نامۀ 78 نفر از اعضای سابق و منتقدین مجاهدین خلق در مورد تهدیدات رجوی

نامۀ 78 نفر از اعضای سابق و منتقدین مجاهدین خلق در مورد تهدیدات رجوی

فریاد آزادی، پاریس، ششم فوریه 2015:… مسعود رجوی در یک پیام صوتی و تصویر گذاری شده با نشان دادن عکسها و اسم بیش از 40 نفر از جدا شدگان و مخالفان و منتقدان رهبری این سازمان و سیاستهای خشونت طلبانه و تروریستی آن و با بهره برداری از احساسات مذهبی برانگیخته شده به مناسبت مذکور فرمان قتل این افراد را با تأکید و عصبانیت بیش از گذشته صادر کرد و در این پیام روی ضرورت این اقدام …

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقIn a democracy we don’t beg terrorists not to kill us (Open letter to President Hollande)

French Ministry of Foreign Affairs, Paris, June 27 2014:It has no legal existence in France as an organization.  It is  violent and undemocratic

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی و فرانسه

نامه سرگشاده اعضاء جدا شده و منتقدین سازمان مجاهدین خلق به رئیس جمهور فرانسه

جناب آقای فرانسوا اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛

چندی قبل 17 شهروند فرانسوی قربانی آزادی بیان در پاریس شدند. کشور فرانسه دویست سال قبل بهای سنگینی برای آزادی بیان پرداخت . از آن تاریخ به این سو پرچم آزادی را در جامعۀ خود پیوسته برافراشته نگهداشته است .از این رو بود که فرانسه لقب مهد آزادی گرفت. ما اعضای جدا شده و منتقدین سازمان مجاهدین خلق ایران این جنایت را بشدت محکوم کرده و همدردی مان را با خانواده های قربانیان و بخصوص با جامعه روزنامه نگاران که با خون خود بهای آزادی قلم و بیان را پرداختند ابراز می داریم.

آقای رئیس جمهور؛

ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین خلق که هریک به نوعی توانستیم از زندان تشکیلات فرقه ای و سرکوبگر این سازمان نجات پیدا کنیم و ایرانیان مخالف و منتقد این سازمان که در کشورهای اروپائی بخصوص در فرانسه زندگی می کنیم از آن روزی که شروع به افشای واقعیت های درونی این سازمان و جنایت های جنگی و تروریستی و نقض حقوق بشر توسط رهبری آن کردیم چندین بار تا کنون به صورت قانونی و با اجازۀ مسئولین ذیربط فرانسوی گردهمایی و میز کتاب و آکسیون در پاریس داشتیم که درهر بار مورد تهاجم و ضرب شتم فدائیان مسعود رجوی قرار گرفتیم. رهبر این سازمان یعنی مسعود رجوی که سال 1986 از فرانسه به عراق نقل مکان کرد درفوریه سال 1995 رسما در چندین نشست درونی سازمان مجاهدین خلق در عراق دستور قتل اعضای جدا شده از این سازمان را صادر کرد و به تمامی افراد خود اعلام نمود به هر صورتی که می توانند و در هر کشوری باشند این دستور را اجرا کنند. از آن تاریخ تا کنون بارها بر اجرای این حکم اصرار کرده است که آخرین آن 2 نوامبر 2014 مصادف با یک روز مهم مذهبی مسلمانان شیعه بود که در یک پیام صوتی و تصویر گذاری شده با نشان دادن عکسها و اسم بیش از 40 نفر از جدا شدگان و مخالفان و منتقدان رهبری این سازمان و سیاستهای خشونت طلبانه و تروریستی آن و با بهره برداری از احساسات مذهبی برانگیخته شده به مناسبت مذکور فرمان قتل این افراد را با تأکید و عصبانیت بیش از گذشته صادر کرد و در این پیام روی ضرورت این اقدام چندین بار تأکید ورزید وحتی وصیت کرد که اگر خودشان نتوانستند، نسل آیندۀ آنها این کار را انجام دهد. این پیام که به صورت مستقیم در کمپ لیبرتی در عراق با صدای خود مسعود رجوی رهبر عالی و مادام العمر این سازمان برای افراد و کادرهای آن در کمپ مذکور ایراد شده است در تلویزیون و سایتهای رسمی این سازمان پخش و منتشر شده و هنوز در این سایتها موجود می باشد.

آقای رئیس جمهور؛

با توجه به اینکه تمامی این افراد تهدید به قتل شده توسط رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران به صورت رسمی و قانونی در خاک اروپا هستند و تعدادی نیز در فرانسه به عنوان پناهندۀ سیاسی اقامت دارند و از آنجا که در پیام مسعود رجوی مخاطب این فرمان به عنوان مأموران اجرای آن به صراحت عناصر و مسئولان و افراد این سازمان در اروپا و مشخصا همسرش مریم رجوی مقیم فرانسه می باشد این فرمان قتل نقض آشکار حاکمیت کشورهای اروپایی بویژه فرانسه و تهدید به انجام اعمال تروریستی در خاک این کشورها از جمله کشور شما به شمار می رود.

آقای اولاند رئیس جمهور محترم فرانسه؛

متأسفانه مقر مرکزی این فرقۀ خطرناک و خشونت طلب در استان وال دواز در خاک فرانسه و نزدیک پایتخت این کشور قرار دارد. بیش از سه دهه است که این مقر تحت حمایت دولت فرانسه می باشد در حالیکه در داخل آن مناسبات به غایت قرون وسطایی با جداسازی کامل زن و مرد و ممنوعیت ارتباط آزادانۀ افراد آن با دنیای بیرون همچون تشکیلاتشان در عراق حاکم است. یک مورد از حرکات وحشناک و خشونت طلبانۀ سازمان مجاهدین خلق ایران بعد از واقعه 17 ژوئن 2003 در فرانسه بود که طی آن مریم رجوی همسر مسعود رجوی و رهبر آن سازمان در اروپا همراه تعدادی از کادرهای بالای این سازمان توسط پلیس فرانسه به اتهام داشتن طرحهای انجام اعمال تروریستی در اروپا و نیز پولشویی دستگیر شدند و به دنبال آن به دستور سران سازمان مجاهدین خلق و مشخصا مریم رجوی بیش از 10 نفر از افراد تشکیلات این فرقه خودشان را در خیابانهای پاریس و لندن و ژنو به آتش کشیدند. آنها با این اقدام وحشیانه و خشونت طلبانه شان در میان مردم پاریس وحشت انداختند تا با این شیوه بتوانند از قانون و عدالت فرانسه فرار کنند. و همچنین این سازمان از ابتدای پیشرویهای گروه تروریستی داعش در عراق پیوسته در رسانه ها و بیانیه هایش از این گروه و اقداماتش در عراق تحت عناوین “عشایر و مردم انقلابی عراق” حمایت کرده است.

آقای فرانسوا اولاند عزیز؛

تنها جرم اعضای جدا شده از این سازمان و نیز منتقدین و مخالفان آن که این همه تهدید به مرگ می شوند و مورد ضرب و شتم قرار می گیرند این است که قلم به دست گرفته اند و آنچه را که خودشان در طی سالیان متمادی حضورشان در داخل تشکیلات آن دیده اند و مشخصا اقدامات سرکوبگرانه و تروریستی آن و واقعیتهای درون این فرقۀ افراطی و بنیادگرای مذهبی را برای هموطنان خود بیان می کنند. مسعود رجوی همچون تروریستهای بنیادگرایی که روزنامه نگاران فرانسه را به جرم آزادی بیان ترور می کنند تمام تلاش خود را می کند که این قلم ها را بشکند و دهان ها را ببندد تا واقعیت وحشتناک درون این فرقه برملا نشود. ما اعضای جدا شده از این سازمان و ایرانیان مخالف و منتقد رهبری آن، بخصوص آن تعداد که بعنوان شهروند فرانسوی و یا پناهنده و مقیم فرانسه در کشور شما مهد آزادی و حقوق بشر زندگی می کنیم با توجه به تهدیدات جدیدی که توسط رهبر سازمان مجاهدین علیه جان ما انجام شده است امنیت جانی نداریم و آزادی بیان و قلم ما نیز در کشور شما همچون آزادی بیان و قلم روزنامه نگارانتان مورد تعدی قرار می گیرد.

از این رو با توجه به سخنرانیهای اخیر آنجناب که در آنها ضمن تأکید بر ضرورت حفاظت از جان شهروندان گفتید که دولت فرانسه برای مقابله با تروریسم مصمم است و اقدامات لازم برای مقابله با تروریسم در سطح اروپا اتخاذ خواهد شد درخواست داریم که دستورات لازم را برای رسیدگی به این مسألۀ خطیر و اتخاذ اقدامات ضروری برای جلوگیری از فعالیت و تهدیدات سران و کادرهای این تشکیلات مخوف فرقه ای که تحت نام سازمان مجاهدین خلق ایران در شهر اورسوراواز در استان والدواز فرانسه به رهبری مریم رجوی مستقر هستند صادر فرمایید. با تقدیم احترامات:

رونوشت به:

– وزارت کشور فرانسه

– کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد – ژنو

– رسانه های فرانسه

– سازمان عفو بین الملل

– کمیتۀ بین المللی صلیب سرخ – ژنو

– مسئول سیاست خارجی اتحادیۀ اروپا

– رئیس و نمایندگان پارلمان اروپا

– دفتر نخست وزیری عراق

– رسانه های عراق

(امضا کنندگان)

1- محمد کرمی

2- قربانعلی حسین نژاد

3- مهرداد ساغرچی

4- حمید سیستانی

5- غفور فتاحیان

6- علی جهانی

7- مجید روحی

8- احسان بیدی

9- نیاز سلیمی

10- نیلوفر سرفراز

11- بتول سلطانی

12- حمیرا محمد نژاد

13- زهرا معینی

14- نسرین ابراهیمی

15- شیرزاد جلیلی

16- حسن خلج

17- عادل اعظمی

18- علی اکبر راستگو

19- سید امیر موثقی

20- جمشید تفریشی

21- ادوارد تورنادو

22- محمود سپاهی

23- مسعود خدابنده

24- آن خدابنده

25- میترا یوسفی

26- ویشا کرمی

27- علیرضا نصراللهی

28- محمد رضا نجاریان

29- مهدی خوشحال

30- کریم غلامی

31- عبدالکریم ابراهیمی

32- فرزاد فرزین فر

33- محمد حسین سبحانی

34- میلاد آریايی

35- منصور نظری

36- مهدی سجودی

37- شهروز تاجبخش

38- احمد محمدی

39- ابراهیم خدابنده

40 – عاطفه نادعلیان

41- کریم حقی

42 مهتاب علیپور

43- داریوش مجلسی

44- حبیب خرمی

45- همایون کهزادی

46- علی قشقاوی

47- آرش صامتی پور

48- نادر نادری

49- صبا شکر بیگی

50- مجتبی رشیدی

51- سعید سلطانپور

52- حمید رضا سلیمانی

53- مهدی نیک بخت

54- میرباقر صداقی

55- رابعه شاهرخی

56- مصطفی محمدی

57- محبوبه حمزه

58- حوریه محمدی

59- محمد محمدی

60- مرتضی محمدی

61- پروین حاجی

62 – حسن عزیزی

63 – الف . مینو سپهر

64 – وحید سعیدی

65 – محمد عراقی

66 – حسن پیرانسر

67 – محمد ر….

68 – محمد رضا آرمانخواه

69 – مینا کرمانی

70 -امیدوار – ع . م

71- حسین سرابی

72 – صادق رضائی

73 – حمید یوسفی

74 – ثریا عبد العزیز

75 – ابراهیم ناصیف

76 – سعاد سمیر عبد الله

77- احمد رضا شفیعی

78- حمید رضا بی کسی

__

نامه عربی

رسالة مفتوحة من منشقين عن منظمة مجاهدي خلق الإيرانية ومنتقدين ومعارضين لها إلى الرئيس الفرنسي

سيادة الرئيس الفرنسي فرانسوا أولان المحترم؛

في الآونة الأخيرة راح 17 من المواطنين الفرنسيين ضحايا لدرب حرية التعبير. فقد دفعت فرنسا قبل مائتي عام ثمنا باهظا من أجل الحرية وأبقت منذ آنذاك وحتى الآن راية الحرية مرفوعة دوما في مجتمعها ولهذا السبب سميت فرنسا بمهد الحرية. نحن المنشقين عن منظمة مجاهدي خلق الإيرانية ومنتقديها ندين بشدة هذه الجريمة معربين عن مؤاساتنا مع عوائل الضحايا خاصة مع الوسط الصحفي الفرنسي الذي دفع ثمن حرية القلم بدماء أبنائه الأوفياء.

سيادة الرئيس؛

نحن المنشقين عن منظمة مجاهدي خلق الإيرانية الذين تمكن كل منهم من الهروب والتخلص بطريقة ما من تنظيمات هذه المنظمة الطائفية القمعية ونحن المعارضون والمنتقدون للمنظمة المذكورة نعيش في مختلف البلدان الأوربية خاصة في فرنسا ولكن منذ أن بدأنا بالتحدث والكتابة للكشف عن واقع ما جرى ويجري داخل هذه المنظمة وطبيعتها وجرائمها الحربية والإرهابية والانتهاكات المستمرة لحقوق الإنسان من قبل قيادتها أقمنا عدة مرات تجمعات ومعارض كتاب وقمنا بنشاطات إعلامية في باريس ولكن تعرضنا في كل مرة للهجوم والضرب والجرح والشتم من قبل فدائيين لرجوي. يذكر أن زعيم هذه المنظمة وهو مسعود رجوي الذي انتقل في عام 1986 من فرنسا إلى العراق وفي فبراير (شباط) عام 1995 أمر رسميا في عدة جلسات داخلية لمنظمة مجاهدي خلق في العراق بقتل الأعضاء المنشقين عن هذه المنظمة وأكد لجميع أفرادها وعناصرها أن ينفذوا هذا الأمر بأي طريقة يمكن لهم وفي أي بلد يعيشون فيه. ومنذ ذلك الوقت وحتى الآن قد أصر مرات عديدة على تنفيذ حكمه هذا آخرها كانت يوم 2 نوفمبر (تشرين الثاني) المصادف ليوم ديني هام للمسلمين الشيعة حيث ألقى خطابا صوتيا في شريط مرفق بصور وأسماء أكثر من 40 من المنشقين عن المنظمة والمعارضين والمنتقدين لقيادتها وسياساتها الإرهابية والداعية للعنف أصدر فيه بكل تأكيد وغضب أكثر مما مضى وباستغلال المشاعر الدينية المثارة في تلك المناسبة أصدر أوامره بقتل المنشقين عن المنظمة والمعارضين له مشددا على ضرورة تنفيذ عمليات القتل هذه وحتى قدم وصية بأنه إن لم يتمكنوا أنفسهم من تنفيذ عمليات القتل هذه فعلى الجيل القادم أن ينفذها حتما!!. إن هذا الخطاب الذي تم بثه مباشرة في مخيم الحرية (ليبرتي) في العراق بصوت مسعود رجوي نفسه أي المرشد الأعلى للمنظمة أمام كل أفراد وكوادر المنظمة تم بثه عبر تلفزيون المنظمة ومواقعها الرسمية ولا تزال موجودا على هذه المواقع واليوتيوب.

سيادة الرئيس؛

نظرا لأن كل هؤلاء الأشخاص تم تهديدهم بالقتل من قبل زعيم منظمة مجاهدي خلق الإيرانية يعيشون ويقيمون رسميا وقانونيا في أراضي أوربا وعدد منهم في فرنسا بصفتهم لاجئين سياسيين وإذ إن خطاب مسعود رجوي هذا موجه بصراحة إلى عناصره التنفيذية أيضا في اوربا وبوجه خاص إلى عناصر المنظمة ومسؤوليها وأفرادها في فرنسا بقيادة مريم رجوي المقيمة في ضواحي العاصمة الفرنسية باريس فإن مرسوم القتل هذا يمثل خرقا سافرا لسيادة الدول الأوربية خاصة فرنسا وتهديدا لتنفيذ أعمال إرهابية داخل أراضي هذه الدول بما فيها بلدكم فرنسا.

السيد أولان رئيس فرنسا المحترم؛

من المؤسف أن المقر المركزي لهذه الطائفة الخطرة والداعية للعنف يقع في محافظة والدواز الفرنسية وبالقرب من العاصمة الفرنسية باريس. ويخضع هذا المقر منذ أكثر من ثلاثة عقود للحماية من قبل الحكومة الفرنسية فيما تسود في داخله مثلما في تنظيمات المنظمة في العراق ضوابط وعلاقات متخلفة للغاية عائدة إلى العصور الوسطى حيث تم الفصل التام بين النساء والرجال ومنع الزواج وتشكيل العائلة ومنع الأعضاء من الاتصال بالعالم الخارج من التنظيم. ومن التحركات الوحشية العنيفة لمنظمة مجاهدي خلق هي ما جرى إثر أحداث 17 يونيو (حزيران) عام 2003 في فرنسا والتي قامت فيها الشرطة الفرنسية باعتقال مريم رجوي زوجة مسعود رجوي وزعيمة المنظمة في أوربا مع عدد من كبار أعضاء وكوادر المنظمة بتهمة التخطيط لأعمال إرهابية في أوربا وكذلك غسل الأموال وإثر ذلك وبأمر مباشر من قادة منظمة مجاهدي خلق وبالتحديد مريم رجوي قام أكثر من 10 من أفراد تنظيمات هذه الزمرة بإحراق أنفسهم في شوارع كل من باريس ولندن وجنيف. إنهم وبأعمالهم الوحشية والعنيفة هذه أمام أنظار المواطنين الفرنسيين والأوربيين أثاروا أجواء من الرعب في محاولة للتهرب بهذه الطريقة الوحشية من قبضة القانون والعدالة الفرنسية. كما وإن هذه المنظمة ومنذ بداية ما قام به تنظيم داعش الإرهابي من عمليات زحف في أرض العراق عبرت في وسائل إعلامها وبياناتها عن دعمها باستمرار لهذا التنظيم الإرهابي المتطرف وأعماله في العراق بوصفها إياه بأنهم “عشائر العراق الثورية” و”الشعب العراقي الثائر”.

السيد فرانسوا أولان؛

إن الذنب الوحيد لأعضاء هذه المنظمة المنشقين منها وكذلك منتقديها ومعارضيها من وجهة نظر قيادتها والذي تهددهم بسببه بالموت وتعرضهم لحملات الضرب والجرح والشتم ليس إلا أنهم أخذوا القلم وكتبوا ويكتبون ما شاهدوه أنفسهم طيلة وجودهم داخل تنظيمات هذه الزمرة المتطرفة الرجعية للسنوات العجاف لاسيما في العراق من الأعمال القمعية والإرهابية ليطلع عليه مواطنوهم. إن مسعود رجوي ومثل الإرهابيين المتطرفين الذين يغتالون الصحفيين الفرنسيين بسبب ممارسة حقهم في حرية التعبير يعمل جاهدا على كسر هذه الأقلام وكم الأفواه في محاولة لمنع الكشف عن الواقع الرهيب داخل زمرته. نحن الأعضاء المنفصلين عن المنظمة والمعارضين والمنتقدين لقيادتها خاصة أولئك الذين منا يعيشون في بلدكم مهد الحرية وحقوق الإنسان بصفتهم مواطنين فرنسيين أو لاجئين ومقيمين في فرنسا نفتقر نحن أيضا إلى الأمن في حياتنا وتتعرض حريتنا في التعبير والقلم في بلدكم للتهديد والاعتداء مثلما تتعرض له حرية تعبير وأقلام الصحافيين الفرنسيين.

على ذلك ونظرا لخطابكم الأخير والذي أكدت فيه سيادتك ضرورة حماية أمن المواطنين وأرواحهم قائلا إن الحكومة الفرنسية عازمة على مكافحة الإرهاب واتخاذ الإجراءات اللازمة لمواجهته ومكافحته على الصعيد الأوربي’ فنطالب سيادتك بإصدار الأوامر اللازمة للنظر في قضيتنا الخطيرة هذه واتخاذ الإجراءات الضرورية لإيقاف ما يمارسه قادة وكوادر هذا التنظيم الطائفي الرهيب من نشاطات وتهديدات تحت مسميات منها منظمة مجاهدي خلق الإيرانية والمجلس الوطني للمقاومة الإيرانية بقيادة مريم رجوي وهم مقيمون في مدينة أوفير سور أواز بمحافظة والدواز الفرنسية.

مع تقديم فائق الاحترام؛

نسخة من الرسالة إلى كل من:

– وزارة الداخلية الفرنسية

– المفوضية العليا للاجئين التابعة للأمم المتحدة – جنيف

– وسائل الإعلام الفرنسية

– منظمة العفو الدولية

– اللجنة الدولية للصليب الأحمر – جنيف

– المسؤولة عن السياسة الخارجية للاتحاد الأوربي

– رئيس ونواب البرلمان الأوربي

– مكتب رئاسة الوزراء العراقية

– وسائل الإعلام العراقية

الموقعون:

(…)

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15372

در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

آن خدابنده (سینگلتون)، ایران اینترلینک، نهم ژانویه ۲۰۱۵:… نه القاعده و نه داعش، بلکه شما ریاست جمهوری کشور فرانسه را بر عهده دارید. بنابراین مسئولیت حفاظت و امنیت شهروندان با شماست. من البته (بعنوان یک غیر فرانسوی) شخصا شما را مسئول حفاظت از جان خودم هم می شناسم چرا که شما در حال حاضر میهماندار گروه تروریستی مجاهدین خلق هستید. رجوی و نفرات فرقه تروریستی …

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند بلکه ما از رهبران منتخب انتظار داریم که جلوی چنین وقایعی را بگیرند.

نامه سرگشاده آن خدابنده (سینگلتون) در بریتانیا به رئیس جمهور فرانسه فرانسواز اولاند

آقای رئیس جمهور عزیز

آزادی بیان در سراسر اروپا مورد تهدید جدی قرار گرفته است. شما و دیگر رهبران همزمان با قبول مسئولیت قسم خورده اید با تمام توانتان برای تضمین این اصل بکوشید و باز قسم خورده اید که امنیت شهروندان در قبال این تهدیدات را تضمین نمایید.

اجازه بدهید به شما یادآور شوم که اکنون بیش از سه دهه است که فرانسه میزبان گروه تروریستی مجاهدین خلق است که قرارگاه مرکزی آن در شمال پایتخت کشور شما پاریس، در دهکده اور سوراواز قرار دارد.

رهبراین فرقه، تروریست مسعود رجوی، در چند هفته گذشته پیامهایی را برای اعضای سازمان مجاهدین خلق پخش کرده است. صدها تن از این اعضا همانطور که میدانید در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی در خانه های امن و هسته های زیر زمینی بصورت مخفیانه و تحت انواع پوش ها زندگی می کنند. مسعود رجوی در این پیام خود مشخصا از اعضا خواسته است تا اعضای سابق، نجات یافتگان از فرقه و منتقدین وی را ترور کنند. نام من هم در این لیست اعلام گردیده است.

رجوی با مخاطب قرار دادن فدائیانش (اعضای فرقه که شستشوی مغزی داده شده اند) میگوید که “من از تک تک شما میخواهم که این خائنین را به سزای اعمالشان برسانید”. وی با آمیختن این دستور به بحث مذهبی “عاشورا” (واقعه تاریخی که در آن امام حسین و یارانش قتل عام شدند) از نفرات میخواهد که به قیمت قربانی کردن خود و گذشتن از جان خودشان دستور قتل تک تک “دشمنان” وی را به اجرا در آورند.

از آن زمان تا کنون این پیام حداقل سه بار بصورت عمومی با اعلام اسامی اهداف ترور در کنار تصاویر آنها پخش و بر آن تاکید شده است. این پیام هر بار از کانال ماهواره ای این گروه تروریستی، توسط یک شبکه ماهواره ای اروپایی و با واسطه یک شرکت متعلق به عربستان سعودی پخش میگردد. آخرین مورد پخش آن برنامه ای است که همزمان با روز کشتار در دفتر نشریه شارلی ابدو در پاریس منتشر شده است. عکس من، نفر وسط بعنوان یکی از هدف های اصلی قرار گرفته است. “گناه” من این است که در مورد واقعیت ها و ساختار خشونتبار این گروه و همچنین مدارک و شواهد موجود دال بر دست داشتن مسعود و مریم رجوی در جنایات جنگی و جرائم علیه حقوق بشر در خاورمیانه و اروپا افشاگری کرده و میکنم.

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلق

آقای اولاند. نه القاعده و نه داعش، بلکه شما ریاست جمهوری کشور فرانسه را بر عهده دارید. بنابراین مسئولیت حفاظت و امنیت شهروندان با شماست. من البته (بعنوان یک غیر فرانسوی) شخصا شما را مسئول حفاظت از جان خودم هم می شناسم چرا که شما در حال حاضر میهماندار گروه تروریستی مجاهدین خلق هستید. رجوی و نفرات فرقه تروریستی اش، مستقر در کشور شما، از طریق ماهواره های اروپایی و شرکت های عربستان سعودی اعلام می کنند که من را صرفا بخاطر صحبت کردن علیه جنایات ادامه دارشان به قتل خواهند رساند. آقای رئیس جمهور، در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند بلکه ما از رهبران منتخب انتظار داریم که جلوی چنین وقایعی را بگیرند.

فرانسه طی سی سال گذشته گروه تروریستی مجاهدین خلق و قرارگاه مرکزی آن در شمال پاریس را تحت حفاظت خود قرار داده است. من و مشابهین من انتظار نداریم که بهای سیاست های پشت پرده حمایت و استفاده از این گروه بعنوان ابزاری در بازی های سیاسی را با جان خود بپردازیم.

About Anne Khodabandeh (Singleton)
Middle East Strategy Consultants
http://www.mesconsult.com

Autor of “Saddam’s Private Army” and “The life of Camp Ashraf”
http://www.camp-ashraf.com

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10944

بزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

آن خدابنده (سینگلتون)، مشاورین استراتژی خاورمیانه، شانزدهم می ۲۰۱۴: … دکتر احمد شهید، نماینده ویژه سازمان ملل در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران یکی از این افراد سرشناس بود که در این روز حضور نیافت. در میان بقیه مدعوین هم شکاف ایجاد شد. برخی معتقد بودند که وارد کردن مریم رجوی نه تنها به نفع دوایر ضد ایرانی نیست که اساسا به منافع اسرائیل خدشه وارد می کند. برخی دیگر اساسا با بنیان و …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRI

Controversial Iranian Exile Shakes up Canadian Parliament’s Human Rights Program (Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, Rajavi cult)

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

بزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

اگر چه کانادا بخشی از کشورهای مذاکره کننده با ایران (پنج بعلاوه یک) نیست ولی این کشور با هدف استفاده از “حقوق بشر” برای تحت تاثیر قرار دادن موضع ایران برنامه ای را تحت نام “هفته حسابرسی از ایران در پارلمان” در پارلمان آن کشور آغاز کرد. ولی دیروز شاهد بودیم که این برنامه بجای تاثیر گذاری به شویی بی برنامه تبدیل شد که هدفش صرفا ایجاد دشمنی، تنفر و انزجار بود و بنظر میرسد که قصد آن قبل از هر چیز سعی در جلوگیری از بوجود آمد راه حلی بین ایران و قدرتهای غربی باشد. البته بنظر میرسد که با توجه به بی برنامگی و عدم وجود تفکری معقول در پشت آن، این تحرک نخواهد توانست تاثیری بر روند مذاکرات داشته باشد. شروع این برنامه یک هفته ای از همان آغاز با گزارش علی غریب در نشریه نشین و افشای دستهای پشت پرده آن بشدت به ضد خودش تبدیل شد

وارد کردن نفر دوم گروه بدنام مجاهدین خلق (فرقه رجوی، ارتش خصوصی صدام) یعنی مریم رجوی که خودش را بنام “رئیس جمهور منتخب” ایران آینده معرفی می کند شکست این هفته و این برنامه را تضمین کرد. همه میدانند که این سازمان مجادین خلق خودش کارنامه ای بسیار قطور از نقض حقوق بشر را با خود یدک می کشد. از طرف دیگر واقعیت این است که این گروه بشدت مورد تنفر ایرانیان چه در داخل این کشور و چه در کشورهای خارجی هم هست.

واضح بود که بسیاری از مدعوین از شرکت همزمان با این فرد در این جلسه شانه خالی کنند. دکتر احمد شهید، نماینده ویژه سازمان ملل در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران یکی از این افراد سرشناس بود که در این روز حضور نیافت.

در میان بقیه مدعوین هم شکاف ایجاد شد. برخی معتقد بودند که وارد کردن مریم رجوی نه تنها به نفع دوایر ضد ایرانی نیست که اساسا به منافع اسرائیل خدشه وارد می کند. برخی دیگر اساسا با بنیان و پایه چنین حضوری مخالفت میکردند. علی غریب در گزارشش اینطور میگوید: “یکی از فعالین حقوق بشر که روی موضوع ایران کار می کند و بخاطر کارش خواست که نامش ذکر نشود نگرانی دیگر مدعوین فعال در زمینه حقوق بشر را مطرح کرده است. حضور همزمان با سرکرده گروه بدنام مجاهدین خلق (مریم رجوی) بشدت “بی ربط به موضوع” و از طرف دیگر “زهر آگین” است. باید گفت که بسیاری از ایرانیان با نقطه نظرات متفاوت سیاسی در این زمینه بخصوص اشراک نظر دارند. تا جایی که این زمینه مشترک اکنون به برخی از اعضای خود این سازمان هم بسط یافته است”.

نتیجه این که حامیان مریم رجوی مجبور شدند تا به وی بگویند که “سخنرانی” اش را محدود کند و قسمتهایی از آن را حذف کند. آنها از وی خواستند که صرفا به وضعیت مجاهدین خلق در کمپ عراق بپردازد و حرف دیگری نزند. با این حال مریم رجوی چیزی بجز مقداری مزخرف و خرواری از دروغ آشکار برای ارائه در چنته نداشت و همینها را هم تحویل این جمع داد.

حضور وی از طریق اسکایپ و ویدئو در این جلسه در زمانی رخ داد که وی قبل از آن برای چندمین بار نتوانست ویزای امریکا را دریافت کند. لابی های اسرائیل باز میخواستند با بردن وی به واشنگتن مذاکرات هشتم می را تحت الشعاع قرار دهند. رجوی البته بارها برای حضور در کانادا هم فرم ویزا پر کرده است که بنظر میرسد وی در آن کشور هم خیلی محبوبیت نداشته باشد و مورد استقبال قرار نمی گیرد. النهایه مریم رجوی مجبور شد از مقر فرماندهی فرقه مجاهدین در خارج پاریس سخنانی را که بشدت سانسور شده بود تا قابل شنیدن و تحمل در جمع فعالین حقوق بشری گردد را از طریق اسکایپ ارائه داد. با این حال بسیاری از شنوندگان این احساسشان را بیان کردند که بنظر میرسد سرشان کلاه گذاشته شده است.

حضور مریم رجوی، یک پشتیبان و عضو فعال در جمع صدامی ها، القاعده و داعش (حکومت اسلامی عراق و شام) در عراق در این جمع مشخصا پشت پرده، هدف و خواسته دعوت کنندگان از وی در این برنامه را رسوا کرد.

در حالی که قابل درک است که موساد از مجاهدین خلق بعنوان نیرویی مزدور برای قتل دانشمندان ایرانی استفاده می کند یا برای رد گم کردن و سفید شویی اطلاعاتش در مورد مسائل اتمی از فرقه بدنام رجوی بهره می برد، ولی باید گفت هیچ کس در جهان رنگ کردن این زن بعنوان “فعال حقوق بشر” را نخواهد خرید. این حرکت آخرشان بی نتیجه و مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است.

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi ‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch, May 2005

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK SaddamIleana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate

(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

همچنین:

آقای اولاند، بساط فرقه تروریستی مجاهدین خلق را از خاک فرانسه برچینید (نامه سرگشاده)

احمد فریاد (امضا محفوظ)، اروپا، بیست و دوم ژانویه 2015:…  آقای پرزیدنت از شما خواهش دارم که بساط این فرقه و گروه تروریست را از خاک کشور خود برچیده و تشکیلات و سازماندهی این گروه را که در زیر گوش شما زندگی می کنند بپاشانید. باور کنید امنیت شهر وندان شما در درجه اول از پاک سازی خانه خودتان شروع می شود وبعد

سوء استفاده کثیف و رذیلانه فرقه رجوی از وقایع اخیر فرانسه

مجتبی رشیدی، پاریس، دوازدهم ژانویه 2015:…  فرقه کثیف در دادگاه بریتانیا و در جریان بررسی پرونده مریم قجر در فرانسه بارها به غلط کردم گویی افتاد که ما خشونت را کنار گذاشتیم و محکوم می کنیم. دوباره چه شده است که حرف و شعار مفت و مضحک سر می دهد و این شعار را سر تیتر سایت فرقه کرده

فرصت طلبی، این بار در فرانسه!

رها آذری زاده، انجمن نجات، مرکز فارس، چهاردهم ژانویه 2015:… با موضوع گروگانگیری در فرانسه (پاریس) که هفته گذشته اتفاق افتاد و چندین نفر کشته و زخمی شدند، نخست وزیر فرانسه اعلام کرد که این موضوع ربطی به اسلام ندارد و از طرفی مردم فرانسه اعلام راهپیمایی و تظاهرات در محکوم کردن