ویلپنت خالى از ایرانى چه معنایى دارد خانم رجوى

ویلپنت خالى از ایرانى چه معنایى دارد خانم رجوى

حسن پیرانسر، ایران قلم، هفتم ژوئن 2015:… طبق آمار و ارقام اینترنتى تقریبا 20000 ایرانی در کشور فرانسه و در کل اروپا حدود 200000 و در آمریکا و کانادا حدود 4 ملیون ایرانی زندگى میکنند . سازمانى که خود را آلترناتیو و تنها آلترناتیو جمهورى اسلامى میداند و ادعاى آن را دارد در طى این 3 دهه اخیر چند درصد از این ایرانیان خارج از وطن را توانسته جذب خود کند؟ آلترناتیو بودن باید بر اساس محبوبیت …

 مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

 

لینک به منبع

ویلپنت خالى از ایرانى چه معنایى دارد خانم رجوى

هر سال در چنین ماهى فرقه رجوى مراسمى در سالن گرانقیمت ویلپنت در پاریس به مناسبت سالگرد ترور و خشونت اجرا میکند و در این مراسم کمدى که با صرف میلیون یورو برگزار میشود خانم رجوى طبق معمول با تکان دادن پرچم شیر و خورشید بروى سن میرود و از سیاست مداران خارجى و دهها هزار افغانى , افریقایی , عرب , شرکت کننده در این مراسم مضحک تشکر میکند

خانم رجوى و مسیولین اینفرقه بر این اعتقاد هستند که فرقه رجوى تنها آلترناتىو دولت جمهورى اسلامى است و معتقد هستند که پس از سرنگونى رژیم آخوندى شوراى دست ساز آنها یعنى شوراى ملى مقاومت جایگزین حکومت آخوندها خواهد شد

شعار این مراسم حول آزادى ، دمکراسى ،برابرى و……………………… میباشد که تماما شعار و خالى از محتوى میباشند و فقط جنبه تبلیغاتى و پرو پگندا دارد شعار های که رهبران این فرقه اساسا هیچ اعتقادى به آنهآ نداشته و ندارند

طبق آمار و ارقام اینترنتى تقریبا 20000 ایرانی در کشور فرانسه و در کل اروپا حدود 200000 و در آمریکا و کانادا حدود 4 ملیون ایرانی زندگى میکنند . سازمانى که خود را آلترناتیو و تنها آلترناتیو جمهورى اسلامى میداند و ادعاى آن را دارد در طى این 3 دهه اخیر چند درصد از این ایرانیان خارج از وطن را توانسته جذب خود کند؟ آلترناتیو بودن باید بر اساس محبوبیت و مقبولیت در بین جوامع ایرانى باشد , واقعا اگر اینفرقه مدعى آلترناتیو بودن است پس چرا در اکسیونهایش به تعداد انگشتان دست ایرانى شرکت میکند و در مراسم بزرگ ویلپنت پاریس به جز چند صد ایرانى مابقى آفریقایى, عرب، افغانى، لهستانى, بلغارى و ،،،،،،،،،،،،،،،،،، میباشند این یک تناقض آشکار در آلترناتیو بودن اینفرقه نمیباشد؟

سازمانى که مدعى آلترناتیو بودن است چرا از سیاسیون ایرانى مستقر در خارج ، از تشکلات سیاسى ایرانى ،،،،،،، در برنامه هایش استفاده نمیکند و مجبور میشود از سیاسیون خارجى که اغلب بازنشسته هم هستند آنهم با هزینه کردنهای نجومى و کلان استفاده کند؟

واقعا این تناقض آشکار را چگونه رهبر این سازمان فرقه گرا توجیه میکند ؟ !! و آیا همین اکسیونها ، تظاهراتها، و ویلپنت خالى از ایرانى تست خوبى براى سنجش محبوبیت و مقبولیت این سازمان فرقه گرا نیست؟

تا کى رهبران اینفرقه مانند کبک سر خود را زیر برف نگه میدارند و حقایق عریان و شفاف را در مورد خود و فرقه اشان انکار میکنند ؟ بله صحنه مجاهدین از ایرانى خالى است و این شفافترین و واضحترین فاکت آلترناتیو نبودن فرقه رجوى در میان سایر اپوزیسیون ها میباشد.

آقای پیرانسر، پارلمان اروپا. عضو قدیمی و باسابقه مجاهدین خلق از این سازمان میگوید

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

آن خدابنده سرگی بلیسکوPresident of MIVILUDES Serge Blisko with Anne Khodabandeh (Singleton) of the FST

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18214

باز ویل پنت، باز سخنران اجاره ای، باز تماشاچی اجاره ای

حسن پیرانسر، ایران قلم، پنجم می ۲۰۱۵:… حالا هم متوسل به کنگره آمریکا و اسرائیل شده تا به آرزوهای شوهر فراری و خائن خود که به قدرت رسیدن و سرکوب مردم ایران است جامه عمل بپوشاند. ایشان به همان اندازه که شوهر خائن و مزدورش گناهکار است ایشان هم هست و باید یکروز در مقابل عدالت قرار بگیرد و پاسخ دهد و مطمئن باشد که در آنروز همه جداشدگان و خانواده …

چرا رهبری فرقه رجوی از جدا شدگان و منتقدین متنفر است؟

لینک به منبع

باز ویل پنت، باز سخنران اجاره ای، باز تماشاچی اجاره ای

حسن پیرانسر ـ ۰۴٫۰۵٫۲۰۱۵ هر سال فرقه رجوی در ژوئن مراسمی در سالن گرانقیمت و مجلل ویل پنت در پاریس برگزار میکند و حرفهای تکراری و بی محتوئ ، مهمانان خارجی بازنشسته و اجاره ای به عنوان سخنران با دستمزدهای صدها هزار دلاری ، و جمعیتی کثیر از آفریقا ، لهستان، رومانی، بلغارستان، و پناهندگانی از افغانستان و کشورهای عربی و تعدادی ایرانی پناهنده و پناهجو ، تشکیل دهنده این مراسم هستند.

خانم رجوی که به عنوان رئیس جمهور منتخب شورای ملی سرکاری در این مراسم هر ساله شرکت میکند و با لباسهای گرانقیمت و مرتب با تکان دادن پرچم شیرو خورشید و با خنده ملیح که دندانهای ردیف شده و صدفی وی را برجسته میکند وارد سن میشود و این عمل هر ساله تکرار میشود و بعد از خوشامدگویی به جمعیت اجاره ای شروع به خواندن متنی از پیش تهیه شده توسط دیگران میکند که مرا یاد سخنرانیهای خسته کننده و بی محتوی شاهنشاه آریامهر می اندازد که جز پرت و پلاگویی و چرندیات هیچ دستاورد دیگری نداشت و ندارد.

هدف از برگزاری مراسم ۲۰ ژوئن لانسه کردن مریم رجوی و فرقه ایشان به عنوان تنها آلترناتیودمکراتیک !!! در بین سایر جریانات و احزاب موجود در ایران و در خارج از ایران است.

ایشان هر کاری میکند و انجام میدهد بخاطر شوهر دومش مسعود رجوی است یادم می اید خانم مریم رجوی در یک نشست که فقط لایه ام او به بالا در آن شرکت داشتند گفت من یک تار موی مسعود را با ۷۵ میلیون مردم ایرانی عوض نمیکنم . ایشان فقط میخواهد شوهر خود را راضی نگه دارد و اساسا هیچ اهمیتی به مردم ایران نمی دهد ایشان بدلیل اینکه دل پری از مردم ایران در عدم حمایت از شوهر جنایتکار و خائن خود دارد از تحریم ها حمایت میکند و به اینطریق میخواهد از مردم ایران انتقام بگیرد. او همیشه در نشستهای ام او به بالا میگفت مردم ایران خیلی خرفت و احمق هستند و مسعود خیلی زیاد از سر آنها است.

حالا هم متوسل به کنگره آمریکا و اسرائیل شده تا به آرزوهای شوهر فراری و خائن خود که به قدرت رسیدن و سرکوب مردم ایران است جامه عمل بپوشاند.

ایشان به همان اندازه که شوهر خائن و مزدورش گناهکار است ایشان هم هست و باید یکروز در مقابل عدالت قرار بگیرد و پاسخ دهد و مطمئن باشد که در آنروز همه جداشدگان و خانواده ها در دادگاه حضور خواهند داشت تا ایشان و شوهر فراری و خائن و ترسوی ایشان طبق رای دادگاه بسزای اعمال خودشان برسند به امید آنروز.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12020

مریم رجوی و نمایش ضعیفی که در ویلپنت اجرا کرد؛ چرا رجوی نمی تواند کلاه غرب را بردارد؟

ایران دیدبان، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۴: … در مقابل اتخاذ چنین رویکردی که به معنای ناتوانی مجاهدین از عمل در صحنه داخلی و نداشتن پایگاه مردمی است، این سئوال پیش می آید که پس چرا دار و دسته رجوی آن را دنبال می‌کنند که در پاسخ بایستی گفت که فقط امیدواری به تشدید اختلافات تا سطح جنگ بین غرب با ایران است که آنها را وادار به اجرای چنین نمایشاتی می‌کند و از نظر رجوی باید در همین دوران مجاهدین را به عنوان …

والتر نت: همایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

لینک به منبع

مریم رجوی و نمایش ضعیفی که در ویلپنت اجرا کرد؛

چرا رجوی نمی تواند کلاه غرب را بردارد؟

هنوز خبرپراکنی دستگاه تبلیغاتی مجاهدین در باره تجمع ویلپنت پایان نیافته است، ظاهراً قرار است تجمع سالی یک بار، با تبلیغاتی یک ساله همراه باشد تا خلاء بی عملی با آن پرشود و در مقابل چشم مخاطبان بماند!

در فضای مجازی نیز جدال هواداران مجاهدین با کسانی که مچ دروغ پردازیهای آنان را در باره تعداد شرکت کنندگان گرفته اند ادامه دارد و چنین استدلال می کنند« برفرض که ۳ هزار نفر در ویلپنت شرکت کرده باشند (که ظرفیت سالن هم همین است و نه صد هزار نفری که مجاهدین از طرق مختلف سعی در القای آن داشتند*) اگر کسان دیگری غیر از مجاهدین مخالف رژیم در خارج هستند چرا ما در هیج جای دیگر چنین تجمعی نمی ببینیم؟» و یا «چرا بقیه غیر از حرافی و سخنرانی و لاف دمکراسی زدن و هر از گاهی لگد زدن به مقاومت ایران کاری ازشان نمی آید!؟» و یا این که «میشه یک اپوزیسیون برانداز که از نظر شما پایگاه مردمی داره رو به من معرفی کنی» … و بعد تأکید روی این که مجاهدین«تشکیلات»، «انسجام»، «هماهنگ و متحد» و « کور شود هر آن که نتواند دید!»

از خلال مجادلات هواداران مجاهدین پس از پذیرش این که تعداد شرکت کنندگان در ویلپنت حداکثر ۳ هزار نفر بوده و سپس ارائه پاسخهایی که در بالا ذکر شد، البته این حقایق را هم می‌توان فهمید که:

اولاً از میان ۴ میلیون ایرانی خارج از کشور، مجاهدین که مدعی «داشتن پایگاه مردمی»، «تشکیلات و انسجام» و حتی «محبوبیت» هم هستند فقط ۳ هزار نفر را می‌توانند گردهم بیاورند!

دوماً همین ادعا هم از اساس زیر سوال است، چون بنابر اقرار صریح گردانندگان تجمع و از جمله مریم رجوی، افراد حاضر در سالن از ۵ قاره شرکت بودند، که بیش از آن که علامت اعتبار و یا انسجام تشکیلاتی مجاهدین باشد، نشان شیادی و کلاهبرداری بقایای رجوی و گواهی بر دهها گزارش در باره به دام انداختن شهروندان اروپای شرقی با تور پاریس گردی است. واقعیتی که خود مجاهدین هم دیگر تلاشی برای پوشاندن آن ندارند، چرا که هدفشان نه گردآوردن ایرانیان – که می‌دانند جمع شدن ایرانی جماعت زیر پرچم مجاهدین محال است و به همین دلیل هم خام خیالانه آرم مجاهدین را بالا نیاوردند ـ بلکه نشان دادن تواناییهایشان به کشورهای غربی و به خصوص به آمریکاست.

اما این توانایی‌ها که مجاهدین اینقدر اصرار برنشان دادن آن دارند چیست و چرا اصولاً چنین اصراری دارند؟

– نشان دادن این که هیچ گروه منسجم مخالف حکومت ایران به جز مجاهدین وجود ندارد. که البته با توجه به شناختی که کشورهای غربی از تواناییهای واقعی مجاهدین دارند و اطلاعات دقیقی که در باره چگونگی برگزاری چنین تجمعاتی دارند، باند رجوی را نیز گروه مخالف قابل به عرضی در برابر ایران نمی‌دانند و نتیجه این خواهد شد که چنین تلاشی در وهله اول به کشورهای غربی تفهیم می‌کند که در صحنه تقابل با ایران هیچ نیروی مخالف قابل اعتنایی وجود ندارد و مستندتر از گذشته درمی یابند که بر روی گروههای مخالف در تقابل با حکومت ایران نمی توانند حساب کنند.

– یادآوری این که مجاهدین علیه ایران از هیچ کاری فروگذار نمی‌کنند. واقعیتی که البته نیاز به یادآوری نیز ندارد و کشورهای غربی از این همه خیانت و وطن‌فروشی درحیرتند.

– دمکراتیک‌نمایی؛ با هدف ارسال این پیام که می‌توانید مجاهدین را به عنوان نیروی دمکراتیک جا زده و مورد حمایت قرار دهید. از رهگذر این پیام و اصراری که مجاهدین برای قبولاندن آن به غرب دارند، می‌توان به کوشش عوامفریبانه‌ای که رهبری مجاهدین برای سرپوش گذاشتن بر ماهیت و روابط و عملکرد غیردمکراتیک خود می‌کند و نیازی که به این مهم دارد پی برد. کوششی که می‌تواند مجاهدین را دو شقه کند، چرا که برای برآوردن چنین نیازی لازم است اقلاً روابط خود را از حالت فرقه‌ای خارج ساخته و کمی بهبود ببخشند، ‌رویدادی که در صورت وقوع به فروپاشی تشکیلات آنان منجر خواهد شد.

اما اصرار مجاهدین بر نشان دادن آنچه در بالا ذکر شد، از وقوف بر این حقیقت است که بدون حمایت خارجی امکان ادامه بقا نخواهند داشت، حتی روحیه صبر و انتظاری که در بین نیروهایش با توسل به سیاه نمایی وضعیت داخل کشور و ایجاد توهم سرنگونی ترویج می کند، خرید زمانی است که به زعم رجوی، لازم است تا بتوانند حمایت آمریکا را کسب کنند.

در مقابل اتخاذ چنین رویکردی که به معنای ناتوانی مجاهدین از عمل در صحنه داخلی و نداشتن پایگاه مردمی است، این سئوال پیش می آید که پس چرا دار و دسته رجوی آن را دنبال می‌کنند که در پاسخ بایستی گفت که فقط امیدواری به تشدید اختلافات تا سطح جنگ بین غرب با ایران است که آنها را وادار به اجرای چنین نمایشاتی می‌کند و از نظر رجوی باید در همین دوران مجاهدین را به عنوان تنها اپوزیسیون موجود به اثبات رساند تا انتخاب دیگری پیش روی غرب نباشد.

این که آیا به تفاهم نرسیدن غرب با ایران در مذاکرات و یا افزایش اختلافات به جنگ بیانجامد احتمالی است یک در هزار و با قاطعیت نمی توان در باره آن اظهار نظر کرد، چرا که حتی بسیاری از بدبینانه ترین دیدگاهها نیز حاکی از آن است که فقط تحریم‌ها تشدید خواهد شد، اما آنچه به طور قطع و یقین می توان گفت آن است که مجاهدین به رغم تمام توسریهایی که از غرب می خورند، هیچ چاره‌ای جز آویزان ماندن و چشم دوختن به تحولات احتمالی ندارند و در این بیچارگی است که هزینه کرد صدها هزار دلار برای برگزاری تور پاریس گردی معنا پیدا می کند!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*جای تعجب است که چطور رهبری مجاهدین با داشتن تجربه عدد و رقم سازی برای افراد مستقر در قرارگاه اشرف در زمان صدام که با هزاران لطایف الحیل صورت می‌گرفت و گاه آمار ۴۰ هزارنفره ارائه می دادند که با یک سرشماری ساده یک آبروریزی تاریخی برای آنان رقم خورد و معلوم شد از ۴۰۰۰ نفر موجود در آن مکان، ۶۰۰ نفر خواهان خروج هستند، بازهم دست به چنین عددسازیهایی می زنند.

***

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

***

همچنین:

خانواده، عشق و عاطفه پاشنه آشیل تشکیلات مافیایی-پلیسی فرقه رجوی

حسن پیرانسر، ایران قلم، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۵:… شعارهای آزادی و دمکراسی در این فرقه هیچگونه پایه مادی و عملی ندارد و فقط جهت تبلیغات و فریب اذهان مورد استفاده قرار میگیرد اگر تحلیل من اشتباه است از فردا خانم رجوی و مسئولین فرقه هیچ ممانعتی در دیدار خانواده ها با اعضای فرقه ایجاد نکنند و با دست باز اجازه دهند تا ملاقاتها بصو

تبریک به مناسبت آغاز بکار سایت نجات یافتگان در آلبانی

حسن پیرانسر، ایران قلم، پاریس، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۵:… فرقه رجوی از تجارب ضدبشری خود در عراق در حفظ تشکیلات مافیایی – پلیسی خود در آلبانی هم استفاده کرده و میکند که میتوان به ممانعت از دیدار اعضای خود با دوستان و آشنایان و خانوادهایشان چه در لیبرتی و چه در آلبانی اشاره کرد و با مزدورو مامور خواندن خانواده ها که خواستار دید�

تیف تفی بر استبداد رجوی – قسمت اول

حسن پیرانسر، پاریس، دوازدهم آوریل ۲۰۱۵:…  در سال ۱۳۸۴ برابر با ۲۰۰۴ از قرارگاه اشرف فرار کردم و به کمپ تیف رفتم هیچوقت لحظه ورودم به کمپ آمریکا ، تیف، را فراموش نمیکنم ،لحظه ای رهایی از قوانین فرقه ای ،از قوانین خشک و غیر انسانی، از فضای مرده و منجمد،از ترورو خرد شدن شخصیت ، از خاک پاشیدن بر روی احساسات و عواطف ، از نفس عمیق�

جدا شدگان، منشعبین، و منتقدین فاکتور و عنصر حیاتی در مبارزه علیه بنیادگرایی

حسن پیرانسر، پاریس، بیست و نهم مارس ۲۰۱۵:… یکی از این تشکلات بنیادگرا و فرقه ای سازمان مجاهدین یا فرقه رجوی است که در کشور فرانسه ساکن میباشد اینفرقه در کارنامه خود خیانت به اعضای خود و خیانت به آرمانها و اهداف بنیان گذارهای سازمان مجاهدین ، خیانت به مردم ایران در همدستی با قاتل ودیکتاتور معدوم صدام حسین ، همدستی با اسرائی