واکنش منفی جهانی به اقدامات تروریستی جیش العدال. منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) اما حمایت می کنند

واکنش منفی جهانی به اقدامات تروریستی جیش العدال. منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) اما حمایت می کنند

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، شانزدهم فوریه 2014: … در این بین اقدامات تروریستی جیش العدل مورد حمایت فرقه تروریستی مجاهدین خلق است. این فرقه تنها گروهی است که با نام بردن از اعضاء جیش العدل به عنوان فرزندان دلیر سیستان و بلوچستان اقدامات تروریستی آنها را تحسین و تایید می کند. فرقه تروریستی مجاهدین خلق که سابقه ترور 12 هزار شهروند ایرانی در پرونده خود دارد و همچنان معتقد به …

دخالت عربستان و قطر و امارات در حمایت از طرح های سری سازمان خلق در ایران با مشارکت دستگاه های اطلاعاتی غرب


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)

لینک به منبع

واکنش کاملا منفی افکار عمومی به اقدامات تروریستی جیش العدال/ منافقین اما حمایت می کنند

جیش العدل گروهی که پس از متلاشی شدن جندالله و از بقایای آن تشکیل شده در ماه های اخیر دست به اقدامات تروریستی هولناکی در مناطق مرزی جنوب شرق کشورزده است.

این گروه تروریستی در آخرین اقدام خود پنج مرزبان را در نقطه صفر مرزی به گروگان گرفت.

عوامل گروه به سرعت با انتشار تصاویر این سربازان وظیفه از اقدام خود به عنوان پیروزی یاد کردند.

آنها پیش از آن و در آبان ماه سال جاری 17 تن از مرزبانان کشور را به شهادتن رسانده بودند.

اقدامات هولناک تروریستی جیش العدال به شدت با واکنش منفی افکار عمومی خصوصا در رسانه های اجتماعی مواجه شده است.

به دنبال اعلام خبر گروگان گیری 5 سرباز از سوی جیش العدال موجی از مخالفت های با اقدام این گروه راه افتاد.

در شبکه های اجتماعی کمپین هایی در حمایت از آزادی پنج سرباز گروگان گرفته شده ، شکیل شده و به سرعت در حال تکثیر شدن است.

این اقدام از آن جهت قابل اهمیت بود که گروهک جیش العدل ابتدا در همین شبکه اجتماعی تصاویر این 5 سرباز را منتشر کرده و مدعی ربودن آن ها شده بود. موضوع چنان داغ شد که شبکه های خبری دنیا از جمله بی.بی.سی فارسی، شبکه خبری الجزیره ،پایگاه خبری المانیتور و سایر شبکه های خبری در گزارش هایی به حمایت ایرانیان از این 5 سرباز پرداختند.

این توئیت شاید یکی از جذاب ترین توئیت ها درباره سربازان ربوده شده ایرانی بود. یکی از کاربران این شبکه آرزوی سلامتی برای 5 نفر را می کند و این پنج نفر را اینگونه می شمارد: 1 سرباز وطن. 2 سرباز وطن 3.سرباز وطن.4سرباز وطن. 5 سرباز وطن.

یکی از کاربران شبکه توئیتر هم با انتشار تصویر این 5 سرباز، برای هر کدام یک بار نوشته است: «جانم فدای تو».

برخی از کاربران این شبکه با مادران این سربازان همدردی کرده و گفته اند نگران فرزندان آن ها هستند. «بانو! نترس روزهای بهاری نزدیکند و پرستو هامان به وطن باز می گردند» یکی از همین نمونه هاست.

در این بین اقدامات جیش العدال اما مورد حمایت فرقه تروریستی مجاهدین خلق است. این فرقه به صراحت با نام بردن از اعضاء جیش العدل به عنوان فرزندان دلیر سیستان و بلوچستان اقدامات تروریستی آنها را تحسین و تایید می کند.

فرقه تروریستی مجاهدین خلق که سابقه ترور 12 هزار شهروند ایرانی در پرونده خود دارد و همچنان معتقد به اقدامات تروریستی مسلحانه است به شدت از اقدامات تروریستی گروههای چون جیش العدل حمایت می کند.

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

تروریستهای جیش العدل و سازمان تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیم. افتخاری، انجمن نجات، مرکز فارس، دهم فوریه 2014: … گروه تروریستی موسوم به جیش العدل (وابسته به استخبارات عربستان صعودی که از چندی قبل توسط بندر بن سلطان حمایت و تقویت شده اند)، در یک حرکت حقیرانه و منزجر کننده تروریستی

سربازان بی گناهی که قربانی توحش مدعیان عدالت می شوند

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، نهم فوریه 2014: … آنها برای همین اهداف و از جمله آن گونه که خود ادعا می کنند در اعتراض به سیاست های ایران در منطقه، سربازان هم وطن خود را به گروگان گرفته و در بسیاری موارد اعدام می کنند

مجاهدین خلق (فرقه رجوی)، العربیه، بقایای بعث، به فکر اعاده حیثیت از بندر بن سلطان؛ چرا جبهه ضدایرانی، «داعش» را انکار می کند؟

ایران دیدبان، نهم فوریه 2014: … ازسوی دیگر افکار عمومی جهان، چنان به جنایات و رفتار وحشیانه داعش و النصره واکنش نشان داد که هیچ وجاهتی برای حمایت از این گروه باقی نمی گذارد. اعضای داعش قلب انسانها را از سینه بیرون می کشند و آن را به دندان می کشند، به زنان تجاوز می کنند، کودکان را به دار می ک