل جراحی و زیبائی انجام داده و لباسهای گران قیمت درباری پوشیده و با آن لیست برای اربابان سعودی و صهیونیست و آمریکائی خوش رقصی می کند. 

آیا تاکنون فکرکرده اید چرا می بایستی اکنون که دیگر در وضعیت جنگی قرار نداشته و بسیاری از بهانه های فرقه رجوی برای عدم ارتباط شما با دنیای بیرون ،دیگر در شرائط فعلی بی معنی است،باز فرقه اصرار به ماندنتان در فضایی بسته و زندانگونه ای چون تیرانا دارد.چرا اجازه دسترسی آزاد به اینترنت بدور از وحشت از زندانبانان فرقه رجوی را هنوز ندارید،چرا فرقه در ماندن شما در باتلاق عراق اصرار داشت و برای این خط مشی شیادانه از جانهای شما مایه میگذاشت،همه آن خونها که در این مدت ریخته شد تنها به این دلیل بود تا فرقه بتواند کمیساریای عالی امور پناهندگان را راضی و یا بهتر بگویم ،مجبور کند که شما را نه به عنوان یک فرد با هویتی مستقل بلکه به عنوان بخشی از یک سازمان و گروه شناسایی کند تا بدین طریق بتواند امروز شما را ،از نظر معیشتی و دریافت حقوق پناهندگیتان که حق مسلم خود شماست بخود وابسته کند،طوریکه بدون اجازه آنها به شما به عنوان یک فرد حقوقی بطور مستقیم داده نمیشود و لاجرم زنجیری دیگر بر زنجیرتان اضافه کردند،آنهم با سو استفاده ازاعتماد و بی خبری شما از نیت ناپاکشان،نیتی که کم کم برای شما نیز در حال روشن شدن است.

واقعأ برای من جالب است دیدن چهره هایتان و قلبهایتان ،هنگامیکه در نشستها ویا هنگام گوش کردن به اخبار سیمای مقاومت ویا از طریق بولتن،اخباری نظیر اخبار زیر را میخوانید.

پرونده اتمی ایران بار دیگر باز میشود و یا ،ترامپ طی یک طرح پنج مرحله ای بدنبال سرنگونی حکومت ایران است ،یا قانون داماتوآخرین میخ تابوت برجام و نشانه تغییر رژیم و یا ……….

واقعأ دیدنیست، تماشای تفاوت بین چهرها یتان و دلتان هنگام خواندن یا شنیدن اخبارهای روزانه از این دست ،تبلیغات مضحکی که چقدرهم بی مسما و تکراری و کسل کننده شده است.

اما این زنجیرها که فرقه بر پایتان زده،بزودی از هم خواهند گسست.دشمن این زنجیر آگاهی شماست،آگاهی از آنچه که بطور واقعی در دنیای بیرون در حال رخ دادن است،وآگاهی از آنچه در سالهای اسارتتان در عراق و در اوج اعتماد و بی خبریتان در حقتان مرتکب شدند.

امیدوارم که شرائط بگونه ای پیش رود که فرقه مجبور شود به ریل کاستن فشاربر شما همچنان ادامه دهد،تا شکافها آنقدر متعدد گردد که کنترل همه جانبه بر شما از دست رهبری فرقه رجوی خارج گردد و امکان تماس شما با دنیای بیرون و دسترسی به اخبار و اطلاعات واقعی و درست آسانتر گردد.

شما پشتوانه دارید و ما انجمن زنان به شما کمک می کنیم که چگونه به دنیای آزاد و غیر وابسته برگردید. ارتباط خود را برای کندن از جهنم تشکیلات رجوی با فیس بوک انجمن زنان برقرار کنید ترسهای رجوی ساخته را از خود دور کنید. اراجیف دار و دسته سرکوبگر تشکیلاتی را باورنکنید.
به امید آنروز و به امید دیدن آزادی شما عزیزان هنوز هم برای زندگی آزاد دیر نیست و تا شقایق هست زندگی باید کرد

حمیرا محمد نژاد، آلمان

۷ دسامبر ۲۰۱۶

*** 

انجمن زنان ژنو 2015 اعتراض به فرقه رجویحضور انجمن زنان در جلسات حقوق بشر در ژنو، ملاقات با نمایندگان و …

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24816

نامه سرگشاده به سیلویا پانتل و کارین هالش نمایندگان پارلمان 

mohammadnejad_homeiraحمیرا محمد نژآد، زنان ایران، آلمان، بیست و هشتم آوریل ۲۰۱۶:…  در آن زمان سن من هنوز قانونی نشده بود، وعده هائی به من دادند و من را از ایران دزدیده و به عراق کمپ اشرف وارد کردند. آنها ارتباط من را با خانواده‌ام قطع کردند حتی اجازه یک تماس را به من نداند. من را سعی کردند بسرعت با تفتیش عقاید و شستشوی مغزی در خودشان جذب کنند و با توجه به نوجوانی ام بسرعت به من رده های تشکیلاتی بالاتر دادند بطوریکه … 

کودکان سرباز در قرارگاههای مجاهدین خلق و صدام حسین

لینک به منبع

نامه خانم حمیرا محمد نژاد به خانم سیلویا پانتل عضو دمکرات مسیحی مجلس فدرال آلمان و خانم کارین هالش نماینده ایالتی

خانم پانتل و خانم هالش با سلام و تقدیم احترام

در آن زمان سن من هنوز قانونی نشده بود، وعده هائی به من دادند و من را از ایران دزدیده و به عراق کمپ اشرف وارد کردند. آنها ارتباط من را با خانواده‌ام قطع کردند حتی اجازه یک تماس را به من نداند.من حمیرا محمدنژاد یکی از شهروندان کشور شما (آلمان ) هستم، که مدت ۲۰ سال است که تحت حمایت دولت و مردم شما هستم قبل از اینکه در کشور شما باشم، در عراق توسط رهبران و سران مجاهدین یا نام دیگر آن شورای ملی مقاوت دزدیده شدم .

من را سعی کردند بسرعت با تفتیش عقاید و شستشوی مغزی در خودشان جذب کنند و با توجه به نوجوانی ام بسرعت به من رده های تشکیلاتی بالاتر دادند بطوریکه در نشریه خودشان مرا بعنوان یکی از اعضای شورای مرکزی معرفی کردند و بهمراه مریم رجوی به خارج از عراق اعزام کردند.

تمام کسانیکه در کمپ اشرف بودند از دنیا خارج قطع کامل شده بودیم به دستور مستقیم مسعود رجوی ومریم رجوی به اجبار اول دختران را به ازدواج وادار میکردند و بعد از مدتی به همان اجبار میبایست از همسرانشان جدا میشدند.

این طلاقها برای افراد متاهل نبود بلکه در افراد مجرد هم این حکم صادق بود به دستور رهبری و بعد از جنگ اول خلیج فارس من را برای کار وتبلیغات وجذب نیرو به خارج عراق آوردند و به ما میگفتند که باید به زور از مردم پول بگیریم، چونکه مردم اروپا شعور این را ندارندکه فکر کنند و عقل آن‌ها به چشمهاشون هست.

وقتی که به آلمان آمدم با واقیعتهائی روبرو شدم از جمله که فرقه رجوی دائماً میگفتند که در جامعه‌ای ایرانی از جایگاه خاصی برخوردار هستند اما وقتی که دیدم به ایرانیان خارج از ایران با وعده پول آن‌ها را به نمایشهای پوچ می آوردند با این دورغها روبرو شدم و وقتی دیدم تمام اون پولها برای خرید سلاح خرج می‌شود نتوانستم با آن‌ها ادامه بدهم.

وقتی می دیدم که ما در تنگنا و هزار آسیب جسمی و روحی هستیم و خانم مریم رجوی و خود رجوی در کاخهای مجلل زندگی می کنند و با تفتیش عقاید فقط ما را برای قربانی کردن خودشان می خواهند فرار کردم و تمام مشاهدات خودم را به اطلاع دولت آلمان رساندم. با توجه به نزدیک شدن جولای این فرقۀ تروریستی برای شرکت در مراسم سالانه خود در ماه جولای در پاریس از شما و تعداد دیگری از نمایندگان مجلس فدرال دعوت کرده است که در برنامه آنها شرکت کنید.

بیشتر افرادیکه برای این شوها آورده می‌شوند ایرانی نیستند آنها از کشورهای افعانستان ، آفریقا ، سوریه ، وعرب که پناهنده در کشورهای اروپائی هستند با وعده های مختلف از قبیل گردش در پاریس و هتل چند ستاره و دادن پول به آن‌ها به این برنامه ها آورده می‌شوند. فرقه رجوی در جامعه‌ ایرانی چه در خارج ایران چه در داخل ایران هیچ جایگاهی ندارد.

آنها به شیوه های مختلف منتقدین خودشان را وادار به سکوت می کنند، همسر مریم رجوی درچند پیام ویدیویی حکم مرگ ما را صادر کرده است. ماهیت مریم رجوی همان ماهیت تروریستی از نوع داعش می باشد. حضور شما در این جلسات به آینده سیاسی خودتان خدشه وارد میکند. از این رو اجازه ندهید که از نام شما و سمت شما سوء استفاده بکنند.

من مایلم در دیداری حضوری با شما خیلی واضح تر برای شما از تجربیات آلپ ترام خودم در زمان گرفتار بودن در این فرقه بگویم و با کمال میل حاضر به شهادت در مورد گفته هایم در هر دادگاهی هستم و این فرقه رجوی و مشخصا مریم رجوی است که از مناظره تلویزیونی و رسانه های عمومی و مواجه شدن با منتقدین خودش وحشت دارد.

حمیرا محمد نژاد، آلمان ۲۷٫۰۴٫۲۰۱۶

سمینار منتقدین فرقه رجوی در مرکز شهر کلن آلمان به مناسبت هشتم مارس ۲۰۱۶ روز جهانی زن

قسمت اول

https://youtu.be/qm83fuC5xNE

قسمت دوم

https://youtu.be/FcQ-nP69szo

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22589

مریم رجوی همدست و همسر و شریک رجوی جنایتکار خود را حامی حقوق بشر جا می زند 

حمیرا محمد نژادحمیرا محمد نژاد، زنان ایران، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۵:…  خانم رجوی تو که خود مادر خوانده تروریسم هستی چطور دم از آزادی می‌زنید آیا برای صحبتهای خود ارزش قائل هستی آیا شرم نمیکنی تو که باور به حقوق بشر نداری ؟؟ از کدام حقوق بشر حرف میزنی ،از کدام برابری از کدام آلترناتیو حرف میزنی اگر برحق بودی وبودید چرا روزانه این افرادت به هر شگلی که شده دائماً در حال فرار هستنداز سازمانی که تو خودت را …

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیافشای مزدوران اعزامی ارتش خصوصی صدام، مجاهدین خلق، در کشور البانی (افشین ابراهیمی، علی رئوسان، سید حمید ملکی، عطا حسینی، …. )

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

لینک به منبع

مریم رجوی همدست و همسر و شریک رجوی جنایتکار خود را حامی حقوق بشر جا می زند

این روزها در سایتهای وابسته به فرقه رجوی میبینیم که مریم رجوی رئیس جمهور مادالعمر صحبت از حقوق بشر میکنند و خود را حامی حقوق بشر تلقی می کند

تبلیغات پوچ مریم رجوی بخصوص وقتی که به آن سس داعیه دفاع هم از زن هم می زند برای ما زنانی که سالهائی بواسطه شخص خودش شاهد شکنجه روح و روان زنها بوده ایم تهوع آور است

خانم رجوی تو که خود مادر خوانده تروریسم هستی چطور دم از آزادی می‌زنید آیا برای صحبتهای خود ارزش قائل هستی آیا شرم نمیکنی تو که باور به حقوق بشر نداری ؟؟

از کدام حقوق بشر حرف میزنی ،از کدام برابری از کدام آلترناتیو حرف میزنی اگر برحق بودی وبودید چرا روزانه این افرادت به هر شگلی که شده دائماً در حال فرار هستنداز سازمانی که تو خودت را رئیس جمهورش میدانی و به چه دلیلی به خودت این اجازه را میدهی که خانوادها را مزدور بنامی چرا چونکه حقشون را میخواهند چرا برای افراد خودت که سالها برای تو وشوهر فراریت کار کردند ، و تمام داریهای آن‌ها را ازشون گرفتید کاری نمیکنید.

چرا تلاش برای نجات آن‌ها از منجلاب عراق دست به دامن هیچ کشوری نمیشوید و دائماً در کار یونامی سنگ اندازی میکنید با لابی های که دارید تمام تلاش خودتون را میکنید اون افراد نگون بخت را در عراق نگه بدارید و دائماً هم میخواهید که دوباره مسلح شوید یکبار که شما را خلاح سلاح کردند چرا یه جای یک راه حل درست دست به دامن خشونت می‌شوید تا تک به تک آن‌ها را به کام مرگ بکشانید و ازخون آن‌ها سواستفاده کنید آیا شما برای اون افرادت حقوقی به جز مرگ میخواهید

چرا میترسید که اون افرادنگونبخت را به جای امن ببرید میترسید که اگر اون افراد را به جای امن ببرید و چشم و گوششان باز شود شما را بیشتر روسوا کنند

خانم رجوی هرگز فراموش نمیکنیم که با چه ترفندی و چه دروغهائی جوانان این مرز وبوم را به عراق کشاندید و در آنجا زندانی کردید اولین کار شما این بود که هویت ما را گرفتیداز خانه و خانواده دور کردید و در آنجا دنیائی برای ما ساختید مداربسته. انگار دنیا برای زن هیچ ارزشی قائل نیست به جز شما عجبا ،عجبا !!!! و هر کسی که با شما مخالف بود را به کام مرگ کشانیدی

یادتان میاد خانم رجوی در نشستی که داشتیم میگفتید این ما هستیم که ارتش آزادیبخش تشکیل دادیم و در این ارتش از یگانها زن برخوردار هستید و ما برای زنها ارزش قائل هستیم آیا ارزش شما به زنان نگونبخت این بود که زیبائی و لطافت آنها را در بیابانهای عراق و گرما و سرما و کار طاقت فرسا خراب کردید..

آن‌ها را به زور اول وارد ازدواج کنید و بعد از مدتی به زور وارد طلاقها بکنید وفرزندان آن‌ها را به دنیا نامعلوم بفرستید و دست آخر هم رحم آن‌ زنها را در بیاورید و با رجوی همبستر کنید و اگر کسی مخالف آن بود زندانی و سر به نیست میشد به راستی چرا مینو فتعلی و مهر موسوی کشته شدند ؟؟

پدر و مادرها و خانواده هائیکه بعد از سالها خواهان دیدار با عزیزانشان هستند و این حق را تو واون همسر فراریت از آن‌ها گرفتید مزدور هستند ؟؟؟چرا گوشهاتون را گرفتید و چشمهاتون را بستید که بخواهید حقیقت ها واقعیتها را ببینید وبشنوید وبخواهید از آن واقعیتها حرفی بزنید

چرا شما میترسید با ما که زمانی در برای هدف به قول خودت والای تو میجنگیدیم و وقتی که با دورغهای و پلیدیهای تو و اون شوهر فراریت پی بردیم و منتقدین شما شدیم میترسید که با ما روبرو شوید از چه چیز ما هراس دارید؟؟؟

حمیرا محمدنژاد آلمان ۱۳٫۱۲٫۲۰۱۵

***

زنان ایران ملاقات انجمن زنان با خانم یولیا گلوکنر معاون حزب CDU در آلمان

ابولحسن بنی صدر زنان دیدار و گفتگوی اعضای انجمن زنان با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقOpen Letter to Susana Klien and Caroline Haworth of Womankind Worldwide

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20616

شانتاژ و زهر چشم گرفتن رجوی برای مهار نیروهای باقیمانده لیبرتی

حمیرا محمد نژادحمیرا محمد نژاد، زنان ایران، اول سپتامبر ۲۰۱۵:…  آقای رجوی بجای اینکه منتقدین خود راتهدید کنید و افرادی را برای این کار مشخص کنید که وظیفه اصلی شان شانتاژ و سرکوب منتقدین شما باشد، بهتر نیست که کمی گوشهایتان را باز کنید و به حرفهای این منتقدین کمی گوش کنید. همان منتقدانی هست که روزی در کنار خودشما و به عنوان نیروهای شما و به نوعی سرسپرده گان خودتان بودند، اما بعد از اینکه جدا شدند و …

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

شانتاژ و زهر چشم گرفتن رجوی برای مهار نیروهای باقیمانده لیبرتی

آقای رجوی بجای اینکه منتقدین خود راتهدید کنید و افرادی را برای این کار مشخص کنید که وظیفه اصلی شان شانتاژ و سرکوب منتقدین شما باشد، بهتر نیست که کمی گوشهایتان را باز کنید و به حرفهای این منتقدین کمی گوش کنید.

همان منتقدانی هست که روزی در کنار خودشما و به عنوان نیروهای شما و به نوعی سرسپرده گان خودتان بودند، اما بعد از اینکه جدا شدند و انتقاداتی به شما داشتند آنها را دشمن و مزدور وزارت اطلاعات وکسانی که خون شهدا را پایمال میکنند خطاب کردید

بدترین القاب و دشنامها را به انها دادید تنها جرم آنها انتقاد به شما است به راستی آقای رجوی چه چیزی اینقدر شما را ترسانده که اینطور وحشت کردید بهتره کمی با هم این وحشت شما را مرور کنیم شاید گذاشته شما یادتان بیادقبل از ۱۹ بهمن وکشته شدن موسئ خیابانی و اشرف ربیعی شما از آنجا خارج شده بودید

تا اینکه از ایران فرار کردید و به فرانسه رفتید بعد از گذاشت مدتی دولت وقت فرانسه شما را از فرانسه اخراج کرد چونکه هیچ کشوری پذیرای شما نبود با لابیهای که داشتید تصمیم گرفتید به عراق بروید در آن زمان به جای اینکه به روشنی بخواهید با مردم موضوع را در میان بگذارید

باز هم فرار کردید بهترین فرصت برای شما بود که از دست افرادیکه مخالف شما بودند وهستند بخواهید خلاص شوید و به همه ای افراد ونیروهاتون گفتید منطقه ای مرزی ایران وعراق اگر یادتون باشه در آن زمان ایران وعراق در حال جنگ بود و در آن شرایط یادتان افتاده بود که فقط سرنگونی از داخل خاک عراق انجام می‌شود نه در اروپا !!!! البته به نیروهاتون نگفتتید که برسر چه چیزی شما با دولت عراق وارد مذاکره شدیدو با آن‌ها چه معامله ای کرده‌اید یادتون میاد آقای رجوی با رفتن به عراق وفروختن اطلاعات مرزی به دولت عراق( صدام حسین) پول مزدوری دریافت کردی و در همانجا کسانیکه مخالف شما واستراتژیک شما بود را سرکوب ونابود کنید مثل آقای علی زرکش و مهدی افتخاری، مینو فتعلی ، مهری موسوی و …… دیگر اسیران

هر بار یک فیل هوا میکردید مثل عملیات فروغ جاویدان یادتان هست که گفتید در عرض ۲۴ ساعت در تهران هستیم به راستی چی شد که اون سرنگونی انجام نشد آیا به واقع در زمان جنگ و ریر گلوله وآتش کسی به فکر زن وشوهر ….هست که همیشه میگفتید شما نیروی ارتش آزادیبخش مقصر هستید که اون عملیات با شکست انجام شد و بعد از آن عملیات مروارید یا همان کردکشی و بعدازآن طلاقهای اجباری جداکردن فرزاندان از پدر ومادرشان وسپردن به یک آینده‌ای تاریک

و بعد از آن تمام نیروها را وارد اون نشستها کردید که باید از خودشون وافکارشون انتقاد میکردند و هر روز یک بند به اون بندها اضافه میشد وشما پاسخگوی اشتباهات خودتون نبودید همه ای اون افراد مقصر بودند به جز خودتون آیا راه سرنگونی از اتاق خواب شما میگذاشت شما که در مزدوری ، خیانت و جنایت دست تمام دیکتاتورها را از پشت بسته اید تو که به زنان بهترین یارانت خیانت کردید و آن‌ها را مجبور به این کار کردید و اگر کسی به این خواسته‌ای شما تن نمیداد با مرگش روبرو میشد

به واقع شما کجا هستید وما منتقدین کجا آقای رجوی شما از کدام مردم و ملت صحبت میکنید مگر شما خانوادههای که برای دیدار عزیزانشان آمده بودند را میخواستند وهنوز هم میخواهند آن‌ها را مزدور الدنگ و….خطاب نکردید از چه کسی مایه میگذارید

آیا شما به راستی ارزشی برای همان خانوادهها دارید چرا اون افراد اسیر در لیبرتی حقی برای دیدار ندارند چقدر در خارج از عراق به لابیهای اسرائیل خودتون پول دادید که مذاکرات هستی انجام نشود چقدر به جنگ افروزی اشتیاق داشتید به قول خودتان در سخنانرانی اخیرتان در عید فطر امسال علیرغم جاسوسی ها و فروختن اطلاعات به آمریکایها در حال حاضر خودتون افسردگی گرفتید که چرا علیرغم آمریکا در مذاکرات هستی اینقدر امتیاز به رژیم ایران داده

کجای کار اشتباه کردی ، ودر کجا استراتژیک سرنگونی شما به گل نشست بهتر نیست که کمی بجای اینکه قایم شوید و به روی منتقدین خودتون چنگ بزنید به روی خودت چنگ بزنی و به خودت انتقاد کنی.

حمیرا محمد نژاد آلمان

۳۱ آگوست ۲۰۱۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17539

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم حمیرا محمد نژاد – قسمت سوم

حمیرا محمد نژادآزش رضایی، نیم نگاه، سی و یکم مارس ۲۰۱۵:… در یک رژه بزرگ بعد از عملیات فروغ یک دوربین که یادم نیست از کجا بدست آوردم و به هرحال دست من افتاد من با اشتیاق از بچه ها عکس می گرفتم فرمانده ام هم خودش اکی کرده بود. روزی که نگاتیو را به فرمانده ام دادنم که چاپش کنند هم اکی بود. ولی چند روز بعد فرمانده ام با عصبانیت گفت : ما اینجا هیچ چیز خصوصی نداریم بهتر است عکس ها را فراموش کنی!! …

گفتگوی انجمن زنان و خانم حمیرا محمد نژاد

لینک به منبع

لینک به قسمت اول
لینک به قسمت دوم

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم حمیرا محمد نژاد (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق ـ ساکن آلمان) ـ قسمت سوم

خانم حمیرا محمد نژاد عضو سابق مجاهدین و ارتش آزادیبخش در سال ۷۳ از مجاهدین جدا شد. انگیزه ی جدایی او از مجاهدین خلق حکایت تلخ و درخوری ست از سالها زیست و تنفس در فضای اختناق آمیز حاکم بر مناسبات تشکیلاتی و قرون وسطایی مجاهدین. نفی فردیت ، سلب و انکار حق آزادی انتخاب آدمییکی از مشخصه های بارز و آشکار دستگاه اعتقادی و اندامواره فکری و ایدئولوژیک مجاهدین است.

دنیای تاریک و سیاه مجاهدین در واقع متعلق به عصر توحش و بربریت است که متاسفانه در دنیای مدرن و عصر تحولات دموکراتیک در اشکال گوناگون و در گروهها و فرقه های تبهکاری چون القاعده ، طالبان ، داعش ، بوکو حرام ، مجاهدین خلق و … بازتولید می شود. در تفکر فرقه ای و تلقی فاشیستی مجاهدین از دین ، “زن” موجود دوپایی تلقی می گردد که “شر و شیطانی” قلمداد شده و بایستی برای رهایی از این وسوسه شیطانی و شر ذاتی … او را با کلمات و واژه های فریبنده ای چون آرمان انقلابی ، حفظ اصالت و پاکی و … در اسارت و تحت سیطره ی همیشگی و مداوم قرار داد و در خوشبینانه ترین شکل زنان را در مسیر بهره کشی جنسی ، تولید مثل و اقدامات تروریستی و انتحاری بکار گرفت تا بدین ترتیب کابوس تاریخی استفاده ابزاری از زن را به انحاء گوناگون به نمایش گذاشت.

تامل و دقت در سخنان و نقطه نظرات خانم محمد نژاد در این گفتگو در حقیقت بازخوانی یک فاجعه و تراژدی تکراری تاریخی ست. زن حق انتخاب ندارد ، زن بایستی در محدودیت بسر برد ، مردان به جای زنان تصمیم گیرنده باشند و حقوق انسانی زن در قالب توجیهات مضحک ، گاه فریبنده و مشمئز کننده ی ایدئولوژیک به سخره گرفته شود و در بسیاری موارد انکار و نفی گردد که نشانه ی یک ذهن بیمار است که گاه در شکل و هیئت موجود تبهکاری چون ملاعمر رهبر طالبان ، ابوبکر بغدادی رهبر داعش یا مسعود رجوی رهبرعقیدتی مجاهدین و … خود را به نمایش می گذارد. نمایشی که مشمئز کننده است و پالس روشنی از پلشتی و پلیدی یک تفکر متعلق به عصر توحش و بربریت … نگرش غیرانسانی ذهن بیمار که زن را به مثابه نیمه دیگر انسان و نیمی از جمعیت فعال و خلاق جهان در اعماق ذهن خود باور ندارد …

آرش رضایی ـ عضو تیم مدیریت سایت نیم نگاه

Homeyra Mosahebe Matn 2

نیم نگاه :

در باره محدودیت ها و تنگناها در تشکیلات رجوی موقعی که در عراق بودید خاطره ای برایمان تعریف کنید؟

خانم حمیرا محمد نژاد :

در یک رژه بزرگ بعد از عملیات فروغ یک دوربین که یادم نیست از کجا بدست آوردم و به هرحال دست من افتاد من با اشتیاق از بچه ها عکس می گرفتم فرمانده ام هم خودش اکی کرده بود. روزی که نگاتیو را به فرمانده ام دادنم که چاپش کنند هم اکی بود. ولی چند روز بعد فرمانده ام با عصبانیت گفت : ما اینجا هیچ چیز خصوصی نداریم بهتر است عکس ها را فراموش کنی!! معلوم بود که از بالا به فرمانده ام خط داده بودند. به هرحال این بود زندگی سازمانی و آزادی هایی که سران مجاهدین از آن دم میزدند…. یکی از خاطرات دیگری که الان یادم آمد شگردهای خاص سران مجاهدین بود از طریق رقابت انداختن بین بچه‌ها برای گوش کردن به نوار های تفسیر مسعود رجوی ، که مبادا وقت خالی بین کارهایمان بیافتد و بچه ها به اصطلاح محفل بزنند که رفتاری ضذتشکیلاتی و ضد انقلابی محسوب می شد.

نیم نگاه :

در باره سوال دومم دوست دارم بیشتر حرف بزنیم زنان مجاهد و زنان اروپایی ، آیا تفاوتی احساس می کنید؟

خانم حمیرا محمد نژاد :

جامعه ای که الان در آن هستم در اروپا و کشور آلمان ، درسته آزادیهای زیادی وجود دارد ولی مهمترین ویژگی آن حق انتخاب در نهایت به دست خود آدم است.

میشه همگام با مردان کار کرد می شود جوک گفت و خندید میشه گاها غمگین بود میشه مریض شد بدون اینکه بترسید و بلرزید میشه با افراد حرف زد ، انتقاد کرد ولی نترسید. زن نباید حتما اخم کند که بگویند زن خوبی است. میتونی ریاست یک شرکت را به عهده بگیری مهم تحصیلاتت است و عرضه کاریت. گروهها و جامعه هایی مثل تشکیلات رجوی که در آن بیچاره زنها را در تشکیلات میترسانند و آنها حق انتخابی ندارند جز اینکه دستور تشکیلات و رهبری آن را اطاعت کنند. در جامعه آلمان و اروپا خیلی بیشتر از تشکیلات رجوی بهت حق انتخاب میدهند و زنان آزادی دارند در قیاس با تشکیلات دگم رجوی

در دوره تحصیلاتم اینجا تنها خارجی بودم که در کلاس بودم. با این حال این جا با رسپکت respect و احترام با من برخورد می شد همپای همه کار میکردیم و آخر ماه هم حقوق مان را می گرفتیم.

زن در جامعه اروپا حق انتخاب دارد اگر کار می کند برای ساختن زندگی بهتر است کسی مثل من یا شما را سازمانی مثل مجاهدین خلق مجبورش نمی کند که یک روز ازدواج با کسی که تشکیلات انتخاب می کند و اصلا عشقی در کار نیست ازدواج کند و روز بعد طلاق بنا به مصلحت تشکیلات طلاق بگیرد!!

در جامعه اروپا انتخاب دست خود ما است. میتونی یک مادر باشی بدون اینکه بچه ات را از تو با فریبکاری و دروغگویی بگیرند رفتاری که در تشکیلات مجاهدین مرسوم و رایج است. میتونی یک سیاستمدار باشی بدون اینکه مجبورت کنند همانند تشکیلات رجوی برای سالهای طولانی از خانواده ات دور باشی. میتونی یک ورزشکار باشی بدون اینکه کسی به زور تو را مجبور کند. میتونی آرزو داشته باشه بدون اینکه کسی تو را از آرزوهایت منع کند. میتونی هر عطری را که دوست داری بزنی بدون اینکه بترسی که مسئله دار خطابت کنند همانند تشکیلات رجوی..

ادامه دارد …

***

زنان_مجاهدین خلق_فرقه رجوینقد و بررسی استثمار زنان توسط اعضای سابق تشکیلات رجوی

پاریس ژوئن 2014سخنان خانم حمیرا محمد نژاد و آقای حسین نژاد در جلسه قربانیان فرقه مجاهدین در پاریس

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکه ترور مجاهدین خلق فرقه رجویمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

کنفرانس حقوق بشر انجمن زنان منتقد تشکیلات رجوی در روزجهانی زن هشتم مارس ۲۰۱۵

زنان ایران،آلمان، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  به مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن روز گذشته انجمن زنان منتقد تشکیلات رجوی در شهر دوسلدرف آلمان برگزار گردید چند تن از اعضای علنی انجمن زنان منتقد تشکیلات رجوی در این سخنرانی حضور یافتند. خانم ها بتول سلطانی ، خانم ز
 
 
حمیرا محمد نژادحمیرا محمد نژاد، زنان ایران، نهم نوامبر ۲۰۱۴:… یکدفعه بعد از تمام شدن سوره برگشت به ما گفت سلیطه ها چه خبرتونه؟ انتظار نداشتیم مسعود رجوی چنین کلمه زشتی را واسه ما انتخاب کنه و بگه ما همه جا خوردیم . گفت شماهنوز حالیتون نیست چرا اینجا هستید گفت خیلی وضعتون خرابه شماها هنوز
 
 
زنان_مجاهدین خلق_فرقه رجویزنان ایران، پانزدهم مارس ۲۰۱۴: …  می خواهم اینجا از خانم رجوی سوآل کنم و امیدورام که بدون پاسخ نگذارید، آیا ما هم جزو همان زنان هستیم که شما ازش دم می زنید ماها یک روز در کنار شما بودیم و بعد منتقدین شمام شدیم چرا از ما دعوت نمی کنید به جلسه شما بیائیم حتی با