چراغ خاموش کردن رجوی (امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)

چراغ خاموش کردن رجوی (امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم نوامبر 2014:… در ثانی اقای رجوی که به اصطلاح این واژه را از امام حسین قرض گرفته و خود را دنباله رو امام حسین مید اند. گویا چشم خود را به این موضوع که امام حسین در ان شب خود در میان جمع یاران اش حضور داشت و نه اینکه قبل از شروع جنگ فرار کرده باشد. پس باید از همین پله اول گفت لطفا اقای رجوی ادعای پوشالی نداشته باشید. چرا که برای …

فروغ جاویدان مرصاد رجوی مجاهدین خلقحمید رضا سلمانی: به بهانه علمیات فروغ جاویدان (رجوی نه بدنبال پیروزی که بدنبال تثبیت رهبریش بود)

مسعود رجوی در حال مبارزهدون کیشوتِ مجاهدین و آسیاب های بادی

لینک به منبع

چراغ خاموش کردن رجوی

(امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)

در پیامی که جدیدا رجوی به اعضای در بند لیبرتی داده. برای خیمه شب بازی و گول زدن نفرات و هواداران سازمان در خارج از سازمان بطور خاص در اروپای مرکزی به اصطلاح چراغ ها را خاموش کرده که اگر کسی نمی خواهد در سازمان مخوف اش نماند و برود.

ولی این برگ بازی خیلی وقت است که از طرف مسعود رجوی بازی شده و دیگر جای بازی کردن و روکردن ندارد. چرا که همه کسانی که روزگاری در سازمان مجاهدین بوده اند بخوبی میدانند که هیچ گاه چراغی خاموش نمی شود. اصلا چگونه می شود چراغی را در سازمانی که تمام ارکان ان بر اساس سرکوب بنا شده خاموش کرد؟

به فرض مثال اگر کسی نخواست بماند ایا واقعا توان جدا شدن از سازمان را دارد؟ خیر ندارد. چون چماق سرکوب سازمان بالای سر ان عضو قرار میگیرد و هزاران مارک و انگ به او میزنند. که با خائن و خیانت و مزدور وووو شروع میشود. و به انفرادی و نشست های طولانی مدت و توهین و فحش و تحقیر سرانجام میگیرد.

در ثانی اقای رجوی که به اصطلاح این واژه را از امام حسین قرض گرفته و خود را دنباله رو امام حسین مید اند. گویا چشم خود را به این موضوع که امام حسین در ان شب خود در میان جمع یاران اش حضور داشت و نه اینکه قبل از شروع جنگ فرار کرده باشد. پس باید از همین پله اول گفت لطفا اقای رجوی ادعای پوشالی نداشته باشید. چرا که برای همگان این بازی شما مشخص است و همه دست شما را قبل از شروع بازی خوانده اند و اصلا نیازی به این ندارند که شما بخواهید ادعای بزرگی در بیاورید. چونکه انقدر کوچک و خفیف بودید که نخواهید حتی در طی این سالیان که از سقوط ارباب بزرگ تان گذشته حتی یک پیام ویدیویی منتشر کنید. و همیشه به پیام های صوتی بسنده کردید. واقعا چرا؟ از چه چیزی ترس داشتید و دارید؟

از جدا شدها ؟ از نفرات اسیر در اشرف یا لیبرتی ؟ از اعضای شورای به اصطلاح رهبری ؟

شورای رهبری که به محض جدا شدن افشاگری هایی کردند که مو به تن هر شنوده ایی سیخ میشد. از حوض های رهایی که برای انها تشکیل دادید؟ البته به کمک مریم رجوی که نقش اول را در انقلاب شما دو تن بازی می کرد؟

حمید رضا سلمانی

پاریس انجمن یاران ایران

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14097

تخم مرغ دزدی یا همان گل دزدی مجاهدین

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  در هر مراسمی که در سازمان انجام میشد معمولا مریم رجوی به بعضی افراد که به اصطلاح نور چشمی محسوب میشدند گل اهدا میکرد و همان گل از طرف ان دسته از افراد مقدس شمرده میشد. همیشه این سوال برای تمامی افراد حاضر در سازمان مطرح میشد که این هزینه گل از کجا تامین میشود و چرا دسته گلها یک دست نیست و معمولا فرق بین انها هست …

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهاخاطراتی از دستور رهبری برای دزدی از مغازه ها (اصطلاح آزاد کردن!)

لینک به منبع

تخم مرغ دزدی یا همان گل دزدی مجاهدین

در هر مراسمی که در سازمان انجام میشد معمولا مریم رجوی به بعضی افراد که به اصطلاح نور چشمی محسوب میشدند گل اهدا میکرد و همان گل از طرف ان دسته از افراد مقدس شمرده میشد. همیشه این سوال برای تمامی افراد حاضر در سازمان مطرح میشد که این هزینه گل از کجا تامین میشود و چرا دسته گلها یک دست نیست و معمولا فرق بین انها هست.؟

تا اینکه سرانجام در پاریس و در مقر به اصطلاح مریم رجوی گند قضیه بیرون زد. داستان از انجا شروع میشود که افراد سرسپرده تشکیلات رجوی برای کم کردن هزینه های سرسام اور مریم رجوی تلاش میکنند راه کارهای جدید در بیاورند و مانند همیشه سربلند از این ازمایشی که سازمان انها را در ان قرار داده بیرون بیایند. لذا در این راستا به سوی قبرستان محل سکونت مقر سازمان در اور سوراز میروند و از گلهایی که مردم بر سر مزار عزیزان از دست رفته شان میگذارند کش میروند و استفاده میکنند و به این طریق کمی کمک خرج مریم رجوی میشوند حداقل در این مورد.

اما موضوع به همین جا ختم نشد. یکی از خانواده هایی که عزیزی را به تازگی از دست داده بودند متوجه میشوند که هر روز که گلدان گل تازه بر سر مزار فرزندشان میگذارند. غیب میشود و به عبارتی دزدیده میشود. بخاطر همین با هماهنگی پلیس و ژاندارمری اور سوراز در گلدانی که بر سر مزار فرزندشان میگذارند یک ردیاب کار میگذارند و تمامی حرکات گلدان مورد نظر را زیر نظر میگیرند.

و وقتی که دنبال میکنند متوجه میشوند که گلدان دزدیده شده سر از مقر رجوی ها در میاورد. در این زمینه سازمان سکوت پیشه کرده و هیچ گونه موضع گیری انجام نداده. چونکه ظاهرا نفع شان را در این دیده اند که حرفی نزنند و حتی این بار این موضوع را گردن رژیم و جدا شدگان نیز نگذاشته اند. سکوت گویا نفع بیشتری برای مریم رجوی داشته در این مورد.

حمید رضا سلمانی

انجمن یاران پاریس

***

زهره قائمی کمپ اشرف 2در سالگرد شکستن ظرف ایدئولوژی مجاهدین؛ آخرین ساکنان اشرف قربانی توهمات رجوی

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014شرایط حاکم بر لیبرتی در عراق

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

همچنین:

نامه سرگشاده به نخست وزیر عراق آقای حیدر العبادی

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، پاریس، دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۴: … از شما به عنوان نخست وزیر عراق این خواسته را تمنا دارم که در راستای ازادی اسیران دست سازمان مجاهدین و در راس این سازمان شخص مسعود رجوی از هیچ گونه تلاش فروگذاری ننمایید. تمنا دارم که به کمک این اسیران دست سازمان بشتابید و در راستای این که به دنیای ازاد

ارزش انسان از دیدگاه رجوی (+ فرار به جلو، عدم پاسخگویی و عدم موضع گیری رجوی)

حمید رضا سلمانی، انجمن یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم اوت ۲۰۱۴: … آری اینها حرفهایی بود که به افراد گفته می شد و هم اکنون هم گفته می شود. او همواره از ادبیاتی در صحبت هایش استفاده می کرد که فرد را یک توسری خور تربیت کند و همواره در درون خود احساس حقارت و ناچیزی بکند، مثلا زنها را که رجوی فرمانده کرده بود خطاب قرا

به بهانه علمیات فروغ جاویدان (رجوی نه بدنبال پیروزی که بدنبال تثبیت رهبریش بود)

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، اول اوت ۲۰۱۴: …  مسعود رجوی هیچ گاه تصور رفتن به تهران را نداشت و فقط می خواست به نیروهای وامانده ش بقبولاند که او به عنوان رهبری سازمان زمان را مانند تمامی رهبران بزرگ دنیا درست و به موقع تشخیص داده است. اما دستاورد بزرگ تری که برای مسعود ر جوی داشت این بود که تمامی تقصیر نرسیدن به س

عدم حضور و موضع گیری مشخص رهبری سازمان مجاهدین خلق

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۴: … مدت طولانی شده که از موضع گیری رهبری سازمان بطور مشخص مسعو د رجوی هیچ اطلاعی در دست نیست. اقا حتی برای نیروهای فدایی خودش دیگر سلام هم نمی فرستد چه برسد به اینکه بخواهد نشست تلفنی یا پیامی صادر کند. و اما ظاهرا این موضوع هر روز خوشحال تر از روز قبل میکند رهبری خا