همه کسانی که در جشن منافقین (فرقه رجوی) حضور داشتند – چرا هیچ ایرانی در این جمعشان نیست؟

همه کسانی که در جشن منافقین (فرقه رجوی) حضور داشتند – چرا هیچ ایرانی در این جمعشان نیست؟

مزدور مریم رجوی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، سی ام ژوئن 2014: … حضور این افراد در جمع منافقین امر تازه و عجیبی نیست. آنها پیش از این نیز با دریافت مبالغ هنگفت در جمع منافقین حضور پیدا کرده بودند. تنها در یک مورد ” اد رندل” فرماندار سابق پنسیلوانیا اعتراف کرد در قبال ده دقیقه سخنرانی برای منافقین بیست هزار دلار دریافت کرده است. موضوعی که ظنز ماجراست تلاش فرقه تروریستی مجاهدین خلق برای بزرگ نمایی تبلیغاتی …

مزدور مریم رجوی جمع کردن سیاهی لشگر افغانی های مقیم اروپا توسط فرقه رجوی برای هفته آینده (کرایه سخنرانان امریکایی و مدعوین افغانی در کارناوال حمایت از وحوش داعش، جیش العدل و بقایای صدام )

لینک به منبع

چند تندرو ضد ایرانی؛ همه کسانی که در جشن منافقین حضور داشتند

فرقه تروریستی مجاهدین خلق به روال چند سال اخیر، به مناسبت سی خرداد 1360، روزی که حملات تروریستی خود از سر گرفتند را در ویلپنت در نزدیکی پاریس جشن می گیرند.

عوامل فرقه همواره برای اینکه جشن سالگرد شروع حملات تروریستی و خشونت طلبانه شان با شکوه جلو کند از اتباع غیر ایرانی و عموما متقاضیان مهاجر آفریقایی بهره می گیرند.

در سطح سخنرانان نیز عوامل فرقه از دوستان تندرو همیشگی شان دعوت بعه عمل می آورند. زاپاتیرو نخست وزیر سابق اسپانیا، جوزف لیبرمن عضو مجلس سنای آمریکا، ژنرال جیمز کانوی فرمانده سابق تفنگداران دریایی آمریکایی در عراق، هوارد دین و جولیانی شهردار سابق نیویورک از جمله این افراد تندرو بودند که در مراسم منافقین حضور داشتند.

حضور این افراد در جمع منافقین امر تازه و عجیبی نیست. آنها پیش از این نیز با دریافت مبالغ هنگفت در جمع منافقین حضور پیدا کرده بودند. تنها در یک مورد ” اد رندل” فرماندار سابق پنسیلوانیا اعتراف کرد در قبال ده دقیقه سخنرانی برای منافقین بیست هزار دلار دریافت کرده است.

موضوعی که ظنز ماجراست تلاش فرقه تروریستی مجاهدین خلق برای بزرگ نمایی تبلیغاتی در این خصوص است. اما بی شک طرح یک سوال همیشه این مراسم ها را به شکل جدی به چالش می کشد و آن اینکه چرا هیچ ایرانی در جمع آنها حضور پیدا نمی کند؟!!

***

همچنین:


http://www.youtube.com/watch?v=OzJAFYmuJOg&feature=share&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

لوموند: شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

برگزاری مراسم بر مزار ندا حسنی؛ کسی که به دستور رجوی ها خود را به شعله های آتش سپرد

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، بیست و پنجم ژوئن 2014: … یازده سال پیش در 17 زوئن 2003 ندا 25 ساله خود را به شعله های آتش سپرد تا مریم قجر عضددانلو معروف به مریم رجوی بیشتر از 6 روز را در زندان پلیس فرانسه نگذراند. وی و صدیقه مجاوری به همراه 19 تن

تحلیل پایگاه خبری آمریکایی: چرا حامیان اروپایی منافقین (فرقه رجوی) نقش داعش را در عراق کم اهمیت نشان می دهند؟

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultانجمن دفاع از قربانیان ترور به نقل از در پایگاه خبری تحلیلی لوبلاگ، بیست و یکم ژوئن 2014: … چه دلیلی دارد این نمایندگان برای پایان دادن به حضور ایران در بغداد، به کم اهمیت جلوه دادن اعمال وحشتناک داعش متوسل شوند؟

انجمن دوستان جنگ طلب مریم رجوی برای آینده بهتر مردم عراق!!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، نوزدهم ژوئن 2014: …  منافقین و طرفداران تندروشان تلاش می کنند با نادیده گرفتن ماهیت و هویت گروه های تروریستی داعش وابسته به القاعده روایت کاملا متفاوتی از تحولات عراق به

امید واهی منافقین به تحولات عراق: سی و سه سال ترور، مزدوری و خیانت، آخر هم هیچ

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، هجدهم ژوئن 2014: … فرقه رجوی امیدوار است بر اساس رابطه سنتی مزدوری که با بقایای حزب بعث عراق دارد بتواند به روزهای قبل از اشغال عراق در سال 2003 میلادی برگردد. اما شواهد نشان می دهد به چند دلیل این یک